Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-03, 20:44   #4981
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Więcej białka po prostu. Pełnowartościowy posiłek to węgle+tłuszcze+białko.
Więcej mięsa i ryb. Warzywa strączkowe. Jajka.


No co ty? Ja mam w Millenium i zadowolona jestem Nawet z aplikacji w telefonie bez problemu przelew zrobie w nagłych przypadkach



Ja tak 3-4 razy w tygodniu. Obecnie z Zuzką Light Ewka jest nudna no i generalnie ona technicznie czasem źle cos wykonuje, a Zuzka tłumaczy, pokazuje wersje dla bardziej, mniej zaawansowanych. Treningi są krótkie i mega intensywne Cwiczylam z Jillian tez - 30 day shred, no i bardzo fajnie wspominam, dla początkujących fajny trening Tylko trzeba byc systematycznym, ale pamietam ze u mnie efekty szybko były wlasnie po tym


Laski kupiłam ostatnio Pinio - radosna truskawka, ta nowa wersje. W opakowaniu wydawało mi się ze pachnie troche chemicznie. Dzisiaj myłam nim włosy i maaatko Pachnie cudownie! Jak taki słodki truskawkowy jogurt Bakomy Bajecznie!
\
Ja mówiłam poprostu o logowaniu bo trzeba podac ''Millekod''
i hasło + jeszcze 2 cyfry z PESELu także troche jest cackania z tym
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 20:57   #4982
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
\
Ja mówiłam poprostu o logowaniu bo trzeba podac ''Millekod''
i hasło + jeszcze 2 cyfry z PESELu także troche jest cackania z tym
Wiesz co, odkąd zaczęlam moją przygode z bankowością i troche od środka widze różne cuda jakie się dzieją, to serdecznie dziękuje Millenium za ich zabezpieczenia Może i troche więcej trzeba poklikać ale cięzko byłoby komukolwiek uzyskać dostęp do mojego konta, a to sie dla mnie liczy bardzo mocno

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ja na wyjeździe miałam pinio brzoskwiniowe, truskawkowe wąchałam potem mam wrażenie, że za dogłębnie oczyszcza mi włosy jak myłam kilka razy pod rząd...choć raz na jakiś czas trzeba
Ja mam taki system że przed odzywka myje jakims dzieciakowym np pinio, a przed maską jakims zwykłym
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Czeko ja tez uwielbiam.truskawe

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Noo boska jest truskawa
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:03   #4983
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiesz co, odkąd zaczęlam moją przygode z bankowością i troche od środka widze różne cuda jakie się dzieją, to serdecznie dziękuje Millenium za ich zabezpieczenia Może i troche więcej trzeba poklikać ale cięzko byłoby komukolwiek uzyskać dostęp do mojego konta, a to sie dla mnie liczy bardzo mocno

---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------


Ja mam taki system że przed odzywka myje jakims dzieciakowym np pinio, a przed maską jakims zwykłym


Noo boska jest truskawa
Doskonale Cie rozumiem . Ja poprostu na koncie nigdy nie trzymam pieniędzy chyba że jakieś 100/200 zł na jakies wpłaty przez internet. A tak to ide do banku wpłacam i robie przelew. Ale rozumiem że tak musi być tylko poprostu nigdy mi sie nie chce szukac moich zapisanych millekodow itd. i przez to rzadko zamawiam przez internet z przelewem odrazu
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:06   #4984
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez CherrryCat Pokaż wiadomość
Doskonale Cie rozumiem . Ja poprostu na koncie nigdy nie trzymam pieniędzy chyba że jakieś 100/200 zł na jakies wpłaty przez internet. A tak to ide do banku wpłacam i robie przelew. Ale rozumiem że tak musi być tylko poprostu nigdy mi sie nie chce szukac moich zapisanych millekodow itd. i przez to rzadko zamawiam przez internet z przelewem odrazu
Mnie tez to wkurzało Z początku Jak sie z mbanku przeniosłam, a teraz sobie nie wyobrażam. Millekodu juz sie na pamiec nauczyłam. Tylko ja całą kase na koncie trzymam więc dlatego sie ciesze że jest bezpiecznie. + ubezpieczyłam sobie karcioche wrazie co, wszystkie bankomaty mam za darmo, przelewy itd za darmo, wszystko mi pasuje
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 21:45   #4985
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Agatko jasne, ze mnie pocieszylas ale wiesz jak to jest, jak pociesza ktos kto przeszedl to samo

