Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-08, 16:25   #1171
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez girl_from_london Pokaż wiadomość
1000 z rachunkami za 1bed w city- graniczy z cudem. Ale trzymam kciuki żeby się udało. Dodatkowo przyszykuj się na kaucję- miesiąc lub 6 tygodni i jeśli przez agencje wynajmowane opłatę do agencji (ostatnio znajomi za sprawdzenie i wynajęcie przez agencje zapłacili 700 funtów).
Cicho tu ostatnio.
Ja uciekam do pl na kilka dni a po powrocie szukam nowej pracy. Myślicie że tygodniowy okres wypowiedzenia jaki mam teraz nie stanowi przeszkody? Poczeka ktoś na mnie tydzien?
Pewnie, ze tak, na mojego Adama czekali 2tygodnie, bo dopiero jak dostal umowe i ja podpisal w nowej pracy to zaniosl wypowiedzenie do pierwszej.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 18:32   #1172
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez girl_from_london Pokaż wiadomość
1000 z rachunkami za 1bed w city- graniczy z cudem. Ale trzymam kciuki żeby się udało. Dodatkowo przyszykuj się na kaucję- miesiąc lub 6 tygodni i jeśli przez agencje wynajmowane opłatę do agencji (ostatnio znajomi za sprawdzenie i wynajęcie przez agencje zapłacili 700 funtów).
Cicho tu ostatnio.
Ja uciekam do pl na kilka dni a po powrocie szukam nowej pracy. Myślicie że tygodniowy okres wypowiedzenia jaki mam teraz nie stanowi przeszkody? Poczeka ktoś na mnie tydzien?
1 bed za £1000 w samym City lub bardzo bliskich okolicach, moim zdaniem, po prostu nie jest mozliwe, a nie graniczy z cudem. Tego typu oferta smierdzialaby na kilometr. gdzies dalej - moze.

W jakiej agencji to £700? Nawet Foxtons tyle nie zdziera, a do tanich nie naleza.

Nie wiem jakiej pracy szukasz, ale tydzien wypowiedzenia to przeciez nic. U mnie standardowym okresem jest miesiac.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-08, 19:16   #1173
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
1 bed za £1000 w samym City lub bardzo bliskich okolicach, moim zdaniem, po prostu nie jest mozliwe, a nie graniczy z cudem. Tego typu oferta smierdzialaby na kilometr. gdzies dalej - moze.
nawet ja gdy przyjdzie mi szukać i zobacze taka oferte to uciekne z krzykiem w moim rozumieniu gdzies dalej to jest do 30min metrem, na Londyn pewnie godzinka.

Co do okresu wypowiedzenia, to w mojej byłej firmie standardem był miesiąc i wiem, że nikt z tym nie miał najmniejszych problemów.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-09, 10:05   #1174
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

My z facetem planujemy przeprowadzke wiosna/latem i bedziemy szukac 1bed, ale kryteria jakie sobie dajemy to 1100-1200 z rachunkami wliczonymi, no i przede wszystkim 5-6 strefa, a nie city. Nawet jakby za tysiaka cos znalezc w city, to chyba razem z karaluchami i wielkosci schowka na szczotki.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 19:24   #1175
miss lazy
Przyczajenie
 
Avatar miss lazy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 12
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Witajcie kobiety

Co do tygodnia wypowiedzenia to jest to bodajze minimalne wypowiedzenie jakie istnieje. Ja mam 2 miesieczne
miss lazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 20:41   #1176
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ja w legolandzie, na kontrakcie, ale tymczasowym, miałam tydzien wypowiedzenia. Sprawdziłam na stronie gov i wypowiedzenie wynosi co najmniej 1 tydzien, jeżeli pracowało sie przynajmniej miesiąc. Wiec skad informacja o 2 tygodniach?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-13, 22:20   #1177
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Sunnivaa Pokaż wiadomość
Ja w legolandzie, na kontrakcie, ale tymczasowym, miałam tydzien wypowiedzenia. Sprawdziłam na stronie gov i wypowiedzenie wynosi co najmniej 1 tydzien, jeżeli pracowało sie przynajmniej miesiąc. Wiec skad informacja o 2 tygodniach?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Chodzi tu o mnie ? Napisalam, ze tak bylo u Adama, mial to wpisane w umowe, ze wypowiedzenie trwa 2 tygodnie. Nigdzie nie napisalam, ze tak jest odgornie, ze minimum to 2 tygodnie.
Girl_from_london pisala, ze u niej miesiac, to wszystko zalezy od tego co jest zaznaczone w umowie.

