Rozjasnianie włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-12, 12:29   #1
saasi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Question

Rozjasnianie włosów


Witam. Pare miesięcy temu pofarbowałam włosy farbą z syossa ciemny brąz i wyszedł mi czarny. teraz, po upływie kiluu miesięcy postanowiłam je rozjaśnić i również kupiłam farbę tej samej firmy z tym że było to farba z rozjasniaczem ( syoss lighteners), który mial rozjasnic wlosy o 8 tonów. po pierwszym farbowaniu na czubku głowy, gdzie miałam odrosty miałam faktycznie blond, ale reszta włosów wyszła na jasny rudy. dwa dni po pierwszym farbowaniu, pofarbowałam drugi raz, ale efekt został ten sam ( może o ton włosy się rozjaśniły). teraz na początku sierpnia planowałam poraz trzeci użyć tej samej farby, ale aby uniknąć żółtego odcienia, myślałam, żeby samą wodą 9 potrkatować moje włosy, a później dopiero tą farbe. Czy można użyć samej wody bez farby, i jaki będzie tego efekt?
Dołączam to tego jeszcze zdjęcie moich aktualnego koloru włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0005.jpg (84,7 KB, 58 załadowań)

Edytowane przez saasi
Czas edycji: 2013-07-12 o 12:31
saasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 22:12   #2
eybitches
Przyczajenie
 
Avatar eybitches
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 23
Dot.: Rozjasnianie włosów

wydaje mi sie, że trudno bedzie Ci wrocic do jednolitego jasnego blondu (sama niestety mam z tym problem i czeka mnie jeszcze kilka wizyt u fryzjera i farbowanie włosow ) a to wszystko przez farbowanie samej w domu (młoda,głupia byłam) Wiec jednak poleciłabym Ci wizyte u fryzjera
eybitches jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 14:10   #3
alibii7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 5
Dot.: Rozjasnianie włosów

mam to samo na głowie, ten sam problem, popłakałam się jak zobaczyłam odbicie w lustrze. W czwartek idę do fryzjera, postara się ujednolicić kolor na ciemny blond.
Wiecie może czy w tej farbie jest woda utleniona? Jaki składnik rozjaśniający jest w tym specyfiku?
Bo własnie fryzjerka pytała jakie stężenie ma ten rozjaśniacz.

Edytowane przez alibii7
Czas edycji: 2013-07-16 o 14:11
alibii7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 14:27   #4
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Rozjasnianie włosów

syoss lighteners to wielkie G. podobne do rozjaśniaczy joanny. Nie używaj rozjaśniacza, zafarbuj na jednolity kolor, zetnij najbardziej zniszczone partie włosów.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 00:36   #5
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Rozjasnianie włosów

Cytat:
Napisane przez eybitches Pokaż wiadomość
wydaje mi sie, że trudno bedzie Ci wrocic do jednolitego jasnego blondu (sama niestety mam z tym problem i czeka mnie jeszcze kilka wizyt u fryzjera i farbowanie włosow ) a to wszystko przez farbowanie samej w domu (młoda,głupia byłam) Wiec jednak poleciłabym Ci wizyte u fryzjera
Chyba nie mogłabym się bardziej z Tobą zgodzić. Tak, jak pisałam pod innym postem ( i zebrałam za to gromy): dziwię się dziewczynom, które decydują się na globalną zmianę koloru/ściągnięcie koloru metodą chałupniczą. A jeszcze bardziej dziwię się temu, że nadal przeprowadzają samodzielne eksperymenty mimo kilku porażek. W zeszłym roku moja własna Matka się tak załatwiła farbą sama. Dwa razy. Widać uznała, że do trzech razy sztuka. Efekty leczy do tej pory, włosy popaliła koncertowo. I od tamtej pory przy kolorze sama nie majstruje. Widać jednak, że każdy się musi uczyć na własnych błędach.

Autorko, w sumie nie ma aż takiej tragedii. Najważniejsze, że nie popaliłas sobie włosów. Fryzjer z pewnością jakoś wyrówna Ci ten kolor. Tylko, jeśli wolno coś radzić to upewnij się, że fryzjer będzie dobry:popytaj koleżanek, sprawdź opinię o salonie.

Pozdrawiam. Głowa do góry.
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:24.