Dzisiaj dzidziol tak sie ulozyl, ze wstac nie moglam, az krzywy brzuch mialam, musial uciskac jakis nerw :brzyda: Boze jaki to bol


Ex niestety ani w hm ani w reserved nie widzialam dzisiaj takich koszul sama ubolewam, bo chcialam cos takiego. A torebka ze zdjecia ladna ale taki plastik, ze same lepsze bysmy sobie uszyly

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 23:21   #4986
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Śpiochy, nikogo nie ma. Jutro farbuję kudły i może w końcu zacznę się uczyć, eh Dobranoc dla wszystkich !
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-03, 23:30   #4987
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Odp: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Śpiochy, nikogo nie ma. Jutro farbuję kudły i może w końcu zacznę się uczyć, eh Dobranoc dla wszystkich !
jam jest Ucz się ucz Dobranoc
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 07:11   #4988
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Heloł :P
Witam sie z owsianka
U mnie pochmurno, temp taka akurat, lubie takie dni...

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Widzisz, a ja w sumie bym mogla cwiczyc jak synek spi na spokojnie, albo ewentualnie przy nim, ale nie mam na to sily Dzisiaj jeszcze calkiem sie nie wyspalam bo tz rano mnie zaczal budzic wiec cwiczenia raczej odpadaja Jutro sie musze wyspac i sie rozruszac. Bo kurcze nigdy nie schudne A wiem ze jakby mi zeszlo z 8kg to wygladalybym podobnie jak kiedys, bo teraz nawet po twarzy widac ze zgrublam No ale nie bede sie wazyc, niech sie dzieje co chce, tylko pomierze sie cala i zobacze jak mi beda leciec cm Do nastepnych wakacji powinnam zdazyc
Ja zaczełam wczoraj po pracy pierwszy sklapel czyli po 21, zjem sniadanie, posprzatam na rozgrzewkw i zabieram sie za cwiczenia

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Ogladacie orzeczenie sądu w sprawie katarzyny w? 25 lat dostala
Jak dla mnie powinna dostac dozywocie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej
Ja piszę już z domu
Wczoraj farbwowałam włosy sobie i Mamie palette 230. Wyszło ladnie, nie tak czysto jak pewnie wyszloby z woda 12%. Postaram się potem zrobić zdjęcia.
Nie wiem czemu ale piekła mnie głowa. Miejscowo-czyli nie wina farby. pewnie miałam podrapaną skore albo podrażnioną od słonca. I niestety mam w tych miejscach strupki, co mnie troszkę piecze.

Od wczoraj zaczelam diete, ale nic konkretnego na razie nie ulozylam (w sensie jadłospisu) bo nie mogę się ogarnąć po powrocieno ale wczoraj już poćwiczyłam wiec nie jest źle.
Zreszta teraz jak wiecie doszło trochę spraw do ogarnięcia.

Dziewczyny powiedzcie mi - te na diecie a sporo nas jest
Ile razy tygodniowo ćwiczycie?
Po ile czasu dziennie?
Co ćwiczycie?
Koniecznie pokaz efekty
Ja juz sie nie moge ndoczekac mojego farbowania Alfami
Chyba na poczatek zrobie na 10,5 zeby w razie W szoku nie doznac

Ja cwicze jak mam wolne, albo po prostu chec
Nie spinam sie,że to musi byc to 3-4 razy w tyg, robie to kiedy moge i juz, przede wszystkim nie chce żeby to był przymus, najlepiej żeby to sprawiało Ci frajde, wtedy chetniej bedziesz to robic

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
KITKA
EX
a są efekty po tych ćwiczeniach? Ja wczoraj ćwiczyłam skalpel i mam zamiar chyba z nim jechać przez miesiąc na zmiane z bieznia na siłowni i 1 raz w tyg basen albo jakos tak. To na wrzesień.
Tyle ze ja to chciałabym zrzucić co najmniej 6 kg...nie wiem jak u Ciebie, ale ja jak widzisz mam co nieco
Ja tez lece ze skalpelem, ale wyciszam glos i puszczam swoja muze
Sasiedzi maja prze☠☠☠ane
Ja bym chciala z 6-8 kg zgubic, tylko najgorsze jest to ,że po mnie nie widac tych kg, nie wiem jak Wam to wytlumaczyc

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ale się sram.......zaraz do fryzjera idę
trzymajcie kciuki żebym nie miała masakry na glowie.........

