Seriale cz. IV - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-08-15, 16:39   #151
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
serię The Affair wciągniesz migiem, to tylko 10 odc i szybko mija. czy tylko mnie wkurzali gł bohaterowie?
Trochę więcej niż 10 odc., bo są 3 sezony
Czasami bohaterowie mnie denerwowali, zależy w którym sezonie. Generalnie uważam, że Noah i Alison to straszni egoiści. Alison znielubiłam z czasem. A polubiłam Helen. Najbardziej wkurzająca jest nastoletnia córeczka fajny jest lekarz, zdaje się Vic.
To co mi się najbardziej w tym serialu podoba to pokazanie tej samej historii z punktu widzenia różnych bohaterów - każdy zwraca na inne szczegóły uwagę, inaczej ocenia te same fakty - subiektywny punkt widzenia.

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
A oglądałyście już może nowy Twin Peaks? Jestem ciekawa, jak wrażenia.
My oglądamy. Jest to zupełnie inny klimat niż 2óch starych sezonów, które uwielbiam nowy sezon jest trudniejszy w odbiorze - czasami na prawdę nie wiadomo o co chodzi Lynchowi były odcinki, na których wymiękałam, ale są też interesujące wątki, które śledzę z prawdziwą przyjemnością. Musisz sama spróbować, bo odbiór nowego TP to bardzo indywidualna sprawa.

Moim nowym odkryciem jest izraelski serial False Flag - bardzo wciąga:
http://www.imdb.com/title/tt3602528/?ref_=nv_sr_2
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-15, 17:55   #152
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez polna_rozyczka Pokaż wiadomość
To też dzisiaj zaczynam! Fajne?
Dla mnie super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-16, 07:55   #153
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Seriale cz. IV

Dobrnęłam w The good wife do śmierci Willa i serial zupełnie stracił dla mnie sens. Odczekam kilka dni i może skończę sezon.

Zaczęłam The Affair i sama nie wiem co o nim myśleć? Może jak już dobrnę do tego kogo zabili będzie ciekawiej? Póki co mam wrażenie, że scenariusz nie jest zbyt odkrywczy i reżyser na siłę próbuje coś ugrać tym cięciem historii i odgrywaniem wielkiej tajemnicy.
Aktor grający Noah zupełnie nie pasuj mi do tej roli. Jest nieco rozlazły i podstarzały. Zainteresowanie kobiet, które budzi jest dla mnie mocno naciągane.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-16, 11:06   #154
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Seriale cz. IV

Black Mirror daje do myślenia dokąd zmierza postęp technologiczny i jak wpłynie na relacje społeczne. Póki co widzieliśmy pierwszy sezon. Podoba mi się to, że każdy odcinek jest inną historią. Polecam zwrócić uwagę na ten serial jeśli ktoś jeszcze nie widział.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-16, 11:17   #155
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
Black Mirror daje do myślenia dokąd zmierza postęp technologiczny i jak wpłynie na relacje społeczne. Póki co widzieliśmy pierwszy sezon. Podoba mi się to, że każdy odcinek jest inną historią. Polecam zwrócić uwagę na ten serial jeśli ktoś jeszcze nie widział.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo polecam ten serial. Są tez słabsze odcinki, ale mimo to one pokazują co się może stać w przyszłości. Polecam 1 odcinek 3 sezonu, który jest o aplikacji podobnej do instagrama.
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-16, 12:45   #156
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Black Mirror jest świetne

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zaczęłam The Affair i sama nie wiem co o nim myśleć? Może jak już dobrnę do tego kogo zabili będzie ciekawiej? Póki co mam wrażenie, że scenariusz nie jest zbyt odkrywczy i reżyser na siłę próbuje coś ugrać tym cięciem historii i odgrywaniem wielkiej tajemnicy. Aktor grający Noah zupełnie nie pasuj mi do tej roli. Jest nieco rozlazły i podstarzały. Zainteresowanie kobiet, które budzi jest dla mnie mocno naciągane.
Co do aktora grającego Noah zgadzam się ale mam też taką sama opinię o Alison, aktorka nie jest aż tak zachwycająca, żeby tak wszyscy na nią lecieli - dość specyficzna nawet, ale taka wizja reżysera, chyba. Może po prostu chcieli wziąć takich bardziej zwyczajnych z wyglądu aktorów.
Mi w tym serialu podobało się najbardziej pokazanie tych samych zdarzeń z punku widzenia różnych osób - jak inaczej postrzegamy i oceniamy te same fakty, siebie samych itd. Od strony psychologicznej uważam, że to świetny serial, bardzo trafne spostrzeżenia i bardzo realistycznie i prawdopodobnie pokazane zachowania, moim zdaniem.
Plusem dla mnie było też, że głównymi bohaterami są ludzie dorośli - co raz trudniej o takie seriale.

