Jesienne odchudzanie :) - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-10, 16:12   #2221
Kuroiyuuki
Raczkowanie
 
Avatar Kuroiyuuki
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 135
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cześć maui_92 , lily munster

Mam nadzieje, że uda Nam się pokonać zuuuoo, jakim się tłuszczyk


gallina1 wychodzę zawsze z założenia, że jak trochę poboli, to znaczy, że coś się "rusza" xD
__________________
Jest: 90

Cel: 60 kg

Haya karo waru karo.
Kuroiyuuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 16:15   #2222
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

witam nowe dziewczyny.
chciałam tylko zauważyć, że ten wątek nie powstał po to, żeby odchudzać się z wagi normalnej do niedowagi. 45kg przy 156/7cm to już niedowaga i ja temu nie będę przyklaskiwać. nie wciśniecie mi też kitu o mięśniach przy tej wadze, bo to abstrakcja, jeśli się nie ćwiczy siłowo i nie odżywia odpowiednio.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 16:18   #2223
maalinkaa90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 259
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Święte słowa!
maalinkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 16:29   #2224
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez lily munster Pokaż wiadomość
Problem był taki, że tylko na próbowaniu się kończyło, ćwiczyłam tydzień, dwa, miesiąc, podobnie z trzymaniem się diety, a jak tylko widziałam efekty to sobie odpuszczałam i wracałam do punktu wyjścia Próbowałam z Chodakowską, ale nigdy więcej tego zła nie tknę, bardzo lubiłam ćwiczyć z Jilian, ale najlepiej ćwiczy mi się z Shaunem T,ale oczywiście im bliżej było końca I fazy, zaczęłam sobie odpuszczać
Mam dokładnie tak samo, pierwsze efekty pierwsze pochwały i oj zrobię sobie cheat meal i z niego nagle wyrasta cheat week, a potem month....
Cytat:
Napisane przez lily munster Pokaż wiadomość
Największym moim problem jest podjadanie i zajadanie stresu. Tu coś małego, tam coś małego i koło się zamyka. Pomyślałam, że może gdybym miała jakąs grupę wsparcia, to będzie mi łatwiej się zmotywować do ruszenia dupska i nie zjedzenia tej czekolady, która kusi nawet z zamkniętej szuflady
Czekolada matko... moja największa słabość

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Lily witaj

Możesz coś więcej powiedzieć o swoich uprzedzeniach do Chodaka? Bo ja chcę zacząć od poniedziałku i kurczę, przeraziłaś mnie. I może coś więcej o tym T25? Jasne, wbijaj. Wspierajmy się wspólnie w swoich słabościach.
Też bym chętnie posłuchała jeśli chodzi o Chodakowską, pamiętam jak kiedyś ćwiczyłam jej turbospalanie i byłam mega zadowolona. A jeśli chodzi o T25 to program Shauna T stworzony dla tych co mają problem z wygospodarowaniem czasu na trening. Każdy z nich trwa 25 minut, są 3 fazy bodajże po miesiąc czasu trwają i ćwiczy się codziennie z wyjątkiem niedziel, przy czym chyba w sobotę jest rozciąganie. Facet jest niesamowity! ale jeśli masz dobrą kondycję to polecam jego Insanity to jest dopiero moc Kiedyś ćwiczyłam i efekty pojawiły się naprawdę szybko.

Cytat:
Napisane przez Kuroiyuuki Pokaż wiadomość
Cześć maui_92 , lily munster

Mam nadzieje, że uda Nam się pokonać zuuuoo, jakim się tłuszczyk
Też mam taka nadzieję

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
witam nowe dziewczyny.
chciałam tylko zauważyć, że ten wątek nie powstał po to, żeby odchudzać się z wagi normalnej do niedowagi. 45kg przy 156/7cm to już niedowaga i ja temu nie będę przyklaskiwać. nie wciśniecie mi też kitu o mięśniach przy tej wadze, bo to abstrakcja, jeśli się nie ćwiczy siłowo i nie odżywia odpowiednio.
Jeśli chodzi o mnie to spokojnie, na pewno nie mam niedowagi