Edytowane przez Syl993
Czas edycji: 2015-01-13 o 22:21
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-13, 23:13   #1178
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Syl993 Pokaż wiadomość
Chodzi tu o mnie ? Napisalam, ze tak bylo u Adama, mial to wpisane w umowe, ze wypowiedzenie trwa 2 tygodnie. Nigdzie nie napisalam, ze tak jest odgornie, ze minimum to 2 tygodnie.
Girl_from_london pisala, ze u niej miesiac, to wszystko zalezy od tego co jest zaznaczone w umowie.
Oh nie nie. Ja na moim telefonie źle odczytałam posta miss lazy i przeczytałam że 2 tygodniowe to najkrótsze wypowiedzenie. I w sumie to moim postem się jednak z nia zgodziłam co do tygodnia
Przepraszam.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 00:40   #1179
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez Sunnivaa Pokaż wiadomość
Oh nie nie. Ja na moim telefonie źle odczytałam posta miss lazy i przeczytałam że 2 tygodniowe to najkrótsze wypowiedzenie. I w sumie to moim postem się jednak z nia zgodziłam co do tygodnia
Przepraszam.
Toz nie masz za co. Nie dogadalysmy sie .
Dziewczyny, ktoras z was pila moze herbate bootea ?
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 13:11   #1180
Marta2252
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 29
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Witam Was wszystkie
Odnalazłam ten wątek dziś i z chęcią się dołączę
Marta2252 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 20:56   #1181
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Wink Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cześć kobity
Ja też w Londynie. Pracuję, mieszkam (teraz już na szczęście) ze znajomymi i jakoś leci.
Do tej pory nie udzialałam się na forach emigrantów, może czas zacząć
Może uda mi się przebrnąć przez te wszystkie strony, co naprodukowalyście .
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-18, 19:27   #1182
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Błagam o pomoc ! Gdzie kupie olej lniany w sensie na eBayu widzę jakieś dziwne wielkie baniaki albo opakowania ze zdjęciami jakiegoś drewna a mi chodzi o taki do gotowania i olejowania włosów... Chyba ze złe przetłumaczyłam sobie olej lniany, linseed oil? Byłam w Tesco i sainsburys i nic

I jeśli ktoś jeszcze wie jaki szampon odpowiada tutaj temu baby dream z rossmanna
Wysłane przez tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2015-01-18 o 19:28
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 20:16   #1183
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Spróbuj Holland&Barrett i podobne temu zdrowe sklepy. Mówią linseed lub flaxeed, np. ten http://www.hollandandbarrett.com/sho...420?c=flaxseed

Szamponów dla dzieci jest mnóstwo, jezeli chodzi Ci o produkt dla Ciebie bez SLSów i całej reszty to takich też jest sporo np. Szampony Naked (mild chyba najlepszy, ja lubie ten).
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#

Edytowane przez Sunnivaa
Czas edycji: 2015-01-18 o 20:19
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-19, 12:00   #1184
MarikoM
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 73
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Błagam o pomoc ! Gdzie kupie olej lniany w sensie na eBayu widzę jakieś dziwne wielkie baniaki albo opakowania ze zdjęciami jakiegoś drewna a mi chodzi o taki do gotowania i olejowania włosów... Chyba ze złe przetłumaczyłam sobie olej lniany, linseed oil? Byłam w Tesco i sainsburys i nic

I jeśli ktoś jeszcze wie jaki szampon odpowiada tutaj temu baby dream z rossmanna
Wysłane przez tapatalk
A mi sie udalo kiedys kupic olej lniany w Tesco, moze akurat nie mieli.
Co do szamponu to uzywam Johnson&Johnson baby, czesto mozna spotkac w promocji. Natomiast odradzam serie Timotei Pure, masakre robi na glowie.
MarikoM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-20, 13:25   #1185
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Nie powiedzialabym, ze Johnson&Johnson baby to dobry szampon, nic w nim nie ma co nawilza, same konserwanty i PEG. Nie ma tylu emulgatorow i nawilzacy co rossmanowy szampon, w szamponie z rossmana mamy az 2 wyciagi,z rumianka i pszenicy, do tego kwas mlekowy, do tego Panthelon w Johnsonie tego nie ma w ogole.
Ja dla malej uzywam szamponu calming lavender shampoo&bodywash z Lansinoh, sklad nie powala, jest troche konserwantow, ale sa tez oleje w skladzie. W sainsburys mozna go kupic na dziale dzieciecym za cos ponad 4£.