Ostatecznie dałam się namówić i dokończyłam Ozark - pierwszy odcinek był dla mnie fatalny, ale potem jakoś się rozkręciło. Dużym minusem tego serialu jest mała oryginalność historii - te wszystkie motywy już były. Plusem fajny klimat, gra aktorska i mimo wszystko chce się wiedzieć co dalej.

Za to chyba Gypsy sobie daruję, próbowałam oglądać, ale jakie to jest nudne, poddałam się chyba w połowie odcinka.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-16, 16:58   #157
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Seriale cz. IV

Czy ktoś z Was oglądał serial Biała Księżniczka?
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2017-08-16 o 16:59
leille jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-17, 22:17   #158
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Seriale cz. IV

Właśnie się dowiedziałam, że 27 sierpnia będzie 2 sezon Victorii
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-17, 22:58   #159
Sheena_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 860
GG do Sheena_
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Zaczęłam The Affair i sama nie wiem co o nim myśleć? Może jak już dobrnę do tego kogo zabili będzie ciekawiej? Póki co mam wrażenie, że scenariusz nie jest zbyt odkrywczy i reżyser na siłę próbuje coś ugrać tym cięciem historii i odgrywaniem wielkiej tajemnicy.
Aktor grający Noah zupełnie nie pasuj mi do tej roli. Jest nieco rozlazły i podstarzały. Zainteresowanie kobiet, które budzi jest dla mnie mocno naciągane.
Zaczęłam właśnie 4 odcinek i mam podobne odczucia. Na razie fabula nie porywa a główny bohater jest dla mnie absolutnie odpychający. Nie widzę też za bardzo jakiejs specjalnej chemii między bohaterami i nie rozumiem skąd nagle ten romans. Żadne z nich nie starało się nawet tego ukrócić tylko radośnie zaczęli zdradzać swoich małżonków mimo że oba małżeństwa wyglądały na w miarę udane. No ale nic, daje jeszcze szansę temu serialowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sheena_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 07:35   #160
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Seriale cz. IV

PinkVanille dokladnie zgadzam sie w 100% z tym co napisalas o The Affair.

Mnie wkurzali, i dlatego zrobilismy ciurkiem jeden sezon.

Mnie Noah by absolutnie nie zaczarował :haha: ale jak to mówią o gustach się nie dyskutuje.

Później oglądałam Divorce i trochę mi przypominał aczkolwiek inaczej kręcony i totalnie owinięty wokół SJParker.
Może przy nadmiarze czasu pociągnę The Affair następne serie

Na bieżąco The Suits i odkąd odeszła Jessica to już nie to

---------- Dopisano o 06:35 ---------- Poprzedni post napisano o 06:33 ----------

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Trochę więcej niż 10 odc., bo są 3 sezony
Czasami bohaterowie mnie denerwowali, zależy w którym sezonie. Generalnie uważam, że Noah i Alison to straszni egoiści. Alison znielubiłam z czasem. A polubiłam Helen. Najbardziej wkurzająca jest nastoletnia córeczka fajny jest lekarz, zdaje się Vic.
To co mi się najbardziej w tym serialu podoba to pokazanie tej samej historii z punktu widzenia różnych bohaterów - każdy zwraca na inne szczegóły uwagę, inaczej ocenia te same fakty - subiektywny punkt widzenia.

Moim nowym odkryciem jest izraelski serial False Flag - bardzo wciąga:
http://www.imdb.com/title/tt3602528/?ref_=nv_sr_2
dokladnie, straszni egoiści!
dzieki za polecenie FF
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 08:42   #161
Rickyy34
Raczkowanie
 
Avatar Rickyy34
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 74
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez PinkVanille Pokaż wiadomość
Black Mirror jest świetne



Co do aktora grającego Noah zgadzam się ale mam też taką sama opinię o Alison, aktorka nie jest aż tak zachwycająca, żeby tak wszyscy na nią lecieli - dość specyficzna nawet, ale taka wizja reżysera, chyba. Może po prostu chcieli wziąć takich bardziej zwyczajnych z wyglądu aktorów.
Mi w tym serialu podobało się najbardziej pokazanie tych samych zdarzeń z punku widzenia różnych osób - jak inaczej postrzegamy i oceniamy te same fakty, siebie samych itd. Od strony psychologicznej uważam, że to świetny serial, bardzo trafne spostrzeżenia i bardzo realistycznie i prawdopodobnie pokazane zachowania, moim zdaniem.
Plusem dla mnie było też, że głównymi bohaterami są ludzie dorośli - co raz trudniej o takie seriale.

