nowości Oriflame - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-09, 17:04   #481
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Omi
Dziewczyny, czy opłaca się zostać konsultantką Ori tylko po to by zamawiać kosmetyki na własne potrzeby? Czy ponosi się jakieś koszty wysyłki, albo czy istnieje jakaś minimalna kwota na którą trzeba zamawiać z każdego katalogu? Przeglądałam ostatnio katalog w necie i zainteresowało mnie kilka produktów a nie znam żadnej konsultantki w mojej okolicy.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.
Omi oczywiście że się opłaca zostać konsultantką na własne potrzeby! Masz o wiele tańsze kosmetyki niż ceny podane w katalogu! Dodatkowo zawsze jest kilka promocji praktycznie wyłącznie dla konsultantek
Niema żadnej minimalnej stopy zamowienia! Zamawiasz kiedy chcesz i za ile chcesz! A do tego można to łatwo i szybciutko zrobić zamawiając kosmtyki przez internet
Jest tak zwana opłata detaliczne- 4zł. Płacisz ją wtedy gdy masz drobne zamowienia (ich łączna suma punktow premiowych jest mniejsza niż 100).

P.S. Punkty premiowe (PP)- to punkty jakie posiada każdy produkt wymieniony w cenniku

Mam nadzieję że wszystko zrozumiałaś W razie czego pytaj na priv
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 21:25   #482
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame

udało mi się jeszcze wypróbować dzisiaj rano tonik i sztyft nawilżający Aqua Vibes
tonik - zapach bardzo delikatny, nie ściąga i nie wyszusza skóry. ięcej powiem, jak poużywam dłużej.

Sztyft - fajny. Ma mokry poślizg, dobrze się rozprowadza po twarzy, pachnie delikatnie. Skóra jest nawilżona, gładka, kiękka, matowa, Szybko się wchłania. Na szczęście nie chłodzi Sympatyczna rzecz

Acha kupiłam sobie też perfumki Aromacare niebieskie - rewelka. Miałam je w zeszłe wakacje, bardzo lubiłam, ale zapomniałam już jak pachniały. No i odkryłam je na nowo Super lekki zapach, letni, trzyma się cały dzień!!! Psikałam się rano i jeszcze go trochę czuję
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 21:34   #483
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: nowości Oriflame

Ja już nie mogę się doczekać mojej paczki z oriflame a w niej perłowe kosmetyki rozświetlajace ciałko!!!
Dziewczyny, powiedzcie mi czy puder sypki Giordani rozświetlający to była limitowanka?
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 21:38   #484
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez beliczek
Ja już nie mogę się doczekać mojej paczki z oriflame a w niej perłowe kosmetyki rozświetlajace ciałko!!!
Dziewczyny, powiedzcie mi czy puder sypki Giordani rozświetlający to była limitowanka?
Chyba tak, bo nie widać go ostatnio
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-09, 21:42   #485
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

A u mnie coś się zanosi że zapoluję na całą serię zapachów nowych. 50 ml za 37 zł to nie tak dużo, a dla konsultantek taniej. Wiadomo że nie są trwałe i szybko wietrzeją ale przynajmniej nie będę ich żałować jak większości drogich perfumek Ten zielony mi coś przypomina, wwącham się w niego dokładniej to może sobie przypomnę.

Cytat:
czy tak samo na zawsez zniknęła seri aniebieska dlatłustej cery!! własnie się zachwyciłam ciocinym kremem matującym na dzień
Chodzi Ci o Swedish care? Mam (a w zasadzie to mama ma) kremik do cery wrażliwej. Boski , przyniósł ukojenie po eksperymentach z kremem to cery naczyniowej z flos-leku

A tak z innej beczki, to jeśli nie mam 100 PP to składam zamówienie do odebrania w filii i dzwonię do mojego sponsora, dyrektora i lidera (3 w 1 ) i przywozi mi do domu za friko jeśli przejeżdza gdzieś niedaleko
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-10, 08:06   #486
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: nowości Oriflame

naprawdę nikt nie ma scanu tego katalogu ?
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-10, 10:35   #487
marricka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 242
Dot.: nowości Oriflame

nie wiem czy o to ci chodzilo, ale tu mozesz sobie zobaczyć promocje z katalogu nr 8:
http://www.oriflame.pl/prod/offers/index.jhtml

a jeśli ci chodzilo o katalog nr 9 to on jeszcze nie obowiązuje (od 19 czerwca), więc nie można go jeszcze w necie zobaczyć, ale załączyłam pdf'a, na którym można zobaczyć nowości z tego katalogu.
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf Nowosci9_2006.pdf (96,2 KB, 30 załadowań)
marricka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-10, 11:56   #488
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: nowości Oriflame

dzięki
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-10, 13:18   #489
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: nowości Oriflame

coś czuję, że te zapachy będą moje w zielonym na katalogu wyczuwam anyżek , zółty jets taki wesoły Najbardziej mnie ciekawi owocowy, będzie w 11 kat.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-10, 14:32   #490
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame

jak tak samo, owocowy chcę!!!!! Dawać go tutaj!!!
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 14:44   #491
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

