H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28 - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-16, 12:45   #2731
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Anulować i czatowac jak wróci. Do 30 min

Teraz nie mogę się dodzwonić, żeby anulować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

No jak nie produkt niedostępny, to zajęta linia. Teraz znowu problem techniczny i strona niedostępna... Już zaczynam się zastanawiać, czy wszechświat nie chce mi powiedzieć, że nie dla mnie to wdzianko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 15:31   #2732
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Kochana, linki na szybko :
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0574987003.html
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0662773001.html


Klikałam większe zamowienie dla mojego kawalera z rabatem 15%, to musiałam wziąć jeszcze kaszmir, puchówkę i zamszową torebkę, żeby się rabat nie zmarnował
Płaszczyk ma super recenzje, sweter podobno gatunek świetny, ale krótki i szeroki. Wziełam S, a nie XS, bo stwierdziłam, ze S będzie chociaż dłuższe, jakoś kolor mnie przekonał. Zobaczymy czy nie anulują
Karinka ja miałam ten płaszczyk, sama pytałam tu o niego jakiś czas temu. Finalnie odesłałam, tak jak zaraz po pierwszej przymiarce byłam na tak, tak im dłużej i częściej mierzyłam entuzjazm mi malał on jest strasznie cienki, niby w dotyku mi to nie przeszkadzało ale jak zakładałam na siebie i był rozpięty to jak stawałam z boku przed lustrem to jak karta papieru ;P nie podobało mi się to.

A co do espadryli to jednak odpuściłam. Stwierdziłam ze kupię sobie w rylko takie jakie mi się podobają od dawna a nie będę brać coś bo tanio, znając siebie nie byłabym zadowolona do końca i ciagle wspominała tamte 😜 ale jeśli odbierzesz swoje mimo wszystko chętnie poczytam Twoja opinie
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 16:12   #2733
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość

Teraz nie mogę się dodzwonić, żeby anulować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:45 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

No jak nie produkt niedostępny, to zajęta linia. Teraz znowu problem techniczny i strona niedostępna... Już zaczynam się zastanawiać, czy wszechświat nie chce mi powiedzieć, że nie dla mnie to wdzianko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Udało się w koncu ?


Już widzę, ze mają bałagan. Wczoraj rano zrobilam duze zamowienie, mialo byc podzielone na 2 paczki. Dzis dostaje maila i kwota nijak mi do zadnej paczki nie pasuje Dzwonię, pani twierdzi, ze nic mi nie anulowali, ale ze zadna z paczek jeszcze nie została wyslana i to pewnie paczka od innej firmy. No,a w tytule jak byk, ze "h&m" Dałam spokoj, bo wiedzialam, ze się nie dogadamy
Przeliczyłam jeszcze raz jedną z paczek i kwota jest idealna ... minus kaszmir I teraz pytanie czy go anulują czy podzielą zamowienie na więcej paczek. Miałyście tak ?

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Karinka ja miałam ten płaszczyk, sama pytałam tu o niego jakiś czas temu. Finalnie odesłałam, tak jak zaraz po pierwszej przymiarce byłam na tak, tak im dłużej i częściej mierzyłam entuzjazm mi malał on jest strasznie cienki, niby w dotyku mi to nie przeszkadzało ale jak zakładałam na siebie i był rozpięty to jak stawałam z boku przed lustrem to jak karta papieru ;P nie podobało mi się to.

A co do espadryli to jednak odpuściłam. Stwierdziłam ze kupię sobie w rylko takie jakie mi się podobają od dawna a nie będę brać coś bo tanio, znając siebie nie byłabym zadowolona do końca i ciagle wspominała tamte 😜 ale jeśli odbierzesz swoje mimo wszystko chętnie poczytam Twoja opinie

Kochana, przepraszam, pisząc poprzedni post, jakoś nie widziałam Twojego.
Ech, to może i ja odpuszczę ten płaszcz ... już nie wiem sama. Niby brałam go wlasnie jako taką warstwę dodatkową pod inne okrycia, ale czy jest sens ... Dałaś mi do myślenia, dziękuję

Co do espadryli, mam takie same przemyslenia jak Ty i chyba też odpuszczę. Botki premium, które kupiłam w h&m są super, ale ... juz po 2 dniach zaczęło mi przebijać coś jasnego na wykonczeniu zelówki, tak jakby się odrapały. Obawiam się, ze będzie gorzej i reklamacja, bo nie wygląda to estetycznie.