No to opowiem coś o sobie:
Wzrost 165 i przy tym waga ok 66kg I tak udało mi się schudnąć już z 75 kg i odchudzam się już po raz ęty Cierpię na słomiany zapał...
Mam rozpisany plan treningowy na 3 dni treningowe, w zależności od ćwiczonych partii mięśniowych + jeden dzień cardio, jednak mam nadzieję, że uda mi się częściej zaglądać na siłownię żeby wykonać dodatkowe cardio.
Dietę też mam rozpisaną, ale to jest mój największy problem, bo moja miłość do czekolady i niezdrowych rzeczy mnie stopuje
Najgorsze jest to, że ćwiczyłam już od lipca i trzymałam dietę, a tu nagle wypadł wyjazd rodzinny i od tego czasu się sypnęło wszystko dieta, ćwiczenia, bo zobaczyłam pierwsze efekty.
Na razie mam te dni i niestety siłówka odpada, ale już się stęskniłam za siłownią i chętnie bym pomachała sztangą

A jeśli chodzi o mój cel to 55kg, ale nie obraziłabym się gdybym ważyła więcej a miała fit sylwetkę
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 16:37   #2225
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

chodakowska jest kiepska, bo źle wykonuje niektóre ćwiczenia + wiele osób ma problemy z kolanami po jej zestawach. na pęczki pokazuje się takich informacji na fb, ale dosyć szybko jest to kasowane.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 16:54   #2226
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
chodakowska jest kiepska, bo źle wykonuje niektóre ćwiczenia + wiele osób ma problemy z kolanami po jej zestawach. na pęczki pokazuje się takich informacji na fb, ale dosyć szybko jest to kasowane.
No właśnie pamiętam, że były z tym jakieś krzywe akcje, ale niby Chodakowska miała przygotować materiał z opinią doświadczonego profesora z AWF, który zaprzeczał tym negatywom, ale coś go ani widu ani słychu...
Ja tam nie miałam jakichś poważniejszych kontuzji po ćwiczeniach z Chodakowską, ale faktem jest że nie ćwiczyłam z nią zbyt długo, ale zastanawiałam się nad tym, że może po prostu u tych dziewczyn technika szwankowała? W sumie nie każdy jest w stanie ocenić swojej postawy w trakcie ćwiczeń, a czasami mimowolnie tam plecy się zgina także liczyłam na tego profesorka, a tu KLOPS
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 16:56   #2227
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

To przestraszyłaś mnie trochę, bo ja miałam problem z kolanami. Przemyślę to jeszcze, poszperam po necie. A co sądzicie o Mel B i efektach po niej?

Słomiany zapał, to chyba mój największy problem..
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 17:07   #2228
lily munster
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 87
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Ja zawsze po Chodakowskiej miałam bóle pleców, niewielkie więc jakoś to ignorowałam, ale kiedy się nasiliły dodałam dwa do dwóch i pani podziękowałam. Poza tym naczytałam się o przeróżnych przypadłościach, które dopadły osoby ćwiczące z Ewą. Są jednak zwolennicy, nie będę się kłócić kto ma rację, bo dla każdego działa coś innego
T25 to trening podzielony na 3 fazy (alfa, beta, gamma), każda z faz ma inne zestawy ćwiczeń, które wykonuje się wg rozpiski wskazującej który filmik należy sobie odpalić. Cały trening dzienny ma uwaga, 25 minut jest jednak bardzo intensywny. Jak zaczynałam to sobie myślałam, że 25 minut to nic, uwierzcie, wyciska poty Pokazują też wersję ćwiczeń zmodyfikowane dla osób mniej zaawansowanych. Sam Shaun jest niezwykle przyjemny do oglądania i słuchania, jest to gość, który ułożył słynny w Stanach trening "insanity".

Dzięki dziewczyny za ciepłe przyjęcie, mam nadzieję że ten słomiany zapał jakoś zwalczymy
__________________
"Little wolf skin boots - and clove cigarettes
An erotic funeral - for witch she's dressed
Her perfume smells like - burning leaves
Everyday is Halloween"
lily munster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 17:22   #2229
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Kochana mogłabyś mi podesłać te filmiki i fazy tego Pana?
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 17:34   #2230
lily munster
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 87
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
Kochana mogłabyś mi podesłać te filmiki i fazy tego Pana?
Wszystkie filmiki znajdziesz tutaj: https://vimeo.com/user39126685/videos/page:2/sort:date

