Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-03, 15:15   #2941
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
spia .....Michell jak ci sie podoba kolorek i konzystencja cosmelanu2 ???? kiedy smarujesz ?
no taki ciemny on jest narazie musze sie złuszczyc po pigma ale posmarujęLapi SMASHBOX * rozświetlacz * ARTIFICIAL LIGHT prism i SMASHBOX * Studio Seamless PODKŁAD profesjonalny!-miałas kiedyś????chce próbaski-zachorowałam... brzmi kusząco prawda...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 15:39   #2942
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell72

Lapi SMASHBOX * rozświetlacz * ARTIFICIAL LIGHT prism i SMASHBOX * Studio Seamless PODKŁAD profesjonalny!-miałas kiedyś????chce próbaski-zachorowałam... brzmi kusząco prawda...

tych nie znaju

ze smashboxu mam cienie potrojne - dobre sa , blyszczyki kupowalam swego czasu i ostatnio ogladalam w sephorze baze hybrid 2in1 ale tej , o ktorej piszesz nie kojarze , podkladu z tej firmy tez nie kupowalam, ogolnie to sa dobre kosmetyki , takze chyba warto zachorowac
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 15:52   #2943
Anetkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam wszystkich, zapewne juz o tym pisałyście, ale jest tu tak dużo postów, ze ciężko mi cosik odnależć w tym gąszczu informacji. Jesli to nie problem, mogłaby mi, któraś z Was, podać konkretne nazwy kosmetyków, jakich powinnam używać po zabiegu cosmelanu? Dodam, że aktualnie 12 dzień "męczę" się z tą kuracją. Oczywiscie zapytam dokładniej lekarza, ale tak chiałam od Was uzyskać wstępne informacje, generalnie chodzi mi o podanie konkretnych nazw kremów, jakie powinnam stosować. I czy mozna je dostac w na necie? Dodam, że mieszkam w miasteczku zabitym dechami i u mnie nic nie ma, więc wolałabym zamówić przez internet. Aha i jeszcze, czy krem hydra-vital factor k mogę uzywac po leczeniu? czy on jest jedynie potrzebny jako lek wspomagajacy działanie cosmelanu2?
Anetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:01   #2944
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
Michell72

Lapi SMASHBOX * rozświetlacz * ARTIFICIAL LIGHT prism i SMASHBOX * Studio Seamless PODKŁAD profesjonalny!-miałas kiedyś????chce próbaski-zachorowałam... brzmi kusząco prawda...

tych nie znaju

ze smashboxu mam cienie potrojne - dobre sa , blyszczyki kupowalam swego czasu i ostatnio ogladalam w sephorze baze hybrid 2in1 ale tej , o ktorej piszesz nie kojarze , podkladu z tej firmy tez nie kupowalam, ogolnie to sa dobre kosmetyki , takze chyba warto zachorowac
Ta..SMASHBOX * HYBRID 2 in 1 Luminizing Primer * BAZA-tez dodałam do obserwowanychtyle tylko ze ja mam baze Clarinsa..i wolałabym tamte dwa co pisałam ci wcześniejJuz Madzię i Molly i Lekusia o probaski poprosilam..tu na tej mojej wsi..

---------- Dopisano o 17:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Anetkaa Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, zapewne juz o tym pisałyście, ale jest tu tak dużo postów, ze ciężko mi cosik odnależć w tym gąszczu informacji. Jesli to nie problem, mogłaby mi, któraś z Was, podać konkretne nazwy kosmetyków, jakich powinnam używać po zabiegu cosmelanu? Dodam, że aktualnie 12 dzień "męczę" się z tą kuracją. Oczywiscie zapytam dokładniej lekarza, ale tak chiałam od Was uzyskać wstępne informacje, generalnie chodzi mi o podanie konkretnych nazw kremów, jakie powinnam stosować. I czy mozna je dostac w na necie? Dodam, że mieszkam w miasteczku zabitym dechami i u mnie nic nie ma, więc wolałabym zamówić przez internet. Aha i jeszcze, czy krem hydra-vital factor k mogę uzywac po leczeniu? czy on jest jedynie potrzebny jako lek wspomagajacy działanie cosmelanu2?
Anetka odesle Cie do 1 częsci pamietnika..tam wyczytasz wszystko !!! benphanten,alantan,wazeli na...poczytaj..dziewczyny opisuja dzien po dniu..rekonwalescencjep o cosmelanie...
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 16:15   #2945
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Anetkaa

