Staraczkowe grono 2020 - cz. 3 - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-11-06, 10:19   #4021
_littleone
Raczkowanie
 
Avatar _littleone
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 380
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Adjustments.jpg
Cześć ciotki. Pozdrawiamy
Lekarz nie miał wątpliwości. Zdrowa córeczka
_littleone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 10:21   #4022
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
Załącznik 7732029
Cześć ciotki. Pozdrawiamy
Lekarz nie miał wątpliwości. Zdrowa córeczka
O jezu jakie cudo to prenatalne? Ile już ma? jejciu też już chce takie zdjęcie 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 10:24   #4023
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Mówiłam im, żeby się wycofały jeśli mogą i szły na zwolnienie. Wszystkie się zgodziły na bezpłatny, bo kiero nagadała, że jak będą zmiany w grafiku to będą na L4, a i tak godziny będą do odrobienia później, bo mają zmieniać na R w grafiku. No i wszystkie się boją, bo mają po 70/80h do odpracowania jeszcze z kwietnia.
W środę było za wcześnie na zwolnienie, ale już się umówiłam na sobotę, zwolnienie mam do niedzieli i będę go ciągnąć jak najdłużej. Później zostaje mi jeszcze kilka dni zwykłego urlopu, który i tak miałam teraz wykorzystać. Do mojego rekordu jeszcze trochę brakuje ale też mi się tak połączyły cykle na początku letroxu. Może ma coś z tym wspólnego.
A ile masz normalne cykle?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Słabo strasznie :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 10:35   #4024
Frezjan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 383
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
Załącznik 7732029
Cześć ciotki. Pozdrawiamy
Lekarz nie miał wątpliwości. Zdrowa córeczka

Myślałam o Tobie wczoraj co słychać i jak się czujesz, który to już TC? Ale też czas leci

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Frezjan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 10:41   #4025
_littleone
Raczkowanie
 
Avatar _littleone
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 380
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Prenatalne, wg usg 12+3
Już się czuję znacznie lepiej na szczęście
_littleone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 10:41   #4026
MoszKa88
Wtajemniczenie
 
Avatar MoszKa88
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 2 972
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
Załącznik 7732029
Cześć ciotki. Pozdrawiamy
Lekarz nie miał wątpliwości. Zdrowa córeczka
Super!! rośnij cię zdrowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MoszKa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 10:52   #4027
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

PannaMagda, kurde może zmień endokrynologa. Po 30 dniach chyba powinnien być spokój... Może się mylę.

cichazabka koszmar. Ja też jestem 'bezpieczna', bo na pewno mnie nie wyrzuca, chyba, że firma się zamknie, bo my od początku pandemii mamy masakrę. I leci tylko etat za etatem. W moim dziale zostały 4 osoby, a w drugim 3 z czego wszyscy mają iść na bezpłatny... I tego się boję, będzie takie bezroboci, że dramat.
Pandemia pandemia, ale jak to jest, że tyle firm pada, ludzie tracą pracę bo pomoc z rządu jest lipna, a oni kupują nowe limuzyny i jakieś remonty planują w pałacu prezydenckim

Littleone ️ silna babka, dlatego takie wysoka beta była

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-06, 11:19   #4028
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie jestem przeciwnikiem testowania na kila dni rzędu okresem, że strachu, że coś może pójść nie tak, i @przyjdzie od tyłu lat pragnę być mamą, że chyba bym tego nie przeżyła....

