Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII 2012 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-02, 19:28   #4801
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
chrzest Adasia 16 czerwca ale na tym koniec dobrych wieści siedzę w kancelarii i huk... ksiądz wybiega, ja za nim a tam jacyś gówniarze rozbili się autem o ogrodzenie kościoła odrzuciło ich na perę metrów i w*ebali się w moje zaparkowane auto: mur:: mur:: mur:: mur: k*rwiłam przed tym kościołem ile wlezie przyjechały 2 karetki po nich, 3 zastępy straży, chyba z 50 strażaków, nie wiem po ich tyle ale przystojni byli i na końcu policja, wystałam się na zimnie i deszczu 2 godziny szczęście w nieszczęściu, że tylko drzwi od pasażera do klepania i pozwolili mi odjechać, ale co czasu i nerw straciłam to moje i jeszcze mój chłop mnie pozytywnie zaskoczył, bo poszedł do sąsiada i przyjechał zaraz do mnie mówiłam , że nic mi nie jest i nie trzeba, ale przyjechał bo się martwił
o ja pierdzielę!!!! ale masakra! współczuję nerwów, ale najważniejsze że nic się nie stało! a co z tymi chłopaczkami??
dla męża
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 19:34   #4802
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
o ja pierdzielę!!!! ale masakra! współczuję nerwów, ale najważniejsze że nic się nie stało! a co z tymi chłopaczkami??
dla męża
wyleźli z auta o własnych siłach, ale zabrało ich pogotowie, jeden miał twarz zalaną krwią, ale jak go wytarli to nie najgorzej, karetki stały dość długo to raczej nie było zagrożenia życia, 20 i 13 lat
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 19:46   #4803
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
wyleźli z auta o własnych siłach, ale zabrało ich pogotowie, jeden miał twarz zalaną krwią, ale jak go wytarli to nie najgorzej, karetki stały dość długo to raczej nie było zagrożenia życia, 20 i 13 lat
ja pierdzielę, wyobraź sobie że wczoraj śnił mi sie identyko wypadek, ale autem jechała dwójka dzieci, takich 6-7 letnich!!! i wbiły się w płot, ja mówię że nie będzie co zbierac, a oni wychodza sobie z auta! jeszcze wczoraj opowiadałam mężowi o tym śnie...
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 19:48   #4804
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
ja pierdzielę, wyobraź sobie że wczoraj śnił mi sie identyko wypadek, ale autem jechała dwójka dzieci, takich 6-7 letnich!!! i wbiły się w płot, ja mówię że nie będzie co zbierac, a oni wychodza sobie z auta! jeszcze wczoraj opowiadałam mężowi o tym śnie...
dżizas
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 20:04   #4805
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
dżizas
no masakra... tak czytam co napisałaś i oczom nie wierzę
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 20:31   #4806
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Przebimbałam dzisiaj równiutko 200zł
Kupiłam se 2 pary jeansów, 2 koszulki, 1 narzutkę, 1 bluzkę elegancką z haftem z koralików, czapeczkę z daszkiem dla Ewci, kapelusik dla Ewci, bodziaka dla Ewci i spodenki letnie dla Ewci. Jako, że to moje imieniny A potem pojechaliśmy z tżtem do CH i dokupiłam se 2 koszulki w h&m i sandałki w ccc. Tż chciał się szarpnąć na jakieś obcasy dla mnie jeszcze ale olałam temat. Niech się przyzwyczaja do moich grubych, krótkich nóżek na płaskim obcasie
I nasunęła mi się dzisiaj refleksja, że na takie zakupy mogłabym chodzić codziennie Choć bardziej zadowolona bym była jakbym była szczuplejsza, bo jednak grubasowi ciężko się sensownie i modnie ubrać.

I w ogóle mamy dramat bo przyszły wspaniałe bezprzewodowe słuchawki tżta i jest niezadowolony

A wczoraj mi się upiekło bo tż zasnął jak poszłam się odciągać. Także ja, żeby nie ryzykować obudzeniem go, poszłam spać na kanapę

Cytat:
Napisane przez tynkusia Pokaż wiadomość
Ja dalam ok 35 szt kukulki do garnka, zalalam puszka mleka kondensowanego, podgrzalam do roztopienia cukierkow, nie gotowac, dolac potem powoli wodeczke i gotowe!!!
Wychodzi taki bardziej likier.


Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
a w ogole odkrylam cos strasznego
ja mam nosidelko na sobie to miedzy pasami wychodzi mi sadlo
Jezu to jak ja będę wyglądać

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
gluten jak skończy 9 miesięcy
Tiaaa... znowu co kraj to obyczaj.

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
ja wszystko czytam ale sie nie odzywa
To tak jak ja na fejsbuku

Cytat:
Napisane przez goba Pokaż wiadomość
mamuski styczniowo-lutowe nas przegonily,bo juz 3 wątek zaczęły na odchowalni..
Oj tam oj tam. Już za chwileczkę, już z momencik

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Mamusina córunia, u babci na rączkach płakała, uspokajała się tylko u mnie hie hie hie
U nas taka opcja ostatnio była przy teściu, sesese

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
I sama zasypia. Nakarmiam ją, odkładam do łóżeczka i tylko pilnuje zeby w strategicznych momentach smoczek był w buzi a Ulencja pomruczy, pogniecie się i zasypia
Zazdraszczam. U nas od paru dni ryk, że łojessa

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
ja już więcej pisać nie dam rady sama sobie nie będę odpisywać
Zorganizuj sobie PSM i LSM i będzie Ci raźniej

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
chrzest Adasia 16 czerwca ale na tym koniec dobrych wieści siedzę w kancelarii i huk... ksiądz wybiega, ja za nim a tam jacyś gówniarze rozbili się autem o ogrodzenie kościoła odrzuciło ich na perę metrów i w*ebali się w moje zaparkowane auto k*rwiłam przed tym kościołem ile wlezie przyjechały 2 karetki po nich, 3 zastępy straży, chyba z 50 strażaków, nie wiem po ich tyle ale przystojni byli i na końcu policja, wystałam się na zimnie i deszczu 2 godziny szczęście w nieszczęściu, że tylko drzwi od pasażera do klepania i pozwolili mi odjechać, ale co czasu i nerw straciłam to moje i jeszcze mój chłop mnie pozytywnie zaskoczył, bo poszedł do sąsiada i przyjechał zaraz do mnie mówiłam , że nic mi nie jest i nie trzeba, ale przyjechał bo się martwił
O luuudzie, współczuję
Ale swoją drogą to nieładnie kląć przy księdzu

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
no masakra... tak czytam co napisałaś i oczom nie wierzę
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 20:46   #4807
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Przebimbałam dzisiaj równiutko 200zł
Kupiłam se 2 pary jeansów, 2 koszulki, 1 narzutkę, 1 bluzkę elegancką z haftem z koralików, czapeczkę z daszkiem dla Ewci, kapelusik dla Ewci, bodziaka dla Ewci i spodenki letnie dla Ewci. Jako, że to moje imieniny A potem pojechaliśmy z tżtem do CH i dokupiłam se 2 koszulki w h&m i sandałki w ccc.

poka

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
I w ogóle mamy dramat bo przyszły wspaniałe bezprzewodowe słuchawki tżta i jest niezadowolony



Zorganizuj sobie PSM i LSM i będzie Ci raźniej

a czemu niezadowolony

hmmm to jest myśl
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 20:53   #4808
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
poka


Się pierze
A butki takie
http://www.ccc.eu/pl/woman/catalog/all/309275
Generalnie nie przepadam za ccc ale teraz nawet całkiem fajna kolekcja jest (głównie sandałki)

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
a czemu niezadowolony
Bo coś mu szumi i "nie takiej jakości muzyki się spodziewałem" tudzież "to nie jest produkt, jakiego oczekiwałem" tudzież "zaraz obsmaruję sony na wszystkich forach" tudzież "może zadowolone by były osoby, którym słoń na ucho nadepnął". Mam go z głowy na dzisiaj
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 21:05   #4809
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

nie było mnie bo oglądałam tapmadl i co? i trzy posty tylko urobione?



Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
chrzest Adasia 16 czerwca ale na tym koniec dobrych wieści siedzę w kancelarii i huk...
ja pierdziu ale akcja

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Przebimbałam dzisiaj równiutko 200zł
ale w sensie że w lumpku byłaś? czy takie szalone okazje gdzies złapałas?

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
I w ogóle mamy dramat bo przyszły wspaniałe bezprzewodowe słuchawki tżta i jest niezadowolony
ojojojojjoj


Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Zazdraszczam. U nas od paru dni ryk, że łojessa
mówisz ze sie może odmienic jeszcze?
A swoją drogą ładnie zasypia, ale coś się jej czas snu niebezpiecznie skraca. Dziś spała 19-21 i musiałam ją karmić już

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Ale swoją drogą to nieładnie kląć przy księdzu
wiesz ze tez o tym myślałam? jaka była mina księdza na bluzgi Agi?

---------- Dopisano o 22:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Się pierze
A butki takie [COLOR=Black]http://www.ccc.eu/pl/woman/catalog/all/309275
Generalnie nie przepadam za ccc ale teraz nawet całkiem fajna kolekcja jest (głównie sandałki)
o kurcze. No coś bym dla siebie wybrała tam
chyba pójdę w sobote na spacer do ccc bo całkiem przypadkiem jest w zasięgu
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 21:13   #4810
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez T'ai Pokaż wiadomość
my po szczepieniu
oj było płaczu było ale w samochodzie już uśmiechnięty
mamy 7.2kg
wypytałam trochę o to rozszerzanie diety - mamy uczyć się jeść łyżeczką ale spokojnie póki co samo mleko może pić nie ma ciśnienia
gluten jak skończy 9 miesięcy
teraz zeby nie marudzil

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
może jakiś gustowny namiocik
heh a pod nim nie bedzie mi za goraco?

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
Dziecko moje od dwoch dni przewraca sie na brzuszek. W dodatku ćwiczy glos :| tragedia..... Jak lezala na pleckach na macie to byl mozna powiedziec spokoj a teraz... Nie dosc ze sie drze cale dnie, to co chwile przewraca sie na brzuch, dalej sie drze, a pozniej dochodZi placz, ze nudno na brzuchu, to klade ja na pleckach i za dwie minuty to samo....i tak w kolko


Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Byłam dziś z Ulą u moich teściów, a jej dziadków. NAwet sympatycznie było Uleńka taka grzeczna była, mój dziubasek kochanyMamusina córunia, u babci na rączkach płakała, uspokajała się tylko u mnie hie hie hie
A w ogóle to Dziedziczka przekłada sobie zabawki z rączki do rączki I sama zasypia. Nakarmiam ją, odkładam do łóżeczka i tylko pilnuje zeby w strategicznych momentach smoczek był w buzi a Ulencja pomruczy, pogniecie się i zasypia


moja tez tylko moje rece uznaje do noszenia, az tak mnie to nie cieszy

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
chrzest Adasia 16 czerwca ale na tym koniec dobrych wieści siedzę w kancelarii i huk... ksiądz wybiega, ja za nim a tam jacyś gówniarze rozbili się autem o ogrodzenie kościoła odrzuciło ich na perę metrów i w*ebali się w moje zaparkowane auto k*rwiłam przed tym kościołem ile wlezieprzyjechały 2 karetki po nich, 3 zastępy straży, chyba z 50 strażaków, nie wiem po ich tyle ale przystojni byli i na końcu policja, wystałam się na zimnie i deszczu 2 godziny szczęście w nieszczęściu, że tylko drzwi od pasażera do klepania i pozwolili mi odjechać, ale co czasu i nerw straciłam to moje i jeszcze mój chłop mnie pozytywnie zaskoczył, bo poszedł do sąsiada i przyjechał zaraz do mnie mówiłam , że nic mi nie jest i nie trzeba, ale przyjechał bo się martwił
ożesz k...
szok normalnie, dobrze ze Cie akurat w nim nie bylo

