To znowu ja :( Tym razem jakaś taka sucha skóra może Xerial albo cosik??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-06, 19:52   #1
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967

To znowu ja :( Tym razem jakaś taka sucha skóra może Xerial albo cosik???


Ostatnio to mnie zaskakuje wszystko [img]icons/icon7.gif[/img] Co rano wstanę to mogę być pewna, że cosik mój organizm mi już przygotował według zasady :dzień bez problemów to dzień stracony [img]icons/icon12.gif[/img]
Teraz znowu nie wiem co robić. Chodzi o to, że do ciała po kąpieli używam albo oliwki albo balsamów do suchej skóry, bo takową posiadam niestety. I oststnimi czasy mimo moich najszczerszych chęci i różnych zabiegów nie mogę się pozbyć lekkiego wysuszenia i delikatnej gęsiej skórki na zewnętrznej stronie rąk, tzn.na odcinku między łokciem a barkiem. Stosowałam już wszystko: pilingi, oliwki, żele,maść z wit.A i nic, wciąż jest jak jest. Nie widać nic tylko czuję to pod ręką. Nie wiem może ten Xerial zastosować ??? tylko jaki bo kilka znalazłam w KW.
Aha, łykam wit.A+E i skrzyp i już nie wiem co to jest [img]icons/icon9.gif[/img] Nigdzie indziej ( na szczęście) tego nie mam.
Z góry gorąco dziękuję za uwagę i odpowiedzi [img]icons/icon10.gif[/img]
[img]icons/1cmok.gif[/img]

p.s. mam nadzieję, że po tym poście w sprawie moich problemów nastąpi cisza [img]icons/icon10.gif[/img] No chyba, że już posypię się do końca [img]icons/icon10.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 21:06   #2
monikakow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 13
Re: To znowu ja :( Tym razem jakaś taka sucha skóra może Xerial albo cosik???

Witaj Iwonko !
Ta twoja "gęsia skórka" to w/g mnie jakies uczulenie. Przypomnij sobie czy nie używałaś jakiegos nowego kosmetyku np. deodorant albo balsam. Byc może podrażniłaś sobie skórę w tym miejscu czymś ,bo alergia na pyłki czy jakieś jedzonko, to chyba by była na całym ciele. Ja sama miałam kiedyś coś podobnego i samo mi przeszło, nie przejmowałam się tym zbytnio. Jeśli Cie to nie swędzi ani nie piecze ,to chwilowo tylko nawilżaj i obserwuj.Podobnież codziennie łyżeczka oliwy z oliwek bardzo nawilża i wygładza całe ciałko.
Pozdrawiam - Jula. [img]icons/1glaszcze.gif[/img]
monikakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-06, 21:56   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: To znowu ja :( Tym razem jakaś taka sucha skóra może Xerial albo cosik???

To może być rogowacenie okołomieszkowe (znajdziesz posty z radami dot. tego problemu ), może to być również przesuszona po zimie skóra , czasami taka szorstka skóra robi się od noszenia grubych wełnianych swetrów.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-07, 10:51   #4
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: To znowu ja :( Tym razem jakaś taka sucha skóra może Xerial albo cosik???/ Beatko plosiem o pomoc :))

Beatko przeczytałam wszystkie posty, weszłam też na stronkę svr i teraz za bardzo nie wiem, który produkt mam kupić, tzn.który w moim przypadku będzie dobry ?? Tak jak mówiłam nic nie widać na skórze, tylko w dotyku wyczuwalna jest na zewn.stronie ramion lekka suchość (porównałabym to do lekkiego liszaja) i delikatne wyczuwalne w dotyku krosteczki. Myślę albo o tym Xerialu 30 albo o tym Xerialine 500 lub ten Xerial 3,10 - nie wiem , który mam kupić bo w sumie w opisie jak dla mnie wszystko podobne [img]icons/icon9.gif[/img]

[img]icons/1pomocy.gif[/img] Będę bardzo wdzięczna za ukierunkowanie [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1cmok.gif[/img]

Zresztą za wszystkie porady [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-07, 15:16   #5
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Re: To znowu ja :( Tym razem jakaś taka sucha skóra może Xerial albo cosik???/ Beatko plosiem o pomoc :))

Xerial 30 bedzie chyba optymalnym wyborem
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.