Co do sytuacji w kraju. Należę do osób, które od początku bardzo sceptycznie do tego podchodzą. Wierzę w statystyki, które jasno mówią o tym, że wcale pandemii nie ma, i nie umieramy jak muchy na ulicach. Nie rozumiem po co to wszystko, dlaczego w Europie tak bardzo chcą zniszczyć gospodarkę... A do tego nasz rząd i jego durne posunięcia, decyzję 🤦♀️ już teraz mnóstwo osób zostało bez pracy, a co będzie za kilka miesięcy? Nie boję się wirusa, bo te były, są i będą. Boję się ludzi. Tego co już się dzieje i co będzie się działo. Strajki, protesty. Ludzie dopiero wyjdą na ulicę, myślę, że pierwszym takim 'wyjsciem: skończy się NIE odejście na dymisję naszego oblubionego Prezesa, który nigdy tego nie zrobi. Jest przypadkiem beznadziejnym, bo przecież nie robi tego wszystkiego aby ustawić swoje dzieci czy coś tedy, on naprawdę wierzy w to co pieprz*. Takie moje zdanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niom, nie można było lepiej tego ująć... Dokładnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Moszka88 nie mam urazy, ale tak jak cie szanuje tak nie do końca się z Tobą zgadzam. A już napewno nie z tym, że jeśli 'starsi' umierają to ok. Nic takiego nie powiedziałam. Moja śp babcia kupę lat mieszkała w domu opieki, gdzie regularnie był zakaz odwiedzin przez naprzyklad sezon przeziębień, więc trochę wiem o czym mówię co do rządu i absurdów związanych z nim zgadzam się całkowicie.
Jeszcze raz, nie neguje istnienia tego wirusa, i na pewno są takie przypadki, w których w związku z infekcja przez tego wirusa ludzie mają większe problemy niż ból mięśni. Ale tak było zawsze, co chwile mamy nowe wirusy itd sama osobiście jestem ofiarą grypy. Cud, że chodzę i potrafię funkcjonować. I wiem jakie są statystyki. Ile ludzi rocznie umiera? Ile osób ma problemy do końca życia? Dużo prawda?! A czy kiedykolwiek robili lock down??? No właśnie nie, do tej pory brakuje szczepionek 🤦♀️ dlatego uważam, że jest to mocno przesadzone, i za duże ponosimy konsekwencje.
Ja również mam rodzinę w Niemczech, w Anglii i Danii. Wszędzie jest cyrk, ale tylko u nas na taką skalę.
Z tego co wiem to krzywa umieralności w porównaniu do lat poprzednich, nie idzie do góry. Porównując statystyki w tamtym roku średnio dziennie w Polsce umierało 1700 osób (coś koło tego, nie pamiętam dokładnie, bo liczyłam to jakiś czas temu). Niestety, ciężko znaleźć gdziekolwiek informacje na temat tego ile umiera osób z innych przyczyn oprócz covidu, także ciężko powiedzieć, ale wciąż 367 to wciąż nie jest więcej... Gdzie systematycznie statystyki są naciągane (wiem to z bardzo bliskiego otoczenia). Chłopak umiera w wypadku motocyklowym, jego brat odbiera akt zgonu a tam powód śmierci :covid. Znajomych synek był w szpitalu, na leczeniu (ma problemy z jelitami), przy wypisie lekarz zapytał czy może w wypisie wpisać covid.
Tego jest naprawdę dużo, i mogłybyśmy gadać do rana (gdybyś nie była w ciąży to chętnie bym cię poznała i usiadlybysmy przy winie dyskutując nawet cala noc). Tak czy inaczej pewne fakty plus nasz rząd nie pozwalają mi wierzyć.
Moszka88 ja uszanuje Twoje zdanie i Ty proszę uszanuj moje. Każdy kieruję się jakimiś swoimi odczuciami/przeżyciami i dobrze w końcu po to mamy wolną wolę
P. S. Jak samopoczucie??? Fasolka daje o sobie mocno znać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja się podpisuję obiema rękami, niestety, skoro za "zwykłego" pacjenta lekarz ma 200 zł przykładowo a za "covidowego" 3500 zł to wszyscy jesteśmy nagle zarażeni...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie zmienić ten niewesoły temat polskiej gospodarki.