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
wyleźli z auta o własnych siłach, ale zabrało ich pogotowie, jeden miał twarz zalaną krwią, ale jak go wytarli to nie najgorzej, karetki stały dość długo to raczej nie było zagrożenia życia, 20 i 13 lat
masakra

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
ja pierdzielę, wyobraź sobie że wczoraj śnił mi sie identyko wypadek, ale autem jechała dwójka dzieci, takich 6-7 letnich!!! i wbiły się w płot, ja mówię że nie będzie co zbierac, a oni wychodza sobie z auta! jeszcze wczoraj opowiadałam mężowi o tym śnie...
niezle masz sny, oby nie prorocze

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Przebimbałam dzisiaj równiutko 200zł
Kupiłam se 2 pary jeansów, 2 koszulki, 1 narzutkę, 1 bluzkę elegancką z haftem z koralików, czapeczkę z daszkiem dla Ewci, kapelusik dla Ewci, bodziaka dla Ewci i spodenki letnie dla Ewci. Jako, że to moje imieniny A potem pojechaliśmy z tżtem do CH i dokupiłam se 2 koszulki w h&m i sandałki w ccc. Tż chciał się szarpnąć na jakieś obcasy dla mnie jeszcze ale olałam temat. Niech się przyzwyczaja do moich grubych, krótkich nóżek na płaskim obcasie
I nasunęła mi się dzisiaj refleksja, że na takie zakupy mogłabym chodzić codziennie Choć bardziej zadowolona bym była jakbym była szczuplejsza, bo jednak grubasowi ciężko się sensownie i modnie ubrać.

I w ogóle mamy dramat bo przyszły wspaniałe bezprzewodowe słuchawki tżta i jest niezadowolony
udane zakupki

a sluchawki no coz, takie zycie

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
wiesz ze tez o tym myślałam? jaka była mina księdza na bluzgi Agi?
tez o tym pomyslalam

moje dziecko tak sie wyciagnelo do przodu po zabawke ze sie z brzucha kulnelo na plecy
jej mina bezcenna typu "co ja tutaj robie"


spakowalismy sie i jestesmy u mojej mamy

obiadek zjedzony, ciasto tez bylo
dzieci spiaa ja w wyreczku pisze do Was
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 21:16   #4811
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
ale w sensie że w lumpku byłaś? czy takie szalone okazje gdzies złapałas?
W lumpku. Tylko, że w środę była dostawa więc drogo, że psia mać. 69 zeta za kilogram. Plus jakaś taka selekcja, że za dżinsy 54 za kilogram a za rzeczy z tym pikaczem sklepowym (w sensie tym zabezpieczeniem antykradzieżowym) 120 za kilo Ale się szarpnęłam na jedną ładną bluzeczkę. Nie mierzyłam, więc jest szansa, że nie wejdę

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
o kurcze. No coś bym dla siebie wybrała tam
chyba pójdę w sobote na spacer do ccc bo całkiem przypadkiem jest w zasięgu
Szłam po te http://www.ccc.eu/pl/woman/catalog/all/309058 ale ten pomarańcz jest tak wściekły, że muszę się z tym przespać

Jak ta majówka dalej będzie taka urocza, to moje dziecko nie zaliczy ani jednego spaceru
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 21:21   #4812
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
W lumpku. Tylko, że w środę była dostawa więc drogo, że psia mać. 69 zeta za kilogram. Plus jakaś taka selekcja, że za dżinsy 54 za kilogram a za rzeczy z tym pikaczem sklepowym (w sensie tym zabezpieczeniem antykradzieżowym) 120 za kilo Ale się szarpnęłam na jedną ładną bluzeczkę. Nie mierzyłam, więc jest szansa, że nie wejdę
120 za kilo
u nas na południu troche insze ceny są. Ale może i szmatki inne
tak czy inaczej, na lumpa też pójde w przyszłym tyg. Akurat ojciec wróci z wyprawy, będzie stęskniony za córką to se posiedzi z nią chwilę. A ja pobuszuję

