Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 18:52   #2941
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

MagJuś, tak tak, oficjalnie jestem zateżetowana i dobrze mi z tym
Na wszystko przychodzi odpowiedni moment, dobrze było mi samej i na nic nie czekałam, nikogo na siłę nie szukałam.
Sam się trafił i jest boski
Właśnie zaraz się idę spotkać z nim i idziemy imprezować

Karolina cudne zjęcia !! Ja już nie mogę doczekać się mojego cypru we wrześniu

Strasznie brakuje mi słońca, morza i plaży

Mag, ja już swojego micela jaśminowego wykończyłam, bardzo go lubiłam, świetnie zmywał.
Jedyny minus - trochę szczypał mnie w oczy :sad:


Są już u mnie nowe szmpony Ziaji w zestawie z kakaowym kremem do rąk, cena tak niska że śmieszna - jakieś 6 złociszy
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 19:12   #2942
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Chciałam je obejrzeć i odkryłam, że Cię nie mam. Także zaproszenie, które dostałaś, to ode mnie
Domyśliłam się po wspólnych znajomych

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

Karolina, ahhhhh zdjęcia....

A francuskim spóbuj się choć trochę nie przejmować, na pewno i tak średnią masz wysoką.
Nie mniej jednak rozumiem Cię, często tak miałam, że z tego z czego czułam się, albo powinnam być najmocniejsza okazywało się, że wcale najlepiej nie wypadłam. Niefajne uczucie...

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Karolina cudne zjęcia !! Ja już nie mogę doczekać się mojego cypru we wrześniu

Strasznie brakuje mi słońca, morza i plaży

Są już u mnie nowe szmpony Ziaji w zestawie z kakaowym kremem do rąk, cena tak niska że śmieszna - jakieś 6 złociszy
Dzięki
A Cypr też jest na mojej liście, zaraz po Rodos i Maderze
Ale i tak najbardziej marzą mi się Karaiby
Może w ramach podróży poślubnej

A co to za nowe szampony?
Udanej imprezy!
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o

Edytowane przez karolina1985
Czas edycji: 2010-06-25 o 19:13
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 19:37   #2943
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mag, fakt kontaktów z klientami to i ja mam dość po pracy na poczcie Tak więc o wiele lepiej jednak siedzieć w biurze i mieć kontakt z ludźmi przez neta i telefon.
Ja nie tyle mam dość ogólnie, co w tym miejscu. Bo jednak lubię pracować z ludźmi i tak całkiem zaszyć się w papierach też bym nie chciała. Ale póki co jestem zmęczona tymi pretensjami, żalami, a już najbardziej ciągłymi pytaniami o asortyment sklepu, podczas gdy ja jestem tylko od spraw rat, kredytówek czy pożyczek. Kiedyś jeszcze grzecznie informowałam, ale teraz już naprawdę nie mam siły. Stanowisko mamy podpisane dużymi literami, ale widać to i tak za mało. A ileż można się tłumaczyć za innych, i to jeszcze za inną firmę!

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Ja tak czasem tylko narzekam na moją pracę, bo chcąc nie chcąc nagle z dnia na dzień zostałam sekretarko-asystentką szefostwa. Gdy jeszcze mieliśmy własny projekt w zeszłym roku jedna koleżanka zajmowała się sprawami sekretariatu a ja i reszta dziewczyn tylko szkoleniami. A teraz mam pracę 2 w 1. Zresztą nigdy jakoś nie widziałam się w roli sekretarki, praca w biurze owszem, ale na jakimś konkretnym stanowisku. Bo to w gruncie rzeczy odpowiedzialna robota(trzeba pamiętać o wszystkim co ma się zrobić i jeszcze pamiętać za szefostwo o ich spotkaniach i obowiązkach) i wg. mnie nie każda dziewczyna na sekretarkę się nadaje To nie jest tak, że wystarczy ładnie wyglądać i umieć zrobić kawę
EDIT: Sama się czasem dziwię jak ja to wszystko potrafię ogarnąć.
W takim razie nie jesteś 2 w 1, tylko 4 w 1 , bo z tego, co pamiętam było was cztery (tak ), a teraz Ty sama to wszystko robisz. Wierzę, że lekko nie masz, stąd te ciągłe nerwy i stresy, ale z drugiej strony to doskonale pokazuje, że dobry z Ciebie pracownik. Bardzo nawet
A co do sekretarki też się zgadzam, że to nie taka łatwa praca. Trzeba mieć głowę do tego