A rozpiska w pdf-ie
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf Workout Calendars.pdf (22,5 KB, 5 załadowań)
__________________
"Little wolf skin boots - and clove cigarettes
An erotic funeral - for witch she's dressed
Her perfume smells like - burning leaves
Everyday is Halloween"
lily munster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 17:49   #2231
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

To ja od siebie dodam tylko, że Shaun wygląda o wiele przystojniej w Insanity I że blondyn, który pojawia się w alpha, przy którym się często zatrzymuje to jego facet Niemniej jednak świetnie się z nim ćwiczy, aż czasami żałuję że tak ciężko mi się zebrać do ćwiczeń w domu
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 17:56   #2232
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Mnie kolana bolały po orbitreku. Czy po Chodakowskiej? Ciężko stwierdzić, bo ogolnie pd tamtego czasu pobolewają mnie kolana.

maui_92, ja jescze rok temu ważyłam tyle co Ty. I miałam potworne problemy z jedzeniem, słodkimi napojami. Jestem gruba -> jestem zła -> więc coś zjem -> jestem zła bo zjadlam -> gorzej już nie będzie.. Szczerze? Nie mam pojecia jak to się skończyło, nie wiem jak zerwałam ze słodzona kawą i colą, wstałam pewnego dnia i stwierdziłam, że muszę w końcu się wysilić. A co do reszty kilogramów, skusiły mnie metamorfozy Chodakowskiej- pomyślałam, inne dziewczyny mogą a ja nie? I tak się zaczęło. Słodycze jadłam tylko w weekendy i naprawdę, nie wracałam co takiego jedzenia w ciągu tygodnia, myśląc, że weekend wszystko zaprzepaścił. Wiem, że ciężko kogoś zmotywować takim gadaniem, ale myślałam, że schudnięcie jest niemożliwe. A jednak
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 18:01   #2233
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

gallina1 kurde zostałam rozgryziona dokładnie tak to wygląda jak już zjem to jestem na siebie okropnie wściekła, a potem sobie mówię, że i tak jestem gruba i co mi tam... Aż wstyd
Mam nadzieję, że i dla mnie taki dzień nadejdzie, że w końcu powiem dość słodyczom i nie będę ich już potrzebowała
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 18:09   #2234
gallina1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 604
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Nadejdzie! To strasznie błędne koło, ciężko z niego wyjsc. Zawsze mnie wkurzały te osoby, które strasznie dużo jadły, były chude jak patyk i umiały tylko powiedzieć 'po prostu nie jedz, co za problem' :P
gallina1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 18:14   #2235
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

O dokładnie Albo mówiły o tym, żeby zostawiać lodówkę pustą. No i cóż jak do sklepu niedaleko
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 18:25   #2236
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez lily munster Pokaż wiadomość
Wszystkie filmiki znajdziesz tutaj: https://vimeo.com/user39126685/videos/page:2/sort:date

A rozpiska w pdf-ie
Dzięki śliczne. Jeszcze jedno pytanie odnośnie tej rozpiski. Co oznaczają te dwa kwadraciki w każdym dniu? Tzn że trzeba wykonywać ćwiczenia po 2x czy po prostu taka wizualność?

Cytat:
Napisane przez maui_92 Pokaż wiadomość
To ja od siebie dodam tylko, że Shaun wygląda o wiele przystojniej w Insanity I że blondyn, który pojawia się w alpha, przy którym się często zatrzymuje to jego facet Niemniej jednak świetnie się z nim ćwiczy, aż czasami żałuję że tak ciężko mi się zebrać do ćwiczeń w domu
Oj, warto dla tych mężczyzn podnieść tyłek z kanapy
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 18:28   #2237
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Miałam się jeszcze zapytać czy macie jakieś ulubione piosenki na treningi? Bo moja playlista z bieżni już mi się zaczyna powoli nudzić
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 18:29   #2238
lily munster
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 87
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez maui_92 Pokaż wiadomość
To ja od siebie dodam tylko, że Shaun wygląda o wiele przystojniej w Insanity I że blondyn, który pojawia się w alpha, przy którym się często zatrzymuje to jego facet Niemniej jednak świetnie się z nim ćwiczy, aż czasami żałuję że tak ciężko mi się zebrać do ćwiczeń w domu
Dokładnie. Strasznie przyjemnie się go ogląda. Czasem na swojego Facebooka wrzuca krótkie treningi, które też można wykonywać w domu. Ale znam ból tej niemocy zebrania się do ćwiczeń w domu, dlatego rozważam opcję siłowni, o ile i tutaj mój słomiany zapał nie wygra

