Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-04, 20:21   #3541
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

ja się nie czeszę poza domem
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-04, 20:27   #3542
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
ja się nie czeszę poza domem
Ja muszę bo mam tak cienkie włosy, ze się straczki robią 😐

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 04:27   #3543
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Czego używacie do czesania się poza domem ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja akurat niczego bo w ogóle nie czesze na sucho .
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 07:13   #3544
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja też niczego, ale przed myciem TT, niezmiennie od 5 lat.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 08:26   #3545
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Też chciałabym TT używać ale tyle się naczytałam o tym, że rozdwaja końcówki, że póki co boję się kupić a wolałabym jednak nie sprawdzać na sobie czy to prawda
a do czesania w ciągu dnia nie używam niczego bo mam kręcone włosy.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 08:35   #3546
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
ja się nie czeszę poza domem
Ja też nie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 08:42   #3547
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Też chciałabym TT używać ale tyle się naczytałam o tym, że rozdwaja końcówki, że póki co boję się kupić a wolałabym jednak nie sprawdzać na sobie czy to prawda
a do czesania w ciągu dnia nie używam niczego bo mam kręcone włosy.
Jakbym patrzyła na to tylko z tej perspektywy to nie mogłabym też chodzić w rozpuszczonych ani w nich spać (co namiętnie robię), uważać zimą na każdy szalik, chustę, zamek błyskawiczny, torebkę nosić w ręku, bo mi pasek zmasakruje końcówki itp. Bez przesady, sama mam kręcone włosy i TT sobie chwalę, myję łeb co 4 dni i nie wyobrażam sobie po tych 4 dniach rozczesywać włosów czymkolwiek innym. A czy TT rzeczywiście niszczy końcówki? Nie wiem, bo pierwszy raz od 5 lat mam je bez rozdwojeń dopiero teraz. Dotychczas zapuszczałam i jednocześnie coś tam podcinałam w efekcie czego zawsze rozdwojenia były.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 09:20   #3548
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Też chciałabym TT używać ale tyle się naczytałam o tym, że rozdwaja końcówki, że póki co boję się kupić a wolałabym jednak nie sprawdzać na sobie czy to prawda
a do czesania w ciągu dnia nie używam niczego bo mam kręcone włosy.
TT sama nie używam (nie czeszę kudeł w ogóle), ale moja falowana bratanica chwilowo nie daje sobie przetłumaczyć, że jej nie służy
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 09:29   #3549
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Jakbym patrzyła na to tylko z tej perspektywy to nie mogłabym też chodzić w rozpuszczonych ani w nich spać (co namiętnie robię), uważać zimą na każdy szalik, chustę, zamek błyskawiczny, torebkę nosić w ręku, bo mi pasek zmasakruje końcówki itp. Bez przesady, sama mam kręcone włosy i TT sobie chwalę, myję łeb co 4 dni i nie wyobrażam sobie po tych 4 dniach rozczesywać włosów czymkolwiek innym. A czy TT rzeczywiście niszczy końcówki? Nie wiem, bo pierwszy raz od 5 lat mam je bez rozdwojeń dopiero teraz. Dotychczas zapuszczałam i jednocześnie coś tam podcinałam w efekcie czego zawsze rozdwojenia były.
Ja widzę to raczej tak, że zrezygnowałam z prostownicy i suszarki aby moje zwłaszcza końcówki były w lepszym stanie a teraz miałabym je rozdwoić TT. Wiadomo, że wszystkich rzeczy które mogą potencjalnie wpływać na stan włosów nie da się wyeliminować. Ale TT to jednak nie konieczność a wybór i ja świadomie nie wybieram TT właśnie ze względu na możliwość rozdwajania. Ale to nie zmienia faktu, że jestem bardzo ciekawa jej działania
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 15:35   #3550
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Poza domem raczej nie czeszę włosów, co najwyżej palcami

