Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-07, 07:12   #3001
czaro_dziejkaa
Zadomowienie
 
Avatar czaro_dziejkaa
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 528
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry,

U mnie nadal cisza, młoda się nie kwapi do wyjścia. Czekam na wizytę i zobaczymy co dalej
Juana, fajnie że masz takie pozytywne odczucie odnośnie szpitala, od razu idziesz z innym podejściem.
Kciuki dziewczyny za ktg, jeśli dziś jakieś są. Nie jestem za bardzo na bieżąco, bo dołuje mnie juz ten szpital i nawet czytać mi się nie chce, a o pisaniu nie wspomne :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czaro_dziejkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 07:16   #3002
Koma1002
Zadomowienie
 
Avatar Koma1002
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1 769
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Annapolis, karolka, julietta - piękne gratulacje dla marcowych mamuś 😙😚

Staram się poczytać Was trochę w czasie karmienia 😊 przypominam sobie te zjazdy energetyczne 😂 zmora mojej ciąży. Zupełnie odeszły na korzyść niewyspania 😋 ale i tak jestem szczęśliwa. Mój mały jest cudowny 😎 zwróciłam uwagę na wpis którejś z was nt.dochodzenia do siebie po cc. Ja szybko stanęłam na nogi i dość szybko odzyskałam sprawność. Polecam ruch mimo dyskomfortu i prostowanie pleców, żeby się nie garbic, rana będzie miała szansę się zagoic tak jak powinna.

Dobra, mały usnal przy cycu, skorzystam i się zdrzemne z nim 😍😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koma1002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 07:23   #3003
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
Czy jeszcze któraś ma nieodebrany wynik czy tylko ja sierota jeszcze czekam?
Ja odebrałam dzisiaj, jest ujemny. W sumie nawet nie orientowałam się co to dokładnie za badanie, dlaczego miałby być dodatni i co wtedy to oznacza. Także ujemny i kropka, nie myślę już o tym

Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Wczoraj odebrałam swój gbs i zorientowałam się, że lekarka pobierała mi tylko z jednego miejsca
Yyy a z ilu miała pobierać?

Wczoraj miałam jakiś dzień lenia, najbardziej ambitnym zajęciem było zrobienie obiadu. Także dziś nadrabiam i będzie dzień przy maszynie, uszyją się spodenki

Współczuję Wam wszystkich dolegliwości a najbardziej problemów z młodszymi dzieciaczkami, mnie to nie dotyczy i nawet sobie nie wyobrażam jakie to musi być trudne. Wirtualne uściski i kciuki <3


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 07:31   #3004
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Ja odebrałam dzisiaj, jest ujemny. W sumie nawet nie orientowałam się co to dokładnie za badanie, dlaczego miałby być dodatni i co wtedy to oznacza. Także ujemny i kropka, nie myślę już o tym



Yyy a z ilu miała pobierać?

Wczoraj miałam jakiś dzień lenia, najbardziej ambitnym zajęciem było zrobienie obiadu. Także dziś nadrabiam i będzie dzień przy maszynie, uszyją się spodenki

Współczuję Wam wszystkich dolegliwości a najbardziej problemów z młodszymi dzieciaczkami, mnie to nie dotyczy i nawet sobie nie wyobrażam jakie to musi być trudne. Wirtualne uściski i kciuki <3


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z dwóch się pobiera

Dzień dobry, ja oczywiście znów o 3 pobudka, ale na szczęście zasnęłam za to rano jak wróciłam z siku, przewróciłam szklankę z wodą, więc jak zaczęłam ogarniać to się wybudziłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 07:37   #3005
dustinthewind
Rozeznanie
 
Avatar dustinthewind
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 710
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Witam się z rana! Noc spokojna,nic się nie działo. Szykujemy się i jedziemy do szpitala na ktg i badanie.
Dzis rano zauważyłam,że znów plamię na brązowo, a do tego pojawiło się dużo śluzu i takie glutki,dość sporych rozmiarów,więc podejrzewam,że to czop.
Zobaczymy po badaniu, czy mnie zostawi,czy nie.
Cieszę się,że coś się zaczyna dziać, widocznie mowa motywacyjna mojego Męża do synka w brzuchu zadziałała

Dziewczyny,dużo sił dla Was! Te,które zmagają się z bólami, chorującymi dziećmi, silnymi dolegliwościami ciążowymi i spadkiem nastrojów - na pewno sobie ze wszystkim poradzicie i wszystko bedzie dobrze! Bo jak nie Wy to kto! Uściski dla Was!