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

Przejrzalam troche sklady szamponow to najbardziej podobny skladem jest ten szampon: http://www.hollandandbarrett.com/sho...baby%20shampoo

Edytowane przez Syl993
Czas edycji: 2015-01-20 o 12:07
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-21, 14:54   #1186
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Dziękuje ci bardzo za odpowiedz po prostu chodzi mi o to zeby szampon zmył olej


Wysłane przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 12:44   #1187
temikotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Witajcie Dziewczyny!

ja co prawda jeszcze nie w Londynie ale na pocz.marca planuje tu przyleciec do pracy.
Bylam teraz w styczniu na tydzien, ale mialam przygody

zaprosila mnie do siebie Angielka poznana kiedys w taksowcepisalysmy dlugo maile i ona mnie zaprosila na tydzien, podala adres, telefon itp.umowilysmy sie na dany dzien.

Przylecialam wieczorem, dzwonie do niej-numer wylaczony, jade na adres-ciemno, glucho nikt nie otwiera.....
no coz bylam lekko przestraszona, ciemno godzina 22 a ja nie mam gdzie spac bardzo pomogl mi mily chlopak z Unicefu ktorego poznalam pod jej domem, pojechalismy metrem szukac taniego hostelu, ale na szczescie mialam jeszcze jednego znajomego Polaka w Londynie-zadzwonilam i zgodzil sie mnie przygarnac, mimo ze male mieszkanie i dzieckoto nie koniec przygod...
temikotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 18:39   #1188
karolinaAnt
Raczkowanie
 
Avatar karolinaAnt
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 45
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Hey dziewczyny !
Czy ktoras z Was wybiera sie moze na IMATS w tym roku ?
http://www.imats.net/2015-london/
karolinaAnt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 20:02   #1189
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez temikotka Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!

ja co prawda jeszcze nie w Londynie ale na pocz.marca planuje tu przyleciec do pracy.
Bylam teraz w styczniu na tydzien, ale mialam przygody

zaprosila mnie do siebie Angielka poznana kiedys w taksowcepisalysmy dlugo maile i ona mnie zaprosila na tydzien, podala adres, telefon itp.umowilysmy sie na dany dzien.

Przylecialam wieczorem, dzwonie do niej-numer wylaczony, jade na adres-ciemno, glucho nikt nie otwiera.....
no coz bylam lekko przestraszona, ciemno godzina 22 a ja nie mam gdzie spac bardzo pomogl mi mily chlopak z Unicefu ktorego poznalam pod jej domem, pojechalismy metrem szukac taniego hostelu, ale na szczescie mialam jeszcze jednego znajomego Polaka w Londynie-zadzwonilam i zgodzil sie mnie przygarnac, mimo ze male mieszkanie i dzieckoto nie koniec przygod...

odwazna jestes
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-04, 22:16   #1190
Jutte
Wtajemniczenie
 
Avatar Jutte
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 2 940
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Witajcie
za tydzien wybieram się do Londynu z koleżanką .Po kilku miesiącach poszukiwań pracy będąc w Polsce i "walcząc" z polskimi agencjami pracy za granicą, postanowliśmy szukac pracy na własną reke. Codziennie wysylamy mase CV i aplikacji do pracy jednak wiekszosc wolalaby zebysmy były na miejscu. Zatem jedziemy w przyszłym tygodniu ,na poczatek chcemy zabookować hotel a poźniej szukać pracy w północno-zachodniej cześci Londynu (bierzemy pod uwagęBrent, Ealing, Hammersmith & Fulham, Harrow, Hillingdon, Hounslow, Richmond upon Thames)
jakie rejony polecacie jeśli chodzi o agencje pracy?
__________________
Włosomaniaczka
dbam o siebie,
uśmiecham się,
cieszę się życiem!
Jutte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 07:13   #1191
franczesca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 29
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez temikotka Pokaż wiadomość
to nie koniec przygod...
Chętnie poznam dalszą część!

Przyłączam się do zadnia Travis.
franczesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 08:27   #1192
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

No ja nie wiem czy nazwałabym to odwaga... Zeby nawet nie miec planu B przygotowanego.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 12:30   #1193
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

mi duzo rzeczy przemknelo przez glowe, ale na pewno nie odwaga...
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-05, 16:23   #1194
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytat:
Napisane przez temikotka Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!

ja co prawda jeszcze nie w Londynie ale na pocz.marca planuje tu przyleciec do pracy.
Bylam teraz w styczniu na tydzien, ale mialam przygody

zaprosila mnie do siebie Angielka poznana kiedys w taksowcepisalysmy dlugo maile i ona mnie zaprosila na tydzien, podala adres, telefon itp.umowilysmy sie na dany dzien.

