Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13 - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-20, 16:39   #1741
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dziewczynki jestem po wizycie u gin. Słyszałam juz serducho Z gorszych wiadomości to taka, że mam krwiaka w macicy, mam nie chwalić się ciąża do 12 tygodnia. Czy ktoraś z Was miała krwiaka w ciąży? Mam nadzieję, że on się wchłonie, ale lekka obawa jest. Poza tym wymiotuje już codziennie. Mimo, że śpię w nocy po 8h, muszę w dzień mieć 2 drzemki, bo inaczej jestem zombie Teraz badania przede mną.

Chilli, super, że się wytańcowałaś Też by mi się przydało!
Latopic też podajemy, bardzo nam alergolog polecała.

Faith, wybrałaś okulary?

Minini, kurcze, z jednej strony, jak masz miec w domu powtórkę z wymiotów to dowożenie własnych posiłków to dobry pomysł. Z drugiej to dla ciebie będzie uciążliwe i czasochłonne. W każdym razie dla mnie by było. Może pomysł Xzory jest godny uwagi.

Pestycyda, ale się Wojtek umęczy tymi chorobami Mam nadzieję, że wyniki cep już są.

Darietta, może chłopak nie zdawał sobie sprawy w jak trudnej sytuacji byłaś i tak bezmyślnie klepnął głupotę. Nie przejmuj się tym absolutnie.


Xzora, faktycznie Klaudia jeszcze kp, więc to zmienia postać rzeczy Ami nie wytrzymałaby bez jedzenia od 5 do 7. Nie dziwię się, że nie chcesz przerwać kp przez jednorazowe szkolenie.

Morelle, super, że Pestka normalnie przyjmuje leki. Tzn ze dla Amelki też jest nadzieja w razie W.
Mega drogie badania. Ja juz nie pamiętam ile u mnie usg kosztowało. Natomiast teraz zdrożały mi wizyty u gin. Za każdą z usg płacę 290zł. I jak dotąd mam co 2 tyg.

Karolinusia, dobrze, że to tylko uczulenie.

Devillek, jak lozeczko domek, zadowolona jestes z zakupu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mojej ciotce wchłonąl się krwiak. Musiała tylko leżeć, bo był większy niż dziecko. Trzymam kciuki za Was! Będzie dobrze
Ja teraz płaciłem z cytologia 300zl. Miałam usg. Także mój też podrozyl się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 16:42   #1742
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Oj tak postawienie dziecka w wanience z wodą jest dobrym sposobem. Przekonuje się o tym często przed kąpielą, gdy młoda jeszcze w niej nie siądzie.

Morelle, jak krwawiły to pewnie musiały bardzo uważać. Ja nie krwawię, staram się oszczędzać, ale Amelki nie da się nie podnosić w ogóle. Też mam nadzieje, że się wchłonie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bedzie dobrze!

Ja też już podnoszę Pestke.

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Mojej ciotce wchłonąl się krwiak. Musiała tylko leżeć, bo był większy niż dziecko. Trzymam kciuki za Was! Będzie dobrze
Ja teraz płaciłem z cytologia 300zl. Miałam usg. Także mój też podrozyl się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja byłam zła , że będę płacić 150 zł. W tygm usg i inne.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 16:52   #1743
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Bedzie dobrze!

Ja też już podnoszę Pestke.

