Calvin Klein EUPHORIA - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-09, 18:32   #271
vainilla
Zakorzenienie
 
Avatar vainilla
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: miasto bandyckiej miłości
Wiadomości: 3 291
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

a ja mialam próbke euphorii, oszalałam na jej punkcie odkąd poczułam na koleżance. i właściwie nie wiem co się stalo, ale od dnia w którym jej użylam mam taki uraz że zbiera mnie na wymioty jak gdziekolwiek ją czuję
__________________


Si no tienes nada que ofrecer, ofrece una sonrisa


vainilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 18:38   #272
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Cytat:
Napisane przez vainilla Pokaż wiadomość
a ja mialam próbke euphorii, oszalałam na jej punkcie odkąd poczułam na koleżance. i właściwie nie wiem co się stalo, ale od dnia w którym jej użylam mam taki uraz że zbiera mnie na wymioty jak gdziekolwiek ją czuję
Zapachy -nawet cudne na kims... czasem na nas powoduja takie reakcje jak Twoja.
Poczekaj do jesieni - do chlodow. Moze wtedy lepiej ja zniesiesz niz latem.

Jesli nic to nie zmieni bedziesz musiala ja oddac w dobre rece. Dlatego przed zakupem warto zaaplikowac sobie globalnie zapach i zobaczyc, czy nie ma sensacji zoladkowo-migrenowych.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 21:28   #273
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Nie chciałabym rozpoczynać nowego wątku, więc podpinam pytanie tutaj. Czy ktoś z Was miał do czynienia z EUPHORIA MEN INTENSE. Bardzo ciekawi mnie ten zapach. Czy jest podobny do EUPHORIA MEN, czy może całkiem inny? To są nuty zapachowe
Nuty głowy: imbir, pieprz.
Nuty serca: bazylia, szałwia, wetyweria, cedr.
Baza: czystek ladanowy, ambra, paczula, drewno agarowe, mirra.
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 21:38   #274
dabhdGARGAMELOWAdhbnhaskj
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 845
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Kagan, mam do Ciebie pytanie: czytałam, że najpierw miałaś Euphorię made in France, a poźniej made in USA. I co, widzisz jakąś różnicę?
dabhdGARGAMELOWAdhbnhaskj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 21:46   #275
Kagan
Wtajemniczenie
 
Avatar Kagan
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 2 125
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Cytat:
Napisane przez dabhdGARGAMELOWAdhbnhaskj Pokaż wiadomość
Kagan, mam do Ciebie pytanie: czytałam, że najpierw miałaś Euphorię made in France, a poźniej made in USA. I co, widzisz jakąś różnicę?
Obie są tak samo piękne
Kagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 21:49   #276
dabhdGARGAMELOWAdhbnhaskj
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 845
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Dziękuję za odpowiedź A Euphoria to rzeczywiście PIĘKNY zapach
dabhdGARGAMELOWAdhbnhaskj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 22:07   #277
dabhdGARGAMELOWAdhbnhaskj
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 845
Dot.: nowość CK - Euphoria

Do wielbicielek i użytkowniczek Euphorii Jak Wam się nosi ten zapach w upały i duszne dni? Bo na mnie wtedy jest straszliwie ulotna. Psikam się i po pół godziny NIC nie czuć. Prosiłam o obwąchanie siostrę i też nic nie czuła :/ Też tak macie?
Dodam, że przy innej pogodzie czuję Euphorię czasem nawet po umyciu, a jeśli nie, to i tak trzyma się mnie baardzo długo.
dabhdGARGAMELOWAdhbnhaskj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 22:45   #278
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

A na mnie zapach w ogóle się nie trzyma! No powiedzmy, że zostaje go trochę na ubraniach, ale i tak czuć go tylko przy bardzo bliskim kontakcie.. Jednym słowem jak się ktoś nie zatraci w moich ramionach to nie ma szans żeby posądzić mnie o używanie perfum heh. Lubię Euphorię chociaż noszenie jej w upalne dni jest dla mojego nosa zabójstwem. Mam na myśli pierwsze 30 minut kiedy to zapach jest cholernie intensywny. Nigdy nie patrzyłam na zegarek, ale po stosunkowo krótkim czasie jak na oryginalne perfumy, ja jej już nie wyczuwam, otoczenie jej nie wyczuwa, za to pszczoły czy tam osy owszem... Jednym słowem wolę nie ryzykować dziabnięcia
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 07:14   #279
polkadxdx
Zadomowienie
 