Jesli to nie problem, mogłaby mi, któraś z Was, podać konkretne nazwy kosmetyków, jakich powinnam używać po zabiegu cosmelanu?
Aha i jeszcze, czy krem hydra-vital factor k mogę uzywac po leczeniu? czy on jest jedynie potrzebny jako lek wspomagajacy działanie cosmelanu2?
......................... ......................... ......................... ......................... .................
hello , wszystkie apteczne kremiki "gojace" mozesz smialo stosowac

jak Ci Hydra-vital pasuje to mozesz sie nim smarowac i potem ale moim zdaniem ten krem nie jest wart 250zl , ja tego kremu wrecz nie trawie i prawie go nie uzywalam tym razem , moim zdaniem nic nie nawilza a wrecz wysusza i drazni skore ale kazdy inaczej reaguje pewnie

ja robilam zabieg cosmelan dwa razy i uzywalam oraz nadal uzywam :

Avene woda termalana - cudo na podrazniona i czerowna piekaca twarz , choc na chwile chlodzi i lagodzi , caly czas sie nia pryskam
kremik z Avene o nazwie Cicalfate -tez jest super !- gojaco-antybakteryjny
z SVR - Xerial 5 - krem nawilzajacy- krem przez lekarke polecany ...
lub jakis inny , nawilzac trzeba duzo
mleczko i tonik La Roche Posay Toleriane lub wersja fizjologiczna - nie podrzania i lagodzi , z Biodermy tez mozesz uzywac wody micelarnej z serii Sensibio i mleczka Hydrabio - nic sie nie dzieje
kosmetyki Physiogel - krem do twarzy oraz zel do zmywania twarzy - ten zel mi moja lekarka polecala uzywac po cosmelanie

oczywiscie zawsze mozesz posmarowac twarz kremem bambino - serio, ladnie lagodzi i natluszcza oraz pianke panthenol - tez lekarka mi polecala

ja bym nie polecala wazeliny i alantanu - mnie ani jedno ani drugie nie sluzylo ale kwestia indywidualna

no, tyle co pamietam to napisalam

generalnie ja caly czas mam wrazliwa i podraznina twarz po zabiegu -dzis wlasnie jak rozowiutka swinka wygladam bo sie wczoraj na noc cos2 smarnelam i siedze teraz z maseczka Biodermy Sensibio bo mnie twarz piecze , musialam make-up zmyc jak tylko do domku wrocilam i czyms buziaka ukoic probuje...po maseczce kremik bambino wlasnie

zabieg robilam na poczatku kwietnia i niektore apteczne specyfiki zamiast pomagac podrazniaja , takze uwazaj i obserwuj ....te co wypisalam stosowalam lub stosuje i mnie nie podrazniaja ...

OCZYWISCIE - FILTR 50+ !!! all day i for ever najwazniejsza sprawa - chronic buziak przed slonkiem

wspolczuje kobitko , trzymaj sie , najgorsze juz za Toba
jak cosik to pisz , odpisze Ci

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-03 o 16:54
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 17:08   #2946
Anetkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

