Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część XI (ARCHER) - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-17, 18:34   #2941
szmineczka1
Raczkowanie
 
Avatar szmineczka1
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część XI (ARCHER)

Cytat:
Napisane przez Klarcia11 Pokaż wiadomość
Hmm odświeżam wątek bo trafiłam na naprawdę fajny thriller erotyczny

Wczoraj była premiera "Idealnej Dziewczyny" Carry Blake, przeczytałam ją w dwa wieczory jest wciągająca i lekko się ją czyta.
Szczególnie polecam tym osobom, które są już znudzone standardowymi postaciami, które często pojawiają się w książkach erotycznych.
Isabel Archer jest dziewczyną pewną siebie, wyprowadza się z rodzinnej miejscowości do Nowego Jorku, by zostać aktorką, ale niestety na castingach przeżywa spore rozczarowanie i podejmuje się pracy w sklepie z materacami. Dziewczyna umila sobie monotonne dni umawianiem się na randki przez Tindera, ale nie są to zwykłe randki na randkach gra różne role, przedstawia się różnymi imionami i stara się wywierać, na każdym uczestniku randki, wrażenie dziewczyny idealnej do czasu aż spotyka przystojnego, czującego Matthew, przed którym zrzuca maskę i jest sobą. W Tym momencie kończy się jej zabawa, a zaczyna się gra Matthew, o zabarwieniu erotycznym. Jak później się okazuje to nie nowo poznany mężczyzna za tym stoi, w grze ktoś inny pociąga za sznurki Zaciekawieni ? Szczerze polecam i dodam, że zakończenie jest zaskakujące
Jestem w trakcie czytania smialo moge polecic, bardzo dobrze sie to czyta... watki erotyczne nie sa wulgarne, co mnie czesto w tych ksiazkach odrzuca...
szmineczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 12:33   #2942
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część XI (ARCHER)

Hahaha, a ja dzisiaj wieczorem zamierzam zacząć czytać „Idealną dziewczynę”. Też dostałam w prezencie i szczerze powiem, że jestem ciekawa, bo na szybko zerknęłam na recenzje i są bardzo dobre. Tzn. nie jest to jakaś infantylna pozycja erotyczna, co to poza. seksem niewiele się dzieje. Jest figlarnie, ale z polotem i konkretną fabułą. Zatem liczę, że książka bardzo dobra. Dam znać po lekturze ;-)
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-20, 13:13   #2943
Wiki_buk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część XI (ARCHER)

Cytat:
Napisane przez Tola101 Pokaż wiadomość
Hahaha, a ja dzisiaj wieczorem zamierzam zacząć czytać „Idealną dziewczynę”. Też dostałam w prezencie i szczerze powiem, że jestem ciekawa, bo na szybko zerknęłam na recenzje i są bardzo dobre. Tzn. nie jest to jakaś infantylna pozycja erotyczna, co to poza. seksem niewiele się dzieje. Jest figlarnie, ale z polotem i konkretną fabułą. Zatem liczę, że książka bardzo dobra. Dam znać po lekturze ;-)
Jestem na ok. 100 stronie, mnie wciągnęło. Nie mogę się doczekać aż wyjdę z pracy i poczytam już w autobusie Trochę utożsamiam się z główną bohaterką, też jestem niespełnioną aktorką :P
Wiki_buk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 07:55   #2944
aguha111
Raczkowanie
 
Avatar aguha111
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 80
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część XI (ARCHER)

Hej hej witam po tak dłuuuuuuuuuuuuugim czasie i ciesze sie że watek ożył

Cytat:
Napisane przez Wiki_buk90 Pokaż wiadomość
Jestem na ok. 100 stronie, mnie wciągnęło. Nie mogę się doczekać aż wyjdę z pracy i poczytam już w autobusie Trochę utożsamiam się z główną bohaterką, też jestem niespełnioną aktorką :P
Przeczytałam w tym roku juz mase książek i widzę że zachwalasz ksiązkę "Idealna dziewczyna". Była ona na moim radarze i na weekend ją przytulę

