Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-19, 19:54   #3541
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez kittymint Pokaż wiadomość
Hejo
Czy mogłybyście mi polecić kogoś kto dobrze i w dość dobrej cenie wykonuje uczesania okolicznościowe ? Salon/dojazd obojętnie
Szukałam na forum ale okazuje się, ze wiele informacji jest już nieaktualnych... dlatego prosiłabym o poradę
Byłam w sobotę u polecanej na forum - dzięki Safia- Agnieszki z salonu JUdyta na Gajowej...Kończyła układać dziewczynie na jakieś wyjście. Podobała mi się, acz nie mam żadnych porównań, a jako właściciela baaaardzo krótkich włosów na takie upięcie nie mam co liczyć
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 09:31   #3542
aniawroclaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam
Wgłębiając się w opinie użytkowniczek wybrałam salon Callas we Wrocławiu i umówiłam się z zachwalanym przez forumowiczki panem.
Niestety jestem bardzo niezadowolona. Wydawało mi się, że zostałam wysłuchana odnośnie ogólnego zarysu fryzury ale moje życzenia były co chwilę przerywane wspaniałą wizją fachowca. Efekt był taki iż po wyjściu moje włosy wyglądały jakby natychmiast potrzebowały fryzjera a nie jakbym od niego wyszła co zauważyły również moje znajome polecając mi naprawę u swoich fryzjerów.
Kolor został pomylony, włosy cienkie z natury przylizane i przyklejone do czoła ( a miało być zgodnie z wizją zwiewnie) zamiast refleksów zostały zafundowane mi regularne pasemka. Kosmetyki też nie najlepszej jakości no i jeszcze powtórzę za jedyną forumowiczką która miała uwagi : w dalszym ciągu na stoliku przed klientem pełno włosów poprzednich klientów na czym pan z uśmiechem stawia kawę.
Nie polecam klientkom z cienkimi włosami które trzeba naprawdę dobrze obciąć aby się układały. Być może z bujną fryzurą radzi sobie lepiej ale tego nie wiem.
Skutek jest taki iż wolę wydać drugie tyle na podróż i stracić cały dzień aby udać się do mojej sprawdzonej fryzjerki prawie na drugi koniec polski ale nigdy mnie nie zawiodła
aniawroclaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 10:55   #3543
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez joutsen Pokaż wiadomość
A co jeśli chodzi o dekoloryzację? Czy któraś z Was robiła gdzieś i może kogoś polecić w miarę przystępnej cenie?
Ja jakiś czas temu robiłam i tak już zostałam. Bardzo polecam !!! http://www.atelier-capelli.pl/
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 11:06   #3544
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witam
Od siebie mogę polecić salon fryzjerski Tamara. Byłam dziś z moim mężczyzną i mogłam obserwować na spokojnie sposób strzyżenia. Według mnie jest on bardzo dobry. Zanim jeszcze przystąpiono do wykonania, odbyła się konsultacja z klientem Co ważne, zabieg rozpoczęło dwukrotne mycie włosów - może wydać się to Wam błahe, ale nie wszyscy hairdresserzy to robią, zazwyczaj tylko zwilżają męskie kosmki. Kolejno zostały mu przystrzyżone maszynką tylne partie włosów, potem nożyczkami górna część i ponownie maszynką fryzjerka wystopniowała dół. Szczytowa warstwa była ścinana innymi nożyczkami, a później wycieniowana. Następnie Pani dokładnie omiotła twarz i szyję z resztek i pokazała fryzurę klientowi. Gdy została ona zaakceptowana, przystąpiła do lekkiej stylizacji żelem.

Salon: bardzo schludny, z dobrym wyposażeniem, miła obsługa. Od razu przy wejściu zaproponowali mi, jako osobie towarzyszącej, kawę lub herbatę Korzystając z okazji spytałam się także o inną interesującą mnie usługę i został mi doradzony zabieg, podano mi także cenę - zapisaną na wizytówce.