O rajuś, dziekuję za odpowiedzi, jesteście wielkie! Wstyd sie przyznać, ale ja dopiero zaczęłam dbać jakos konkretniej o cerę i jestem komletnym laikiem w tych sprawach. Jeszcze mam kilka, zapewne dla was banalnych pytań, ale cóż...Przeczytałam archiwum, ale i odpowiedż na moje pytanie. Teraz tak, zrozumiałam, ze nawet jak skończę kurację cesmelanem2, to nadal mogę stosować ten krem, a nawet powinnam? Właśnie sobie zamówiłam drugi słoiczek. Tylko, ile razy np w ciagu tygodnia powinnam go stosować? Dalej rozumiem, ze po kuracji mam myć twarz Avene woda termalna, czy też tym mydłem Avene Cold Creme? Jak umyje twarz mam nałozyc krem Avene Cicalfate, tylko, ze jak wpisałam na allegro tę nazwę to nie ma takiego produktu w ofercie, kurcze, więc gdzie ja go kupie? A nie mogę jakiś inny z avene, jest np Avene krem koloryzujacy z filtrem SPF 50? I rozumiem także, że on mi zastapi fluid? Czy też lepiej normalny krem z filtrem plus kupić jakiś fliud? A w ogóle, to fluidy, które mam w domu nadają sie teraz do kosza jedynie. Ech. Jest też puder do twarzy z avene, to też sobie mogę go bezkarnie uzywac?Dalej intryguje mnie to mleczko Roche Pasay coś tam, coś tam, jest na allegro, więc spoczko, ale czy mam go stosować zamiennie z kremem? A w ogóle to rozumiem, że koniec z opalaniem tak? Czy też jeżeli właśnie zastosuje mleczko jako ochrona przeciwsłoneczna to mogę wystawiać twarz na słońcu? Jejus, jejuś, ale narobiłam, dodam, ze i na inne zabiegi sie dałam namówić i chyba tez muszę szukac forum, aby cos się dowiedzieć. No sorka za te pytania, jednak będę wdzięczna za odpowiedź.
Anetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 17:22   #2947
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Anetkaa

Teraz tak, zrozumiałam, ze nawet jak skończę kurację cesmelanem2, to nadal mogę stosować ten krem, a nawet powinnam?
......................... .....................
COSMELAN 2 POWINNO SIE STOSOWAC DO ROKU CZASU A NAWET DOZYWOTNIO
......................... ....................

Tylko, ile razy np w ciagu tygodnia powinnam go stosować?
......................... ......
PIERWSZE 2 TYG 2-3 RAZY DZIENNIE , KOLEJNY TYDZIEN TYLKO RAZ , NA NOC , POTEM 2-3 RAZY W TYG ...NIE WIEM JAK CI ZALECI LEKARZ - ROZNE SA OPCJE ...
......................... ........
A nie mogę jakiś inny z avene, jest np Avene krem koloryzujacy z filtrem SPF 50? I rozumiem także, że on mi zastapi fluid?

JASNE ,MOZESZ KUPIC KOLORYZUJACY TYLKO ON CI NIE BEDZIE GOIL PODRZNIEN JAK CICALFATE NP

kosmatyki Avene kupisz np. w aptece internetowej
......................... ........
Czy też lepiej normalny krem z filtrem plus kupić jakiś fliud? A w ogóle, to fluidy, które mam w domu nadają sie teraz do kosza jedynie.
MOZESZ UZYWAC FLUID JAKI CHCESZ ALE KREM Z FILTREM MUSOWO POD NIEGO !!!!
......................... ...........

Dalej intryguje mnie to mleczko Roche Pasay coś tam, coś tam, jest na allegro, więc spoczko, ale czy mam go stosować zamiennie z kremem?
MLECZKO JEST DO ZMYWANIA TWARZY I MAKE UPA

A w ogóle to rozumiem, że koniec z opalaniem tak? Czy też jeżeli właśnie zastosuje mleczko jako ochrona przeciwsłoneczna to mogę wystawiać twarz na słońcu?

ZADNEGO OPALANIA !!!


niezle zakrecona jestes

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-03 o 17:26
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 17:40   #2948
Anetkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Zgadza się, zakręcona na maxa, ale powoli mi sie rozjaśnia. Znaczy sie ja sie pytałam, jak stosować cesmelan2 juz po zabiegu całym, po z tego, co zrozumiałam w przeciagu 4 tygodni znikną mi przebarwienia i wtedy właśnie pojawia sie ten znak zapytania, czyli ile razy stosować dalej ten krem. Ja wiem, wiem, nawet moje pytania sa chyba jakies zagmatwane. No ale teraz to juz musze dobrze wygladać, bo jak mój mężulek się dowiedział ile ja kasy wydałam na to, to zakomentował jedynie: To ja sobie poczekam na te twoje efekty, ech. Czayli mniej wiecej, a nawet wiecej wiem juz, co zamawiać, czyli z kosza wyjmowac fluidy? ha, ha, ha