Dziewczyny które polecały sok z buraka z dawtona - DZIĘKUJĘ! Chyba ogloszę to prywatnym odkryciem roku. Jest pyszny! Znalzłam w sklepie wersję z jabłkiem i prawie wypiłam duszkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ależ nie ma za co, jeszcze do tego mała łyżeczka tranu razem z soczkiem i super food jak się patrzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 11:25   #4029
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

AnielkaMamusia serio aż taka różnica??! Wow. Znam kilku lekarzy, ale tak szczerze to nie męczę ich tematem covida

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 11:50   #4030
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś miała zmiany skórne w postaci pryszczykow i czerwonych plamek ??jeśli dobrze pamiętam to AnielkaMamusia coś wspominała.
U mnie 6 dni do @,nadzieje i doszukiwać już na maxa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, z Synkiem miałam różową wysypkę wokół sutków to tylko na biuście 3 dpo a teraz właśnie taką bardzo podobną do trądziku wzdłuż prawej strony szyi od ucha do środka szyi i swędziało a w dalszych dniach i do dziś pojawia się i znika ta sama wysypka to na dekolcie to na plecach, od wczoraj na lewym obojczyku i przedramieniu. Żeby u Ciebie też to był objaw!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Karo991 Pokaż wiadomość
Hah, m.in. ja czuję się wywołana do tablicy a tak serio to cieszę się, że Ci smakuje w Biedronce burak-jablko jest w regularnej sprzedaży

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Zgadza się. W smaku dość ostry, nie wiem czy to kwestia pieprzu czy innych przypraw, ale nie określiłabym tego smaku jako łagodnego ale może dlatego mi tak smakuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Nie żebym coś mówiła, ale ja od początku ciąży mam problemy z cerą, szczególnie czoło, a z tym obszarem nigdy problemu nie miałam dopiero teraz zaczyna mi wszystko znikać i cera wraca do normalnego stanu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dawton zawiera czosnek i imbir stąd ta pikantność, którą ja uwielbiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Frezjan Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Tak się zarzekałam że nie zrobię znowu przed @ testu, ale a czułam to od kilku dni... Jakaś intuicja, a dzisiaj rano jak wstałam to stwierdziłam dobra, nakupilas 30 testów na allegro to trzeba je zużyć... Ostatnie trzy dni się bardzo źle czułam

Nie cieszę się za wcześnie, ostatnio moja radość skończyła się dwa dni po terminie @. Nic nie mówiłam też mojemu, jak dotrwamy to w czwartek ma urodziny to mu wręczę test. Termin okresu mam na poniedziałek/wtorek więc dzisiaj jestem 11/12dpo wg moich aplikacji. W poniedziałek pójdę na betę i proga, ale po ostatnim razie i wyblaganej recepcie na duphason mam dwa opakowania w domu więc do czasu teleporady z ginem w przyszłym tygodniu będę go brała 2x1 (zasugerował mi ostatnio że nie zaszkodzi a może pomóc skoro mam tabletki w domu).

Siedzę od środy w domu bo kolega z działu miał pozytywny, mam nadzieję że mnie to ominie bo tylko tego nam brakuje teraz. Szczerze to nawet mój chłop wczoraj mówił czy może byśmy odpuścili starania bo się boi co gdyby konieczny był szpital... Eh dużo mam zmartwień w głowie teraz... Proszę trzymać za nas kciuki, żeby ta ciąża była inna i zdrowo rosła Załącznik 7732010

Wysłane z mojego Redmi 8 przy użyciu Tapatalka
Cudowny Bladziuszek gratulacje i nie dziękuj żeby nie zapeszyć, rośnijcie zdrowo i niech ta Ciążuleńka nudną będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:45 ---------- Poprzedni post napisano o 12:32 ----------

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
Załącznik 7732029
Cześć ciotki. Pozdrawiamy
Lekarz nie miał wątpliwości. Zdrowa córeczka
O Jeżuniu malusieńki jaka Cudna niech nadal zdrowo rośnie i dalszych nudnych miesięcy Wam ciotka Anielka życzy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
AnielkaMamusia serio aż taka różnica??! Wow. Znam kilku lekarzy, ale tak szczerze to nie męczę ich tematem covida

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo się przecież nie przyznają, dopiero się wydało jak rząd ogłosił, że zabierze im ten dodatek. I po tej informacji nagle ogłoszono spadek zachorowań z 21 tyś na 15 tyś, to wszystko jest jedną wielką ściemą, owszem jest sobie wirus jak każdy inny i jest teraz sezon grypowy więc trzeba uważać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 11:55   #4031
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

