Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67. - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-04-21, 05:43   #2941
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Temat majtkowy powrócił. Na szczęście ja noszę te okropne, niezdrowe wkładki, więc nie mam problemu z odbarwioną bielizną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haj fajw siostro
Też mi się odbarwiała bielizna, dosłownie jak domestosem polana, ale nosze wkładki o jest git.

Do tego zaopatruję się tylko w hejtowane tu, tanie majtki z Pepco. Żadne mi tak nie przypasowały, ani krojem, ani składem materiałowym,.więc wolę trochę ponosić i wyrzucić, niż bulić drogo za majtki, które będą leżały w kącie 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 06:02   #2942
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Do tego zaopatruję się tylko w hejtowane tu, tanie majtki z Pepco. Żadne mi tak nie przypasowały, ani krojem, ani składem materiałowym,.więc wolę trochę ponosić i wyrzucić, niż bulić drogo za majtki, które będą leżały w kącie 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też je lubię!
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 06:12   #2943
Zorzoli
Zakorzenienie
 
Avatar Zorzoli
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3 214
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Ale te wkładki nosicie cały czas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nikogo niestety nie zmusisz do miłości ale zawsze możesz zamknąć wybranka w piwnicy i trzymać tam dopóki nie rozwinie się u niego syndrom sztokholmski. 🙃

https://www.suwaczek.pl/cache/cadbaa1cc7.png
Zorzoli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 06:13   #2944
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Haj fajw siostro
Też mi się odbarwiała bielizna, dosłownie jak domestosem polana, ale nosze wkładki o jest git.

Do tego zaopatruję się tylko w hejtowane tu, tanie majtki z Pepco. Żadne mi tak nie przypasowały, ani krojem, ani składem materiałowym,.więc wolę trochę ponosić i wyrzucić, niż bulić drogo za majtki, które będą leżały w kącie 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to piąteczka Też jestem team majtki z pepco!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 06:18   #2945
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Ale te wkładki nosicie cały czas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oczywiście. W dzień i w nocy.
Nie znoszę tego uczucia "mokrego kroku" bez wkładki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 06:21   #2946
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Temat majtkowy powrócił. Na szczęście ja noszę te okropne, niezdrowe wkładki, więc nie mam problemu z odbarwioną bielizną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam odbarwioną, ale dla mnie to nie problem. Jest czysta, nikt jej nie widzi.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:19 ---------- Poprzedni post napisano o 05:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Też je lubię!
Ja kiedyś lubiłam. Po czym je wycofali, dali inne, które rozpadły mi się w rękach po jednym praniu.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 05:21 ---------- Poprzedni post napisano o 05:19 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Oczywiście. W dzień i w nocy.
Nie znoszę tego uczucia "mokrego kroku" bez wkładki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja mam uczucie "mokrego kroku" we wkładkach właśnie i podpaskach dlatego nie noszę.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 06:23   #2947
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Oczywiście. W dzień i w nocy.
Nie znoszę tego uczucia "mokrego kroku" bez wkładki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak samo. Mam cienkie wkładki, które nigdy mnie nie uczuliły i nie spowodowały infekcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-21, 06:39   #2948
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Temat majtkowy powrócił. Na szczęście ja noszę te okropne, niezdrowe wkładki, więc nie mam problemu z odbarwioną bielizną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie coś się po ciąży zmieniło, bo kiedyś mogłam nosić każdy rodzaj wkładek, a teraz wszystkie mnie uczulają i podrażniają
Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Haj fajw siostro
Też mi się odbarwiała bielizna, dosłownie jak domestosem polana, ale nosze wkładki o jest git.

