Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje ciê motoryzacja? Do³±cz do forum Auto Marianna, podziel siê swoj± pasj± i wiedz±.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-14, 10:21   #2941
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

przykro mi dodaja
takich egzaminatorów to tylko... zamiast pomóc zdaj±cemu opanowac stres, to tylko pogarszaj± sprawê.
Ale sama wiesz, ¿e dobrze je¼dzi³a¶, dlatego ¿yczê Ci na nastêpnym egzaminie mi³ego i u¶miechniêtego egzaminatora (podobnego do tego, którego ja mia³am na swoim egzaminie ). Na pewno siê uda!
A zapisa³a¶ siê na kolejny egzamin ju¿?
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:24   #2942
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Skoro nie zaliczy³am wzniesienia, to nie wyjecha³am na miasto

Zapisa³am siê. 2o pa¼dziernik, strasznie d³ugo trzeba czekaæ!
Dzi¶ i tak uwa¿am, ¿e nie chcê tam i¶æ i w ogóle jest do bani. Nie wiedzia³am, ¿e to takie okropne uczucie!
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:31   #2943
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

próbuj dodaja dzwoniæ tam, zawsze mo¿e siê jaki¶ termin zwolniæ. U nas w Rybniku za to 2 miesi±ce trzeba czekaæ. Masakra, jak tam czytam, ¿e tutaj dziewczyny po kilka dni czekaj± na kolejny egzamin. Na szczêscie mnie ju¿ to nie dotyczy, ale powiem ci, ze czekaj±c 2 miesi±ce na mój trzeci egzamin by³am za³amana, my¶la³am, ¿e wszystko zapomnê. A tak naprawdê wysz³o mi to na dobre. Odpoczê³am od tej gonitwy za prawkiem i siê uda³o
Ja wiem jakie to uczucie gdy siê nie zda, tym bardziej na elemencie, który sie ¶wietnie umia³o. Sama przechodzi³am to 2 razy, bo oblalam na ³uku, który na jazdach super mi wychodzi³. Tak¿e g³owa do góry, wiesz, ¿e dobrze je¼dzisz, wiêc nastêpnym razem bêdzie ok
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:36   #2944
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Poka¿ wiadomo¶æ
próbuj dodaja dzwoniæ tam, zawsze mo¿e siê jaki¶ termin zwolniæ. U nas w Rybniku za to 2 miesi±ce trzeba czekaæ. Masakra, jak tam czytam, ¿e tutaj dziewczyny po kilka dni czekaj± na kolejny egzamin. Na szczêscie mnie ju¿ to nie dotyczy, ale powiem ci, ze czekaj±c 2 miesi±ce na mój trzeci egzamin by³am za³amana, my¶la³am, ¿e wszystko zapomnê. A tak naprawdê wysz³o mi to na dobre. Odpoczê³am od tej gonitwy za prawkiem i siê uda³o
Ja wiem jakie to uczucie gdy siê nie zda, tym bardziej na elemencie, który sie ¶wietnie umia³o. Sama przechodzi³am to 2 razy, bo oblalam na ³uku, który na jazdach super mi wychodzi³. Tak¿e g³owa do góry, wiesz, ¿e dobrze je¼dzisz, wiêc nastêpnym razem bêdzie ok
Dziêkujê
Tak muszê tam dzwoniæ, choæ obecnie to nie mam na to ochoty. Chcia³abym w³a¶nie zapomnieæ o tej gonitwie. Teraz wszyscy pytaj± na czym obla³a¶, co siê sta³o. Dobijaj±ce!

Bardzo ma³o osób dzi¶ zdawa³o, ja nie wiem czemu ten egzaminator jest taki a nie inny. Mi by nie zale¿a³o ¿eby wyprowadziæ z równowagi i uwaliæ

Jecha³am z I. do domu i chcia³am wzi±æ 4 godziny to mi powiedzia³, ¿e ja tak dorze je¿d¿e, ¿e 2 przed egzaminem mi stykn±. Co z tego, ¿e dobrze je¿d¿e, jak nie mia³am okazji tego pokazaæ?
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:44   #2945
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

dodaja tak mi przykro bêdê trzymaæ kciuki, ¿eby nastêpnym razem trafi³ Ci siê jaki¶ normalny egzaminator Swoj± drog± za co¶ takiego powinien ponie¶æ jakie¶ konsekwencje...