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------



A ja byłam zła , że będę płacić 150 zł. W tygm usg i inne.
150zl jak na duże miasto to mało za wizytę prywatną. W ciąży płaciłam 220zl za każdą wizytę. Na każdej było krótkie usg. Prenatalne tyle samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 17:06   #1744
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
150zl jak na duże miasto to mało za wizytę prywatną. W ciąży płaciłam 220zl za każdą wizytę. Na każdej było krótkie usg. Prenatalne tyle samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje koleżanki płacą mniej. 80 zł. Średnio to 120 zł we Wro.
No, ale prenatalne 510 zł. ..
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 18:21   #1745
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Emmos ja też tak czuję a lekarka trochę niepoważna żeby takie rzeczy mówić ciężarnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 18:55   #1746
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Emmos ja też tak czuję a lekarka trochę niepoważna żeby takie rzeczy mówić ciężarnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę lepiej, że powiedziała jakie są realia. Niż jakby zbagatelizowała a pacjentka nieświadoma niczego normalnie funkcjonowała. Mi gin też nie mówił od połowy ciąży, że na pewno donosze jak pytałam. Powiedział, że różnie może być. Teraz pytałam czy sytuacja powtórzy się w drugiej ciąży to też nie chciał dac mi gwarancji że nie. Może ale nie musi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 19:11   #1747
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Myślę lepiej, że powiedziała jakie są realia. Niż jakby zbagatelizowała a pacjentka nieświadoma niczego normalnie funkcjonowała. Mi gin też nie mówił od połowy ciąży, że na pewno donosze jak pytałam. Powiedział, że różnie może być. Teraz pytałam czy sytuacja powtórzy się w drugiej ciąży to też nie chciał dac mi gwarancji że nie. Może ale nie musi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chodziło mi o to "Ja jestem dobrej mysli, chociaz mowila, że coś strasznego dzieje się ostatnio z ciążami jej pacjentek." no nie wiem czy to o niej dobrze świadczy chylyba to nie powód do chwalenia się.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-20, 19:17   #1748
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Emmos - kciuki żeby krwiak się szybko wchłonął!
Chilli - ostatnia rzecz na jaką miałabym ochotę to codzienne odciąganie, no way zwłaszcza ze kosztem snu musiałabym to robić
Pestycyda - kciuki żeby udało się bezproblemowo pobrać mocz/posiew i żeby wszystko było ok!



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
xzora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 19:35   #1749
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Dziękuję dziewczyny

Morelle, ja gdy kilka lat temu jeździłam po ginekologach od Katowic po Kutno w poszukiwaniu kogoś kto mnie zoperuje to już płaciłam powyżej 150zl. Także uważam, że masz dobrą cenę jak za wizytę z usg. U mnie to jest tak, że z pewnością kogoś tańszego bym znalazła, ale ja mojej gin ufam w 100% i zapłacę jej każdą cenę byleby mnie prowadziła Tż stwierdził, że to co zaoszczędzimy na wózku, foteliku itp. rzeczach (których nie potrzebujemy już kupować), zostawimy u niej.


Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Emmos ja też tak czuję a lekarka trochę niepoważna żeby takie rzeczy mówić ciężarnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wiesz, my już znamy się od lat, rozmawiamy na tematy prywatne również. Ja jej ufam całkowicie. Myślę, że może swojej nowej pacjentce tak by nie powiedziała. Ze mną rozmawia troszkę bardziej na luzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 19:52   #1750
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to "Ja jestem dobrej mysli, chociaz mowila, że coś strasznego dzieje się ostatnio z ciążami jej pacjentek." no nie wiem czy to o niej dobrze świadczy chylyba to nie powód do chwalenia się.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie tak jej się klepnelo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 20:50   #1751
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny

Morelle, ja gdy kilka lat temu jeździłam po ginekologach od Katowic po Kutno w poszukiwaniu kogoś kto mnie zoperuje to już płaciłam powyżej 150zl. Także uważam, że masz dobrą cenę jak za wizytę z usg. U mnie to jest tak, że z pewnością kogoś tańszego bym znalazła, ale ja mojej gin ufam w 100% i zapłacę jej każdą cenę byleby mnie prowadziła Tż stwierdził, że to co zaoszczędzimy na wózku, foteliku itp. rzeczach (których nie potrzebujemy już kupować), zostawimy u niej.