Avatar polkadxdx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 532
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
A na mnie zapach w ogóle się nie trzyma! No powiedzmy, że zostaje go trochę na ubraniach, ale i tak czuć go tylko przy bardzo bliskim kontakcie.. Jednym słowem jak się ktoś nie zatraci w moich ramionach to nie ma szans żeby posądzić mnie o używanie perfum heh. Lubię Euphorię chociaż noszenie jej w upalne dni jest dla mojego nosa zabójstwem. Mam na myśli pierwsze 30 minut kiedy to zapach jest cholernie intensywny. Nigdy nie patrzyłam na zegarek, ale po stosunkowo krótkim czasie jak na oryginalne perfumy, ja jej już nie wyczuwam, otoczenie jej nie wyczuwa, za to pszczoły czy tam osy owszem... Jednym słowem wolę nie ryzykować dziabnięcia
Hmm...ja też po użyciu Euphorii miewam bliskie spotkania z osami . Nie wiem, czy to za sprawą czegoś w składzie, czy samego zapachu...Dzieje się tak za każdym razem, gdy użyję Euphorii w lecie, a po ostatnim nalocie bzyczących stworzonek i złośliwym dogadywaniu męża "czym się znowu wypsikałaś", butelka E. została odłożona na chłodniejsze pory roku. Szkoda, bo bardzo ją lubię i na dodatek na mnie jest piekielnie trwała.
polkadxdx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 07:22   #280
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Euphorii nie mam już od jakiegoś czasu, ale zdecydowanie nie był to dla mnie zapach na lato. Na mnie Euphoria była słodka, ciężka i miała pewien feler, szybko przestawałam ją czuć, w związku z czym nie miałam umiaru w jej używaniu i zabijałam mojego pana, bo on oczywiście czuł ją i to wyjątkowo upierdliwie.

Pokochałam ją zimą i na zimę była dla mnie najlepsza, piękna, słodka z wibrującymi nutkami owocu granata (granatu?).
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 13:16   #281
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Moja leży i czeka na jesień/zimę. Zdecydowanie nie toleruję jej latem.
__________________
www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....



Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-13, 14:21   #282
Lena4
Rozeznanie
 
Avatar Lena4
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 811
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Zdecydowanie najlepiej sprawdza się jesienią i zimą. Jest ciepła, słodka i otulająca, w sam raz na chłodniejszą porę roku. Gdyby jeszcze była trwalsza.. Inaczej grozi mi przedawkowanie i udręczenie otoczenia tak jak u kropki75
Polkadxdx osy niestety lecą do słodkiego.. Moja znajoma lubuje się w baaardzo słodkich i pudrowych perfumach, których za nic nie może używać latem z obawy przed chmarą owadów. Nie powiem żeby było mi przykro z tego powodu..Mamy odmienny gust i zawsze mnie te pudrowe ulepy dusiły..
__________________
Istnieje świat, a to rozprasza.


Lena4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 14:51   #283
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Euphoria do zdecydowanie nie mój zapach, ale kiedy jeszcze o tym nie wiedziałam postanowiłam zakupić 100 ml okazyjnie za 117 zł na Allegro. Jeszcze wtedy nie byłam na Wizażu i nie mogłam zweryfikować aukcji Okazało się, że dostałam ordynarną podróbę z tak cuchnącą zawartością, że najzwyczajniej w świecie pszła do kosza. Kasę, o dziwo, błyskawicznie mi zwrócono, ale sprzedającemu z powodu lawiny negatywów (właśnie za Euphorię) konto zawieszono. Zncznie później poszłam do Sephory przekonać się jak oryginalna Euphoria pachnie. Piękny zapach, ale dla mnie zbyt intensywny, zbyt słodki i zdecydowanie za trwały. Jeśli czuję jakieś perfumy tak samo intensywnie przez cały dzień to znaczy, że się nie zaprzyjaźnimy. Tak więc nie przyjaźnię się z Euphorią, ale ją szanuję
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 05:13   #284
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Ja uwielbiam Euphorię i często używam jej latem, ale w umiarkowanie ciepłe dni(w upały wolę Słonika) wówczas pięknie się rozwija i jest trwała, natomiast zimą kiedy przychodzą chłody bardzo szybko ze mnie znika
Najbardziej lubię tę pierwszą, najmocniejszą nutę, którą czuć zaraz po psiknięciu. Na mnie Euphoria pachnie takim kremowym granatem, umiarkowanie słodkim, ale bardzo seksownym
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 13:57   #285
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