A na co dzień używam TT - mimo że jestem falowana to nie wyobrażam sobie chociaż raz dziennie nie przeczesać włosów. I jestem naprawdę bardzo zadowolona z tej szczotki, włosy ładnie się rozczesują i wcale ich nie ciągnie
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 16:41   #3551
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Ja widzę to raczej tak, że zrezygnowałam z prostownicy i suszarki aby moje zwłaszcza końcówki były w lepszym stanie a teraz miałabym je rozdwoić TT. Wiadomo, że wszystkich rzeczy które mogą potencjalnie wpływać na stan włosów nie da się wyeliminować. Ale TT to jednak nie konieczność a wybór i ja świadomie nie wybieram TT właśnie ze względu na możliwość rozdwajania. Ale to nie zmienia faktu, że jestem bardzo ciekawa jej działania
Z tego nie musiałam rezygnować, bo nigdy nie używałam. Mnie wystarczyło zaprzestanie rozjaśniania i porządna pielęgnacja. Najważniejszym wyznacznikiem zmian w jakości włosów było co raz łatwiejsze ich rozczesywanie Zaczynałam z włosami, które rozczesywałam po myciu około 20 min (nie, to nie jest żart), a miały długość do ramion/czasami trochę za ramiona. Dlatego TT było pierwszym zakupem włosowym.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-05, 17:32   #3552
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Z tego nie musiałam rezygnować, bo nigdy nie używałam. Mnie wystarczyło zaprzestanie rozjaśniania i porządna pielęgnacja. Najważniejszym wyznacznikiem zmian w jakości włosów było co raz łatwiejsze ich rozczesywanie Zaczynałam z włosami, które rozczesywałam po myciu około 20 min (nie, to nie jest żart), a miały długość do ramion/czasami trochę za ramiona. Dlatego TT było pierwszym zakupem włosowym.
Moje za to rozczesać łatwo po myciu- na mokro z odzywka bs, przeczesanie grzebieniem drewnianym zabiera koło pol minuty.
Na sucho w ogóle nie da rady bo sie robi siano. Przed myciem nie potrzebuje bo nic sie nie placze i kołtunów nie mam. Tylko zmoczyć i dawaj szampon
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 19:27   #3553
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Moje za to rozczesać łatwo po myciu- na mokro z odzywka bs, przeczesanie grzebieniem drewnianym zabiera koło pol minuty.
Na sucho w ogóle nie da rady bo sie robi siano. Przed myciem nie potrzebuje bo nic sie nie placze i kołtunów nie mam. Tylko zmoczyć i dawaj szampon
Mnie łatwiej teraz rozczesać mokre niż suche. Suche rozczesuję, ale jednak po 4 dniach mam kołtuny, po prostu moje włosy tak mają.

Kiedy poprzednio hennowałam włosy (lipiec) mój wspołlokator wszedł po coś do łazienki i dziwił się, że wyzywam, bo nie mogę rozdzielić pojedynczych pasm. Pytanie: dlaczego wcześniej nie rozczesałaś? A ja: to są rozczesane włosy, 10 min temu
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 19:54   #3554
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Widzę, ze większość się poza domem nie czesze xd ja niestety muszę, bo mam włosy cienkie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:46   #3555
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

moje sie tez strasznie kołtunią. musze chyba podciac końcówki bo nigdy takiego problemu nie mialam.. a ja rozczesze mega dokładnie a 2h pozniej koltun

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 20:49   #3556
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja swoich nie czesałam, bo miałam naturalnie kręcone. To było wygodne; przetrzepałam je trochę palcami i fryzura się układała. Pamiętam, jak byłam głupia z dziesięć lat temu, kiedy włosy prostowałam, gdzie każdy zawiany wiatrem włos powodował, że wyglądałam jak strach na wróble. A przy kręconych - nic im nie przeszkadzało praktycznie, a artystyczny bałagan na głowie wyglądał dobrze.

Tylko też ja nigdy nie lubiłam długich włosów, po koszmarze dzieciństwa, kiedy miałam do pasa, nie wróciłabym do długich. Najlepiej się czułam we włosach do brody. Wygodna sprawa.