AnielkaMamusia uważam tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-06, 12:03   #4032
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
AnielkaMamusia uważam tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to chlup na zdrówko, kto ma to niech wypije ze mną za Wszystkich tu obecnych niezależnie od stanu oczekiwania na kolejne wieści, niech poprostu będą spełnieniem Waszych oczekiwań i żeby ten koszmar covida skończył się jak najszybciej! IMG_20201106_125706.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 12:24   #4033
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
Załącznik 7732029
Cześć ciotki. Pozdrawiamy
Lekarz nie miał wątpliwości. Zdrowa córeczka
Super
Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
PannaMagda, kurde może zmień endokrynologa. Po 30 dniach chyba powinnien być spokój... Może się mylę.

cichazabka koszmar. Ja też jestem 'bezpieczna', bo na pewno mnie nie wyrzuca, chyba, że firma się zamknie, bo my od początku pandemii mamy masakrę. I leci tylko etat za etatem. W moim dziale zostały 4 osoby, a w drugim 3 z czego wszyscy mają iść na bezpłatny... I tego się boję, będzie takie bezroboci, że dramat.
Pandemia pandemia, ale jak to jest, że tyle firm pada, ludzie tracą pracę bo pomoc z rządu jest lipna, a oni kupują nowe limuzyny i jakieś remonty planują w pałacu prezydenckim

Littleone ️ silna babka, dlatego takie wysoka beta była

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Najgorzej ma się dziewczyna, która miała od listopada przejść ze zlecenia na umowę o pracę, a teraz jej powiedzieli, że nie ma opcji na zatrudnianie na razie.
Wszystkie chciałyśmy się zwolnić, ale szukam od dawna i nic, nawet jednego telefonu mimo doświadczenia itd, więc na razie zostajemy całą ekipą, żeby nie zostać na lodzie.
To jest najgorsze, ludziom powiedzą z dnia na dzień, że muszą zamknąć firmy i zostajesz z ogromem towaru (u mnie teraz np. jest sporo kwiaciarni i codziennie na lokalnych grupach info o wyprzedaży, żeby choć część kwiatów nie poszła do kosza), a rząd za chwilę przyzna sobie premie za wspaniałe działanie podczas pandemii.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 13:37   #4034
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

AnielkaMamusia

Cichazabka masakra, a lepiej nie będzie....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 14:56   #4035
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Frezjan gratulacje!!! Boże jak cudownie!!!





Little o mamo! Cudowny widok, też na taki czekam! ❤️❤️❤️

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Ja jakoś strasznie się boje o ta moja ciążę. Ech.

Nie przez wirusa ale ogółem,. codziennie brzuch mnie ciągnie i cmi (w pierwszej ciąży też tak było)

Ale jakoś wtedy się.mie bałam, chyba za mało wtajemniczona byłam we wszystkie problemy itd..
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 15:22   #4036
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość

Nie przez wirusa ale ogółem,. codziennie brzuch mnie ciągnie i cmi (w pierwszej ciąży też tak było)

Ale jakoś wtedy się.mie bałam, chyba za mało wtajemniczona byłam we wszystkie problemy itd..
Też się boję. Tak bardzo że nawet nie dołaczyłam do czerwcówek. Zwłaszcza że zbliża się dzień ciąży, w którym ostatnio serduszko przestało bić. Tak jak ostatnio poza tym ćmieniem brzucha nie mam innych objawów. I boli - źle, nie boli - jeszcze gorzej. Ehhh, a do następnej wizyty jeszcze całe 10 dni trzymajcie kciuki albo osiwieję za młodu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 15:49   #4037
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Unless to trzymam mocno kciuki ❤️

Ja mam wizytę za 11dni...❤️❤️❤️
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 17:15   #4038
Johasia28
Zadomowienie
 
Avatar Johasia28
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 657
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Frezjan gratulacje! Oby tym razem było tylko i wyłącznie bardzo dobrze

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
Johasia28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 17:19   #4039
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Soniuska, Unless głowy do góry, będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-11-06, 17:38   #4040
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Byłam w toalecie na dwójce..