a dziewczyny nie jest przypadkiem tak, ¿e przy nie zaliczonej górce mo¿emy i tak wyjechaæ na miasto? Wiadomo, ¿e egzamin i tak jest oblany, ale ¿eby sobie popróbowaæ? Ja chyba z tego skorzystam, o ile tak jak w przypadku dodai nie zostanê wyprowadzona z równowagi przez jakiego¶ idiotê
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:47   #2946
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ
a dziewczyny nie jest przypadkiem tak, ¿e przy nie zaliczonej górce mo¿emy i tak wyjechaæ na miasto? Wiadomo, ¿e egzamin i tak jest oblany, ale ¿eby sobie popróbowaæ? Ja chyba z tego skorzystam, o ile tak jak w przypadku dodai nie zostanê wyprowadzona z równowagi przez jakiego¶ idiotê
kto¶ tu co¶ kiedy¶ o tym wspomina³, ale nie pamiêtam dok³adnie. mo¿e wasi I. bêd± co¶ wiedzieæ. Chocia¿ z takim egzaminatorem, jakiego mia³a dodaja, to ja bym chyba nie mia³a ochoty wyje¿d¿aæ na miasto
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 10:50   #2947
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez anwen Poka¿ wiadomo¶æ

a dziewczyny nie jest przypadkiem tak, ¿e przy nie zaliczonej górce mo¿emy i tak wyjechaæ na miasto? Wiadomo, ¿e egzamin i tak jest oblany, ale ¿eby sobie popróbowaæ? Ja chyba z tego skorzystam, o ile tak jak w przypadku dodai nie zostanê wyprowadzona z równowagi przez jakiego¶ idiotê
Mo¿na wyjechaæ. On Ci na koñcu zada pytanie czy sama chcesz przerwaæ egzamin czy jechaæ. Te¿ mi I. gada³, ¿e mam jechaæ,ale poziom mojego nerwa by³ tak du¿y, ¿e ju¿ chyba bym nic tam nie zrobi³a.

W ogóle taki s³u¿bista mi siê trafi³, ¿e g³owa ma³a!
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 11:01   #2948
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez dodaja Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny z³a passa trwa nadal Nie zda³am i jestem na siebie baaardzo w¶ciek³a, bo egzaminator wytr±ci³ mnie z równowagi krzycz±c na mnie.

Obla³am na wzniesieniu, co ZAWSZE mi wychodzilo i to dla mnie nie by³ ¿aden problem. Jak jecha³am z ³uku, kaza³ mi jechaæ za nim. Jecha³am, on by³ po lewej stronie auta i nagle wyskoczy³ mi przed maske i zacz±³ siê drzeæ, ¿e go chcê przejechaæ. Nie mia³am pojêcia o co mu chodzi³o.

Teraz siedze i wyje, choæ wiem, ze to g³upie, ale dopiero schodz± ze mnie emocje.
szkoda ze siê nie uda³o co za palant z tego egzaminatora!!!! nic dziwnego ¿e wyprowadzi³ Cie z równowagi sam nie mia³ dnia dup** jeden to siê na tobie wy¿y³! Pewnie wykorzysta³ ju¿ swój dzienny limit ile osób ma zdaæ a reszta jest skazana na niezdanie ¿eby on móg³ dostaæ podwy¿ke Mój co chwila spogl±da³ na stoper co 5s
20 pazdziernika zdasz na pewno bo jezdziæ umiesz i to z pewno¶ci± ¶wietnie a dzisiaj po prostu zabrak³o szczê¶cia

Ja te¿ jak przysz³am do domu to siê rozp³aka³am bo kto by nie chcia³ mieæ tego wszystkiego ju¿ za sob±

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
Napisane przez dodaja Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na wyjechaæ. On Ci na koñcu zada pytanie czy sama chcesz przerwaæ egzamin czy jechaæ. Te¿ mi I. gada³, ¿e mam jechaæ,ale poziom mojego nerwa by³ tak du¿y, ¿e ju¿ chyba bym nic tam nie zrobi³a.

