Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-20, 19:13   #3241
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Chudziaszek11 mama dziś do mnie wlasnie z pytaniem wyskoczyła czy jadę rodzic,a ja na to, że jak to tak przeć z zatkanym nosem? 😂 Także porodowka teraz nie dla mnie :P Ze wszystkimi przeziebionymi łączę się w bólu, oby szybko wszystko przeszło, teraz nie ma czasu na chorowanie, dzieci same się nie urodzą😂
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 19:56   #3242
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez EwelinciaLipiec Pokaż wiadomość
Wow jest klocuś. Trzymam kciuki że się uda tak jak sobie zachcialas

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------




Hahaha ok między skurczami będzie "podaj mi telefon bo muszę napisać co i jak, jakie rozwarcie mamy?? "
Ja tam i tak biorę laptopa żeby mieć kontrolę nad sklepami

---------- Dopisano o 17:32 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------



TY w ogóle jesteś inna

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:32 ----------


Wypędzanie już na całego. Pamietaj żeby się meldowac

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------


Uff to nie tylko moja zamieniła się w leniwca. Siedziałam dzisiaj jak dzika i czekałam na jakiś ruch już z niepokojem..
Tak właśnie ma być. Co pół godziny aktualizacja.
Centrum dowodzenia na porodówce?

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Tak sie dzis umordowalam ze nie mam sily nawet odpisywac ale trzymam kciuki za wszystkie wypedzajace!

Ja sobie kupilam olej z wiesiolka, tija przypomnisz mi od ktorego tygodnia mozna? Wiem ze juz pisalas z 3 razy

Po kroplowce poszlam odwiezc kompa, chcialam kupic w galerii jakas bluze i jakies rozpinane ubranja po domu zeby btly wygodne ale zeby tez nie czuc sie jak w pizamie caly dzien. Nic nie ma albo szmatka ktora nawet do kurzu sie nie nadaje za 100zl. Poszlam wiec do lumpeksu i tam sobie kupilam pare rzeczy przy czym zostawilam torebke w przymierzalni na 2 pietrze i skumalam ske dopiero przy kasie na parterze Na szczescie byla. Potem jeszcze lidla zaliczylam oczywicie musialam odstac swoje za panami kupujacymi browary i pizzerki a potem jak juz dotarlam do domu wzielam sie za gotowanie. 4 godziny mi z tym zeszlo, ale gaiete, barszcz wyszedl super! Dovrze ze ugotowalam 3 gary to sobie zamroze jutro bede lepic pierogi. Farsz miesny juz mam jeszcze zrobie ruski. Chata dalej nieposprzatana a w weekend jestem poumawiana z kolezankami wiec serio nie wiem

Z tesciowymi i mamami to temat rzeka. Mnie sie tesciowa nie narzuca a moja mama ciagle gada jak to mnie odwiedzi j jak to bedzie jezdzic do maluszka tylko ze jak dotad nie odwiedzila mnie ani razu a na proszone specjalnie spotkania dwa razy odwolala w ostatniej chwili... Ja do niej wiecznie latalam, jak chorowala bez przerwy z pracy sie zwalnialam zeby ja wozic, zalatwiac, pocieszac, cud ze mnie nie wywalili. Takze tego. Jest to dla mnie smutne ale niestety teraz dziecko jest wazniejsze.
Tylko mi przykro jak ktos mi mowi ze "mama ci pewnie pomoze przy dziecku". Zreszta jak slysze jej pomysly na opieke nad dzieckiem to moze nawet lepiej.
To poszalałaś. Ja dzisiaj pół dnia w kuchni. Najpierw piekłam drożdżówki a później robiłam knedle ze śliwkami. Plecy bolą jak nie wiem co, ale było warto Ja chyba okupuję kuchnię żeby nie mieć czasu na sporzątanie. Po malowaniu mieszkam "na pudłach" i nijak mi nie idzie ogarnianie tego stanu.
Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
Chudziaszek11 mama dziś do mnie wlasnie z pytaniem wyskoczyła czy jadę rodzic,a ja na to, że jak to tak przeć z zatkanym nosem? Także porodowka teraz nie dla mnie Ze wszystkimi przeziebionymi łączę się w bólu, oby szybko wszystko przeszło, teraz nie ma czasu na chorowanie, dzieci same się nie urodzą
Oj biedna. Mnie łamało przez 3 dni, ale chyba syropek z czosnku, miodu i cytryny pomógł.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 19:56   #3243
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Będziemy zadawać to pytanie za CiebieWyślij Teścia do mnie! Po opisie myślę, że jesteśmy brat nimi duszamiCiebie nikt nie pyta bo Ty rodzisz 15.10

