Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-27, 08:53   #2911
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Kejka współczuję współlokatorki. Ja zawsze miałam fajne dziewczyny. Razem opłacałyśmy tv, plotkowałyśmy. Ale fakt, że u mnie lezy się na patologii ciąży, a te, które rodzą są osobno.

Wiesz co, u mnie patologia tez jest osobno, ale trafilam podobno w takim stanie, ze musialam trafic tutaj. No i tv u nas na ginekologi i poloznictwie nie ma- zakaz

Na KTG nie mialam zadnego skurczu w ciagu 50 minut. Zbadali mnie przed chwila na fotelu i szyjka skrocona. Pojde do domu najprawdopodobniej dzis, ale...najpierw na dol na Usg szyjki i pozniej sprawdza ilosc magnezu i wapnia we krwi. Wiec jeszcze troche sie naczekam. Moge tu nawet do wieczora siedziec byle na noc byc w domu
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 08:56   #2912
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

cześć dziewczyny, mam problem, boję się. Morfologia mi poleciała, ponownie mam żelazo, jakoś żelazek jeszcze. A ja niestety po takiej kuracji czuję się jak po chemii. Źle przyswajam żelazo.
Martwię się jednak tym, że mam przepuklinę ciążową, czy któraś z Was orientuję się czy przez to będę miała cesarskie cięcie. Lekarz nie potrafił mi nic powiedzieć.
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 09:06   #2913
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Aż musiałam sprawdzić te majtki To tylko śmieszny napis, nie żaden erotyk (jestem zawiedziona :P ).

Kejka: Kciuki za dobre wyniki!

Poli: Naczytałam się wczoraj o krewetkach i Egiptach no i:

1. Teraz pobolewa mnie brzuch :/

2. Śniło mi się że wybuchła wojna i TZta wzięli na front, a ja beczałam i pytałam jak mam w takich warunkach urodzić dziecko



Jestem właśnie w drodze do rodziców Więc przede mną dwa dni rozpusty 😎
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 09:08   #2914
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Kwietniowe mamusie 2016 &lt;3 część IV

Kabriela a moze po prostu trzeba zmienic żelazo? Albo zażywasz "zle"? Dziewczyny tu pisaly ze najlepiej w nocy, np. jak idziesz do toalety. O ile dobrze pamietam

A co do przepukliny to co, powiedzial ze masz i to tyle informacji od niego? Gdzie masz ta przepukline? W pachwinach, kolo pepka czy gdzie?
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3

Edytowane przez kejka90
Czas edycji: 2016-01-27 o 09:09
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 09:10   #2915
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
No na pewno! Patrząc na maile i tytuły to wiem czym się zajmują, że ojciec im zmarł i masa innych informacji, jakie auto sprzedawali, co kupują - że kupili na allegro majtki oreo do lizania wszystko było w tytułach jak się zalogowałam!!!!
I więcej....


A co do dolnego śląska !! Kocham to miejsce!!! Byliśmy na wakacjach w Kudowie Zdrój i okolicach <3 uwielbiam te góry! No cudo!!!
+ zwiedzaliśmy bunkry i podziemne miasta
A i super klimat jest w kopalni złota !
No nie gadaj, ze sie zalogowałaś- ja bym chyba uswiadomiła babeczke

Co do pogrubionego- Kopalnia jest w moim rodzinnym miasteczku
Miedzygórze polecam, C=zreszta cała Kotlina Kłodzka jest warta zwiedzenia.

Ide dzis na ploty do kolezanki
Kejka- kciuki za dzisiejsze wyjscie.
Kabriela- a jaka masz ta przepukline? tzn gdzie?
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 09:19   #2916
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Majtki oreo do lizania?
Co to wgl jest?!
ja tak jak Asia aż z ciekawości wyszukałam
http://allegro.pl/majtki-oreo-najpie...929501796.html
a tu inne kolorki
http://allegro.pl/listing/listing.ph...2-fas-1-2-0125

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gratuluję rozpoczętych tygodni Mnie się dziś śniło, że urodziłam w 29 Dobrze już się czuję, mam nadzieję, że wyniki też będą ok.