ee tam po prostu z grzeczności dali że sie opiekowałam ich dzieckiem - ale dla mnie to była przyjemność

dobry wybór z tymi butami '
ja mam konto w BZWBK i nie mam żadnych problemów a co sie dzieje?
To logowanie mnie dobija
Musze rozpisac sobie haslo na kartce i cyferkami ponumerować
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 07:23   #4989
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Hej hej

Laski co o tym sadzicie: http://allegro.pl/kuchenny-zegar-sci...464143747.html zastanawiam sie czy by nie kupic czarnego do kuchni

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Więcej białka po prostu. Pełnowartościowy posiłek to węgle+tłuszcze+białko.
Więcej mięsa i ryb. Warzywa strączkowe. Jajka.
Kurcze to mam problem Nie przepadam za rybami, i jajkami, na zapach jajek mam odruch wymiotny Za dziecka sie zrazilam i tak jest do dzis.. A co do mieska to zjem takie tylko od kurczaczka choc powinnam teraz czesciej jesc indyka, bo to podobno lepsze na diete niz kurczak Zjem tez jakas lopatke wieprzowa mielona w spaghetti Ale poza tym to cienko

Kylie ja haslo w pamieci sobie zawsze mowie i wpisuje te literki co mam zaznaczone, juz sie w sumie przyzwyczailam
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 07:24   #4990
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
oj tam tak gadasz
kupilam 2 w tym samym stylu- dluzsze za pupe, z dekoltem "marszczonym"
cos takiego:

http://www.google.pl/imgres?client=f...38&tx=57&ty=79

tylko ze to sweterki w kolorze melanz czyli jasna nitka i ciemniejsza przeplatana,wzielam szary perlowy i piaskowy perlowy.( na jesien lubie kolory ziemi)

i jeden czarny rozpinany z kaszmiru za pupe z doszytymi badziewkami na lewym ramieniu- slodkie kokardki, perelki- taki styl lekko pin up.

w tych moich geterkach to bym sie ugotowala chyba na teraz jak mierzylam to sie az przykleilam do nich ale na mroz beda idealne, bo znow mam wstret do spodni dzinsowych
wiec ja juz gotowa na jesien/zime

za sweterki dalam po 40zl, za rozpinany 30, za leggii po 19zl

potrzebuje jeszcze tylko nowych butkow kolo domu z psem w stylu emu- byle jakich i gotowa na 100%.
grube leggi mam, bawelniane rajtki do sukienek, spodnic mam- czyli wszystko mam.
swetrow do groma z zeszlego roku- polowa jeszcze nienoszona
Musze wtakim razie swojego chinola nawiedzic
potrzebuje kilka sweterkow wlasnie takich do polowy pupy, za pupe do legginsów
I legginsy tez musze kupic
Mam kilka dlugich sweterków ale one maja juz sa baaardzo stare i chce mi sie czegos nowego
Na jesien i zime lubie mocne kolory jak chaber, koral bo czuje sie w nich wyrazniejsz, bo ja bledziutka bardzo jestem, chociaz postanowilam sobie,że w tym roku jesienia i zima bede chodzic na solarium co 2,5-3 tyg
Podziwiam Cie i te dziewczyny, które tak namietnie biegaja w spodniczkach
Ja sie czuje koszmarnie w spodnicy, moja nogi sa koszmarne

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
u mnie tez chlodno a jaki wiatr- 2 dzien mnie glowa boli
ja sweterki do wszystkiego- do spodnic zamiast bluzki, do geterek, do spodni- jak juz musze do rajstop jako sukienka-swetro-tunika
ale w tylek nie zmarzne i nerki tez spokojne
uciekam do mężulka na obiad, alez mnie rozpieszcza
dzis mam kurczaka pieczonego z ziemniaczkami i surowe
Ależ ten pan mąż Cie rozpieszcza

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość



A ja przeczytałam ze masz ziemniaki surowe ( w sensie niedogotowane)
Ja tez tak przeczytałam

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Caro
A ja jestem w ciężkim szoku, bo przeważnie w lumpach to nigdy z jeansów nic nie znalazłam, bo zawsze szerokie i wielkie same, a ja lubię rurki. A dziś oo tak wstąpiłam i kupiłam 3x jeansów za niecałe 40 zł. :O Jeszcze czarne legginsy z takim skórzanym paskiem i znalazłam swoją skórkę za 75 zł Jestem zadowolona. Jeszcze lity, jakieś bluzeczki, sweterki i jestem obkupiona.
Moja ciotka ma taki dar do grzebania w lumpach
Ja tam nigdy nic nie umiem znalesc