Wiesz, my już znamy się od lat, rozmawiamy na tematy prywatne również. Ja jej ufam całkowicie. Myślę, że może swojej nowej pacjentce tak by nie powiedziała. Ze mną rozmawia troszkę bardziej na luzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie przyszło mi do głowy, że wizyta może kosztować ok 200 zł. Rozbój w biały dzień. Ja u swojego gin jak byłam w pierwszej ciąży 3 wizyty byłam prywatnie. Wtedy 120 zł. Resztę na NFZ
Teraz będzie odwrotnie bo przestaje przyjmować na NFZ. No, ale to mój gin więc nie wyobrażam sobie zmiany.
Podobna sytuacja jAK u Ciebie.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-20, 21:07   #1752
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Nie przyszło mi do głowy, że wizyta może kosztować ok 200 zł. Rozbój w biały dzień. Ja u swojego gin jak byłam w pierwszej ciąży 3 wizyty byłam prywatnie. Wtedy 120 zł. Resztę na NFZ
Teraz będzie odwrotnie bo przestaje przyjmować na NFZ. No, ale to mój gin więc nie wyobrażam sobie zmiany.
Podobna sytuacja jAK u Ciebie.
Szkoda że przestaje przyjmować na NFZ bo myślałam o nim pod kątem drugiej ciąży jeśli ta moja nowa gin mi się nie spodoba. Właśnie jutro mam wizytę. Biorę książkę i przekąski bo czeka się 3h.

Dzięki za rady co do ZUM. Jutro rano będziemy łapać i zrobimy posiew. Oby się udało bo inaczej do poniedzialku trzeba będzie się wstrzymać z badaniem i jeszcze zanim posiew... A może to jednak zanieczyszczenie próbki skoro resztą w normie? Tylko że crp nam wyszło 17,5 żałuję że nie zrobiłam morfologii jeszcze ale serio nie myślałam ze w ogóle nam coś wyjdzie.
Na szczęście młody już bez temperatury i miał zdecydowanie lepsze popołudnie mimo że wstał z drzemki z płaczem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 21:48   #1753
emmos
Zakorzenienie
 
Avatar emmos
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 485
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Morelle, liczą sobie niestety. Ja już tyle przeszłam w tych tematach, że zaciskam zęby i płacę. Ale też uważam, że to bardzo dużo. Moja na NFZ nie przyjmuje.

Pestycyda, kciuki za jutro ✊️✊️ Dobrze, że temperatura już prawidłowa i popołudnie lepsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Sama napiszę swoją historię
emmos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-20, 22:35   #1754
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Calineczka, to fizjoterapeuta czy lekarz rehabilitacji? Jak to drugie to zignoruj bo oni się nie znają

Morelle, fajnie z odszkodowaniem

Anusia, a mi się nawet te emele podobają. Może szału nie ma ale brzydkie nie są na pewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No chyba lekarz właśnie, kiedyś CI już o niej pisałam


Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
Ci fizjo to satej daty są. Powinni sie doszkolić i bhć na bieżąco a nie wprowadzac w błąd nieświadomych czesto rodzicow!
dokładnie

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Wrzuciłam juz fotki. Tutaj oryginały. W skrzynkach rossmann rzep. Reszta magnes allegro.

Najpierw idiota pow to co ten u Ciebie. Ze na boso to sama mogę sobie chodzić. Zmieniłam ortopede na tego co mi pestycyda polecila
Może na boso albo w miękkich kapciach.

U mnie za każdym razem było ponad 3 dni. Wiec fart
Fajne warzywka
Które się lepiej Pestce przekraja?
Kurcze, nie można ufać tym specjalistom...



Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość


Dzisiaj 4 razy mierzyłam sobie cukier. Mam jakiś niski, nawet po jedzeniu. Pewnie w poniedziałek na wizycie gin zleci mi krzywą. Coś czuję, że czeka mnie powtórka z cukrzycy. Na szczęście wiem z czym to się je i nie wystraszy mnie to jak za pierwszym razem.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kciuki, żeby jednak nie było cukrzycy!
Jak miałaś w 1 ciąży to jest duże prawdopodobieństwo, że się powtórzy?