Kejka współczuję współlokatorki. Ja zawsze miałam fajne dziewczyny. Razem opłacałyśmy tv, plotkowałyśmy. Ale fakt, że u mnie lezy się na patologii ciąży, a te, które rodzą są osobno.


Poli mistrzostwo a może te zdjęcia są w SPAMIE Twoim? ja dopiero wczoraj znalazłam wiadomość na poczcie od Kejki

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

W sobotę malujemy pokój, i zaczynamy przeprowadzkę wybrałam kolor Latte macchiato i Przed chwilą odebrałam komodę, Ciekawa jestem jaka jest
Nie , na pewno nie, Wysłala mi na 2 maile, sprawdziłam od razu spam ale nic nie ma. W zasadzie jest to dla mnei troszkę zagadką bo faktycznie na jej mailu byłam, widziałam 2 maile do mnie w folderze wysłane nie wiem czemu nie dotarły.

O super! To już bardzo mało zostało a wszystko będzie skończone
Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Wiesz co, u mnie patologia tez jest osobno, ale trafilam podobno w takim stanie, ze musialam trafic tutaj. No i tv u nas na ginekologi i poloznictwie nie ma- zakaz

Na KTG nie mialam zadnego skurczu w ciagu 50 minut. Zbadali mnie przed chwila na fotelu i szyjka skrocona. Pojde do domu najprawdopodobniej dzis, ale...najpierw na dol na Usg szyjki i pozniej sprawdza ilosc magnezu i wapnia we krwi. Wiec jeszcze troche sie naczekam. Moge tu nawet do wieczora siedziec byle na noc byc w domu
Jeja! dobrze, że skurczów brak.

A nie będą Ci te passery zakładać itp skoro się szyjka skraca??
Cytat:
Napisane przez Kabriela Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, mam problem, boję się. Morfologia mi poleciała, ponownie mam żelazo, jakoś żelazek jeszcze. A ja niestety po takiej kuracji czuję się jak po chemii. Źle przyswajam żelazo.
Martwię się jednak tym, że mam przepuklinę ciążową, czy któraś z Was orientuję się czy przez to będę miała cesarskie cięcie. Lekarz nie potrafił mi nic powiedzieć.
Wiesz, ja po tym wcześniejszym żelazie przeżywałam horror.
Jak otwierałam opakowanie to już miałam mdłości od zapachu.
Teraz poprosiłam ją o inne tabletki - dała mi powlekane i nie śmierdzą. Mam brać 2 razy dziennie, a nie raz jak te wcześniejsze. I pitolę, biorę je z magnezem, jedzeniem mimo, że wiem, że to osłabia działanie.
Ale oprócz tego mocno dbam teraz o dietę.

A i poznałam dziewczynę wczoraj na tych warsztatach, która też łyka tabsy z żelazem ale jej ginekolog kazał dodatkowo kupić w aptece pokrzywę - zioła sypkie, nie te w torebeczkach, i pić kilka filiżanek dziennie.
Ale odstawić chwilę przed terminem porodu, bo - a to opiszę jak zaraz siądę do opisu informacji z tych warsztatów hihi
Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Aż musiałam sprawdzić te majtki To tylko śmieszny napis, nie żaden erotyk (jestem zawiedziona :P ).

Kejka: Kciuki za dobre wyniki!

