czy może być coś więcej niż koleżenstwo? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-13, 09:20   #1
pearlblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 20
Unhappy

czy może być coś więcej niż koleżenstwo?


Witam, spotkalam sie niedawno z fajnym chlopakiem, spotkanie bylo bardzo mile, mielismy o czym gadac, bylo wesolo, przytulil mnie rowniez i tez byl pocalunek, pytal o kolejne spotkanie itp. po spotkaniu milo pisalismy, kolejnego dnia tak samo, a wczoraj juz entuzjazmu nie bylo... zapytalam sie go czy cos sie zmienilo a on ze raczej tak, ze podobam mu sie jestem fajna itp ale... ale ze jestem drobna i malutka i to mu przeszkadza. wg mnie to jest beznadziejny powod bo mialam chlopakow o wiele wyzszych od niego i problemu nie bylo, ze nie wie co ma zrobic, no ze "tylko" to mu przeszkadza i ze moze jakbym chciala to zebysmy byli przyjaciolmi, ale ja nie chce byc jego kolezanka, tylko kims wiecej... bo przeciez on wie ze mi sie podoba, sam mowil ze ja mu tez a teraz taka nagla zmiana, nie wiem czy zgadzac sie na kolezenstwo w takim razie, bo przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna przeciez nie istnieje... nie wiem co w tym wypadku moge zrobic?
pearlblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 09:32   #2
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Widocznie nie pociągasz go na tyle na ile chciałabyś, a on nie chciał Ci powiedziec prawdy. W tą ściemę o gabarytach nie wierz, bo ja mam 165 cm wzrostu i niecałe 50 kilo wagi, a byłam z chłopakiem 2 razy cięższym i prawie dwumetrowym i nie sprawiało to żadnych problemów.
Chcesz być jego kolezanką to bądź, ale jesli chcesz kontynuowac znajomośc z nadzieją, ze z jego strony zaiskrzy to sobie od razu odpuśc bo może się okazac, ze kiedyś będziesz cierpieć z tego powodu.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 09:40   #3
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Cytat:
Napisane przez Ninlil Pokaż wiadomość
Widocznie nie pociągasz go na tyle na ile chciałabyś, a on nie chciał Ci powiedziec prawdy. W tą ściemę o gabarytach nie wierz
zgadzam się. Gdyby chłopak sie zadurzył, to nawet nie zauważyłby tego, że jesteś drobna.
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 09:48   #4
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Cytat:
Napisane przez pearlblue Pokaż wiadomość
Witam, spotkalam sie niedawno z fajnym chlopakiem, spotkanie bylo bardzo mile, mielismy o czym gadac, bylo wesolo, przytulil mnie rowniez i tez byl pocalunek, pytal o kolejne spotkanie itp. po spotkaniu milo pisalismy, kolejnego dnia tak samo, a wczoraj juz entuzjazmu nie bylo... zapytalam sie go czy cos sie zmienilo a on ze raczej tak, ze podobam mu sie jestem fajna itp ale... ale ze jestem drobna i malutka i to mu przeszkadza. wg mnie to jest beznadziejny powod bo mialam chlopakow o wiele wyzszych od niego i problemu nie bylo, ze nie wie co ma zrobic, no ze "tylko" to mu przeszkadza i ze moze jakbym chciala to zebysmy byli przyjaciolmi, ale ja nie chce byc jego kolezanka, tylko kims wiecej... bo przeciez on wie ze mi sie podoba, sam mowil ze ja mu tez a teraz taka nagla zmiana, nie wiem czy zgadzac sie na kolezenstwo w takim razie, bo przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna przeciez nie istnieje... nie wiem co w tym wypadku moge zrobic?
oceniasz faceta po 1 spotkaniu ze juz taki zaje***ty i fajny? i odrazu chcesz z nim byc ? moze najlepiej oswiadczyc sie na nastepnym spotkaniu ? wyluzuj i pomalu... nie oczekuj odrazu Bog wie czego...
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 09:56   #5
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Cytat:
Napisane przez pearlblue Pokaż wiadomość
Witam, spotkalam sie niedawno z fajnym chlopakiem, spotkanie bylo bardzo mile, mielismy o czym gadac, bylo wesolo, przytulil mnie rowniez i tez byl pocalunek, pytal o kolejne spotkanie itp. po spotkaniu milo pisalismy, kolejnego dnia tak samo, a wczoraj juz entuzjazmu nie bylo... zapytalam sie go czy cos sie zmienilo a on ze raczej tak, ze podobam mu sie jestem fajna itp ale... ale ze jestem drobna i malutka i to mu przeszkadza. wg mnie to jest beznadziejny powod bo mialam chlopakow o wiele wyzszych od niego i problemu nie bylo, ze nie wie co ma zrobic, no ze "tylko" to mu przeszkadza i ze moze jakbym chciala to zebysmy byli przyjaciolmi, ale ja nie chce byc jego kolezanka, tylko kims wiecej... bo przeciez on wie ze mi sie podoba, sam mowil ze ja mu tez a teraz taka nagla zmiana, nie wiem czy zgadzac sie na kolezenstwo w takim razie, bo przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna przeciez nie istnieje... nie wiem co w tym wypadku moge zrobic?
1. to z tym wzrostem to ściema i pretekst
2. to dopiero początki, spotykacie się. po co rozmawiacie o tym 'na poważnie' zamiast czekać na rozwój sytuacji. to zniechęca
3. to niedobrze że gośc ma świadomośc że na niego lecisz od samego początku. odpuszcza , bo to za łatwe. nie musi nic zdobywać, wszystko wie, nie ma dreszczyku emocji

