Śląskie Panny Młode cz.III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-14, 11:28   #61
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
U fryzjerki byłam w Zabrzu, w salonie niedaleko mnie wybranym dość przypadkowo.
Oo, a można wiedzieć gdzie? Ja mieszkam właśnie w Zabrzu. Byłaś zadowolona z fryzury? Co w ogóle robiłaś z włosami?
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 13:21   #62
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III


Witam się w nowym wątku

Cytat:
Napisane przez agulina90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybieracie się może na targi do Katowic?
Cytat:
Napisane przez agulina90 Pokaż wiadomość
9 lutego są. Co sądzicie warto, bo nigdy nie uczestniczyłam w czymś takim. Nawet nie wiem jak to wygląda
Ja byłam w Sosnowcu i mi się nie podobało Do tego nie rozumiem idei płacenia za wstęp. Może w Katowicach jest więcej wystawców i można się chociaż czymś zainspirować...
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 14:20   #63
Laacroossee
Raczkowanie
 
Avatar Laacroossee
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 92
GG do Laacroossee
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Ja byłam w tamtym roku w katowiach i tez mi sie nie podobalo. Tez trzeba zaplacic za wstep. Wsumie , duzo stanowisk no i duzo reklam , ofert itp . Byłam zasypana i miałam 2 reklamówki. Z żadnej oferty niestety nie skorzystałam gdyż sale , fotografa i kamere mialam już zarezerwowaną .
__________________
Razem od 17.08.2007 r.
Zaręczeni od 08.04.2011 r
.

Ślubujemy 20.07. 2013r.


Dzieciństwo jest królestwem, w którym nikt nie umiera.


Laacroossee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 17:08   #64
agulina90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 38
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez ewuszkaaa Pokaż wiadomość
[LEFT]
Witam się w nowym wątku



Ja byłam w Sosnowcu i mi się nie podobało Do tego nie rozumiem idei płacenia za wstęp. Może w Katowicach jest więcej wystawców i można się chociaż czymś zainspirować...
Cytat:
Napisane przez Laacroossee Pokaż wiadomość
Ja byłam w tamtym roku w katowiach i tez mi sie nie podobalo. Tez trzeba zaplacic za wstep. Wsumie , duzo stanowisk no i duzo reklam , ofert itp . Byłam zasypana i miałam 2 reklamówki. Z żadnej oferty niestety nie skorzystałam gdyż sale , fotografa i kamere mialam już zarezerwowaną .

My też już mamy fotografa, kamerzystę, sale, zespół, więc tych ulotek nawet nie będę zbierała, ale szukamy dekoratorki, wizażystki, no i nie mam sukienki Może coś znajdę ciekawego, albo tu się zainspiruję na forum
agulina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 17:19   #65
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Witam w III części

Widzę, że dyskutujecie na temat Targów. Właśnie zastanawiamy się czy się na nie nie udać - 10 lutego w Katowicach. O ile nie będziemy mieć szkoły

W zasadzie mamy większość spraw pozałatwianych - myślałam tylko nad obejrzeniem butów, makijażystek, może inspiracji odnośnie fryzur, makijaży.... Czy salony fryzjerskie się wystawiają? Czy widziałyście na targach w ofertach salonów sukien ślubnych buty? Czy można tam coś kupić, czy tylko się ogląda? Czy w ogóle opłaca się tam jechać? Czy to strata czasu i pieniędzy (15 zł - os.)

