Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-25, 19:33   #61
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta

No raczej. Każdy związek oparty na uczuciu, wzajemnym zaufaniu i szacunku jest z definicji związany z monogamicznością.

Chyba, że oboje są swingersami, wiedzą o tym i akceptują to. Ale takie rzeczy się mówi ZANIM stworzy się z kim związek.

Kurczę, Edan stary chłop a czasem gada jak dziecko.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 19:39   #62
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

[1=17c731ef415ea939127a54e 258bb952ab9747631_5ee0147 2777c6;87616864]

No nie? A mnie nawet jakiś idiota chciał za to do sądu podać. Na szczęście mu wytłumaczyłam, że to żadna różnica, bo i to i to odstaje, i uspokoiłam go mówiąc, że wszystko naprawię i się wytłumaczę. Pokazałam mu post edana i powalony czystą logiką ustapił.[/QUOTE]

Hahahaha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 20:19   #63
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

Cytat:
Napisane przez Lapis_Lazuli Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, ze dosc slabo trollujesz. Podzielam opinie dziewczyn, że nie zrobisz na nim wrazenia, bo niezaleznie od tego czy bedziesz uprawiac ten seks czy wystawisz mu walizki - pewnie i tak wzruszy ramionami i pojdzie do drugiej.

Takie "na zlośc mamie odmrożę sobie uszy".
Według przedstawionej historii to był jeden raz. Przygodny seks, nie stały romans. Mi się wydaje, że jednak wielu facetów, którzy zdradzają, wcale nie podchodzi do rozstania tak lekko. Wolą pakiet: wygodny dom + przygody na boku. Jeśli ten wygodny dom im się sypie to wcale nie jest tak różowo, ponieważ nie każda kochanka sprawdzi się jako partnerka i to już nie te emocje.
Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Czemu zaraz rękę, niech wyciągnie co innego, wszak co za różnica, ręka, noga, penis, to odstaje i to odstaje
Nie wiem jakim cudem ten wątek zszedł na łapanie za penisy, ale wobec kobiety w furii, jaką "autorka" wydaje się być, lepiej niczego nie wyciągać, ponieważ można to stracić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 20:47   #64
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

No dobra, a jak brzmi pytanie? Z czym masz problem? Skoro wiesz, co chcesz zrobić to po co ten wątek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-25, 21:01   #65
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A może pukał tamtą "lafiryndę", bo autorka mu nie dawała tego co chce dać dwóm przypadkowym facetom?
A "lafirynda" nie miala z tym problemu i nie musiała szantażować seksem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mógł ją rzucić a nie zdradzać. To nadal nie jest przyzwolenie na zdradę. "Nie lubisz anala a ona się zgodziła od razu!" Związek to coś więcej niż spełnianie fantazji partnera. Partner ma prawo nie spełniać wszystkich i albo nam to pasuje albo nie i zrywamy a nie zdradzamy.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie jestem na bieżąco z prawem cywilnym. Mozesz mi wskazać w cywilnym definicje narzeczeństwa i że z nim wiąże się wyłączność seksualna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli wychodzi na to że to jej wina bo nie uzgodnili wyłączności... Aha.. A jak nie czyli to nie była zdrada.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 10:40   #66
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-02-26 o 15:25
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 10:58   #67
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No i nie stoi to prawo w sprzeczności. Jak moze stać skoro prawo nie opisuje narzeczeństwa. To że oni sobie coś obiecują do czasu ślubu, to ich sprawa. Obiecują albo i nie. Zresztą nawet jeśli, to nie wiemy co sobie obiecali.

Powtórzę, to po raz któryś. Każde z was, jeśli jest wolne to się spotyka, sypia z kim chce. Spotykanie się z kimś, czy sypianie samo z siebie również nie nakłada kagańca w postaci zobowiązań do spotykania się już tylko z tą osobą. Takie rzeczy się omawia. Również nie dzieje się to z automatu jeśli czlowiek się spotyka co kilka dni lub nawet codziennie. A także jeśli się razem mieszka. Nie i koniec. Jeśli któraś strona chce wprowadzić zmiany w postaci wyłączności seksualnej to powinna o tym powiedzieć, że chce wprowadzić taką zasadę.