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
najwyżej obetniesz pazury


Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Lady
To wtedy 36 powinnam zamówić :p
:

Nie moge z waszego dialogu
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja już po fryzie

Ogólnie moje odczucia są takie że mam ombre ale jak zwykle jest mało widoczne to przejście więc nie wiem czy to ma sens bo pewnie szybko mi sie wymyje ten kolor. Góre mi przyciemnił do mojego naturalnego odrostu i stwierdził że mam swoje naturalki na poziomie 9 a na konce mi nalozyl cos kolo poziomu 11 bardzo naturalnie wyszło i tylko w swietle dziennym widać to delikatne przejscie.
zdjecia poka a nie marudzisz nam tutaj
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 07:33   #4991
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Laski tz mnie wczoraj zaczal namawiac zebysmy zlozyli sie na ps3, on by dal wieksza czesc pieniedzy na to. Z tym ze ja juz zaplanowalam sobie zakupy jesienne i teraz lipa... jestem rozdarta, bo wiem ze w zimie nie bedziemy mieli co robic a tak moglibysmy grac sobie przy kominku w gry ktore oboje lubimy Mam wielki dylemacior co robic Choc bardziej sklaniam sie ku zakupom jesiennym, mimo wszystko

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Musze wtakim razie swojego chinola nawiedzic
potrzebuje kilka sweterkow wlasnie takich do polowy pupy, za pupe do legginsów
I legginsy tez musze kupic
Mam kilka dlugich sweterków ale one maja juz sa baaardzo stare i chce mi sie czegos nowego
Na jesien i zime lubie mocne kolory jak chaber, koral bo czuje sie w nich wyrazniejsz, bo ja bledziutka bardzo jestem, chociaz postanowilam sobie,że w tym roku jesienia i zima bede chodzic na solarium co 2,5-3 tyg
Podziwiam Cie i te dziewczyny, które tak namietnie biegaja w spodniczkach
Ja sie czuje koszmarnie w spodnicy, moja nogi sa koszmarne


Ależ ten pan mąż Cie rozpieszcza


Ja tez tak przeczytałam


Moja ciotka ma taki dar do grzebania w lumpach
Ja tam nigdy nic nie umiem znalesc






Nie moge z waszego dialogu

zdjecia poka a nie marudzisz nam tutaj
Ja widzialam kiedys u mnie w sh tregginsy z h&m szare, nowki z metka byly za 25zl z tego co pamietam... a innym razem widzialam dwie pary dzinsow z tally weijl, tez wygladaly jak nowe praktycznie, jedne szare drugie zwykle niebieskie Ale rozmiary male i nie zmiescilabym sie nawet echhh Stara "ja" by w nie weszla
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 07:41   #4992
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
raczej dlaczego ja????
nie wiem co ja mam, ze przyciagam ciagle jakies kwasy
"nieprawdopodobne a jednak"

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Laski kupiłam ostatnio Pinio - radosna truskawka, ta nowa wersje. W opakowaniu wydawało mi się ze pachnie troche chemicznie. Dzisiaj myłam nim włosy i maaatko Pachnie cudownie! Jak taki słodki truskawkowy jogurt Bakomy Bajecznie!
jak kocham czekolade
Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej hej

Laski co o tym sadzicie: http://allegro.pl/kuchenny-zegar-sci...464143747.html zastanawiam sie czy by nie kupic czarnego do kuchni



Kurcze to mam problem Nie przepadam za rybami, i jajkami, na zapach jajek mam odruch wymiotny Za dziecka sie zrazilam i tak jest do dzis.. A co do mieska to zjem takie tylko od kurczaczka choc powinnam teraz czesciej jesc indyka, bo to podobno lepsze na diete niz kurczak Zjem tez jakas lopatke wieprzowa mielona w spaghetti Ale poza tym to cienko

Kylie ja haslo w pamieci sobie zawsze mowie i wpisuje te literki co mam zaznaczone, juz sie w sumie przyzwyczailam
Bardzo sympatyczny ten zegar jest
Fajnie bedzie wygladał,tak mysle

Wiesz, jaby to bylo moje konto i moje hasło to jwszcze jakos bym to utargała,ale,że to konto Tż to