ocena: 5+ ( TŻ mówi, że zrywa 'znajomość z innymi nożyczkami fryzjerskimi' - stwierdził, że woli zapłacić troszkę więcej, by wyglądać OSZAŁAMIAJĄCO )
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 18:47   #3545
ameliamaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław/Gliwice
Wiadomości: 103
GG do ameliamaj
Thumbs up Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ja osobiście jestem zadowolona z JLD (Jean Louis David) w Renomie.A konkretnie, jeśli już mam sprecyzować- ścina i farbuje moje włosy Teresa i zawsze byłam zadowolona. Dodam, iż zapuszczam włosy i farbuję na jasny blond.Nie zdarzyło mi się aby były one ścięte poza określoną długość, anie też pofarbowane tak, aby zagroziło to ich kondycji (mam włosy suche i kręcone). A w przeszłości- w rożnych salonach- co do ścięcia to miałam juź różne przypadki, najczęściej dość tragiczne.
Teresa jest dobrą kolorystką- jako pierwsza przefarbowała mi włosy z mojego naturalnego ciemnego blondu na jasny blond. Inne dziewczyny z JLD też są jak najbardziej kompetentne (miałam okazję przyjrzenia się ich pracy nie raz, podczas siedzenia na krześle fryzjerskim).
ameliamaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 09:09   #3546
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Ja jakiś czas temu robiłam i tak już zostałam. Bardzo polecam !!! http://www.atelier-capelli.pl/
a jak z cenami?


mnie bardziej interesuje farbowanie na popielaty braz, wiem, ze Ania z Kwiskiej to potrafi, ale cena aktualnie przekracza moje mozliwosci. zalezy mi na trwalym kolorze, a nie popiel na glowie do 3myc
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 19:00   #3547
lolerai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, polećcie proszę kogoś, kto potrafi okiełznać falowano-kręcone włosy. Poszukuję kogoś, kto potrafi je wycieniować tak, aby wzmocnić skręt. Będę bardzo wdzięczna za każdą odpowiedź
lolerai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-03, 13:52   #3548
DreaM HunteR
Raczkowanie
 
Avatar DreaM HunteR
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Kochani, szukam fryzjera we Wrocławiu, który używa farb Goldwell?
DreaM HunteR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 12:13   #3549
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;3676200 0]Witam
Od siebie mogę polecić salon fryzjerski Tamara. Byłam dziś z moim mężczyzną i mogłam obserwować na spokojnie sposób strzyżenia. Według mnie jest on bardzo dobry. Zanim jeszcze przystąpiono do wykonania, odbyła się konsultacja z klientem Co ważne, zabieg rozpoczęło dwukrotne mycie włosów - może wydać się to Wam błahe, ale nie wszyscy hairdresserzy to robią, zazwyczaj tylko zwilżają męskie kosmki. Kolejno zostały mu przystrzyżone maszynką tylne partie włosów, potem nożyczkami górna część i ponownie maszynką fryzjerka wystopniowała dół. Szczytowa warstwa była ścinana innymi nożyczkami, a później wycieniowana. Następnie Pani dokładnie omiotła twarz i szyję z resztek i pokazała fryzurę klientowi. Gdy została ona zaakceptowana, przystąpiła do lekkiej stylizacji żelem.

Salon: bardzo schludny, z dobrym wyposażeniem, miła obsługa. Od razu przy wejściu zaproponowali mi, jako osobie towarzyszącej, kawę lub herbatę Korzystając z okazji spytałam się także o inną interesującą mnie usługę i został mi doradzony zabieg, podano mi także cenę - zapisaną na wizytówce.

ocena: 5+ ( TŻ mówi, że zrywa 'znajomość z innymi nożyczkami fryzjerskimi' - stwierdził, że woli zapłacić troszkę więcej, by wyglądać OSZAŁAMIAJĄCO )[/QUOTE]
dwukrotne mycie męskich włosów przed strzyżeniem nie jest konieczne to raczej taki bajer podnoszący cenę. Opis ścięcia standardowy jeśli ktoś nie chce maszynką, nic niezwykłego.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 14:25   #3550
DreaM HunteR
Raczkowanie
 
Avatar DreaM HunteR
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Ponawiam pytanie: Kochani, szukam fryzjera we Wrocławiu, który używa farb Goldwell?
DreaM HunteR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 09:48   #3551
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez DreaM HunteR Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie: Kochani, szukam fryzjera we Wrocławiu, który używa farb Goldwell?
Salon Goldwell - Iwona wójcik Studio Fryzur i Salony Ines na pewno
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 10:39   #3552
shortwave
Przyczajenie
 
Avatar shortwave
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 18
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez DreaM HunteR Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie: Kochani, szukam fryzjera we Wrocławiu, który używa farb Goldwell?
Salon fryzjerski Da Vinci na ul. Pradzynskiego (boczna Traugutta ) tez pracuje na Goldwell
shortwave jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 08:31   #3553
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Kiedyś wcześniej pisalam o JLD w Renomie, ale ostatnio sama farbuję Majirel i nieźle mi to wychodzi - spytałam po prostu jakie odcienie i w jakich proporcjach miesza ten mój kolor i w wielkiej tajemnicy na karteluszku dostałam tajemną recepturę. Choć nie wolno tego robić, tak fryzjerka powiedziała.