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Szłam po te http://www.ccc.eu/pl/woman/catalog/all/309058 ale ten pomarańcz jest tak wściekły, że muszę się z tym przespać
cośjest w tej naszej januszowości bo dokładnie o tych myślałam
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 21:31   #4813
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
120 za kilo
u nas na południu troche insze ceny są. Ale może i szmatki inne
tak czy inaczej, na lumpa też pójde w przyszłym tyg. Akurat ojciec wróci z wyprawy, będzie stęskniony za córką to se posiedzi z nią chwilę. A ja pobuszuję
Ja kiedyś tżtowi w delegacji towarzyszyłam w Lublinie. On u klienta a ja 7h. na ciuchach. O mamo tam to dopiero było... Wszystko po złotówce na przykład. Warszawa ceny ma chore, owszem ale już pod Warszawą taniutko także trzeba się będzie kiedyś na dalszą wycieczkę wybrać

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
cośjest w tej naszej januszowości bo dokładnie o tych myślałam
O widzisz, to oswój się już teraz z ich sporą oczo.je.bn.ością


Temat słuchawek znowu na tapecie. Opinie już wysmarowane, teraz siedzimy na allegro i szukamy nowych
O! To mi przypomina, że miałam dziecku matę piankową kupić.
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 21:37   #4814
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Ja kiedyś tżtowi w delegacji towarzyszyłam w Lublinie. On u klienta a ja 7h. na ciuchach. O mamo tam to dopiero było... Wszystko po złotówce na przykład. Warszawa ceny ma chore, owszem ale już pod Warszawą taniutko także trzeba się będzie kiedyś na dalszą wycieczkę wybrać
aa tu nas co tydzień jest wszystko po zł. A ciuchy kosztują np. 20zł/kg, a to i tak drogo


Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
O widzisz, to oswój się już teraz z ich sporą oczo.je.bn.ością
lubie oczo.je.bność

A mate kupujesz tą czeską?
Boszze tylko ja taka wyrodna jestem i kupiłam tanią?
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 21:42   #4815
kia_mia
Zadomowienie
 
Avatar kia_mia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 791
Odp: Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI

Cytat:
Napisane przez Ma_majka Pokaż wiadomość
ja pierdzielę, wyobraź sobie że wczoraj śnił mi sie identyko wypadek, ale autem jechała dwójka dzieci, takich 6-7 letnich!!! i wbiły się w płot, ja mówię że nie będzie co zbierac, a oni wychodza sobie z auta! jeszcze wczoraj opowiadałam mężowi o tym śnie...
O matko:P Ty czarownico Ty

Ja kocham lumpyyyy ostatnio takie fajne rzeczy kupilam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg uploadfromtaptalk1367527478763.jpg (76,9 KB, 27 załadowań)
__________________


kia_mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 21:43   #4816
kia_mia
Zadomowienie
 
Avatar kia_mia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 791
Odp: Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość

A mate kupujesz tą czeską?
Boszze tylko ja taka wyrodna jestem i kupiłam tanią?
Ja jeszcze nie kupilam maty piankowej...ale kurde... 150 zl... Czy ile tam.... Duzo troche :|
__________________


kia_mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 21:44   #4817
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
20zł/kg, a to i tak drogo


Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
A mate kupujesz tą czeską?
Boszze tylko ja taka wyrodna jestem i kupiłam tanią?
Yep. Kupiłabym tanią ale zależy mi na wielkości. Nie znalazłam odpowiednio dużej i taniej. Chociaż tu niejako i tak idę po taniości bo biorę 8mm a nie 16mm za 272 zeta


Wieści z frontu słuchawkowego - wymieniamy na takie za 450zeta Gdzie te chłopy mają łby ja się pytam?
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 21:49   #4818
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
Ja kocham lumpyyyy ostatnio takie fajne rzeczy kupilam
fajne
szczególnie ta z biedronką
tym bardziej że Ulencja ma w niektórych kręgach przydomek BiedroneczkaUla W innych Turkuć (tak, wymyślił to M)

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie kupilam maty piankowej...ale kurde... 150 zl... Czy ile tam.... Duzo troche :|
moja kosztowała 14,90