Cytat:
Napisane przez minini Pokaż wiadomość
U nas dwa dni adaptacji w przedszkolu. Nie uwzglednili mu diety bez mleka i jaj i dostal w piatek to co reszta. Zaraz po powrocie wymioty, cale policzki czerwone i suche, drapanie sie... Masakra. Jestem tak wkurzona ze mają szczescie ze jest wekend a do poniedzialku mi emocje opadną. Roznioslabym tą firme cateringową
Poza tym bardzo dobrze się tam czuje, bawi sie z dziecmi, wspolpracuje z paniami, ktore są naprawde fajne.

W poniedzialek ide podpisac umowe i dowiem sie czy zaczynam od 26 listopada czy od 3 grudnia.
Masakra

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny! Widze ze sezon chorobowy mozna uznac za otwarty Karolinusia teraz bostonka panuje ale ona szczegolnie na konczynach wychodzi... A zrezta wszystko teraz panuje. Mam nadzieje ze to nie ospa.

Minini Ale masakra z tym jedzeilniem biedny Eryk. Zrób dym.

Emmos trzymam kciuki zeby nie bylo cukrzycy znowu.


Ja bylam w sb na imprezie 40 brata w lokalu i sie tak wybawilam ze sie rozchorowalam moje pierwsze wyjscie wieczorne odkad mam Wincenta mialam czAs do 2 mlody zostal z tata podobno bez histerii przy pobudce a ja cala impreze balowalam na parkiecie dzis dopiero czuje jak dawno moje miesnie nie pracowaly tak intensywnie hehe pilnowalam sie i kaca nie bylo za to zdycham na zatoki od wczoraj ledwo ruszam glowa. A Wincent lepiej z gardlem i kaszlem za to wodniste kupy robi juz nie wiem co mu dawac i jak leczyc.... 2 tyg temu zrobil tak jasne jak jajecznica niby jakis endowirus no ale przeslo za to gardlo czerwone caly czas no i od wczoraj znowu woda z tylka. Pije i je na szczescie ale zaczyna mnie to mwrtwic... Ja ide teraz na drzemke z nim bo mi literki sie zamazuja juz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Jon Snow masz widze przerabane tez z tym wstawaniem i delegacjami tz za to robisz cos dla siebie - szkola no i chwila oddechu od mlodego.

Morelle zdrówka dla Pestki bidulka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że się wybawiłaś

Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Morelle daje mu latopic podobny b. Dobry probiotyk. Na gardlo hasco sept i inhaluje Go nebu dose. Ja sinupret i inhalacje. Najgorsze ze teraz 3 dni z rzedu mam miec klientki wieczoeami na pazury i mysialam przelozyc a spalismy z W 3h rekord bo 99proccent drzemek to ok 1h

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie, Ty robisz pazury!
Ratuj! Miałam pierwszy raz hybrydy, paznokcie mi się teraz po prostu sypią! Nie dam rady już ich krócej pociąć, a końcówki niektóych się kruszą, rozdwajają... To chyba nie jest normalne?



Dziewczyny jak kupujecie dzieciom buty, jak nie jest to firma z której nosicie? Mierzycie za każdym razem stopę i wkładkę? Ile dodajecie?
Ja nie mogę młodemu zmierzyć stopy, zastanawiam się czy się nie przejechać na ten skaner, o którym chyba Emmos linkowała...
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 05:57   #1755
Chilli Pepper
Wtajemniczenie
 
Avatar Chilli Pepper
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 037
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
No chyba lekarz właśnie, kiedyś CI już o niej pisałam



dokładnie


Fajne warzywka
Które się lepiej Pestce przekraja?
Kurcze, nie można ufać tym specjalistom...




Kciuki, żeby jednak nie było cukrzycy!
Jak miałaś w 1 ciąży to jest duże prawdopodobieństwo, że się powtórzy?


