Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy! - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-21, 12:16   #691
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Odebranie papierów z uczelni.

Wydaje mi się, że nie ma możliwości, by Ci je odesłali - musisz się stawić osobiście, albo poprosić kogoś żeby odebrał je w Twoim imieniu.
Ale wiadomo, najlepiej zadzwonić, bo co uczelnia, to inne zasady
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-21, 12:30   #692
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Odebranie papierów z uczelni.

Cytat:
Napisane przez anitaxx Pokaż wiadomość
Hej Wam Mam pewien problem. Otóż rekrutowałam na jedną uczelnię i dostałam się, wpłaciłam już na legitymację i indeks, jednakże chcę też spróbować na innej w drugim naborze (na tej bardziej mi zależy, bliżej domu). No i zakładając że się dostanę, to co zrobić z papierami na tej pierwszej uczelni? Złożyłam tam odpis świadectwa. Czy muszę sama po nie jechać? Aktualnie nie mam takiej możliwości. Czy jest szansa, że mi je odeślą? Ehh, chociażby na mój koszt... Wiem że pewnie muszę sama zadzwonić i się dowiedzieć, ale jeszcze nie ma wyników z tej drugiej uczelni, więc najpierw proszę was o opinie, jakie są szanse na to że nie będę musiała tam jechać...
Musieć nie musisz, ale daj im znać, że rezygnujesz (obowiązkowo jeśli to zaoczne, bo będą naliczać opłaty), najlepiej listownie ZPO. Po papiery możesz jechać jak będziesz mieć czas
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-24, 20:30   #693
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 03:27   #694
serenavanderwoodsen
Zadomowienie
 
Avatar serenavanderwoodsen
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 421
GG do serenavanderwoodsen
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Ja na UAM wysyłałam wszystko po prostu w kopercie, żadnych teczek i opisów. Nie wiem, czy jest jakaś różnica między tym, na jaki wydział.
serenavanderwoodsen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 08:06   #695
student_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Exclamation Czy można zrezygnować z jednych studiów

Cześć. nie wiem czy dobrze piszę ale może mi pomożecie, a mianowicie rozpoczeła sie dodatkowa rekrutacja na studia i w zależności od uczelni wyniki rekrutacji są w różnych terminach. Dostałem sie na AGH w Krakowie, ale zastanawiam się o Lublinie, tylko że w Lublinie wyniki rekrutacji są w połowie września. Mam do was pytanie, czy mogę zapisać sie do Krakowa i stawać do rekrutacji w Lublinie i w razie gdyby mnie przyjeli zrezygnować z uczelni w Krakowie i zapisać sie do Lublina? są jakieś konsekwencje tego czy nie?
student_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 13:46   #696
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Czy można zrezygnować z jednych studiów

mozesz
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-25, 17:42   #697
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Czy można zrezygnować z jednych studiów

Nie ma żadnych konsekwencji, możesz tak zrobić.
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-27, 12:34   #698
student_18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Czy można zrezygnować z jednych studiów

Dzięki za pomoc
student_18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 20:38   #699
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Słuchajcie, mam problem. Dostałam się na studia licencjackie, dzienne, z pierwszego naboru. Chciałabym się przenieść na inny wydział, jeszcze przed rozpoczęciem roku akademickiego. Macie pomysł, jak to zrobić? Wiem, może trochę głupie pytanie, ale zupełnie nie wiem, gdzie z tym uderzyć. Złożyć jakieś podanie? I gdzie - w dziekanacie wydziału, z którego się przenoszę czy tego, na który się przenoszę, czy może do obu? Albo może można zrobić tak, że normalnie przyjmę się na ten drugi wydział teraz, w drugim naborze, a potem z tego pierwszego się jakoś wypiszę, zrezygnuję? Pomóżcie, bo jestem kompletnie niezorientowana w temacie. Chodzi o UE w Katowicach.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 21:38   #700
maacieek
Zakorzenienie
 