Nie, włożenie pierścionka na rękę nie załatwia sprawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2020-02-26 o 11:00
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-26, 11:27   #68
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

Cytat:
Napisane przez Miszel89 Pokaż wiadomość
Nie rozumiecie, że nic mi nie zostało po tych latach? On wszystko zburzył. Nic się dla niego nie liczy. Chcę aby dostał za swoje a wystawiając walizki za drzwi zrobię mu tylko przysługę, bo pójdzie do tamtej lafiryndy, która daje zajętym facetom. Czuję się poniżona, to seks z tamtymi facetami nic zmieni nawet jak taśma będzie w sieci. Gorzej niż ja upaść się nie da! Chcę żeby zobaczył jak to jest, ten â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠â˜☠o ny dziwkarz!! Mówicie, że nic mi to nie da, że nie będę mieć przyjemności. O nie nie, będę się bawić jak nigdy i będę czerpać przyjemność garściami. Będę się pieprzyć jak z nim nigdy tego nie robiłam, zobaczy co straciła ta męska gnida
Więc zrób to, skoro sądzisz, że to co zrani i da ci satysfakcję.
A tamta kobieta może dawać, komu chce. To nie ona cię zdradziła. Ona nie miała i nie ma wobec Ciebie żadnych zobowiązań.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;87616550]Mi sie wydaje ze jak ktos zdradza to partner dla niego naprawde malo znaczy wiec pokazywanie ze on dla nas tez malo znaczy nic go nie obejdzie
Moim zdaniem nie ma co cokolwiek pokazywać trzeba się rozstać dla własnego dobra psychicznego, niech idzie swoją drogą Good luck
Szkoda życia marnować na obmyslanie zemst itp[/QUOTE]

Nie zgodzę się. Wielu facetów np. uważa, że ich zdrada, to jak splunięcie, nic nie znaczy. Ale wg nich, ich kobiety nie mają tych samych praw, bo ich zdrada, to plunięcie im w twarz.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie jestem na bieżąco z prawem cywilnym. Mozesz mi wskazać w cywilnym definicje narzeczeństwa i że z nim wiąże się wyłączność seksualna?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oprócz prawa istnieje jeszcze tradycja i obyczaj. I one definiują narzeczeństwo dość dokładnie.

Edytowane przez mariamalaria
Czas edycji: 2020-02-26 o 11:35
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 11:33   #69
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

Cytat:
Napisane przez mariamalaria Pokaż wiadomość
Więc zrób to, skoro sądzisz, że to co zrani i da ci satysfakcję.
A tamta kobieta może dawać, komu chce. To nie ona cię zdradziła. Ona nie miała i nie ma wobec Ciebie żadnych zobowiązań.

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------



Nie zgodzę się. Wielu facetów np. uważa, że ich zdrada, to jak splunięcie, nic nie znaczy. Ale wg nich, ich kobiety nie mają tych samych praw, bo ich zdrada, to plunięcie im w twarz.

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------



Oprócz prawa istnieje jeszcze tradycja i obyczaj. I one definiują bezpieczeństwo dość dokładnie.
A jak nie zna się tradycji i obyczajów? Jest jakiś obowiązek? Grożą sankcje karne za to?

Tradycją i obyczajem jest aby po ślubie kobieta siedziała w kuchni i czekała na powrót męża z obiadem, ciepłymi kapciami i zimnym piwem. Tradycją i obyczajem jest aby kobieta siedziała w domu, sprzatala, prasowała i rodziła dzieci.
Tradycją i obyczajem jest aby maz miał oprócz żony dyskretna kochankę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 12:26   #70
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
No i nie stoi to prawo w sprzeczności. Jak moze stać skoro prawo nie opisuje narzeczeństwa. To że oni sobie coś obiecują do czasu ślubu, to ich sprawa. Obiecują albo i nie. Zresztą nawet jeśli, to nie wiemy co sobie obiecali.

Powtórzę, to po raz któryś. Każde z was, jeśli jest wolne to się spotyka, sypia z kim chce. Spotykanie się z kimś, czy sypianie samo z siebie również nie nakłada kagańca w postaci zobowiązań do spotykania się już tylko z tą osobą. Takie rzeczy się omawia. Również nie dzieje się to z automatu jeśli czlowiek się spotyka co kilka dni lub nawet codziennie. A także jeśli się razem mieszka. Nie i koniec. Jeśli któraś strona chce wprowadzić zmiany w postaci wyłączności seksualnej to powinna o tym powiedzieć, że chce wprowadzić taką zasadę.

Nie, włożenie pierścionka na rękę nie załatwia sprawy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze że po ślubie sprawa już jasna dla każdego i nikt nie będzie dyskutował.
Dla ciebie nie załatwia. Każdy chce tego co mu pasuje w danej chwili. Wychodzi na to że zaczynając zwiazek trzeba mieć wszystko spisane bo potem będzie "nic takiego nie mówiłem" albo " nie mówiłaś że chcesz wyłączności".
Ja chyba jestem inna jakaś bo gdy się z kimś spotykalam i było trzymanie za ręce, calowanie to było to dla mnie oczywiste że wyłączność. A jak dochodził seks to już w ogóle.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A jak nie zna się tradycji i obyczajów? Jest jakiś obowiązek? Grożą sankcje karne za to?