Masakra


Super, że się wybawiłaś


Właśnie, Ty robisz pazury!
Ratuj! Miałam pierwszy raz hybrydy, paznokcie mi się teraz po prostu sypią! Nie dam rady już ich krócej pociąć, a końcówki niektóych się kruszą, rozdwajają... To chyba nie jest normalne?



Dziewczyny jak kupujecie dzieciom buty, jak nie jest to firma z której nosicie? Mierzycie za każdym razem stopę i wkładkę? Ile dodajecie?
Ja nie mogę młodemu zmierzyć stopy, zastanawiam się czy się nie przejechać na ten skaner, o którym chyba Emmos linkowała...
Hmm a ile je nosiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
No chyba lekarz właśnie, kiedyś CI już o niej pisałam



dokładnie


Fajne warzywka
Które się lepiej Pestce przekraja?
Kurcze, nie można ufać tym specjalistom...




Kciuki, żeby jednak nie było cukrzycy!
Jak miałaś w 1 ciąży to jest duże prawdopodobieństwo, że się powtórzy?


Masakra


Super, że się wybawiłaś


Właśnie, Ty robisz pazury!
Ratuj! Miałam pierwszy raz hybrydy, paznokcie mi się teraz po prostu sypią! Nie dam rady już ich krócej pociąć, a końcówki niektóych się kruszą, rozdwajają... To chyba nie jest normalne?



Dziewczyny jak kupujecie dzieciom buty, jak nie jest to firma z której nosicie? Mierzycie za każdym razem stopę i wkładkę? Ile dodajecie?
Ja nie mogę młodemu zmierzyć stopy, zastanawiam się czy się nie przejechać na ten skaner, o którym chyba Emmos linkowała...
Hmm a ile nosiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chilli Pepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 06:00   #1756
nulkaa3
Rozeznanie
 
Avatar nulkaa3
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 864
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Dziewczynki jestem po wizycie u gin. Słyszałam juz serducho Z gorszych wiadomości to taka, że mam krwiaka w macicy, mam nie chwalić się ciąża do 12 tygodnia. Czy ktoraś z Was miała krwiaka w ciąży? Mam nadzieję, że on się wchłonie, ale lekka obawa jest. Poza tym wymiotuje już codziennie. Mimo, że śpię w nocy po 8h, muszę w dzień mieć 2 drzemki, bo inaczej jestem zombie Teraz badania przede mną.

Chilli, super, że się wytańcowałaś Też by mi się przydało!
Latopic też podajemy, bardzo nam alergolog polecała.

Faith, wybrałaś okulary?

Minini, kurcze, z jednej strony, jak masz miec w domu powtórkę z wymiotów to dowożenie własnych posiłków to dobry pomysł. Z drugiej to dla ciebie będzie uciążliwe i czasochłonne. W każdym razie dla mnie by było. Może pomysł Xzory jest godny uwagi.

Pestycyda, ale się Wojtek umęczy tymi chorobami Mam nadzieję, że wyniki cep już są.

Darietta, może chłopak nie zdawał sobie sprawy w jak trudnej sytuacji byłaś i tak bezmyślnie klepnął głupotę. Nie przejmuj się tym absolutnie.


Xzora, faktycznie Klaudia jeszcze kp, więc to zmienia postać rzeczy Ami nie wytrzymałaby bez jedzenia od 5 do 7. Nie dziwię się, że nie chcesz przerwać kp przez jednorazowe szkolenie.

Morelle, super, że Pestka normalnie przyjmuje leki. Tzn ze dla Amelki też jest nadzieja w razie W.
Mega drogie badania. Ja juz nie pamiętam ile u mnie usg kosztowało. Natomiast teraz zdrożały mi wizyty u gin. Za każdą z usg płacę 290zł. I jak dotąd mam co 2 tyg.

Karolinusia, dobrze, że to tylko uczulenie.