podsumowując - za wczesnie się zaangażowałaś i chciałaś go za szybko usidlić, gośc spanikował i uciekł. norma
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa



Edytowane przez vainilla
Czas edycji: 2011-06-13 o 09:58
vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:05   #6
pearlblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 20
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

z jego strony tez bylo widac zaangazowanie inaczej sama tez raczej bym to ukrywala...

dawno z nikim nie rozmawialo mi sie tak dobrze na wiele tematow, sam tez byl zdziwiony...

hmm... chcialam go blizej poznac bo podoba mi sie i lubie go... ale on od razu mnie ustawil na pozycji kolezanki tzn najpierw mowil co innego, teraz o kolezance...
pearlblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:11   #7
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Cytat:
Napisane przez pearlblue Pokaż wiadomość
z jego strony tez bylo widac zaangazowanie inaczej sama tez raczej bym to ukrywala...

dawno z nikim nie rozmawialo mi sie tak dobrze na wiele tematow, sam tez byl zdziwiony...

hmm... chcialam go blizej poznac bo podoba mi sie i lubie go... ale on od razu mnie ustawil na pozycji kolezanki tzn najpierw mowil co innego, teraz o kolezance...
nie ma co rozkminiac... a im wiecej o nim myslisz tym bardziej sie nakrecasz..odpusc sobie
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 10:12   #8
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Skąd wiesz jaki to człowiek? Moze miał z Tobą związane zupełnie inne plany i na przykład zorientował się, ze najpierw trzeba z Tobą "chodzic" zanim się je zrealizuje i mu się odechciało? Moze faktycznie się przestraszył albo uznał, ze na wielkie miłosci szkoda mu czasu, bo jest dużo łatwiejszych do złowienia rybek? Nie mozesz tego wiedziec.
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:18   #9
pearlblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 20
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

przelotne znajmosci mnie nie interesuja... a on o tym doskonale wiedzial...

faktycznie, nie ma co sie zastanawiac bardzo... glupio tylko ze od razu tego nie powiedzial tylko nadal bylo czarujaco...
pearlblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 10:50   #10
himym
Zadomowienie
 
Avatar himym
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 178
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Jak dla mnie facet po prostu szukał powodu,aby nie było czegoś więcej.
__________________
The only way to get rid of a temptation is to yield to it
Problem niektórych kobiet polega na tym,że ekscytują się byle czym,a potem biorą z tym ślub.



Nie subskrybuję wątków.
himym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 11:05   #11
RGD_Wind
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Cytat:
Napisane przez pearlblue Pokaż wiadomość
przelotne znajmosci mnie nie interesuja... a on o tym doskonale wiedzial...
Dlatego jesteś zbyt drobna i za mała.
RGD_Wind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 11:08   #12
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Cytat:
Napisane przez himym Pokaż wiadomość
Jak dla mnie facet po prostu szukał powodu,aby nie było czegoś więcej.
Też mi się tak wydaje i specjalnie podał coś na co Autorka nie ma żadnego wpływu.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 11:09   #13
monikacz19
Raczkowanie
 