Cytat:
Napisane przez gallina1 Pokaż wiadomość
Nadejdzie! To strasznie błędne koło, ciężko z niego wyjsc. Zawsze mnie wkurzały te osoby, które strasznie dużo jadły, były chude jak patyk i umiały tylko powiedzieć 'po prostu nie jedz, co za problem' :P
Tak! I jedzą moją ukochaną czekoladę bez żadnych wyrzutów sumienia, a ja z każdym kawałkiem widzę kolejne milimetry tłuszczyku na swoim ciele

Alarunka, w jednym kwadraciku zaznaczasz, że trening wykonałaś, a w drugim jak zaznaczasz, czy ledwo dałaś radę, czy poszło Ci świetnie, ma to służyć sprawdzeniu jakie postępy zrobiłaś
__________________
"Little wolf skin boots - and clove cigarettes
An erotic funeral - for witch she's dressed
Her perfume smells like - burning leaves
Everyday is Halloween"

Edytowane przez lily munster
Czas edycji: 2015-09-10 o 18:35
lily munster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 18:41   #2239
Kuroiyuuki
Raczkowanie
 
Avatar Kuroiyuuki
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 135
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez alarunka Pokaż wiadomość
To przestraszyłaś mnie trochę, bo ja miałam problem z kolanami. Przemyślę to jeszcze, poszperam po necie. A co sądzicie o Mel B i efektach po niej?

Słomiany zapał, to chyba mój największy problem..
Zaczęłam ćwiczyć z Mel B, kiedyś też ćwiczyłam, ale wtedy mając lepszą kondycje-była dla mnie "za słaba", teraz tworzy zakwasy :P

Cytat:
Napisane przez lily munster Pokaż wiadomość
Ja zawsze po Chodakowskiej miałam bóle pleców, niewielkie więc jakoś to ignorowałam, ale kiedy się nasiliły dodałam dwa do dwóch i pani podziękowałam. Poza tym naczytałam się o przeróżnych przypadłościach, które dopadły osoby ćwiczące z Ewą. Są jednak zwolennicy, nie będę się kłócić kto ma rację, bo dla każdego działa coś innego
T25 to trening podzielony na 3 fazy (alfa, beta, gamma), każda z faz ma inne zestawy ćwiczeń, które wykonuje się wg rozpiski wskazującej który filmik należy sobie odpalić. Cały trening dzienny ma uwaga, 25 minut jest jednak bardzo intensywny. Jak zaczynałam to sobie myślałam, że 25 minut to nic, uwierzcie, wyciska poty Pokazują też wersję ćwiczeń zmodyfikowane dla osób mniej zaawansowanych. Sam Shaun jest niezwykle przyjemny do oglądania i słuchania, jest to gość, który ułożył słynny w Stanach trening "insanity".

Dzięki dziewczyny za ciepłe przyjęcie, mam nadzieję że ten słomiany zapał jakoś zwalczymy
Nigdy nie ćwiczyłam z Chodakowską, ale Insanity jest świetne tylko musze pierw nad kondycją popracować

Cytat:
Napisane przez maui_92 Pokaż wiadomość
To ja od siebie dodam tylko, że Shaun wygląda o wiele przystojniej w Insanity I że blondyn, który pojawia się w alpha, przy którym się często zatrzymuje to jego facet Niemniej jednak świetnie się z nim ćwiczy, aż czasami żałuję że tak ciężko mi się zebrać do ćwiczeń w domu
Zgadzam się, Shaun w Insanity wygląda lepiej



A ja dziś późno wstałam i nie mogę ruszyć tyłka z kanapy, piszę pracę, więc caaały dzień przy kompie, masakra i tak do końca miesiąca
Dzisiaj podchodzę po raz enty do lodówki, bo nie wiem na co mam ochotę


A co do T25, kusi mnie, żeby spróbować Daje efekty te 25 min? dodałabym do tego jeszcze skakankę
__________________
Jest: 90

Cel: 60 kg

Haya karo waru karo.