Poli: Naczytałam się wczoraj o krewetkach i Egiptach no i:

1. Teraz pobolewa mnie brzuch :/

2. Śniło mi się że wybuchła wojna i TZta wzięli na front, a ja beczałam i pytałam jak mam w takich warunkach urodzić dziecko



Jestem właśnie w drodze do rodziców Więc przede mną dwa dni rozpusty 😎
Padłam! Po prostu dałam dużą dawkę śmiechu mojej córce i sobie : cojest:
Ne no jesteś niesamowita !!!! za każdym razem jak czytam tą Twoja wypowiedź to się śmicham hahaha
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 09:23   #2917
annihilate
Rozeznanie
 
Avatar annihilate
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 588
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Ooo Polinezyjka ja piję pokrzywę raz dziennie, to teraz jestem ciekawa czemu trzeba odstawić przed porodem, czekam na Twoje informacje
__________________
MIKOŁAJ 12.11.2014

PIOTR 08.04.2016
annihilate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 09:31   #2918
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

majtki do lizania, leżę i kwiczę
dolny śląsk też uwielbiam, tym bardziej, że nie mam daleko, ledwo 300 km, ale dobra droga
dostałam maila, że mi wysłali wczoraj wózek, więc może już dzisiaj będzie trochę się pospieszyłam z z zamawianiem, ale mnie nastraszyli w sklepie, że oczekiwanie min. miesiąc, a tu trochę ponad 2 tygodnie nie mam go tylko gdzie postawić, ale będziemy mieli z chłopem motywację do odgruzowania pokoju małej
Kabriela z żelazem nie pomogę, nie suplementuję
właśnie kejka, pessara ci nie założą? tak się chyba robi przy skracającej się szyjce
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2016-01-27 o 09:33
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 09:50   #2919
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Pessar

Tak to jest, kiedy ginekolog bada szyjke recznie i mowi ze jest skrocona (bo pewnie taka jest, ale to nadal badanie reczne!), a nie potwierdzi tego USG. Owszem jest skrocona, ale nie zagraza niczemu. Aktualny, dzisiejszy wynik z USG 46 mm, 8 dni temu bylo 38 mm i to tez dobry wynik byl. Wiec jak dorwe babe z ginekologi Wrzesinskiej to ja zatłuke osobiscie!! Dobrze ze moj ginekolog nie jest kretynem i sprawdza na dwa sposoby... Takze zaden pessar mo nie grozi. U mnie alarm byly przedwczesne skurcze.

Wracam do domu oczywiscie. Maz zaraz przyjedzie z ciuchami, przebiore sie i oddam mu torbe bo nie moze na mnie czekac, a ja musze czekac na recepte. Chyba ze sie doktor wyrobi w czasie, w co watpie...
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 09:53   #2920
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
A co do dolnego śląska !! Kocham to miejsce!!! Byliśmy na wakacjach w Kudowie Zdrój i okolicach <3 uwielbiam te góry! No cudo!!!
+ zwiedzaliśmy bunkry i podziemne miasta
A i super klimat jest w kopalni złota !
Potwierdzam Tylko my jesteśmy fanami okolic Lądka Zdroju i jeszcze głębiej w góry. Mamy szczęście, że znajomy ma domek w tej okolicy i kilka razy w roku sobie jeździmy Ba, my nawet ślub braliśmy w tamtych okolicach, na absolutnym końcu świata.W ogóle mamy takie marzenie, żeby kiedyś się wybudować w Kotlinie Kłodzkiej i sobie spokojnie spędzać emeryturę
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 09:54   #2921
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Dopiero wstałam
Cytat:
Napisane przez patryska0804 Pokaż wiadomość
ja bym sie odezwala... nie lubie takich ludzi...

dziewczyny czy macie/ bedziecie mialy lozeczka z szuflada? czy to jest przydatne??
My mamy z szufladą, każde miejsce do przechowywania jest na wagę złota.
Cytat:
Napisane przez Polinezyjka Pokaż wiadomość
Oj, no ta zgaga utrudnia życie. Ja miałam nocne problemy z zgagą ale też coś z jelitami
Nie za bardzo ta noc była. W zasadzie dalej nie za bardzo się czuję na żołądku. Mąż wziął cały obiad do pracy więc dziś zrobie kaszę jaglaną z warzywami - przynajmniej delikatnie będzie dla brzuszka

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------


No na pewno! Patrząc na maile i tytuły to wiem czym się zajmują, że ojciec im zmarł i masa innych informacji, jakie auto sprzedawali, co kupują - że kupili na allegro majtki oreo do lizania wszystko było w tytułach jak się zalogowałam!!!!
I więcej....