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Kamilove, mam jeszcze prośbę odnośnie płaszczyka. Czy możesz mi powiedzieć jak długi był na Ciebie i ile masz wzrostu ?
Chciałabym go nosić pod takie rzeczy w kolano, mam welniany płaszczyk, wełnianą pelerynę i czasem nie chcę ubierac swetra, a żakiet to mało i chciałam mieć taki dodatkowy kubraczek
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 16:28   #2734
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Udało się w koncu ?
Niestety nie. Tzn udało mi się go złapać ponownie, ale przynajmniej 2 godziny nie mogłam przejść do płatności, bo wyskakiwał mi komunikat o ich błędzie i wyszło na to, że znów zamówienie jest zrobione, ale nie opłacone. Jak już udało mi się dodzwonić drugi raz, to się okazało, że nie można już anulować...
Samo powinno się anulować do 6 godzin... Więc pozostaje tylko polować i klikać za pobraniem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 16:37   #2735
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Niestety nie. Tzn udało mi się go złapać ponownie, ale przynajmniej 2 godziny nie mogłam przejść do płatności, bo wyskakiwał mi komunikat o ich błędzie i wyszło na to, że znów zamówienie jest zrobione, ale nie opłacone. Jak już udało mi się dodzwonić drugi raz, to się okazało, że nie można już anulować...
Samo powinno się anulować do 6 godzin... Więc pozostaje tylko polować i klikać za pobraniem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W przypadku H&M, to naprawdę warto korzystać z pobrania. Mam nadzieję, ze do trzech razy sztuka
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 16:40   #2736
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
W przypadku H&M, to naprawdę warto korzystać z pobrania. Mam nadzieję, ze do trzech razy sztuka
Oby bo im bardziej nie chcą mi dać, tym mocniej chcę wziąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 16:45   #2737
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Oby bo im bardziej nie chcą mi dać, tym mocniej chcę wziąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Skąd ja to znam
Kod by mogli rzucić


Czy ktoś może zamawiał te baleriny z premium ?
Czekam na nie i standardowo nie wiem czy odbierać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bal1.jpg (43,5 KB, 130 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Bal2.jpg (23,6 KB, 89 załadowań)
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-16, 17:34   #2738
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Kochana, linki na szybko :
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0574987003.html
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0662773001.html


Klikałam większe zamowienie dla mojego kawalera z rabatem 15%, to musiałam wziąć jeszcze kaszmir, puchówkę i zamszową torebkę, żeby się rabat nie zmarnował
Płaszczyk ma super recenzje, sweter podobno gatunek świetny, ale krótki i szeroki. Wziełam S, a nie XS, bo stwierdziłam, ze S będzie chociaż dłuższe, jakoś kolor mnie przekonał. Zobaczymy czy nie anulują

Karinka daj znać jak otrzymasz kaszmir, jak wrażenia i długość i w ogóle
Fajne te rzeczy, ale z takich cienkich puchowych wolę krótkie kurtki.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 17:59   #2739
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość

Karinka daj znać jak otrzymasz kaszmir, jak wrażenia i długość i w ogóle
Fajne te rzeczy, ale z takich cienkich puchowych wolę krótkie kurtki.

Iwonko, kaszmirka chyba wcale nie będzie Po kwocie poznaję, ze paczkę wyslali bez niego.
Ten cienki płaszczyk chcialam jako warstwę środkową, ale też się nad nim zastanawiam
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 18:04   #2740
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Iwonko, kaszmirka chyba wcale nie będzie Po kwocie poznaję, ze paczkę wyslali bez niego.
Ten cienki płaszczyk chcialam jako warstwę środkową, ale też się nad nim zastanawiam
Oj a może dojdzie, bo jak zwykle mają bałagan?
Wygląda cieniutko i przy tej długości, tak myślę, ale mogę się mylić, może to nie zbyt fajnie wyglądać?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 21:07   #2741
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Jak wypada rozmiarówka tych lekkich płaszczy puchowych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-16, 21:10   #2742
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Oj a może dojdzie, bo jak zwykle mają bałagan?
Wygląda cieniutko i przy tej długości, tak myślę, ale mogę się mylić, może to nie zbyt fajnie wyglądać?