Edytowane przez Kuroiyuuki
Czas edycji: 2015-09-10 o 18:47
Kuroiyuuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 18:46   #2240
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

A jakie efekty są po T25?
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 18:58   #2241
lily munster
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 87
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Powiem tak, znajoma robiąc T25, od czasu do czasu chodząc na siłownię schudła około 30 kg bez radykalnej diety.To ona mnie namówiła do spróbowania. Tylko oczywiście wiadomo, na każdego działa coś innego. Ja po skończeniu (prawie^^) całej alfy czułam, że brzuch mi się bardzo wzmocnił. Wklejam zdjęcie Tani, dziewczyny która ćwiczy z Shaunem
__________________
"Little wolf skin boots - and clove cigarettes
An erotic funeral - for witch she's dressed
Her perfume smells like - burning leaves
Everyday is Halloween"
lily munster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 19:04   #2242
Kuroiyuuki
Raczkowanie
 
Avatar Kuroiyuuki
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 135
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez lily munster Pokaż wiadomość
Powiem tak, znajoma robiąc T25, od czasu do czasu chodząc na siłownię schudła około 30 kg bez radykalnej diety.To ona mnie namówiła do spróbowania. Tylko oczywiście wiadomo, na każdego działa coś innego. Ja po skończeniu (prawie^^) całej alfy czułam, że brzuch mi się bardzo wzmocnił.
a ile schudłaś? jak zmieniła się sylwetka?
__________________
Jest: 90

Cel: 60 kg

Haya karo waru karo.
Kuroiyuuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 19:06   #2243
alarunka
Wtajemniczenie
 
Avatar alarunka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 423
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Trzeba być baaardzo wytrwałym, to są jednak 3 miesiące ćwiczeń. WOW!
alarunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 19:07   #2244
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Kuroiyuuki Pokaż wiadomość
Nigdy nie ćwiczyłam z Chodakowską, ale Insanity jest świetne tylko musze pierw nad kondycją popracować

A ja dziś późno wstałam i nie mogę ruszyć tyłka z kanapy, piszę pracę, więc caaały dzień przy kompie, masakra i tak do końca miesiąca
Dzisiaj podchodzę po raz enty do lodówki, bo nie wiem na co mam ochotę


A co do T25, kusi mnie, żeby spróbować Daje efekty te 25 min? dodałabym do tego jeszcze skakankę
Mam dokładnie tak samo na Insanity na razie kondycja za słabiutka
A jaką piszesz pracę? Magisterską? Bronisz się w następnym roku? Nie załamuj mnie, bo ja też powinnam się zabrać za jakieś szukanie materiałów do magisterki, a jakoś się nie mogę ruszyć.


A co do tej Tani to ja mam wobec niej mieszane uczucia może dlatego, że strasznie mnie denerwuje to jej darcie w Insanity I w sumie to before to jest jej zdjęcie po ciąży a wcześniej występowała w większości programów Shauna i wydaje mi się że jest niesamowicie aktywną pod względem fizycznym osobą i nie wiem czy taka sylwetka jest tylko efektem T25, ale mogę się mylić
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 19:17   #2245
Kuroiyuuki
Raczkowanie
 
Avatar Kuroiyuuki
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 135
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez maui_92 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie tak samo na Insanity na razie kondycja za słabiutka
A jaką piszesz pracę? Magisterską? Bronisz się w następnym roku? Nie załamuj mnie, bo ja też powinnam się zabrać za jakieś szukanie materiałów do magisterki, a jakoś się nie mogę ruszyć.
Tak, praca magisterska, bronie się po wakacjach, znaczy się daty będą ustalane na październik, listopad i grudzień, więc do końca roku mam czas Mam staasznego lenia, zachciało mi się w j.ang studiować, więc praca też musi być w tym języku, tylko więcej roboty z tym


Chyba zdecyduje się na te T25 od poniedziałku, wydrukuje "Workout Calendars" w rozmiarze A3 i powieszę na ścianę, żeby zwiększyć motywację!
__________________
Jest: 90