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Zdałam francuski (czy to nie żałosne, że najgorszą ocenę mam z fr? ). Przepraszam za moje smęcenie, ale ta sesja mnie wykańcza, może jednak powinnam się zastanowić nad tym drugim kierunkiem? Może psychicznie wysiądę?
Nie bój żaby, będzie dobrze Dostałaś się, więc warto tę szansę wykorzystać, a nie rezygnować, zanim jeszcze na dobre się zaczęło. Może nie będzie tak źle
Coś ostatnio jakieś czarnowidztwo Ci się włączyło

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
MagJuś, tak tak, oficjalnie jestem zateżetowana i dobrze mi z tym
Na wszystko przychodzi odpowiedni moment, dobrze było mi samej i na nic nie czekałam, nikogo na siłę nie szukałam.
Sam się trafił i jest boski
Właśnie zaraz się idę spotkać z nim i idziemy imprezować
Miło czytać takie słowa, zwłaszcza, że bije z nich takie szczęście, że aż mi się japa cieszy
Udanej zabawy!


Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Mag, ja już swojego micela jaśminowego wykończyłam, bardzo go lubiłam, świetnie zmywał.
Jedyny minus - trochę szczypał mnie w oczy :sad:
Hmm, mam nadzieję, że mnie szczypać nie będzie. Przekonam się niebawem.

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Domyśliłam się po wspólnych znajomych
Hehe, a ja Cię tak szukałam właśnie
Faktycznie zdjęcia śliczne, i ta plaża! woda
Też tak kcem

********************
Rodzice wybyli na imprezki zakończeniowo-rokowe (ex nauczyciele), a ja siedzę sama w domu i nie wiem co ze sobą począć. Wczoraj się wymaseczkowałam, na pazurki jeszcze za wcześnie, bo chcę je zrobić w poniedziałek, przed samym wyjazdem, z włosami dziś byłam u fryzjera, na czytanie nie mam weny. Chyba posprzątam z nudów A potem sobie jakiś film zapodam może. Się obaczy
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 19:46   #2944
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Karolina, MagJa,
A na studia się jeszcze nie dostałam, ale dostanę!
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:23   #2945
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

MagJa się obroniłam
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 21:20   #2946
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Super! Zadowolona jesteś?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 21:42   #2947
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Em tak zarejestrowałam się już na studia i wpłaciłam opłatę rekrutacyjną. muszę jeszcze tylko zrobić zdjęcia legitymacyjne
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 22:00   #2948
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość

U mnie NT się sprawdza, jak mam rozdwajające się paznokcie. Raz-dwa i problem z głowy. Ale teraz trochę z nim przedobrzyłam i przesuszyłam sobie pazurki, więc muszę się ratować czymś innym.
A gdzie kupujesz te SH? Na Allegro czy w sklepach?
Jedną mam z Allegro, drugą kupowałam przy okazji jakiejś promocji chyba w SP. W każdym razie do tej z All nie mam zastrzeżeń.

Pomalowałam pazury 404 GW. Piękna pomidorowa czerwień, aaach. Ciągle jestem w szoku jaki ten lakier jest łatwy w obsłudze. Nie wychodzi mi to jeszcze równo, ale i tak jest o niebo lepiej niż przy jakichkolwiek poprzednich próbach. Kusi mnie żeby przyjrzeć się im jeszcze raz w sklepie.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 23:07   #2949
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Karolina, MagJa,
A na studia się jeszcze nie dostałam, ale dostanę!
A myślałam, że już.
Tak czy siak - na pewno!