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Laski tz mnie wczoraj zaczal namawiac zebysmy zlozyli sie na ps3, on by dal wieksza czesc pieniedzy na to. Z tym ze ja juz zaplanowalam sobie zakupy jesienne i teraz lipa... jestem rozdarta, bo wiem ze w zimie nie bedziemy mieli co robic a tak moglibysmy grac sobie przy kominku w gry ktore oboje lubimy Mam wielki dylemacior co robic Choc bardziej sklaniam sie ku zakupom jesiennym, mimo wszystko
Nie pomoge Ci tutaj ,bo mnie takie rzczeczy jak Ps3 czy inne cuda w ogole nie kreca
Moj sobie raz na jakis czas gre na kompa kupi i spokoj, dlatego ja wszystkie moje pieniadze na swoje przyjemnosci wydaje

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość

Ja widzialam kiedys u mnie w sh tregginsy z h&m szare, nowki z metka byly za 25zl z tego co pamietam... a innym razem widzialam dwie pary dzinsow z tally weijl, tez wygladaly jak nowe praktycznie, jedne szare drugie zwykle niebieskie Ale rozmiary male i nie zmiescilabym sie nawet echhh Stara "ja" by w nie weszla
Stara "ja" wazyłam 55-57 kg przy wzroscie 168

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Widziałyscie
http://www.pudelek.pl/artykul/58561/...londynka_foto/
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 07:51   #4993
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
"nieprawdopodobne a jednak"


jak kocham czekolade

Bardzo sympatyczny ten zegar jest
Fajnie bedzie wygladał,tak mysle

Wiesz, jaby to bylo moje konto i moje hasło to jwszcze jakos bym to utargała,ale,że to konto Tż to


Nie pomoge Ci tutaj ,bo mnie takie rzczeczy jak Ps3 czy inne cuda w ogole nie kreca
Moj sobie raz na jakis czas gre na kompa kupi i spokoj, dlatego ja wszystkie moje pieniadze na swoje przyjemnosci wydaje

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------


Stara "ja" wazyłam 55-57 kg przy wzroscie 168
Aaa no fakt Zapomnialam ze to tz konto

Echh a ja wlasnie z checia bym sobie pograla, w tanczenie jakies chociazby (dla spalenia tluszczyku ), albo wlasnie dragon ball, crash, tekken, i inne Kreci mnie to tak samo jak tz bo to gry mojego dziecinstwa, no i dlatego taki dylemat mam Wolalabym sobie kupic kurtke, 2 pary butow i sweterki, ale jak powiedzialam o tym tz uslyszalam ze jak tak dalej pojdzie to dobije do 60 par butow i ze po co mi tyle butow Facet Nie rozumie ze zakupy ciuchowe to jedna z najwazniejszych rzeczy w zyciu kobiety Ale wracajac do tematu.. no nie wiem naprawde co robic, proponowalam mu ze doloze sie polowe ze swoich pieniedzy a reszte sobie wydam ale jemu to znowu nie pasuje bo za duzo musialby dokladac I wez tu dogodz obydwom

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Stara "ja" wazyłam 55-57 kg przy wzroscie 168

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Widziałyscie
http://www.pudelek.pl/artykul/58561/...londynka_foto/
Hehe, ja przy 156cm wazylam 47-49kg, A teraz? Boje sie wazyc bo pewnie 58-60... Moj tz tez utyl, nawet mama mu powiedziala ze zgrubl ostatnio Te fastfoody na nas oboje zle wplynely...

O kurde Juz kiedys byla blondynka... ale Kim to ja wole w ciemniejszych. Chociaz w blondzie nie jest zle. Ona chyba ma podobnie jak ja- nie moze sie zdecydowac czy byc jasna czy ciemna, raz sprobowala byc jasna na chwile i jej nie podpasowalo to przyciemnila i teraz podejscie drugie

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

A tak w ogole to tz ostatnio powiesil nam w sypialni lampki takie swiateczne, biale owiniete taka jakby niebieska apaszka (taki material), i powiem Wam ze wieczorami wyglada to cudownie Zrobilo sie od razu klimatyczniej
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 07:57   #4994
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Lady
Poka, poka
Srebrne na sylwestra!

Shi
W exi sporcie są często fajne promocje na trekkingówki.
A co do bucików, to mnie pocieszyłaś, już się nie mogę doczekać, aż przyjdą.
nie mam jak foty zrobić

ja miałam kiedyś srebrne adidasy nike w gimnazjum
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-04, 07:58   #4995
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - część XXIV

Zapraszam do kolejnej części https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=42622042
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.