Lubelskie Panny Młode - jesteście??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-11, 14:52   #1
magdulka
Raczkowanie
 
Avatar magdulka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 156
Wink

Lubelskie Panny Młode - jesteście???


Przeglądając to bogate w przeróżne informacje forum postanowiłam założyć ten wątek i poszukać na nim lubelskich panien młodych...
Jesteście???


www.17czerwca2006.prv.pl
magdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-14, 19:52   #2
dagnieszk
Raczkowanie
 
Avatar dagnieszk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 215
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cześć magdulka! To kiedy twój ślub? Nasz 1 lipca w Katedrze. A Wy na jaki kościół sie zdecydowaliście. Niby do lipca jeszcze sporo czasu, ale jak sobie pomyślę o tym dniu, to już mnie dreszcze przechodzą. Strasznie szybko się wzruszam i boję się, żebym sie nie popłakała w kościele.
__________________
Aga
dagnieszk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 16:51   #3
magdulka
Raczkowanie
 
Avatar magdulka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 156
Post Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cześć Aga, nasz slub dokładnie dwa tygodnie po Tobie 17 czerwca w kosciele przy lodowisku...wiecej szczegółów na naszej stronie www.17czerwca2006.prv.pl
magdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-15, 19:00   #4
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez magdulka
Cześć Aga, nasz slub dokładnie dwa tygodnie po Tobie 17 czerwca w kosciele przy lodowisku...wiecej szczegółów na naszej stronie www.17czerwca2006.prv.pl
nabazgroliłam Wam w Księdze Gości.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-16, 19:43   #5
magdulka
Raczkowanie
 
Avatar magdulka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 156
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Aga małe sprostowanie dwa tygodnie przed Wami ;D Pozdrawiam
magdulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 13:14   #6
teskapaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Hello! Cieszę Się, że W Końcu Założono Wątek Lubelski
teskapaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-15, 13:17   #7
teskapaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

JA WYCHODZĘ ZA MĄŻ 01 LIPCA 2006 R. MAM ZAM. SALĘ, KOŚCIÓŁ, ORKIESTRĘ, KUPIONY ALKOHOL, KAMERZYSTĘ. A RESZTĘ JUŻ POWOLI ORGANIZUJEMY! i NAJWAŻNIEJSZE SZUKAM JUŻ SUKNI ŚLUBNEJ! POZDRAWIAM I CZEKAM NA WIĘCEJ UŻYTKOWNIKÓW!
teskapaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 20:45   #8
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez magdulka
Przeglądając to bogate w przeróżne informacje forum postanowiłam założyć ten wątek i poszukać na nim lubelskich panien młodych...
Jesteście???


www.17czerwca2006.prv.pl
No to i ja się dołącze!!! My ślubujemy 09.09.06 na Nałkowskich! Mamy już salę, zespół i kamerzystę. Mam tylko pytanko: gdzie się czeszecie? i co z makijażem? nie wiem, czy sama dam radę się umalować-przez nerwy.
Pozdrawiam ))
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 11:36   #9
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez magdulka
Przeglądając to bogate w przeróżne informacje forum postanowiłam założyć ten wątek i poszukać na nim lubelskich panien młodych...
Jesteście???


www.17czerwca2006.prv.pl
Witam Lubelskie Panny Młode!!!
Już się do Was dołączam
My bierzemy ślub 3-06-2006 w kościele PW Św. Michała na Fabrycznej a wesele będzie we "LWOWIE" na Bronowickiej (na przeciwko na poczatku miała być Katedra, bo to moja parafia ale po tym co nam zrobili uciekliśmy na Fabryczną. Wykreślili nas z naszego terminu i nawet nie poinformowali!!!!! Dobrze że pojechaliśmy po indeksy do nauk i dowiedzielismy sie wcześniej. Oczywiście zaproponowali nam godzinę 12 albo 13!!!!
Poza tym mamy juz kupiony alkohol, zamówiony zespół i kamerzystę-fotografa. Suknię też już mam zamówioną - będe wypożyczać. Samochód będe miała z Restauracji.
Teraz chodzimy na nauki, czekają nas jeszcze jakieś wizyty w poradni, może wiecie gdzie w Lublinie można to złatwić, bo w mojej parafii zlikwidowali poradnie????
I jeszcze jedno, co to jest dzień skupień?? W indeksie ma coś takiego, kto mi to ma podpisać???
Z góry dziękuje za odpowiedzi
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 16:18   #10
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