Już mam zamówienie zaktualizowane, czyli kwota pomniejszona o sweter, który zniknął Co do płaszczyka, oczywiscie, masz rację On wyglada mało efektownie i tak "na oko" nie wydaje mi się dobry do samodzielnego noszenia, potrzebowalabym go do "ocieplenia" okryć. Ewentualna przymiarka przeważy na tak lub nie
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 21:58   #2743
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Już mam zamówienie zaktualizowane, czyli kwota pomniejszona o sweter, który zniknął Co do płaszczyka, oczywiscie, masz rację On wyglada mało efektownie i tak "na oko" nie wydaje mi się dobry do samodzielnego noszenia, potrzebowalabym go do "ocieplenia" okryć. Ewentualna przymiarka przeważy na tak lub nie
Szkoda, bo sama jestem ciekawa tego kaszmirka
Zobaczysz jak przyjdzie i zdecydujesz
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 23:01   #2744
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Udało się w koncu ?


Już widzę, ze mają bałagan. Wczoraj rano zrobilam duze zamowienie, mialo byc podzielone na 2 paczki. Dzis dostaje maila i kwota nijak mi do zadnej paczki nie pasuje Dzwonię, pani twierdzi, ze nic mi nie anulowali, ale ze zadna z paczek jeszcze nie została wyslana i to pewnie paczka od innej firmy. No,a w tytule jak byk, ze "h&m" Dałam spokoj, bo wiedzialam, ze się nie dogadamy
Przeliczyłam jeszcze raz jedną z paczek i kwota jest idealna ... minus kaszmir I teraz pytanie czy go anulują czy podzielą zamowienie na więcej paczek. Miałyście tak ?

---------- Dopisano o 15:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------




Kochana, przepraszam, pisząc poprzedni post, jakoś nie widziałam Twojego.
Ech, to może i ja odpuszczę ten płaszcz ... już nie wiem sama. Niby brałam go wlasnie jako taką warstwę dodatkową pod inne okrycia, ale czy jest sens ... Dałaś mi do myślenia, dziękuję

Co do espadryli, mam takie same przemyslenia jak Ty i chyba też odpuszczę. Botki premium, które kupiłam w h&m są super, ale ... juz po 2 dniach zaczęło mi przebijać coś jasnego na wykonczeniu zelówki, tak jakby się odrapały. Obawiam się, ze będzie gorzej i reklamacja, bo nie wygląda to estetycznie.

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------

Kamilove, mam jeszcze prośbę odnośnie płaszczyka. Czy możesz mi powiedzieć jak długi był na Ciebie i ile masz wzrostu ?
Chciałabym go nosić pod takie rzeczy w kolano, mam welniany płaszczyk, wełnianą pelerynę i czasem nie chcę ubierac swetra, a żakiet to mało i chciałam mieć taki dodatkowy kubraczek
Jeśli chcesz go docelowo jako takie ocieplenie tylko to mógłby się sprawdzić choć nie jest za ciepły wg mnie. Jednak jest tez tego plus, nie wyglądałoby się w tym na pewno jak bałwanek ja miałam rozm 34, mam 170 i był do połowy uda.
Szkoda botków, może dobry szewc by je jakoś zabezpieczył póki dopiero zaczyna się coś dziać ��
Edit: Karina nie masz już wcale insta prawda?

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Jak wypada rozmiarówka tych lekkich płaszczy puchowych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Standardowo :echem:
__________________

Edytowane przez kamilove
Czas edycji: 2019-05-16 o 23:04
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 07:17   #2745
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 496
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Wskoczylam dzis na poziom premium bo ostatnio troche poklikalam, ale pewnie sporo odesle wiec mniejsza z tym.
Ale mam kupon na buty -15% (nie moge doszukac sie info czy on cos kosztuje punktow?) I czy ktos z was mial juz jakis kod na 10 zł za 300 pkt, bo u mnie pusto, a punktow ponad 800... gdzie go szukac?
madzia1_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 07:29   #2746
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 448
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

On niby sie generuje do 30dni. Ale u mnie minęło i też nie mam go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
36acb097cabec02316c4aaec630d441280b2f16b_63b8b621cf6a6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 07:33   #2747
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Pokaż wiadomość
Wskoczylam dzis na poziom premium bo ostatnio troche poklikalam, ale pewnie sporo odesle wiec mniejsza z tym.
Ale mam kupon na buty -15% (nie moge doszukac sie info czy on cos kosztuje punktow?) I czy ktos z was mial juz jakis kod na 10 zł za 300 pkt, bo u mnie pusto, a punktow ponad 800... gdzie go szukac?
Ostatnio wykorzystałam ten kupon i mi nie ubyło punktów.