Pozdrawiam
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 17:42   #66
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Oo, a można wiedzieć gdzie? Ja mieszkam właśnie w Zabrzu. Byłaś zadowolona z fryzury? Co w ogóle robiłaś z włosami?
Byłam w salonie Effect na Piłsudskiego. Z fryzury byłam zadowolona chociaż fryzjerka zrobiła mi zupełnie co innego niż pierwotnie chciałam (a przyszłam z fotami co mi się podoba mniej więcej a wyszłam od fryzjera z czymś innym na głowie ale ogólnie zadowolona - a to mi się nigdy wcześniej nie zdarzyło bo zwykle po wyjściu od fryzjera był dramat ). Włosy miałam upięte.
dottta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 20:25   #67
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Co do Targów, z pewnością nie opłaca się rezerwować tj wpłacać zaliczek na obrączki w salonie z Rybnika, nie pamiętam nazwy, jednak ceny strasznie wysokie.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 20:42   #68
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Co do Targów, z pewnością nie opłaca się rezerwować tj wpłacać zaliczek na obrączki w salonie z Rybnika, nie pamiętam nazwy, jednak ceny strasznie wysokie.
Artis?
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 20:54   #69
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Co do fryzjera to Ja mialam pania z Katowic ale ona dojezdza do domu bez problemu pewnie juz nie raz tu ja ktos polecal
http://www.makeupslubny.pl/kontakt/
ja polecałam wielokrotnie
a sama ją miałam dzięki Tobie to była jedna z lepszych decyzji


Co do targów, to ja byłam w Katowicach, ok rok przed ślubem (mało rzeczy miałam wtedy załatwione) i moim zdaniem w takiej sytuacji (kiedy nie ma się większości rzeczy) się opłaca pójść.
Znaleźliśmy tam naszego dj'a i ogólnie poznaliśmy lokalny rynek ślubny (gdzie sie rozgladać za obrączkami, za suknią itp)

W ogóle to witam się w nowym wątku
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 22:34   #70
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Nieźle ostatnio przyspieszył wątek, widać, że emocje rosną i przygotowania trwają

Ja byłam rok temu na targach w Katowicach. Dzięki temu po powrocie znalazłam w tonie targowych ulotek jedną z kamerzystą, którego sobie potem zamówiliśmy, także nam się ten wyjazd opłacił.
Pamiętam, że bardzo wielu fotografów się tam wystawiało i można było sobie pooglądać gotowe albumy i fotoksiążki. To było nawet ciekawe, bo można było na miejscu porównać paru fotografów.
Nawet wstępnie zaklepaliśmy sobie jeden zespół weselny, ale po powrocie do domu i zobaczeniu ich filmików na YT szybko zrezygnowaliśmy :P

Wydaje mi się, że jeśli komuś brakuje jeszcze wielu rzeczy do załatwienia na wesele to taka wycieczka wcale nie jest głupia. Zawsze można sobie porównać ceny i zobaczyć jakie rynek oferuje możliwości. W tym roku na pewno nie pojedziemy bo w zasadzie to mamy już dużo załatwione, a do tego co zostało targi nam się nie przydadzą.
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 10:00   #71
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Artis?

Dokładnie, ceny bardzo wysokie. Skusiliśmy się na wpłatę zaliczki, bo 10,00 zł to niby niewiele, ale ceny wyższe niż w Aparcie a jeszcze specjalnie do Rybnika jechaliśmy, np. te obrączki które w końcu wybraliśmy w Ryb. u jubilera naprzeciw, w Artis kosztowały 4 razy tyle...
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-15, 11:12   #72
lupinka
Zadomowienie
 
Avatar lupinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 125
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

po cichu już Was podczytuję od jakiegoś czasu i chciałam się w końcu grzecznie przywitać i ładnie zapytać, czy można się dołączyć do śląskich PMek? obecnie na stałe z TŻem przebywamy w Krakowie, ale oboje jesteśmy ze Śląska (b. blisko granicy polsko-czeskiej ), tam mamy naszych najbliższych i tam będziemy brać ślub i mieć wesele. A, no i najważniejsze, to za półtora roku ale JUŻ w przyszłym roku! uwielbiam na to patrzeć z tej perspektywy