Edytowane przez ville
Czas edycji: 2016-10-05 o 20:51
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-05, 23:42   #3557
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
moje sie tez strasznie kołtunią. musze chyba podciac końcówki bo nigdy takiego problemu nie mialam.. a ja rozczesze mega dokładnie a 2h pozniej koltun

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam ten sam problem. Dzisiaj je podcięłam i jestem zadowolona. To nic, że krzywo, ważne, że wysuszone końce po lecie już nie psują całego efektu. A rozczesywało się dużo łatwiej Od razu inaczej wyglądają, jestem mimo wszystko zadowolona.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 16:44   #3558
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Wczoraj po raz pierwszy olejowałam włosy olejem z orzechów włoskich i jestem zachwycona widać że włosy są o wiele mniej suche, gładkie i miękkie. Chyba znalazłam nowego ulubieńca
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 16:49   #3559
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Wczoraj po raz pierwszy olejowałam włosy olejem z orzechów włoskich i jestem zachwycona widać że włosy są o wiele mniej suche, gładkie i miękkie. Chyba znalazłam nowego ulubieńca
Dobrze, że mi przypomniałaś o jego istnieniu, bo uwielbiałam swego czasu do sałatek Kupię go sobie
Moje podejście do olejów nie zmieniło się ani trochę nawet teraz, kiedy leki wyregulowały mi skórę twarzy i głowy do normalnej. Świeci się toto, obciąża, tłuści, nie nie i jeszcze raz nie Używam oleju na twarz do darsonwalizacji, bo bez poślizgu kiepsko się to robi, ale potem czym prędzej zmywam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-14, 16:55   #3560
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Oleje mogą wbrew wszystkiemu co się o nich mówi na blogach i forach wysuszać włosy. Dlatego radziłabym z nimi uważać. Mogą pomóc (w osiągnięciu wizualnie dobrego efektu) a mogą też poważnie zaszkodzić.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 16:58   #3561
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dobrze, że mi przypomniałaś o jego istnieniu, bo uwielbiałam swego czasu do sałatek Kupię go sobie
Moje podejście do olejów nie zmieniło się ani trochę nawet teraz, kiedy leki wyregulowały mi skórę twarzy i głowy do normalnej. Świeci się toto, obciąża, tłuści, nie nie i jeszcze raz nie Używam oleju na twarz do darsonwalizacji, bo bez poślizgu kiepsko się to robi, ale potem czym prędzej zmywam.
Moje włosy niestety potrzebują olejowania, chociaż co jakiś czas. Bez niego niby nie ma tragedii, jednak po użyciu oleju wyglądają zdecydowanie ładniej no i niestety po prawie 4 miesiącach bez oleju stały się wyraźnie przesuszone
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 17:22   #3562
201706051008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 176
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

.

Edytowane przez 201706051008
Czas edycji: 2016-12-24 o 19:49
201706051008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 18:06   #3563
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez _Jeste_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja również próbuję zapuszczać, ale mam włosy delikatne i cienkie, poza tym, ostatnio bardzo się przerzedziły i zaczęły strączkować, nie wiem, czy nie podciąć kilka cm
Ja najpierw próbowałabym znaleźć przyczynę przerzedzenia, zrobić podstawowe badania krwi i hormonalne i/ lub zmienić sposób pielęgnacji, suplementacji, dietę. Podciąć zawsze zdążysz zwłaszcza jeśli końcówki nie są w złym stanie.
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 18:20   #3564
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez houseofcolours Pokaż wiadomość
Ja najpierw próbowałabym znaleźć przyczynę przerzedzenia, zrobić podstawowe badania krwi i hormonalne i/ lub zmienić sposób pielęgnacji, suplementacji, dietę. Podciąć zawsze zdążysz zwłaszcza jeśli końcówki nie są w złym stanie.
Też tak myślę, zwłaszcza że pisze się o tym, że problemy hormonalne mogą obecnie dotyczyć jakichś 60% kobiet.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 18:38   #3565
201706051008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 176
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

.