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

o rany Julek, znaczy sie jak pojadę z męzem na wakacje to mi nie wolno w ogóle nic a nic sie oplac, a jak ja opale nogi, bez opalania twarzy? Zaczynam popadać w lekką paranoje...Czyli zakrywać twarz i reszte opalać? Jejuś, przecież ja nic nie wiem!
Anetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 17:52   #2949
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Anetkaa
Zgadza się, zakręcona na maxa, ale powoli mi sie rozjaśnia. Znaczy sie ja sie pytałam, jak stosować cesmelan2 juz po zabiegu całym, po z tego, co zrozumiałam w przeciagu 4 tygodni znikną mi przebarwienia i wtedy właśnie pojawia sie ten znak zapytania, czyli ile razy stosować dalej ten krem. Ja wiem, wiem, nawet moje pytania sa chyba jakies zagmatwane
......................... ......................... ......................... ....
chyba sie do konca nie rozumiemy ....

jestes 12 dni po masce tak ????
ile godzin ja mialas na twarzy ?????

robilas ja u lekarza ???? i co ci powiedzial o stosowaniu kremu cosmelan2 ?

cosik mi tu nie pasuje ....

co do opalania na wakacjach - proponuje lezakowanie pod parasolem , ewentualnie w czapeczce lub kapeluszu i wysmarowana filtrem na maxa
ja tam nie mam odwagi na sloncu , zawsze w cieniu pod parasolkiem , taki live jak sie ma plamki lub taka sklonnosc ;(

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-03 o 17:57
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:05   #2950
Anetkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

No tak, byłam u lekarza, nałozył mi cos tam, kazał to zmyc po 12 godzinach nałozyc krem hydra-vital, na drugi dzień z rana kazał nałozyc krem cosmelan2 a potem zmyc i na wieczór powtórzyć, i tak przez 10 dni dwa razy w ciagu dnia, od dwóch dni mam stosować krem cosmelan2 raz dziennie na noc i jestem co tdzień u niego i mówi, ze niby wygladam pieknie, co się nie zgadza za bardzo, stwierdził, ze tak po 4 tygodniach skóra ma byc idealna, ale właśnie co mam robic po tych 4 tygodniach dalej, tego za bardzo nie wiedziałam. Czy nadal stosować cesmelan 2, czy juz same kremy z filtrem 50

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:57 ----------

A w ogóle to chyba ten lekarz mnie zakrecił. Ponieważ ja do niego sie zgłosiłam i powiedziałam, ze chiałabym wygladac młodziej i zeby on mi cos zaproponował. Więc zredukował zmarszczki na czole i stwierdził, że mozna by było zrobic cosmelan, zeby skóra ładniej wygladała, ja tam zadnych plamek nie miałam, tylko takie raczej jak kazdy, troche od słońca, cos tam zostało od papierosów, kiedy paliłam, no to sie zgodziłam, ale oczywiscie nie raczył mnie juz poinformowac, jakie są tego konsekwencje, powiedział, ze będzie mnie o wszystkim informował podczas co tygodniowych wizyt kontrolnych i wszystkiego się dowiem. O zgrozo.
Anetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 18:24   #2951
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

rozumiem , to rob tak jak ci mowi lekarz ....a krem cosmelan 2 zuzyj do konca , po tym miesiacu wystarczy jak bedziesz sie nim smarowala na noc raz lub dwa razy w tygodniu , no chyba ,ze ci lekarz powie inaczej ....bynajmniej moja lekarka tak mi kazala i ja sie staram 2x w tyg na noc smarowac ....a filtr 50 codziennie rano , twarz trzeba chronic caly czas ...

zabieg cosmelan oprocz tego ,ze usuwa przebarwienia to dziala takze odmladzajaco , potwierdzam , twarz rzeczywiscie sie rewitalizuje i skorka jest jak odnowiona ale to trzeba z efektem troche poczekac az ta skora zejdzie ze sto razy i sie zregeneruje co fajne nie jest , wiem

a jak wyglada twoja twarz teraz ???? czerwona ? luszczy sie ???? bo rozumiem ,ze o tym lekarz cie nie uprzedzil ????

