Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-06, 09:03   #3781
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hej dziewczyny ja jestem po seri 4 depilacji w no vello ktore skonczylam 9 chyba maja i mineły 3 miesiace włosów jest troche mniej ale nie takie ofekty oczekiwałam ;/
co prawda bylam przygotowana na to ale coz..
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 12:56   #3782
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez 88Malgorzata Pokaż wiadomość
hej dziewczyny ja jestem po seri 4 depilacji w no vello ktore skonczylam 9 chyba maja i mineły 3 miesiace włosów jest troche mniej ale nie takie ofekty oczekiwałam ;/
co prawda bylam przygotowana na to ale coz..
a w jakich odstępach wykonywałas zabiegi i na jakiej części ciała ?
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-06, 20:56   #3783
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

ja miałam zabiegi co miesiąc bo tak mnie babka umawiała ale jak na mój gust 6 tygodni byłoby bardziej ok
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 10:20   #3784
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
ja miałam zabiegi co miesiąc bo tak mnie babka umawiała ale jak na mój gust 6 tygodni byłoby bardziej ok
nawet 6 tygodni to mało - 8-12 to norma, przynajmniej na zachodzie bo zauważyłem tendencję do zaniżania okresu między zabiegami w polskich salonach - niektóre bezczelnie mówią o miesięcznych odstępach a "regułą" w naszy kraju jest 6 tygodni - po takim czasie, nie licząc twarzy nie odrastają włosy na ciele
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 13:38   #3785
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
nawet 6 tygodni to mało - 8-12 to norma, przynajmniej na zachodzie bo zauważyłem tendencję do zaniżania okresu między zabiegami w polskich salonach - niektóre bezczelnie mówią o miesięcznych odstępach a "regułą" w naszy kraju jest 6 tygodni - po takim czasie, nie licząc twarzy nie odrastają włosy na ciele
dokładnie, to zwykłe naciąganie na kasę, pewno w większych odstępach czasu wystarczyłoby mniej zabiegów. Jak kiedyś jeszcze się zdecyduję na laser to sama zasugeruję dwumiesięczne odstępy
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-07, 14:50   #3786
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Ja mialam po trzecim zabiegu na razie najdluzsza przerwe i tylko po nim zauwazylam maskaryczny porost. Na razie mija 8 tydzien od mojej ostatniej wizyty i nadal max 5%. Mam nadzieje, ze mnie te wlosy nie zaatakuja nagle Ale tez sie nie ludze, ze to juz stan ostateczny. Az w takie bajki nie wierze
Ale na nogach dla przykladu gdzie mialam 3 zabiegi efekt jest chyba skromny (calkiem mozliwe ze wlasnie tego czwartego zabiegu zabraklo i byloby jak z bikini). Pachy za czesto gole i w sumie nie wiem jak sie to rozwija. Ale bikini to normalnie przestalam golic
hm, ja tez glownie po trzecim mialam duzy porost - jak to ladnie ujelas. w kazdym razie trzymam kciuki, zeby nie odroslo wiecej, a Ty trzymaj za to samo u mnie.

---------- Dopisano o 15:50 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
nawet 6 tygodni to mało - 8-12 to norma, przynajmniej na zachodzie bo zauważyłem tendencję do zaniżania okresu między zabiegami w polskich salonach - niektóre bezczelnie mówią o miesięcznych odstępach a "regułą" w naszy kraju jest 6 tygodni - po takim czasie, nie licząc twarzy nie odrastają włosy na ciele
tez zauwazylam taki "zwyczaj"... w pierwszym salonie powiedziano mi o 8 tygodniach odstepu, w tym obecnym, ze potrzeba przerwy 8 - 10 tygodni na pachy, a na uda/bikini - 10 - 12 tygodni. i mniej wiecej co 10 tygodni chodze, widze po sobie, ze czesciej nie zdaloby rezultatu, bo niektore wlosy naprawde pozno sie "wybudzaja". robienie zabiegow co miesiac to imo strata pieniedzy .
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-08, 11:10   #3787
ulilah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

złamanie zakazu handlu

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-08-08 o 11:59
ulilah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-08, 13:04   #3788
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
hm, ja tez glownie po trzecim mialam duzy porost - jak to ladnie ujelas. w kazdym razie trzymam kciuki, zeby nie odroslo wiecej, a Ty trzymaj za to samo u mnie.
.
trzymam, trzymam. Powodzenia. Musi sie udac
U mnie na bikini nie widze jakiegos szczegolnego wzrostu. jestem 8,5 tyg po. Ostatnio to juz mialam niezly wysyp

