"Rolnik szuka żony"cz.II - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-10-24, 19:17   #1261
45ulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 130
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Mumtobe Pokaż wiadomość
No źle ujęła w słowach, chciałam na szybko myśl na telefonie napisać z tym ze "ma". Dla mnie to właśnie nie jest wrażliwość taka nawet artystyczna, tylko coś innego. On jest kreaowany na takiego, który chce wszystkich traktować sprawiedliwie, ale nie z poczucia sprawiedliwości, ale jakby to było wyuczone. Tak jak sie powtarza dzieciom niektóre reguły typu nie oszukuj i one biorę zbyt doslownie, tak wudaje mi sie ze wszystkie refuly "zycia" on tak traktuje w kategorii czern biel. Te randki takie są, jakby wyuczone. Może to też być po prostu ustawiony program i kiepska gra aktorska po prostu, Ale dla mnie w odbiorze jest teudnosc w rozpoznawaniu intencji dziewczyn, grze emocji. Z I teligencja to też nie doszukiwalabym się rozkmin o fizyce kwantowej, ale widać ze analizuję bardzo dużo. Taka myśl mi przy kilku fragmentach przeszła, ale nie jestem teraz w Stanie powiedzieć kiedy. To są moje skojarzenia trudność w rozpoznawaniu emocji innych, dogłębną analizą i wyuczone zachowania i tak mi się skojarzyło z aspergerem, ale jesZcze raz powtórzę z tym wysokofunkcjonujacym
Myślę, że masz rację. Zwróć też uwagę na słowa jego matki " jest szczery aż do bólu", co też przemawia za tym. Nie widzę też , żeby Twoja wypowiedź była w jakiś sposób obraźliwa. Po prostu wyraziłaś swoją opinię.
45ulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 19:22   #1262
Mumtobe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 40
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

No właśnie nie miałam ba myśli nic złego. Nienapisałam ze jest brzydki uposledzony i śmierdzi tylko "doszukalam" się się czym mogą polegac te trudności w kontaktach. O tej szczerości też zwróciłam uwagę.
Mumtobe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 19:25   #1263
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 19:29   #1264
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Drugie tyle.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 19:36   #1265
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 19:37   #1266
Jane_Doe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Mumtobe Pokaż wiadomość
No źle ujęła w słowach, chciałam na szybko myśl na telefonie napisać z tym ze "ma". Dla mnie to właśnie nie jest wrażliwość taka nawet artystyczna, tylko coś innego. On jest kreaowany na takiego, który chce wszystkich traktować sprawiedliwie, ale nie z poczucia sprawiedliwości, ale jakby to było wyuczone. Tak jak sie powtarza dzieciom niektóre reguły typu nie oszukuj i one biorę zbyt doslownie, tak wudaje mi sie ze wszystkie refuly "zycia" on tak traktuje w kategorii czern biel. Te randki takie są, jakby wyuczone. Może to też być po prostu ustawiony program i kiepska gra aktorska po prostu, Ale dla mnie w odbiorze jest teudnosc w rozpoznawaniu intencji dziewczyn, grze emocji. Z I teligencja to też nie doszukiwalabym się rozkmin o fizyce kwantowej, ale widać ze analizuję bardzo dużo. Taka myśl mi przy kilku fragmentach przeszła, ale nie jestem teraz w Stanie powiedzieć kiedy. To są moje skojarzenia trudność w rozpoznawaniu emocji innych, dogłębną analizą i wyuczone zachowania i tak mi się skojarzyło z aspergerem, ale jesZcze raz powtórzę z tym wysokofunkcjonujacym
Gdy rozwinęłaś, to przyznam, że ciekawa jest Twoja perspektywa, choć ja jej nie podzielam i nadal uważam, że podciąganie jego zachowania na podstawie kilku sytuacji - urywków z tv - pod Aspergera wysokofunkcjonującego to nadużycie.
Właśnie mi on wydaje się autentyczny, nie wyuczony. Wyraźnie zakłopotany, np. gdy Justyna żaliła się na inne, gdy Sara chciała wracać do domu. Obecność kamer może peszyć, wpływać na to, że jest bardziej powściągliwy czy ma trudność by zachowywać się spontanicznie.
Nie dostrzegam by wiele analizował. Widzę przeżywanie, niepewność czasem.