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
dustinthewind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 07:46   #3006
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
Z dwóch się pobiera
A skąd mam wiedzieć z ilu miejsc mam pobrane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 07:47   #3007
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
A skąd mam wiedzieć z ilu miejsc mam pobrane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No czujesz, że pobierał z okolic pochwy i pupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-07, 07:55   #3008
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

czarodziejka - jesteśmy z Tobą! Ja Ci wróżę poród w dniu dzisiejszym - szczęśliwa 7

dustin - kciuki za badania! i daj znać po jak poszlo

blood_marry - powinnaś czuć, że pobiera z okolic pochwy i okolic odbytu, dwa razy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 07:57   #3009
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Ja swoją zostawiałam jak miała dwa latka przez pare miesięcy, co weekend bo jeździłam do pracy. Wyjeżdżałam w piątek i wracałam w niedziele.
Potem na 4 latka na 2 tygodnie była u dziadków, a w tamtym roku nie było jej w domu cały miesiąc bo praca nie pozwalała na opiekę a przedszkole zamknięte.
Także mam tego trochę za sobą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 08:06   #3010
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Koma1002 Pokaż wiadomość
Annapolis, karolka, julietta - piękne gratulacje dla marcowych mamuś 😙😚

Staram się poczytać Was trochę w czasie karmienia 😊 przypominam sobie te zjazdy energetyczne 😂 zmora mojej ciąży. Zupełnie odeszły na korzyść niewyspania 😋 ale i tak jestem szczęśliwa. Mój mały jest cudowny 😎 zwróciłam uwagę na wpis którejś z was nt.dochodzenia do siebie po cc. Ja szybko stanęłam na nogi i dość szybko odzyskałam sprawność. Polecam ruch mimo dyskomfortu i prostowanie pleców, żeby się nie garbic, rana będzie miała szansę się zagoic tak jak powinna.

Dobra, mały usnal przy cycu, skorzystam i się zdrzemne z nim 😍😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgadzam sie, ja mialam z tylu glowy ze trzeba sie duzo ruszac i staralam sie, ale pierwsza pionizacja to masakra byla jednak. Ciekawe jak bedzie jutro...



Nadalka, Ale jakas ta świadomość byla ze w razie cos by sie dzialo zlego to zostawisz pracę, a ja po cc ze stolu nie zejde 😉😁😂 no i zaprawiona jestes, nie powiesz mi ze pierwszy raz nie stresowalas sie wcale zostawiajac corcie?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 08:12   #3011
Jolinko
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 144
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Hej 😏

Noc do du.py!! W sumie to chyba kilka godz wisialam na komodzie i bekalam, tak mnie brzuch bolał i był taki twardy że myślałam że już nie wytrzymam ☹ i te nogi chodzace po całym brzuchu już też mnie wyczerpały, żeby mi tylko dziur nie zrobił 😜

Trzymam kciuki za wizytujace dziś i za badania.
No i niech w końcu którąś urodzi bo nudą zawiewa 😉 czarodziejka, pannkaka, Juana... dajecie dziewczyny 😊

Dustin to na pewno czop! 😊

Siły dla mamuś które na te kilka dni muszą zostawić w domu swoje starsze dzieci, domyślam się że to nie jest łatwe😐
I zdrówka dla potrzebujących 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-07, 08:14   #3012
FallenAnn
Rozeznanie
 