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Jak chcesz to Ci wyślę. Tylko na twoja odpowiedzialność. Dobry chłop z niego, zakupy czasem mi zrobi, słoik z zupą podniesie, tylko absolutnie nie możesz go krytykować ani kwestionować jego zachowania. Jak kogoś opierdzieli bez powodu to trzeba przytakiwać i udawać że też uważasz, że miał rację. Inaczej jest afera, że go atakujesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015

Edytowane przez chudziaszek11
Czas edycji: 2019-09-20 o 20:00
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 19:59   #3244
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Jak chcesz to Ci wyślę. Tylko na twoja odpowiedzialność. Dobry chłop z niego, zakupy czasem mi zrobi, słoik z zupą podniesie, tylko absolutnie nie możesz go krytykować ani kwestionować jego zachowania. Jak kogoś opierdzieli bez powodu to trzeba przytakiwać i udawać że też uważasz, że miał rację. Inaczej jest afera, że to atakujesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jestem w 100% przekonana, że pójdę i tego kogoś opierdziele 2 raz!
Myślę, że wyjątkowo będę mieć z nim wiele wspólnych tematów (pod warunkiem, że nie jet za pisem)

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 20:02   #3245
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Fubizka ja się od teściowej nasłuchałam w ciąży jak to mi się będzie dzieckiem zajmować. Spacery, wspólne wakacje, bawienie... No cuda na kiju. A jak wracałam do pracy, to najpierw miałam nianię, a potem poszedł do żłobka teraz podobno będzie się zajmować Mateuszem, acz pewnie będzie jak z Wojtkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Jestem w 100% przekonana, że pójdę i tego kogoś opierdziele 2 raz!
Myślę, że wyjątkowo będę mieć z nim wiele wspólnych tematów (pod warunkiem, że nie jet za pisem)

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Nie spokojnie. Też tak bandy nie znosi z resztą jak cała nasza rodzina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 20:03   #3246
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
No to ja słyszałam coś takiego. Facet był przy cesarce żony i widział jak jej wnętrzności normalnie na stolik obok położyli Ale nikt mu nie wytłumaczył że to łożysko i tak opowiadał kumplom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O mamuniu

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Faceci i plotki porodowe mój miał ostatnio taką wymianę zdań.
Kolega - no i mówię Ci, tyle krwi tam było i ta moja się cały czas darła, i w końcu kazała mi wypier...
Tż- no i co zrobiłeś ?
Kolega - no dwa razy nie musiała powtarzać

]

Oo ten jeszcze lepszy

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Będziemy zadawać to pytanie za CiebieWyślij Teścia do mnie! Po opisie myślę, że jesteśmy brat nimi duszamiCiebie nikt nie pyta bo Ty rodzisz 15.10

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

No tak, inaczej Margosia zaatakuje cię maczeta
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 20:26   #3247
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Mógł ten lekarz mnie trochę postraszyć że poród blisko, bo nic teraz nie zrobię, jeszcze tyyyyyyle czasu Ja wiem że tego nie da się przewidzieć i może się zacząć w każdym momencie ale kurczę jak to usłyszałam to mocno w tym pokładam nadzieję.
Dziewczyny robilyście badanie HIV dwa razy?
No i wpisał mi GBS+ bez badania "bo jak w poprzedniej ciąży był dodatni to bardzo rzadko się zdarza że kolonia ulegnie zagładzie, a dawka antybiotyku nie zaszkodzi.." Nie wiem co myśleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Póki co raz ale może zleci drugi raz.