Przylecialam wieczorem, dzwonie do niej-numer wylaczony, jade na adres-ciemno, glucho nikt nie otwiera.....
no coz bylam lekko przestraszona, ciemno godzina 22 a ja nie mam gdzie spac bardzo pomogl mi mily chlopak z Unicefu ktorego poznalam pod jej domem, pojechalismy metrem szukac taniego hostelu, ale na szczescie mialam jeszcze jednego znajomego Polaka w Londynie-zadzwonilam i zgodzil sie mnie przygarnac, mimo ze male mieszkanie i dzieckoto nie koniec przygod...
Osobiscie nigdy bym nie popelnila takiej glupoty, rozne rzeczy w zyciu robilam bez przemyslenia. Jednak na taki pomysl nigdy bym nie wpadla. To szczyt glupoty nie odwaga. Ciesz sie, ze mialas jednak tutaj na kogo liczyc i nie zostalas na ulicy.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 11:53   #1195
franczesca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 29
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ups. Pisze z tel i chyba zamiast odpisac na post zglosilam do moderacji.

-------
Ja tam tej wspomnianej 'odwagi' nie odebieralabym doslownie.
Mimo to jestem ciekawa dalszej czesci 'przygody'. Sama rozne wariactwa 'za mlodu' wyczyniałam, ale zawsze mialam jakis plan awaryjny..
franczesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-13, 06:50   #1196
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

co tu taka cisza?? najadłyście się pączków?? ja wczoraj dwa i dzis wlasnie zjadlam dwa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 13:45   #1197
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Hej dziewczyny. Jestem tak wściekła ze aż mi sie ręce trzęsą i nie wiem co zrobic. Tesco zapłaciło mi za miesiąc pracy 550 funtów. Powinnam dostać 900-1000. Powiedziałam im, a pni ze sie nie logowałam. Zgłosiłem im ze zgubiłam kartę i mówiłam o tym codziennie. Zeby wiedzieli. A oni do mnie ze to moja wina i oni nie sledZa w żaden inny sposób ile ktos pracował. W koncu z łaski zgodzili sie zapłacić za dodatkowe 50 godzin pracy. Z moich wyliczeń powinnam dostać jeszcze przynajmniej za 15 wiecej. A oni do mnie z tekstem ze następnym razem jak sie nie bede logować to mi nie zapłacą i to nie ich sprawa. Nie mam żadnego dowodu ze przepracowałam wiecej, po prostu co tydzien robie tyle samo wiec wiem ile powinno byc.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 16:03   #1198
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Ale jak im mówiłaś ze nie masz karty to co oni wtedy odpowiadali?


Wysłane przez tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-14, 17:03   #1199
Sunnivaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 923
Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Cytuje "no worry. We know you are here". Kazdy tak mowil, słyszałam to przynajmniej 5 razy. Poza tym oni maja codziennie takie kartki papieru na których oznaczają zmiany ludzi i czy sie zjawili (i tylko to. Do przerw maja oddzielne kartki). Takie karty obecności. Jak sie zapytałam czy nie moga ich sprawdzic kiedy byłam w zeszłym miesiącu powiedziała mi menedżerka ze je wyrzucają. Ja do nich ze powinni jakos śledzić kto kiedy jest, a oni ze śledzą tylko to co sie pracownicy loguja i to moja wina ze gubie moja plakietkę do logowania (owszem. Moja wina. Ale zapewniali mnie ze to nie problem i wiedza ze jestem).
Szukam innej roboty ale niech mi zapłacą. Na te co sie zgodzili musze miesiąc czekac. W poniedziałek zadzwonię chyba na ta infolinię gov ds. Wypłat.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Blog bylej juz au pair w UK http://au-pair-uk.blogspot.com
#

Edytowane przez Sunnivaa
Czas edycji: 2015-02-14 o 17:04
Sunnivaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-15, 17:20   #1200
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Dziewczyny z Londynu- łączmy się! Część III

Witajcie.
Już od miesiąca jestem w Polsce. Muszę się rozliczyć poprzez P50. Minęło już 5 tygodni, a nie dostałam P45 od kfc. Poradzicie coś w tej kwestii?

Następna sprawa: Mam konto w lloydsie chciałam zrobić przelew. Włożyłam angielską kartę i żaden sms potwierdzający mi nie przychodzi. Miał ktoś taką sytuację?

Proszę o pomoc. Zwłaszcza z tym P50, bo nie wiem co w tej sytuacji powinnam zrobić. Jest szansa dostania zwrotu bez wysyłania P45?
lioele jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-06 19:32:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:20.