Azja Express - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-22, 21:20   #841
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Azja Express

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:53
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 22:48   #842
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Azja Express

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7906302 1]No i widac oczytanie celebrytow... Cytat Reja to chyba najbardziej znane polskie zdanie.[/QUOTE]
Ja przecierałem oczy ze zdumienia (a w sumie z zażenowania bardziej), serio
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 08:37   #843
shiava
Zadomowienie
 
Avatar shiava
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 318
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Ja przecierałem oczy ze zdumienia (a w sumie z zażenowania bardziej), serio
Też byłam w szoku. Jak można nie znać takich rzeczy? Dzieci z podstawówki to znają. I nie da się tego wytłumaczyć stresem - po prostu nie znali przysłowia i tyle
shiava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 10:39   #844
obłoczek
Raczkowanie
 
Avatar obłoczek
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 281
Dot.: Azja Express

[1=62f33e9ec77d3cf0943e95d a9955941e4a625c6c;7906302 1]No i widac oczytanie celebrytow... Cytat Reja to chyba najbardziej znane polskie zdanie.[/QUOTE]

Też mnie zdziwiła nieznajomość tego cytatu, ale wytłumaczeniem może być to, że wcześniej przegonili ich po tych górach. Na domówce Staszek mówił, że wspinali się ze 3 godziny. W tej sytuacji naprawdę ciężko zebrać myśli.
Marta czy Joanna pokręciły tylko poszczególne słówka, natomiast Piróg zupełnie jakby nie znał sensu tego cytatu.
__________________

Wszyscy chcą rozumieć malarstwo, dlaczego nie próbują zrozumieć śpiewu ptaków? (Pablo Picasso)
obłoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 11:13   #845
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Azja Express

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:52
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 11:17   #846
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Azja Express

Antek dziwnie się zachowywał, jakby grał takiego luzaka A oczy Marty na ich powitanie
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 18:53   #847
theorema
Zadomowienie
 
Avatar theorema
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 674
Dot.: Azja Express

Piróg jest dla mnie bardzo negatywnym zaskoczeniem. Wcześniej nie oglądałam z nim programów, więc nie bardzo wiedziałam jaki jest, ale wydawał się po prostu pozytywny. Na początku programu go polubiłam, rozśmieszyła mnie ta akcja jak poszli na otwarcie sklepu i było widać, że bardziej zależy im na zabawie niż ściganiu. A potem wyszło, że ma niezłe ciśnienie na wygraną i udawał wyluzowanego. Od kilku odcinków wiecznie stroi fochy i obraża Antka i Pawła. Pewnie w tym spora zasługa tego, żeby się coś działo i podskoczyła oglądalność, ale powiem szczerze, że to będzie męczący finał z nim. Tak naprawdę najmniej konfliktowy został Staszek, Marta wiecznie narzeka i jest bardzo irytująca, dodatkowo dołączyła do "gangu". Strasznie to żenujące, najbardziej polubiłam siostry Bijoch. Nie dość, że świetnie sobie poradziły chyba jako jedyne z matematyką to nie angażowały się w żadne konflikty.
theorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-23, 20:53   #848
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Azja Express

Cieszę się że Marta z goralem są w finale. Dała radę martucha z cytatem.
A Przetakiewicz skoro stać na samolot, to może sobie też książkę reja kupić.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 22:20   #849
Arwenka1
Rozeznanie
 
Avatar Arwenka1
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 769
Dot.: Azja Express

Mnie Marta strasznie irytuje.Robi z siebie echo Piróga. Nie błyszczy intelektem,jest irytująca,taka zawistna frustratka.Uwielbiam fakt,że zdanie Wierzbickiej i Staszka dla chłopaków są najgroźniejszymi rywalami.Chyba zapomnieli,że przegrali tyn program i gdyby nie pomoc stacji już dawno byliby w Polsce.
W przyszłym odcinku Piróg wyśmiewa wygląd Antka.Poziom piaskownicy
Arwenka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 19:33   #850
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Azja Express

Jak juz wspominalam, ja pierwsza edycje obejrzalam jak sie skonczyla, te zaczelam tez ogladac tydzien temu i teraz tak jak wy czekam na final.

I przyznam, ze jestem w szoku czytajac wasze komentarze, bo myslalam, ze bedzie to jazda na maksa po Antku i uwielbienia nad Pirogiem... Ale nie jest, uff!!!

Tego Piroga nigdy nie widzialam wczesniej, ale tak jak juz ktos tu pisal, napisze tez - on sam ma problem ze swoja orientacja i wydaje mu sie, ze wszyscy go przez to atakuja... Niech mu ten zalosny kolcz pomoze, chociaz watpie w efekt "terapii".

Ten Jakobiak to tez masakra, chwalenie sie wszystkim itd., zagadywanie do kazdego "my friend" (we mnie sie gotuje jak ktos tak do mnie zagaduje), wielka gwiazda. Ale przyznam, wolalabym jego i Przetaczkiewicz w finale, a nie Piroga.