Gbs w konkretnym tygodniu się pobiera?

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Też robiłam dwa razy hiv, na początku i jakoś niedawno. Gbs też w naszym szpitalu wymagają oryginał, wpis w karcie nie wystarczy.

Jestem rozczarowana jak Margosia, że nie ma żadnych maleństw! Ale może dajmy dziewczynom dojść do siebie, jeśli faktycznie urodziły

U mnie wczoraj mocno pobolało, ale byłam tam padnięta całym dniem, że szybko położyłam się spać i wszystko przeszło. Mojemu dziecku się nie śpieszy - tylko byle zdążyć przed wywoływaniem... Do terminu pozostały 4 dni a za 11 mam iść do szpitala, jeśli nic się nie zadzieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby samo się zaczęło

Cytat:
Napisane przez Domi_001 Pokaż wiadomość
Byłam na wizycie, córcia już ponad 4100 waży.
Dostałam skierowanie na poniedziałek do szpitala na wywołanie, bo chcę spróbować SN. Potem raczej już nie będzie szans na to. Boję się rodzic takie duże dziecko, ale cc też się boję więc zobaczymy jak to będzie. Szyjka skrócona i rozwarcie na palec więc jest nikła nadzieja ze się samo zacznie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spora dziewczynka, oby wywołanie sprawnie poszło i udało się SN.

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość



mój się tak przejął, że rozprawia z kolegami z pracy na temat porodów i wypytuje o szpitale, na szczęście przynosi mi tylko pozytywne informacje

dziewczyny, jakie macie leżaczki dla Maluchów? Przyszedł przelew z ZUSu to mogę szaleć
Jeszcze nie mam a znajoma jakieś 3 leżaczki ma mi dać w październiku

Jak mi ten maluch pocisnął na dole to aż mnie zakuło.
Jutro czeka mnie prasowanie koszul. A po niedzieli popiore sobie ubranka. Jeszcze tylko klapki pod prysznic dokupić i koniec.
Poza tym ostatnio taka śpiąca jestem. Wczoraj miałam dwie drzemki w ciągu dnia a wieczorem i tak bez problemu usnęłam.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 20:29   #3248
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Fubizka ja się od teściowej nasłuchałam w ciąży jak to mi się będzie dzieckiem zajmować. Spacery, wspólne wakacje, bawienie... No cuda na kiju. A jak wracałam do pracy, to najpierw miałam nianię, a potem poszedł do żłobka teraz podobno będzie się zajmować Mateuszem, acz pewnie będzie jak z Wojtkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Nie spokojnie. Też tak bandy nie znosi z resztą jak cała nasza rodzina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja na wiosnę jak młody był chory to powiedziała, że nie może z nim zostać bo jest za bardzo chory (miał bezbolesne zapalenie ucha jedynie Nie wysoka goraczka) ale mam do niej przeprowadzić Starszaka i on będzie z nią mieszkał żeby się nie zarazil od brata

A do tego juz tu kiedyś wspominalam- płaci mu 100zl żeby mówił, że u babci jest fajnie i nie chce wracać do domu dziecko nie miało 6lat
Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
O mamuniu




Oo ten jeszcze lepszy




No tak, inaczej Margosia zaatakuje cię maczeta


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Póki co raz ale może zleci drugi raz.

Gbs w konkretnym tygodniu się pobiera?



Oby samo się zaczęło



Spora dziewczynka, oby wywołanie sprawnie poszło i udało się SN.



Jeszcze nie mam a znajoma jakieś 3 leżaczki ma mi dać w październiku

Jak mi ten maluch pocisnął na dole to aż mnie zakuło.
Jutro czeka mnie prasowanie koszul. A po niedzieli popiore sobie ubranka. Jeszcze tylko klapki pod prysznic dokupić i koniec.
Poza tym ostatnio taka śpiąca jestem. Wczoraj miałam dwie drzemki w ciągu dnia a wieczorem i tak bez problemu usnęłam.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Gbs po 35 lub 36 tc coś koło tego

U mnie ostatnia rzeczą z wyprawki będzie kapusta
Ogarnę ja w tym tygodniu

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 20:31   #3249
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

A co do teściowych to z moją nie ma problemu. Teraz jest po operacji ale mówiła, żeby chociaż na godzinke przywieźć jej dzieci bo już tęskni. To jutro Tż pojedzie. W sumie to tylko na nią mogę liczyć.
Z własną nie mam kontaktu a i tak nie zajęłaby się dziećmi bo choruje na SM.


Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 20:49   #3250
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Fubizka ja się od teściowej nasłuchałam w ciąży jak to mi się będzie dzieckiem zajmować. Spacery, wspólne wakacje, bawienie... No cuda na kiju. A jak wracałam do pracy, to najpierw miałam nianię, a potem poszedł do żłobka teraz podobno będzie się zajmować Mateuszem, acz pewnie będzie jak z Wojtkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Nie spokojnie. Też tak bandy nie znosi z resztą jak cała nasza rodzina.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to mnie rozumiesz, moja nawet sasiadkom siostrom i wszystkim opowiada jak to ona bedzie nianczyc dziecko. A zainteresowania tematem JAK sie obsluguje dziecko zero.
Ostatnio dostalam pytanie po co nam fotelik skoro dziecko sie wiezie w beciku ze szpitala a foteliki sa dla siedzacych dzieci.
I czy juz kupilam sobie mleko mm. Bo sama piersia moge nie wykarmic a potem bede miala ciezko kupic.
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Moja na wiosnę jak młody był chory to powiedziała, że nie może z nim zostać bo jest za bardzo chory (miał bezbolesne zapalenie ucha jedynie Nie wysoka goraczka) ale mam do niej przeprowadzić Starszaka i on będzie z nią mieszkał żeby się nie zarazil od brata

A do tego juz tu kiedyś wspominalam- płaci mu 100zl żeby mówił, że u babci jest fajnie i nie chce wracać do domu dziecko nie miało 6lat

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Gbs po 35 lub 36 tc coś koło tego

U mnie ostatnia rzeczą z wyprawki będzie kapusta
Ogarnę ja w tym tygodniu

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Nie chce Cie martwic ale nie znajdziesz dziecka w tej kapuscie

Mogloby przestac padac bo w weekend chce wyprac rolety i zaslony a do tego potrzebny mi maz

Edytowane przez Fubizka
Czas edycji: 2019-09-20 o 20:51
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 21:11   #3251
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
No to mnie rozumiesz, moja nawet sasiadkom siostrom i wszystkim opowiada jak to ona bedzie nianczyc dziecko. A zainteresowania tematem JAK sie obsluguje dziecko zero.
Ostatnio dostalam pytanie po co nam fotelik skoro dziecko sie wiezie w beciku ze szpitala a foteliki sa dla siedzacych dzieci.
I czy juz kupilam sobie mleko mm. Bo sama piersia moge nie wykarmic a potem bede miala ciezko kupic.

Nie chce Cie martwic ale nie znajdziesz dziecka w tej kapuscie

Mogloby przestac padac bo w weekend chce wyprac rolety i zaslony a do tego potrzebny mi maz
A no mają pomysły te matki i teściowe.
Z doświadczenia wiem, że ten co obiecuje najwięcej, późnej najmniej robi

Moja teściowa też miewa dobre pomysły. Jak się Wojtek urodził, to akurat zaczęły się upały i moja teściowa wymyśliła, żeby wózkiem do nich nie jechać bo upał (mamy 500m) , ale wsadzić kilkudniowe dziecko do auta i puścić klimatyzację na full🤦☠♀️
No i wiecznie go przykrywała czy czapkę mu ubierała powyżej 10 stopni.
No wszystko przed Tobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 21:17   #3252
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
No to mnie rozumiesz, moja nawet sasiadkom siostrom i wszystkim opowiada jak to ona bedzie nianczyc dziecko. A zainteresowania tematem JAK sie obsluguje dziecko zero.
Ostatnio dostalam pytanie po co nam fotelik skoro dziecko sie wiezie w beciku ze szpitala a foteliki sa dla siedzacych dzieci.
I czy juz kupilam sobie mleko mm. Bo sama piersia moge nie wykarmic a potem bede miala ciezko kupic.