Devillek, jak lozeczko domek, zadowolona jestes z zakupu?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super słyszeć, że serduszko już miałaś okazję posłuchać
Ja miałam krwiaka i dodatkowo jeszcze jeden zarodek który się zatrzymał. Krwiaka wchłonął się gdzieś w drugiej połowie ciąży, zarodek dużo szybciej, jakoś w 12 tyg nie było już praktycznie śladu po ciąży bliźniaczej. Musisz na siebie uważać, staraj się gwałtownie nie dźwigać (moja mama jest teraz po operacji zaćmy i też nie może Ady podnosić, ale znalazła sposób - kleka przed Adą, a Młoda sama jej się wspina na kolana i razem się powoli podnoszą). Trzymam kciuki za Was

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nulkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 07:57   #1757
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Szkoda że przestaje przyjmować na NFZ bo myślałam o nim pod kątem drugiej ciąży jeśli ta moja nowa gin mi się nie spodoba. Właśnie jutro mam wizytę. Biorę książkę i przekąski bo czeka się 3h.

Dzięki za rady co do ZUM. Jutro rano będziemy łapać i zrobimy posiew. Oby się udało bo inaczej do poniedzialku trzeba będzie się wstrzymać z badaniem i jeszcze zanim posiew... A może to jednak zanieczyszczenie próbki skoro resztą w normie? Tylko że crp nam wyszło 17,5 żałuję że nie zrobiłam morfologii jeszcze ale serio nie myślałam ze w ogóle nam coś wyjdzie.
Na szczęście młody już bez temperatury i miał zdecydowanie lepsze popołudnie mimo że wstał z drzemki z płaczem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko to długo u mnie ostatnio to nawet sprawnie idzie.

Kciuki za wyniki!

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
No chyba lekarz właśnie, kiedyś CI już o niej pisałam



dokładnie


Fajne warzywka
Które się lepiej Pestce przekraja?
Kurcze, nie można ufać tym specjalistom...




Kciuki, żeby jednak nie było cukrzycy!
Jak miałaś w 1 ciąży to jest duże prawdopodobieństwo, że się powtórzy?


Masakra


Super, że się wybawiłaś


Właśnie, Ty robisz pazury!
Ratuj! Miałam pierwszy raz hybrydy, paznokcie mi się teraz po prostu sypią! Nie dam rady już ich krócej pociąć, a końcówki niektóych się kruszą, rozdwajają... To chyba nie jest normalne?



Dziewczyny jak kupujecie dzieciom buty, jak nie jest to firma z której nosicie? Mierzycie za każdym razem stopę i wkładkę? Ile dodajecie?
Ja nie mogę młodemu zmierzyć stopy, zastanawiam się czy się nie przejechać na ten skaner, o którym chyba Emmos linkowała...
Te z magnesem.

Mierze na płasko. Nic nie dodaje.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 08:44   #1758
Jon_Snow
Wtajemniczenie
 
Avatar Jon_Snow
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 893
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Chilli zwykłe czerwone robiłam, nie ma co pokazywać

Emmos ja też jestem dobrej myśli i trzymam kciuki żeby krwiak się wchłonął

Pestycyda kurczę oby to był jednak błąd z tymi wynikami. Strasznie długo musisz czekać w kolejce

Calineczka mi też poprzednio po hybrydzie osłabiły się paznokcie, chciałam mieć dłuższe ale zaczęły się łamać i musiałam obciąć. Teraz mi pomalowała jakąś odżywką utwardzającą, zobaczymy czy coś da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jon_Snow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 10:01   #1759
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Emmos, dopiero teraz doczytałam o krwiaku! Modlę się o Was. Oszczędzaj się i na pewno wszystko będzie dobrze, krwaik się wchłonie i dzidziuś będzie miał dużo miejsca na rozwój

