Ubrania z Lidl-a - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 14:45   #1
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204

Ubrania z Lidl-a


Kupiłam jakiś czas temu proste, bawełniane koszulki w Lidl-u (były pakowane po 2, biała i w paski lub gładka w innym kolorze po około 25zł).

Mówiąc szczerze jestem absolutnie zachwycona jakością - wszystkie ściegi równo przeszyte (a mam na tym punkcie hople jeśli chodzi o takie podstawowe ubrania), miłe w dotyku, świetnie sie piorą, nie deformują (mają 5% jakiego włókna) i są DŁUŻSZE czyli kończą się na wysokości pośladków ochraniając plecy.Mają też jakieś niemieckie certyfikaty jeśli chodzi o jakośc wykonania i brak substancji szkodliwych.

Co jeszcze polecacie z Lidl'a? Ktoś miał ich bieliznę bezzwową albo piżamę damską?
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 17:43   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Nie mam ciuchów ale po przejsciu wszytskich galerii w poszukiwaniu kurtki dzieciecej przeciwdeszczowej znalalzm super w lidlu.
lekka,super wykonczona, z kapturem


Swoja droga co za idioci z tych producentów którzy nie szyja dzieciecyc kurtek przeciwdeszczowych dla naszego klimatu albo szyja z nieodpowiednich materiałow i bez kapturów ?
Owszem mozna kupic firmowe za 300 zł ,sorry na 1 sezon dla rosnącego dziecka ,dziekuje.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 18:41   #3
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Ubrania z Lidl-a

a moglabys wstawic zdjecie takiej koszulki na sobie? bo wlasnie czegos takiego szukam...
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 20:08   #4
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Ubrania z Lidl-a

W lidlu rzeczy pojawiaja sie co tydzien nowe wiec pewnie tych koszulek juz nie ma,poszukaj na stronie lidla co maja aktualnie w ofercie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 10:35   #5
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
W lidlu rzeczy pojawiaja sie co tydzien nowe wiec pewnie tych koszulek juz nie ma,poszukaj na stronie lidla co maja aktualnie w ofercie.

Za tydzień mają być fajne sukienki bawełniane na lato

http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/lidl...index_9966.htm

Co do ciuchów z Lidla to ja mam i mój TŻ odzież rowerową. Jeździmy często, w różnych warunkach, więc mam sprawdzone i jesteśmy zadowolenie z jakości za taką cenę. Mamy kurtki przeciwdeszczowe (nawet nie przemakają tak bardzo podczas ulewy, na mniejszy deszcz jak najbardziej), spodnie z "wkładką" długie ma TŻ a ja mam takie za kolano, rękawiczki. Ja mam jeszcze bieliznę typowo sportową (stanik i stringi) - niezniszczalne.
Jeszcze zapomniałam, ze mam kurtkę trekkingową - ta to już faktycznie jest nieprzemakalna i chroni przed wiatrem.
Rzeczy mamy już kilka sezonów i nadal są w porządku.

Ostatnio nie załapałam się na te pasiaste koszulki w 2- pakach, został tylko jeden w beżu i duży rozmiar, ale faktycznie świetnej jakości bawełna - taka grubsza, mięsista. Jeżeli ta sukienka też będzie taka to na pewno sobie kupię. Problem może być z rozmiarem, bo oni mają łączone np 36/38, 40/42 itd i wypadają bardzo wielkie.

Edytowane przez Amelianna
Czas edycji: 2010-05-04 o 10:47
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 11:18   #6
kasiulek13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 163
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Cytat:
Napisane przez MAGDALENA1982 Pokaż wiadomość
Kupiłam jakiś czas temu proste, bawełniane koszulki w Lidl-u (były pakowane po 2, biała i w paski lub gładka w innym kolorze po około 25zł).