Nie chce Cie martwic ale nie znajdziesz dziecka w tej kapuscie

Mogloby przestac padac bo w weekend chce wyprac rolety i zaslony a do tego potrzebny mi maz
Kapustę potrzebuje do cyckow, nie do dziecka
Ale jak Nie daj Boże trafi mi się niedziela niehandlowa a kapusty w domu nie będzie to bieda

Pamiętam jak raz czekałam pod biedronka o 7 zanim ją otworza bo mi kapusty braklo

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 21:26   #3253
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
A no mają pomysły te matki i teściowe.
Z doświadczenia wiem, że ten co obiecuje najwięcej, późnej najmniej robi

Moja teściowa też miewa dobre pomysły. Jak się Wojtek urodził, to akurat zaczęły się upały i moja teściowa wymyśliła, żeby wózkiem do nich nie jechać bo upał (mamy 500m) , ale wsadzić kilkudniowe dziecko do auta i puścić klimatyzację na full🤦☠♀️
No i wiecznie go przykrywała czy czapkę mu ubierała powyżej 10 stopni.
No wszystko przed Tobą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego ja powiedzialam ze zadnych odwiedzin, moga przyjsc zobaczyc i koniec. Po 2 miesiacach zobaczymy
Zgaduje ze w ogole bedzie problem z tym "zobaczeniem".
Jak cos tam przebaknelam do meza ze mam nadzieje ze nie bedzoe dziecko za duze to uslyszalam od rodzicow "jak to? To teaz niby twierdza ze jak za duze to zle?"
Moglabym ksiazke napisac.
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Kapustę potrzebuje do cyckow, nie do dziecka
Ale jak Nie daj Boże trafi mi się niedziela niehandlowa a kapusty w domu nie będzie to bieda

Pamiętam jak raz czekałam pod biedronka o 7 zanim ją otworza bo mi kapusty braklo

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
A ta kapusta ci sie nie zepsuje przez ten czas?
Ja to bardziej na dynie teraz poluje, zeby sobie zupe zrobic
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 21:29   #3254
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Dlatego ja powiedzialam ze zadnych odwiedzin, moga przyjsc zobaczyc i koniec. Po 2 miesiacach zobaczymy

Zgaduje ze w ogole bedzie problem z tym "zobaczeniem".

Jak cos tam przebaknelam do meza ze mam nadzieje ze nie bedzoe dziecko za duze to uslyszalam od rodzicow "jak to? To teaz niby twierdza ze jak za duze to zle?"

Moglabym ksiazke napisac.





A ta kapusta ci sie nie zepsuje przez ten czas?

Ja to bardziej na dynie teraz poluje, zeby sobie zupe zrobic
Połowa lisci pójdzie do zamrażarki od razu a reszta przyda się na pierwszy nawal

Przeżyłam tyle zapaleń piersi i tyle antybiotyków na to, że teraz to chyba non stop będę chodzić z kapusta ;D

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 21:44   #3255
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Potwierdzam, kapusta najlepsza. Z zamrażarki też świetnie spełnia swoją funkcje
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 21:45   #3256
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Nie wpadlabym na to ze mozna zamrozic liscie kapusty
Niezle sie tutaj rozwijam
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 21:50   #3257
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

A jak się używa, to najlepiej ja potraktować najpierw tłuczkiem do mięsa, zeby puściła soku troche
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 21:58   #3258
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
A jak się używa, to najlepiej ja potraktować najpierw tłuczkiem do mięsa, zeby puściła soku troche
Jeden nazwał w życiu miałam i potwierdzam- kapusta najlepsza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 22:05   #3259
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Zastanawia mnie jedynie czemu koleżanki zamiast rodzic to po nocy na forum siedza