A co myślicie o korektorze w pędzelku Giordani Gold? Nie ma żadnych ocen na kwc, a kusi mnie... Fajna jest też ta torebeczka z serii Saga, szkoda że nie można jej osobno kupić bo zapach zbytnio mi nie pasuje...
A nie powinni tych zapachów life circle wcześniej dać? Przecież kwiatki już dawno na łąkach kwitną
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 15:36   #492
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczyny nie sugerujcie się do końca stronami zapachowymi z nowymi wodami Life Circle Sap i Life ircle Leaf. Mi przyznam się szczerze ze strony zapachowej się nie podobał, a jak się nim popsikałam (tym zielonym) to spodobał mi sie bardzo, jest taki świerzy, bardzo fajny na lato, tylko u mnie trzyma się na skórze 5-7 godzin dla porównannia Freya trzyma się jeszcze następnego dnia dość mocno.

Ten kuferek też mnie kusi dośc spory jest, to chyba ten sam co na początku dawali babkom w Chcę być piękna, tylko cena trochę mnie przeraża...
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 17:34   #493
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez kajasia222
Dziewczyny nie sugerujcie się do końca stronami zapachowymi z nowymi wodami Life Circle Sap i Life ircle Leaf. Mi przyznam się szczerze ze strony zapachowej się nie podobał, a jak się nim popsikałam (tym zielonym) to spodobał mi sie bardzo, jest taki świerzy, bardzo fajny na lato, tylko u mnie trzyma się na skórze 5-7 godzin dla porównannia Freya trzyma się jeszcze następnego dnia dość mocno.

Ten kuferek też mnie kusi dośc spory jest, to chyba ten sam co na początku dawali babkom w Chcę być piękna, tylko cena trochę mnie przeraża...
ciekawe czy ciężki? Fajna rzecz, bo ja kosmetyki trzymam w koszyczkach wklinowych na toaletce, a teraz jak jest mocne słonko to na nie po południu świeci a tak by były schowane...
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 17:40   #494
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez ancia19
ciekawe czy ciężki? Fajna rzecz, bo ja kosmetyki trzymam w koszyczkach wklinowych na toaletce, a teraz jak jest mocne słonko to na nie po południu świeci a tak by były schowane...
Wydaje mi sie ciezkawy. Ja też kosmetyki trzymam w koszyczkach i choc nie mam w łazience okna to denerwuje mnie gdy moja mała siostrzenica cos mi wyciaga a potem tego znaleźć nie umiem i kupuję tą samą rzecz po raz któryś (tak jest z pędzlami często i ze szminkami ). A jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu pojade do mojego biura regionalnego, może będa mieć te kuferki to obadam dokładniej.
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 18:30   #495
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

No właśnie ciekawe ile on waży, bo przydał by mi się Nie ma to jak inwazja dzieci w domu... Kuzynek ma szczególne upodobanie do grzebania w moich kosmetykach i testowania ich np. rzucając nimi o podłogę, gryząc opakowania... On jest zamykany na jakiś zamek z kluczykiem? Bo najchętniej schowałabym wszystkie moje kosmetyki głęboko w szafie i nikomu nie pokazywała. Chyba mam jakieś zalążki obsesji
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 18:35   #496
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
A co myślicie o korektorze w pędzelku Giordani Gold? Nie ma żadnych ocen na kwc, a kusi mnie...
jest c8udny i wart swojej ceny Moja klientka kupiła go sobie, a ostatnimi czasy ma okropne wory pod oczami (nie spi przez dziecko,a do tego ciągle płacze i zawsze wyglądała jak zombie, jak pierwszy raz przyszła wymalowana i wykorektowała te wory, to nie dość, że twarz wyglądała na wypoczętą, to cała aż promieniała Ten korektor jest naprawdę świetny i wart swojej ceny...
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 18:57   #497
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

A ma jasną czy ciemną karenację? I który odcień kupiła? Szukam jakiegoś cuda które by zamaskowało te okropne czerwone płatki nosa... Teraz jest w promocji za 19.9
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 21:25   #498
marricka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 242
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
No właśnie ciekawe ile on waży, bo przydał by mi się Nie ma to jak inwazja dzieci w domu... Kuzynek ma szczególne upodobanie do grzebania w moich kosmetykach i testowania ich np. rzucając nimi o podłogę, gryząc opakowania... On jest zamykany na jakiś zamek z kluczykiem? Bo najchętniej schowałabym wszystkie moje kosmetyki głęboko w szafie i nikomu nie pokazywała. Chyba mam jakieś zalążki obsesji
tak, jest zamykany na kluczyk. Ten boczny schowek na biżuterię też jest zamykany na kluczyk. Ja się strasnzie napaliłam na ten kuferek hihi
marricka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 22:07   #499
kajasia222
Zadomowienie
 