Widzimy to po prostu inaczej
Jane_Doe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 19:59   #1267
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 835
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Rozwalił mnie tekst pudelka

Teraz z kolei wychodzą na jaw skandale z udziałem uczestników obecnej edycji. Jak już dzisiaj informowaliśmy, kandydatka rolnika Karola, "katoliczka" Justyna (nazywana również "Crazy Eyes"), ma za sobą dość osobliwą przeszłość. W 2009 roku wystąpiła bowiem w show Gra wstępna (!) prowadzonym przez Kasię Cichopek. Walczyła o względy niejakiego Tomasza za pomocą gadżetów Playboya i boa z piór, jej wysiłki spełzły jednak na niczym.

KLIK artykuł
9b3c663057ffbc82ae9019b87931eb18768d1240 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-24, 20:00   #1268
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Karol wg mnie gejem nie jest.
Co do aspergera - mam taki egzemplarz w domu i oglądając program nie mialam takich skojarzeń. Ale następny odcinek obejrzę pod tym kątem.
Bardziej widzę u Karola zerowe doświadczenie w relacjach damsko-męskich. Stąd moim zdaniem te nieporadne zachowania jak z komedii romantycznych.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 20:14   #1269
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

A co Wy na to:
http://www.pudelek.pl/artykul/119158...c_widzow_foto/
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 20:21   #1270
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 967
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Justyna wygrała wszystko.
cf8a477bc2d76321deee20101eae6dd289f7deea_608b3a95c2197 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 20:47   #1271
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Piotr to dla mnie taki młot że większego nie było w żadnej edycji. Dziwie sie dziewczynom ze pisały do niego-on w sumie do tej pory poza głupim uśmieszkiem niewiele sie wykazał, a ta akcja z tą nową-to szyte grubymi nićmi, jak chciał zaprosić -to tak powinien próbowac zaprosić którąś z tych co były na pierwszym spotkaniu. Swoja drogą czemu nie przypomnieli przy okazji jej przyjazdu jak Piotr czyta(raczej Marta, bo jemu cieżko szło) ten niby list-i jak dodaje ją do tych na TAK? Bo nie było żadnego listu, ściem niestety-niestety producenci sami sobie szkodzą takimi akcjami...
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-24, 21:15   #1272
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Dobra, może to głupie, ale ja się czuję oszukana przez twórców tego programu. Nie mogli powiedzieć wprost, że facet zapłodnił jakąś czwartą laskę? W sumie to Piotr pozbył się z domu dwóch dziewczyn pod pretekstem fałszu i knucia (no dobra, jedna sama zrezygnowała ), a sam okazał się jeszcze gorszy. Żenada.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 22:07   #1273
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Piotr to dla mnie taki młot że większego nie było w żadnej edycji. Dziwie sie dziewczynom ze pisały do niego-on w sumie do tej pory poza głupim uśmieszkiem niewiele sie wykazał, a ta akcja z tą nową-to szyte grubymi nićmi, jak chciał zaprosić -to tak powinien próbowac zaprosić którąś z tych co były na pierwszym spotkaniu. Swoja drogą czemu nie przypomnieli przy okazji jej przyjazdu jak Piotr czyta(raczej Marta, bo jemu cieżko szło) ten niby list-i jak dodaje ją do tych na TAK? Bo nie było żadnego listu, ściem niestety-niestety producenci sami sobie szkodzą takimi akcjami...
Nie mogli pokazać, bo listu nie było. Dno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-24, 23:00   #1274
lillianne_91
Wtajemniczenie
 
Avatar lillianne_91
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 906
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez vikinng Pokaż wiadomość


Klasyka nic nie przebije
Jakże mi brakuje takich właśnie scen, a tu połowa odcinka jakieś niewypały.... :/
Cytat:
Napisane przez floragia Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe rewelacje nt Justyny już też kiedyś brała udział w programie tv gra wstępna
Ja skądś kojarzę Kasie numer 2, może widziałam kogoś podobnego, no nie wiem....
Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Z wczoraj jest już chyba że 3 artykuły....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