Avatar FallenAnn
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 941
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry! U mnie noc wyjatkowo przespana w całości, jedno szybkie siku ale zasnelam spowrotem w momencie.
W ogóle nie czuje instynktu wicia gniazda. Gary stoją w zlewie, podlogi pasuje ogarnąć, jeszcze jedno prasowanie zrobić a mi się nic nie chce...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wiara jest moją siłą.
FallenAnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 08:21   #3013
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Blackberry wiesz, ja może jestem jakaś dziwna ale jak zostawiałam ja z ojcem to nie przyjmowałam do wiadomosci ze może się coś stać bezpieczeństwo zapewnia nie tylko matka
Gorzej trochę jak zostawała u dziadków, No ale nie mieliśmy wyjścia także mało dopuszczalam do siebie myśli ze może się coś stać. Strach bardziej siedzi w głowie kiedy dziecko (moje bo to cygańskie dziecko ) świetnie się bawi i nawet po tym miesiącu nie bardzo chciało wracać do domu
No ale są i "rodzice" i są "dzieci" także ja to w pełni rozumiem. Ja dosłownie na palcach u jednej ręki mogę policzyć z kim mogę ja zostawić, ale są to w pełni zaufane osoby, ze nawet "gdyby coś" (już nie pisze tu o skrajnych przypadkach bo to wiadomo ) to wiem ze dadzą radę

Wczoraj zorientowałam się ze mam (ale w tygodniu tylko) do pomocy siostrzenice, w ogole o niej zapomniałam, wiec w razie choroby jak mnie nie będzie to będzie miał kto ze starsza siedziec.

Zaraz wychodze z laboratorium. Nie dość ze człowiek siedzi grzecznie w kolejce to jeszcze potem musi się kłócić o to ze zaraz wchodzi. Przywieleje ciężarnych psia mać.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez FallenAnn Pokaż wiadomość
Dzień dobry! U mnie noc wyjatkowo przespana w całości, jedno szybkie siku ale zasnelam spowrotem w momencie.
W ogóle nie czuje instynktu wicia gniazda. Gary stoją w zlewie, podlogi pasuje ogarnąć, jeszcze jedno prasowanie zrobić a mi się nic nie chce...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja teraz nie mam i w pierwszej ciąży tez nie miałam.


Chyba sobie podłączę klawiaturę od komputera do telefonu, tak mnie denerwuje Bo nie trafiam w przyciski


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 08:39   #3014
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
Noc do du.py!! W sumie to chyba kilka godz wisialam na komodzie i bekalam, tak mnie brzuch bolał i był taki twardy że myślałam że już nie wytrzymam ☹ i te nogi chodzace po całym brzuchu już też mnie wyczerpały, żeby mi tylko dziur nie zrobił 😜
Bidulka. Mi na szczęście jakoś odpuściły gastryczne problemy odkąd brzuch opadł (nie liczę akcji chipsy). Moja wczoraj też miała mega aktywny dzień. Dzisiaj jakoś chyba spokojniej się zapowiada, ale wczoraj siedząc w poczekalni tżtowi mało oczy nie wyszły z orbit, tak mi brzuch tańczył I na dodatek trzyma już od dłuższego czasu nogi w tym samym miejscu, więc przestrzeń pod prawym żebrem mam obtrzaskaną na maxa... Wyłaź M!
Cytat:
Napisane przez Jolinko Pokaż wiadomość
No i niech w końcu którąś urodzi bo nudą zawiewa 😉 czarodziejka, pannkaka, Juana... dajecie dziewczyny 😊
No kolejka nam się przyblokowała
Mi wczoraj dr narobiła nadzieję tym masażem, ale coś cisza... Wieczorem to chociaż coś się brzuch pospinał, coś ukłuło... Teraz oprócz wędrujących girek nic
__________________
Can't wait to meet you
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 09:04   #3015
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Jolinko - współczuję nocy... A twardnienie brzucha - też tego nie znoszę...
Pannkaka mówiła, że dzisiaj idzie ma wizytę z córeczką i ma zamiar zacząć rodzić będąc już na miejscu
Czarodziejka też liczę na to że dziś nas zaskoczy
Na przyjście naszej gwiazdy nie liczę - wczoraj wieczorem szyjka byla dluga, wszystko zamkniete Ale masz rację że niedługo trzeba ruszyć. Wszakże jutro już 41+0 A kolejka przyblokowana Ale rodzące Panie chętnie przepuszczę w kolejce. Ja sie dobrze czuję, postoje

