Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz. XVI - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-06, 12:05   #2941
misiak17
Wtajemniczenie
 
Avatar misiak17
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 559
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

A ja Wam powiem, że tak sobie siedzę, myślę i się cieszę. Z tego powodu, że tak na początku roku tyle z nas znalazło swoje suknie ślubne, że tak dużo ma już obrączki i że widać, że te nasze upragnione dni już niedługo i że to jest Nasz rok. I wszystko nabiera rozpędu.

Jakoś tak mnie naszło właśnie
__________________
szczęśliwa żona swojego Małżona

Rok 2016 będzie lepszy, musi być lepszy

1.12.2014
21.03.2015
14.06.2015
07.2018 cp usunięty lewy jajowód
12.2018 histerolaparoskopia - prawy jajowód niedrożny
misiak17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:12   #2942
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

hej przelecialam Was na szybko widzialam ze dyskutowalyscie na temat makijazy, w makijazu slubnym bardzo wanze jest podkreslenie linii rzęs
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:21   #2943
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Chatko wspaniaaaała suknia! Idealna! Wyglądasza bajecznie!!

tenebrosa wyglądasz świetnie! Suknia idealna do Twojej figury!!
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:39   #2944
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość
ja właśnie dziś/jutro rezerwuję pensjonat w Zakopcu
ale my tak bardziej lajtowo - z łażenia po schroniskach z plecakiem już wyrosłam (mój TŻ-et jeszcze nie)
Zapodawaj tu od razu, jaki to pensjonacik wybraliście
Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
Z tego da się wyrosnąć?

Chcemy, by nasze przyszłe dzieci pokochały góry i wędrówki!



Rodzinka TŻ z niego się śmieje, że nie wyrósł z rowera, on mimo iż ma autko, to od marca do października jeździ rowerem.
Już plotki się rodzą, że niby stracił prawko , co jest absolutna bzdurą!
Nawet nie wiesz, jak mi się gęba cieszy, jak sobie idziemy szlakiem i spotykamy taką wędrującą rodzinkę.
Cytat:
Napisane przez Madziuniusia Pokaż wiadomość
dobre wczoraj było weszłam do apteki po prezerwatywy a za mną stał koleś co kupował test ciążowy bardzo mnie rozbawiła ta sytuacja
Musiało to zabawnie wyglądać
Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jutro o 11 jestem umówiona w salonie Lisa Ferrera ! Będę przymierzać suknie! Ależ jestem podekscytowana
Co prawda w salonie sukni nie zamówię, ale mam upatrzone na allegro i jeśli tylko modele będą na mnie dobrze leżeć to kupuję i będę miała suknię!
No to kciukasy, żeby się przymiarka udała
Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
hej przelecialam Was na szybko widzialam ze dyskutowalyscie na temat makijazy, w makijazu slubnym bardzo wanze jest podkreslenie linii rzęs
Protestuję! Wolę być przelatywana wolniej
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:12   #2945
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez malwus20 Pokaż wiadomość
Ja taka mam zamiar miec ale mi to robi firma która sie zajmuje dekoracjami i mogę to od nich wypożyczyć potem za 50 zł Jesli robisz sama to pochodź po hurtowniach sztucznych kwiatów i takich dodatków do wazonów bo tam znajdziesz te kamyczki. Poza tym te kamyczki maja rózne wielkości
Dzięki za informację nawet nie drogo to Cię wyniesie I wiem wiem, kamyki mają różną wielkość, mierzyłam sobie i stwierdziłam, że będą ok, ale jak przyszły, to nie było to...

Cytat:
Napisane przez gamariel Pokaż wiadomość
Witam
Z TŻem zastanawiamy się nad takim rozwiązaniem http://moda.allegro.pl/roze-retro-de...039089929.html
Tylko nie wiem, kiedy zdąży to założyć na samochód Pozostanie mi tylko ufać w jego zdolności
Ładnie to wygląda tylko jak już to bym wolała mniejsze różyczki
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:12   #2946
tenebrosa
Wtajemniczenie
 
Avatar tenebrosa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: LSW (lubelskie)
Wiadomości: 2 523
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Dziewczyny, dziękuję za wszystkie komplementy odnośnie sukni