W ogóle taki s³u¿bista mi siê trafi³, ¿e g³owa ma³a!
W jakim wieku? Najgorsi s± tacy E. s³u¿bi¶ci bo nie s± ludzmi i oka nie przymkn± na ma³y b³±d bo u nich wszytsko musi byæ idealnie
__________________


kasia1480 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:11   #2949
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasia1480 Poka¿ wiadomo¶æ
W jakim wieku? Najgorsi s± tacy E. s³u¿bi¶ci bo nie s± ludzmi i oka nie przymkn± na ma³y b³±d bo u nich wszytsko musi byæ idealnie
M³ody. Jaki¶ in¿ynierek.
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:20   #2950
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez dodaja Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêkujê
Tak muszê tam dzwoniæ, choæ obecnie to nie mam na to ochoty. Chcia³abym w³a¶nie zapomnieæ o tej gonitwie. Teraz wszyscy pytaj± na czym obla³a¶, co siê sta³o. Dobijaj±ce!

Bardzo ma³o osób dzi¶ zdawa³o, ja nie wiem czemu ten egzaminator jest taki a nie inny. Mi by nie zale¿a³o ¿eby wyprowadziæ z równowagi i uwaliæ

Jecha³am z I. do domu i chcia³am wzi±æ 4 godziny to mi powiedzia³, ¿e ja tak dorze je¿d¿e, ¿e 2 przed egzaminem mi stykn±. Co z tego, ¿e dobrze je¿d¿e, jak nie mia³am okazji tego pokazaæ?
Najlepiej ogranicz liczbê osób którym powiesz o nastêpnym egzaminie, nie bedziesz czu³a presji i nie bedziesz musia³a siê wszystkim t³umaczyæ a reszta siê dowie jak zdasz Ja powiedzia³am tylko rodzicom i bratu a presja i tak by³a du¿a
__________________


kasia1480 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:23   #2951
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

no w³a¶nie dlatego pisa³am o tym , czy na miasto wyje¿d¿a³a¶ ..
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 11:27   #2952
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasia1480 Poka¿ wiadomo¶æ
Najlepiej ogranicz liczbê osób którym powiesz o nastêpnym egzaminie, nie bedziesz czu³a presji i nie bedziesz musia³a siê wszystkim t³umaczyæ a reszta siê dowie jak zdasz Ja powiedzia³am tylko rodzicom i bratu a presja i tak by³a du¿a
dok³adnie! ja dwoma wczesniejszymi terminami egzaminów wszystkim siê chwali³am. Przy trzecim uzna³am, ¿e jak najmniej osób bêdzie wiedzieæ. Wiedzieli tylko rodzice, bracia i 2 przyjació³ki. No i oczywi¶cie Wiza¿anki
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 11:40   #2953
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Ja powiedzia³am wszystkim, równie¿ w pracy i szczerze mówi±c na razie nie widzê w tym problemu, ale pewnie przy kolejnych terminach ju¿ tak siê chêtnie chwaliæ nie bêdê
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 13:48   #2954
kiya09
Raczkowanie
 
Avatar kiya09
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Dodaja: tak mi przykro.. na pewno 20 Ci siê uda. Szkoda, ¿e tak d³ugo musisz czekaæ.

Kupi³am dzi¶ melisê, czy wy j± pijecie w dzieñ egzaminu? Na opakowaniu jest napisane, ¿e lek nie mo¿e byæ stosowany przy prowadzeniu pojazdów przez wra¿liwych pacjentów, nie wiem jak mam to rozumieæ.
Jeszcze nie zesz³y mi emocjê ze wczorajszego egzaminu, mia³am mieæ jazdê w czwartek ale mój I. nie ma czasu
kiya09 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 14:07   #2955
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kiya09 Poka¿ wiadomo¶æ
Dodaja: tak mi przykro.. na pewno 20 Ci siê uda. Szkoda, ¿e tak d³ugo musisz czekaæ.

Kupi³am dzi¶ melisê, czy wy j± pijecie w dzieñ egzaminu? Na opakowaniu jest napisane, ¿e lek nie mo¿e byæ stosowany przy prowadzeniu pojazdów przez wra¿liwych pacjentów, nie wiem jak mam to rozumieæ.
Jeszcze nie zesz³y mi emocjê ze wczorajszego egzaminu, mia³am mieæ jazdê w czwartek ale mój I. nie ma czasu
Ja j± wypi³am przed spaniem w niedziele a w poniedzia³ek rano w dniu egzaminu pi³am zielon± herbatê i kawe zeby siê pobudziæ. Melisa ma to do siebie, ¿e rozluznia i pomaga zasnaæ zapomina sie wtedy o ca³ym stresie i raniutko bedziesz wypoczêta Wiêc w dniu egzaminu nie polecam tylko przed spaniem
__________________


