nowości Oriflame - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-07-08, 16:42   #931
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Cdz
mam pytanie:
czym różni się fluid matujący od żelu matującego Optimals.. nie wiem co doradzisc klientce..
nieby czytalam info o kosmetykach ale jakos nie wiem czym to naprawde się rózni.. fluidu jest az 75ml więc (niby) bardziej się opłaca jesli ma takie samo działanie jak żel...
Żel, (jak dla mnie to krem) odżywia skórę itd. bardziej niż fluid który głównie matuje. Zapytaj klientkę czy chodzi jej o ogólne nawilżenie i wygładzenie czy o matową cerę. Żel także matuje, ale chyba nie aż tak bardzo. Swoją drogą to bałabym się że fluid używany na codzień za bardzo wysuszy skórę

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
a ja mam pytanie o pudry brązujące (chyba sa jako nowość ale nie jestem pewna) - czy one sa matowe czy mają drobinki?
Mają drobinki. Tak samo jak róże BLUSHblush
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 16:43   #932
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

mam cień BoraBora z AquaVibes i tez niezbyt jestem zadowolona z niego... ale wiecie co? wczoraj nałożyłam go w ten sposób, że sztyft przytykałam do powieki zamiast "maziania" - efekt jest delikatniejszy, bez zbijania, bez grudek - spróbujcie tak?! dodam zaraz min.1 gwiazdke w KWC
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 19:17   #933
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
mam cień BoraBora z AquaVibes i tez niezbyt jestem zadowolona z niego... ale wiecie co? wczoraj nałożyłam go w ten sposób, że sztyft przytykałam do powieki zamiast "maziania" - efekt jest delikatniejszy, bez zbijania, bez grudek - spróbujcie tak?! dodam zaraz min.1 gwiazdke w KWC
Też tak dziś zrobiłam. Nie żebym z Ciebie ściągnęła, tylko sama próbowałam go rozgryźć i znaleźć mu zastosowanie. I właśnie tak przytykam go sobie do powieki, potem rozmazuję paluchem i dzięki temu mam bazę pod makijaż w odcieniach turkusu i jednocześnie rozświetlacz łuku brwiowego Jakoś go w ten sposób zużyję i odżałuję te 5zł wydane na niego. Że też w ogóle się skusiłam na ten cień, było wziąć chociażby trzeci eyeliner bo one akurat są świetne
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-09, 20:55   #934
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: nowości Oriflame

A mi cienie pasują Mam ten najjaśniejszy - rozprowadza się świetnie, bez żadnego zbijania itp. i ciemnoróżowy - ten muszę rozcierać, bo jest dosyć ciemny na oku, ale po roztraciu jest całkiem ok.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 08:26   #935
Szattinka
Rozeznanie
 
Avatar Szattinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 645
Dot.: nowości Oriflame

A co sądzicie o tych linerach Aqua Vibes? Jak z tymi kolorami jest? Są intensywne? Jak z trwałością?
__________________
Water from a thousand tears
Feeling of a thousand years
Flow over me
Szattinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 09:25   #936
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa
Też tak dziś zrobiłam. Nie żebym z Ciebie ściągnęła, tylko sama próbowałam go rozgryźć i znaleźć mu zastosowanie. I właśnie tak przytykam go sobie do powieki, potem rozmazuję paluchem i dzięki temu mam bazę pod makijaż w odcieniach turkusu i jednocześnie rozświetlacz łuku brwiowego Jakoś go w ten sposób zużyję i odżałuję te 5zł wydane na niego. Że też w ogóle się skusiłam na ten cień, było wziąć chociażby trzeci eyeliner bo one akurat są świetne
hehehe. a ja zaluje że nie wzięłam żelu pod prysznic drugiego jest świetny po opalaniu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 09:35   #937
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Szattinka
A co sądzicie o tych linerach Aqua Vibes? Jak z tymi kolorami jest? Są intensywne? Jak z trwałością?
Linery są świetne Intensywne, błyszczące, trwałe, no i łatwe w obsłudze Zresztą zajrzyj na KWC, nikt nie narzekał.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-10, 10:14   #938
Szattinka
Rozeznanie
 