ja ja uwielbiam chyba za wszystko poza tym ze idac gdzies czuje ja na co 5 kobiece w wydaniu orginalnm lub euphoriopodobnym
intensywnosc zabojcza
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 18:27   #286
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Cytat:
Napisane przez lalesia Pokaż wiadomość
Baba teraz grozi mi, ze zaskarzy mnie na policje za zastraszanie niestety, sprawy na policje zglosic nie moge, bo rozpatruja od kwoty 200zl i co ja mam teraz biedna zrobic wystawic tego szitu na Allegro jakos nie mam ochoty
Odnoszę się do postu napisanego dwa lata temu, ale ta informacja może komuś się przyda, w tym wypadku należałoby zgłosić, oszustwo z art286 kk, a nie kradzież.Oszustwo jako czyn przepołowiony powinno być rozpatrywane jako przestępstwo, przy kwocie przekraczającej 100 złWtedy ta wredna baba musiałaby odpowiedzieć za to co zrobiła Lesi.Dodatkowo Lesia mogłaby nawet teraz dochodzić swoich praw ,ponieważ sprawa przedawnia się po 5 latach.
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-03, 12:18   #287
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Zastanawiam się nad zakupem Euphorii na jesień/zimę
co prawda pewnie pół miasta będzie nią pachniała ale... kusi, bardzo kusi.
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 13:17   #288
Kociaczekbestyjki
Raczkowanie
 
Avatar Kociaczekbestyjki
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 125
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Ja właśnie nabyłam 50ml Euphorii Crystal Edition buteleczka jest przepiękna, ale jak pisała wyżej któraś z Was wężyk nie sięga mi do dna:/
Ja również jestem zakochana w tym zapachu, choć po kilku godzinach przestaję go czuć (z wyjątkiem pierwszego użycia, kiedy cały czas wibrował mi koło nosa).
Właśnie chwilę temu się dopsikałam i już pachnę...mmmm
Pozdrawiam euphoriomaniaczki
__________________
Life is what happens, while you're busy making your excuses...

My make-up: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=458037
Kociaczekbestyjki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-28, 13:52   #289
psycha
Zakorzenienie
 
Avatar psycha
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 435
GG do psycha
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Odnoszę się do postu napisanego dwa lata temu, ale ta informacja może komuś się przyda, w tym wypadku należałoby zgłosić, oszustwo z art286 kk, a nie kradzież.Oszustwo jako czyn przepołowiony powinno być rozpatrywane jako przestępstwo, przy kwocie przekraczającej 100 złWtedy ta wredna baba musiałaby odpowiedzieć za to co zrobiła Lesi.Dodatkowo Lesia mogłaby nawet teraz dochodzić swoich praw ,ponieważ sprawa przedawnia się po 5 latach.
Wszak post sprzed miesiąca, ale dodam ze zgłaszac mozna od 50 zł.
Zglaszalam kolesia, u ktorego obkupilam sie w Lema... dziwna sprawa, bo zanim kolesia złapano, zmarł
Wkurzam sie do dzis, poniewaz aktualnie Cyberiada stoi za 400zł na all ...wtedy bym ja miala za 16 zł Nakład wyczerpany i nici z kolekcji...
Policji nie obce sprawy związane z oszustwem na allegro, nawet w takiej malej miescianie jak ja mieszkalam.
Warto wlaczyc o perełki... ja moje niestety stracilam


Euphorii dla kobiet nigdy nie testowałam, a to ze wzgledu na "etykiete" jakiej sie dorobila Moze siegne po nia, jak juz mniej populartna sie stanie Testowalam natomiast wersje intense dla meżczyzn i ta, całkiem ładnie im wyszla
psycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-12, 09:56   #290
karinkaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karinkaa
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: K.......
Wiadomości: 2 062
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

mam pytanko czy ktos posiada limitowana wersje Euphorii - Luminous Lustre z brokatem? czy jest jakas roznica w zapachu? czy jest slabasza od klasyka?
karinkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-12, 10:26   #291
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Cytat:
Napisane przez karinkaa Pokaż wiadomość
mam pytanko czy ktos posiada limitowana wersje Euphorii - Luminous Lustre z brokatem? czy jest jakas roznica w zapachu? czy jest slabasza od klasyka?
Ja miałam okazję przetestować Dla mnie zapach jest identyczny Tylko te drobinki Na wielkie wyjście tak, w ciągu dnia zdecydowanie NIE!
__________________
Zapachy na wymianę