aaa i z ciekawosci, ile zaplacilas ???? bo sadze ,ze mnie nie przebijesz

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-03 o 18:28
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 19:10   #2952
Anetkaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Lekarz stwierdził, że fakt, bedzie się łuszczyła, nie dodał, że aż tak bardzo, łuszczy mi się nadal, ale już mniej. Nadal także mam czerwony kolorek na twarzy. A w ogóle to bardzo dziękuję za odpowiedzi na moje pytania. Za sam zabieg cosmelanu zapłaciłam 1500, plus różne tam inne pierdoły porobiłam, i czekam i czekam i czekam na efekt. Jednak z tym opalaniem to mnie dobiłaś, ale podobno teraz bycie bladą jest na topie e heheh
Anetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 19:37   #2953
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Anetkaa
Lekarz stwierdził, że fakt, bedzie się łuszczyła, nie dodał, że aż tak bardzo, łuszczy mi się nadal, ale już mniej. Nadal także mam czerwony kolorek na twarzy. A w ogóle to bardzo dziękuję za odpowiedzi na moje pytania. Za sam zabieg cosmelanu zapłaciłam 1500, plus różne tam inne pierdoły porobiłam, i czekam i czekam i czekam na efekt. Jednak z tym opalaniem to mnie dobiłaś, ale podobno teraz bycie bladą jest na topie e heheh
......................... .........................

so sorry ale takie sa fakty jesli o opalanko chodzi ....
ja dalam tysiaka wiecej niz Ty jesli Cie to pocieszy ..

robilam zabieg po roku po raz drugi poniewaz po pierwszym razie (tez w kwietniu robilam) , po lecie plamiska wyszly mi znow mimo,ze stosowalam cos2 pol roku i smarowalam codziennie twarz filtrem 50+

a skorka , coz bedzie Ci sie jeszcze luszczyc i czerwienic ...ja robilam zabieg na poczatku kwietnia i nadal mam z twarza problem , skorka schodzi tak dzien lub dwa po posmarowaniu twarzy cosmelanem ...

pozdr.
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 23:04   #2954
MONIA556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Witam serdecznie wszystkie Forumowiczki

Również należę do grona plamiastych. Mam przebarwienia na szyi. Miałam serię kwasów, nic to nie pomogło Używałyście może cosmelan na szyi? Ciekawa jestem, czy częstotliwość stosowania jest taka sama jak w przypadku twarzy. W sierpniu planuję zrobić sobie cosmelan podczas urlopu, oczywiście sama w domu, i tak się zastanawiam, czy do tego czasu jeszcze nie kupić sobie Thiospotu i trochę poużywać. Jak sądzicie? Mam jeszcze pytanie odnośnie preparatu Nouvelle, czy warto go kupić?
MONIA556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 07:19   #2955
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

PobudkaKawa..M onia odnośnie cosm czy na szyje mozna..pewnie tak,a nouvelle zawsze warto łykac bo maja w skladzie pycnogenol,a on chroni nas przed promieniowaniem i zmniejsza cellulitBedziesz robiła maskę,czy samą 2 cosm sie mazniesz?......DZIEWCZYNK I no dalej bo kawusia stygnie
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 07:23   #2956
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

doberek dziewczeta kawka swiezo zaparzona pijemy ....

Monia cosmelan na szyjke mozna ...schemat taki sam ,
ja kladlam rok temu maske na dekolcie jak na twarz nakladalam bo i tam mam dwie plamki , niestety nie zeszly ...na ciele cosmelan chyba nie dziala tak jak na twarzy - inna skora ...ale probuj bo u kazdego inaczej ...

co do przeroznego typu tabletek upiekszajacych - ja w ich skutecznosc nie wierze i nie zazywam , ktos mnie przekona ,ze jest inaczej i warto lykac ????

milego dnia

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-04 o 07:36
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 07:28   #2957
jedynusia
Rozeznanie
 