Ps. dzieki Tobie weszlam na forum o stanikach - i pierwszy raz w zyciu kupilam sobie super-dopasowane cudo

Edytowane przez celka2000
Czas edycji: 2011-08-08 o 13:05
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 10:57   #3789
88Malgorzata
Raczkowanie
 
Avatar 88Malgorzata
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 129
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
a w jakich odstępach wykonywałas zabiegi i na jakiej części ciała ?
co 4-5 tygodni na bikini i pachy
88Malgorzata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 11:10   #3790
marzanna21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Ja robiłam sobie łydki w "Studio Laser" na Gocławiu,to dopiero pierwszy raz i zabieg był niedawno bo 18 lipca więc może nie powinnam polecać i wypowiadać się o efektach Naczytałam się wielu opini o salonach,w końcu wytypowałam dwa i wybrałam ten do którego miałam lepszy dojazdJak narazie jestem zadowolona, kosmetyczka już na początku powiedziała mi tyle że właściwie nie miałam o co pytać. Sam zabieg nie należał do przyjemnych,ale miałam w trakcie przykładane zimne okłady więc jakoś poszło, trwał 1,5 godz. Po wszystkim miałam skórę trochę zaczerwienioną,w niektórych miejscach strupki, kazała mi smarować przez parę dni panthenolem dwa razy dziennie(smarowałam chyba dwa dni bo później zapomniałam,a zaczerwienienie i podrażnienie szybko zeszły). Teraz włoski odrastają mi bardzo wolno, i właściwie większość przy mojej delikatnej pomocy bez problemu wychodzi. Dodam,że mam bardzo jasną karnację taka"córka młynarza" ze mnie
tak ja też chodze do Studia Laser tylko,że w centrum. JUż stara weteranka ze mnie. Zrobiłam pachy, bikini, i łydki. Ogolnie mam usunięte 95% włosów. Jestem juz 5 lat po pierwszej depilacji. Bikini (od tego zaczęłam)robię raz w roku a czasami nawet raz na 2 lata. Odrasta minimalnie na wargach sromowych. Czasami jakis pojedynczy włosek na wzgorku łonowym. Pachy to może jakies 2 włoski takie jasne odrastaja. tez staram się raz w roku zrobić powtorkę. A łydki najlepiej bo ciemnych włoskow nie ma. Gdzie niegdzie jakis jeden sie pojawi. I łydki robilam na wiosne ale tylko punktowo - chyba 3 strzały - pani mi gratis zrobila. Tyle moich wrażen. Ogolnie bardzo na plus. Jak znajdziesz dobry gabinet i sie przylozysz do regularnych wizyt to juz po 3 zabiegach masz naprawde dobry rezultat. przynajmniej ja tak mialam.
marzanna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 11:30   #3791
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez marzanna21 Pokaż wiadomość
tak ja też chodze do Studia Laser tylko,że w centrum. JUż stara weteranka ze mnie. Zrobiłam pachy, bikini, i łydki. Ogolnie mam usunięte 95% włosów. Jestem juz 5 lat po pierwszej depilacji. Bikini (od tego zaczęłam)robię raz w roku a czasami nawet raz na 2 lata. Odrasta minimalnie na wargach sromowych. Czasami jakis pojedynczy włosek na wzgorku łonowym. Pachy to może jakies 2 włoski takie jasne odrastaja. tez staram się raz w roku zrobić powtorkę. A łydki najlepiej bo ciemnych włoskow nie ma. Gdzie niegdzie jakis jeden sie pojawi. I łydki robilam na wiosne ale tylko punktowo - chyba 3 strzały - pani mi gratis zrobila. Tyle moich wrażen. Ogolnie bardzo na plus. Jak znajdziesz dobry gabinet i sie przylozysz do regularnych wizyt to juz po 3 zabiegach masz naprawde dobry rezultat. przynajmniej ja tak mialam.
jesteś moim marzeniem i nadzieją .
mam nadzieję,że do starosci nie powróci problem z wlosami
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 12:09   #3792
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez 88Malgorzata Pokaż wiadomość
co 4-5 tygodni na bikini i pachy
dla IPLa (a taki posiada no+vello) sa to prawidlowe odstepy, natomiast o skutecznosci zabiegow IPLem mozna duzo wyczytac na tym forum
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-09, 12:26   #3793
carolinaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam dziewczyny. Mam do Was pytanie, gdyż pewnie jesteście lepiej zorientowane w sprawie ode mnie. Od października zaczynam fotodepilacje łydek IPL+RF, ale znalazłam też fajną ofertę na pachy, tylko że zabieg będzie przeprowadzany laserem aleksandrytowym. Jeśli kupię te zabiegi (razem 4), zamierzam je wykonywać w podobnych terminach co łydki,nie mam innej możliwości. I właśnie nie wiem, czy można jednocześnie "mieszać" laser IPL+RF z aleksandrytowym? Ma to jakieś znaczenie? Proszę o pomoc.
carolinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-10, 23:06   #3794
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jestem po 5 zabiegach IPLem na bikini. Włosów odrasta znacznie mniej.
Czytałam, że jednak LightSheer Duet jest skuteczniejszy- czy po tych zabiegach IPLem warto zrobić chociaż jeden LSD? Pozbyłabym się tych reszek włosów do końca?
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 13:38   #3795
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
Jestem po 5 zabiegach IPLem na bikini. Włosów odrasta znacznie mniej.
Czytałam, że jednak LightSheer Duet jest skuteczniejszy- czy po tych zabiegach IPLem warto zrobić chociaż jeden LSD? Pozbyłabym się tych reszek włosów do końca?
po roku odrosną wszystkie i bedziesz musiala zaczynac początku najmniej 4 zabiegi na łyso.mnie wystarczyły 2,aby pozbyc się dużej części
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 14:43   #3796
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