Avatar maacieek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Obywatel Świata ;)
Wiadomości: 3 016
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Jeżeli jest drugi nabór to startuj, jeżeli nie, to poczytaj w regulaminie jak wygląda przeniesienie się i kiedy to można zrobić - semestrze, roku. W innym przypadku nie liczyłbym, żeby ci się udało przenieść teraz, bo logicznie rzecz biorąc każdy szedł by na kierunek typu farmacja i przed rozpoczęciem przenosił się na medycynę, gdzie zapewne progi są większe.
__________________
And we danced
And we cried
And we laughed
And had a really, really, really good time
Take my hand, let's have a blast
And remember this moment for the rest of our lives
maacieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 21:41   #701
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez maacieek Pokaż wiadomość
Jeżeli jest drugi nabór to startuj, jeżeli nie, to poczytaj w regulaminie jak wygląda przeniesienie się i kiedy to można zrobić - semestrze, roku. W innym przypadku nie liczyłbym, żeby ci się udało przenieść teraz, bo logicznie rzecz biorąc każdy szedł by na kierunek typu farmacja i przed rozpoczęciem przenosił się na medycynę, gdzie zapewne progi są większe.
Nie no, przecież wiadomo, że nikt nie przyjmie nikogo pomimo braku miejsc na przykład.
A czy taka praktyka, czyli zapisanie się na drugi kierunek (bo przecież na jeden jestem już przyjęta, więc to będzie jako drugi), a potem zrezygnowanie z pierwszego jest 'dozwolona'? W sensie, nie będę miała z tego powodu jakichś problemów?
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 22:07   #702
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
Nie no, przecież wiadomo, że nikt nie przyjmie nikogo pomimo braku miejsc na przykład.
A czy taka praktyka, czyli zapisanie się na drugi kierunek (bo przecież na jeden jestem już przyjęta, więc to będzie jako drugi), a potem zrezygnowanie z pierwszego jest 'dozwolona'? W sensie, nie będę miała z tego powodu jakichś problemów?
musisz wziac udział w rekrutacji.
To nie liceum, ze mozna sie przenosc z kierunku na kierunek jak z klasy do klasy.
Tak, mozna tak zrobic. Nie, nie powinnas miec problemow.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 22:23   #703
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
musisz wziac udział w rekrutacji.
To nie liceum, ze mozna sie przenosc z kierunku na kierunek jak z klasy do klasy.
Tak, mozna tak zrobic. Nie, nie powinnas miec problemow.
No ok, a jeśli się dostanę na ten drugi kierunek (co jest raczej pewne, biorąc pod uwagę progi), to co z rezygnacją z pierwszego? Szukałam w internecie i znalazłam jakieś wzory pism o rezygnacji ze studiów, natomiast na stronie mojej uczelni jest jedynie wzmianka o wypowiedzeniu umowy o naukę. A przecież ja umowy jeszcze nie podpisywałam.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 22:26   #704
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
No ok, a jeśli się dostanę na ten drugi kierunek (co jest raczej pewne, biorąc pod uwagę progi), to co z rezygnacją z pierwszego? Szukałam w internecie i znalazłam jakieś wzory pism o rezygnacji ze studiów, natomiast na stronie mojej uczelni jest jedynie wzmianka o wypowiedzeniu umowy o naukę. A przecież ja umowy jeszcze nie podpisywałam.
piszesz podanie o rezygnacje, albo czekasz az sami cie skreślą.
mam jedną radę: zadzwon do dziekanatu i spytaj
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 22:29   #705
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
piszesz podanie o rezygnacje, albo czekasz az sami cie skreślą.
mam jedną radę: zadzwon do dziekanatu i spytaj
No teraz nie zadzwonię przecież. Ale to swoją drogą.
A na forum nie zaszkodzi zapytać, to nic nie kosztuje, a może akurat ktoś bardziej zorientowany coś poradzi.
Bardziej mi chodziło o to, czy po prostu zorientować się, jak jest z przeniesieniem, bo w regulaminie niby jest taka możliwość, czy po prostu brać udział w tej rekrutacji.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 22:31   #706
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
No teraz nie zadzwonię przecież. Ale to swoją drogą.
A na forum nie zaszkodzi zapytać, to nic nie kosztuje, a może akurat ktoś bardziej zorientowany coś poradzi.
Bardziej mi chodziło o to, czy po prostu zorientować się, jak jest z przeniesieniem, bo w regulaminie niby jest taka możliwość, czy po prostu brać udział w tej rekrutacji.
co jest konkretnie w regulaminie o przeniesieniach?to jest mozliwe takie skakanie sobie z kierunku na kierunek, z wydziału na wydział? co to za uczelnia?

ja bym brała udział w tej rekrutacji i jutro zadzwoniła (albo jak sie dostaniesz) dopytac o tę rezygnację.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 22:40   #707
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
co jest konkretnie w regulaminie o przeniesieniach?to jest mozliwe takie skakanie sobie z kierunku na kierunek, z wydziału na wydział? co to za uczelnia?

ja bym brała udział w tej rekrutacji i jutro zadzwoniła (albo jak sie dostaniesz) dopytac o tę rezygnację.
UE w Katowicach. Jest napisane, że w przypadku chęci przeniesienia się decyzja należy do dziekana. Jeśli z wydziału na wydział, to dziekani obu wydziałów podejmują decyzję i ustalają zasady przeniesienia, a jeśli z kierunku na kierunek w ramach jednego wydziału, to tylko dziekan tego wydziału. Ale to wiadomo, jest napisane bardzo ogólnie, więc nie wiem, czy można sobie tak ot, skakać między wydziałami i kierunkami. Na pewno zależy to od tego, czy są jakieś miejsca - to wiadomo, zresztą, takie praktyki obowiązują też w liceum (piszę, bo sama studia do liceum porównałaś ), jak nie ma miejsc, to przenieść się nie można. No i ciężko też stwierdzić, co to w praktyce znaczy, że 'dziekan ustala zasady'.

