Messy hair - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-25, 10:47   #1
marynciak
Przyczajenie
 
Avatar marynciak
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bełchatów
Wiadomości: 1

Messy hair


Cześć wszystkim.
Od pewnego czasu mam problem z moimi włosami. Mianowicie, nie mogę ich zupełnie ułożyć. Naturalnie są one kręcone, suche i podatne na wywijanie się, więc prostowanie ich nic nie daje. W sumie, wszystko byłoby w porządku, ale moje włosy kręcą się ładnie tylko i wyłącznie po umyciu, no i nie wolno ich tak to suszyć. Niestety, chodzę do szkoły i rano zwyczajnie nie mam czasu, żeby je myć i czekać aż wyschną dlatego robię to wieczorem. Z kolei rano, są one zupełnie bez ładu i składu. No i gdyby tego było mało, to rano nie chcą mi się w ogóle kręcić. Ani na wałki, suszarkę czy lokówkę. A robione prostownicą loki nie chcą się długo trzymać. Proszę o jakieś ciekawe porady co można z tym zrobić, byłabym bardzo wdzięczna, no i z góry dziękuję! ;*

ps. znalazłam też bardzo ładną fryzurę jednak nie wiem jak ją zrobić, gdyby ktoś wiedział to także proszę o pomoc w tej sprawie.
http://www.google.pl/imgres?q=heidi+...1t:429,r:5,s:0
marynciak jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:49.