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
MagJa się obroniłam
Najważniejsze, że zadowolona i już jedną nogą na magisterce

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Jedną mam z Allegro, drugą kupowałam przy okazji jakiejś promocji chyba w SP. W każdym razie do tej z All nie mam zastrzeżeń.
To mam nadzieję, że i ja będę zadowolona, bo będę kupować na All.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Pomalowałam pazury 404 GW. Piękna pomidorowa czerwień, aaach. Ciągle jestem w szoku jaki ten lakier jest łatwy w obsłudze. Nie wychodzi mi to jeszcze równo, ale i tak jest o niebo lepiej niż przy jakichkolwiek poprzednich próbach. Kusi mnie żeby przyjrzeć się im jeszcze raz w sklepie.
Jak ja ubolewam nad tym, że u mnie nigdzie nie można normalnie obadać tych lakierów. Jak się pojawiają w ogóle jakieś z Bell, to w 2 sklepach, z których w jednym są zawsze jakieś marne resztki, o to raczej z FC, a w drugim rzucą je raz na jakiś czas i tą całą serię wmieszają w takie 3 wielkie kosze z różnymi lakierami. I weź tu i szukaj
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 23:08   #2950
luskap
Zakorzenienie
 
Avatar luskap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 174
GG do luskap
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Karolina ale cudowne zdjęcia!!!Zazdroszczę!Śli cznie wyglądasz, a jaka opalona!Fajnie masz, u nas ciągle pochmurno, początek wakacji a Ty juz tak ślicznie opalona!
Cytat:
Napisane przez sleepy Pokaż wiadomość
A ja lubię Właśnie dziś trafiłam w aptece na bardzo uprzejmą i kompetentną babkę i dostałam od niej próbki kremów ktorymi jestem zainteresowana. Pojawił się nowy Hydraphase Intense LRP, też sobie przetestuję.
Ooo lubię bardzo Hydraphase XL Ciekawe co to za nowe cudo. Daj znać jak potestujesz. Ja teraz będę używać Biodemy Hydrabio- leci do mnie z wymiany krem Legere, mam już piankę do mycia twarzy pełnowymiarową, a także próbki maseczek, kremów, micela i mleczka
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Karolina, MagJa,
A na studia się jeszcze nie dostałam, ale dostanę!
I tak trzymać!
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
MagJa się obroniłam
gratulacje!:jupi :
luskap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 07:26   #2951
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
W takim razie nie jesteś 2 w 1, tylko 4 w 1 , bo z tego, co pamiętam było was cztery (tak ), a teraz Ty sama to wszystko robisz. Wierzę, że lekko nie masz, stąd te ciągłe nerwy i stresy, ale z drugiej strony to doskonale pokazuje, że dobry z Ciebie pracownik. Bardzo nawet
A co do sekretarki też się zgadzam, że to nie taka łatwa praca. Trzeba mieć głowę do tego
Ano było nas 4, ale wtedy pracowałyśmy trochę inaczej, bo to była praca przy projekcie I np. koleżanka, która zajmowała się częścią finansową robiła też przelewy(teraz to robię ja albo szefowa). Druga zajmowała się częścią organizacyjną szkoleń razem ze mną i dziewczyną, która była w sekretariacie. Ja jeszcze dodatkowo zajmowałam sekretariat w zastępstwie za nią i pracowałam nad tzw. wnioskami o płatność w projekcie.
Dla mnie jednak najgorsze, gdy zostałam sama było z początku zapanowanie nad dokumentacją spółki i działalnościami gosp. szefostwa, nauczenie się wystawiania faktur, zrozumienie pewnych rzeczy związanych z księgowością, bo jak księgowa do mnie coś mówiła to ja ni w ząb nie kumałam o co cho Teraz już daję radę, ale potrzebowałam ze 2 miesiące żeby to ogarnąć na dobre.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Karolina, MagJa,
A na studia się jeszcze nie dostałam, ale dostanę!
Na pewno!

Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
MagJa się obroniłam
Brawo, wiedziałam!

-------
Obudziłam się dzis o 4.30, bo tata wstawał do pracy. No i sobie nie pospałam, bo potem nad ranem jakieś głupoty mi się śniły A za oknem chmurzyska... no to nici z ładnej pogody dzisiaj chyba
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 08:47   #2952
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Hehe, a ja Cię tak szukałam właśnie
Faktycznie zdjęcia śliczne, i ta plaża! woda
Też tak kcem
Najważniejsze, że już się odnalazłyśmy
Dzięki Plaża była faktycznie bajeczna, różowy piasek, lazurowa woda Te zdjęcia nie oddają w pełni jej uroku.
Nie rycz, Ty za to będziesz mogła połazić po sklepach w L


Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
MagJa się obroniłam
Super! Kiedy planujesz przyjechać do Wawy?