Prześledziłam na szybko, co pisałyście i z tego, co utkwiło mi w pamięci:

nena, wiem, że ten dół może się wydawać trochę przeładowany i ciężki, ale ogólnie ta suknia była na mnie trochę za długa i za duża w biuście o kilka cm. Poza tym to tylko model do przymiarek, moja będzie szyta dokładnie na moje wymiary i wtedy zrobi się odpowiednią ilość tych falbanek tzn. w sukni szytej na mój wzrost te falbanki nie będą aż tak rozłożyste - suknia tym samym będzie mniej księżniczkowata, a bardziej w literę A. Gdybym miała kilka cm wzrostu więcej to ta modelowa suknia też by się inaczej układała Myślę, że będzie w sam raz. Zresztą falbanki tylko na zdjęciu tak ciężko wyglądają :P Na żywo widać jakie są zwiewne - kwestia materiału, a niestety tego komórką nie uchwycisz

Dancing Lady, podczas przymiarki miałam na sobie tiarę, ale to taka poglądowa, nałożyły mi ją panie z salonu. Niestety nie mam zdjęcia, ale była to zwykła, niewielka tiara z cyrkoniami, mogę ją od nich gratisowo dostać albo wypożyczyć do ślubu (już nie dopytałam) i chyba tak właśnie zrobię. Podoba mi się taka ozdoba we włosach -> i tu, po małym epizodzie z woalkami, wracam do pierwotnej koncepcji mojego ślubnego looku

Witam też wszystkie nowe PMki!

Czas skontaktować się z makijażystkami
__________________
tenebrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:18   #2947
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

co sądzicie o takim samochodzie do slubu tylko bez tej dekoracji kwiatowej ?? http://sprzedajemy.pl/chrysler-pt-cr...-czarny,364887
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 13:20   #2948
Madziuniusia
Zakorzenienie
 
Avatar Madziuniusia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 202
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
co sądzicie o takim samochodzie do slubu tylko bez tej dekoracji kwiatowej ?? http://sprzedajemy.pl/chrysler-pt-cr...-czarny,364887
myślę, że by idealnie pasował do Twojej pin upowej wizji ślubu
__________________
Zostaniesz na stałe? 22.02.2017 - II kreseczki
Madziuniusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:24   #2949
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

i w sumie koszt niewielki bo 100 zl za godzine a my potrzebujemy na makx 2 godzinki zreszta mialam sprzecze w tym temacie z narzutem bo on twierdzi ze szkoda kasy wydawac na wynajem samochodu
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:35   #2950
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Dziewczyny slyszalyscie ta piosenke ?

http://www.youtube.com/watch?v=nn0N4TuSllQ


mój tz sie ja najarał ze na 1 taniec ja wezmiemy
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:36   #2951
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Dzień dobry!
It's friday- I'm in love!
Cytat:
Napisane przez ona8686 Pokaż wiadomość
Byłam dziś w salonie przymierzyć sukienkę, która wpadała mi w oko. Ostatecznie wyszłam z niego niezadowolona. Umówiłam się na konkretną godzinę 13:30. Jak weszłam punktualnie, to pani do mnie, ze przed chwilą przyszła dziewczyna i muszę trochę poczekać, no ok. Więc czekałam z Tż, ta dziewczyna wyszła o 14, ale w międzyczasie weszła inna, która była tu dużo wcześniej i chciała przymierzyć jeden model i babeczka wzięła ta dziewczynę wtedy się zaczęłam już denerwować, no i mimo, że byłam umówiona na 13:30 przymierzyłam sukienkę dopiero gdzieś o 14:30... i żeby tego było mało, dzień wcześniej dzwoniłam i się pytałam czy takie modele jak chce czy są na stanie, tak oczywiście, usłyszałam, poszłam więc tam z wydrukowaną kartką, i co usłyszałam, ze są tylko dwie sukienki z tych co tu mam ale była ta na której mi zależało, przymierzyłam, babeczka nawet mnie nie związała tylko przytrzymała na górze, co ostatecznie sprawiło, że wcale w niej się sobie nie podobałam... więc jej powiedziałam, o co chodzi, a jak ją zdjęłam to ona, że można było ją przymierzyć bez koła to by też tak nie stała i by inaczej wyglądało to dopiero teraz mi to mówi... wyciągnęła jeszcze jedną sukienkę, niby żeby doradzić wyszłam stamtąd i więcej tam nie wrócę. Rozumiem, że każdy może mieć zły dzień i ta pogoda dzisiaj dobija. Ale specjalnie się umówiłam, bo mam dość daleko aby tam dojechać i żeby właśnie nie było takiej sytuacji jaka się trafiła...