No więc tu mam oszczędność,ale ściąć się sama nie potrafię, a w JLD za samo ścięcie 75zł. Ostatnio jakoś szkoda mi było wydać na ścięcie nawet te 75 no i poszłam tu nieopodal mojego miejsca zamieszkania na Kleczkowską do fryzjera. Zapłaciłam 25, bo nie chciałam z myciem - myłam rano, a to 5zł chyba kosztuje no i stwierdzam fakt, że jestem MEGA zadowolona z tego 'osiedlowego' ścięcia. Nie dość, że taniej to jeszcze o wiele lepszy pomysł na fryzurę. Dokładnie tak jak chciałam, sprawnie i w ogóle.

Ścinała mnie taka dziewczyna Małgosia.

Apeluję więc, żeby nie bać się osiedlowych zakładów, bo ja akurat wydałam już w ciągu życia mnóstwo kasy na te wszystkie Atelier, Pracownie fryzur, Fabryki loka i inne górnolotne nazwy, a można trafić na zdolną, skromną dziewczynę z wielkimi umiejętnościami.

Poza tym dowiedziałam się,że można przynieść tam swoje farby i zafarbują nimi włosy - w tych innych drogich salonach nie chcieli o tym słyszeć.
__________________
"...just one more thing"
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 10:03   #3554
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez MARTECZKA Pokaż wiadomość
Kiedyś wcześniej pisalam o JLD w Renomie, ale ostatnio sama farbuję Majirel i nieźle mi to wychodzi - spytałam po prostu jakie odcienie i w jakich proporcjach miesza ten mój kolor i w wielkiej tajemnicy na karteluszku dostałam tajemną recepturę. Choć nie wolno tego robić, tak fryzjerka powiedziała.

No więc tu mam oszczędność,ale ściąć się sama nie potrafię, a w JLD za samo ścięcie 75zł. Ostatnio jakoś szkoda mi było wydać na ścięcie nawet te 75 no i poszłam tu nieopodal mojego miejsca zamieszkania na Kleczkowską do fryzjera. Zapłaciłam 25, bo nie chciałam z myciem - myłam rano, a to 5zł chyba kosztuje no i stwierdzam fakt, że jestem MEGA zadowolona z tego 'osiedlowego' ścięcia. Nie dość, że taniej to jeszcze o wiele lepszy pomysł na fryzurę. Dokładnie tak jak chciałam, sprawnie i w ogóle.

Ścinała mnie taka dziewczyna Małgosia.

Apeluję więc, żeby nie bać się osiedlowych zakładów, bo ja akurat wydałam już w ciągu życia mnóstwo kasy na te wszystkie Atelier, Pracownie fryzur, Fabryki loka i inne górnolotne nazwy, a można trafić na zdolną, skromną dziewczynę z wielkimi umiejętnościami.

Poza tym dowiedziałam się,że można przynieść tam swoje farby i zafarbują nimi włosy - w tych innych drogich salonach nie chcieli o tym słyszeć.
Dokladnie taka sama jest Agnieszka z Megi
lubie to miejsce za to, ze mozna mowic i pytac smialo o wszystko i otrzyma sie odpowiedz, bez zaslaniania szefem i innymi ich tajnikami.
Tez mnie zaskoczylo, kiedy zaproponowala mi, zebym przyniosla swoje farby, bo niestety pracuje na Londzie, a moje wlosy potrzebuja aktualnie czegos innego, dlatego zapisalam sie do Ani z Kwiskiej na Joico, ale to tylko mala odskocznia, mam nadzieje, ze rewolucja dla mojego koloru
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 22:10   #3555
prawniczka519
Raczkowanie
 
Avatar prawniczka519
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 100
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny pomożecie mi?
Potrzebuję obciąć grzywkę, tylko i wyłącznie grzywkę- 10 minut roboty. Potrzebuję kogoś kto mi tego nie zepsuje- a trafiałam i na takich miszczóf którzy potrafili to zrobić, oraz nie chciałabym wydać na dużych pieniędzy bo to tylko grzywka- czy znacie kogoś kto by to jutro zrobił? To bardzo ważne dla mnie.
__________________