W końcu ktos sie odezwal!!! Co do poradni-slyszalam,ze najlepiej pojsc do katedry. Podobno pani jest bardzo sympatyczna. A co do skupienia-to taka dłuższa Msza, od razu zachęcają do spowiedzi.
Dziewczyny-co z targami ślubnymi w Lublinie? Jutro na politechnice czy za tydzień w Parku Ludowym?
PS. Yoolia, nie miałaś tak źle. Nas wykreślili z sali i z zespołu. I wyszło nam to na lepsze-znaleźliśmy lepszą salę i duuuuużo lepszy zespół (w tym tygodniu!!!). A przynajmniej nie jest nudno
Pozdr
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 17:26   #11
dagnieszk
Raczkowanie
 
Avatar dagnieszk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 215
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Hej dziewczyny! Co do konferencji przedmałżeńskich i dni skupienia w Lublinie to dokładne informacje można znaleźć na stronie http://www.lsi.lublin.pl/kos/konf.htm
Yoolia fajnie, że będziesz miała wesele we Lwowie. Opiszesz jak było, bo my mamy w tym samym lokalu, tylko nieco później. A jaki zespół będzie u Was grał? My podpisaliśmy już umowę z zespołem Alien. Może któraś z Was była na weselu, na którym grał ten zespół? Chętnie poczytałabym Wasze opinie. Słuchaliśmy ich płytę i oglądaliśmy kasetę z wesela z ich udziałem, no ale na żywo to zawsze inaczej. Pozdrawiam.
__________________
Aga
dagnieszk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-10, 17:29   #12
dagnieszk
Raczkowanie
 
Avatar dagnieszk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 215
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

A co do Targów to w Parku Ludowym są na 100% 18 i 19 lutego w godzinach od 10 do 18. Bilet wstępu kosztuje 5zł. Wiem, bo kontaktowałam się z ogranizatorami. Więcej na stronie http://www.targi.lublin.pl/index.php?op=slub
__________________
Aga
dagnieszk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 18:50   #13
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez dagnieszk
Hej dziewczyny! Co do konferencji przedmałżeńskich i dni skupienia w Lublinie to dokładne informacje można znaleźć na stronie http://www.lsi.lublin.pl/kos/konf.htm
Yoolia fajnie, że będziesz miała wesele we Lwowie. Opiszesz jak było, bo my mamy w tym samym lokalu, tylko nieco później. A jaki zespół będzie u Was grał? My podpisaliśmy już umowę z zespołem Alien. Może któraś z Was była na weselu, na którym grał ten zespół? Chętnie poczytałabym Wasze opinie. Słuchaliśmy ich płytę i oglądaliśmy kasetę z wesela z ich udziałem, no ale na żywo to zawsze inaczej. Pozdrawiam.
Hej
Napewno napisze jak było. We LWOWIE są super wesela - widziałam na własne oczy U nas bedzie grał zespół BETA, wizytówkę wzięłam właśnie ze Lwówa . Oni grali tam jak na razie tylko jeden raz i byli zachwyceni, mówią że jest super akustyka (a znaja się na tym!) i nikomu nie przeszkadza to że są dwie sale. Długo szukaliśmy zespołu, albo nie mieli już terminów albo za dużo chcieli. Jedni naewt tak się wycfanili, że przy pierwszej rozmowie powiedzieli 1500 a przy drugiej jak juz mieli więcej chetnych na ten termin to momentalnie podwyższyli kwotę !!! Chamstwo. Dobrze że trafiła nam się BETA. O zespole Alien niestety nie słyszałam, nic nie potrafię powiedzieć na ich temat, ale popytam, jak sie czego dowiem to napisze oki?
Na targi oczywiście się wybieram.
Pozrawiam
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 18:53   #14
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez malgosg
W końcu ktos sie odezwal!!! Co do poradni-slyszalam,ze najlepiej pojsc do katedry. Podobno pani jest bardzo sympatyczna. A co do skupienia-to taka dłuższa Msza, od razu zachęcają do spowiedzi.
Dziewczyny-co z targami ślubnymi w Lublinie? Jutro na politechnice czy za tydzień w Parku Ludowym?
PS. Yoolia, nie miałaś tak źle. Nas wykreślili z sali i z zespołu. I wyszło nam to na lepsze-znaleźliśmy lepszą salę i duuuuużo lepszy zespół (w tym tygodniu!!!). A przynajmniej nie jest nudno
Pozdr
Chętnie wybrałabym sie do Katedry do poradni ale jakoś mam uraz po tym co nam zrobili. Może mi wkrótce minie to się wybiorę.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 20:19   #15
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Podobno w katedrze można uniknąć kalendarzyka i właśnie dlatego tam się wybieram.
Co do zespołu Alien-sami się nad nimi zastanawialiśmy,ale nie mieli już terminu. Treaz mamy świetny zespół-4 osoby za 1500zl i jeszcze gratis Ave na trąbce w kościele. Już nie mogę się docekać weselicha
Do zobaczenia na targach
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-10, 22:07   #16
dagnieszk
Raczkowanie
 