No i chyba tak zrobię. Póki co wezmę udział w rekrutacji, a potem, jak się dostanę, to dopytam dokładnie.

Ale mówisz, że nie powinnam mieć problemów? Wiem, może głupio pytam, no ale
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 22:53   #708
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
UE w Katowicach. Jest napisane, że w przypadku chęci przeniesienia się decyzja należy do dziekana. Jeśli z wydziału na wydział, to dziekani obu wydziałów podejmują decyzję i ustalają zasady przeniesienia, a jeśli z kierunku na kierunek w ramach jednego wydziału, to tylko dziekan tego wydziału. Ale to wiadomo, jest napisane bardzo ogólnie, więc nie wiem, czy można sobie tak ot, skakać między wydziałami i kierunkami. Na pewno zależy to od tego, czy są jakieś miejsca - to wiadomo, zresztą, takie praktyki obowiązują też w liceum (piszę, bo sama studia do liceum porównałaś ), jak nie ma miejsc, to przenieść się nie można. No i ciężko też stwierdzić, co to w praktyce znaczy, że 'dziekan ustala zasady'.

No i chyba tak zrobię. Póki co wezmę udział w rekrutacji, a potem, jak się dostanę, to dopytam dokładnie.

Ale mówisz, że nie powinnam mieć problemów? Wiem, może głupio pytam, no ale
tam jest tez
Przeniesienia, o których mowa w ust. 2 - 4 mogą nastąpić nie wcześniej niż po zaliczeniu pierwszego
roku studiów pierwszego stopnia lub po zaliczeniu pierwszego semestru studiów drugiego stopnia.


czyli musialabys zaliczyc rok i dopiero sie przeniesc
pewnie miałabys wymóg sredniej i byc moze brano by pod uwage ilosc przedmiotów jakie sie pokrywają + nadrobienie róznic programowych
o ile w ogóle dziekan udzieliłby zgody

wiec jak dla mnie lepiej wziac udział w rekrutacji

nie, nie powinnas pismo o rezygnacji pewnie starczy, ewentualnie jak sie nie pojawisz na zajeciach/nie podpiszesz umowy to cie sami skreslą
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 23:02   #709
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
tam jest tez
Przeniesienia, o których mowa w ust. 2 - 4 mogą nastąpić nie wcześniej niż po zaliczeniu pierwszego
roku studiów pierwszego stopnia lub po zaliczeniu pierwszego semestru studiów drugiego stopnia.


czyli musialabys zaliczyc rok i dopiero sie przeniesc
pewnie miałabys wymóg sredniej i byc moze brano by pod uwage ilosc przedmiotów jakie sie pokrywają + nadrobienie róznic programowych
o ile w ogóle dziekan udzieliłby zgody

wiec jak dla mnie lepiej wziac udział w rekrutacji

nie, nie powinnas pismo o rezygnacji pewnie starczy, ewentualnie jak sie nie pojawisz na zajeciach/nie podpiszesz umowy to cie sami skreslą
No ale chyba lepiej tą ewentualną rezygnację załatwić przed rozpoczęciem roku, nie?
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-14, 23:04   #710
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
No ale chyba lepiej tą ewentualną rezygnację załatwić przed rozpoczęciem roku, nie?


Bez różnicy tak na dobra sprawe, chyba, ze papierów potrzebujesz :p
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 23:22   #711
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Bez różnicy tak na dobra sprawe, chyba, ze papierów potrzebujesz :p
Oni sami sobie robili ksero świadectwa, więc papierów nie potrzebuję. Ale chyba wolałabym przed, żeby nie figurować już na liście, bo to tak głupio jednak. A powiedz mi jeszcze: w rekrutacji mam wpisać ten kierunek, na który się dostałam w lipcu, mimo że jeszcze na nim nie studiuję? Bo trzeba albo zaznaczyć, jest się już studentem, albo podpisać oświadczenie, że nie studiuje się na żadnym innym kierunku studiów na uczelni państwowej.
__________________
Piszę.

Edytowane przez Carousel
Czas edycji: 2015-09-14 o 23:23
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 08:57   #712
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
Oni sami sobie robili ksero świadectwa, więc papierów nie potrzebuję. Ale chyba wolałabym przed, żeby nie figurować już na liście, bo to tak głupio jednak. A powiedz mi jeszcze: w rekrutacji mam wpisać ten kierunek, na który się dostałam w lipcu, mimo że jeszcze na nim nie studiuję? Bo trzeba albo zaznaczyć, jest się już studentem, albo podpisać oświadczenie, że nie studiuje się na żadnym innym kierunku studiów na uczelni państwowej.