Musiałam się wyżalić... Ale... Ostatecznie zdecydowałam się na sukienkę...
Szczerze- nie rozumiem takiej polityki salonu. Też bym się mocno wkurzyła, nie po to dzwonisz wcześniej i rezerwujesz godzinę, by potem czekać, aż łaskawe Panie się Tobą zajmą.

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
A ja się wściekłam na maksa Proszę od tygodnia żeby TŻ zrobił listę gości których chce mieć na pewno a on mi wypisał wszystkich jakich zna i przy poszczególnych nazwiskach adnotacje typu 6 osób ale chcę zaprosić może 2 itp. No szlag człowieka może trafić
My już z TŻtem zaproszenia roznosimy, a on mi dalej nie dał listy wszystkich gości z jego strony... Tych co kojarzę, że mają być zaproszeni odnajduję na nk i na tej podstawie znam ich dane osobowe

Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
E87 & Gosza gdzie chodzicie na tańce, tzn na kurs
Do Raciborza do RCKu.

Cytat:
Napisane przez paulinak18 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny! Ja też jestem tegoroczną PM-ką i jeżeli można to chętnie dołączę się do wątku Przyznaję się nie przeczytałam wszystkich 16 części, ale widzę że świetna atmosfera u panuje. Wszystkie jesteście tu bardzo pomocne aż dziwne że wcześniej to nie trafiłam

Dobrze to je jeżeli chodzi o mój wielki dzień to będzie to 01.09.2012r. Przyjęcie w sali "Tadeusz" w Uszwi ( niestety dopiero dzisiaj trochę dowiedziałam się o niezbyt przyjemnym właścicielu, na rozmowie wydawał się całkiem w porządku, ale będę uważać), alkohol-jest, zaproszenia- w trakcie realizacji(chyba porwałam się z motyką na słońce , ale stwierdziłam że jeżeli zrobię je sama to będą takie dokładnie jak chcę) jeżeli będziecie chciały to wstawię zdjęcie jak skończę. obrączki już bezpiecznie czekają do września, biżuterię też mam na oku, a jeśli chodzi o sukienkę to kupiłam 2... wiem powiecie że jestem szalona, ale kupiłam je za naprawdę śmieszne pieniądze- jedna jest nowa projektantów Fulara&Żywczyk, a druga z likwidacji wypożyczalni - skromna ecri ze złotą aplikacją. i tutaj mam problem bo nie wiem którą wybrać... Kurczę rozpisałam się troszkę
Witam nową koleżankę
Sporo już macie załatwione. A co do sukni, to tez bardziej podoba mi się ta druga.

Cytat:
Napisane przez magdalena040484 Pokaż wiadomość
Witam!
Czy mogę do Was dołączyć?
Jestem Magda, mam 25 lat (login nie wskazuje dokładnej daty [a mianowicie roku] mojego urodzenia, po prostu taki był wolny) ,
Będę ślubować 26 maja , z Tż-em znamy się już od 5 lat, a szczęśliwą narzeczoną zostałam 14.02.2010r.
Mam nadzieje, że przyjmiecie mnie do swojego grona
Pozdrawiam
Kolejna nowa PMka Opowiedz coś o Was, skąd jestteście, gdzie robicie wesele, itp???

Cytat:
Napisane przez (kicia) Pokaż wiadomość
a dziewczęta że sie was tak zapytam wiele z was nie wie jakie ma modele sukni to wam w umowę nie wpisują takich danych??
No mi nie zapisali

Cytat:
Napisane przez ladystar Pokaż wiadomość
ps. zdjecia oczywiscie z telefonu - niedokladne, i w sukience oczywiscie zepsul sie zamek w trakcie zakladania
W pierwszej wyglądasz cudnie!!! Bardzo ładna ta sukienka

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Fajne!