Avatar dagnieszk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 215
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

My za zespół płacimy 1700zł. Podam Wam link do ich strony, to może coś Wam się skojarzy jak zobaczycie ich twarze
http://www.alien.fr.pl/
Nie dziwię się, że nie mają już wolnych terminów - my podpisywaliśmy z nimi umowę w październiku i już wtedy było krucho z terminami.
__________________
Aga
dagnieszk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 07:37   #17
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

My za zespół płacimy 1800 niezależnie kiedy zaczną grają do 5 rano (myśle że tyle wystarczy). Oferty innych zespołów które nam sie podobały to: granie ok 10-12 godzin za 2000-2200 a za każdą dodatkową godzine 200zł !!! Chyba na głowy poupadali. To jest Lublin a nie Warszawa. 1800 tez wydaje mi sie dużo, ale coż to wydatek jeden raz w życiu.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 15:36   #18
dagnieszk
Raczkowanie
 
Avatar dagnieszk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 215
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Ja szczerze przyznam, że na początku jak słuchaliśmy nagrań różnych zespołów, to podobał nam się całkiem inny. U mojej siostry na weselu grał zespół Avis www.avis.lub.pl/ i muszę powiedzieć, że wszytkim gościom podobała się muzyka i bardzo oryginalne zabawy na oczepinach, ale jak do nich zadzwoniliśmy, to okazało się, że nie mają już wolnych terminów na lipiec 2006 (dzwoniłam w czasie wakacji 2005), no i zamurowało mnie kiedy usłyszałam ile sobie życzą kasy - 2500zł. W tym momencie ten zespół odpadł całkowicie. Później znaleźliśmy w necie stronę zespołu Mayday www.mayday.com.pl - jeżeli wykonują utwory tak jak w załączonych na stronie mp3 to są naprawdę nieźli, zresztą też wiele osób ich nam polecało. O odrzuceniu tej oferty zadecydowały oczywiście pieniądze - chcą 2300zł. Masz rację Yoolia-też myślę, że to są warszawskie ceny.
__________________
Aga
dagnieszk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 15:55   #19
teskapaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 5
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Ja czeszę się na Głębokiej w Studio Trendy. Ale to nie jest przypadkowy salon. Chodzę tam już od ponad 5 lat i jestem barzo zadowolona. A z makijażem to jeszcze nie wiem. Czekam na Targi ślubne 18-19 lutego. Po nich zapadnie reszta decyzji.
teskapaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-11, 16:05   #20
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

no właśnie, czy możecie mi polecić dobrego fryzjera, ja ostatnio nie jestem zadowolona z mojej fryzjerki i zastanawiam się czy czesać się u niej na ślub.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-11, 20:57   #21
dagnieszk
Raczkowanie
 
Avatar dagnieszk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 215
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Co do fryzjera, to lepiej zrobić sobie jednak próbną fryzurę. W ubiegłym roku byłam na ślubie, na którym państwo młodzi o mało co nie spóźnili sie na własny ślub, a wszystko właśnie przez fryzjera. Pannna młoda nie robiła próbnej fryzury, tylko poszła do fryzjerki, którą poleciła jej koleżanka. Po powrocie do domu zaczęła płakać i powiedziała, że nigdzie nie pójdzie z takimi włosami. Wtedy jej mąż (wtedy jeszcze narzeczony) wsadził ją w samochód i pojechali do innego fryzjera. Ślub był na 16, pod kościół przyjechali o 16:10. Wszyscy myśleliśmy, że chyba się rozmyślili. Na szczęście przed nimi był ślub międzynarodowy - dziewczyna Polka i chłopak Ukrainiec. Ten poprzedni ślub nieco się przedłużył z powodu konieczności tłumaczenia gościom wszytkiego w 2 językach. Ja nie chcę takiego przypału, więc na pewno będę robiła próbną fryzurę.
__________________
Aga
dagnieszk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 11:00   #22
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Agnieszka, napisz cos na temat tego fryzjera na Głębokiej. Jakie fryzury robią, no i ile kosztuje obcięcie. Ja zamierzałam zapuszczać włosy do koka, ale zmieniłam zdanie i chcę mieć włosy rozpuszczone i niezbyt długie. I poszukuję fryzjera, który doradzi i dobierze fryzurę do kształtu twarzy, włosów itd.
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-12, 22:12   #23
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