Avatar jedynusia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 519
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
PobudkaKawa..M onia odnośnie cosm czy na szyje mozna..pewnie tak,a nouvelle zawsze warto łykac bo maja w skladzie pycnogenol,a on chroni nas przed promieniowaniem i zmniejsza cellulitBedziesz robiła maskę,czy samą 2 cosm sie mazniesz?......DZIEWCZYNK I no dalej bo kawusia stygnie

hej hej
wczoraj miałam niespodziewany wyjazd w teren, wróciłam o 20 i padłam
Maallaa ja tez co dzień o 6 rano wstaje
Toyotka Rav4 to jedno z moich marzeń, nazbieram na nią

Miszka svr powinien dziś przyjść, w internetowej aptece zamówiłam, prześle Ci trochę na próbę
dobra czytam co jeszcze tu naplotkowałyście
jedynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 07:38   #2958
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez jedynusia Pokaż wiadomość
hej hej
wczoraj miałam niespodziewany wyjazd w teren, wróciłam o 20 i padłam
Maallaa ja tez co dzień o 6 rano wstaje
Toyotka Rav4 to jedno z moich marzeń, nazbieram na nią

Miszka svr powinien dziś przyjść, w internetowej aptece zamówiłam, prześle Ci trochę na próbę
dobra czytam co jeszcze tu naplotkowałyście
ja tysz jak do pracy wstaje przed 6 Toyotka boska Svr nio chcęponoc śmierdzi niemiłosiernie ten krem; tam jedna pisała ze zakłóca jej relacje wieczorne z mężem hi hi..no ...celibat nas czekaalb o klamerka na nos TZ-wi..ide kawy dorobić..astrę rozpuszczalna piję-próbowałaś?Nescafe,Maxuel l,czy inne sie kryją..no davidoff nie, ale drogi....kurcze ale leje u nas..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 07:38   #2959
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Doberekale pogoda brrr choć słonko prześwituje
Chyba macie rację z tym kremem z retinolemniemądra jestem i niecierpliwa
Ale połażę po aptekach bo z Vichy jest promocja jakiegoś kremu a do tego w prezencie dla mnie świetny płyn micelarnytylko po co mi krem z Vichynajpierw znajdę jaki to jestMuszę jeszcze jakieś fajne tabletki nawilżające kupić.Znacie jakieś?
Miszelka przepraszam ale dopiero dziś wyślę paczuszkę
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-04, 08:37   #2960
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Doberekale pogoda brrr choć słonko prześwituje
Chyba macie rację z tym kremem z retinolemniemądra jestem i niecierpliwa
Ale połażę po aptekach bo z Vichy jest promocja jakiegoś kremu a do tego w prezencie dla mnie świetny płyn micelarnytylko po co mi krem z Vichynajpierw znajdę jaki to jestMuszę jeszcze jakieś fajne tabletki nawilżające kupić.Znacie jakieś?
Miszelka przepraszam ale dopiero dziś wyślę paczuszkę
kup Biogal(wyciąg z ogórecznika) nawiza i jest nie drogi ..tysz łykam..

---------- Dopisano o 09:37 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Wlazłam gdzies przypadkiem na inne forum i wciągneło mnie czytanie odnośnie upiekszaczytzw elixirów mlodosci w suplementach diety łykanych przez laski..bozesz ile one tego wciągają.nazwy ktore zapamietalam to anti-age tokovit 200Linimer:conf used:napisałam do dziewczyn opisujac moja cere ze lykam acerole,biogal i pycnogenol..co by doradzily dołożyc do zestawuświecie wierze w dośrodkowe wspomagacze..najkorzystni ej dzialaja(pomijajac med estetyczną)ale czy takie łączenie,az tak wielu tabletek nie odbije sie jakos na naszym zdrowiu?a latem nie wystarczy sama rzeżuchano co..kopalnia witamin..i tak prosta w uprawie..ten Tokovit mnie interesuje i to anti age
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 08:46   #2961
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Szatanka polecam capivit hydrocontrol
Po 2 tygodniach stosowania miałam tak nawilżone nogi że ciągle wyglądały jakbym je świeżo posmarowała kremem nawilżającym
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 09:15   #2962
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