Ale i nie przybylo po ostatnich 2 zakupach - na 105 i 98 zł
Jest jakiś limit, od którego nalicza? Albo po jakim czasie. Przy transakcjach mam, że zaktualizowano liczbę punktów, no ale i wcale nie

Teraz też widze, że przy zwrocie zabrali mi punkty za całe zakupy, z których zostawiłam sukienkę za 200 zł, a z kolei nie zabrali chyba 90 punktów za inne zwrócone zamówienie.
Czy oni losują, za co zabierają, a za co nie, czy to inaczej jeszcze działa?

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2019-05-17 o 07:44
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 07:39   #2748
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Jak wypada rozmiarówka tych lekkich płaszczy puchowych?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wg. recenzji na stronie standardowo, mój dziś powinien być, więc dam znać

---------- Dopisano o 06:39 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Pokaż wiadomość
Wskoczylam dzis na poziom premium bo ostatnio troche poklikalam, ale pewnie sporo odesle wiec mniejsza z tym.
Ale mam kupon na buty -15% (nie moge doszukac sie info czy on cos kosztuje punktow?) I czy ktos z was mial juz jakis kod na 10 zł za 300 pkt, bo u mnie pusto, a punktow ponad 800... gdzie go szukac?

[1=36acb097cabec02316c4aae c630d441280b2f16b_63b8b62 1cf6a6;86821026]On niby sie generuje do 30dni. Ale u mnie minęło i też nie mam go.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Dziewczyny, no bo niestety, nie każdy je dostaje ... Bujam się z tym problemem od miesiąca, dzwoniłam ze 3 razy. Przyznali, że jest błąd systemu, że dotyczy to sporej ilości klientów i mają naprawić. Wkurza mnie to, jesli do czerwca nie naprawią, nie ustąpię, będę żądała chociaż kodów rabatowych, bo to jest przegięcie.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 07:40   #2749
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Wg. recenzji na stronie standardowo, mój dziś powinien być, więc dam znać
Wczoraj cały czas połowałam na granatowy. W akcie desperacji wzięłam czarny, ale chyba będzie zbyt duży. Ostetcznie w nicy udało mi się po raz trzeci złapać ten, który chciałam i nawet dokończyć zamówienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-17, 07:43   #2750
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Jeśli chcesz go docelowo jako takie ocieplenie tylko to mógłby się sprawdzić choć nie jest za ciepły wg mnie. Jednak jest tez tego plus, nie wyglądałoby się w tym na pewno jak bałwanek ja miałam rozm 34, mam 170 i był do połowy uda.
Szkoda botków, może dobry szewc by je jakoś zabezpieczył póki dopiero zaczyna się coś dziać ��
Edit: Karina nie masz już wcale insta prawda?



Standardowo :echem:

Kami, insta od dawna nie mam, mam WA do kontaktu jakby co
Dziękuję za odp w spr płaszcza. Widzę go tak w roli podpinki, żeby nie opatulać się wielkim swetrzychem, więc jesli ma taką długość i nie robi bałwanka, pomacam i najwyżej odeślę.
Botki przejrzałam, one jednak są porządne (ale espadryli i balerin jednak nie odbieram ). Po prostu mają jasną podeszwę, taki ciepły beż i troszeczkę czarnego lakieru się z niej zdrapało. Po prostu chyba będę to zamalowywać. Skóra na nich jest
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 10:25   #2751
karola200611
Raczkowanie
 
Avatar karola200611
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 467
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Jak pierzecie ten szary sweter z koralikami? Ostatnio prałam go ręcznie bo bałam się, że się zniszczy w pralce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
karola200611 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 10:42   #2752
kotke
Raczkowanie
 