Ostatecznie dałam się namówić i dokończyłam Ozark - pierwszy odcinek był dla mnie fatalny, ale potem jakoś się rozkręciło. Dużym minusem tego serialu jest mała oryginalność historii - te wszystkie motywy już były. Plusem fajny klimat, gra aktorska i mimo wszystko chce się wiedzieć co dalej.

Za to chyba Gypsy sobie daruję, próbowałam oglądać, ale jakie to jest nudne, poddałam się chyba w połowie odcinka.
obejrzałam ze trzy odcinki Ozark, ale stwierdziłam, że chyba nie warto. Historia nie specjalnie oryginalna i mało akcji...
Rickyy34 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-18, 09:38   #162
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Seriale cz. IV

U nas aktualnie "na tapecie" Gra o Tron i Into The Badlands, ale jakoś średnio mamy natchnienie oglądać ostatnio cokolwiek. Natomiast całkowita posucha jeśli chodzi o filmy; w kinie byliśmy chyba ostatni raz ze sto lat temu
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 13:33   #163
Sofia900
Raczkowanie
 
Avatar Sofia900
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 48
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Bardzo polecam ten serial. Są tez słabsze odcinki, ale mimo to one pokazują co się może stać w przyszłości. Polecam 1 odcinek 3 sezonu, który jest o aplikacji podobnej do instagrama.

Myślę, ze to jeden z najlepszych seriali jakie widziałam. Sama nie wiem który odcinek mi się najbardziej podobał... na pewno polecam "Białe święta" i "San Junipero"
Sofia900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-18, 14:41   #164
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Sofia900 Pokaż wiadomość
Myślę, ze to jeden z najlepszych seriali jakie widziałam. Sama nie wiem który odcinek mi się najbardziej podobał... na pewno polecam "Białe święta" i "San Junipero"
O tak, ,,San Junpiero'' było cudowne.
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 10:09   #165
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Jako taki lżejszy serial obejrzeliśmy Atypical i bardzo mi się spodobał - zabawny, pozytywny, coś innego. W interesujący sposób pokazuje problem - bez dramatyzowania i frustracji. Szybko się ogląda tylko 8 półgodzinnych odcinków.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 16:23   #166
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Seriale cz. IV

Teraz oglądam serial, który mnie bardzo zainteresował. The Expanse
Nie mogę jednak obejrzeć więcej niż dwa odcinki dziennie bo mózg mi się lasuje, trudno mi nadążyć za całą akcją i zrozumieć wszystko.
Zwykle oglądam po angielsku tylko, w tym musiałam włączyć polskie napisy bo słownictwo jest takie trudne. Jak ktoś lubi SF, świetne efekty specjalne i nieoczywiste intrygi to bardzo polecam.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.

Edytowane przez zakonna
Czas edycji: 2017-08-19 o 16:25
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 16:48   #167
ateris
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 5 897
Dot.: Seriale cz. IV

TŻ mnie namówił na Defenders i jestem po 1 odcinku. Jako, że lubię Marvela ( a zwłaszcza Jessice Jones), chętnie obejrzę. Zaciekawiła mnie postać grana przez Sigourney Weaver.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ateris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 18:11   #168
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Teraz oglądam serial, który mnie bardzo zainteresował. The Expanse
Nie mogę jednak obejrzeć więcej niż dwa odcinki dziennie bo mózg mi się lasuje, trudno mi nadążyć za całą akcją i zrozumieć wszystko.
Zwykle oglądam po angielsku tylko, w tym musiałam włączyć polskie napisy bo słownictwo jest takie trudne. Jak ktoś lubi SF, świetne efekty specjalne i nieoczywiste intrygi to bardzo polecam.
Bardzo dobry początek dla mnie też był trudny, ale jak już zorientowałam się w tym świecie to bardzo mnie wciągnęło.

Cytat:
Napisane przez ateris Pokaż wiadomość
TŻ mnie namówił na Defenders i jestem po 1 odcinku. Jako, że lubię Marvela ( a zwłaszcza Jessice Jones), chętnie obejrzę. Zaciekawiła mnie postać grana przez Sigourney Weaver.
A mi się wydaje najsłabszym ogniwem Defenders też się dałam namówić na obejrzenie tego serialu
Weaver jest generalnie dobra aktorką, ale tu jakoś tak cienko wypada, chyba nie jej klimaty.
Podoba mi się jak połączyli klimaty z serii dotyczących poszczególnych bohaterów - zmieniają się kolory i muzyka w zależności od wątku danego bohatera. Ale jak na razie (po 4 odcinkach) serial mnie nie zachwycił, ma lepsze i słabsze momenty, trochę dłużyzn.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-19, 18:19   #169
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Seriale cz. IV