I pojawił się różowy śluz..

Boże mam nadzieję że to nic takiego :-(
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 17:54   #4041
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez _littleone Pokaż wiadomość
Załącznik 7732029
Cześć ciotki. Pozdrawiamy
Lekarz nie miał wątpliwości. Zdrowa córeczka
Ale piekna! Szybko Ci plec ustalili Mam nadzieje, ze sie nie zmieni

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Jak zdarzają Ci się aż takie wahania to myślę, że warto byłoby ustalić z lekarzem plan działania, żeby je wyregulować. Przy takich różnicach może być ciężko o ciążę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Czekam na wynik badania ponownego. A potem kolejny mam miec za 2 i 4 tyg.
Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
PannaMagda, kurde może zmień endokrynologa. Po 30 dniach chyba powinnien być spokój... Może się mylę.

cichazabka koszmar. Ja też jestem 'bezpieczna', bo na pewno mnie nie wyrzuca, chyba, że firma się zamknie, bo my od początku pandemii mamy masakrę. I leci tylko etat za etatem. W moim dziale zostały 4 osoby, a w drugim 3 z czego wszyscy mają iść na bezpłatny... I tego się boję, będzie takie bezroboci, że dramat.
Pandemia pandemia, ale jak to jest, że tyle firm pada, ludzie tracą pracę bo pomoc z rządu jest lipna, a oni kupują nowe limuzyny i jakieś remonty planują w pałacu prezydenckim

Littleone ️ silna babka, dlatego takie wysoka beta była

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No zobaczymy jak to bedzie wygladalo
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 19:51   #4042
Kruszyna89
Zadomowienie
 
Avatar Kruszyna89
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 557
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Byłam w toalecie na dwójce..

I pojawił się różowy śluz..

Boże mam nadzieję że to nic takiego :-(
Trzymam mocno kciuki

PannaMagda trzymam kciuki.

Kurde, czy nie może być normalnie?! W niedzielę rano podcierajac się Miałam troszkę krewki, więc nadzieja, że owu się przesunęła jednak, gdzie wcześniej przy owu była i krewka i ból. A dzisiaj w ciągu dnia znowu minimalnie krewki. I o co chodzi z tymi durnymi hormonami?! Zła jestem. @ jestem pewna. Już czuje cycki po bokach, jak co miesiąc. Chciałoby się siarczyście zaklnac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza – wie, jak przeżyć"
Kruszyna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 20:48   #4043
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Unless to trzymam mocno kciuki

Ja mam wizytę za 11dni...

To nie musi byc nic zlego ja tez sie bardzo boje. Do tego moj maz ma objawy covida od wczoraj...


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-06, 22:07   #4044
AnielkaMamusiax2
Zadomowienie
 
Avatar AnielkaMamusiax2
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 182
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Unless Pokaż wiadomość
Też się boję. Tak bardzo że nawet nie dołaczyłam do czerwcówek. Zwłaszcza że zbliża się dzień ciąży, w którym ostatnio serduszko przestało bić. Tak jak ostatnio poza tym ćmieniem brzucha nie mam innych objawów. I boli - źle, nie boli - jeszcze gorzej. Ehhh, a do następnej wizyty jeszcze całe 10 dni trzymajcie kciuki albo osiwieję za młodu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Trzymam mocno kciuki

PannaMagda trzymam kciuki.

Kurde, czy nie może być normalnie?! W niedzielę rano podcierajac się Miałam troszkę krewki, więc nadzieja, że owu się przesunęła jednak, gdzie wcześniej przy owu była i krewka i ból. A dzisiaj w ciągu dnia znowu minimalnie krewki. I o co chodzi z tymi durnymi hormonami?! Zła jestem. @ jestem pewna. Już czuje cycki po bokach, jak co miesiąc. Chciałoby się siarczyście zaklnac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie tam akurat po bokach to tylko przy zagnieżdżeniu bolą... A może jednak się zakręci a nie rozkręci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AnielkaMamusiax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-07, 12:43   #4045
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez Kruszyna89 Pokaż wiadomość
Trzymam mocno kciuki

PannaMagda trzymam kciuki.

