juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-06, 12:31   #1
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Wink

juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?


witam
kto raz probowal angielskiego albo holenderskiego chleba ten wie ma on konsystencje papieru toaletowego tostowego nie da sie jesc, chleb, ktory niby jest z piekarni to czysty bialy okrutnie pszenny chleb dmuchany obrzydliwy czasem kupuje polski chleb w polskim sklepie ale poniewaz jest pieczony w Londynie chyba ma angielskie normy tzn zawartosc soli jest zastraszajaca...nie potrafie zrozumiec jak mozna tony soli dodawac do wszystkiego tego sie nie da jest i juz mam wizje zatrzymanej wody w organizmie. Poniewaz pracuje w biurze mam prace siedzaca, wiec musze brac sniadanie ze soba zeby nie pasc przy kompie a typowych przekasek angielskich typu chleb ichniejszy znowu i chipsy niestety do mnie nie przemawiaja, co byscie proponowaly na calodzinne moje wyzywienie poniewaz pracuje od 8;30 do 17;30 godzina piechota do domu nie daje mi mozliwosci wytrzymania bez jedzenia caly dzien zeby zjesc normalny obiad wieczorem.. Jaka proponujecie alternatywe dla tego wacianego chlebka tutejszego Pozdrawiam serdecznie
P.S. chlebku razowy wroc
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 12:37   #2
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

Jogurty, sałatki warzywne, owoce, chrupkie pieczywo, wafle ryżowe, jogurty z musli. Możliwości jest wiele ale nie wiem jak tam jest z dostępnością niektórych produktów i czy one też nie są nafaszerowane czymś.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 12:49   #3
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

no wlasnie w tym rzecz tu cokolwiek zjadam mam wrazenie ze zjadam chemie koszmar ..dlatego Angielki tak wygladaja jak kaszaloty okropnosc ! dlatego obiady gotuje codziennie a nie jak tubylcy ktorzy wszystko maja gotowe i tylko podgrzewaja w mikrofali wszystko..hmmm moze zaczne robic salatki i taszczyc je ze soba ..a czy ryz jest w miare nietuczaca alternatywa dla bialego chlebka ??? bo juz chybamusze wybierac mniejsze zlo..dzieki za rade czekam na jeszcze
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 12:55   #4
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

Ryż jak najbardziej jest ok! W nadmiernych ilościach na pewno nie tuczy i jest zdrowy! Możesz przygotowywać w domu sałatkę z warzyw z dodatkiem ryżu i nosić ze sobą w plastikowym pojemniczku W końcu ryż chyba mają taki sam wszędzie, prawda?
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 12:59   #5
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

to jedyne co chyba to podjadam ryz maja dobry szczegolnie basmanti )) dziekuje miu miu
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 13:16   #6
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

mi też tamtejszy chleb nie smakował ale za to dziadek był zadowolony gdy mu przywiozłam, chleb jest mieciuśki a dziadek zębów za dużo nie ma Ja tam jadłam jogurty (jedne takie pyszne były np. z płatkami albo czekoladą) - 3-paki kupowałam w twoim przypadki to chyba jakieś sałatki, jeśli jogurty również nie odpowiadają ci.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 13:30   #7
Anula_r
Raczkowanie
 
Avatar Anula_r
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

W zeszlym roku byłam w Anglii tylko 3 miesiace a w tym czasie przytyłam 12kg!! I nie jadlam wcale slodyczy, wlasnie zamiast czegos slodkiego do pracy bralam kanapeczki z ich "cudwonego" chlebka. Prawie caly czas mialam tam biegunke lub inne nieprzyjemnosci żołądkowe...
Co to warzyw to tez nie polecam, chyba ze takich zamawianych z serii naturalne jedzenie, ale to z kolei kosztuje majatek. Jedzac marchewke czulam jakbym jadla papier. Wszystkie warzywa i owoce pakowane a przez to specjalnie konserwowane zeby w tych workach nie zgnily. Masakra!!!
Po powrocie do Polski z lotniska przewieziono mnie do szpitala. Okazalo sie ze jestem b.silnie uczulona na gluten!! No i wladowalam go w siebie w ogromnych ilosciach bo ten chlebek to 100% gluten. W Polsce zawsze jadlam zytni chlebek wiec nic mi nie bylo.
Teraz jade tam na stale (zaślepiona miloscia do pewnego wyspiarza) i naprawde nie wiem co bedzie. Moja ditetyczka nic mi nie potrafila doradzic, ewentualnie zebym sama piekla chleb, a to wiadomo ze nie jest takie łatwe.
Anula_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 13:34   #8
Anula_r
Raczkowanie
 