Mówiąc szczerze jestem absolutnie zachwycona jakością - wszystkie ściegi równo przeszyte (a mam na tym punkcie hople jeśli chodzi o takie podstawowe ubrania), miłe w dotyku, świetnie sie piorą, nie deformują (mają 5% jakiego włókna) i są DŁUŻSZE czyli kończą się na wysokości pośladków ochraniając plecy.Mają też jakieś niemieckie certyfikaty jeśli chodzi o jakośc wykonania i brak substancji szkodliwych.

Co jeszcze polecacie z Lidl'a? Ktoś miał ich bieliznę bezzwową albo piżamę damską?

Ja mam Lidlową piżamę i koszulę nocną... jestem zachwyconą jakością i komfortem noszenia. Polecam
kasiulek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 10:31   #7
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Ubrania z Lidl-a

W czwartek będą fajne koszulki za ok. 17 zł- interesuje mnie ta w paski - identyczną mierzyłam w sobotę w H&M, tylko bez aplikacji. Nie kupiłam, bo czekam właśnie na tę Lidlową.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 19:48   #8
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Kupiłam tę koszulkę w paski granatowe. Faktycznie identyczna jak ta z H&M, może mniej dopasowana - trochę luźniejsza jest, bawełna dobrej jakości.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 13:42   #9
fankam
Rozeznanie
 
Avatar fankam
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 590
Dot.: Ubrania z Lidl-a

czy ma moze ktos aktualna gazetke z lidla? Tam sa koszule, niebieska, rozowa i taka w pionowe drobniutkie paseczki. Ta niebieska pamietam, ze byla od rozmiaru 34, a ta w paseczki?
fankam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 19:12   #10
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Półtora roku temu miałam klapki japonki z Lidla. Kosztowały 9,90zł, były leciutkie i wygodne jak mało które, ale popsuły się po tygodniu, urwał się paseczek
A co do ubrań, to nie miałam okazji testować, ale słyszałam same dobre opinie
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-08, 19:43   #11
kasikbc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 235
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Ja kupilam niecaly mc temu 2 pary legginsow ala jeansy za 29zl (kolor ciemny granat i czarny jakby) z tym ze cienkie i od tamtej pory prawie codzinnie w nich latam (glownie ze wzgledu na swoj obecny stan,przynajmniej tych wstretnych jeansow z golfem na brzuch nosic nie musze, sa super. Teraz jak tak zimno pod spod jeszcze jedne legginsy tez z lidla wkladam- takie bardziej rajstopowate (na pewno nie do noszenia na wierzch) od spodu maja meszek - te za 15zl byly,rowniez polecam
kasikbc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-13, 18:51   #12
Adne
Raczkowanie
 
Avatar Adne
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 364
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Dziewczyny, czy któraś kupiła ostatnio ocieplane kalosze z lidla? U mnie zostało jeszcze kilka sztuk i zastanawiam się nad nimi.
__________________
Zobaczyć świat w ziarenku piasku,
Niebiosa w jednym kwiecie z lasu.
W ściśniętej dłoni zamknąć bezmiar,
W godzinie – nieskończoność czasu.
Adne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 11:51   #13
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Wcześniej bym nie pomyślała, że takie świetne gatunkowo mogą być rzeczy w lidlu. Odkryłam go jakoś .. rok temu . I teraz czekam zawsze na nową ofertę, bo rzeczy są naprawdę dobrej jakości, wytrzymałe i tanie. Teraz kupuję już tam ja, moi rodzice, brat, TŻ. Mam kilka koszulek, z długich rękawem. Dwa szaliki. Spodnie sportowe do biegania, takie bardziej legginsy - dwie pary. Spódniczkę do ćwiczeń - dwie pary. Buty sportowe. Bieliznę modelującą, rajstopy. Naprawdę szczerze polecam

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Adne Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś kupiła ostatnio ocieplane kalosze z lidla? U mnie zostało jeszcze kilka sztuk i zastanawiam się nad nimi.
Chciałam, ale niestety nie zdążyłam. U mnie zniknęły w przeciągu kilku minut niestety.