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Yep. Kupiłabym tanią ale zależy mi na wielkości. Nie znalazłam odpowiednio dużej i taniej. Chociaż tu niejako i tak idę po taniości bo biorę 8mm a nie 16mm za 272 zeta

a nie można kupić dwóch tanich i połączyć?
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 21:53   #4819
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
Ja kocham lumpyyyy ostatnio takie fajne rzeczy kupilam
Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
fajne
szczególnie ta z biedronką
tym bardziej że Ulencja ma w niektórych kręgach przydomek BiedroneczkaUla W innych Turkuć (tak, wymyślił to M)


Aaa! Mam taką samą z biedronką! Mama mi w ostatniej partii ciuszków dla Ewci dała. Też z lumpa

Jagnna szkoda, że Ci dzisiaj list puściłam - oddałabym w prezencie...

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
a nie można kupić dwóch tanich i połączyć?
A bo zapomniałam napisać, że bez literek jeszcze chciałam
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-02, 21:59   #4820
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Jagnna szkoda, że Ci dzisiaj list puściłam - oddałabym w prezencie...
a mówiłam nie spiesz się

ide spać. Zmęczona jestem jakoś. To przez to spotkanie z teściową chyba
Do jutra dziewuszki!
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 22:10   #4821
dzika_kaka
Zakorzenienie
 
Avatar dzika_kaka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 615
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
ide spać. Zmęczona jestem jakoś. To przez to spotkanie z teściową chyba
Do jutra dziewuszki!
To se pogadałam
To ja też idę. Tym bardziej, że tż odpala niemieckie filmiki o słuchawkach na youtube
__________________

dzika_kaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-02, 22:42   #4822
kia_mia
Zadomowienie
 
Avatar kia_mia
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 791
Odp: Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
To se pogadałam
To ja też idę. Tym bardziej, że tż odpala niemieckie filmiki o słuchawkach na youtube
Moj dostał srajfona i sie nim podnieca od 3ech godzin... Boszssszzszszss....... :|

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Kurde burza.... Blyska sie i morderczyni przyszla spac do drugiego pokoju do nas bo sie boi jezu mnie by zabili przy tym psie
__________________


kia_mia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 07:20   #4823
musso4
Zakorzenienie
 
Avatar musso4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 20 759
Dot.: Odp: Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - m

dobry
__________________
poznaliśmy się 6.08.2005 ślub 2.06.2007 Klaudia 16.10.2009 Adam 18.11.2012
musso4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 07:48   #4824
Ma_majka
Zakorzenienie
 
Avatar Ma_majka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 346
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
Się pierze
A butki takie [/COLOR][/COLOR]http://www.ccc.eu/pl/woman/catalog/all/309275
Generalnie nie przepadam za ccc ale teraz nawet całkiem fajna kolekcja jest (głównie sandałki)
ładne, szkoda że mam tak daleko do ccc i że nie prowadzą sprzedaży internetowej

---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość


Bo coś mu szumi i "nie takiej jakości muzyki się spodziewałem" tudzież "to nie jest produkt, jakiego oczekiwałem" tudzież "zaraz obsmaruję sony na wszystkich forach" tudzież "może zadowolone by były osoby, którym słoń na ucho nadepnął". Mam go z głowy na dzisiaj


---------- Dopisano o 08:46 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
nie było mnie bo oglądałam tapmadl i co? i trzy posty tylko urobione?
to trza było urabiać a nie oglądać jakieś wygłodniałe anorektyczki

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość
To se pogadałam
To ja też idę. Tym bardziej, że tż odpala niemieckie filmiki o słuchawkach na youtube


ja już se poszłam bo moje dziecko postanowiło że nie będzie spało bez mamuni

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

Cytat:
Napisane przez musso4 Pokaż wiadomość
dobry
hejo
Ma_majka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 08:16   #4825
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
A mate kupujesz tą czeską?
Boszze tylko ja taka wyrodna jestem i kupiłam tanią?
jestem bardziej wyrodna, ja nie kupuje wcale
dywan ma to musi jej wystarczyc
zreszta szkoda mi kasy na te pare miesiecy

Cytat:
Napisane przez dzika_kaka Pokaż wiadomość

Wieści z frontu słuchawkowego - wymieniamy na takie za 450zeta Gdzie te chłopy mają łby ja się pytam?
o ja


dziewczynki jakbyscie gdzies widzialy podobna kiecke do tej co wklejaam tylko w rozmiarze 74 to dajcie znac
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 09:13   #4826
jagnna
Zakorzenienie
 
Avatar jagnna
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 767
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Dobry!