Avatar monikacz19
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 38
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Cytat:
Napisane przez pearlblue Pokaż wiadomość
Witam, spotkalam sie niedawno z fajnym chlopakiem, spotkanie bylo bardzo mile, mielismy o czym gadac, bylo wesolo, przytulil mnie rowniez i tez byl pocalunek, pytal o kolejne spotkanie itp. po spotkaniu milo pisalismy, kolejnego dnia tak samo, a wczoraj juz entuzjazmu nie bylo... zapytalam sie go czy cos sie zmienilo a on ze raczej tak, ze podobam mu sie jestem fajna itp ale... ale ze jestem drobna i malutka i to mu przeszkadza. wg mnie to jest beznadziejny powod bo mialam chlopakow o wiele wyzszych od niego i problemu nie bylo, ze nie wie co ma zrobic, no ze "tylko" to mu przeszkadza i ze moze jakbym chciala to zebysmy byli przyjaciolmi, ale ja nie chce byc jego kolezanka, tylko kims wiecej... bo przeciez on wie ze mi sie podoba, sam mowil ze ja mu tez a teraz taka nagla zmiana, nie wiem czy zgadzac sie na kolezenstwo w takim razie, bo przyjazn miedzy kobieta a mezczyzna przeciez nie istnieje... nie wiem co w tym wypadku moge zrobic?
Daj sobie z gościem spokój. Facet umówił się z Tobą na jedno spotkanie, po czym stwierdził, że mu się podobasz, ale w gruncie rzeczy pewnie tak nie jest, bo facet woli kobietę...hm, okłamać niż powiedzieć jej, że nie jest w jego guście. Tak przynajmniej mi się wydaje.
Aa, któraś z Pań wyżej napisała, że za szybko się zaangażowałaś. Wiem, że kobiety mają to do siebie, że po jednym spotkaniu z mężczyzną snują wizje wspólnej przyszłości od małżeństwa aż po zabawianie wnuków, ale...no dajże sobie spokój. Facet nie jest Tobą zainteresowany.
monikacz19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 11:22   #14
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Cytat:
Napisane przez pearlblue Pokaż wiadomość
z jego strony tez bylo widac zaangazowanie inaczej sama tez raczej bym to ukrywala...
(...)
Jakie zaangażowanie? O zaangażowaniu w znajomość można mówić jeżeli ktoś znajduje dla nas czas często, kontaktuje się etc., a nie w przypadku gdy było 1 spotkanie "randkowe" i wymiana SMS-ów. Dziewczyno, wyluzuj, bo ciągle będziesz rozczarowana znajomościami z facetami.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 11:59   #15
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

wrzuć dziewczyno troche luzu, facet chce się kolegować, to spoko...może kiedyś mu się spodobasz,a jeśli nie, to przecież zawsze dobrze mieć fajnego kumpla
o jeżu...jedna randka a ta już prawie krój sukni ślubnej wybiera
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 12:07   #16
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

tak sie zastanowilem glebiej to mysle, ze gdybys nie wyjechala mu z TYM pytaniem to kto wie jakby moglo sie potoczyc... bo zauwazcie ze po spotkaniu byly nadal rozmowy...nakrecanie sie... a tu nagle autorka pyk pytanie zadala i momentalnie juz jest zmiana...

bo jakby nie byl zainteresowany to w sumie i tego calego nakrecania po spotkaniu nie byloby...

oczywiscie to nie jest na 100% pewne ale bardzo prawdopodobne
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 13:03   #17
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

poza tym są gusta i guściki. Jeden facet będzie się rajcował kobietą 180cm wzrostu i 60kg wagi, drugi woli filigranowe 160-centymetrowe, a jeszcze trzeci jest amatorem dużych pośladków i kilku fałdek na brzuchu.

i też uważam, że za bardzo wniknęłaś i niepotrzebnie pytałaś o to, czy coś się zmieniło. Może go spłoszyłaś?
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 13:43   #18
pearlblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 20
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

troche przesadzacie z tym ze juz wizje przyszlosci planowalam... nie, po prostu widzialam ze cos sie zmienilo wiec zapytalam bo lubie jasne sytuacje
pearlblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 13:47   #19
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Cytat:
Napisane przez pearlblue Pokaż wiadomość
troche przesadzacie z tym ze juz wizje przyszlosci planowalam... nie, po prostu widzialam ze cos sie zmienilo wiec zapytalam bo lubie jasne sytuacje
ale on mógł to odebrać tak jak dziewczyny. albo jako nacisk. coś w stylu - byliśmy na randce a teraz się zadeklaruj. początek to jest taki moment że są wahania, nie myśli się czy serio czy nie, czy ten czy nie. tylko daje sie sobie nawzajem szanse
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 13:55   #20
pearlblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 20
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

jak mielismy dobry kontakt a raptem sie urywa to nie wiem... moze faktycznie... jego tlumaczenie jest bez sensu... moze mial inna opcje na boku rowniez. teraz to takie gdybanie..