Cel: 60 kg

Haya karo waru karo.
Kuroiyuuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 19:20   #2246
lily munster
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 87
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Kuroiyuuki Pokaż wiadomość
a ile schudłaś? jak zmieniła się sylwetka?
Nie jestem w stanie niestety powiedzieć, jak to wygląda wagowo, gdyż się nie ważyłam ani przed, ani po. Mogę jedynie powiedzieć, że wymiary mi spadały, po niecałym miesiącu miałam w talii około 5cm mniej. Z ud mi spadło około 3cm. Biodra mi znacznie zeszczuplały. Tym razem będę się baczniej przyglądać co i jak się zmieniło.

maui,ja Tanię nawet lubię, wydaje się sympatyczna, aczkolwiek niektóre jej miny mnie rozbrajają myślę, że jej efekty to nie tylko T25, ale te zdjęcia są przytaczane jako efekt właśnie tego treningu, jaka jest prawda - nie wiem.
__________________
"Little wolf skin boots - and clove cigarettes
An erotic funeral - for witch she's dressed
Her perfume smells like - burning leaves
Everyday is Halloween"
lily munster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 19:28   #2247
Kuroiyuuki
Raczkowanie
 
Avatar Kuroiyuuki
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 135
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez lily munster Pokaż wiadomość
Nie jestem w stanie niestety powiedzieć, jak to wygląda wagowo, gdyż się nie ważyłam ani przed, ani po. Mogę jedynie powiedzieć, że wymiary mi spadały, po niecałym miesiącu miałam w talii około 5cm mniej. Z ud mi spadło około 3cm. Biodra mi znacznie zeszczuplały. Tym razem będę się baczniej przyglądać co i jak się zmieniło.

Nooo dobra, przekonałaś mnie
__________________
Jest: 90

Cel: 60 kg

Haya karo waru karo.
Kuroiyuuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 19:29   #2248
maui_92
Raczkowanie
 
Avatar maui_92
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 434
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Kuroiyuuki oo to ambitnie ! no to teraz już tylko pisać i pisać, a po pracy inżynierskiej wiem jak trudno się do tego zebrać

lily munster a który trening najbardziej lubisz? Ja do tej pory pamiętam mordercze cardio

Ja planuję jeszcze dołożyć skakankę do tego wszystkiego i najlepiej to "skakanką po europie" pink Klary świetne jest
maui_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 19:32   #2249
lily munster
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 87
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez maui_92 Pokaż wiadomość
Kuroiyuuki oo to ambitnie ! no to teraz już tylko pisać i pisać, a po pracy inżynierskiej wiem jak trudno się do tego zebrać

lily munster a który trening najbardziej lubisz? Ja do tej pory pamiętam mordercze cardio

Ja planuję jeszcze dołożyć skakankę do tego wszystkiego i najlepiej to "skakanką po europie" pink Klary świetne jest
Najbardziej to ab i lower. A nie znoszę Speed, jakoś mnie irytuje ten trening :P

Kuroiyuuki cieszę się, że przekonałam
__________________
"Little wolf skin boots - and clove cigarettes
An erotic funeral - for witch she's dressed
Her perfume smells like - burning leaves
Everyday is Halloween"
lily munster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-10, 19:38   #2250
Kuroiyuuki
Raczkowanie
 
Avatar Kuroiyuuki
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 135
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez maui_92 Pokaż wiadomość
Kuroiyuuki oo to ambitnie ! no to teraz już tylko pisać i pisać, a po pracy inżynierskiej wiem jak trudno się do tego zebrać


Ja planuję jeszcze dołożyć skakankę do tego wszystkiego i najlepiej to "skakanką po europie" pink Klary świetne jest
Szczerze, to p. inżynierska szła mi dużo lepiej i szybciej, chyba inne nastawienie
A o co chodzi z tą "skakanką po europie"? bo ja sb skacze tak tylko po swojemu

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:35 ----------

Cytat:
Napisane przez lily munster Pokaż wiadomość
Najbardziej to ab i lower. A nie znoszę Speed, jakoś mnie irytuje ten trening :P

Kuroiyuuki cieszę się, że przekonałam

w sobotę podbiję drukarnie! mam nadzieje, że samoobsługowy będzie czynny
__________________
Jest: 90

Cel: 60 kg

Haya karo waru karo.
Kuroiyuuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-20 16:30:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:59.