A co do dolnego śląska !! Kocham to miejsce!!! Byliśmy na wakacjach w Kudowie Zdrój i okolicach <3 uwielbiam te góry! No cudo!!!
+ zwiedzaliśmy bunkry i podziemne miasta
A i super klimat jest w kopalni złota !
O masakra
Może uświadom tą babkę, żeby więcej nie udostępniała takich danych.

Niulka gratuluję zakupu wózka i współczuję nieprzespanej nocki.

Vel gratki za 30 tc.
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 09:57   #2922
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

CRP mam podwyższone, 15. Chyba mnie zatrzyma w szpitalu
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 09:59   #2923
Kabriela
Zadomowienie
 
Avatar Kabriela
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 449
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Ja każde żelazo źle przyjmuję, to znaczy, po prostu źle przyswajam. Wymiotuję, mam zaparcia lub rozwolnienia. Choć teraz właśnie przy przepuklinie ciążowej dobrze by było żebym nie miała tych chol....... zaparć, bo mi nie wolno ich mieć.

Mam przepuklinę pępkową- pępek mocno się wybrzuszył ale tym to tak bardzo się nie przejmuję, mam nad pępkiem "drugi pępek".
Wygląda to tak jakbym miała dwa pępki, na razie zaklejam plastrem, bo tak mi polecił lekarz.
Lekarka serio nie potrafiła mi powiedzieć co dalej, nie powiedziała czy kwalifikuje się to do cesarki, czy może się wchłonie...a ja jak poczytałam w necie to mam takie zamieszanie, że tym bardziej nic już nie wiem.
Mam jeszcze właśnie kategoryczny zakaz dźwigania i właśnie nie doprowadzać do zaparć.
Kabriela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 10:00   #2924
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Pessar

Tak to jest, kiedy ginekolog bada szyjke recznie i mowi ze jest skrocona (bo pewnie taka jest, ale to nadal badanie reczne!), a nie potwierdzi tego USG. Owszem jest skrocona, ale nie zagraza niczemu. Aktualny, dzisiejszy wynik z USG 46 mm, 8 dni temu bylo 38 mm i to tez dobry wynik byl. Wiec jak dorwe babe z ginekologi Wrzesinskiej to ja zatłuke osobiscie!! Dobrze ze moj ginekolog nie jest kretynem i sprawdza na dwa sposoby... Takze zaden pessar mo nie grozi. U mnie alarm byly przedwczesne skurcze.

Wracam do domu oczywiscie. Maz zaraz przyjedzie z ciuchami, przebiore sie i oddam mu torbe bo nie moze na mnie czekac, a ja musze czekac na recepte. Chyba ze sie doktor wyrobi w czasie, w co watpie...
łee to normalną masz tą szyjkę, to cię dziady nastraszyły. Dobrze, że wychodzisz, w domu najlepiej

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Potwierdzam Tylko my jesteśmy fanami okolic Lądka Zdroju i jeszcze głębiej w góry. Mamy szczęście, że znajomy ma domek w tej okolicy i kilka razy w roku sobie jeździmy Ba, my nawet ślub braliśmy w tamtych okolicach, na absolutnym końcu świata.W ogóle mamy takie marzenie, żeby kiedyś się wybudować w Kotlinie Kłodzkiej i sobie spokojnie spędzać emeryturę
ehh mi też się marzą góry na emeryturze chociaż niekoniecznie na aż takim odludziu na jakim ty brałaś ślub chociaż fakt, cudnie tam jest.
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2016-01-27 o 10:01
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 10:08   #2925
Trisdom
Zadomowienie
 
Avatar Trisdom
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Frankfurt nad Menem
Wiadomości: 1 052
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
CRP mam podwyższone, 15. Chyba mnie zatrzyma w szpitalu
Zdrówka, moze jednak dostaniesz antybiotyk i pusci Cie do domu, jak nie masz innych objawow?