Jeśli któraś chce oglądać Chirurgów po ang.to są już online
Dziś rano- pierwsze co powiedziałam do TŻta, to by mi sprawdził, że nowe GA jest na necie Ale jeszcze nie oglądnęłam. Chociaż do wieczora na pewno to nadrobię

Cytat:
Napisane przez Chatka Pokaż wiadomość
goszu, nie zacytowało mi się wczoraj, ale przypomniałam sobie, że pytałaś, jaki to materiał - też nie zapytałam! Aż sama siebie nie poznaję Wiem tylko, że te falbany są z materiału, jakiego jeszcze na żywo nie widziałam - podejrzewam, że to jakaś gęsta i połyskująca delikatnie odmiana organdyny, bardzo przyjemna w dotyku.
A mówiłam, że chciałam muślin, bo to bardzo leciutki materiał i myślałam, że tylko z muślinu można kupić lekkie falbanki. Całe szczęście się myliłam
dzięki za odp! Właśnie na zdjęciu tego tak nie widać, ale wydawało mi się to to raczej muślin nie będzie. Ja tam ciemna jestem w sprawie materiałów na falbanki. Najważniejsze, że są bardzo lekkie i robią dobry efekt wizualny!

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
hej przelecialam Was na szybko widzialam ze dyskutowalyscie na temat makijazy, w makijazu slubnym bardzo wanze jest podkreslenie linii rzęs
Dziękuję A jaki dobry kamuflaż polecasz dla osób z przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi???
Co do samochodu- uważam, że jak najbardziej się nadaje. I bardzo pasuje do Twojej stylizacji
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 13:43   #2952
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość


Dziękuję A jaki dobry kamuflaż polecasz dla osób z przebarwieniami i bliznami potrądzikowymi???
Co do samochodu- uważam, że jak najbardziej się nadaje. I bardzo pasuje do Twojej stylizacji
bedziesz sama sie malowac ?

---------- Dopisano o 14:43 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Dziewczyny slyszalyscie ta piosenke ?

http://www.youtube.com/watch?v=nn0N4TuSllQ


mój tz sie ja najarał ze na 1 taniec ja wezmiemy
a co bedziecie do niej tańczyć
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:45   #2953
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Dziewczyny slyszalyscie ta piosenke ?

http://www.youtube.com/watch?v=nn0N4TuSllQ


mój tz sie ja najarał ze na 1 taniec ja wezmiemy
No jasne, że tak!
My z Tż to nawet znamy taniec do tego W sylwestra daliśmy taki popis na parkiecie, że nas komórkami nagrywali
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:46   #2954
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

nie mam pojecia
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:50   #2955
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
nie mam pojecia
zapytaj adoosienka jak to sie tanczy
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:51   #2956
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
No jasne, że tak!
My z Tż to nawet znamy taniec do tego W sylwestra daliśmy taki popis na parkiecie, że nas komórkami nagrywali

jakis kursik ?
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:53   #2957
gosza_m
Zakorzenienie
 
Avatar gosza_m
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Dolina Muminków
Wiadomości: 4 937
GG do gosza_m
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
bedziesz sama sie malowac ?
Nie, absolutnie nie! Ale szukami wizażystki z konkretnymi kosmetykami, tym bardziej, że wiem, co u mnie jest największym problemem.
No i o kamuflaż to też na co dzień pytam. Testowałam już dosyć sporo aptecznych specyfików, ale dalej szukam idealnego dla siebie.
__________________

Pick me. Choose me. Love me

Kubuś 23.12.15- 19tc
Mateusz 15.03.17- 21tc
Joasia 25.03.18
gosza_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:56   #2958
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Nie, absolutnie nie! Ale szukami wizażystki z konkretnymi kosmetykami, tym bardziej, że wiem, co u mnie jest największym problemem.
No i o kamuflaż to też na co dzień pytam. Testowałam już dosyć sporo aptecznych specyfików, ale dalej szukam idealnego dla siebie.
bardzo głebokie sa czy to bardziej przebarwienia
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:57   #2959
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
My już z TŻtem zaproszenia roznosimy, a on mi dalej nie dał listy wszystkich gości z jego strony... Tych co kojarzę, że mają być zaproszeni odnajduję na nk i na tej podstawie znam ich dane osobowe
W szoku jestem bo my od listy gości zaczęliśmy. W końcu wybierając salę trzeba wiedzieć na ile ma być osób.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 13:58   #2960
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Haha a prosze bardzo Kochana: (taniec w wykonaniu znanego piłkarza)
http://www.youtube.com/watch?v=lLpEN1DU9DI

A Tu jescze jeden fajniutki piłkarz tańczy :
http://www.youtube.com/watch?v=7RAlZCvBNn8
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami

Edytowane przez adoosienka
Czas edycji: 2012-01-06 o 14:03
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:58   #2961
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

edit. nie ten wątek
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:02   #2962
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez adoosienka Pokaż wiadomość
Haha a prosze bardzo Kochana: (taniec w wykonaniu znanego piłkarza)
http://www.youtube.com/watch?v=lLpEN1DU9DI

A Tu jescze jedne fajniutki piłkarz tańczy :
http://www.youtube.com/watch?v=7RAlZCvBNn8
ta piosenka to hit akademikow politechniki w kielcach (siostra ktora tam studiuje mi mowila :d ) mnie ona pokazywala jak cala grupa to tanczy
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:05   #2963
adoosienka
Wtajemniczenie
 
Avatar adoosienka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Raj ;)
Wiadomości: 2 629
GG do adoosienka
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
ta piosenka to hit akademikow politechniki w kielcach (siostra ktora tam studiuje mi mowila :d ) mnie ona pokazywala jak cala grupa to tanczy
No my właśnie w akademiku (toruńskim) w sylwestra byliśmy więc już i tam jest to hit, zdecydowanie
__________________
Mąż i Żona

Kubuś już z nami

Edytowane przez adoosienka
Czas edycji: 2012-01-06 o 14:14
adoosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:18   #2964
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Witajcie!


Kurde tyle nauki, a mi się tak nie chce! Nie mogłam w nocy spać teraz mi się oczy zamykają! Tż jest w pracy do 22 wiec trzeba czas wykorzystać.


Cytat:
Napisane przez paulinak18 Pokaż wiadomość
Witam tak jak obiecałam zrobiłam na szybko zdjęcie naszych obrączek więc je wrzucam Teraz muszę uciekać ale później wszystko nadrobię
Bardzo ładne!


U was też tak ciemno i ponuro??
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:21   #2965
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Sześć, S Z E Ś Ć dni tego roku, a ja mam go serdecznie dość.
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:22   #2966
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

kessi i koziczka:

www.willa-park.pl

wybraliśmy na podstawie zdjęć, nie byliśmy tam jeszcze, braliśmy pod uwagę cenę, bliskość Krupówek i parking
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:22   #2967
chocolate muffin
Rozeznanie
 
Avatar chocolate muffin
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 640
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

czarna_kawa80
Piszesz o podkreśleniu linii rzęs. W jaki sposób to zrobić nie używając kredki ?
Kiedyś koleżanka pomalowała mnie na imprezę i zrobiła mi oczy kredką czarną. Wyglądałam jak... jakbym wyszła prosto spod latarni Mam ciemną oprawę oczu i nie mogę się malować kredką, ale też zawsze mi czegoś brakuje w makijażu. Maluję się bardzo rzadko i to jest taki make-up, no make-up.
I właśnie nie wiem jaki mogłabym mieć makijaż na ślub...

A co do tej piosenki...
Uwielbiam
__________________
4.08.2012

Edytowane przez chocolate muffin
Czas edycji: 2012-01-06 o 14:27
chocolate muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:27   #2968
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Sześć, S Z E Ś Ć dni tego roku, a ja mam go serdecznie dość.
Co się dzieje? Głowa do góry!
Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość
kessi i koziczka:

www.willa-park.pl

wybraliśmy na podstawie zdjęć, nie byliśmy tam jeszcze, braliśmy pod uwagę cenę, bliskość Krupówek i parking
Fajnie się prezentuje I pokoiki fajniutkie.
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:31   #2969
kasia_kuku
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_kuku
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7 900
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez Gorska_Kozica Pokaż wiadomość
Co się dzieje? Głowa do góry!
Pozabijamy się chyba do czasu naszego pięknego ślubu.
__________________
Nasze życie określają szanse.









Dbam o siebie,
Myślę o sobie.

kasia_kuku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:33   #2970
MARGIDA
Wtajemniczenie
 
Avatar MARGIDA
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 595
Dot.: Ostatni Panieński Sylwester przed nami, za rok spędzimy go z mężami- PM 2012 cz

Cytat:
Napisane przez Gorska_Kozica Pokaż wiadomość

Fajnie się prezentuje I pokoiki fajniutkie.
chciałam coś bardziej góralskiego, ale wtedy ceny idą ostro w górę

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_kuku Pokaż wiadomość
Pozabijamy się chyba do czasu naszego pięknego ślubu.
to raczej pięknego ślubu nie będzie
MARGIDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.