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość
Karolina ale cudowne zdjęcia!!!Zazdroszczę!Śli cznie wyglądasz, a jaka opalona!Fajnie masz, u nas ciągle pochmurno, początek wakacji a Ty juz tak ślicznie opalona!

Dla mnie to też nowość 2 lata temu też w Grecji ledwo co się przybrązowiłam. Ja opalam się b. wolno i w dodatku na czerwono, więc na opaleniznę w naszym klimacie nie mam co liczyć
A co do komentarza na n-k to tak, to jest nowy Triumph
Prezent niespodzianka od TŻta
Strasznie mi się podobał, ale, że mam jeszcze 2 inne praktycznie nowe kostiumy (w tym jeden również Triumpha) to z bólem serca odpuściłam zakup. TŻtowi raz pokazałam w sklepie, że mi się podoba, ale raczej nie kupię, bo mam 2 inne i szkoda mi kasy. Na co stwierdził, że faktycznie ładny, ale nie ma po co wydawać kasy i odciągnął mnie od wystawy. Miałam mocno zdziwioną minę jak po powrocie do domu wręczył mi czerwoną torebeczkę

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A za oknem chmurzyska... no to nici z ładnej pogody dzisiaj chyba
A u mnie piękne słońce
Zaraz robię sobie pazurki u stóp 406stką Bell a po południu jestem umówiona z koleżanką na manicure. Postawię chyba na frencha z jakimiś dodatkami
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 08:51   #2953
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że zadowolona i już jedną nogą na magisterce
)))

Cytat:
Napisane przez luskap Pokaż wiadomość

gratulacje!:jupi :
dziękiii

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość


Brawo, wiedziałam!
Isa, musisz napisać tego licencjata. Wiem, że ci się nie chce, mi też się nie chce iść już dalej studiować, ale z pracą jest różnie. sama się przekonałaś. doświadczenie, które obecnie zdobywasz jest bardzo ważne, ale jakąś szkołę skończoną również powinnaś mieć, żeby spełniać wymogi kandydata, gdzie zwykle jest "wyższe wykształcenie".
chyba nie chcesz być w sytuacji, że nie dostaniesz pracy bo nie masz wykształcenia? co wtedy zrobisz ;> w 2 dni nie da rady, więc dziewcze drogie, ogarnij głowę, i napisz tę pracę. i obroń. licencjat to głównie przepisywanie przecież trochę napisać od siebie i tyle..
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 08:57   #2954
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Strasznie mi się podobał, ale, że mam jeszcze 2 inne praktycznie nowe kostiumy (w tym jeden również Triumpha) to z bólem serca odpuściłam zakup. TŻtowi raz pokazałam w sklepie, że mi się podoba, ale raczej nie kupię, bo mam 2 inne i szkoda mi kasy. Na co stwierdził, że faktycznie ładny, ale nie ma po co wydawać kasy i odciągnął mnie od wystawy. Miałam mocno zdziwioną minę jak po powrocie do domu wręczył mi czerwoną torebeczkę
Ale fajnie.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 08:58   #2955
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

isa to może razem wystartujemy z pisaniem licencjata? ja planuje zacząć gdzieś tak od 1 lipca
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 09:11   #2956
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
isa to może razem wystartujemy z pisaniem licencjata? ja planuje zacząć gdzieś tak od 1 lipca
bosiak wiem, że napisanie nie jest trudne, ale jak widać: wciąż chęci i motywacji u mnie brak.

nosku
jeśli ja wystartuję to jak będę mieć wolne, czyli połowa lipca lub początek sierpnia. O ile ten urlop wypali, bo pisałam jak to u mnie może wyglądać - nie będę w domu siedzieć pod komórką, już wolę zrezygnować z wolnego
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 09:12   #2957
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

isa, wolisz nawet siedzieć w domu pod komórką i pisać. W pracy się za to nie zabierzesz. Teraz masz samochód, więc podjechanie do biura jak będzie trzeba nie stanowi problemu.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 09:16   #2958
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

isa wiem, mi też w pewnym momencie się kompletnie nic nie chciało..