kasia1480 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 14:11   #2956
_Matilde_
Bia³a Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ¶wiêtokrzyskie
Wiadomo¶ci: 6 434
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez dodaja Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿na wyjechaæ. On Ci na koñcu zada pytanie czy sama chcesz przerwaæ egzamin czy jechaæ. Te¿ mi I. gada³, ¿e mam jechaæ,ale poziom mojego nerwa by³ tak du¿y, ¿e ju¿ chyba bym nic tam nie zrobi³a.

W ogóle taki s³u¿bista mi siê trafi³, ¿e g³owa ma³a!
Nadgorliwo¶æ gorsza od faszyzmu Ale egzaminatorzy czêsto s± wredni, niektórzy sobie wyobra¿aj± chyba ¿e to czê¶æ ich obowi±zków.
dodaja, nastêpnym razem bêdzie lepiej Mo¿e to i dobrze, ¿e d³u¿szy czas do nastêpnego egzaminu, och³oniesz
__________________
We¼ g³êboki wdech
¯ycie wokó³ ciebie s³odkie jest jak bananowy d¿em


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 14:18   #2957
kiya09
Raczkowanie
 
Avatar kiya09
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kasia1480 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja j± wypi³am przed spaniem w niedziele a w poniedzia³ek rano w dniu egzaminu pi³am zielon± herbatê i kawe zeby siê pobudziæ. Melisa ma to do siebie, ¿e rozluznia i pomaga zasnaæ zapomina sie wtedy o ca³ym stresie i raniutko bedziesz wypoczêta Wiêc w dniu egzaminu nie polecam tylko przed spaniem
Ok, dziêki. Te¿, tak zrobiê i dzi¶ te¿ wypije, bo ju¿ siê stresuje. Jeszcze emocjê ze wczorajszego egzaminu nie opad³y a tu za chwilê nastêpny.
kiya09 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 14:24   #2958
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez kiya09 Poka¿ wiadomo¶æ
Ok, dziêki. Te¿, tak zrobiê i dzi¶ te¿ wypije, bo ju¿ siê stresuje. Jeszcze emocjê ze wczorajszego egzaminu nie opad³y a tu za chwilê nastêpny.
To napewno .
Choæ Twój system i tak chyba lepiej mi siê podoba. Robisz to raz za razem, niczego nie zapominasz. Mniej jazd musisz wzi±æ.

Mój I. mnie ju¿ dzi¶ zapisa³ na 2 godziny przed egzaminem. Stwierdzi³, ¿e tyle wystarczy, choæ jeszcze to muszê przemy¶leæ.
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 14:30   #2959
kiya09
Raczkowanie
 
Avatar kiya09
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomo¶ci: 72
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez dodaja Poka¿ wiadomo¶æ
To napewno .
Choæ Twój system i tak chyba lepiej mi siê podoba. Robisz to raz za razem, niczego nie zapominasz. Mniej jazd musisz wzi±æ.

Mój I. mnie ju¿ dzi¶ zapisa³ na 2 godziny przed egzaminem. Stwierdzi³, ¿e tyle wystarczy, choæ jeszcze to muszê przemy¶leæ.
Z jednej strony siê ciesz, ¿e nie muszê tak d³ugo czekaæ.
A mój I. nie ma czasu, i nie mam jazdy przed egzaminem.
Mam nadzieja, ¿e z³a pasa siê zakoñczy³a.

Powodzenia Ewi22. Jak samopoczucie przed jutrzejszym egzaminem?
kiya09 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-14, 15:17   #2960
kinia00sokp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 639
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Hej dziewczynki.
Szkoda ¿e Wam siê nie uda³o
Nastêpnym razem bêdzie dobrze

A ja mia³am mieæ jazdê ale kursant mojego instruktora mia³ st³uczkê ..