SzatAnko z Vichy ta promocja na kremy z serii Aqualia Thermal - fajne nawilzajace sa to kremiki w sam raz na lato , takze napewno wykorzystasz a woda micelarna super jest ....ja polecam krem aqualia thermal rigcht - to jest bogatsza wersja do suchej skory , jest jeszcze wersja legre - to lzejszy do mieszanej chyba ...sobie sama w aptece wybierzesz cosik dla siebie

fajne jest tez serum z tej serii - kupilam kilka dni temu i pisalam wam o tym ale nie jest w promocji ;( takze wody micelarnej nie dostalam gratis ...

jeju Cati naprawde ???? Ty Michell tez lykasz suplementa ???? wow , jestem pod wrazeniem ....kiedys regularnie przez kilka lat zazywalam tablety na wlosy i paznokcie - ani paznokcie mi po nich sie nie wzmacnialy , ani wlosy nie przestawaly wypadac i przestalam wierzyc ,ze cokolwiek pomagaja dlatego teraz nie lykam nic ....jakos jednak bardziej wierze w pielegnacje ....

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-04 o 09:20
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 10:07   #2963
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
SzatAnko z Vichy ta promocja na kremy z serii Aqualia Thermal - fajne nawilzajace sa to kremiki w sam raz na lato , takze napewno wykorzystasz a woda micelarna super jest ....ja polecam krem aqualia thermal rigcht - to jest bogatsza wersja do suchej skory , jest jeszcze wersja legre - to lzejszy do mieszanej chyba ...sobie sama w aptece wybierzesz cosik dla siebie

fajne jest tez serum z tej serii - kupilam kilka dni temu i pisalam wam o tym ale nie jest w promocji ;( takze wody micelarnej nie dostalam gratis ...

jeju Cati naprawde ???? Ty Michell tez lykasz suplementa ???? wow , jestem pod wrazeniem ....kiedys regularnie przez kilka lat zazywalam tablety na wlosy i paznokcie - ani paznokcie mi po nich sie nie wzmacnialy , ani wlosy nie przestawaly wypadac i przestalam wierzyc ,ze cokolwiek pomagaja dlatego teraz nie lykam nic ....jakos jednak bardziej wierze w pielegnacje ....
Łykam,bo tabsy od wewnatrz wiecej moga niz kremiki ktore tak naprawde działaja na zewnętrzna warstwe naskorka ,nie docierając tak głeboko zeby zdziałac jakies spektakularne cuda..Pycnogenol Jest najsilniej działającym antyoksydantem skutecznie neutralizującym wolne rodniki,wiec warto sie nim wspomócto anti age hm 9,90 kupuję30ml pycnogenolu w nieja zeby były efekty trzeba brac regularnie i po 3 mcach zauwazalna jest róznica!!! witaminy teraz bez sensu jak na straganach owoców i warzyw tyleale Linimer-o zastepuje ryby..a tych ja nie lubima sa zdrowe..wole łyknąc rybke w kapsułce

Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 10:23   #2964
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Michell a jakiej firmy kupujesz ten Pycnogenol ??? widze jest kilka firm , ktore te tabsy produkuja
i ciekawam jak dlugo je bierzesz juz ?

tak popatrzylam jakie sa te suplementy to bym musiala tez garsc dziennie ich lykac , w tym wieku to juz powoli na wszystko by trza brac tablety

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-04 o 10:39
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 10:57   #2965
MONIA556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszelko, mam zamiar nałożyć maskę a potem kontynuować kurację.
Lapiel, czy skóra z dekoltu schodziła Ci jak z twarzy?
Skoro cosmelan - jak piszesz - nie działa na ciało to może potraktować je dermamelanem? Stosowała któraś z Was?
MONIA556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 11:00   #2966
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 189
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Wczesniej Producent: PHARMA NORD, a teraz mnie kusi antiage-Producent: UNIAPHARMA...Och ja wiem..z pół roku juz biore....Biogal pierwsze opakowanie,wczesniej wiesiołek...Jej senny ten dzieńnawet kawka mi nie pomaga

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

[quote=MONIA556;12607584]Miszelko, mam zamiar nałożyć maskę a potem kontynuować kurację.
Lapiel, czy skóra z dekoltu schodziła Ci jak z twarzy?
Skoro cosmelan - jak piszesz - nie działa na ciało to może potraktować je dermamelanem? Stosowała któraś z Was?[/quote Saga 76 stosowała i w Jej opinii lepszy po stokroć jest cosmelan
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 11:01   #2967
Lekko plamiasta
Raczkowanie
 