Cytat:
Napisane przez judkama Pokaż wiadomość
jestem bardziej wyrodna, ja nie kupuje wcale
dywan ma to musi jej wystarczyc
zreszta szkoda mi kasy na te pare miesiecy
u mnie nie ma dywanów, więc musiałam kupic mate
__________________
"I'm not crazy. My reality is just different than yours."


jagnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 10:15   #4827
tynkusia
Rozeznanie
 
Avatar tynkusia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 706
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Dziewczyny mam problem z karmieniem synka co chce go nakarmic piersia ryk nieziemski, z butla tak samo jak sie z nim chodzi to jest spokojniejszy, teraz nie wiem czy jest w tym nasza wina, bo jak go bolaly dziaselka to maz pare razy nakarmil go chodzac, a poglebilo sie to po tym jak zostawilismy go u tesciow... pytalismy sie czy karmili go przez caly dzien chodzac i mowili , ze nie.... juz nie mam sil... ledwo udalo mi sie go po 5 h niejedzenia nakarmic troche z piersi na lezaco. W nocy nie ma tego problemu. Czy mam to zwalac na bol dziaselek (w co watpie) i skok?
__________________
5 grudnia 2012 roku zdarzyl sie cud... Ponad 3,5 kilogramowy cud z najpiekniejszym bezzebnym usmiechem na swiecie!
tynkusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 11:05   #4828
judkama
Zakorzenienie
 
Avatar judkama
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 048
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez tynkusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem z karmieniem synka co chce go nakarmic piersia ryk nieziemski, z butla tak samo jak sie z nim chodzi to jest spokojniejszy, teraz nie wiem czy jest w tym nasza wina, bo jak go bolaly dziaselka to maz pare razy nakarmil go chodzac, a poglebilo sie to po tym jak zostawilismy go u tesciow... pytalismy sie czy karmili go przez caly dzien chodzac i mowili , ze nie.... juz nie mam sil... ledwo udalo mi sie go po 5 h niejedzenia nakarmic troche z piersi na lezaco. W nocy nie ma tego problemu. Czy mam to zwalac na bol dziaselek (w co watpie) i skok?
u mnie mala w dzien baaardzo malo je teraz jak sie jej przebijaja zabki
__________________


synuś
córeczka
synuś
judkama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 11:16   #4829
goba
Zadomowienie
 
Avatar goba
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 361
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez kia_mia Pokaż wiadomość
Moj dostał srajfona i sie nim podnieca od 3ech godzin... Boszssszzszszss....... :|

kuź.wa..a mój se kupił reflektory nowe do samochodu i co chwila wychodzi na balkon i je ogląda z góry bosszzzee co za chłopy...


Ale pogoda na majówkę , masakra, pojechałam przez pół Polski po to żeby w domu siedzieć

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez jagnna Pokaż wiadomość
Dobry!


u mnie nie ma dywanów, więc musiałam kupic mate
u mnie też nie ma dywanów, więc myślę ,że mata posłuży nam długo do zabawy a nie tylko do nauki raczkowania.

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Dziewczyny ,jakie prezenty podostawały wasze dzieciaki na chrzest? czy tylko kasę?
goba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-03, 11:36   #4830
goomisia
Raczkowanie
 
Avatar goomisia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 140
Dot.: Macierzyństwa kolejne odsłony: miały być laseczki, a są balerony - mamy XI-XII

Cytat:
Napisane przez goba
Dziewczyny ,jakie prezenty podostawały wasze dzieciaki na chrzest? czy tylko kasę?
Kasiorkę, od chrzestnej piękny różaniec z drewna rozanego swiecony jeszcze przez Jana Pawła II, od chrzestnego sztućce dziecięce z grawerem i od dziadków sztabe zlota z limitowanej serii
goomisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.