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość
Potwierdzam Tylko my jesteśmy fanami okolic Lądka Zdroju i jeszcze głębiej w góry. Mamy szczęście, że znajomy ma domek w tej okolicy i kilka razy w roku sobie jeździmy Ba, my nawet ślub braliśmy w tamtych okolicach, na absolutnym końcu świata.W ogóle mamy takie marzenie, żeby kiedyś się wybudować w Kotlinie Kłodzkiej i sobie spokojnie spędzać emeryturę
Ja na tym końcu świata spędziłam dzieciństwo. Ale racja- na emeryturę sie nadaje
__________________
Emilka 25.02.2014
Leon 19.04.2016
Trisdom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 10:10   #2926
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Kabriela: To może skonsultuj to z innym lekarzem? Internety tylko straszą, a w tym stanie nie wskazane razy tysiąc.



Kejka: Dziś się wyśpisz i nos Ci odpocznie od zapachów współlokatorki :P:



Poli: Do usług :P



Ja się wczoraj rechotałam z tekstu: Zrobiłam sobie kanapki, kawkę, siadam do śniadania, odpalam tv a tam suchość pochwy, hemoroidy i konar nie płonie. A wszystko opatrzone zdjęciem Buki. Nie wiem czemu, ale śmiałam się jakies dwie minuty
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 10:11   #2927
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
CRP mam podwyższone, 15. Chyba mnie zatrzyma w szpitalu

I nie wiadomo od czego?

Kabriela no to rzeczywiscie niefajnie. Nie wiem co Ci doradzic
A z ta przepuklina pepkowa to moja kolezanka rodzila normalnie, bo w ciazy to normalne zjawisko podobno. Jedynie przy pachwinowej bylby problem, ale nie wiem dlaczego.
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 10:24   #2928
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez Trisdom Pokaż wiadomość
Zdrówka, moze jednak dostaniesz antybiotyk i pusci Cie do domu, jak nie masz innych objawow?



Ja na tym końcu świata spędziłam dzieciństwo. Ale racja- na emeryturę sie nadaje
Dzieciństwo to ja preferuję jednak bliżej miasta Za to mój mąż spędził dzieciństwo w wysokich górach, w Bieszczadach. I trochę mu było źle, w okresie szkolnym, nie zamierzamy tego zrobić dzieciom.

Ślub braliśmy w Bielicach, w miejscu w którym poznali się moi rodzice, a mojemu mężowi przypominają Bieszczady jego dzieciństwa.
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 10:29   #2929
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Ja się wczoraj rechotałam z tekstu: Zrobiłam sobie kanapki, kawkę, siadam do śniadania, odpalam tv a tam suchość pochwy, hemoroidy i konar nie płonie. A wszystko opatrzone zdjęciem Buki. Nie wiem czemu, ale śmiałam się jakies dwie minuty

Hahaha a kto to napisał? Ale leje

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
CRP mam podwyższone, 15. Chyba mnie zatrzyma w szpitalu

Ojjjjj... Ale jak trzeba to trzeba Lulka

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
dostałam maila, że mi wysłali wczoraj wózek, więc może już dzisiaj będzie trochę się pospieszyłam z z zamawianiem, ale mnie nastraszyli w sklepie, że oczekiwanie min. miesiąc, a tu trochę ponad 2 tygodnie nie mam go tylko gdzie postawić, ale będziemy mieli z chłopem motywację do odgruzowania pokoju małej

Koniecznie daj foty jak przyjdzie, jestem ciekawa Waszego wózka
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-27, 10:30   #2930
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość

Na KTG nie mialam zadnego skurczu w ciagu 50 minut. Zbadali mnie przed chwila na fotelu i szyjka skrocona. Pojde do domu najprawdopodobniej dzis, ale...najpierw na dol na Usg szyjki i pozniej sprawdza ilosc magnezu i wapnia we krwi. Wiec jeszcze troche sie naczekam. Moge tu nawet do wieczora siedziec byle na noc byc w domu