Udało nam się złapać siuśki Wojtka i zawiozłam do laboratorium. Patent z wanną zadziałał chociaż z 15 minut to wszystko trwalo. Chciałam jeszcze ogólne zrobić ale okazało się że trzeba mieć dwa pojemniczki w takim wypadku -.- także czekamy.
Młody od rana w humorze, noc przespał w końcu z jedną pobudką na karmienie i napadem kaszlu. Spaliśmy do 8

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Calineczka, ja ostatnio mierzyłam stopę to wzięłam zmywalne mazaki i odrysowalam kreski na płytkach w przedpokoju xD dodałam aż 1cm bo brałam zimowe buty a tu skarpeta jeszcze i bałam się że wyrośnie zaraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-21, 12:57   #1760
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Pestycyda Wy to macie przejścia

Emmos serducho
Oby krwiak szybciutko się wchłonął!

Ja ostatnio trzymałam tygodniowe maleństwo i


Cytat:
Napisane przez Chilli Pepper Pokaż wiadomość
Hmm a ile je nosiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakieś 3-4 tygodnie.

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość

Te z magnesem.

Mierze na płasko. Nic nie dodaje.

Jakbym nic nie dodała to na bank byłyby małe.

Cytat:
Napisane przez Jon_Snow Pokaż wiadomość

Calineczka mi też poprzednio po hybrydzie osłabiły się paznokcie, chciałam mieć dłuższe ale zaczęły się łamać i musiałam obciąć. Teraz mi pomalowała jakąś odżywką utwardzającą, zobaczymy czy coś da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już obcięłam na maksa Wyglądają strasznie, wstyd pokazywać. A pomalować nie pomaluję bo będzie chyba jeszcze gorzej.


Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość


[/COLOR]Calineczka, ja ostatnio mierzyłam stopę to wzięłam zmywalne mazaki i odrysowalam kreski na płytkach w przedpokoju xD dodałam aż 1cm bo brałam zimowe buty a tu skarpeta jeszcze i bałam się że wyrośnie zaraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja próbowałam na kartkach, ale młody nie ustoi w miejscu


Pisałam już na fb, u nas problemy z żelazem.
To możliwe, żeby hemoglobina spadła o 3 jednostki w ciągu 2 miesięcy?
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 14:05   #1761
faithworkswonders
Wtajemniczenie
 
Avatar faithworkswonders
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 2 330
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Jeżeli chodzi o buty , to po prostu jadę i mierze Emilce buty . Nie zamawiam im butów ani kurtkę przez internet.
Okulary wybrane ,jutro odbieram

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Bartosz

Emilia
faithworkswonders jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 14:07   #1762
calineczka3
Zadomowienie
 
Avatar calineczka3
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1 585
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Ale skąd wiesz że są dobre?
Ja nie widzę w zimowych ile jest luzu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
calineczka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 16:01   #1763
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Jutro ktoś poluje na zabawki w biedronce? Ja zastanawiam się nad kokyska dla lalek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 16:47   #1764
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Byłam dziś u alergolog. Pestka ok. Antybiotyk do końca tyg. Koniec.
Za to ja niestety dostałam inny steryd. Pulmicort mam brać 2x2. Doraźnie ventolin.
Nie dali mi na spirometrie, że względu na zagrożona ciążę.
Pani dr ładnie wszystko wpisała w obie karty ciąży


Prócz zimna zrobiła mi się jakaś afta na języku i nie mogę. Mówić ani przełykac. Masakra
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 16:48   #1765
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Pestycyda Wy to macie przejścia

Emmos serducho
Oby krwiak szybciutko się wchłonął!

Ja ostatnio trzymałam tygodniowe maleństwo i



Jakieś 3-4 tygodnie.



Jakbym nic nie dodała to na bank byłyby małe.


Ja już obcięłam na maksa Wyglądają strasznie, wstyd pokazywać. A pomalować nie pomaluję bo będzie chyba jeszcze gorzej.