I jeszcze jedno pytanie: wiecie może ile kosztuje fotograficzny reportaż tylko ze ślubu?
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 12:06   #24
Karolina_1983
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Karolina_1983
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 90
GG do Karolina_1983
Talking Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Hej,

ślub biorę dopiero za rok ale nauczona błędami kolezanek zamierzam zabrac się do przygotowąń wczesniej

Niebardzo jescze się orientujemy z TŻ ale moze Wy cos nam podpowiecie:

1. Gdzie dostać rozpiske do nauk przedmałżeńskich(mówiłyśc ie cos o jakiejś książeczce)
2. Gdzie robicie wesele, lokal wynajmujecie kucharzy czy wszystko ma działać firma?
3. Jak się do tego wszystkiego zabrać, tych całych pprzygotowań Głowa mi peka od myslenia na ten temat!!

POZDRAWIAM
Karolina_1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 13:35   #25
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Może najpierw zastanów się czy chcecie robić wesele w lokalu, jeśli tak to już zacznijcie się rozglądać, bo pozniej będzie ciężko z wolnymi terminami.
Następnie proponowałabym wizytę w kościele - tam też może być różnie z terminami, i możecie też zacząć nauki. W kancelarii dostaniecie indeks do nauk i wszystkie informacje o tym co jest potrzebne do zawarcia aktu małżeństwa (dokumenty itp)
Pozniej możecie zakręcić się za zespołem, fotografem i kamerzystą.
Macie jeszcze rok czasu-to naprawde bardzo dużo i stopniowo, powolutku możecie sobie już coś załatwiać.
Pozdrawiam
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-13, 14:19   #26
malgosg
Rozeznanie
 
Avatar malgosg
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 635
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Yoolia ma racje. My mamy wesele we wrześniu, ale już od lipca rozglądaliśmy się za salą. Tak naprawdę wszytsko zależy od tego, czy chcecie brać ślub w lecie-wtedy trzeba jak najszybciej zarezerwowoać salę i kościół. Najlepiej właśnie w tej kolejności. A są takie miejsca, gdzie rezerwacje są już na 1,5 roku do przodu (Dom Weselny Misiarz, Zajazd pod Gwiazdami). Poza tym warto wcześniej znaleźć zespół czy kamerzystę. Do kamerzysty zgłosilismy się sporo wcześniej i dzięki temu dostaliśmy gratis dodatkowe kopie DVD i VHS.
Pozdr
malgosg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-16, 12:50   #27
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Zapisałam się do poradni przy katedrze (jednak) Pierwszą wizytę mam dopiero 8 marca!! Pani rzeczywiście jest bardzo miła. Trzeba jeszcze sobie kupić książeczke i ćwiczenia -9zł. Po obejrzeniu tych broszurek wydaje mi sie ze chyba nie obejdzie sie bez kalendarzyków, obserwacji śluzu, mierzenia temperatury itp. Głupoctwo, brrrrr
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-16, 13:54   #28
dagnieszk
Raczkowanie
 
Avatar dagnieszk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 215
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Yoolia, do tej poradni, to można się zapisywać tylko w jakichś określonych godzinach i dniach, czy może należy umówić się w godzinach otwarcia kancelarii parafialnej w Katedrze?
__________________
Aga
dagnieszk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-16, 14:55   #29
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Cytat:
Napisane przez dagnieszk
Yoolia, do tej poradni, to można się zapisywać tylko w jakichś określonych godzinach i dniach, czy może należy umówić się w godzinach otwarcia kancelarii parafialnej w Katedrze?
Ja tak to zrozumiałam, z tego co ta pani mówiła, że ona siedzi tam w środy od 17.30 do 18,30 i tylko umawia na spotkania. My mamy dopiero 8 marca, bo chodziło nam o godzine "po szesnastej" bo oboje pracujemy. Na wcześniejsze godziny na pewno są wczesniejsze terminy. I najważniejsze, poradnia nie mieści sie tam gdzie kancelaria (tam wszystko o tej godzinie jest pozamykane), tylko drzwi wcześniej przed kancelarią (jest szyld). Myśmy sie troche naszukali tej poradni, ale znależliśmy
Dziś mamy kolejną katecheze
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 09:07   #30
dagnieszk
Raczkowanie
 
Avatar dagnieszk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 215
Dot.: Lubelskie Panny Młode - jesteście???

Dzięki bardzo za odpowiedź. Teraz wiemy chociaż w jakich godzinach można sie umawiać i nie będziemy jechac w ciemno.
__________________
Aga
dagnieszk jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.