Pomocy!!!! REGENAL!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-11, 19:47   #1
Pysio24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 623
Unhappy

Pomocy!!!! REGENAL!!!!


Witam. Mam problem. Kupilam Regenal welli,ale boję sie go użyć. Mam zrobiony balejaż platynowy blond z brązem i nie wiem,czy ten szampon nie zmieni koloru brązowego w jakiś dziwny . Prosze pomóżcie,bo boję sie umyć nim włosy. Z góry dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Pysio24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 19:54   #2
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

Ja kiedyś używałam Regenalu i mój kolor włosów nie zmienił się ani trochę - ale ja mam włosy niefarbowane, więc nie wiem jak zadziała na Twoje
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 20:01   #3
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

Po co zakładasz dwa identyczne wątki? usuń jeden
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 20:35   #4
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

Cytat:
Napisane przez Pysio24
Witam. Mam problem. Kupilam Regenal welli,ale boję sie go użyć. Mam zrobiony balejaż platynowy blond z brązem i nie wiem,czy ten szampon nie zmieni koloru brązowego w jakiś dziwny . Prosze pomóżcie,bo boję sie umyć nim włosy. Z góry dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam.
Regenal brązu nie ruszy. usunie tylko żółtawy odcień z pasemek, ale to dopiero po 2, 3 użyciu. Ja tez się bałam i trzymałam za pierwszym razem go na głowie pół minutki zobaczyłam, ze nic sie nie dzieje i teraz trzymam 3
Ten szampon na prawde jest łagodny, chyba najłagodniejszy tego typu jaki miałam, więc nie masz się czego bać

ps. pamiętaj jednak o tym, zeby zaraz po wsmarowaniu we włosy przetrzeć mokrym ręcznikiem skórę twarzy i szyi i opłukac ręce. ( raz miałam 3 minuty piane na czole i potem musiałam szorować )
Pozdrawiam!
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:56   #5
werax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 102
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

napewno nie zmieni koloru jasne wlosy będąplatynowe mozesz trzymać 5min
werax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 15:23   #6
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

ja tez mam pasemka blond i braz i do roku uzywam tylko regenalu wymieszanego troche z innym szamponem, pieknie obchodzi sie z blondem, a brązem nic sie zlego nie dzieje
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:32   #7
martaa_w
Raczkowanie
 
Avatar martaa_w
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 107
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

Nic nie grozi brązowym włoskom. Regenal usunie tylko żółtawy odcień na włoskach blond. Będą ładne, platynowe
Po umyciu włosów regenalem użyj koniecznie maski lub dobrej odżywki do włosów
__________________

martaa_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-12, 17:11   #8
Pysio24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 623
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedź. Dzią rano umylam pierwszy raz Regenalem. Nic zlego sie nie stalo to znaczy wlosy nie są fioletowe, a że tydzien temu bylam u fryzjera to jeszcze nie zdążyły zrobić się zółte. Ale wolę zapobiegać niż potem walczyć z "kurczakiem" na głowie.
Pysio24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 17:58   #9
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

Cytat:
Napisane przez Pysio24
Bardzo dziękuję wszystkim za odpowiedź. Dzią rano umylam pierwszy raz Regenalem. Nic zlego sie nie stalo to znaczy wlosy nie są fioletowe, a że tydzien temu bylam u fryzjera to jeszcze nie zdążyły zrobić się zółte. Ale wolę zapobiegać niż potem walczyć z "kurczakiem" na głowie.
Pewnie, że nie będą fioletowe, bo Regenal to szampon, a nie płukanka Tylko, jak napisałam martaa w, nie zapomnij nakladać jakiejś dobrej odżywki albo maski do farbowanych włosków, bo jednak sam szampon trochę wysusza włoski.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 21:23   #10
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

witam was tez chce kupic regenal, ale bardzo sie boje ze wloski stana sie biale, siwe lub fioletowe. czy u zadnej z was tak sie nie stalo?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-08, 21:58   #11
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

Cytat:
Napisane przez nadia07
witam was tez chce kupic regenal, ale bardzo sie boje ze wloski stana sie biale, siwe lub fioletowe. czy u zadnej z was tak sie nie stalo?
jesli przeczytalas wypowiedzi wyzej to juz powinnas wiedziec, ze na wszystkie Twoje pytania odpowiedz brzmi: NIE Ja uzywam regenalu przy kazdym myciu w polaczeniu z jakims innym szamponem i:
1. wlosy maja ladny blond odcien, nie sa zoltawe - biale ani siwe sie nie zrobia, bo przeciez nie masz chyba jeszcze siwych wloskow
2. fioletowe tez nie beda (ja trzymam regenal na wloskach 3 minuty) - regenal nie nadaje fioletowego odcienia, podobnie jak pluknaka flor illum do wloskow blond - to jedyne znane mi dwa specyfiki (w dodatku polecone przez fryzjera), ktore mimo czestego stosowania, mycia czy plukania nie nadadza zadnego fioletu wloskom.
Takze bez obawe mozesz go kupic
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-09, 08:56   #12
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

a jeszcze jedno bo dziewczyny pisza ze maja balejaze braz i blond, ja mam wlasnie blond platynkowy (ktory neistety zaczal zlknac) i blad lisio rudawy :/ napewno sie nic nie stanie z tym drugim odcieniem blondu?
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 08:59   #13
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