Marta i Staszek to totalne zaskoczenie, ona walczy sama ze soba, a on to totalny luz i atrakcja tego programu. ;-) Fajnie, gdyby wygrali, bo sa spoko, ale z drugiej strony - tak naprawde oni juz odpadli, wiec nie wiem czy im sie nalezy...

TRZYMAM KCIUKI ZA ANTKA I PAWLA! Chociaz Pawel to rzeczywiscie malkontent i zdarzaja mu sie niewlasciwe wypowiedzi, to jednak nie jest falszywy ani zawistny. Gra, sciga sie, bo to gra. Nie udaje przyjaciol itd., a jak przychodzi co do czego to mowi szeptem jak Przetaczkiewicz. A Antek, cokolwiek mu sie teraz zarzuca i intryguje sie przeciw niemu, pomagal innym i to bardzo.

Przetaczkiweicz powiem szczerze mnie zaskoczyla, nie okazala sie taka pinda jak myslalam... A, ze bawila sie w "wojne" z kolezanka z programu i powiedziala, ze kocha luksus - no coz.... Nie chelpila sie swoim bogactwem, nie plakala nad tym jakie w programie sa warunki, a po odpadnieciu z programu byla szczesliwa, ze wziela udzial w takiej przygodzie. Naprawde fajna, bo spodziewalam sie, ze to bedzie taka druga Doda Rozenek. I ze odpadnie rownie wczesnie jak ona.

Zauwazylyscie, ze w kazdej serii jest zawsze para, po ktorej od razu wiadomo, ze odpadna jako pierwsi? W 1 edycji Saletra, a w tej Tymianski.

Podoba mi sie ten program, chociaz mam wrazenie, az do emisji odcinka, ze ma na celu promocje TVN-owskich celebrytow. Potem okazuje sie, zenie udalo sie odcinka zmontowac tak, zeby nie pokazac jakie te gwiazdeczki sa naprawde, bo nie byloby czego.

Na koniec: 1 edycja byla lepsza, miala wiecej akcji, trudnych zadan. Teraz to tylko jazda na stopa, nocleg, a jak juz jest jakies zadanie, to rzucaja kamyczkami albo graja w karty czy inne gry. Slabo, nuda...
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-28, 20:09   #851
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Azja Express

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:52
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-28, 21:41   #852
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Azja Express

No teraz to chyba i tak juz nikomu nie zalzy na amuletach.

Poczytalam wasze komentarze i juz wiem, kto wygral...
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 20:29   #853
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Azja Express

Aaaaa, a ja nie wiem i weszłam się spytać jak myślicie Wychodzę i nie czytam dalej. (Chciałabym, żeby Góral wygrał, ale bez Marty, a tak się nie da )
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 20:36   #854
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Azja Express

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:52
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 21:58   #855
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Azja Express

Kokosy wygrali!
Najbardziiej kibicowałam Marcie i Góralowi-natomisat z tych dwóch finałowych par było mi zupełnie obojętne która z nich wygra
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 22:00   #856
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Azja Express

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 20:52
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 22:02   #857
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Azja Express

Mo sie w tym programie nie podoba to że ten sam finał, jak ktoś wygrywa jest taki szybki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-29, 22:47   #858
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Azja Express

Aaaale się cieszę!
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 07:59   #859
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Aaaale się cieszę!
Też się cieszę, że Antek z Pawłem wygrali
Na faceboku Azja Express większość osób pisze, że nie powinni wygrać, oszukiwali itd. Piróg ma spore grono fanów, co mnie strasznie dziwi, mega fałszywy jest.
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-30, 10:02   #860
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Azja Express

Niech sobie piszą co chcą. A mnie też cieszy wygrana Antka i Pawła. Piróga nos utarty
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 10:04   #861
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Azja Express

Przy krykiecie Piróg mówił do chłopaków per dziewczyny/kobiety żeby ich obrazić, ale nazywanie pedałem/ciotą to już go bolało. Obrzydliwe.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 10:05   #862
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Azja Express

Tak jest, dokładnie. Albo komentowanie czyjegoś zeza. No żenujący mały człowieczek, zakompleksiony i nie pogodzony sam ze swoja osobą. Ukrywa to wszystko pod przykrywką żarcików w kierunku innych. ale hrabi nie tykać.
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 14:17   #863
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Azja Express

Uśmiałem się ze słów Szulimowej: "Michał Piróg obwieścił, że w tym sezonie Renulka będzie miała członka, po czym został zhejtowany w Internecie"
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 14:41   #864
Antilia
Uzależnienie
 
Avatar Antilia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 453
Dot.: Azja Express

Jeszcze wcześniej szły teksty, że u chłopaków cienko z kasą i dlatego cisną na wygraną, a Antek od razu zadeklarował oddanie na cele charytatywne.
__________________

Ćwiczę z Ewką, bo nic się samo nie wydarzy!
Skalpel: 48 + 17
Skalpel II: 3

Bridezilla
Antilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 18:41   #865
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Tak jest, dokładnie. Albo komentowanie czyjegoś zeza. No żenujący mały człowieczek, zakompleksiony i nie pogodzony sam ze swoja osobą. Ukrywa to wszystko pod przykrywką żarcików w kierunku innych. ale hrabi nie tykać.
tak, kiedyś go lubiłam, po Azji przestałam.