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
W ogóle to witam się w nowym wątku
pamiętam, że chyba w poprzedniej części wątku pisałaś o swoich butach, które zamawiałaś. zapoznałam się ze stroną, na Twoich zdjęciach też się fajnie prezentowały, powiedz mi proszę czy były/są wygodne? słyszałam, że buty taneczne mają bardziej giętką podeszwę więc nie wiem czy przez to będą dobre nie tylko do tańca, ale i na cały dzień uroczystości... no i jeszcze najlepiej na jakieś okazje potem
__________________
The most courageous act is still to think for yourself. Aloud.
______________________
&

Edytowane przez lupinka
Czas edycji: 2013-01-15 o 11:14
lupinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 13:26   #73
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

LUBINKA witaj
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 14:16   #74
songoku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bytom/Ruda Śląska
Wiadomości: 121
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o Constantin, to także rozważaliśmy. Byliśmy na miejscu i rozmawialiśmy z właścicielką - rzeczywiście przemiła osoba. Termin na lipiec też był wolny, opinie o jedzeniu same dobre. Jedyne co nas odrzuciło - sala jest położona na ogródkach działkowych... niestety okolica jest straszna i niestety ale nas zraziła od samego początku. A wielka szkoda, bo w innym wypadku od razu zarezerwowalibyśmy tam termin.

songoku a może Ty polecisz fryzjerkę/kosmetyczkę ze swoich okolic? Wcześniej głównie polecane były Panie z Mysłowic lub Katowic a to już troche daleko od Zabrza/Gliwic. Planuję iśc do fryzjera do salonu a kosmetyczkę zaprosić do domu.

Masz racje że okolica nie jest ciekawa ale sala akurat mieści sie w takim miejscu że żadne złe przypadki sie tam nie dzieją tam za salą są domki jednorodzinne i akurat jest spokojnie więc pod tym względem naprawde nie ma sie czego bać
Mnie czesała Beata Potempa z Chorzowa z ul Krzyżowej 22 salon się nazywa Fabryka Fryzur. Mnie i moją mamę czesała akurat w salonie bo nam było wygodniej ale z tego co wiem to z dojazdem tez nie ma problemów. Polecam
songoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:01   #75
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość


pamiętam, że chyba w poprzedniej części wątku pisałaś o swoich butach, które zamawiałaś. zapoznałam się ze stroną, na Twoich zdjęciach też się fajnie prezentowały, powiedz mi proszę czy były/są wygodne? słyszałam, że buty taneczne mają bardziej giętką podeszwę więc nie wiem czy przez to będą dobre nie tylko do tańca, ale i na cały dzień uroczystości... no i jeszcze najlepiej na jakieś okazje potem
moim zdaniem były bardzo wygodne bez porblemu wytrzymałam w nich całą noc, nawet nie pomyślałam o zmianie ich na inne polecam jak najbardziej
ja kupowałam w firmie Akces 2
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 16:08   #76
NightButterflyVIP
Rozeznanie
 
Avatar NightButterflyVIP
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Dublinia// Silesia // Kraina Lajkonika
Wiadomości: 920
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Ja też miałam butki taneczne, zamawiane w firmie Akces Dance (jest to inna firma, niż ta, o której pisze Ewusia), podeszwa poligum i niestety bolały mnie już stopy około 2:00 w nocy miałam o 14:00 ślub, więc gdzieś od 13:00 miałam je na nogach.
__________________
http://emaluszki.pl/suwaczek2-20151219.jpg
Czekamy na Nasze Szczęście - Victoria
NightButterflyVIP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 22:51   #77
Movable
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 14
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez lupinka Pokaż wiadomość
po cichu już Was podczytuję od jakiegoś czasu i chciałam się w końcu grzecznie przywitać i ładnie zapytać, czy można się dołączyć do śląskich PMek?
Hejoo;D Chwal się co macie załatwione
Movable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 07:37   #78
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez NightButterflyVIP Pokaż wiadomość
Ja też miałam butki taneczne, zamawiane w firmie Akces Dance (jest to inna firma, niż ta, o której pisze Ewusia), podeszwa poligum i niestety bolały mnie już stopy około 2:00 w nocy miałam o 14:00 ślub, więc gdzieś od 13:00 miałam je na nogach.
Ja kupowałam takie buty ślubne w kolorze bitej śmietanki, bardzo wygodne, wytrzymałam w nich od 10:00 - 8:00 nie obtarły, nogi nie bolały
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 16:14   #79
agulina90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 38
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Witaj LUPINKA to my chyba z tej samej okolicy
Ja też zastanawiam się na d bucikami, ale ciągle nie wiem czy kolor, czy może biel. Nie mam koncepcji. Co myślicie o kolorowych butach?
agulina90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-16, 17:44   #80
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez agulina90 Pokaż wiadomość
Witaj LUPINKA to my chyba z tej samej okolicy
Ja też zastanawiam się na d bucikami, ale ciągle nie wiem czy kolor, czy może biel. Nie mam koncepcji. Co myślicie o kolorowych butach?