Edytowane przez kinia00sokp
Czas edycji: 2011-09-14 o 15:18
kinia00sokp jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 15:27   #2961
tur3cka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 461
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

U mnie sie pokazalo, ze sprawy w toku<jupi>. Zdalam rowno tydzien temu. Ja w trakcie egzaminow bardzo sie balam tego gwaltownego hamulcu ze strony egzaminatora :/. Przyznajê, ze podchodzenie do egzaminu to duzy stres. Nie wiem czy dalabym jeszcze radê.
Dodaja- niestety, ja przy pierwszym podejsciu tez zawalilam na placu. £uk! Tez myslalam 'nie no skad, ³uk umiem, przeciez mi wychodzil...' No i stalo sie.

Mialas wlaczone kamery jak On Ci nagle pojawil i sie darl?
tur3cka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 15:32   #2962
Gruffi
Rozeznanie
 
Avatar Gruffi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 532
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

dodaja dzi¶ siê nie uda³o, ale kolejnym razem siê uda. Je¿eli sam I. Ci mówi³, ¿e wystarcz± Ci 2h, to znaczy, ¿e naprawdê dobrze je¼dzisz, a gdyby¶ trafi³a na ludzkiego egzaminatora to zda³aby¶.
W egzaminie na prawko oprócz umiejêtno¶ci liczy te¿ siê szczê¶cie, egzaminator ma te¿ bardzoooo du¿y wp³yw. Swoje humorki pokazuje podczas egzaminu co ¼le wp³ywa na kursanta. I tu w³asnie los decyduje czy trafisz na takiego gbura, czy na normalnego, przyjemnego egzaminatora.
Dzi¶ troszeczkê tego szczê¶cia zabrak³o, ale limit braku szczê¶cia zosta³ wyczerpany i na kolejne podej¶cie szczê¶cie dopisze, a wraz z Twoimi umiejêtno¶ciami w je¼dzie zakoñczysz wynikiem pozytywnym

G³owa do góry
__________________
The wise man said just raise your hand
And reach out for the spell
Find the door to the promised land
Just believe in yourself
Hear this voice from deep inside
It's the call of your heart
Close your eyes and your will find
The way out of the dark

Edytowane przez Gruffi
Czas edycji: 2011-09-14 o 15:33
Gruffi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 15:34   #2963
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Ja zauwa¿y³am ze jestem uzale¿niona od jezdzenia z w³±czona muzyk± Jak I. nie w³±czy to ¼le mi siê jezdzi i robie b³êdy ale jak jest muzyczka to jest super i pe³ne skupienie nie rozmyslam nad czyms innym A na egzaminie muzyki nie by³o, szkoda ale jak tylko siê zamienilismy miejscami to sobie w³±czy³ i to bardzo g³osno szpan jak nic
__________________


kasia1480 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 15:42   #2964
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: st±d..ale juz nied³ugo..
Wiadomo¶ci: 678
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

wiecie co ? jak ja szlam na pierwszy egzamin to myslalm zdam albo nie zdam, ale jakos nie dopuszczalam do siebie mysli ze moglabym nie zdac.. a jak egzaminator powiedzial, ze wynik negatywny to pomyslalam, ze to niemozliwe, przeciez to sie zdarza wszystkim tylko nie mnie !! bylam w totalnym szoku i tylko z usmiechem na twarzy wysiadlam z auta...
__________________

blondi1041 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 15:53   #2965
kasia1480
Raczkowanie
 
Avatar kasia1480
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 215
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Ewi22 powodzenia jutro og³aszam ,¿e limit niezdanych egzaminów w tym tygodniu ju¿ siê wyczerpa³ teraz bedzie juz tylko pozytywnie!
__________________


kasia1480 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 18:22   #2966
Gruffi
Rozeznanie
 
Avatar Gruffi
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomo¶ci: 532
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Ewi22
__________________
The wise man said just raise your hand
And reach out for the spell
Find the door to the promised land
Just believe in yourself
Hear this voice from deep inside
It's the call of your heart
Close your eyes and your will find
The way out of the dark
Gruffi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 18:22   #2967
dodaja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 14 018
GG do dodaja
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez tur3cka Poka¿ wiadomo¶æ
Mialas wlaczone kamery jak On Ci nagle pojawil i sie darl?
Pojêcia nie mam, ale chyba w³aczone. Bo jak wsiad³am i mówi³ t± swoj± regu³kê, kaza³ mi siê do maery przedstawiæ, czy znam zasady, imiê matki, miejsce urodzenia, pesel to by³o ca³y czas w³±czone. Potem przeczyta³am g³o¶no co mi wylosowali i odrazu wysiad³am z auta i pokazywa³am, potem ³uk i on ju¿ nie wchodzi³ do auta, tylko przez szybê mówi³ czy dobrze.