Moim zdaniem niw podpisałaś umowy i nie miałaś immatrykulacji, wiec studentem nie jesteś. Ale zadzwon się dopytać najlepiej.
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:24   #713
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
A na forum nie zaszkodzi zapytać, to nic nie kosztuje, a może akurat ktoś bardziej zorientowany coś poradzi.
Nie zaszkodzi też przeczytać pierwszego posta w tym wątku, gdzie jest wyjaśniona kwestia rezygnacji.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:32   #714
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Nie zaszkodzi też przeczytać pierwszego posta w tym wątku, gdzie jest wyjaśniona kwestia rezygnacji.
No akurat nic, czego bym nie wiedziała albo czego nie można byłoby znaleźć w internecie, tam nie ma. W sensie, że wiem, że istnieje taka możliwość złożenia oświadczenia. Tylko, że u mnie na uczelni jest tylko wzmianka o zerwaniu umowy o naukę i jest nawet wzór pisma, natomiast o takiej rezygnacji nic nie ma.

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Moim zdaniem niw podpisałaś umowy i nie miałaś immatrykulacji, wiec studentem nie jesteś. Ale zadzwon się dopytać najlepiej.
No ale zostałam przyjęta, więc oświadczenie, że nie jestem studentką uczelni publiczne, które trzeba w takim wypadku złożyć, byłoby nieprawdziwe.
A z tamtego kierunku nie mogę jeszcze zrezygnować, bo na ten drugi się jeszcze nie dostałam.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:36   #715
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
No akurat nic, czego bym nie wiedziała albo czego nie można byłoby znaleźć w internecie, tam nie ma. W sensie, że wiem, że istnieje taka możliwość złożenia oświadczenia. Tylko, że u mnie na uczelni jest tylko wzmianka o zerwaniu umowy o naukę i jest nawet wzór pisma, natomiast o takiej rezygnacji nic nie ma.
A myślisz, że jakby na każdej uczelni była wyjaśniona sprawa rezygnacji, to wspominalibyśmy o tym w tym wątku? Żadna znana mi uczelnia nie określa, co należy zrobić chcąc zrezygnować z kierunku, zanim zacznie się go studiować. Bo wzmianka o której piszesz dotyczy studentów, którzy podjęli już naukę. Także zasada z pierwszej strony jest uniwersalna.

---------- Dopisano o 10:36 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
No ale zostałam przyjęta, więc oświadczenie, że nie jestem studentką uczelni publiczne, które trzeba w takim wypadku złożyć, byłoby nieprawdziwe.
A z tamtego kierunku nie mogę jeszcze zrezygnować, bo na ten drugi się jeszcze nie dostałam.
Kombinujesz jak koń pod górkę. Posłuchaj rad doświadczonych studentek, jak już takie osoby pytasz.
Bycie przyjętym a bycie studentem to nie to samo.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:38   #716
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Kombinujesz jak koń pod górkę. Posłuchaj rad doświadczonych studentek, jak już takie osoby pytasz.
Bycie przyjętym a bycie studentem to nie to samo.
Czyli według Ciebie mam się rejestrować tak, jak przy rekrutacji w lipcu? Jakbym normalnie rekrutowała się na pierwszy kierunek?
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:46   #717
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
Czyli według Ciebie mam się rejestrować tak, jak przy rekrutacji w lipcu? Jakbym normalnie rekrutowała się na pierwszy kierunek?
Tak.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 09:47   #718
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Dzięki.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 09:59   #719
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 531
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

A to pismo o rezygnacji trzeba koniecznie złożyć osobiście czy można na przykład wysłać poleconym czy coś w tym stylu? Jeśli konieczne trzeba osobiście, no to ok, trudno, jakoś będę musiała to załatwić, ale przyznam, że mogę mieć problem, żeby zdążyć tam dotrzeć do godziny 15, więc pytam.
__________________
Piszę.
Carousel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-21, 11:18   #720
dobrusia8e
Zadomowienie
 
Avatar dobrusia8e
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 372
Dot.: Rekrutacyjne SOS - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Carousel Pokaż wiadomość
A to pismo o rezygnacji trzeba koniecznie złożyć osobiście czy można na przykład wysłać poleconym czy coś w tym stylu? Jeśli konieczne trzeba osobiście, no to ok, trudno, jakoś będę musiała to załatwić, ale przyznam, że mogę mieć problem, żeby zdążyć tam dotrzeć do godziny 15, więc pytam.
Zadzwoń i dowiedz się w swoim dziekanacie - różnie z tym bywa
__________________

PM 2020
dobrusia8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-24 16:27:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:33.