Cytat:
Napisane przez nadia07
a jeszcze jedno bo dziewczyny pisza ze maja balejaze braz i blond, ja mam wlasnie blond platynkowy (ktory neistety zaczal zlknac) i blad lisio rudawy :/ napewno sie nic nie stanie z tym drugim odcieniem blondu?
Regenal dziala tylko na jasny blond, wiec z tym rudym nic sie nie stanie. Ja kiedys z reszta po nieudanych pasemkach probowalam pozbyc sie regenalem rudawego odcienia i nie dalo rady wiec bez obaw
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 09:14   #14
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

ja tez bym sie chciala pozbyc tego rudawego odcienia :P tyle ze boje sie zeby nie wyszlo zoltko albo cos gorszego. ale dziekuje z ainfo
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 09:17   #15
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

Cytat:
Napisane przez nadia07
ja tez bym sie chciala pozbyc tego rudawego odcienia :P tyle ze boje sie zeby nie wyszlo zoltko albo cos gorszego. ale dziekuje z ainfo
Regenalem sie go na pewno nie pozbedziesz zoltego sie nie musisz obawiac, bo regenal po prostu na tych rudawych nie zadziala w zaden sposob
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-09, 09:54   #16
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

ile kosztuje ten regenal? i ta plukanka flor illum ? on jest z serii profesjonalnej czy mozna w normalnym sklepie dostac?

mam wlosy farbowane cieplym odcieniem "bardzo bardzo jasny blond" garniera i troszeczke zoltawe są. da rady to usunac tym szamponem?
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 08:48   #17
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

Cytat:
Napisane przez shockwaves
ile kosztuje ten regenal? i ta plukanka flor illum ? on jest z serii profesjonalnej czy mozna w normalnym sklepie dostac?

mam wlosy farbowane cieplym odcieniem "bardzo bardzo jasny blond" garniera i troszeczke zoltawe są. da rady to usunac tym szamponem?
Regenal kosztuje około 20 złotych, jest z firmy Wella, ale nie z serii profesjonalnej, żółty kolor napewno stopniowo bedzie Ci usuwał. Dostaniesz go chyba w każdym sklepie( a juz na pewnow Rossamanie, Naturze czy nawet Tesco ). Natomiast płukanke flor illum kupisz tylko w sklepach z artykułami fryzjerskimi, ja za nią zapłaciłam 8 zł
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 16:09   #18
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

uu w moim miastku nie ma rossmana, natury ani tesco :P ale w supermarkecie znalazlam za 17zł, jutro sie po niego chyba wybiore dzieki za odp.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 16:45   #19
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

Cytat:
Napisane przez shockwaves
uu w moim miastku nie ma rossmana, natury ani tesco :P ale w supermarkecie znalazlam za 17zł, jutro sie po niego chyba wybiore dzieki za odp.
heh, to fajnie, ze znalazlas. Ja te sklepy tylko tak przykładowo wymienilam regenal jest z reguly wszedzie dostepny
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-17, 10:09   #20
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
Ja uzywam regenalu przy kazdym myciu w polaczeniu z jakims innym szamponem
odświeżam wątek, bo naczytałam sie wszędzie ze Regenal wysusza bardzo włosy, placze i cięzko coś z nimi zrobić i tak własnie pomyslalam czy byłby efekt jakby go pomieszac z innym szamponem albo odzywką do spłukiwania, czy Tobie o to chodziło ??

pzdr;)
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 14:01   #21
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

ja kupiłam już drugie opakowanie tego szamponu, nie używam go codziennie ale np raz w tygodniu, lub kiedy chce rozjaśnić włoski tzn pozbyć się żółtego koloru, ja widze efekty w postaci bardziej platynowego odcienia
zresztą odkryłam go dzięki koleżance , u której zauważyłam z dnia na dzień ładniejszczy, jaśniejszy(bielszy) odcień
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 14:55   #22
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

Cytat:
Napisane przez gabi86 Pokaż wiadomość
odświeżam wątek, bo naczytałam sie wszędzie ze Regenal wysusza bardzo włosy, placze i cięzko coś z nimi zrobić i tak własnie pomyslalam czy byłby efekt jakby go pomieszac z innym szamponem albo odzywką do spłukiwania, czy Tobie o to chodziło ??

pzdr
tak, regenal wysusza włosy
dlatego jak ja go używałam (obcenie już nie używam, bo mam jednolity jasny brąz na włoskach, bo rozjaśnianie plus te szampony fioletowe wysuszyłu mi końce włosów) właśnie tak jak napisałam i dobrze zrozumiałaś - mieszałam go z innym szamponem (jakimś np.nawilżającym). Ale ja krótko używałam regenalu, jak miałam jeszcze pasemka blond to potem przerzucialam się na szampon z l'oreal professionell shine blonde-też fioletowy-ale nie wysuszał włosów tak bardzo jak regenal i nie plątał ich, nie były takie szorstkie w dotyku - mimo tego jednak po dość długim okresie użytkowania wyszuszył włoski i zrezygnowałam z rozjaśniania włosów, tym bardziej,ze chce je zapuscic
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 15:35   #23
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Pomocy!!!! REGENAL!!!!

Dzieki dziewczynki. Chyba sprobuje, najwyzej bedzie na wyjatkowe okazjie. Ja tez mysle zmienic kiedys blond na ciemny, tyle problemow z wlosami co mam teraz nigdy nie mialam, pozatym podobno w ciemnych mi lepiej :)

pzdr;)
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.