A po jednym LSD jest szansa na jakieś efekty? Znalazłam korzystną ofertę na grouponie i mogłabym zrobić po 1 zabiegu na 4 partiach.

A w ogóle LSD chwyciłoby mi tą resztę włosów po IPL? Te, co zostały są nadal ciemne i dość mocne...
__________________
po prostu Milena

Edytowane przez sugar_kitty
Czas edycji: 2011-08-11 o 14:46
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 16:29   #3797
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
A po jednym LSD jest szansa na jakieś efekty? Znalazłam korzystną ofertę na grouponie i mogłabym zrobić po 1 zabiegu na 4 partiach.

A w ogóle LSD chwyciłoby mi tą resztę włosów po IPL? Te, co zostały są nadal ciemne i dość mocne...
IPL osłabia włosy,które przez jakiś czas (około pół roku ) nie rosną.wydaje się,że zniknęły,ale do roku odrastają wszystkie.
trochę kiepski moment na jden zabieg laserem diodowym,bo złapie ci tylko to co pozostało.jesli poczekasz,az zaczną odrastać to za ta samą kwotę złapiesz więcej.mnie po jednym zabiegu wypadło około 30 % i nie odrosły już nigdy,po 2 zabiegach nie mam około 60%.te resztki traktuje depilatorem i moge żyć.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 17:07   #3798
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
IPL osłabia włosy,które przez jakiś czas (około pół roku ) nie rosną.wydaje się,że zniknęły,ale do roku odrastają wszystkie.
trochę kiepski moment na jden zabieg laserem diodowym,bo złapie ci tylko to co pozostało.jesli poczekasz,az zaczną odrastać to za ta samą kwotę złapiesz więcej.mnie po jednym zabiegu wypadło około 30 % i nie odrosły już nigdy,po 2 zabiegach nie mam około 60%.te resztki traktuje depilatorem i moge żyć.
Dokladnie,minimum pol roku po IPL, najpewniej byloby rok. diodowy zaraz po IPL to strata kasy.
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-11, 20:23   #3799
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

