Pogaduchy o kwiatach + spam codzienny - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-18, 18:49   #271
Taranka
Zakorzenienie
 
Avatar Taranka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 768
Dot.: Pogaduchy o kwiatach + spam codzienny

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Z tą wilgotnością to nie wiem, bo mam pod nim powieszony taki jakby zbiorniczek z wodą, a do tego zraszam liście co 2 dzień. Kurde no, zaraz mi padnie cały, a to prezent

Może faktycznie jakiś grzyb albo inny dziad

Masz może jakiś pomysł jak to odratować?
Poszukaj może w necie jak wygląda grzyb na tej konkretnej palmie. Jak będzie pasować, to kup Topsin i oprysk.

A wilgotność to zależy, nie wiem ile jest u Ciebie, ale czytałam że te pojemniczki na kaloryferze nie dają dużej różnicy.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

To liwistona tak? Tak mi się wydawało, że ją kojarzę i poszukałam po zdjęciach. Przeczytałam właśnie, że wymaga dużo słońca i wysokiej wilgotności. A w jakiej jest ziemi?
__________________
So much internet so little time.
Taranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 19:19   #272
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Pogaduchy o kwiatach + spam codzienny

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Poszukaj może w necie jak wygląda grzyb na tej konkretnej palmie. Jak będzie pasować, to kup Topsin i oprysk.

A wilgotność to zależy, nie wiem ile jest u Ciebie, ale czytałam że te pojemniczki na kaloryferze nie dają dużej różnicy.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

To liwistona tak? Tak mi się wydawało, że ją kojarzę i poszukałam po zdjęciach. Przeczytałam właśnie, że wymaga dużo słońca i wysokiej wilgotności. A w jakiej jest ziemi?
Ziemia specjalna do palm, mam ją z kwiaciarni, stoi u mnie ledwo tydzień...kurcze, jestem załamana bo zaraz nic z niej nie będzie.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-26, 18:23   #273
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Pogaduchy o kwiatach + spam codzienny

Czy uprawia któraś z Was kolendrę?
Zasiałam kolendrę z nasion, urosła na ok. 8 cm po czym zaczęła więdnąć. Nie wiecie może od czego? Podlewam ją co 2, 3 dni z umiarem, nie zasilam niczym, wsiałam ją do ziemi do ziół, trzymam na wschodnim parapecie, ale teraz dosyć późno podnoszę rolety po nocy więc może ma za mało słońca albo ją przelałam Macie jakieś pomysły co mogło jej zaszkodzić i czy da się ją jeszcze uratować?
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-05, 13:54   #274
indecorum
Rozeznanie
 
Avatar indecorum
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 644
Dot.: Pogaduchy o kwiatach + spam codzienny

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;87793080]Czy uprawia któraś z Was kolendrę?
Zasiałam kolendrę z nasion, urosła na ok. 8 cm po czym zaczęła więdnąć. Nie wiecie może od czego? Podlewam ją co 2, 3 dni z umiarem, nie zasilam niczym, wsiałam ją do ziemi do ziół, trzymam na wschodnim parapecie, ale teraz dosyć późno podnoszę rolety po nocy więc może ma za mało słońca albo ją przelałam Macie jakieś pomysły co mogło jej zaszkodzić i czy da się ją jeszcze uratować?[/QUOTE]A pokaz zdjęcie
Sprawdzalas ziemie czy nie jest za mokra jak podlewalas?
Moze tez byc od przeciągu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
I have tasted of the fruit and it's opened up my eyes
It's given me a thirst that's so hard to satisfy
indecorum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-05 14:54:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.