The expanse poczatek tudny ale jak juz sie przebrnie przez 4 5 odcinkow to wciaga na maxa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-20, 09:11   #170
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;76432151]The expanse poczatek tudny ale jak juz sie przebrnie przez 4 5 odcinkow to wciaga na maxa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
I jest piękny wizualnie.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 11:18   #171
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Rapsodia Pokaż wiadomość
serię The Affair wciągniesz migiem, to tylko 10 odc i szybko mija. czy tylko mnie wkurzali gł bohaterowie?
Mnie też wkurzają BARDZO Może dlatego nie jestem zachwycona, obejrzałam cztery czy pięć odcinków i ciężko mi idzie. Dodatkowo aktorka, która gra Alison kompletnie mi się nie podoba, ma irytujący mnie typ urody
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-20, 18:18   #172
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Mnie też wkurzają BARDZO Może dlatego nie jestem zachwycona, obejrzałam cztery czy pięć odcinków i ciężko mi idzie. Dodatkowo aktorka, która gra Alison kompletnie mi się nie podoba, ma irytujący mnie typ urody
Ja dzisiaj zaczęłam oglądać.
Jestem na 4 odcinku i z jednej strony intryguje, a z drugiej nudzi Widziałam, że chyba 3 sezony są
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 10:57   #173
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Seriale cz. IV

The expanse 2 sezon. Nie wiem jak to możliwe, ale 2 sezon lepszy od pierwszego.
brakuje skali na ocenę tego serialu.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 14:12   #174
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Seriale cz. IV

Zaczęłam oglądać The OA, pierwszy odcinek mi się nawet spodobał, ale im dalej tym gorzej Ktoś może dał radę obejrzeć cały sezon i powie, czy warto się dalej męczyć, czy może lepiej sobie darować po 4 odc / ponoć od 5 odc akcja się rozkręca, ale mhm jakoś w to wątpię/
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 14:15   #175
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Zaczęłam oglądać The OA, pierwszy odcinek mi się nawet spodobał, ale im dalej tym gorzej Ktoś może dał radę obejrzeć cały sezon i powie, czy warto się dalej męczyć, czy może lepiej sobie darować po 4 odc / ponoć od 5 odc akcja się rozkręca, ale mhm jakoś w to wątpię/
Rozwiń skrót, bo nie kojarzę o który serial chodzi
EDIT: Już kojarzę, to tytuł nie oglądałam, sama jestem ciekawa czy warto.
__________________






Edytowane przez PinkVanille
Czas edycji: 2017-08-21 o 14:16
PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 14:43   #176
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Seriale cz. IV

Ogladam defendersow i na razie mi sie podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 14:57   #177
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Seriale cz. IV

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;76477866]Ogladam defendersow i na razie mi sie podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Po obejrzeniu całości uważam, że był całkiem ok.
Szkoda tylko, że tak mało odcinków.

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Właśnie się dowiedziałam, że 27 sierpnia będzie 2 sezon Victorii
Czekam i ja
A w Polsce będzie można oglądać we wrześniu na HBO widziałam zapowiedzi.
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-21, 19:05   #178
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Seriale cz. IV

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Zaczęłam oglądać The OA, pierwszy odcinek mi się nawet spodobał, ale im dalej tym gorzej Ktoś może dał radę obejrzeć cały sezon i powie, czy warto się dalej męczyć, czy może lepiej sobie darować po 4 odc / ponoć od 5 odc akcja się rozkręca, ale mhm jakoś w to wątpię/
Ja obejrzałam cały sezon i bardzo mi się podobał. Specyficzny bardzo,ale moim zdaniem warto.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 10:24   #179
tofik1984
Zadomowienie
 
Avatar tofik1984
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 460
Dot.: Seriale cz. IV

Witajcie
Ja póki co oglądam "Wersal" , ale zerknę na seriale, które Wy oglądacie.
tofik1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-08-22, 10:40   #180
maytha
Rozeznanie
 
Avatar maytha
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 570
Dot.: Seriale cz. IV

Cześć wszystkim!

Korzystacie z jakichś aplikacji lub stron internetowych, które pomagają nadążyć za wszystkimi ulubionymi serialami i jakoś ogarnąć w jednym miejscu te, które aktualnie się ogląda? U mnie aktualnie na tapecie są 3 seriale i mam chrapkę na kilka innych, a zapisywanie w notesie obejrzanych odcinków danego sezonu zdecydowanie przestaje mi się podobać Jak nad tym panujecie?
maytha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-26 19:19:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:42.