Avatar Lekko plamiasta
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 100
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Łykam,bo tabsy od wewnatrz wiecej moga niz kremiki ktore tak naprawde działaja na zewnętrzna warstwe naskorka ,nie docierając tak głeboko zeby zdziałac jakies spektakularne cuda..Pycnogenol Jest najsilniej działającym antyoksydantem skutecznie neutralizującym wolne rodniki,wiec warto sie nim wspomócto anti age hm 9,90 kupuję30ml pycnogenolu w nieja zeby były efekty trzeba brac regularnie i po 3 mcach zauwazalna jest róznica!!! witaminy teraz bez sensu jak na straganach owoców i warzyw tyleale Linimer-o zastepuje ryby..a tych ja nie lubima sa zdrowe..wole łyknąc rybke w kapsułce
hej plameczki tez łykam: pycnogenol - anty aging - wieczorkiem, rano oil femini (z kwasami omega 3,6,9), na razie od 2 miechów - nie widzę spektuakularnych efektów (ale wiem, że z pewnością warto od wewnatrz się upiększać), zresztą o pygna dowiedziałam się z tego forum...chyba od Molly... (sto lat temu), ogólnie to jestem fanką świadomego zdrowego stylu życia i wyczutuje rózne nowości w miesięcznikach (Uroda, Żyjmy dłużej, Vita, Twój Styl, Elle, itd) - polecam
Lekko plamiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 11:03   #2968
tinerfenia
Raczkowanie
 
Avatar tinerfenia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 176
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Hej dziewczynki,

Pomocy !!! cosik na odstajacy brzuch szukam !!
Jakieś kremy czy cos bo bobasa się nie spodziewam a wszystko w brzuś idzie !!!
Miszelko ty pisałas cosik kiedys o kompresach , o co tam chodziło i jak to robic, napisz raz jeszcze proszę
tinerfenia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 11:23   #2969
MONIA556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 23
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Miszelko, gdzie można dostać anti age za 9,90?
MONIA556 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 11:53   #2970
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

MONIA55
Miszelko, mam zamiar nałożyć maskę a potem kontynuować kurację.

Lapiel, czy skóra z dekoltu schodziła Ci jak z twarzy?

NO WLASNIE , ZROBILY MI SIE DWA CZERWONE PLACKI NA DEKOLCIE BO LEKARKA NALOZYLA MI MASKE TYLKO TAM GDZIE PLAMY I TO TYLKO KILKA DNI SMAROWALAM COS2 , NIE DOSC ,ZE TWARZ MIALAM CZERWONA I LUSZCZACA TO JESZCZE W GOLFIE MUSIALAM CHODZIC I SOBIE TEN DEKOLD ODPUSCILAM POPROSU I PRZESTALAM SMAROWAC...TAKZE ZROB TA MASKE NA SZYJKE ALE MUSISZ DOPROWADZIC SPRAWE DO KONCA,WTEDY PEWNIE ZADZIALA ...bardziej mi zalezalo ,zeby zlikwidowac plamy z twarzy , te dwie na dekolcie nie sa ciemne zbyt i malutkie ,az mi tak nie przeszkadzaja ...teraz w kwietniu robilam zabieg po raz drugi i w ogole juz nie nakladalam na dekolt maski ...
moja lekarka twierdzi ,ze mozna cosmelan wszedzie nakladac ale moze nie dzialac tak samo na ciele jak na twarzy bo inna skora ....

wytrwalosci zycze

ja wam powiem ,ze po dwoch razach juz mam dosc cosmelanu , znowu widze jakies ciemniejsze plamki na twarzy a przeciez minely dopiero 2 mies od maski ...jak na tak krotkotrwaly efekt w moim przypadku to szkoda meczarni ...stosuje regularnie cos2 , nakladam te tluste filtry dzien w dzien i tak cosik zaczyna sie dziac , mam dosc , dzisiaj juz wiecej podkladu nakladalam , takze i deprecha ...

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2009-06-04 o 12:01
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.