...Bo istnieją ludzie którzy zawsze mówią,,Nie uda Ci się'' wtedy stań , odwróć się i powiedz ,,No to patrz''.
prawniczka519 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 19:17   #3556
VEra13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny a kto umie dobrać idealnie kolor farby do typu urody/ karnacji?
Do tej pory nie byłam zadowolona z koloru.
VEra13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 09:48   #3557
gabi188
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 245
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny, znacie fryzjera który używa farb Davines? poza Kessarą - za drogo...
gabi188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 23:50   #3558
rozyczka_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dołączam się do pytania powyżej - czy we Wrocławiu jest fryzjer, który dobierze mi fryzurę (kolor, uczesanie) do mojego kształtu, rys twarzy? Taki na którego nie wydam miliona złotych... ?
rozyczka_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:44   #3559
VEra13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

O taki kolor mi się marzy, kto takie coś może zrobić?
http://www.zeberka.pl/art.php?id=19950
VEra13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 16:46   #3560
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 878
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez gabi188 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie fryzjera który używa farb Davines? poza Kessarą - za drogo...
sprawdzałaś może w Lorenco? coś mi się ta marka kojarzy...


Cytat:
Napisane przez VEra13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a kto umie dobrać idealnie kolor farby do typu urody/ karnacji?
Do tej pory nie byłam zadowolona z koloru.
Cytat:
Napisane przez rozyczka_123 Pokaż wiadomość
Dołączam się do pytania powyżej - czy we Wrocławiu jest fryzjer, który dobierze mi fryzurę (kolor, uczesanie) do mojego kształtu, rys twarzy? Taki na którego nie wydam miliona złotych... ?
poza tymi wspomnianymi na poprzednich stronach tego wątku?...


Cytat:
Napisane przez VEra13 Pokaż wiadomość
O taki kolor mi się marzy, kto takie coś może zrobić?
http://www.zeberka.pl/art.php?id=19950
no fryzjer zapewne
30766aa7dce2531e8b37b15ae86c8847ef0755ae_5f137ef245055 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 17:15   #3561
VEra13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

wbrew pozorom rzadki ktory potrafi takie blondy zrobić.
VEra13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 13:45   #3562
hhw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Mój pierwszy post na forum

Również polecam panią Anię z Kwiskiej, jest bardzo miła i można z nią pogadać podczas długiego farbowania.
Świetnie strzyże, używa dobrych farb tylko trzeba być u niej asertywnym, bo trochę wciska swoją wizje kolorystyczną, a ja zamiast stanowczo odmówić to się zgodziłam, w sumie wyszło ładnie ale zaraz po wyjściu myślałam tylko o tym za ile będę mogła znów zafarbować włosy
I u niej blond zawsze wchodzi blond, jak ma być zimny to jest!
Mogłoby być ciutke taniej, ale i tak warto.

Edytowane przez hhw
Czas edycji: 2012-10-31 o 13:46
hhw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 20:00   #3563
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez hhw Pokaż wiadomość
Mój pierwszy post na forum