lillianne_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 02:29   #1275
ollapolla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 8
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Mumtobe
No źle ujęła w słowach, chciałam na szybko myśl na telefonie napisać z tym ze "ma". Dla mnie to właśnie nie jest wrażliwość taka nawet artystyczna, tylko coś innego. On jest kreaowany na takiego, który chce wszystkich traktować sprawiedliwie, ale nie z poczucia sprawiedliwości, ale jakby to było wyuczone. Tak jak sie powtarza dzieciom niektóre reguły typu nie oszukuj i one biorę zbyt doslownie, tak wudaje mi sie ze wszystkie refuly "zycia" on tak traktuje w kategorii czern biel. Te randki takie są, jakby wyuczone. Może to też być po prostu ustawiony program i kiepska gra aktorska po prostu, Ale dla mnie w odbiorze jest teudnosc w rozpoznawaniu intencji dziewczyn, grze emocji. Z I teligencja to też nie doszukiwalabym się rozkmin o fizyce kwantowej, ale widać ze analizuję bardzo dużo. Taka myśl mi przy kilku fragmentach przeszła, ale nie jestem teraz w Stanie powiedzieć kiedy. To są moje skojarzenia trudność w rozpoznawaniu emocji innych, dogłębną analizą i wyuczone zachowania i tak mi się skojarzyło z aspergerem, ale jesZcze raz powtórzę z tym wysokofunkcjonujacym


Mnie akurat to, co on mówi i pokazuje w tym programie nie dziwi, mam wrażenie, że zgłasza się tam sporo osób, które nie są zbyt dojrzałe emocjonalnie i niekoniecznie że tak powiem obyte jeśli chodzi o relacje damsko-męskie. Nie on pierwszy deklaruje jedno, a robi drugie, na przykład Łukasz z poprzedniej edycji: niby chemia między nim a Patrycją, randka z pocałunkami, a podobnie jak tu innym dziewczynom nie dał do zrozumienia, że mu na nich nie zależy i do końca nie były tego pewne. Patrycji też nie powiedział wprost, że nic z tego nie będzie, tylko podtrzymywał w niej jakąś nadzieję. Na dodatek w tej książce z wywiadami przyznał, że tak naprawdę to nic do niej nie czuł od początku, ale nie miał odwagi powiedzieć tego wprost. Tutaj postrzegam sprawę podobnie, chłopak jest wrażliwy, prawdopodobnie ale ma pewnie małe doświadczenie z dziewczynami i być może niezbyt wysokie poczucie wartości czy pewnosć siebie jeśli chodzi o to, że może komuś się podobać. Pamiętam, że ogromne wrażenie zrobiło na nim to, że do niego, zwykłego chłopaka, tyle dziewczyn do niego napisało, a potem ekscytowal się po spotkaniu z dziewczynami, które przyjechały na rozmowy. Najpierw zauroczył go list i rozmowa z Justyną, a potem być może ona go trochę wystraszyła, ale w międzyczasie zauroczył go sposób bycia i uroda Sary i poszedl za tym. A z tym podkreślaniem równego traktowania dziewczyn i nie mówieniem wprost, na której mu zależy, to mam wrażenie że zwyczajnie nie ma odwagi im tego tak wprost powiedzieć, może boi się, że ich zrani, chce być dyplomatyczny. Znam osoby bez Aspergera, które podobnie postępują, niby są szczere (a raczej chcą być), ale nie potrafią powiedzieć wprost drugiej osobie, że nic do niej nie czują, jeśli widzą, że jej zależy i używają tego typu nieco dyplomatycznych stwierdzeń jak Karol. Co do nieumiejętności odczytywania intencji innych osó”, to też nie on jeden tak ma, wystarczy posłuchać Zbyszka, jak mówił, że z Iwoną coś może być, podczas gdy ona totalnie nie wykazuje nim zainteresowania i cala Polska widzi, że ona tam nie zostanie (fakt, on nie słyszy niektórych jej wypowiedzi). W dodatku niektórzy ludzie inaczej reagują i wypowiadają się w obecności kamer, a inaczej bez nich. Na dodatek tutaj cały obraz jest jeszcze w jakiś sposób zmieniony przez to, ze widzimy tylko zmontowane i zestawione ze sobą fragmenty. Nie mówię, że na pewno nie ma Aspergera, bo chłopak rzeczywiście jest specyficzny w jakiś sposób, specyficznie też wyraża te emocje, przeżywa je w taki jakby nadmierny sposób, mam wrażenie, że silniejszy niż u większości ludzi (ta ekscytacja listami, spotkaniem, szybkie poddawanie się zauroczeniu, te wszystkie westchnienia i ochy i achy), jednak ważam, że wszelkie domysły na podstawie takiego rodzaju programu są mało uprawnione. Zresztą podobnie jak domysły, że jest gejem. Co do pudrowego różu, to zupełnie mnie nie dziwi to, że osoba, która układa bukiety, pracuje z kwiatami w różnych kolorach, zna nazwy kwiatów i nazwy wielu odcieni kolorów