nosek! strawberry ma nowe promocje, co miesiąc będzie nowa promocja na coś tam. w tym miesiącu jest na maski do twarzy a w przyszłym będzie na... preparaty nawilżające

jestem ciekawa czy fotograf, gdzie chodzę będzie dziś otwarty. jadę sobie poszperać po sklepach a on jest obok centrum, więc zrobiłabym od razu zdjęcie legitymacyjne. i tak muszę, i tak..
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 09:21   #2959
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dziewczyny nie martwcie się, jeśli ktoś ma żałować tego, że się nie obronił to tylko ja, w końcu to moja świadoma decyzja, że tak to odkładam. Wiem, że chcecie dobrze dla mnie
Choć i tak mam przeczucie, że nawet jak teraz napiszę tą pracę i pójdę się reaktywować na uczelnię we wrześniu dowiem się, że muszę powtórzyć ostatni semestr. Mam przeczucie, że już zbyt długo zwlekałam i powtarzanie mnie nie ominie, a na to się nie zgodzę
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 15:21   #2960
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Oficjalnie skończyłam studia podyplomowe właśnie odpoczywam a potem lecę na oblewanie ze znajomymi ze studiów.

Jutro czas na wielkie porządki w kosmetykach, już nie mogę się doczekać
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 15:38   #2961
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Bossy, Estella: gratulacje
a dla Isy:
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 15:43   #2962
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Są już u mnie nowe szmpony Ziaji w zestawie z kakaowym kremem do rąk, cena tak niska że śmieszna - jakieś 6 złociszy
Dobrze, że piszesz, zajrzę jak będę w mieście.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
A na studia się jeszcze nie dostałam, ale dostanę!
I tak masz myśleć cały czas.
Co do reszty to wydaje mi się, że to taki ciężki okres, jesteś przemęczona i wszystko wydaje się takie nie do przejścia..
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
MagJa się obroniłam
Gratuluję.
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Oficjalnie skończyłam studia podyplomowe właśnie odpoczywam a potem lecę na oblewanie ze znajomymi ze studiów.
Tobie też gratuluję.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 15:51   #2963
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Estello gratulacje

Hosenko nie bij Bo ja już cała obolała jestem. Coś mi znów w kręgosłupie strzela, cały odcinek lędźwiowy mnie tak dziś boli, że nie mogę sobie znaleźć wygodnej pozycji Kurczę, chyba mnie w końcu lekarz nie ominie. Ale ja nie chcę na badania
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 16:17   #2964
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Estello gratuluję

Hosenka, fuksja dziękuję

Byłam dziś na zakupach i kupiłam 2 ołówkowe spódnice z podwyższonym stanem w camaieu. granatową i ecru. W zarze spodnie z serii basic, czarne, w kant a w Mango koszulę na wyprzedaży, która podobała mi się już jesienią, ale kosztowała 189zł, więc stwierdziłam, że za dużo,a teraz za 59zł była!

Chciałabym jeszcze jakieś zgrabne, beżowe szpilki. hm
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 16:22   #2965
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Dzięki dziewczyny

Bossy gratuluję, wpadnij na jakieś spotkanie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 16:24   #2966
bossy
Zakorzenienie
 
Avatar bossy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 547
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Estella chętnie wpadnę Internet będę miała więc jak będzie coś organizowane to chętnie się dołączę
__________________
You can see in my eyes that no one is my chain..

.supergirls just fly.
bossy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 21:15   #2967
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Też byłam na zakupach, właściwie to spontanicznie pojechałam z tatą, bo mnie namawiał i namawiał.
Do Zary w końcu nie dojechałam, ale wstąpiłam do Reserved - baaaardzo lubię ciuchy z tego sklepu, chyba będę zaglądała tam częściej.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 17:40   #2968
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez kochanie Pokaż wiadomość
Będzie dobrze rzyrafkocie Na pewno wymyślisz, czego oczekujesz
No jasne, że będzie. wydaje mi się, że do czegoś dojrzałam, jeszcze tylko muszę odkryć co to
Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Ach ach ... jakoś mi tak dobrze sie układa w życiu teraz
mlask !
Vibesko, na prawdę Ci się to należało po tylu smutkach przez ostatni dłuższy czas
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Dostałam pracę w Warszawie!!!!
świetnie!!!
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Ok jak wrócę do mieszkania to przejrzę co mam i napiszę na pewno


Moje się rzucają, ale stwierdziłam, że na razie nic z nimi nie robię, może wrócę do naturalnego koloru Zaczynam się do niego ostatnio przekonywać.
Ok

moje tez mają już ze 3 cm i jak słońce nie zacznie świecić i ich rozjaśniać to będe musiała zafarbowac chemicznie