Avatar Anula_r
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

P.S. Opowiadac o ich fatalnym jedzeniu moglabym godzinami. I o tym co oni sami jedza jako obiad. Nawet mama mojego chlopaka, jak przygotowala nam obiad to nie powiem zeby sie nameczyla. Kupila cos w hipermarkecie, odgrzała w mikrofali i to byl ten cudowny rodzinny obiadek. Żygac mi sie chcialo!!
Dlatego tez innym razem to ja zaprosiłam Jego rodzicow na obiad. Troche improwizowalam, bo nie mialam Polskich produktow, ale zrobilam zupe i do tego mieso z sosem (nie z torebki!). Nieskromnie powiem ze byli zachwyceni!! Moj chlopak tez oniemial z wrazenia jak na swieta przyjechalam i przywiozlam Polskie potrawy m.in. bigos, schabowe, uszka (mialam troche z tym prblemow na granicy ale ladnie sie usmiehnelam i mnie przepuscili)
Anula_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 13:50   #9
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Cool Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

ehh no wlasnie najlepsze jest to ze oni uwazaja ze maja wspaniala kuchnie koszmar juz wiele razu w czasie lunchu probowalam kupic cos do zjedzenia i wychodzilam z pustymi rekami nic kompletnie zdrowego nie moglam znalezc dla mnie to bylo szokujace ze w 90 % anglicy na lunch jedza chipsy ehh przyprawy woze z Polski dlatego szukam jak tu wykombinowac w miare niskokaloryczne zdrowe jedzonko zeby nie przypominac tych pieknych ogromnych panienek sprawdzilam kalorycznosc tych ich sandwichow 700kcal !!! :0 za ta ilosc kalorii mozna byloby obiad zjesc koszmar... to w takim razie jaki masz pomysl na zycie i jedzenie na wyspie ??? skoro tu wracasz ? pozdrawiam
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 13:59   #10
Anula_r
Raczkowanie
 
Avatar Anula_r
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

Ciezko bedzie. Wlasnie po tych 3 miesiacach zaczelam przypominac te "cuda" z wysp. Na szczescie juz prawie zrzucilam te 12 kg.
Moj pomysl? Hmm coraz wiecej Polakow tam jest i zaczynaja otwierac swoje sklepy. Wiec moze bedzie mozliwosc zaopatrywania sie u nich w Polski chlebek. Dowiedzialam sie ze handluja w soboty. Musze ich wytropic i balagac o pomoc. Bo innego wyjscia nie widze.
Anula_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 14:06   #11
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

no ja wlasnie czesto kupuje chleb w polskim sklepie tylko nie wiem czemu jest tak przerazliwie slony pieka go w Londynie wiecmoze musi spelniac angielskie standardy a jak posmarujesz tymi ich smarowidlami typu flora itd z 1.7% soli to do tego 3 litry wody normalnie ehh chyba zaczne robic salatki i nosic w pudelku tak jak miu miu radzi im mniej chleba tym lepiej...
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 14:23   #12
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

hmmm.....ja w chwilach desperacji - czytaj: jak nie mogę juz znieść sklepowych chlebów, piekę sama chlebek czosnkowy....chetnie dałabym Ci przepis ale nie wiem czy masz mozliwości by takowy upiec , a jeżeli nawet je masz to czy po całym dniu tyrania masz jeszcze ochote na "babranie" sie w drożdzach )))
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 14:34   #13
Anula_r
Raczkowanie
 
Avatar Anula_r
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

A moglabym poprosic o ten przepis na chlebek? Jezlei mozesz wyslij mi go na adres:aniaidea@interia.pl
Moze nie bede go piekla codzinnie ale co jakis czas na pewno. Ile mozna zyc na ryzu i warzywach. Ja jeszcze dodatkowo jestem uczulona na nabial, tzn na laktoze i mleko, wiec u mnie jedzenie jestjeszcze bardziej ograniczone.
Z gory b.dziekuje za przepis
Pozdrawiam!
Anula_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 14:35   #14
Miel
Raczkowanie
 