W takim razie po jakim czasie po IPL byłby dobry moment na LSD?
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-12, 08:54   #3800
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny, trafiłam na grouponie zabieg z laserem aleksandrytowym GentleLASE® firmy Candela. Do tej pory korzystam z Light Sheer. Czy ten jest równie skuteczny?
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 09:59   #3801
Europeja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

powiedzcie mi, ile trwa depilacja IPL+RF? Dziś byłam na 1 zabiegu i chyba nie powinien trwać 15 minut, zwłaszcza że jak dzwoniłam usłyszałam najpierw 1,5 godziny bo dłużej trwa z RF a potem babka zmieniła zdanie...
Europeja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 12:33   #3802
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez sugar_kitty Pokaż wiadomość
W takim razie po jakim czasie po IPL byłby dobry moment na LSD?
jeśli chcesz dobrze wydac pieniądze to około roku.wtedy włosy odrosną w 100%. bedziesz wiedziała,że potraktowałaś je dokładnie.jeśli pójdziesz po 10 mies,czy po 8 to też dobrze.wazne,żeby szybciej niz pół roku
Cytat:
Napisane przez Europeja Pokaż wiadomość
powiedzcie mi, ile trwa depilacja IPL+RF? Dziś byłam na 1 zabiegu i chyba nie powinien trwać 15 minut, zwłaszcza że jak dzwoniłam usłyszałam najpierw 1,5 godziny bo dłużej trwa z RF a potem babka zmieniła zdanie...

moje nogi trwały krótko,bo to duża głowica,z 15 min...

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-08-12 o 12:35
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 13:00   #3803
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Europeja - zalezy jakiej czesci ciala. Nie wiem, czy z RF trwa dluzej - mozliwe, ze przez to, ze trzeba skore zelem posmarowac, a tak to na sucho. Ale jesli 15 min to pachy, to spoko
A po co w ogole robisz tego IPLa?
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 02:12   #3804
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Ps. dzieki Tobie weszlam na forum o stanikach - i pierwszy raz w zyciu kupilam sobie super-dopasowane cudo
ciesze sie i gratuluje dobrego ostanikowania.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 13:20   #3805
idh_yaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej dziewczyny, wczoraj miałam robioną depilację laserową pach (niestety nie wiem jak się nazywał, ale raczej nie było to urządzenie typu IPL) i tu moje pytanie - kiedy zaczną mi wypadać włosy z tych okolic? Jest lato więc nie chcę chodzić z gąszczem pod pachami można się ogolić, czy muszę czekać aż włosy wypadną?? Bardzo proszę o odpowiedź
idh_yaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 14:25   #3806
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez marzanna21 Pokaż wiadomość
tak ja też chodze do Studia Laser tylko,że w centrum. JUż stara weteranka ze mnie. Zrobiłam pachy, bikini, i łydki. Ogolnie mam usunięte 95% włosów. Jestem juz 5 lat po pierwszej depilacji. Bikini (od tego zaczęłam)robię raz w roku a czasami nawet raz na 2 lata. Odrasta minimalnie na wargach sromowych. Czasami jakis pojedynczy włosek na wzgorku łonowym. Pachy to może jakies 2 włoski takie jasne odrastaja. tez staram się raz w roku zrobić powtorkę. A łydki najlepiej bo ciemnych włoskow nie ma. Gdzie niegdzie jakis jeden sie pojawi. I łydki robilam na wiosne ale tylko punktowo - chyba 3 strzały - pani mi gratis zrobila. Tyle moich wrażen. Ogolnie bardzo na plus. Jak znajdziesz dobry gabinet i sie przylozysz do regularnych wizyt to juz po 3 zabiegach masz naprawde dobry rezultat. przynajmniej ja tak mialam.
mogłabyś napisać w jakich odstepach czasu wykonywałaś zabiegi na poszczególne części ciała ?