Tradycją i obyczajem jest aby po ślubie kobieta siedziała w kuchni i czekała na powrót męża z obiadem, ciepłymi kapciami i zimnym piwem. Tradycją i obyczajem jest aby kobieta siedziała w domu, sprzatala, prasowała i rodziła dzieci.
Tradycją i obyczajem jest aby maz miał oprócz żony dyskretna kochankę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jest też to że facet ma robić na rodzinę i utrzymywać żonę i dzieci.
Kochankę to ma dupek bo w kościele przysięgał wierność żonie. Więc ten przykład ci nie wyszedł.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 12:29   #71
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Dobrze że po ślubie sprawa już jasna dla każdego i nikt nie będzie dyskutował.
Dla ciebie nie załatwia. Każdy chce tego co mu pasuje w danej chwili. Wychodzi na to że zaczynając zwiazek trzeba mieć wszystko spisane bo potem będzie "nic takiego nie mówiłem" albo " nie mówiłaś że chcesz wyłączności".
Ja chyba jestem inna jakaś bo gdy się z kimś spotykalam i było trzymanie za ręce, calowanie to było to dla mnie oczywiste że wyłączność. A jak dochodził seks to już w ogóle.
Co ma być oczywiste? To co dla Ciebie jest nie musi być oczywiste dla drugiej osoby. Dla niektorych jest oczywiste wychodzenie na pole, a dla innych na dwór.
Oczywiste będzie jeśli to uzgodnisz. Bo wtedy nie ma miejsca na domyslanie się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-26, 12:33   #72
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-02-26 o 12:41
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 12:42   #73
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Udowodnij mi, że moja rodzina wyznawała taka tradycje pierścionka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:39 ----------

Nie jest istotne co znaczą dla mnie zaręczyny. Istotna jest umowa między partnerami. Nie dla każdego podarowanie pierścionka może znaczyc to samo.

We Włoszech podarowanie głowy konia coś znaczy, a u nas nie za wiele, co najwyżej ktoś może odp stwierdzeniem: nie przepadam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 17:00   #74
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 609
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

Nie ma równiez przepisów prawnych okreslających zachowanie się po odkryciu zdrady partnera, a dosyć jasno okresliłeś postawę autorki negatywnie i potępiłeś.
Lecz dla faceta masz samą wyrozumiałość, bo przesz nie wiadomo, co ustalali, na pewno nie ustalili, misiu się tylko poocierał.
Wytłumacz mi prosze tę rozbieżność, jeśli jedynym kryterium oceny ludzkich zachowań jest dla ciebie obowiązujące prawo?
Czekam niecierpliwie.
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 17:36   #75
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

[1=17c731ef415ea939127a54e 258bb952ab9747631_5ee0147 2777c6;87619052]Nie ma równiez przepisów prawnych okreslających zachowanie się po odkryciu zdrady partnera, a dosyć jasno okresliłeś postawę autorki negatywnie i potępiłeś.
Lecz dla faceta masz samą wyrozumiałość, bo przesz nie wiadomo, co ustalali, na pewno nie ustalili, misiu się tylko poocierał.
Wytłumacz mi prosze tę rozbieżność, jeśli jedynym kryterium oceny ludzkich zachowań jest dla ciebie obowiązujące prawo?
Czekam niecierpliwie.[/QUOTE]


W innym wątku doradził wziąć telefon partnera i usunąć wiadomości.


Więc wiać prawo do prywatności też mu się podoba tylko, kiedy działa w jedną stronę.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 18:09   #76
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 609
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
W innym wątku doradził wziąć telefon partnera i usunąć wiadomości.


Więc wiać prawo do prywatności też mu się podoba tylko, kiedy działa w jedną stronę.
O wow, ten kąsek przegapiłam
17c731ef415ea939127a54e258bb952ab9747631_5ee01472777c6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-26, 21:25   #77
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Seks-rewanż za zdradę. Chcę zemsty.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wiesz, Trzepotko: Amerykanie mają Prawa Murphyego. Te same prawa w Anglii nazywają się Sod's Laws.

A Wizaż to ma gorszy niby być? My mamy Prawa Edana!

Trzecie Prawo Edana: dopóki nie podpiszesz kontraktu na monogamię każdy związek jest otwarty a pojęcie zdrady nie istnieje.

"Ja to czuję, ja to słyszę. Kiedyś wszystko to napiszę." (S. Wyspiański "Wesele")
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2020-02-27 o 07:07
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-26 22:25:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.