Góry-co zabrać? Błagam o pomysły! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-20, 18:45   #1
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Red face

Góry-co zabrać? Błagam o pomysły!


Wiem że wątek może wydawać się niektórym śmieszny, bo przecież wygoda i bezpieczeństwo liczy się w górach najbardziej. Ale proszę przeczytajcie

W pierwszym tygodniu maja wybieram się na 7 dni w góry.
Nie będzie to wyjazd 'czysto' wędrowniczy, z wytyczoną morderczą trasą i ciężkim plecakiem, tylko spokojne wolne wycieczki typu Morskie Oko, niezbyt męczące

Czy macie gdzieś fotki takiej wygodnej, sportowej elegancji do pochodzenia w niej po prostych drózkach? (pora roku-początek maja)
Z pewnych względów muszę się ładnie zaprezentować i jednocześnie nie rezygnować z wygody...
W domu nie mam na wyjazd nic oprócz 2 bluz z kapturem-po prostu nigdy nie ubieram się w tym stylu

Z góry dzięki za odpowiedzi
Będę wdzięczna za każdą z nich.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 19:25   #2
sylwia622
Rozeznanie
 
Avatar sylwia622
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 888
Dot.: Góry-co zabrać? Błagam o pomysły!

Ja proponuje dzinsy i jakas fajna bluzeczke. Szpilki i wszelkie obcasy oczywiscie odpadaja, spodniczka tez bo ludzie na szlaku by Cie chyba wyśmiali No i oczywiscie ubieraj sie na "cebulke" bo na dole bylo zwykle bywa cieplo ale im wyzej tym wiaterek silniejszy - moze byc tez odwrotnie
__________________
Gdzie są wszyscy ...
... przyjaciele ??
sylwia622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 19:39   #3
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Góry-co zabrać? Błagam o pomysły!

Cytat:
Napisane przez sylwia622 Pokaż wiadomość
No i oczywiscie ubieraj sie na "cebulke" bo na dole bylo zwykle bywa cieplo ale im wyzej tym wiaterek silniejszy - moze byc tez odwrotnie
dokladnie! To jest bardzo wazne. Wszystkie bluzy, rozpinane swetry i kamizelki jak najbardziej beda na miejscu.
Proponuje Ci zajrzec na oldschoolowy watek tam mozesz znalesc fajne takie wlasnie sportowe, wygodne rzeczy --> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=81274 .
Ja jak zawsze jade w gory to biore ze soba duzo rzeczy miedzy innymi jest to:
-rybaczki
-2 pary dzinsow
-2 swetry
-skarptetki bawelniane oraz takie grube cieple
-2 bluzy
-2-3 t-shierty
-2 bluzki z dlugim rekawem
-adidasy
-tenisowki
-bandaz, sm
-tableki przeciwbolowe
-okulary
-czapke
-do telefonu zapisuje wszystkie telefony ratunkowe

... zapewene jest jeszcze pare innych rzeczy, ale te akurat przyszly mi teraz do glowy, moze Ci to jakos pomoze

P.S. fajny kolorowa bluzeczka i dotego wygodna rozpiana bluza i dzinsy = super polacznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (13,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (16,2 KB, 4 załadowań)
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 19:57   #4
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Góry-co zabrać? Błagam o pomysły!

Dzięki Oldschoolowy wątek to jest to czego szukalam Przyznaję się że tu na f.moda prawie nie bywam i widzę że omijają mnie ciekawe wątki.
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 20:02   #5
kinga(kinia)
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 120
Dot.: Góry-co zabrać? Błagam o pomysły!

Cytat:
Napisane przez sylwia.gda Pokaż wiadomość
Dzięki Oldschoolowy wątek to jest to czego szukalam
prosze bardzo. Mam nadzieje, ze cos Cie zainspiruje
kinga(kinia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 20:19   #6
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Góry-co zabrać? Błagam o pomysły!

pamietaj przede wszystkim o wygodnych i bezpiecznych butach jak kupisz nowe to najpierw je rozchodz bo inaczej nogi beda bolaly wybieraj buty do haikingu beda najlepsze na taka wycieczke sprawdza sie rybaczki i jeansy oraz pamietaj o plecaczku a w nim zeby nie brakowalo wody i srodow pierwszej pomocy przydadza sie tez okulary przeciwsloneczne i cos na glowe aha jak bedziesz wybierac ciuchy to staraj sie kupowac te z naturalnych tkanin chodzac po gorach jednak sie pocisz wiec warto miec bluzeczki bawelniane lub typowe sportowe jak nike lub adidasa ktore odprowadzaja pot na zewnarz wic mozesz czuc sie komfortowo zainwestuj tez w dobre skarpetki i miej na wszelki wypadek zapasowa pare w plecaku.zycze milej wedrowki
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 20:32   #7
sylwia.gda
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Scandi
Wiadomości: 2 472
Dot.: Góry-co zabrać? Błagam o pomysły!

Własnie teraz po przemyśleniu to buty są dla mnie problemem nr 1.
Nie będą to wędrówki w wysokie góry, więc chyba nie potrzebuję zaawansowanych profesjonalnych górskich buciorów?

No własnie, jakie buty?? Może coś w stylu bokserek adidasa?
sylwia.gda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-20, 20:55   #8
iziz08
Zadomowienie
 
Avatar iziz08
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Tucson,Arizona
Wiadomości: 1 007
GG do iziz08
Dot.: Góry-co zabrać? Błagam o pomysły!

polecam ci buty do hikingu lub trail shoes takich firm jak timberland,salomon lub marriell-te ostatnie ja sama uzywam i wychwalam pod niebiosa-sa to gorno polkowe buty ale adidas i niki i inne firmy sportowe maja takie buty w swojej ofercie bokserki raczej sie nie sprawdza ja bym nie ryzykowala wiem ze na morskie oko nie jest trudny szlak ale pamietaj nogi masz tylko jedne wlkeje ci zdjecie jakie byly by dobre,poszukaj sobie czegos w tym rodzaju werz mi wykorzystasz je tez do innych celow sportowych a moze zalapiesz bakcyla wedrowek nietylko gorskich
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 38542[1].jpg (53,8 KB, 8 załadowań)
__________________
Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież nigdy nie jest tak, że ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna...

iziz08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.