Avatar kotke
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 264
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Właśnie dostałam maila, że z powodu problemów technicznych moja paczka zostanie zawrócona do magazynu, gdzie nadadzą jej poprawną etykietę. Naklikałam samych rzeczy z dorzutek, jeśli nic nie będzie brakowało, to jestem w stanie zaakceptować to opóźnienie (za które mnie przepraszają, ale kodu żadnego nie dali w ramach rekompensaty )
kotke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 11:08   #2753
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez kotke Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam maila, że z powodu problemów technicznych moja paczka zostanie zawrócona do magazynu, gdzie nadadzą jej poprawną etykietę. Naklikałam samych rzeczy z dorzutek, jeśli nic nie będzie brakowało, to jestem w stanie zaakceptować to opóźnienie (za które mnie przepraszają, ale kodu żadnego nie dali w ramach rekompensaty )

Dostałam takiego samego maila.
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 11:19   #2754
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez karola200611 Pokaż wiadomość
Jak pierzecie ten szary sweter z koralikami? Ostatnio prałam go ręcznie bo bałam się, że się zniszczy w pralce.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Normalnie w pralce. Nic nie odpada.
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 11:20   #2755
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Przyszło zamówienie, to bez kaszmirowego swetra


Rzeczy dla syna on musi pomierzyć, ale wyglądają bardzo fajnie.
Z moich były :
Lekki płaszcz puchowy : https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0662773001.html
Torebka zamszowa : https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0693749001.html


Płaszcz, wyglada lepiej niż się spodziewałam Rozmiar akurat, taki w miarę dopasowany, rękawy w 36 mam na styk. To jest puchówka na chłodne lato albo pod spód, pod wełniany płaszcz w zimie, ale solo jej wygląd tragiczny nie jest (a tego się obawiałam). Pochodziłam w nim chwilkę po mieszkaniu i się zagrzałam.
Idealnie długością i krojem pasuje mi pod pelerynę i płaszcz, pod kątem których go kupowałam Póki co, za 103 zł zostaje.
Natomiast torebka jest okropna, niewarta nawet ceny wyprzedażowej z rabatem. Flak, odsyłam.
Polecam za to torebkę z plecionych rzecmyków, też z premium, ta jest bardzo fajna :
https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0720821001.html
Wykonanie spoko, ładny rudy kolor i wygodnie leży w dłoni i na ramieniu. Wrzucam moje foto, gdyby ktoś chciał zobaczyć na żywo, bo to ciekawa alternatywa dla koszyka na lato.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20190516_134203.jpg (129,0 KB, 158 załadowań)
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 11:23   #2756
morelle_
Zakorzenienie
 
Avatar morelle_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 38 976
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Moja sukienka dla Pestki cały czas jest w transporcie
Maila z DHL brak. Nie mam pojęcia kiedy się jej spodziewać

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:20 ----------

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ostatnio wykorzystałam ten kupon i mi nie ubyło punktów.

Ale i nie przybylo po ostatnich 2 zakupach - na 105 i 98 zł
Jest jakiś limit, od którego nalicza? Albo po jakim czasie. Przy transakcjach mam, że zaktualizowano liczbę punktów, no ale i wcale nie

Teraz też widze, że przy zwrocie zabrali mi punkty za całe zakupy, z których zostawiłam sukienkę za 200 zł, a z kolei nie zabrali chyba 90 punktów za inne zwrócone zamówienie.
Czy oni losują, za co zabierają, a za co nie, czy to inaczej jeszcze działa?
Zabierają teoretycznie za wszystkie zwroty.
Naliczaja do 48h od opłacenia paczki. Ale ze wszystkim loteria
morelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 11:44   #2757
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez morelle_ Pokaż wiadomość
Normalnie w pralce. Nic nie odpada.
Ja też w pralce Tylko wrzucam do worka
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 11:51   #2758
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Czy widziałyście na żywo tą torebkę?

https://m2.hm.com/m/pl_pl/productpage.0553069008.html

Szukam jakieś fajnej torebki słomkowej na lato, nie musi być koniecznie z hm
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 12:29   #2759
KarinaBallerina
Zakorzenienie
 
Avatar KarinaBallerina
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Ja też w pralce Tylko wrzucam do worka

Ja ręcznie, ale chyba będę bardziej odważna
__________________

KarinaBallerina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 12:39   #2760
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: H&M i rozmowy o wszystkim co z nim niezwiązane :) cz. 28

Cytat:
Napisane przez KarinaBallerina Pokaż wiadomość
Ja ręcznie, ale chyba będę bardziej odważna
Spróbuj Ja od początku swój tak piorę Aaa, jeszcze wywijam go na lewą stronę
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-24 07:45:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:05.