Ważne ! Pomóżcie ! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-01, 18:56   #1
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808

Ważne ! Pomóżcie !


Za niecały miesiąc wybieram się na ślub.Już mam wypatrzoną sukienkę ale nie wiem gdzie taką dostanę .Jestem z Wrocławia. Pomóżcie czy ktoś widział gdzieś we Wrocławiu podobną ? Lub ile kosztowałoby uszycie takiej sukienki ? To bardzo ważne ! Z góry dziękuję wam bardzo !
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 704bg_black_white.jpg (21,7 KB, 67 załadowań)
Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 22:17   #2
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Ważne ! Pomóżcie !

Ostatecznie jeśli nie uda Ci się odnaleźć takiej sukni w żadnym sklepie, możesz zwrócić się o pomoc krawcowej.Tyle, że ta decyzja musiałaby zostać już teraz podjęta, bo jak sama mówisz ślub tuż tuż a krawcowa na uszycie też musi mieć czas.
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 06:30   #3
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Ważne ! Pomóżcie !

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Ostatecznie jeśli nie uda Ci się odnaleźć takiej sukni w żadnym sklepie, możesz zwrócić się o pomoc krawcowej.Tyle, że ta decyzja musiałaby zostać już teraz podjęta, bo jak sama mówisz ślub tuż tuż a krawcowa na uszycie też musi mieć czas.
Dziękuję Ci bardzo za pomoc
Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 10:37   #4
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Ważne ! Pomóżcie !

Teraz przyszło mi do głowy, wszelkie kreacje można dostać: na Pl.Zielińskim, w Arenie koło akademi ekonomicznej, w Galeriach (Dominikańska,Grunwaldzka itp), centrum mody A4 na Bielanach-byłam tam zobaczyć suknie ślubne -były lipne ale sukieneczki letnie,wieczorowe powaliły mnie na nogi .Będąc w tamtych rejonach możesz skoczyć do Tescco, Auchana na pasażu może coś dla siebie znajdziesz.W Borku na Hallera byliśmy wczoraj na zakupach i widziałam kilka ładnych kreacji.

Pozdrawiam
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 12:01   #5
Honey_Girl
Zakorzenienie
 
Avatar Honey_Girl
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7 808
Dot.: Ważne ! Pomóżcie !

Cytat:
Napisane przez m.a.r.t.a Pokaż wiadomość
Teraz przyszło mi do głowy, wszelkie kreacje można dostać: na Pl.Zielińskim, w Arenie koło akademi ekonomicznej, w Galeriach (Dominikańska,Grunwaldzka itp), centrum mody A4 na Bielanach-byłam tam zobaczyć suknie ślubne -były lipne ale sukieneczki letnie,wieczorowe powaliły mnie na nogi .Będąc w tamtych rejonach możesz skoczyć do Tescco, Auchana na pasażu może coś dla siebie znajdziesz.W Borku na Hallera byliśmy wczoraj na zakupach i widziałam kilka ładnych kreacji.

Pozdrawiam
Ooo jak dobrze,że podałaś mi kilka miejsc,gdzie mogę pochodzić Jestem Ci bardzo wdzięczna. W galerii i pasażu już byłam. Szukałam też na sokolniczej i w Kameleonie Będe musiała jechać do Borka Dzięki
Honey_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.