Swoja drogą - w poniedziałek otworzyli dla mnie kasę w rossmanie, a w sobotę na zakupach jakiś miły Pan chcial mnie i męża przepuścić w kolejce do kasy. Ale podziekowalam tylko i nie skorzystalam - dobrze się czułam, mieliśmy sporo zakupów a Pan był z na oko 3letnią córeczką


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 09:05   #3016
Ojoanna29
Zakorzenienie
 
Avatar Ojoanna29
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 961
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Ja odebrałam dzisiaj, jest ujemny. W sumie nawet nie orientowałam się co to dokładnie za badanie, dlaczego miałby być dodatni i co wtedy to oznacza. Także ujemny i kropka, nie myślę już o tym



Yyy a z ilu miała pobierać?

Wczoraj miałam jakiś dzień lenia, najbardziej ambitnym zajęciem było zrobienie obiadu. Także dziś nadrabiam i będzie dzień przy maszynie, uszyją się spodenki

Współczuję Wam wszystkich dolegliwości a najbardziej problemów z młodszymi dzieciaczkami, mnie to nie dotyczy i nawet sobie nie wyobrażam jakie to musi być trudne. Wirtualne uściski i kciuki <3


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pani z rejestracji zdziwiła się, że mam wymaz tylko z pochwy i wtedy do mnie dotarło, że rzeczywiście nie kojarzę żeby pobierała z odbytu, tak się tym stresowałam, że nie zwróciłam uwagi
__________________
A. [*] 4.5.17
"Przeszłości nie da się zmienić, ale przyszłość wygląda całkiem nieźle. Jest pełna nieskończonych możliwości."
Nasza Niunia 13.03
41/2018
Ojoanna29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 09:11   #3017
bloody_marry
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 568
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez _Selina_ Pokaż wiadomość
No czujesz, że pobierał z okolic pochwy i pupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez Ojoanna29 Pokaż wiadomość
Pani z rejestracji zdziwiła się, że mam wymaz tylko z pochwy i wtedy do mnie dotarło, że rzeczywiście nie kojarzę żeby pobierała z odbytu, tak się tym stresowałam, że nie zwróciłam uwagi
Hmm a powinny być w takim razie dwie próbki? Ja miałam jedną i na pewno z pupy nic mi nie pobierał. A do labu wysłałam męża więc o tym badaniu z nikim nie rozmawiałam. Kurczę, teraz będę rozkminiać czy ten ujemny wynik jest coś warty :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bloody_marry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 09:12   #3018
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Hmm a powinny być w takim razie dwie próbki? Ja miałam jedną i na pewno z pupy nic mi nie pobierał. A do labu wysłałam męża więc o tym badaniu z nikim nie rozmawiałam. Kurczę, teraz będę rozkminiać czy ten ujemny wynik jest coś warty :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko jest w jednej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 09:13   #3019
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Hmm a powinny być w takim razie dwie próbki? Ja miałam jedną i na pewno z pupy nic mi nie pobierał. A do labu wysłałam męża więc o tym badaniu z nikim nie rozmawiałam. Kurczę, teraz będę rozkminiać czy ten ujemny wynik jest coś warty :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie były dwie próbki i dwa osobne wyniki
__________________
Can't wait to meet you
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-07, 09:13   #3020
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez karolka_boroweczka Pokaż wiadomość
Asia a kiedy wychodzicie? Ja bardzo liczę na to że będzie to czwartek. Musimy sobie to wszystko jakoś wypracować. Szczególnie karmienie. Bo tu z tym o kant dupy rozbić. Pokarm mam, ale on już się bardzo denerwuje przy piersi.
Mam nadzieje ze jutro ale im dluzej patrze na mlodego tym coraz bardziej mysle ze sie nie uda bo jest zolty :/ chyba ze zaraz mu zmierza bilirubine i podlacza lampe to moze do jutra by spadla
Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Pannkaka - perfekcyjne podejście! Trzymam kciuki żeby dzisiejszy dzień należał do Ciebie Choć nie powiem - ty i czarodziejka jesteście dla mnie taką otuchą, że nie jestem sama z tym czekaniem i wszystko będzie dobrze