Edytowane przez 201706051008
Czas edycji: 2016-12-24 o 19:49
201706051008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 18:43   #3566
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez _Jeste_ Pokaż wiadomość

Nie wiem, czy to ważne, ale paznokcie mam bardzo mocne, skóra też niczego sobie, tylko te włosy Hormony tarczycy miałam badane rok temu.
może warto powtórzyć badania? Przez rok coś się mogło zmienić.
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 18:47   #3567
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez _Jeste_ Pokaż wiadomość

Nie wiem, czy to ważne, ale paznokcie mam bardzo mocne, skóra też niczego sobie, tylko te włosy Hormony tarczycy miałam badane rok temu.
Może powinnaś zrobić prolaktynę? nie jest to drogie badanie, około 20 zł, a także zwykłą morfologię + żelazo. Spróbuj też ograniczyć cukier w diecie i zwiększyć ilość warzyw. Ja złapałam się w zeszłym roku na tym, że ten sezon kiedy nie włączyli jeszcze u mnie kaloryferów skutkował większą ilością słodzonych herbat i choć nie jadłam wcale więcej słodyczy to jednak ilość cukru była większa. Cukier 'kradnie' witaminę B1 a jest ona potrzeba do chociażby wytwarzania budulca włosa- aminokwasów.

Edytowane przez houseofcolours
Czas edycji: 2016-10-14 o 18:49
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 18:58   #3568
201706051008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 176
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

.

Edytowane przez 201706051008
Czas edycji: 2016-12-24 o 19:48
201706051008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 19:06   #3569
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

z kosmetyków na wypadnie mogę polecić Kerium, jest drogie, około 130 zł ale bardzo skuteczne, poczytaj w internecie o tej kuracji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png LP13709_big.png (42,7 KB, 0 załadowań)
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 19:23   #3570
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez _Jeste_ Pokaż wiadomość
Zaczęły mi wypadać jakieś pół roku temu Nie bardzo wiem, co mam badać... Tarczycę zawsze (naprawdę zawsze)mam w porządku



Anemii nigdy nie miałam, nawet jak byłam weganką (10 lat temu).
Cukru używam rzadko, jem dużo warzyw (lubię), trochę owoców, staram się jeść dużo kasz, białka, zdrowych tłuszczów, ograniczam używki, naprawdę nie mam pojęcia, o co może chodzić.
Piłam drożdże, bardzo przyśpieszyły porost. Piłam siemię - miałam masę baby hair, ale włosy dalej wypadały.
Rok temu przez tydzień brałam antybiotyk.
Okres mam jak w zegarku, niebolesny, średnio obfity.

edit: końcówki mam zdrowe.
Sorki, że tak podpytuję, ale wyniki tarczycy masz w normie laboratoryjnej czy to zdanie endokrynologa?
Przykładowo TSH potrafi być na wynikach do 4,20 jako norma, a endokrynolodzy uważają, że młoda, zdrowa kobieta raczej nie ma powyżej 2. Wiadomo, że TSH samo nie mówi wszystkiego, ale czytałam, że normy są naprawdę przestarzałe. Z tego powodu wiele osób nawet nie podejmuje się leczenia, przecież wyniki mają w normie.

Może zadam głupie pytanie, ale na pewno masz wykluczone problemy ze skórą głowy? Masz po myciu czystą, aż piszczącą skórę? Niestety mi obecnie daje ten efekt peeling cukrowy, wcześniej farba. Im bardziej "zapchana" skóra, tym obserwuję więcej włosów na szczotce. Codzienne mycie rypaczami nie pomagało. Peeling cukrowy nie jest idealny, ale tani i daje mi efekt. Nie mieszam z szamponem, tylko nakładam porcjami na skórę z naniesionym szamponem. Nic się nie rozpuszcza przed czasem i nie mam problemu z wydłubywaniem resztek zdzieracza. Chociaż ostatnio dla testów użyłam peelingu under twenty. Spłukał się całkowicie i było ok, tylko to trochę droga zabawa

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2016-10-14 o 19:31
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.