btw. to ten lighsheer DUET faktyczne może okazać się słaby i przereklamowany - z werdyktem wstrzymam się jeszcze 2-3 tygodnie - jestem dopiero 6 tydzień po zabiegu poprzedzonym zalecaną 12 tyg. przerwą od ostatniego zabiegu - jaki mi znowu wyrośnie tyle samo włosów co wcześniej to pozostaję przy małej głowicy, 38J i 10-12 tyg. przerwach na ramiona
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 08:49   #3807
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

U mnie porażka! Po LS Duet odrost po 4 miesiacach od 3 zabiegu 100%. Dziś sięgam po wosk, dość chodzenia w spodniach Nie mam zaburzeń hormonalnych, efekt spektakularny był tylko po 1 wizycie, później zawsze coś odrastało, z każdym zabiegiem co raz więcej. Miałam robione całe nogi i głębokie bikini. Nogi odrosły od razu w całości po 3 depilacji, bikini nieco później.
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 12:29   #3808
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez agaapra Pokaż wiadomość
U mnie porażka! Po LS Duet odrost po 4 miesiacach od 3 zabiegu 100%. Dziś sięgam po wosk, dość chodzenia w spodniach Nie mam zaburzeń hormonalnych, efekt spektakularny był tylko po 1 wizycie, później zawsze coś odrastało, z każdym zabiegiem co raz więcej. Miałam robione całe nogi i głębokie bikini. Nogi odrosły od razu w całości po 3 depilacji, bikini nieco później.
a nogi miałaś robione tylko dużą końcówką ? możesz przypomniec wjakich odstepach wykonywałaś zabiegi ?

niezmienia to faktu, że duża końcówka duetu jest chyba za słaba ...
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 19:21   #3809
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez idh_yaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, wczoraj miałam robioną depilację laserową pach (niestety nie wiem jak się nazywał, ale raczej nie było to urządzenie typu IPL) i tu moje pytanie - kiedy zaczną mi wypadać włosy z tych okolic? Jest lato więc nie chcę chodzić z gąszczem pod pachami można się ogolić, czy muszę czekać aż włosy wypadną?? Bardzo proszę o odpowiedź
jesli to byl laser sensu stricto, to tak w ciagu 2 tygodni winny wypasc. acz jak najbardziej mozesz sie golic caly czas, to nic nie szkodzi .

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
a nogi miałaś robione tylko dużą końcówką ? możesz przypomniec wjakich odstepach wykonywałaś zabiegi ?

niezmienia to faktu, że duża końcówka duetu jest chyba za słaba ...
wiesz, tez mam nie od dzis wrazenie, ze ta mniejsza koncowka jest skuteczniejsza...
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 09:52   #3810
olla1987
Raczkowanie
 
Avatar olla1987
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 64
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

u mnie po zabiegu na pachy laserem włoski wypadły około 11 dnia. Nie goliłam ich żeby zobaczyć kiedy wypadną hehe (akurat wtedy było zimno) ale można spokojnie golić nic się nie stanie.

u mnie niedługo 3 zabieg!
z efektów dwóch poprzednich jestem bardzo zadowolona, włosków jeszcze trochę mam ale biorąc pod uwagę fakt, że wcześniej po każdym goleniu miałam skórę bardzo podrażnioną, piekącą, z krostkami i cudami, a teraz po goleniu jest gładziuśka bez żadnych podrażnień a włoski które jeszcze odrastają są cieńsze, jest ich o wiele mniej. Także jak dla mnie bomba zobaczymy jak bedzie po 3 zabiegu, planuje jeszcze mieć czwarty - ostatni. Nooo, chyba że mnie jeszcze kiedyś skusi na poprawkę

pozdrowionka!
__________________
Bo dwie połowy razem znaczą idealny stan!!!


olla1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:17.