Ja próbowałam na kartkach, ale młody nie ustoi w miejscu


Pisałam już na fb, u nas problemy z żelazem.
To możliwe, żeby hemoglobina spadła o 3 jednostki w ciągu 2 miesięcy?
Takie były wytyczne na str bobuxa itd. Żeby nic nie dodawać
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 16:48   #1766
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Jutro ktoś poluje na zabawki w biedronce? Ja zastanawiam się nad kokyska dla lalek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja 😈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 16:49   #1767
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez calineczka3 Pokaż wiadomość
Ale skąd wiesz że są dobre?
Ja nie widzę w zimowych ile jest luzu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wyczuwam duzy palec.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez karolinuuusia Pokaż wiadomość
Jutro ktoś poluje na zabawki w biedronce? Ja zastanawiam się nad kokyska dla lalek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mikser i blender drewniany. +2 układanki
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 18:40   #1768
karolinuuusia
Zakorzenienie
 
Avatar karolinuuusia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 118
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez anusia1990 Pokaż wiadomość
Ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na co polujesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Wyczuwam duzy palec.

---------- Dopisano o 17:49 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------



Ja mikser i blender drewniany. +2 układanki
Chyba ten mikser też wezmę

Poprosiłam brata i on pójdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Alicja



karolinuuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 19:07   #1769
minini
Zadomowienie
 
Avatar minini
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Cytat:
Napisane przez emmos Pokaż wiadomość
Chilli, dzięki kochana Tak też mi gin mówiła, że te krwiaki zazwyczaj się wchłaniają. Dobrze, że u kuzynki też tak było. Ja jestem dobrej mysli, chociaz mowila, że coś strasznego dzieje się ostatnio z ciążami jej pacjentek. Ja to już sobie wymówiłam, że to przez smog tak kobiety tracą ciąże Wewnętrznie czuję, że u mnie bedzie wszystko dobrze
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Bądź dobrej myśli! Pozytywne myslenie dziala cuda! I nie przemeczaj sie, nie noś, nie stój za duzo...

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Byłam dziś u alergolog. Pestka ok. Antybiotyk do końca tyg. Koniec.
Za to ja niestety dostałam inny steryd. Pulmicort mam brać 2x2. Doraźnie ventolin.
Nie dali mi na spirometrie, że względu na zagrożona ciążę.
Pani dr ładnie wszystko wpisała w obie karty ciąży


Prócz zimna zrobiła mi się jakaś afta na języku i nie mogę. Mówić ani przełykac. Masakra
Duzo zdrowia dla was obu!!


Pestycyda, skoro samopoczucie sie poprawia to moze stan zdrowia rownież? Ściskamy i przeesylamy duuuzo sił


Z kateringiem nie ma co omawiać niestety. Nie mają dietetyka na stanie, menu uklada ktoras z kucharek i tyle. Orientowałam sie prawnie jak to wygląda, nie ma żadnych norm ani przepisów dotyczacych wyżywienia i jakosci posilkow w przedszkolach i szkolach!!! Są tylko pojedyncze rozporządzenia, ale one nic nam w tej sprawie nie dają.
Trudno, bedziemy gotować. Chyba ze znajde na wlasn rękę resgauracje, która bedzie codziennie wozic obiad.. Poki co musimy przeorganizować nasze życie i na nowo poukladac plan dnia. Zachciało mi sie wracać do pracy
Mlody dzis został na drzemke beze mnie. Usypialy go godzine zanim zasnął ale jest OK! Jak sie obudził to chodził i budzil inne dzieci bo juz chciał sie bawić
Jutro ostatni dzien wolny. W piątek pierwszy dzien w pracy!! Dzis bylam podpisac umowe.
__________________
______________________
Bycie mamą jest najlepiej opłacaną pracą na świecie
- wynagrodzenie otrzymuje się w postaci czystej miłości
_________________________ __
minini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-21, 19:11   #1770
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: Lipcówki 2017 ❤️ cz. 13

Minini trzymam za was kciuki!
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-29 11:11:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.