Nadrabiam dalej

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Wzięłam się za sprzątanie biurka - matko, ile ja tam mam różności , a na myśl o segregowaniu notatek aż mi słabo no ale kiedyś muszę się za to wziąć.
A ja posegreguję moje z ogromną przyjemnością piątkowy egzamin zdałam na 3,5 i uważam to za wielki sukces- najlepsza ocena to 4,5 na całym roku, są też oblani
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To trochę zwolnij z imprezami, to i na lakierki będzie

U mnie z kolei odwrotnie - cisza w eterze już przeszło od tygodnia. Ale pod Twoim drugim zdaniem mogę się niestety podpisać.
Nie wiem, co to się z tymi facetami teraz dzieje

rzyrafka - jak egzamin
Nie mam jak zwolnić, zaraz się szykuje następna potem ty wpadasz i potem wybijam pod namiot na działkę chłopaków do piątku

Na razie sobie milczymy z TŻ, ja nabieram perspektywy przez ten brak kontaktu, ale co dalej to jeszcze nie wiem.

egzamin j.w. \
ten koncert we czwartek był genialny, jak wróciłam to jeszcze do 4 rano cięłam i kleiłam sciągę. jak dojechałam na egz to czułam się na maksa wyrąbana, ale nie żałowałam tej balangi za nic w piątek były 2 imprezy, wróciłam rano w sob, ledwo się wyspałam zrobiłam muffinki na urodziny znajomej i sru do niej a potem jeszcze na miasto wybiliśmy. ale już sił nie miałam i grzecznie wróciłam na 3 do domku i se siedze i nadrabiam internet.
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Karolina, świetne zdjęcia! masz świetną figurę a widoki prześliczne.dużo się opaliłaś?
Ja też kcem zobaczyć, nie mam mnie na NK już
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny. Zdałam francuski (czy to nie żałosne, że najgorszą ocenę mam z fr? ). Przepraszam za moje smęcenie, ale ta sesja mnie wykańcza, może jednak powinnam się zastanowić nad tym drugim kierunkiem? Może psychicznie wysiądę?
Może to i trochę nie zdrowe. A ten kierunek chcesz dla przyjemności zrobić czy pod kątem ewentualnej pracy jeszcze?
Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Chyba posprzątam z nudów A potem sobie jakiś film zapodam może. Się obaczy
ej, to weź do mnie jutro już przyjedź!!
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
MagJa się obroniłam
gratulacje
Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Oficjalnie skończyłam studia podyplomowe właśnie odpoczywam a potem lecę na oblewanie ze znajomymi ze studiów.
również gratulacje!!
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Byłam dziś na zakupach i kupiłam 2 ołówkowe spódnice z podwyższonym stanem w camaieu. granatową i ecru. W zarze spodnie z serii basic, czarne, w kant a w Mango koszulę na wyprzedaży, która podobała mi się już jesienią, ale kosztowała 189zł, więc stwierdziłam, że za dużo,a teraz za 59zł była!

Chciałabym jeszcze jakieś zgrabne, beżowe szpilki. hm

ja też chcem na zakupy!
a bezowe szpilki też mi się marzą, w tesco widziałam trochę badziewne ale bardzo mi sie spodobał ten pomysł!
Cytat:
Napisane przez bossy Pokaż wiadomość
Estella chętnie wpadnę Internet będę miała więc jak będzie coś organizowane to chętnie się dołączę
a kiedy sie wprowadzasz do stolicy?

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:38 ----------

i zużyłam płyn do higieny intymnej oraz odsypkę pudru EL
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:05   #2969
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja posegreguję moje z ogromną przyjemnością piątkowy egzamin zdałam na 3,5 i uważam to za wielki sukces- najlepsza ocena to 4,5 na całym roku, są też oblani
Gratuluję zdanego egzaminu. Jeszcze coś Ci zostało, bo nie pamiętam?

Dziewczyny, używałyście albo używacie podkładu Clinique Even Better?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 18:07   #2970
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XI

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ten kierunek chcesz dla przyjemności zrobić czy pod kątem ewentualnej pracy jeszcze?
Chcę kontynuować naukę hiszpańskiego.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.