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-20, 22:22   #3260
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Ja analizuje po raz setny sklady kosmetykow dla dzieci i sie okazuje, ze czesc musze zmienic i ze nie mam kremu na mrozy
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 22:23   #3261
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja analizuje po raz setny sklady kosmetykow dla dzieci i sie okazuje, ze czesc musze zmienic i ze nie mam kremu na mrozy
Miejmy nadzieje, ze nie będzie mrozów

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-20, 22:53   #3262
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
Ojej, niedobry czas na przeziębienie, oby przeszło, zdrówka ja chyba też dzisiaj zaplanuję taką kąpiel bo pospacerowałam, a że nie mam kurtki która by się zapinała na brzuchu, uznałam że bluza wystarczy i trochę zmarzłam..
ale numer z tym ktg, ale w razie czego można chyba bez skierowania pójść na ktg do szpitala w tp?
U mnie w szpitalu nie zrobią ktg, trzeba się przyjść na odział. Z resztą nic nie zrobią bez przyjęcia. Tragedia.
Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
No akurat teściową mam ok, choć ideałem nie jest i ostatnio mnie do szewskiej pasji doprowadza. Gorzej z teściem, bo ten to choleryk i chce mnie odwiedzać i opowiadać kto go wkurzył na drodze e sklepie czy u lekarza🤦♀️


No ja już myślałam, że u Ciebie już po... eh oby szybko się rozkręciło z właściwym finałem




Ehh no tak to też do dupy
Choć moja też nie proponuje pomocy, ale jak proszę to raczej nie odmawia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cholerycy wbrew pozorom to dobre ludzie A ty chudziaszku jakim typem osobowości jesteś?
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Jestem w 100% przekonana, że pójdę i tego kogoś opierdziele 2 raz!
Myślę, że wyjątkowo będę mieć z nim wiele wspólnych tematów (pod warunkiem, że nie jet za pisem)

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
A ty cholery jesteś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 03:17   #3263
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Nie mogę spać... I to kurde nie przez skurcze (tych brak), tylko ten pieprzony ból gardła zawalone mam wszystko. I łeb mnie do tego boli. Miałam rodzić a nie chorować :/ wściekła jestem jak nie wiem co. Mogłam się lepiej ubrać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 05:23   #3264
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Kapustę potrzebuje do cyckow, nie do dziecka
Ale jak Nie daj Boże trafi mi się niedziela niehandlowa a kapusty w domu nie będzie to bieda

Pamiętam jak raz czekałam pod biedronka o 7 zanim ją otworza bo mi kapusty braklo

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Haha jak kapuściany żul

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 05:31   #3265
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Połowa lisci pójdzie do zamrażarki od razu a reszta przyda się na pierwszy nawal

Przeżyłam tyle zapaleń piersi i tyle antybiotyków na to, że teraz to chyba non stop będę chodzić z kapusta ;D

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
O, ale patent z zamrożeniem liści a kiedy jest moment na kapustę, jak ona działa? Jak zaczyna boleć pierś przez to że za dużo pokarmu czy na podrażnione brodawki?
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja analizuje po raz setny sklady kosmetykow dla dzieci i sie okazuje, ze czesc musze zmienic i ze nie mam kremu na mrozy
Ja też jeszcze muszę kupić krem na tak zwaną niepogodę na okres jesienno-zimowy, czyli coś tłustego na twarz na wiatr i mróz, chyba tu też będę się sugerować analizami które zrobiła "sroka o"
Im więcej wczytuję się w składy kosmetyków tym bardziej kusi mnie opcja robienia własnych, chyba się w to pobawię, znalazłam jakieś przykładowe przepisy które sobie dopasuję
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Nie mogę spać... I to kurde nie przez skurcze (tych brak), tylko ten pieprzony ból gardła zawalone mam wszystko. I łeb mnie do tego boli. Miałam rodzić a nie chorować :/ wściekła jestem jak nie wiem co. Mogłam się lepiej ubrać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łączę się w bólu, szczególnie głowy i niespaniem.. idę pić ciepłe mleko z miodem
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 06:01   #3266
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Hej