Do tego zaopatruję się tylko w hejtowane tu, tanie majtki z Pepco. Żadne mi tak nie przypasowały, ani krojem, ani składem materiałowym,.więc wolę trochę ponosić i wyrzucić, niż bulić drogo za majtki, które będą leżały w kącie 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedyś uwielbiałam bawełniane majtki z Pepco, ale wkurzało mnie to, że szybko się pruły. Rok temu przerzuciłam się na hipstery z Sinsaya i chyba już do innych nie wrócę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 06:40   #2949
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Dziwi mnie, że ludzie zamawiają ciuchy z jakichś zagranicznych, aliexpressowo-podobnych stron i dziwią się, że dostają potem jakieś dziwne rzeczy, w ogóle niepodobne do tego co na zdjęciu.
A najlepsze co wczoraj czytałam, to czyjś bulwers, że zamówił bieżnię za 179 zł i dostał skakankę. Ok, rozumiem, oszustwo to oszustwo, ale ktoś naprawdę myślał, że kupi bieżnię za 179 zł?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 06:45   #2950
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Nigdy mi się nie zdarzyło zostawić wydzieliny na prześcieradle poza oczywistymi aktywnościami. Dlatego też pościel się zmienia.
Ja jak próbowałam spać bez majtek parę razy, to bez jaj, ale łaskotała mnie w nocy ta wydzielina jak sobie 'spływała', a rano było mi zimno w dupsko jak lezalam na mokrej plamie. dlatego nie śpię bez.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 06:56   #2951
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że ludzie zamawiają ciuchy z jakichś zagranicznych, aliexpressowo-podobnych stron i dziwią się, że dostają potem jakieś dziwne rzeczy, w ogóle niepodobne do tego co na zdjęciu.
A najlepsze co wczoraj czytałam, to czyjś bulwers, że zamówił bieżnię za 179 zł i dostał skakankę. Ok, rozumiem, oszustwo to oszustwo, ale ktoś naprawdę myślał, że kupi bieżnię za 179 zł?
Te aliexpressowo podobne strony często podszywają się pod europejskie/ amerykańskie strony i korzystają z tego, że takich stron są tysiące. A gdy zbiorą za wiele negatywnych opinii po prostu zmieniają nazwę sklepu i mają nowe strony oferujące ten sam badziew. Sama o mało nie dałam się nabrać, ale coś mnie tknęło, żeby wrzucić w google nazwę i opinie. Popłynęłabym na równowartość 100 dolarow. Jak się okazało firma gdzieś w Chinach, kontakt z klientem to fikcja a odesłanie towaru oznacza takie cło, że nie opłaca się odsyłać. Odzyskanie pieniędzy za buble jest więc niemożliwe. Samo Aliexpress przynajmniej nie udaje tego, czym nie jest. Wiadomo, że nie dostaniesz cudu za towary, ktore Ali oferuje. Co prawda teoretyzuję, bo nigdy nic z Ali nie zamawiałam.

EDIT
Ponieważ mam zapisaną stronę to poprawka: popłynęłabym na 120
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2021-04-21 o 07:00
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-21, 07:13   #2952
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Jak już pisałam, mnie się nic nie odbarwia, ale jakby się odbarwiało to też bym się tym nie przejmowała. A wydzielina na majtkach mi nie przeszkadza, od tego są. Wkładek nie lubię, nie czuje się z nimi higienicznie. Nosze tylko czasem jak mam trochę większy okres niż 2 kropki na krzyż.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 07:21   #2953
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

mnie się jeszcze majtki od wydzieliny z pochwy nie odbarwiły, ale w sumie najwięcej wydzieliny mam w okresie okołoowulacyjnym i może ona wtedy nie jest taka mega kwasowa. A i w nocy nie czuję żeby ze mnie coś wypływało. Nawet menstruacja mam wrażenie że u mnie w nocy hamuje, a to co się zbierze w nocy to resztki z dnia.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 07:58   #2954
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88656621]Zdziwiło mnie dziś coś na fb - mianowicie post na Dziewuchy Dziewuchom dotyczący wystawionych majtasów damskich z wyżartymi, wypalonymi plamkami od śluzu. Wytłumaczenie- śluz pochwowy jest kwaśny i wypala takie plamy na ciemnej bieliźnie (w sensie robi jasne odbarwienia) i to w zupełności normalne i oznacza zdrowa pochwę. Pomijam, że nie wiedziałam o tym, ale zainteresowało mnie to, że nie wiedziałam o tym ponieważ nigdy czegoś takiego nie doświadczyłam. W życiu nie miałam sytuacji żeby normalna wydzielina podbarwiła mi ciemne majtki na biało miałyście kiedyś coś takiego?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]



Ja też miałam taką sytuację. To kwestia z jakiego materiału są majtki. Ja mam 3 pary takie. Jedne z hm i 2 pary no name, ale nie był to jakiś tani badziew. Są właśnie takie jakby wyżarte


Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Też myślałam, że pojedynczy link jest ok, przecież taka Zara czy Zalando chyba nie płaci nikomu za kryptoreklamę na randomowym forum

Ja też tak myślałam. Z resztą nie raz wrzucałam tu linki do jakiś kosmetyków czy innych rzeczy.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 08:05   #2955
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 08:09   #2956
CrispyCookie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 211
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Dziwi mnie wrzawa wokół Rubików, jaki hejt wylał się na niego (że narcyz, zachłanny, nie szanuje żony i pracowników którym nie płaci), a wszystko po feralnym popisie w Power Couple.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CrispyCookie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 08:11   #2957
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A kto ma bojowe nastawienie - konkretnie? Mnie dziwi z kolei to na forum, że często się mówi o "kimś", o "kółku" czy jakiejś użytkowniczce (wszyscy wiedzą, o kogo chodzi, nawet sama zainteresowana) zamiast wskazać na konkrety. Dla mnie to niezbyt dojrzałe.