Za jednym weekendowym posiedzeniem pochłonełam Cykl: SWAT: Special Wolf Alpha Team Seria naprawdę mnie wciagneła bo kto nie lubi czytac o silnych i sexownych wilkołakach ze SWAT jak ktos lubi takie książki to polecam
aguha111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 08:43   #2945
Wiki_buk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część XI (ARCHER)

Cytat:
Napisane przez aguha111 Pokaż wiadomość
Hej hej witam po tak dłuuuuuuuuuuuuugim czasie i ciesze sie że watek ożył



Przeczytałam w tym roku juz mase książek i widzę że zachwalasz ksiązkę "Idealna dziewczyna". Była ona na moim radarze i na weekend ją przytulę

Za jednym weekendowym posiedzeniem pochłonełam Cykl: SWAT: Special Wolf Alpha Team Seria naprawdę mnie wciagneła bo kto nie lubi czytac o silnych i sexownych wilkołakach ze SWAT jak ktos lubi takie książki to polecam
"Idealną..." czytałam do późna w nocy, jestem potwornie niewyspana, ale było warto Zakończenie wbija w fotel (albo łóżko, w moim przypadku :p). A ta seria SWAT to też o zabarwieniu erotycznym?
Wiki_buk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 13:19   #2946
Klarcia11
Przyczajenie
 
Avatar Klarcia11
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 27
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część XI (ARCHER)

Cytat:
Napisane przez szmineczka1 Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie czytania smialo moge polecic, bardzo dobrze sie to czyta... watki erotyczne nie sa wulgarne, co mnie czesto w tych ksiazkach odrzuca...
I jak, skończyłaś już czytać? Jak się spodobał (bądź nie spodobał) koniec?
Mnie osobiście zaskoczył
Pozytywnie oczywiście !

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez szmineczka1 Pokaż wiadomość
Jestem w trakcie czytania smialo moge polecic, bardzo dobrze sie to czyta... watki erotyczne nie sa wulgarne, co mnie czesto w tych ksiazkach odrzuca...
A co myślisz o zakończeniu ? Ja byłam pozytywnie zaskoczona i chciałabym wiecej ;p

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Klarcia11 Pokaż wiadomość
I jak, skończyłaś już czytać? Jak się spodobał (bądź nie spodobał) koniec?
Mnie osobiście zaskoczył
Pozytywnie oczywiście !

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------


A co myślisz o zakończeniu ? Ja byłam pozytywnie zaskoczona i chciałabym wiecej ;p
sorry za powtórzenie odpowiedzi- myślałam, że się nie dodała Pozdrawiam wszystkich

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Wiki_buk90 Pokaż wiadomość
"Idealną..." czytałam do późna w nocy, jestem potwornie niewyspana, ale było warto Zakończenie wbija w fotel (albo łóżko, w moim przypadku :p). A ta seria SWAT to też o zabarwieniu erotycznym?
Czekałam na jakąś opinie zakończenia "Idealnej Dziewczyny", aby porównać wrażenia, widze, że są podobne
Za wilkolakami i wampirami nie przepadam, ale chętnie przeczytałabym coś podobnego do "Idealnej Dziewczyny", ktoś , coś ?
Klarcia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 09:01   #2947
szmineczka1
Raczkowanie
 
Avatar szmineczka1
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część XI (ARCHER)

[QUOTE=Klarcia11;81575796]I jak, skończyłaś już czytać? Jak się spodobał (bądź nie spodobał) koniec?
Mnie osobiście zaskoczył
Pozytywnie oczywiście !