Super że już nie ma skurczy i w końcu do domku!
Nie ma to jak własne łóżko :cmok;




Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Aż musiałam sprawdzić te majtki To tylko śmieszny napis, nie żaden erotyk (jestem zawiedziona :P ).
Hahaha
Dobrze wiedzieć że nie tylko ja miałam takie myśli
Opis zdecydowanie wskazywał na rzeczy erotyczne
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 10:44   #2931
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Tez nie mogłam z tych gaci oreo wyobrażałam sobie niewiadomo co a to zwykle gacie z napisem (beznadziejne swoją droga)

To zrobię z gładkim szarym tak wlasnie myslalam dzieki laski babka minky ma dzis wyslac

Nie mam siły dzisiaj juha mi soe z nosa puściła ale tak, ze kapalo. W pon ide zrobic badania kazał tylko morfologię i mocz. Co macie zlecone na 32 tc? A wizyta za 1,5 tygodnia dopiero :/

U mnie w fitnesklubie od lutego startują zajecia fitmama jakby ich nie mogli zrobic pół roku temu jak mowilam teraz w 8 miesiącu (bo to chyba juz bedzie 8?? ) nie bede sie przecież zapisywać...? Chociaż...? Co myślicie? W piątki na 8 sa te zajecia

Kejka a jak wrócisz do domu, taksa?
Mi cos gin tez mowil o przepuklinie, ze możliwe ze mi sie robi, ale nie widzę nic. Wiec te nie wiem czy to wskazanie do cc bo ja i tak mam to juz nie pytałam..

Lulka ciekawe od czego to crp podwyższone. A przypomnisz mi czemu ci zlecili aby zrobic?

Kiedy jest ktg-miałyście juz? Nie mowię o szpitalnych dziewczynach
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 11:00   #2932
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Ja jeszcze never nie miałam ktg
Gosiaczek zapisz sie na fit mamę, czemu nie ️ w piątki na 8 rano??
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 11:08   #2933
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Gosiaczek miałam robione CRP bo bardzo mnie bolało z prawej strony, taki rwący ból. Albo dzieć mnie tam uciska, albo jakieś zapalenie. I wyszło to drugie. Moja lekarka jest bardzo nadgorliwa, więc na bank mnie zostawi. Tylko, że 3 doby to pewnie będę siedziała do poniedziałku, bez internetu
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 11:10   #2934
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez gosiaczek071 Pokaż wiadomość
Tez nie mogłam z tych gaci oreo wyobrażałam sobie niewiadomo co a to zwykle gacie z napisem (beznadziejne swoją droga)

To zrobię z gładkim szarym tak wlasnie myslalam dzieki laski babka minky ma dzis wyslac


U mnie w fitnesklubie od lutego startują zajecia fitmama jakby ich nie mogli zrobic pół roku temu jak mowilam teraz w 8 miesiącu (bo to chyba juz bedzie 8?? ) nie bede sie przecież zapisywać...? Chociaż...? Co myślicie? W piątki na 8 sa te zajecia.

Kiedy jest ktg-miałyście juz? Nie mowię o szpitalnych dziewczynach
Możesz się zapisać aczkolwiek tak jak mówisz fajniej by było gdyby już wcześniej zorganizowali takie zajęcia ☺

Ktg nie miałam jeszcze nigdy.
Co do badań nie pomogę bo my dziś zaczynamy 27 tydzień ☺
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 11:16   #2935
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Gosiaczek jednak udalo mi sie wrocic z mezemwypis dopiero jutro do odebrania, mialam czekac na recepte, ale mam luteine i spokojnie moge recepte jutro z wypisem odebrac. Ale nawet jakbym miala wracac pieszko to mam 10 minut spacerkiem poza tym lekarz powiedzial ze lepszy spacer niz jazda samochodem

Do porodu powiedzmy 2 - 2,5 mca i nie wiem jak rozegrac sprawe z wyjazdami do tesciow....nie chce wiecej takiej "imprezy" przezywac...