jak bedzie chcial, sam sie odezwie... ale i ja sobie przemyslalam sprawe... nie jestem taka by zadreczac go smsami telefonami itp... bedzie normalnie ale sama nie zaczne pisac czy szukac z nim kontaktu...
bylam zdezorientowana wczoraj i jeszcze dzis rowniez ale mialam i ja czas na to by pomyslec i troche przenalizowac co nieco...

szkoda ze jestem osoba u ktorej widac wszystko jak na dloni, zlosc, radosc itp...
pearlblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 14:00   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Cytat:
Napisane przez mtynai Pokaż wiadomość
poza tym są gusta i guściki. Jeden facet będzie się rajcował kobietą 180cm wzrostu i 60kg wagi, drugi woli filigranowe 160-centymetrowe, a jeszcze trzeci jest amatorem dużych pośladków i kilku fałdek na brzuchu.

i też uważam, że za bardzo wniknęłaś i niepotrzebnie pytałaś o to, czy coś się zmieniło. Może go spłoszyłaś?
180 cm wzrostu i 60 kg wagi to również będzie ktoś mega szczupły, tylko wysoki, więc bez przesady. Chyba, że o to samo Ci chodziło.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 17:55   #22
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
180 cm wzrostu i 60 kg wagi to również będzie ktoś mega szczupły, tylko wysoki, więc bez przesady. Chyba, że o to samo Ci chodziło.
o to mi chodziło, ze jeden lubi modelki z długimi nogami i chude, drugi filigranowe maleństwa, a trzeci kobietę z pośladkiem i piersią no!
są gusta i guściki.
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 18:28   #23
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Ja myślę, że po prostu chłopak poznał cię nieco bliżej i doszedł do wniosku, że jednak nie iskrzy, nie jesteś w jego typie i możecie się kolegować, ale nic więcej z jego strony nie będzie.

Ja uważam,że to fair z jego strony. Co prawda argument o tym, że to dlatego, iż jesteś filigranowej budowy jest jak dla mnie trochę idiotyczny, ale pewnie nie wiedział, co powiedzieć. A może faktycznie lubi większe kobiety, chciał cię bliżej poznać, bo może uznał, że zaiskrzy i wtedy wygląd nie będzie miał znaczenia, no ale jednak nie zaiskrzyło? Kto wie.

Ważne, że ci powiedział. Nie miej pretensji, ze od początku nie postawił tak sprawy, na pewno sam nie wiedział od razu, czy będzie coś z tego, czy nie.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 19:02   #24
pearlblue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 20
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

hmmm ja mysle ze on nie dal mi za bardzo szansy na to by mnie poznac tak naprawde... ale to juz jego problem...
pearlblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 20:21   #25
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Cytat:
Napisane przez pearlblue Pokaż wiadomość
hmmm ja mysle ze on nie dal mi za bardzo szansy na to by mnie poznac tak naprawde... ale to juz jego problem...
Czasem już po pierwszym spotkaniu się czuje, że z tą osobą nie wyjdzie.

Ja w każdym razie tak miałam. Bywało, że nawet po udanym spotkaniu dzień czy dwa później, analizując już na spokojnie sytuację, dochodziłam do wniosku, że mimo iż chłopak fajny to nie czuję, żebym chciała z nim czegoś więcej. Na tym to polega - randkujesz z różnymi osobami, aż spotkasz kogoś, z kim zaiskrzy. Czasem bywa,że mimo niekorzystnego wrażenia daje się osobie drugą i trzecią szansę, a czasem nie ma się na to ochoty i lepiej poznać kogoś nowego. Jeśli tylko kulturalnie się osobę poinformuje, że jednak to nie to i spotkań na takiej stopie znajomości już nie bedzie, to wszystko wg mnie jest ok, taka kolej rzeczy.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 07:30   #26
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: czy może być coś więcej niż koleżenstwo?

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Czasem już po pierwszym spotkaniu się czuje, że z tą osobą nie wyjdzie.

Ja w każdym razie tak miałam. Bywało, że nawet po udanym spotkaniu dzień czy dwa później, analizując już na spokojnie sytuację, dochodziłam do wniosku, że mimo iż chłopak fajny to nie czuję, żebym chciała z nim czegoś więcej. Na tym to polega - randkujesz z różnymi osobami, aż spotkasz kogoś, z kim zaiskrzy. Czasem bywa,że mimo niekorzystnego wrażenia daje się osobie drugą i trzecią szansę, a czasem nie ma się na to ochoty i lepiej poznać kogoś nowego. Jeśli tylko kulturalnie się osobę poinformuje, że jednak to nie to i spotkań na takiej stopie znajomości już nie bedzie, to wszystko wg mnie jest ok, taka kolej rzeczy.
Dokładnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:05.