Avatar Miel
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: borough green
Wiadomości: 262
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

ja z tutejszych chlebow moge zjesc tylko stostowanego granary hovisa. z innych mam ochote robic kulki i rzucac nimi w piekarzy .
probowalam sama upiec, ale nie mam talentu
jesli lubisz ciemne pieczywo, to mozna dostac niemieckiego razowca pumpernikla w lidlu, zjadliwy, w waitrose maja spory wybor ciemnego pieczywa niemieckiego i irlandzkiego, dobre, twarde , a w sainsbury'm jest jasny chleb krojony, na zakwasie, mojemu TZ dosyc smakuje, a jest czlowiekiem wybrednym. tylko musisz znalezc wiekszego sainsburego, i ten chleb nie lezy z ich chlebami, tylko gdzies zaraz, obok pity itp.
Miel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 14:35   #15
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

jasne jesli moge prosic o przepis to byloby super i tak gotuje i tak bo na tej chemii to bym dlugo nie pociagnela ...zastanawiam sie tez nad kupnem takiej magicznej maszynki do pieczenia chleba tylko co z maka razowa ?? ehh
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 14:38   #16
gryzaczek
Raczkowanie
 
Avatar gryzaczek
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 369
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

oj tez bym chetnie porzucala w piekarzy hehe dzieki poszperam troche buzka
gryzaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 14:39   #17
Anula_r
Raczkowanie
 
Avatar Anula_r
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

Moj TZ jest na tyle wspanialy ze czasmi jechal specjalnie po chleb dla mnie do Londynu Tam jestsklep ze zdrowa zywnoscia. Dodatkowo czasami zamawialismy przez internet, ale niestety to duzo kosztuje wiec nie mozemy robic tego codziennie.
Bede musiala popatrzec w sainsburym. Tzn patrzylam ale tylko na dziale z chlebami a tam nic nie znalazlam.
Tzn w sainburym kolo mojego domu sa buleczki z dodatkiem maki zytniej, ale sa niesamowicie drogie i trzeba wstac b.wczesnie zeby je zdobyc.
Anula_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 14:40   #18
Miel
Raczkowanie
 
Avatar Miel
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: borough green
Wiadomości: 262
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

Cytat:
Napisane przez Anula_r
Po powrocie do Polski z lotniska przewieziono mnie do szpitala. Okazalo sie ze jestem b.silnie uczulona na gluten!! No i wladowalam go w siebie w ogromnych ilosciach bo ten chlebek to 100% gluten.
w kazdym wiekszym supermarkecie jest polka z produktami bezglutenowymi, chlebem, makaronem, ciasteczkami. a jak te produkty smakuja, to juz inna sprawa...
Miel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 14:43   #19
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

Dziewczynki !!! z przepisem nie ma sprawy !!! Jutro z rana wyśle na maila i podrzuce tez na forum...a jesli którejś z Was chce sie poszukać, to pisałam juz o nim w poście "Czy pieczecie same chleb???". Dziewczyny juz próbowały i stwierdziły , ze jest niczego sobie
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-06, 14:46   #20
k_rubia
Rozeznanie
 
Avatar k_rubia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: moja słodka tajemnica....
Wiadomości: 616
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

aha, ten przepis znajdziecie na forum kulinarnym !!!
__________________
"...Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego..."
Marek Aureliusz
k_rubia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 14:50   #21
Miel
Raczkowanie
 
Avatar Miel
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: borough green
Wiadomości: 262
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

z tutejszych produktow go pieczesz
Miel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 15:00   #22
Anula_r
Raczkowanie
 
Avatar Anula_r
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

Wlasnie o to samo mialam sie spytac bo przeciez u nich ciezko jest dostac make razowa, drozdzy nigdzie nie spotkalam, bo u nich generalnie praktycznie nic sie nie piecze.
Jak pieklam ciasto to w oczach mojego TZ wygladalam jak jakies ufo
Anula_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 15:07   #23
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

Ja będąc w Londynie miałam sklep z polską żywnością pod nosem, ale było bardzo drogo teraz koleżanka tam jest i mówiła że znalazła jakiś duży sklep polski i jest nawet polska obsługa może niedlugo do niej dojade aha ja będąc w Londynie przez 2 tyg. schudłam 3,5 kg, dodam że nic tam nie robiłam, bo byłam tylko koleżankę odwiedzić. teraz mam zamiar pojechać do pracy.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 15:33   #24
Anula_r
Raczkowanie
 