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------


A co myślisz o zakończeniu ? Ja byłam pozytywnie zaskoczona i chciałabym wiecej ;p

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------


sorry za powtórzenie odpowiedzi- myślałam, że się nie dodała Pozdrawiam wszystkich

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------


Czekałam na jakąś opinie zakończenia "Idealnej Dziewczyny", aby porównać wrażenia, widze, że są podobne
Za wilkolakami i wampirami nie przepadam, ale chętnie przeczytałabym coś podobnego do "Idealnej Dziewczyny", ktoś , coś ?[/QUOTE
Mnie zakonczenie tez zaskoczylo, nie chce spamowac, ale myslalam, ze potoczy sie to inaczej... Myslalam, ze ktos inny pociaga za sznurki
szmineczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-25, 20:32   #2948
szmineczka1
Raczkowanie
 
Avatar szmineczka1
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 150
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część XI (ARCHER)

mnie zakonczenie tez zaskoczylo ale to wlasnie lubie w ksiazkach, gdy autor potrafi mnie zaskoczyc.
szmineczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 08:29   #2949
Wiki_buk90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 23
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część XI (ARCHER)

Cytat:
Napisane przez Klarcia11 Pokaż wiadomość
I jak, skończyłaś już czytać? Jak się spodobał (bądź nie spodobał) koniec?
Mnie osobiście zaskoczył
Pozytywnie oczywiście !

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------


A co myślisz o zakończeniu ? Ja byłam pozytywnie zaskoczona i chciałabym wiecej ;p

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------


sorry za powtórzenie odpowiedzi- myślałam, że się nie dodała Pozdrawiam wszystkich

---------- Dopisano o 14:19 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------


Czekałam na jakąś opinie zakończenia "Idealnej Dziewczyny", aby porównać wrażenia, widze, że są podobne
Za wilkolakami i wampirami nie przepadam, ale chętnie przeczytałabym coś podobnego do "Idealnej Dziewczyny", ktoś , coś ?
Ja na Ministerstwie Książki regularnie szukam promocji w dziale "erotyka", teraz chyba kupię "Klub Julietty" Sashy Grey Z opisu podobna do "Idealnej..."
Wiki_buk90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 17:13   #2950
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część XI (ARCHER)

Cytat:
Napisane przez szmineczka1 Pokaż wiadomość
mnie zakonczenie tez zaskoczylo ale to wlasnie lubie w ksiazkach, gdy autor potrafi mnie zaskoczyc.
Zakończenie Idealnej dziewczyny jest znakomite! Skończylam już czytać i jestem mega zaintrygowana tą książką. Raz, że przeczytalam ją w ekspresowym tempie, a to zdarza mi się tylko przy naprawdę godnych uwagi książkach. Dwa – fabuła jet świetna. Podobały mi się dialogi, ta gra, którą prowadzi Isabel, a tak naprawdę Val Morton... No nie chce spoilerować Wam dziewczyny. Po prostu przeczytajcie
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-05, 19:58   #2951
Tola101
Raczkowanie
 
Avatar Tola101
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 91
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część XI (ARCHER)

Cytat:
Napisane przez Tola101 Pokaż wiadomość
Zakończenie Idealnej dziewczyny jest znakomite! Skończylam już czytać i jestem mega zaintrygowana tą książką. Raz, że przeczytalam ją w ekspresowym tempie, a to zdarza mi się tylko przy naprawdę godnych uwagi książkach. Dwa – fabuła jet świetna. Podobały mi się dialogi, ta gra, którą prowadzi Isabel, a tak naprawdę Val Morton... No nie chce spoilerować Wam dziewczyny. Po prostu przeczytajcie
Jeszcze mi sie przypomniało a propos tak modnego Greya, którego nie wiem ile części juz powstało... Jeśli szukacie czegoś podobnego, to Idealna Dziewczyna na pewno taka nie jest. Jest lepsza Swoja drogą ta książke mogliby zekranizować. Na pewno w kinach byłyby tłumy
Tola101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-03, 12:10   #2952
czarna_dkkd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1
Dot.: Książki podobne do 50 Twarzy Greya - znacie jakieś? - część XI (ARCHER)

Polecem bloga https://obsesjahistoriazniewolonej.blogspot.com/
Bardziej przyziemny Gray ale jaki HOT !
czarna_dkkd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-03 13:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:38.