Ja nocka ładna, spanie od 23:30 do 6:30 a teraz JADE DO LASU teścia namówiłam (on nie wie kiedy mam termin ) Hania też chciała więc trochę polazimy
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 06:13   #3267
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Hej

Ja nocka ładna, spanie od 23:30 do 6:30 a teraz JADE DO LASU teścia namówiłam (on nie wie kiedy mam termin ) Hania też chciała więc trochę polazimy
Kciuki dla tescia

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Nie mogę spać... I to kurde nie przez skurcze (tych brak), tylko ten pieprzony ból gardła zawalone mam wszystko. I łeb mnie do tego boli. Miałam rodzić a nie chorować :/ wściekła jestem jak nie wiem co. Mogłam się lepiej ubrać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrowka

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
U mnie w szpitalu nie zrobią ktg, trzeba się przyjść na odział. Z resztą nic nie zrobią bez przyjęcia. Tragedia.Cholerycy wbrew pozorom to dobre ludzie A ty chudziaszku jakim typem osobowości jesteś?A ty cholery jesteś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Straszny I do tego histeryk

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 06:18   #3268
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
O, ale patent z zamrożeniem liści a kiedy jest moment na kapustę, jak ona działa? Jak zaczyna boleć pierś przez to że za dużo pokarmu czy na podrażnione brodawki?Ja też jeszcze muszę kupić krem na tak zwaną niepogodę na okres jesienno-zimowy, czyli coś tłustego na twarz na wiatr i mróz, chyba tu też będę się sugerować analizami które zrobiła "sroka o"
Im więcej wczytuję się w składy kosmetyków tym bardziej kusi mnie opcja robienia własnych, chyba się w to pobawię, znalazłam jakieś przykładowe przepisy które sobie dopasuję Łączę się w bólu, szczególnie głowy i niespaniem.. idę pić ciepłe mleko z miodem
Kapusta jest na stan zapalny piersi
Uwazaj z kremami na niepogode bo sporo z nich zmienilo sklady, wiec analizy z neta sa nieaktualne.
Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Nie mogę spać... I to kurde nie przez skurcze (tych brak), tylko ten pieprzony ból gardła zawalone mam wszystko. I łeb mnie do tego boli. Miałam rodzić a nie chorować :/ wściekła jestem jak nie wiem co. Mogłam się lepiej ubrać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze zostan dzisiaj w lozku? To najlepiej leczy z przeziebien.
Szybko wracaj do zdrowia
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 06:20   #3269
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
O, ale patent z zamrożeniem liści a kiedy jest moment na kapustę, jak ona działa? Jak zaczyna boleć pierś przez to że za dużo pokarmu czy na podrażnione brodawki?Ja też jeszcze muszę kupić krem na tak zwaną niepogodę na okres jesienno-zimowy, czyli coś tłustego na twarz na wiatr i mróz, chyba tu też będę się sugerować analizami które zrobiła "sroka o"
Im więcej wczytuję się w składy kosmetyków tym bardziej kusi mnie opcja robienia własnych, chyba się w to pobawię, znalazłam jakieś przykładowe przepisy które sobie dopasuję Łączę się w bólu, szczególnie głowy i niespaniem.. idę pić ciepłe mleko z miodem
Kapusta (głównie jej sok, dlatego należy rozbić delikatnie) działa na obrzęki i stany zapalne, a do tego zimne okłady usmiezaja ból wiec dwa w jednym

Na brodawki najlepsze wietrzenie, wietrzenie, mleko i lanolina

SA jeszcze muszle laktacyjne, które w przeciwieństwie do wkładek laktacyjnych nie przyklejania się do skutków. Warto mieć to na uwadze gdyby ktoś miał taki problem

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-21, 06:39   #3270
maciejka1987
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 277
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Nasza córcia z lutego i ani razu kremu na mróz nie użyłam... Także teraz też nie kupuję. Jak wychodzilismy ze szpitala naszykowane miałam kremy, a położna nie kazała smarować... A później w duże mrozy i tak nie wychodzilismy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.12.13

6.2.15



maciejka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:52.