Ja jestem za. Uważam, że to oryginalny pomysł. Moja siostra 4 lata temu miała na swoim ślubie fioletowe. Wtedy jeszcze nie były tak popularne jak teraz. Już wtedy pomyślałam, że fajnie byłoby kiedyś tam na swoim ślubie też mieć jakiś kolor. I tak oto we wrześniu będę miała w kolorze zielonego jabłuszka, właśnie składam zamówienie
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 18:18   #81
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Ja miałam białe buty,9,5 cm obcas,ale dałam radę do samego końca...sama byłam zdziwiona,ale buty bardzo wygodne
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 19:49   #82
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez betty0502 Pokaż wiadomość
Dokładnie, ceny bardzo wysokie. Skusiliśmy się na wpłatę zaliczki, bo 10,00 zł to niby niewiele, ale ceny wyższe niż w Aparcie a jeszcze specjalnie do Rybnika jechaliśmy, np. te obrączki które w końcu wybraliśmy w Ryb. u jubilera naprzeciw, w Artis kosztowały 4 razy tyle...
To prawda, ceny wysokie... Małż mi tam kupił pierścionek zaręczynowy i nieźle przepłacił Do tego milion wzorów, głowa mnie bolała i się pokłóciliśmy
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 21:20   #83
maly_czlowieczek
Zadomowienie
 
Avatar maly_czlowieczek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 130
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Witam się przelotnie, rzaaadko tu zaglądam, bom jest młodą żoną czytałam w poprzedniej części, że któraś z dziewczyn chce robić wesele Pod Kasztanami, moja siostra była tam w grudniu i było nieciekawie, kiepskie jedzenie, mało i wydzielone, wszystko stało cały czas na stole, ciasto z zimną płytą itp. Ja sama byłam tam szukając sali i niezłe robili na nas wrażenie, ale w porę się wycofałam czytając złe opinie, kiedyś to było całkiem dobre miejsce, ale chyba już tak nie jest.

Ja jestem z Rudy i też polecam Panią Joannę z Bonadea (www.makeupslubny.pl), robiła mi fryzurę i makijaż, jest niezwykle szybka, i wyglądałam myślę niczego sobie , nasza sala była też rewelacyjna - Verona Paniówki

Pozdrawiam
__________________
maly_czlowieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 06:21   #84
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez maly_czlowieczek Pokaż wiadomość
Witam się przelotnie, rzaaadko tu zaglądam, bom jest młodą żoną czytałam w poprzedniej części, że któraś z dziewczyn chce robić wesele Pod Kasztanami, moja siostra była tam w grudniu i było nieciekawie, kiepskie jedzenie, mało i wydzielone, wszystko stało cały czas na stole, ciasto z zimną płytą itp. Ja sama byłam tam szukając sali i niezłe robili na nas wrażenie, ale w porę się wycofałam czytając złe opinie, kiedyś to było całkiem dobre miejsce, ale chyba już tak nie jest.