Avatar kajasia222
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Orna City
Wiadomości: 1 872
GG do kajasia222
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
No właśnie ciekawe ile on waży, bo przydał by mi się Nie ma to jak inwazja dzieci w domu... Kuzynek ma szczególne upodobanie do grzebania w moich kosmetykach i testowania ich np. rzucając nimi o podłogę, gryząc opakowania... On jest zamykany na jakiś zamek z kluczykiem? Bo najchętniej schowałabym wszystkie moje kosmetyki głęboko w szafie i nikomu nie pokazywała. Chyba mam jakieś zalążki obsesji
Ines-ka to dokładnie tak jak u mnie, heh wszyscy sie smieja że mam obsesję, może i mam, ale nie znosze jak ktoś grzebie w moich rzeczach i nie umiem ich potem znaleźć więc ten kuferek to by było zbawienie chyba, choc przyznam trochę dużo kosztuje. A że jest zamykany to tylko w te dni w które mała przyjeżdza byłby zamykany
kajasia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-12, 08:37   #500
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka
A ma jasną czy ciemną karenację? I który odcień kupiła? Szukam jakiegoś cuda które by zamaskowało te okropne czerwone płatki nosa... Teraz jest w promocji za 19.9
Ona kupiła odcień sand, cerę ma taką powiedziałabym jasną brzoskwinkę
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 08:48   #501
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: nowości Oriflame

Chyba będę musiała kupić ten korektor Giordani. możę okażę się tańszą alternatywą dla Touch Eclat YSL albo Kanebo.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 09:37   #502
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez beliczek
Chyba będę musiała kupić ten korektor Giordani. możę okażę się tańszą alternatywą dla Touch Eclat YSL albo Kanebo.
ciekawe, czy jest wydajny - chyba jest go bardzo mało w opakowaniu...
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 10:06   #503
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: nowości Oriflame

Tylko 1,7ml, więc rzeczywiście malutko...
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 10:26   #504
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Cytryna01
Tylko 1,7ml, więc rzeczywiście malutko...
To rzeczywiście mało ale to pojemność standartowa jeśli chodzi o korektory rozświetlające z pędzelkiem. Z doswiadzcenia wiem ,zę takie rzeczy są mimo wszystko bardzo wydaje i starczają na bardzo długo
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 10:34   #505
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez beliczek
To rzeczywiście mało ale to pojemność standartowa jeśli chodzi o korektory rozświetlające z pędzelkiem. Z doswiadzcenia wiem ,zę takie rzeczy są mimo wszystko bardzo wydaje i starczają na bardzo długo
Jak się ten korektor pojawiał, to węszyłam w necie za porównaniem jego pojemności do Touche Magique L'oreala i wyszło na to, że ten drugi jest 2 razy większy, ale znów ten z Ori w promocji kosztuje połowę tego, co L'oreal, więc w sumie na jedno wychodzi Kupowania po cenie regularnej nie biorę pod uwagę, bo chyba mało kto tak robi, o ile w ogóle
Z moich obliczeń wynika, że L'oreal starczał mi na przeszło pół roku codziennego stosowania, nie tylko pod oczy, więc Ori na kwartał powinien spokojnie wystarczyć.
Aha, w końcu go nie kupiłam, więc nie wiem jak się sprawuje, także jak ktoś kupi, to niech zda relacje.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 14:18   #506
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Hmm czyli go kupuję Mam dość 'warzenia' się korektora koło płatków nosa... Może ten będzie lepszy
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 17:23   #507
Elwinga
Rozeznanie
 
Avatar Elwinga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 688
Dot.: nowości Oriflame

Właśnie dostałam katalog 9 wraz z próbkami obu nowych wód i obwąchuję sobie oba nadgarstki. Oba zapachy kojarzą mi się z trawą, ale taką rozgrzaną słońcem i trochę wysuszoną, a w Sap faktycznie czuć anyż. Pierwsze wrażenie było niezłe, ale muszę się zastanowić. Za to chyba na pewno wezmę prasowany puder normalizujący i krem do stóp. A czy któraś z Was ma albo miała przyrząd do masażu stóp? Warto?
Elwinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-12, 18:58   #508
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: nowości Oriflame

ja tez jestem ciekawa korektorow rozswietlajacych, kusza mnie od samego pojawienia sie.. chcialabym zatuszowa cienie pod oczkami - moze on pomoze tylko .. czy on ma brokatowe drobinki jak wiekszosc rozswietlaczy? jaki on jest, prosze o opinie
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 13:46   #509
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Oj wy kusicielki niedobre Narazie moja wstępna lista zakupów wygląda: kuferek, korektor i podkład. Jeszcze mnie te zapachy nęcą i kręcą Rozdałam dzisiaj kilka katalogów. Mam nadzieję że zamówienie będzie spore to sobie zaszaleję A widziałyście tą promocję za 100 PP uzyskanych od 19 do 25 czerwca? Żel na brzuch i balsam ujędrniający za 14.9
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-13, 14:20   #510
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Wejdźcie na www.oriflame.co.uk i obejrzcie katalog... Nowości z visions, błyszczyki... cienie i kredki Ciekawe kiedy te wszystkie cudeńka będą w Polsce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 34.jpg (111,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 35.jpg (114,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 36.jpg (105,4 KB, 25 załadowań)
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.