Lunak - biedaku... Mam nadzieję, że sie poprawiło i miałaś dobrą noc

asiula - jeszcze chwila, jeszcze moment i wyjdziecie. Jak tam Wasze samopoczucie? Wiadomo kiedy Was wypuszczą?

U mnie noc średnia. Nie mogłam wieczorem zasnąć. Udalo sie po 1. Potem 2 razy wstawalam na siku i w miare szybko zasypialam, ale obudzilam sie o 6 i już nie zasne...
I jeszcze boli mnie głowa...

Joanna - mega współczuję nocy... Ja od kilku dni mam rakie bóle kregoslupa jak dluzej poleże i nie mogę wstać potem. Ale zauważyłam że jak w ciągu dnia dłużej pospaceruje albo pocwicze na pilce to jest troszkę lepiej
A przepowiadaczy zazdroszcze U mnie cisza, spokój, tylko Mała buszuje



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj mialam zjazd formy, bo waza tu w jakichs idiotycznych godzinach i udalo mi sie po godzinie walki uspic malego i dali mu pospac tylko godzine, potem znow walczylam z karmieniem i usypianiem i ryczec mi sie chcialo.

Do tego malemu nie wyszlo dobrze badanie sluchu :/

Ja sama powolutku dochodze do siebie, juz troche lepiej mi sie chodzi ale nogi mam dramatycznie spuchniete, nie wiem w czym wyjde do domu bo raczej zadne buty nie beda pasowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 09:14   #3021
Lunak
Wtajemniczenie
 
Avatar Lunak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 353
Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
Hmm a powinny być w takim razie dwie próbki? Ja miałam jedną i na pewno z pupy nic mi nie pobierał. A do labu wysłałam męża więc o tym badaniu z nikim nie rozmawiałam. Kurczę, teraz będę rozkminiać czy ten ujemny wynik jest coś warty :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


U mnie brała 2 próbki. Moze to wszystko zalezy od lekarza albo faktu, ze masz miec planowe CC?


Asiula, a beda powtarzać badanie słuchu? Moze jeszcze mały ma zatkane uszka po porodzie. Czytałam, ze to sie zdarza.

Edytowane przez Lunak
Czas edycji: 2018-03-07 o 09:16
Lunak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 09:22   #3022
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Dzień dobry

Była położna i niepotrzebnie jej mówiłam że ciężko mi pobrać było wczoraj mocz bo po karmieniu mi męczyła małą aż w końcu poszła a ta mi się teraz krztusi i ulewa boroka.


Dziewczyny po terminie codziennie o Was myślę ! 😏

A tym chorym życzę zdrówka

Dolly - organizm wie co robi domaga się jedzonka bo wie że szpital to kiepska restauracja .

W ogóle to piszecie o tym GBS i zdałam sobie sprawę że ja mojego nie odebrałam jeszcze ale za dwa tygodnie do gina to zobaczymy co tam było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 09:36   #3023
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

blood_marry - istnieje prawdopodobieństwo, że w pochwie jest ujemny, w odbycie dodatni. Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie w szpitalu jak ma się tylko z jednego miejsca to traktują tak jakby był dodatni i na wszelki wypadek podają antybiotyk przed porodem

Selina - u mnie też były 2 probki i 2 osobne wyniki. W szpitalu wcziraj też sprawdzali czy mam obydwa...

asiula - trzymamy za Was mocno kciuki Musi być dobrze!