---------- Dopisano o 03:29 ---------- Poprzedni post napisano o 03:25 ----------

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Nie mogli pokazać, bo listu nie było. Dno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mi się wydaje, że jakby był list, to by go pokazali, w poprzedniej edycji jak Monika tylko powiedziała, że spotyka się z tym Filipem to od razu były ujęcia czytania tego listu od niego łącznie ze zdjęciem, zresztą chyba nawet Manowska wyjęła kopertę z nim, a tu przyjeżdża dziewczyna na gospodarstwo i nic? Jeśli nie zobaczę listu, to nie uwierzę w tę historyjkę Mogło tak być, że tą nową Kaśkę poznał już po tym, jak został wybrany do telewizyjnej piątki uczestników, jednak produkcja nie pozwoliła mu się wycofać, powołując się na umowę, którą podpisał. Tylko nie wiem, czemu się zgodzili na jej udział, może naprawdę jest w ciąży i to taka próba wybrnięcia z tej sytuacji (tylko w necie nic się nie ukryje, a plotki roznoszą się z prędkością światła).
Na pierwszy rzut oka ta sytuacja się nie trzyma kupy. Wyrzuca dziewczynę pod pretekstem, że go oszukała szukając dawno temu partnera w innym programie, a sam przecież w czasie jak dziewczyny u niego były musiał kontaktować się na boku z tą Kasią, jeśli tak od razu następnego dnia już udało mu się ją tam ściągnąć. Poza tym odnoszę wrażenie, że zupełnie inaczej się zachowuje w stosunku do niej niż do wszystkich trzech dziewczyn, wobec których był bardziej zdystansowany i właściwie nie okazywał im specjalnego zainteresowania, nie wyglądało, żeby próbował nawiazać z nimi jakiś kontakt. Oczywiscie znowu widzimy tylko montaż. Mogło też tak być, że dziewczyny go rozczarowały go po przyjechaniu do niego i od razu się wycofał, a tutaj bardziej zaiskrzyło od pierwszego wejrzenia (i kilku wiadomościach na fb)
Ale nie zmienia to faktu, że nie w porządku był zarzut o nie mówieniu prawdy, skoro sam też miał coś do ukrycia... Nawet chciał zrezygnować z Emilii, to mógł powiedzieć jej wprost: sorry nie jestem Tobą zainteresowany, a nie przypisać jej całą odpowiedzialność za swoja decyzję, że to jej wina, bo nie powiedziała mu o tamtym programie. Trudno zresztą, żeby uczestnicy spowiadali się z całego życia w trakcie kilkuminutowej rozmowy... Nie to, że bronię czystych intencji Emilii, ale Piotr był równie nie w porządku i jest kolejną osobą, która pokazuje swoja niedojrzalość w tym wszystkim.

Edytowane przez ollapolla
Czas edycji: 2017-10-25 o 03:25
ollapolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 07:00   #1276
foreverka
Raczkowanie
 
Avatar foreverka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 64
Thumbs up Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

zgadzam się w 100%

Cytat:
Napisane przez ktrznn Pokaż wiadomość
a gdyby nie umiał ściąć drzewa to coś by z nim było nie tak?
jeśli ktokolwiek z powodu wrażliwości na kolory, sposobu mówienia, mimiki, gestykulacji jest święcie przekonany o czyjejś orientacji to raczej ciężko tratować takie wywody serio.

no że aseksualny, nie wystarczająco męski, zbyt delikatny, nieśmiały w czyimś odczuciu spoko, ale sugerowanie że innej orientacji i ''zabiera miejsce'' to jakiś kabaret
__________________
08.08.2008
04.08.2011
01.08.2015

sierpniowa dziewczyna, narzeczona i żona
foreverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 07:35   #1277
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez ollapolla Pokaż wiadomość
Na pierwszy rzut oka ta sytuacja się nie trzyma kupy. Wyrzuca dziewczynę pod pretekstem, że go oszukała szukając dawno temu partnera w innym programie, a sam przecież w czasie jak dziewczyny u niego były musiał kontaktować się na boku z tą Kasią, jeśli tak od razu następnego dnia już udało mu się ją tam ściągnąć.
Jemu chodziło o to, że szukała partnera w telewizji i ma parcie na szkło a nie że w ogóle szukała miłości. Tutaj jednak trochę inaczej postąpił, nielojalnie ale zrobił coś innego niż Emilia
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 07:54   #1278
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez ollapolla Pokaż wiadomość
Co do pudrowego różu, to zupełnie mnie nie dziwi to, że osoba, która układa bukiety, pracuje z kwiatami w różnych kolorach, zna nazwy kwiatów i nazwy wielu odcieni kolorów
W ogóle bez jaj - uznać faceta za geja, bo wie, co to pudrowy róż. A jak kobieta nie zna tego koloru, to kim jest?