Szukam odlewki N. Ricci Love in Paris. Proszę o PW
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 01:26   #292
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Odnoszę się do postu napisanego dwa lata temu, ale ta informacja może komuś się przyda, w tym wypadku należałoby zgłosić, oszustwo z art286 kk, a nie kradzież.Oszustwo jako czyn przepołowiony powinno być rozpatrywane jako przestępstwo, przy kwocie przekraczającej 100 złWtedy ta wredna baba musiałaby odpowiedzieć za to co zrobiła Lesi.Dodatkowo Lesia mogłaby nawet teraz dochodzić swoich praw ,ponieważ sprawa przedawnia się po 5 latach.
Cytat:
Napisane przez psycha Pokaż wiadomość
Wszak post sprzed miesiąca, ale dodam ze zgłaszac mozna od 50 zł.
sorry, ale nie rozumiem, jak mozna podawac tego typu istotne wiadomosci, jesli sie posiada niesprawdzone i nierzetelne, jak sie okazuje, informacje na ten temat?


a w temacie: jestem chyba ewenementem, poniewaz w moim odczuciu Euphoria nie jest szczegolnie intensywna... ba, rzeklabym nawet, ze nawet srednio intensywna nie jest
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 09:20   #293
cosmetologin
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 543
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Ja niedawno kupiłam próbkę euphori, bo koleżanka się nią strasznie zachwycała, ale mi ona poprostu nieodpowiada i czuje, że do mnie nie pasuje. Jestem dalej na etapie poszukiwania swojego zapachu i nie wiem czy kiedyś go znajdę, bo nie odpowiadają mi napewno żadnego zapachy słodkie z piżmem, ale znowu zbyt świeże też nie
cosmetologin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 10:05   #294
cierra
Raczkowanie
 
Avatar cierra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 375
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Przymierzam sie do kupna tego zapachu, bo zauroczył mnie i mojego TŻ Pani z Sephory mi go polecila i musze powiedzieć że zaintrygował mnie na tyle, że nie mogę mu sie oprzeć Nie dość, że jest piękny to niesamowicie trwały i na skórze i na ubraniu co jest ogromnym plusem Pozdrawiam fanki tego zapachu
__________________
od 10.02.2007 jesteśmy razem
od 04.03.2011 zaręczeni

„Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził”
cierra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 10:17   #295
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

U mnie z ta Euphoria cos dziwnego jest... Sa dni, ze mi sie bardzo podoba -w taki dzien kupilam sobie caly zestaw -dezodorant, zel pod prysznic, balsam... Ale najczesciej, mowiac oglednie, du*y mi nie urywa jak ja wacham...
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-31, 12:45   #296
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Ja EUPHORIE kupilam sugerujac sie jedynie opiniami,tak sie o tym zapachu naczytalam,ze zapragnelam go miec, zapach jest ladny ale spodziewalam sie czegos, co powali mnie na kolana
alw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 13:19   #297
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Też jestem fanką Euphorii Ostatnio kupowałam żel pod prysznic Fa Moon Orchidea i... pachnie podobnie do niej Załączam fotkę, gdyby ktoś się chciał skusić
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 14:02   #298
tangerine
Raczkowanie
 
Avatar tangerine
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 36
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

witam zwolenniczki (i nie tylko ) euphorii. Flakonik dostałam od znajomego. On był zachwycony, stwierdził, że będzie do mnie pasować idealnie. Moje pierwsze sztachnięcie- fuj! Co to ma być? Zapach dla starej baby?! Przypomniały mi się ruskie perfumy mojej babci, zakurzone na łazienkowej półce. Ale pomyślałam- spróbuję! Kilka psików w standardowych miejscach. I oto po jakimś czasie owładnął mną niesamowity, orientalny zapach. Taki słodko- gorzki. Niestety. Moja euforia nie trwała długo. Za jakiś czas zapach zaczął przeszkadzać, irytować, powodował ból głowy. I wróciła taka "starobabcina" nuta. Po prostu nie mój typ. A zapowiadał się całkiem nieźle i wierzę, że u wielu może wywołać euforię właśnie
__________________
Nothing lasts forever, even cold november rain...
tangerine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 15:04   #299
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Też jestem fanką Euphorii Ostatnio kupowałam żel pod prysznic Fa Moon Orchidea i... pachnie podobnie do niej Załączam fotkę, gdyby ktoś się chciał skusić
Wow, dzieki a informacje o tym odkryciu Pewnie kupie, bo jutro mam dostac wlasna flaszke Euphorii, to zel bedzie jak znalazl
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-23, 15:26   #300
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Calvin Klein EUPHORIA

Cytat:
Napisane przez Ally83 Pokaż wiadomość
Też jestem fanką Euphorii Ostatnio kupowałam żel pod prysznic Fa Moon Orchidea i... pachnie podobnie do niej Załączam fotkę, gdyby ktoś się chciał skusić
O, super, na pewno kupię i sprawdzę
Euphorię bardzo lubię jesienno-wiosenną porą, kończę setkę rozpoczętą w zeszłym roku...
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-03 10:07:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.