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Cytat:
Napisane przez fankam Pokaż wiadomość
czy ma moze ktos aktualna gazetke z lidla? Tam sa koszule, niebieska, rozowa i taka w pionowe drobniutkie paseczki. Ta niebieska pamietam, ze byla od rozmiaru 34, a ta w paseczki?

Oferta jest zawsze na stronie internetowej
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 14:20   #14
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Ubrania z Lidl-a

.W tym roku nic jeszcze nie kupiłam. Ale mam z zeszłego roku welurowy dres. Dres jest do domowego wycierania się, czasem służy jako piżama więc nie obchodzę się z nim szczególnie delikatnie i musze przyznać, że jego jakość jest całkiem, całkiem Wygląda wciąż dobrze, nie jest zmechacony, skulkowany czy coś.

dodatkowo polecam Lidlowe skarpety i rajstopy, te grubsze. Używałam zeszłej zimy i wygląda na to, że i tej mi posłużą. Są niedrogie a wykonane dobrze.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 16:23   #15
Pani Zemsta
Raczkowanie
 
Avatar Pani Zemsta
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 81
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Dziewczyny, wie ktoś jak z jakością lidlowych kozaków? Bedą w najbliższej ofercie za 65 zł, konkretnie te:
http://www.lidl.pl/cps/rde/xchg/SID-...ndex_45647.htm

na tym obrazku wyglądają spoko, a na zdjęciu z modelką dość tandetnie
Pani Zemsta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 16:34   #16
___asia___
Rozeznanie
 
Avatar ___asia___
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 582
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Moim zdaniem Lidl się popsuł, nie jakościowo, ale rozmiarowo.
Kiedyś kupowałam tam jegginsy albo bluzki w rozmiarach XS i 34, buty 37. Teraz spodnie zaczynają się od rozmiaru 38, buty tak samo, a getry czy bluzki od S.
___asia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 19:01   #17
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Co do rozmiarów to się zgodzę. Mój tata nosi XL a dres L był za duży i musiał jechać oddać. Ja zawsze biorę wszystko w najmniejszych rozmiarach, ew. M, ale 99% S czy jaki tam jest najmniejszy rozmiar i jest dobrze . Za to buty ... wydają mi się bardzo małe rozmiary.
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 19:06   #18
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Nigdy nie kupowałam
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 09:33   #19
olama100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 116
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Dziewczyny jak Was słucham (czytam ) to jestem w szoku. Za każdym razem jak widzę w TV reklamę ciuchów z Lidl-a to sobie myślę „rany jaki to musi być „badziew”. Kto to kupuje” Mam Lidl-a pod domem więc chodzę tam często ale na dziel z ubraniami nie chodziłam. Jutro koniecznie muszę tam iść i pobuszować, bo z Waszych wypowiedzi wynika, że można tam znaleźć ciekawe rzeczy.
olama100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-15, 12:00   #20
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Cytat:
Napisane przez olama100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak Was słucham (czytam ) to jestem w szoku. Za każdym razem jak widzę w TV reklamę ciuchów z Lidl-a to sobie myślę „rany jaki to musi być „badziew”. Kto to kupuje” Mam Lidl-a pod domem więc chodzę tam często ale na dziel z ubraniami nie chodziłam. Jutro koniecznie muszę tam iść i pobuszować, bo z Waszych wypowiedzi wynika, że można tam znaleźć ciekawe rzeczy.
Zdecydowanie. W Lidlu rzeczy w większości są naprawdę bardzo dobre jakościowo
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 12:55   #21
olama100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 116
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Jak tak sobie teraz przypominam reklamy z Lidl-a to aż mi szkoda. Najwyraźniej przeszło mi koło nosa kilka fajnych ciuszków. Szkoda, że nie zajrzałam do Was wcześniej, ale mądra Polka po szkodzie!
olama100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 10:22   #22
AnnaDorota1993
Rozeznanie
 
Avatar AnnaDorota1993
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 799
Dot.: Ubrania z Lidl-a