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 09:39   #3024
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Hej
U mnie standardowo noc przespana, chyba wolałabym tak jak Wy mieć bezsenność bo bym się przyzwyczaila do tego jak będzie już Mała z nami, a na tą chwilę nie mogę sobie wyobrazić wstawania nocnego na dłużej niż minute do łazienki

Kciuki za wizyty, ktg, i przede wszystkim żeby dzieci chciały już wychodzić!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez bloody_marry Pokaż wiadomość
A skąd mam wiedzieć z ilu miejsc mam pobrane?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na wyniku powinno być napisane że jest ujemny Gbs z pochwy i odbytu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 09:42   #3025
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Lunak Pokaż wiadomość
U mnie brała 2 próbki. Moze to wszystko zalezy od lekarza albo faktu, ze masz miec planowe CC?


Asiula, a beda powtarzać badanie słuchu? Moze jeszcze mały ma zatkane uszka po porodzie. Czytałam, ze to sie zdarza.
Tak, na wyjscie. A jesli sie powtorzy slaby wynik to dostaniemy skierowanie do poradni. Ale polozna tez mowila ze moze byc uszko przytkane a oni tez maja slaby sprzet wiec staram sie nie martwic na zapas.

Ginekolog puszcza mnie dzis do domu i jesli neonatolog sie zgodzi to wychodzimy. Ale sie nie nastawiam, czuje ze ta bilirubina mlodego poleciala w kosmos

Pocieszam sie ze laktacja mi rusza i pokarm moze nie leci strumieniem ale wystarczy leciutko nacisnac i sie pojawia. Maly sie dobrze przysysa ale jest leniwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 09:46   #3026
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Do tego malemu nie wyszlo dobrze badanie sluchu :/

Ja sama powolutku dochodze do siebie, juz troche lepiej mi sie chodzi ale nogi mam dramatycznie spuchniete, nie wiem w czym wyjde do domu bo raczej zadne buty nie beda pasowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki żeby jutro udało się wyjść do domu
A badanie słuchu będą powtarzać czy dostaniesz skierowanie do jakiegoś specjalisty?
I opuchniecia nóg strasznie się boję po porodzie! Ciekawe ile czasu będzie schodzić bo mi już ciężko buty normalne założyć a co dopiero po porodzie będzie chyba w klapkach pojadę do domu :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 09:59   #3027
_Dolly
Rozeznanie
 
Avatar _Dolly
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 744
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Dolly - organizm wie co robi domaga się jedzonka bo wie że szpital to kiepska restauracja
Ze szpitalnym jedzeniem mam traumę Parapet mi pisała, że nie jest źle Może się obędzie bez wożenia całej wałówy jak ostatnio (całkiem inny szpital w końcu).

Ja sobie kupiłam te buciory wsuwane w h&m co wam kiedyś wrzucałam i mam nadzieję, że stykną (jedyny problem, że są jaśniutkie i szkoda ich na deszcz). Mam w nich spory zapas Wczoraj na wizytę ubrałam zwykłe botki i ledwo włożyłam nogę, więc ich nawet nie rozważam...
__________________
Can't wait to meet you
_Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 10:09   #3028
Pannkaka
Rozeznanie
 
Avatar Pannkaka
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Szwecja
Wiadomości: 900
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Niestety moj plan nie wypalil, wrocilismy do domu, a u mnie nic sie nie dzieje. Choc w drodze do szpitala przez chwile zrobilo mi sie bialo przed oczami, ale to chyba przez ten mocny bol glowy od zatok... Napilam sie wody i nie powtorzylo sie, wiec zakladam, ze wszystko ok. Maly intensywnie sie rozpycha, a ja odliczam czas do drzemki
Pannkaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 10:16   #3029
Mecassie
Zakorzenienie
 
Avatar Mecassie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 684
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Hej
U mnie standardowo noc przespana, chyba wolałabym tak jak Wy mieć bezsenność bo bym się przyzwyczaila do tego jak będzie już Mała z nami, a na tą chwilę nie mogę sobie wyobrazić wstawania nocnego na dłużej niż minute do łazienki

Kciuki za wizyty, ktg, i przede wszystkim żeby dzieci chciały już wychodzić!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------