Ja jestem z Rudy i też polecam Panią Joannę z Bonadea (www.makeupslubny.pl), robiła mi fryzurę i makijaż, jest niezwykle szybka, i wyglądałam myślę niczego sobie , nasza sala była też rewelacyjna - Verona Paniówki

Pozdrawiam
Witaj
Pisałam do Pani z Bondea - niestety mój termin ma już zajęty Tzn jest wolna o 6:00 rano, a to ciut za wcześnie biorąc pod uwagę, że ślub o 16:00 :P Ale rozglądam się dalej.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 08:10   #85
maly_czlowieczek
Zadomowienie
 
Avatar maly_czlowieczek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 130
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
Witaj
Pisałam do Pani z Bondea - niestety mój termin ma już zajęty Tzn jest wolna o 6:00 rano, a to ciut za wcześnie biorąc pod uwagę, że ślub o 16:00 :P Ale rozglądam się dalej.
o, widzę teraz Twoją datę ślubu, rano jest zajęta przez moją siostrę , a potem ma jakąś PMkę, która już od 2 lat ma zajęty termin. Pani Joanna jest rozchwytywana.
__________________
maly_czlowieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 09:14   #86
nutik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 988
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Dziewczyny, czy do Was dociera, że za niedługo się "wydowomy"? Ja jak sobie kliknęłam na pasek odliczania, to normalnie mnie przerażenie ogarnęło. Przecież ten motor prawie jest już w tym kościele! A ja dopiero zaproszenia zaczynam drukować...trochę mnie przerażenie ogarnia...

Macie jakiś harmonogram przygotowań? U mnie był i wyszło na to, że niepotrzebnie bo i tak się sypnął :P
BTW, ile czeka się w USC na dokumenty, które potem muszę wziąć do księdza celem wzięcia ślubu konkordatowego?

Pewnie to widać po tym poście, ale powiem Wam tyle- zaczynam się denerwować, że nie uda mi się wszystkiego pozałatwiać. Samo drukowanie zaproszeń to są takie ceregiele, że szkoda gadać :/
nutik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:10   #87
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez maly_czlowieczek Pokaż wiadomość
o, widzę teraz Twoją datę ślubu, rano jest zajęta przez moją siostrę , a potem ma jakąś PMkę, która już od 2 lat ma zajęty termin. Pani Joanna jest rozchwytywana.
no ładniee... Nie spodziewałam się, że będą takie problemy z terminami - głównie zaskoczył mnie zespół (cos ala rockowa kapela z perkusją i gitarą) no i polecana kosmetyczka/fryzjerką. Ale mam nadzieję, że zaklepię wizażystkę w tym tygodniu.

Chciałam się także pochwalić, że wczoraj zamówiłam zielone buty z bialebuty.com.pl Może niedługo Wam wrzucę foto.
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:13   #88
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez madziocha Pokaż wiadomość
no ładniee... Nie spodziewałam się, że będą takie problemy z terminami - głównie zaskoczył mnie zespół (cos ala rockowa kapela z perkusją i gitarą) no i polecana kosmetyczka/fryzjerką. Ale mam nadzieję, że zaklepię wizażystkę w tym tygodniu.

Chciałam się także pochwalić, że wczoraj zamówiłam zielone buty z bialebuty.com.pl Może niedługo Wam wrzucę foto.

No to czekam na zdjęcie,bo ciekawość mnie zżera
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:18   #89
madziocha
Zadomowienie
 
Avatar madziocha
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 274
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
No to czekam na zdjęcie,bo ciekawość mnie zżera
mnie również
jak tylko dostanę buty (myślę, że za ok 10 dni) to podeślę zdjęcie.

w ogóle - wczoraj mierzyłam stopy wg ich wskazówek i okazało się, że jedną mam 0,5 cm dłuższą :-O
madziocha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 11:32   #90
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Dostałam dziś cynk od mojej mamy, że w tym tygodniu są Targi Ślubne w Zabrzu podobno

Jest tu jakaś była/obecna PMka z Gliwic? Bo jakoś mi tu smutno samej, mimo, że na Śląsku do każdego miasta to rzut beretem jest w sumie
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 17:40:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:33.