A co do kartki za link, no to po prostu może to dziwić, bo wiele osób wkleja linki na forum; ale każdy się może pomylić.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 08:27   #2958
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Widziałam, ale to wyjaśnienie tyczyło się konkretnych wątków, a tutaj też wrzuca się różne linki i nigdy nie widziałam żeby był problem
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 08:36   #2959
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
czarna bielizna swoją drogą, ale białą bieliznę dopieracie ze śluzu bez problemu? ja przestałam kupować już białe majtki z tego powodu
Tak, bez żadnych śladów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Temat majtkowy powrócił. Na szczęście ja noszę te okropne, niezdrowe wkładki, więc nie mam problemu z odbarwioną bielizną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Non stop? Nawet w środku cyklu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Haj fajw siostro
Też mi się odbarwiała bielizna, dosłownie jak domestosem polana, ale nosze wkładki o jest git.

Do tego zaopatruję się tylko w hejtowane tu, tanie majtki z Pepco. Żadne mi tak nie przypasowały, ani krojem, ani składem materiałowym,.więc wolę trochę ponosić i wyrzucić, niż bulić drogo za majtki, które będą leżały w kącie 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też lubię gacie z Pepco

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Oczywiście. W dzień i w nocy.
Nie znoszę tego uczucia "mokrego kroku" bez wkładki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To bardzo niezdrowe,ale wygodne. Nie lepiej zmieniać częściej majtki? Zawsze mam taką dużą mokrość? Bo ja tylko w środku cyklu, da się przeżyć. W innych dniach cyklu tak tego nie czuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-21, 09:15   #2960
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Kochane,
jak uczyli mnie w domu: jak się strzeli babola to trzeba sprostować i przeprosić jak na dorosłą osobę przystało. I podziękować tym którzy babola wychwycili. Rzeczywiście, specyfika forum Panny Młode dopuszcza linki celem lepszej ilustracji poruszanego tematu, widzę, że wspieracie się tu radami i linkami. Popełniłam błąd za co przepraszam. Savoir otrzymała przeprosiny za pomocą PW, oczywiście punkty cofnęłam.

Dziękuję Wam za wychwycenie mojej pomyłki, jednocześnie za nią przepraszam a Trzepotce za wyjaśnienia.
bardzo miło przeczytać taki post

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, że ludzie zamawiają ciuchy z jakichś zagranicznych, aliexpressowo-podobnych stron i dziwią się, że dostają potem jakieś dziwne rzeczy, w ogóle niepodobne do tego co na zdjęciu.
A najlepsze co wczoraj czytałam, to czyjś bulwers, że zamówił bieżnię za 179 zł i dostał skakankę. Ok, rozumiem, oszustwo to oszustwo, ale ktoś naprawdę myślał, że kupi bieżnię za 179 zł?
mnie najbardziej bawi, że często problem nawet wcale nie leży w ubraniu a w 'modelce' typu np... pulchna niska kobieta bez talii dziwi się, że w sukience nie wygląda jak tamta piękna, szczupła azjatka z niesamowitym wcięciem w talii (wyretuszowana, oczywiście). dodatkowo zwykle te ubrania są wymięte jakby wyciągnięte psu z gardła. nic dziwnego że to się nijak nie układa tak jak na zdjęciach

chociaż oczywiście beznadziejnie uszyte ubrania, zupełnie niepodobne do niczego też się zdarzają. ale jak się zamawia suknię wieczorową za 50 zł to czego się można spodziewać

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
To bardzo niezdrowe,ale wygodne. Nie lepiej zmieniać częściej majtki? Zawsze mam taką dużą mokrość? Bo ja tylko w środku cyklu, da się przeżyć. W innych dniach cyklu tak tego nie czuje
zmienianie majtek w pracy może być lekko problematyczne.
ja też kiedyś nosiłam wkładki non stop - zanim zaczęłam brać hormony to jej wydzieliny było po prostu dużo. teraz się to unormowało trochę więc nie noszę. bo niestety odkąd biorę tabletki to mi się łatwiej infekcje przypałętują. ale niektórzy tak po prostu mają, że wydzieliny jest duzo no i nic się z tym nie zrobi

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-04-21 o 09:16
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 09:17   #2961
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
bardzo miło przeczytać taki post

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------



mnie najbardziej bawi, że często problem nawet wcale nie leży w ubraniu a w 'modelce' typu np... pulchna niska kobieta bez talii dziwi się, że w sukience nie wygląda jak tamta piękna, szczupła azjatka z niesamowitym wcięciem w talii (wyretuszowana, oczywiście). dodatkowo zwykle te ubrania są wymięte jakby wyciągnięte psu z gardła. nic dziwnego że to się nijak nie układa tak jak na zdjęciach

chociaż oczywiście beznadziejnie uszyte ubrania, zupełnie niepodobne do niczego też się zdarzają. ale jak się zamawia suknię wieczorową za 50 zł to czego się można spodziewać