Kurde, czy nie może być normalnie?! W niedzielę rano podcierajac się Miałam troszkę krewki, więc nadzieja, że owu się przesunęła jednak, gdzie wcześniej przy owu była i krewka i ból. A dzisiaj w ciągu dnia znowu minimalnie krewki. I o co chodzi z tymi durnymi hormonami?! Zła jestem. @ jestem pewna. Już czuje cycki po bokach, jak co miesiąc. Chciałoby się siarczyście zaklnac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łączę się w bólu. U mnie pojawił się brązowawy śluz, ale tylko na papierze, wkładka czysta. Niby czuję się jak na owu, ale mam dziwne bóle w piersiach, tak bardziej "w środku" i brodawki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-07, 14:59   #4046
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Chyba poroniłam. Normalnie żywa krew.. leci ze mnie...w ogóle brzuch mnie nie boli..tylko krwawię.

Będę zaglądać do Was ale nie wiem czy będziemy jeszcze się starać...raczej nie, ja może bym jeszcze chciała, ale Mąż niebardzo.. Chyba nam nie jest pisane mieć dwójkę. trZymam za Was kciuki, będę zaglądać i czasem się odezwę.
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-07, 15:03   #4047
Ryksa
Rozeznanie
 
Avatar Ryksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 967
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Chyba poroniłam. Normalnie żywa krew.. leci ze mnie...w ogóle brzuch mnie nie boli..tylko krwawię.

Będę zaglądać do Was ale nie wiem czy będziemy jeszcze się starać...raczej nie, ja może bym jeszcze chciała, ale Mąż niebardzo.. Chyba nam nie jest pisane mieć dwójkę. trZymam za Was kciuki, będę zaglądać i czasem się odezwę.

trzymaj sie kochana!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ryksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-07, 15:55   #4048
Unless
Rozeznanie
 
Avatar Unless
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 693
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Chyba poroniłam. Normalnie żywa krew.. leci ze mnie...w ogóle brzuch mnie nie boli..tylko krwawię.

Będę zaglądać do Was ale nie wiem czy będziemy jeszcze się starać...raczej nie, ja może bym jeszcze chciała, ale Mąż niebardzo.. Chyba nam nie jest pisane mieć dwójkę. trZymam za Was kciuki, będę zaglądać i czasem się odezwę.
Kochana trzymaj sie i idz do lekarza... na innym wątku dziewczyna myslała ze poroniła bo nagle z niej dużo krwi wylecialo. Okazało się że to był jakiś krwiak a z dzieckiem jest ok.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Unless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-07, 16:02   #4049
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Ja normalnie krwawię jakbym okres miała..

Z tym że brzuch nie boli.

Lekarza mam we wtorek na 19:40, zobaczymy czy się samo oczyści i co on powie
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-11-07, 16:13   #4050
anilani
Raczkowanie
 
Avatar anilani
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 440
Dot.: Staraczkowe grono 2020 - cz. 3

Cytat:
Napisane przez soniuska Pokaż wiadomość
Ja normalnie krwawię jakbym okres miała..

Z tym że brzuch nie boli.

Lekarza mam we wtorek na 19:40, zobaczymy czy się samo oczyści i co on powie
Soniuska, ja 3 tyg temu poroniłam ciążę biochemiczną, też zaczęłam krwawić żywą krwią jak na okres, tylko mnie bardzo rozbolał przy tym brzuch... Więc jak mówi Unless, może jeszcze nie wszystko stracone Mocno przytulam i trzymam kciuki

Frezjan, za Ciebie też bardzo mocno trzymam kciuki, rozumiem Twój strach po stokroć Tym razem musi być dobrze!!

Malamii a co u Ciebie??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez anilani
Czas edycji: 2020-11-07 o 16:14
anilani jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-18 13:21:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.