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Jemu chodziło o to, że szukała partnera w telewizji i ma parcie na szkło a nie że w ogóle szukała miłości. Tutaj jednak trochę inaczej postąpił, nielojalnie ale zrobił coś innego niż Emilia
A on gdzie teraz szuka, jak nie w telewizji?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 08:30   #1279
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A on gdzie teraz szuka, jak nie w telewizji?
Ale on pierwszy raz więc jest "lepszy i skromniejszy", bez parcia na szkło
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-25, 08:41   #1280
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Ilsa Lund Pokaż wiadomość
Ale on pierwszy raz więc jest "lepszy i skromniejszy", bez parcia na szkło
No jaha .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 09:12   #1281
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 10:14   #1282
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Mi w tej Sarze coś mocno nie pasuje. Według mnie jest bardzo nieszczera, oszukuje. Z tego na pewno nic nie będzie.

Co do Piotra to tak sobie myślę, że może to dobrze, że wybiera takie nieskomplikowane kobiety, co to tylko makijaż, paznokcie itp? Chyba lepiej takie, niż panie z doktoratami, z korporacji i inne egzemplarze z wyższej półki, jakie się przewijały przez ten program i z którymi nic nie wyszło.
Mam takie same odczucia dotyczące Sary.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 10:36   #1283
vikinng
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 215
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Jeśli okaże się że faktycznie Piotr w trakcie pomiędzy "listami" a startem programu, zrobił jakiejś tej dziuni dziecko ... to generalnie ekipa programu zagrała ostro z widzami w kulki.

Już w 2 sezonie, były podejrzenia odnośnie Grzegorza i Ani, ale tam mimo że Grzesiek spławił inne uczestniczki to jakoś zrobiono to z klasą.

Tu u Piotra to jest totalna wolna amerykanka i zwykłe chamstwo.

Nie rozumiem produkcji, jak się tak stało, to mogli dobrać pierwszego kolejnością kandydata i nagrać listy i rozesłać zaproszenia do jego kandydatek, a nie pchać taki chłam jaki wyprawia się u Piotra.

Jeśli to okaże się prawdą to w takim razie największą upokorzoną jest Monika, i przez Piotra i przez produkcję. Już nie wspominam o innych pannach które przyjechały na spotkanie zapoznawcze, po prostu je oszukano.
vikinng jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 11:29   #1284
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Na FB programu jest zapowiedz niedzielnego odcinka-i wydaje mi sie ze Monika mówi że "to juz nie ma sensu" ale moze to tylko taki montaż.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 11:46   #1285
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Twórcom programu chodzi przede wszystkim o show i oglądalność i to im się udaje.
Zobaczcie,to już 3 dzień od emisji odcinka a temperatura nadal wysoka i każdy się wypowiada na ten temat
A jak są cyrki to oglądalność będzie większa
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 13:29   #1286
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Wczoraj był nagrywany odcinek finałowy
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 13:35   #1287
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Wczoraj był nagrywany odcinek finałowy
No to się nie mogę doczekać Ciekawe, czy przyszła Justyna, co powiedział ten żołnierz od siedmiu boleści i czy przyszedł z panną w ciąży No i co Zbyszek sobie myśli po usłyszeniu tych wszystkich kwiecistych wypowiedzi, które kandydatki mówiły za jego plecami
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 15:19   #1288
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Czy tu można chować info w spoilerach? bo bym coś napisała,ale wiem ze nie każdy chce znać zakończenie
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 15:28   #1289
Almostrosey
Raczkowanie
 
Avatar Almostrosey
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zza biurka :)
Wiadomości: 491
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Napisz na biało, ale jestem ciekawa!
__________________
Generalnie postać dziwna, trudna i skomplikowana


"everybody lies"

Mój blog o perfumach: http://theworldofperfume.blogspot.com


60/58 93/
Wizaż uczy, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Almostrosey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-10-25, 15:29   #1290
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Czy tu można chować info w spoilerach? bo bym coś napisała,ale wiem ze nie każdy chce znać zakończenie
Napisz na biało
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-03 10:35:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.