Rozpakowalam sie, wstawilam pranie smierdzace szpitalem, wykapalam sie i leze z herbatka przed tv...zyc nie umierac szkoda tylko ze nie moge dzis na szkole rodzenia pojsc

No i przyszly moje koszule z Dolce Sonno. Alleluja ze zamowilam rozm S bo na dzien dzisiejszy moge sie nimi owinac...jakie to wieeelkie

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Lulka nie masz neta w telefonie?
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 11:27   #2936
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość

Do porodu powiedzmy 2 - 2,5 mca i nie wiem jak rozegrac sprawe z wyjazdami do tesciow....nie chce wiecej takiej "imprezy" przezywac...

Rozpakowalam sie, wstawilam pranie smierdzace szpitalem, wykapalam sie i leze z herbatka przed tv...zyc nie umierac szkoda tylko ze nie moge dzis na szkole rodzenia pojsc
Ja myślę ze tesciowie powinni zrozumieć. Teraz najlepiej ograniczyć wszelakie większe wyjścia i być blisko swojego szpitala.

Kejka Lekarz zalecił ci ciągle leżenie?
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 11:35   #2937
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Nie mam internetu kupiłam pół roku temu telefon, który okazał się wadliwy, co chwilę coś się psuje. A 500 zł poszło ponad ech


Kejka Ty wyjdziesz, a ja pewnie pójdę i będą mnie trzymać do poniedziałku ech
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 11:37   #2938
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Nie mam internetu kupiłam pół roku temu telefon, który okazał się wadliwy, co chwilę coś się psuje. A 500 zł poszło ponad ech


Kejka Ty wyjdziesz, a ja pewnie pójdę i będą mnie trzymać do poniedziałku ech
Może w szpitalu mają wifi. U nas było ☺
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 11:40   #2939
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Patulinka tesciowa zrozumie, juz ja poinformowalam...bo to nawet nie chodzi o to zeby byc blisko szpitala czy ograniczyc wyjscia. Chodzi o to ze w moim przypadku samochod mogl wyrzadzic to "zło". Bardziej chodzi mi o meza...bo to znaczy co najmniej 3 mce rozlaki...po porodzie tez najwczesniej po 2 tyg pojedziemy...

Mam odpoczywac, unikac wysilku (typu zakupy, odkurzanie, mycie podlog, stanie 2h przy garach)...wszystko na logike mowil. Ale spacery moge uskuteczniac. Wazne zeby byly wolne

No i sie ostro zastanawiam nad praniem ciuszkow, bo Miki mnie przestraszyl. W razie czego nie mam nic porobione. Chyba nie ma co czekac po to tylko zeby pachnialy jak przyjdzie na swiat... Za 2 tyg chyba sie wezme do roboty...

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Nie mam internetu kupiłam pół roku temu telefon, który okazał się wadliwy, co chwilę coś się psuje. A 500 zł poszło ponad ech


Kejka Ty wyjdziesz, a ja pewnie pójdę i będą mnie trzymać do poniedziałku ech

O kurcze, to lipka. Ja pamietam ze jak jechalam 100 km do szpitala na tydzien to mi maz kupil z playa internet i zabieralam lapka...tyle ze tam nie mialam co liczyc na odwiedziny...

Moze nie beda trzymac tak dlugo? Ja mialam byc do piatku a tu widzisz, juz w domku. A tez dostawalam antybiotyk

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Może w szpitalu mają wifi. U nas było

to mnie rozsmieszylas zazdroszcze wifi w szpitalu, to sie jednak rzadko zdaza
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-27, 11:41   #2940
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Kwietniowe mamusie 2016 <3 część IV

Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Może w szpitalu mają wifi. U nas było ☺


U nas nie ma. Byłam 2 razy
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-08 08:08:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:21.