W Lidlu można kupić naprawdę dobre gatunkowo ubrania i buty.
Zawsze można znaleźć coś modnego, materiały są naprawdę dobrej jakości, a ceny przystępne
Ja posiadam już 3 pary jegginsów z Lidla i wszystkie są super, kolory nie wyblakły po praniu.
Bluzki i sweterki też są super

Także szczerze polecam
AnnaDorota1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 15:59   #23
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Ja również bardzo lubię ubrania z Lidla. Mój najnowszy nabytek to przeceniona kurtka narciarska softshell z pierwotnej ceny 149 na 99 :-D
Ponadto mam pełno koszulek bokserek, bluzek z długim rękawem, tunik, spodnie na rower wszystko z bardzo dobrej bawełny, prane normalnie w pralce, nic mi się jeszcze nie rozlecialo, nie popruło.
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 16:34   #24
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Nie podobają mi się legginsy z lidla, Wiszą mi na tyłku, a jak podciągnę to z przodu odściskuje się wiecie co
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 18:31   #25
magdula87
Rozeznanie
 
Avatar magdula87
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 600
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Z legginsami trzeba uważać, bo jak nie mają w kroku klina, a te z Lidla dosyć często, to mi np. się źle chodzi w takowych - ale ja kupuję rozmiar L :-P
__________________
miłość: wrzesień 2010
narzeczona: 22.12.2011
żona: 06.10.2012
II kreseczki: 06.03.2014
mama: 27.10.2014
magdula87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 22:21   #26
ailatan1985
Zakorzenienie
 
Avatar ailatan1985
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 983
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Nie kupowałam nigdy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
" Bo to co może Nas zabić, najczęściej jest tym co pozwala Nam żyć... " 
ailatan1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 23:41   #27
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Ubrania z Lidl-a

też lubię ich ciuchy, póki co mam:
- kurtkę rowerową - świetna jest, nawet w parku linowym się sprawdziła w deszczu
- dwa sweterki - kupiłam ostatnie sztuki na promocji taki do bioder za 15zł i taki za tyłek za 20zł - nic złego się z nimi nie dzieje w praniu
- koszulki bawełniane z długim rękawe, świetne do wszystkiego - po bluzę, sweterek, marynarek i same
- bieliznę - stanik sportowy, koszulkę nocną plus uwielbiam fasony ich majtek, dla mnie są najwygodniejsze
- legginsy ocieplane na wieczory z kubkiem kakao i książka
osobiście polecam, jeszcze się nie zawiodłam chociaż mylnie długo nie mogłam się przekonać
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 18:04   #28
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Bardzo dobre gatunkowo są ubrania z lidla i bielizna też
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 12:25   #29
anna_belle
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 242
Dot.: Ubrania z Lidl-a

Ja osobiście bardzo lubię ubrania z lidla marki esmara mam kilka koszulek i są bardzo dobre jakościowo,ostatnio kupiłam też dżinsy,luźną koszulkę i kapcie żałuję tylko,że nie kupiłam tych sweterków co były ostatnio(taki niebieski z kokardką na plecach przy szyi)
__________________




KWC


anna_belle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 06:54   #30
martolina1982
Zakorzenienie
 
Avatar martolina1982
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 213
Dot.: Ubrania z Lidl-a

ja również jestem zachwycona stosunkiem jakości do ceny ubrań z lidla, a także obuwia. od paru lat kupuję dzieciom śniegowce-kozaczki w lidlu i nigdy nic sie z nimi nie działo. jak nowe. z ubrań również i dla siebie i dla córek. tak samo odzież sportowa np. kurta softshelowa, adidasy do biegania, koszulki odprowadzające pot (biegam)...wszystko świetne. najbardziej lubię 2 packi koszulek bokserek. naprawde swetnie leza jedna na drugiej jak i oddzielnie.
__________________
...88-89-90-91-92

04.05.2017 start!
martolina1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-04 19:44:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.