Również polecam panią Anię z Kwiskiej, jest bardzo miła i można z nią pogadać podczas długiego farbowania.
Świetnie strzyże, używa dobrych farb tylko trzeba być u niej asertywnym, bo trochę wciska swoją wizje kolorystyczną, a ja zamiast stanowczo odmówić to się zgodziłam, w sumie wyszło ładnie ale zaraz po wyjściu myślałam tylko o tym za ile będę mogła znów zafarbować włosy
I u niej blond zawsze wchodzi blond, jak ma być zimny to jest!
Mogłoby być ciutke taniej, ale i tak warto.
dokladnie
i mnie to delikatnie zniecheca, bo nie chodzi tylko o koloryzacje, ale rowniez o rekonstrukcje, ktora byla mi robiona bez mojej wiedzy. Bylam bardzo zla, bo po pierwsze nienawidze gdy ktos robi cos bez mojej wiedzy, po drugie nie bylam przygotowana finansowo. Na szczescie wyszlo 60zl wiecej od ceny wstepnej to nie bylo tragedii, jednak niesmak nieuprzedzenia mnie, bo przeciez mam prawo odmowic - zdecydowanie minus. To spowodowalo, ze nie wiem czy wiecej tam wroce. Owszem farby wraz z rekonstrukcja Joico robia roznice, ale kolor odbiegal daleko od planowanego a propozycja dekoloryzacji i wycena nastepnej wizyty (dekoloryzacja+rekonstruk cja+farbowanie) na 500-600zl mocno mnie odstrasza. Po prostu mimo profesjonalizmu p.Ani, to nie fryzjer na moja kieszen, a jak sama fryzjerka mowi, chlodne brazy nalezy sukcesywnie ochladzac co 2-3miesiace. Za koloryzacje z rekonstrukcja zaplacilam 305zl i bede szukac dalej, bo inaczej pojde z torbami
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2012-11-01 o 20:03
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 21:45   #3564
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dokladnie
i mnie to delikatnie zniecheca, bo nie chodzi tylko o koloryzacje, ale rowniez o rekonstrukcje, ktora byla mi robiona bez mojej wiedzy. Bylam bardzo zla, bo po pierwsze nienawidze gdy ktos robi cos bez mojej wiedzy, po drugie nie bylam przygotowana finansowo. Na szczescie wyszlo 60zl wiecej od ceny wstepnej to nie bylo tragedii, jednak niesmak nieuprzedzenia mnie, bo przeciez mam prawo odmowic - zdecydowanie minus. To spowodowalo, ze nie wiem czy wiecej tam wroce. Owszem farby wraz z rekonstrukcja Joico robia roznice, ale kolor odbiegal daleko od planowanego a propozycja dekoloryzacji i wycena nastepnej wizyty (dekoloryzacja+rekonstruk cja+farbowanie) na 500-600zl mocno mnie odstrasza. Po prostu mimo profesjonalizmu p.Ani, to nie fryzjer na moja kieszen, a jak sama fryzjerka mowi, chlodne brazy nalezy sukcesywnie ochladzac co 2-3miesiace. Za koloryzacje z rekonstrukcja zaplacilam 305zl i bede szukac dalej, bo inaczej pojde z torbami
Byłaś kiedyś u P. Aliny?....mysle, ze za to samo pewnie ok.200zł byś zapłaciła
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 08:40   #3565
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Byłaś kiedyś u P. Aliny?....mysle, ze za to samo pewnie ok.200zł byś zapłaciła
Nie, ale chyba tam uderze w grudniu
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 08:46   #3566
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Nie, ale chyba tam uderze w grudniu
Ja ostatnio zaszalałam i zmieniłam kolor z blondu na brąz było to Joico, ale nie trwała koloryzacja bo w razie gdybym się rozmyśliła to efekt można jeszcze cofnąć ...i po miesiacu musze powiedzieć, że super się trzyma ten "szampon" na moich rozjaśnianych wlosach
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 09:37   #3567
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zaszalałam i zmieniłam kolor z blondu na brąz było to Joico, ale nie trwała koloryzacja bo w razie gdybym się rozmyśliła to efekt można jeszcze cofnąć ...i po miesiacu musze powiedzieć, że super się trzyma ten "szampon" na moich rozjaśnianych wlosach
Dobrze wiedziec
A mialas robiona rekonstrukcje z koloryzacja, czy sama koloryzacje?
Ja tez mialam ten "szampon" i w grudniu powinnam powtorzyc ten kolor wg p.Anii to chyba przedzwonie do p.Aliny blizej tego terminu, zapytam tez o dekoloryzacje jak to cenowo wyglada
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 09:53   #3568
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
Dobrze wiedziec
A mialas robiona rekonstrukcje z koloryzacja, czy sama koloryzacje?
Ja tez mialam ten "szampon" i w grudniu powinnam powtorzyc ten kolor wg p.Anii to chyba przedzwonie do p.Aliny blizej tego terminu, zapytam tez o dekoloryzacje jak to cenowo wyglada
Ja miałam samą koloryzacje, bo Pani Alina raczej bez konsultacji nikomu nie funduje tego zabiegu ale nastepnym razem chyba sie zdecyduje.
Chociaz ja miałam dwa razy robioną rekonstrukcje u Pani Ani kiedyś (wtedy akurat nie farbowałam Joico) no i na moich włosach jakiś spektakularnych efektów nie widziałam
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 15:13   #3569
Principessa220
Raczkowanie
 
Avatar Principessa220
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 177
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Czesc dziewcczyny
Pilnie poszukuje pani Paulinki,ktora do lutego praowala w salonie BARBARA na ul.Kniaziewicza.
Zrobila mi super fryzurke na sylwestra i w tym roku chcialabym znow do niej ,dzwonilam do salonu to mi powiedziano ,ze "pani Paulinka sie relaksuje".Moze ktos zna jakies namiary,bardzo,bardzo prosze i z gory dziekuje.
Principessa220 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 17:05   #3570
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Kobietki!
Umówiłam się do Lorenco na strzyżenie i właśnie wpadłam w panikę. Nie podałam konkretnej osoby, do której chcę się zapisać. Stąd moje pytanie: czy w Lorenco strzyże tylko pani Alina? Boję się wpaść w inne ręce
Przy okazji, czy wciąż nie można płacić tam kartą?

Edytowane przez Niqsiaaa
Czas edycji: 2012-11-05 o 17:12
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.