Na wyniku powinno być napisane że jest ujemny Gbs z pochwy i odbytu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie ja nie umiałam w ogóle funkcjonować jak nie spałam ciągiem 8/9h a teraz śmigam i niekiedy mogłabym już o 4:00 nie iść dalej spać przyjdzie ci to samo

Ogólnie zmieniło mi się total ze snem bo kiedyś wszystko mnie budziło nawet najmniejszy szmer i jak się rozbudziłam to ciężko było mi zasnąć. A teraz ? Nie budzę się w ogóle na męża budzik, nawet nie wiem kiedy wychodzi za to jak mała jęczy to od razu się budzę. po totalnym rozbudzeniu zasypiam jak ręką odjął bez problemu.

Cytat:
Napisane przez pretty_girl19892 Pokaż wiadomość
Kciuki żeby jutro udało się wyjść do domu
A badanie słuchu będą powtarzać czy dostaniesz skierowanie do jakiegoś specjalisty?
I opuchniecia nóg strasznie się boję po porodzie! Ciekawe ile czasu będzie schodzić bo mi już ciężko buty normalne założyć a co dopiero po porodzie będzie chyba w klapkach pojadę do domu :/


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj ta opuchlizna stop to był kosmos dla mnie. W życiu nie miałam takiej dużej stopy

Cytat:
Napisane przez asiula1306 Pokaż wiadomość
Tak, na wyjscie. A jesli sie powtorzy slaby wynik to dostaniemy skierowanie do poradni. Ale polozna tez mowila ze moze byc uszko przytkane a oni tez maja slaby sprzet wiec staram sie nie martwic na zapas.

Ginekolog puszcza mnie dzis do domu i jesli neonatolog sie zgodzi to wychodzimy. Ale sie nie nastawiam, czuje ze ta bilirubina mlodego poleciala w kosmos

Pocieszam sie ze laktacja mi rusza i pokarm moze nie leci strumieniem ale wystarczy leciutko nacisnac i sie pojawia. Maly sie dobrze przysysa ale jest leniwy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję że uszko tylko przytkane i wszystko jest ok

Cytat:
Napisane przez Pannkaka Pokaż wiadomość
Niestety moj plan nie wypalil, wrocilismy do domu, a u mnie nic sie nie dzieje. Choc w drodze do szpitala przez chwile zrobilo mi sie bialo przed oczami, ale to chyba przez ten mocny bol glowy od zatok... Napilam sie wody i nie powtorzylo sie, wiec zakladam, ze wszystko ok. Maly intensywnie sie rozpycha, a ja odliczam czas do drzemki


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mecassie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-07, 10:20   #3030
pretty_girl19892
Zakorzenienie
 
Avatar pretty_girl19892
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 784
GG do pretty_girl19892
Dot.: Mamusie marcowe 2018 cz. 8 - porodówka lutowych inwigilantek

Cytat:
Napisane przez Mecassie Pokaż wiadomość
Spokojnie ja nie umiałam w ogóle funkcjonować jak nie spałam ciągiem 8/9h a teraz śmigam i niekiedy mogłabym już o 4:00 nie iść dalej spać przyjdzie ci to samo

Ogólnie zmieniło mi się total ze snem bo kiedyś wszystko mnie budziło nawet najmniejszy szmer i jak się rozbudziłam to ciężko było mi zasnąć. A teraz ? Nie budzę się w ogóle na męża budzik, nawet nie wiem kiedy wychodzi za to jak mała jęczy to od razu się budzę. po totalnym rozbudzeniu zasypiam jak ręką odjął bez problemu.



Oj ta opuchlizna stop to był kosmos dla mnie. W życiu nie miałam takiej dużej stopy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzięki za pocieszenie z tym wstawaniem, mam nadzieję że też się tego nauczę
A opuchlizna długo Ci się utrzymywała jeszcze po porodzie? Bo że brzuszek Ci ładnie zszedł to widziałam i zazdroszczę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Razem
Zaręczyny

PM 2017
pretty_girl19892 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-23 23:44:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.