Cytat:
Napisane przez Antilia Pokaż wiadomość
Jeszcze wcześniej szły teksty, że u chłopaków cienko z kasą i dlatego cisną na wygraną, a Antek od razu zadeklarował oddanie na cele charytatywne.
Szacun dla Antka.

Zauważyliście że nie szukali noclegi w tym odcinku? I ze mieli nowe ciuchy? Lawrynowicz miał nawet nowe sandaly.
I w tym odcinku mieli niemalże puste plecaki.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 21:04   #866
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Azja Express

A jednak wygrala para za ktora kibicowalam! Nalezy im sie, za szczerosc (nie udawali, ze nie zalezy im na wygranej i nie budowali falszywych przyjazni) i nienawisc jaka okazywala im reszta uczestnikow (glownie podburzona przez pozostalych dwoch).

Lubilam Marte i Staszka, ale nawet ona dala sie wplatac w te gierke komentarzem "no to trzymamy teraz kciuki" gdy Pirogi walczyly z Antkiem i Pawlem. Nie zauwazyla, ze to Pirog obrazal innych uzytkownikow od "szuj" i przedrzenial, a takze szydzil nazywajac "dziewczynkami" czy - jak innego uzytkownika - "pedalem". Nie zauwazyla, ze jego gra byla skupiona przeciwko komus. Nie zauwazyla, ze tak sie irytowal powtarzjac, ze opn tam byl tylko dla zabawy. Taaak...

Nie wiedzialam, ze Antek przekazal wygrana na cele charytatywne. Dlaczego? Cala wiedze o programie czerpalam z Pudelka, a tam co srode i czwartek byla jazda po Pawlickim, ze to homofob, ze prowokuje klotnie, ze gwiazdor... A Pirog ofiara. No tak, portal prowadzony przez gejow.

Fajnie, ze chlopacy utarli Pirogowi nosa. Niepotrzebnie tylko dali sie w plotac w jego chora gierke, typowa dla osob ze srodowiska Pana Piroga. Podobal mi sie ich taniec, naprawde mieli z tego frajde! Dodatkowo Pawel przejal paleczke w tym programie i jego stoicki spokoj przy nerwowym Antku pewnie mial duzy wplyw na wygrana.

Chlopaki, gratulacje!!! klask i:

Teraz tez rozumiemy, czemu na domowkach w kazdym odcinku byla jazda po Antku i Pawle, hehe...
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 22:05   #867
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 9 033
Dot.: Azja Express

Spoko że chłopaki wygrali natomiast warto zajrzeć na ostatnią domówkę gdzie Antek z Pawłem się pojawili, myślę że fajne zakończenie "napiętej atmosfery"
__________________

żurawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-30, 23:25   #868
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Azja Express

Nie sadze... Przez 12 odcinkow domowki po nich jechano za ich plecami, jak sie pojawili, to "odwazni" nabrali wody w usta... Dziwne, ze Przetaczkiewicz wciaz tak to przezywa i tak zajadle krytykuja Lawrynowicza.
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-01, 13:33   #869
Dracy
Zadomowienie
 
Avatar Dracy
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 029
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez Malparida Pokaż wiadomość


Nie wiedzialam, ze Antek przekazal wygrana na cele charytatywne. Dlaczego? Cala wiedze o programie czerpalam z Pudelka, a tam co srode i czwartek byla jazda po Pawlickim, ze to homofob, ze prowokuje klotnie, ze gwiazdor... A Pirog ofiara. No tak, portal prowadzony przez gejow.
Strasznie to słabe... Zresztą pudelek na początku krytykował tylko Antka i Pawła, później również pojawiły się przytyki w stronę Piróga.
Dracy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-01, 17:03   #870
Malparida
Rozeznanie
 
Avatar Malparida
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 519
Dot.: Azja Express

Cytat:
Napisane przez Dracy Pokaż wiadomość
Strasznie to słabe... Zresztą pudelek na początku krytykował tylko Antka i Pawła, później również pojawiły się przytyki w stronę Piróga.
Ja zadnego takiego artykulu nie znalazlam... A przydaloby sie. Nawet ostatni ich artykul, ten o darowiznie Antka na cele charytatywnie jest napisany tak, ze to on sie tlumaczy z konfliktu z Pirogiem jakby naprawde to on musial sie tlumaczyc...
Malparida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-03 08:52:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.