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------



zmienianie majtek w pracy może być lekko problematyczne.
ja też kiedyś nosiłam wkładki non stop - zanim zaczęłam brać hormony to jej wydzieliny było po prostu dużo. teraz się to unormowało trochę więc nie noszę. bo niestety odkąd biorę tabletki to mi się łatwiej infekcje przypałętują. ale niektórzy tak po prostu mają, że wydzieliny jest duzo no i nic się z tym nie zrobi
To jest zupełnie, normalne i naturalne.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 10:27   #2962
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Zorzoli Pokaż wiadomość
Ale te wkładki nosicie cały czas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko za dnia. W nocy nie używam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 10:38   #2963
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-04-21 o 10:39
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 10:41   #2964
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ja zaczęłam temat o kartce i moim tą kartką zdziwieniu. i tam nic o nudzeniu się i władzy nie było. a jedynie, że dziwi mnie ta kartka w momencie gdy inne punkty regulaminu nie są tak bardzo restrykcyjnie karane.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 10:58   #2965
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja tego nie rozumiem; sama tak napisałam w jakimś wątku i obecnie się tego wstydzę. Mocno dziecinne.

No mimo że nie napisałaś wprost, to wiem, jaką masz opinię, a więc napiszę krótko: uważam, że agresję przejawiają osoby, które piszą o byciu "obrzydliwym" czy "ohydnym". Zadawanie celnych pytań czy przyciśnięcie rozmówcy to nie jest żadna agresja, tylko zwykłe chwyty erystyczne. Nie mam problemu w akceptacji odmiennego podejścia do wielu tematów, a szczególnie już tak prozaicznych jak noszenie gaci.

A co do tej kartki, to może i to było złośliwe, moderatorka przeprosiła, to nie ma co roztrząsać; natomiast złośliwości chyba też nie ma co roztrząsać, skoro na forum padły znacznie ostrzejsze docinki i to bardzo personalne, a kartki nie było.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 11:56   #2966
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość

Non stop? Nawet w środku cyklu?

To bardzo niezdrowe,ale wygodne. Nie lepiej zmieniać częściej majtki? Zawsze mam taką dużą mokrość? Bo ja tylko w środku cyklu, da się przeżyć. W innych dniach cyklu tak tego nie czuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, zawsze i od wielu lat tak robię. Wolę wymieniać w ciągu dnia wkładki niż majtki. Zresztą, ja miałam tak, że wydzielina potrafiła przesiąknąć przez majtki i miałam mokrą plamę na spodniach. Nie, żeby ktoś to widział, bo to centralnie taka mini plama w kroku, ale dla mnie mega niekomfortowa sprawa. Nie uśmiechało mi się też prać spodni po jednym użyciu, dlatego "zaprzyjaźniłam się" z wkładkami. Teraz już tak się do nich przyzwyczaiłam, że nawet jak mam cykl wstrzymany to i tak je noszę.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 11:58   #2967
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Ja w takich jednorazowych wkładkach ciągle czułam wilgoć plus z czasem taka wkładka po kilku godzinach miała nieprzyjemny zapach. Musiałabym je zmieniać często, a wiadomo, śmieci.
Dużo lepiej się czuję z wkładką wielo, przewiewnie i miło dla skóry.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 12:02   #2968
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Ja czuję się bardziej niekomfortowo z wkładką niż bez. Musiałbym chyba zmieniać co godzinę żeby było okej, a nie zawsze mam taką możliwość. No i jak sobie pomyślę ile bakterii się roi na niej to mi się już tym bardziej odechciewa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 12:09   #2969
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja zaczęłam temat o kartce i moim tą kartką zdziwieniu. i tam nic o nudzeniu się i władzy nie było. a jedynie, że dziwi mnie ta kartka w momencie gdy inne punkty regulaminu nie są tak bardzo restrykcyjnie karane.

A ja napisałam post o nudzeniu i nie mam specjalnie wyrzutów sumienia z tego powodu, bo moderacja nie raz i nie dwa prezentowała różne nieciekawe zachowania więc założyłam jak założyłam. Mogę jedynie przeprosić, bo tutaj się akurat pomyliłam. Także sorki Mijanou.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-04-21, 12:12   #2970
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 67.

Ja miałam problem ze sporą ilością wydzieliny, gdy jeszcze kilka lat temu spałam w majtkach, ale problem zniknął, gdy się ich pozbyłam na noc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
– To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.


Mistrz i Małgorzata, Michaił Bułhakow
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-02 19:08:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.