Avatar Anula_r
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

A moglabys sie dowiedziec gdzie dokladnie jest ten sklep? To by mi zycie uratowalo
Anula_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 16:06   #25
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

Nie wiem jak angielski ale... holenderski? Boze, pyszny chlebek te buleczki, te rogaliki... fakt faktem ze bylam tam pare lat temu, moze cos sie zmienilo, ale w pamieci mam najpyszniejsze pieczywo na swiecie a nie ma tam u was cos ala Wasa? Moze tym zastapic chleb?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 17:30   #26
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

Cytat:
Napisane przez Anula_r
A moglabys sie dowiedziec gdzie dokladnie jest ten sklep? To by mi zycie uratowalo
Nie ma problemu. ale dopiero w sob. będę miała z nią kontakt, więc w sob. przekaże na forum
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 18:18   #27
Anula_r
Raczkowanie
 
Avatar Anula_r
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 43
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

Super!! Bylabym bardzo wdzieczna
Anula_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 15:35   #28
Miel
Raczkowanie
 
Avatar Miel
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: borough green
Wiadomości: 262
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

Cytat:
Napisane przez k_rubia
Dziewczynki !!! z przepisem nie ma sprawy !!! Jutro z rana wyśle na maila i podrzuce tez na forum...a jesli którejś z Was chce sie poszukać, to pisałam juz o nim w poście "Czy pieczecie same chleb???". Dziewczyny juz próbowały i stwierdziły , ze jest niczego sobie
czesc
znalazlam Twoj przepis i mam do niego kilka pytan :
czy te drozdze to w proszku dajesz? czy normalne?
jak normalne drozdze to gdzie je mozna dostac
czy istnieje jakis drozdzowy kalkulator, ze tyle dkg suchych to tyle i tyle swiezych
jakiej maki uzywasz, tzn co dokladnie jest napisane na Twojej mace?
czy mozna zrobic z tego przepisu wersje pelnoziarnista?
pozdrawiam
__________________
e tutti quei momenti andranno perduti nel tempo, come lacrime nella pioggia...
Miel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 16:57   #29
Anna Maria Magdalena
Raczkowanie
 
Avatar Anna Maria Magdalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Birmingham
Wiadomości: 143
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

Ja jestem w Anglii od prawie 3 lat i rowniez musze sie zgodzic z opinia na temat angielskiego chlebka. Na poczatku w pierwszym roku bardzo przytylam zwlaszcza ze codziennie robilam sobie tosty z bialego pieczywa Dopiero w drugim roku uświadomilam sobie ze musze cos zmienic i troszke poświecić wiecej czasu swojemu odzywianiu. Zaczelam sie wiecej interesowac kuchniami świata (meksykanska, chińska, japońską itp.) musze przyznac ze jest bardziej lekkostrawna i smaczniejsza od angielskiej a nawet czasami polskiej ( bo rowniez nie nalezy do lekkostrawnych). Przyprawy zreszta jak pewnie wiecie maja wlasciwosci dietetyczne i pomagaja w spalaniu tuszczu. Kuchie te ktore stosuje glownie opieraja sie na przyprawach no i duzo jest tez ryzu. Chcialam tez napisac wam ciekawoste: moj maz kiedy sie poznalismy przed narzeczenstwem jak przyjechal do Anglii wazyl 110 kg przy wzroscie 178 cm po roku stracil okolo 24 kg i w tej chwili utrzymuje wage 86 kg od prawie 2 lat ( ciagle jestesmy w Anglii) Przyznam sie ze nie wiem jak on to zrobil bo nie byl na zadnej diecie. Wszyscy sugeruja ze sie poprostu zakochal
Anna Maria Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 20:58   #30
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: juz nie moge :( obrzydliwy angielski chleb co w zamian ?

ten polski sklep jest w dzielnicy plaistow (nie wiem czy tak się pisze bo niestety przez tel. nie mogłam zobaczyć nazwy ) co do nazwy sklepu to nie wiem, podobno jakiś duży jest, ale więcej szczegółów nie znam
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.