Cytat:
Napisane przez Gruffi Poka¿ wiadomo¶æ
dodaja dzi¶ siê nie uda³o, ale kolejnym razem siê uda. Je¿eli sam I. Ci mówi³, ¿e wystarcz± Ci 2h, to znaczy, ¿e naprawdê dobrze je¼dzisz, a gdyby¶ trafi³a na ludzkiego egzaminatora to zda³aby¶.
W egzaminie na prawko oprócz umiejêtno¶ci liczy te¿ siê szczê¶cie, egzaminator ma te¿ bardzoooo du¿y wp³yw. Swoje humorki pokazuje podczas egzaminu co ¼le wp³ywa na kursanta. I tu w³asnie los decyduje czy trafisz na takiego gbura, czy na normalnego, przyjemnego egzaminatora.
Dzi¶ troszeczkê tego szczê¶cia zabrak³o, ale limit braku szczê¶cia zosta³ wyczerpany i na kolejne podej¶cie szczê¶cie dopisze, a wraz z Twoimi umiejêtno¶ciami w je¼dzie zakoñczysz wynikiem pozytywnym

G³owa do góry
Bardzo dziêkujê Wszystkie takie s³owa s± dla mnie bardzo wa¿ne!

Cytat:
Napisane przez kasia1480 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zauwa¿y³am ze jestem uzale¿niona od jezdzenia z w³±czona muzyk± Jak I. nie w³±czy to ¼le mi siê jezdzi i robie b³êdy ale jak jest muzyczka to jest super i pe³ne skupienie nie rozmyslam nad czyms innym A na egzaminie muzyki nie by³o, szkoda ale jak tylko siê zamienilismy miejscami to sobie w³±czy³ i to bardzo g³osno szpan jak nic
Idiota!

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Poka¿ wiadomo¶æ
wiecie co ? jak ja szlam na pierwszy egzamin to myslalm zdam albo nie zdam, ale jakos nie dopuszczalam do siebie mysli ze moglabym nie zdac.. a jak egzaminator powiedzial, ze wynik negatywny to pomyslalam, ze to niemozliwe, przeciez to sie zdarza wszystkim tylko nie mnie !! bylam w totalnym szoku i tylko z usmiechem na twarzy wysiadlam z auta...
U mnie te¿ tak by³o i chyba za mocno chcia³am? Pojêcia nie mam. Wiem, ¿e to uczucie jest dla mnie okropne Ci±gle rozkminiam co by³o nie tak, co mog³am zrobiæ itd
dodaja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-14, 19:33   #2968
jomic
Zakorzenienie
 
Avatar jomic
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: ma³y bia³y domek
Wiadomo¶ci: 3 881
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Cytat:
Napisane przez tur3cka Poka¿ wiadomo¶æ
Czeeeeeeeeeeeesc!!!!!!! O Ciebie sie pytalam chyba wczoraj!!!! Jesli nie pomylilam Twojego imienia'Asia' . W kazdym razie chodzilo o Ciebie
nic nie pomyli³as, wszystko siê zgadza.
__________________

jomic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-15, 09:41   #2969
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamo¶æ<->Kraków
Wiadomo¶ci: 1 185
GG do anwen
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

Ewi22 trzymam kciuki

Powodzenia
__________________
W³osomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 pijê pokrzywê i olej z wiesio³ka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 æwiczê z Ew± Chodakowsk±

W³osy 2011-2012



Blog - Jak dbaæ o d³ugie w³osy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2011-09-15, 11:54   #2970
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomo¶ci: 2 948
Dot.: Dla przysz³ych, obecnych i przesz³ych Kursantek - cz. VII

A ja dzisiaj pierwszy raz od odebrania prawka wyjecha³am na drogê autem. Mia³am wcze¶niej jechaæ, ale okaza³o siê, ¿e mamy przebit± oponê, wiêc nie by³o jak. Trochê dziwnie mi siê jedzie lanosem, nie czujê siê super pewnie, ruszanie te¿ mi opornie idzie. Ale mam nadziejê, ¿e z ka¿d± kolejn± jazd± bêdzie coraz lepiej
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Auto Marianna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.