Avatar Szattinka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 645
Dot.: nowości Oriflame

A są w obecnym katalogu i za ile, bo ja niestety nie mam stałego dostępu do aktalogów Ori
__________________
Water from a thousand tears
Feeling of a thousand years
Flow over me
Szattinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 10:16   #939
sorceress
Rozeznanie
 
Avatar sorceress
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: spod Warszawy
Wiadomości: 783
Dot.: nowości Oriflame

W obecnym niestety nie ma.
__________________
"Jeśli możesz kłaść się spać każdej nocy ze świadomością, że w ciągu dnia dałeś z siebie wszystko, sukces Cię znajdzie." Russell L. Mason

"Największym błędem jaki możesz zrobić w życiu jest ciągle obawianie się, że popełnisz błąd." Elbert Hubbard
sorceress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 12:43   #940
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Post Dot.: nowości Oriflame

Właśnie obejrzałam nowy katalog i nic mnie na kolana nie powaliło. Planuję zamówić sobie Visionowe nowości
2 lakiery do paznokci:stage diver-śliczny mam już jeden-cudowny głęboki róż z brokatem i bungee jumper-turkusowy; podwójne cienie do powiek kolor Romeo&Juliet na zdjęciu wygląda ciekawie, a że w promocji to ryzyko nie wielkie ; dwustronną kredkę do powiek kolor Tom&Jerry ogólnie lubię ich kredki to nie powinno być źle.
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 14:25   #941
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Auryna
Właśnie obejrzałam nowy katalog i nic mnie na kolana nie powaliło. Planuję zamówić sobie Visionowe nowości
2 lakiery do paznokci:stage diver-śliczny mam już jeden-cudowny głęboki róż z brokatem i bungee jumper-turkusowy; podwójne cienie do powiek kolor Romeo&Juliet na zdjęciu wygląda ciekawie, a że w promocji to ryzyko nie wielkie ; dwustronną kredkę do powiek kolor Tom&Jerry ogólnie lubię ich kredki to nie powinno być źle.
o którym katalogu mówisz? 10?
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-10, 14:28   #942
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 377
GG do Auryna
Post Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez ancia19
o którym katalogu mówisz? 10?
tak
Auryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 14:43   #943
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

A czy ma któraś katalog 11? jest coś ciekawego, nowego?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 15:33   #944
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Szattinka
A są w obecnym katalogu i za ile, bo ja niestety nie mam stałego dostępu do aktalogów Ori
Chyba już nie będzie aquavibes w katalogach A powinny być do końca wakacji... Wtedy miałyby wzięcie, no cóż jeśli nie będzie napiszemy petycje do Ori jak traktują klientów z tymi kosmetykami sezonowymi
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 16:15   #945
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Szattinka
A są w obecnym katalogu i za ile, bo ja niestety nie mam stałego dostępu do aktalogów Ori
zawsze mozesz zajrzec na www.oriflame.pl i obejrzec katalog on-line
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 16:17   #946
Rosa
Rozeznanie
 
Avatar Rosa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 829
Dot.: nowości Oriflame

napewno jestescie ciekawe co bedzie w nowym katalogu, znalazłam cos takiego http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...985958&v=2&s=0
Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 17:28   #947
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczyny nie wiecie przypadkiem czy można jeszcze zamówić krem do ciała migdałowo-miodowy z tej serii, która wyszła na Boże Narodzenie? Gourmand Delights chyba się nazywała. Kiedyś kupiłam go dla siebie i rzadko używałam, więc niedawno oddałam siostrze i ona się w nim zakochała
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 17:40   #948
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez miu miu
Dziewczyny nie wiecie przypadkiem czy można jeszcze zamówić krem do ciała migdałowo-miodowy z tej serii, która wyszła na Boże Narodzenie? Gourmand Delights chyba się nazywała. Kiedyś kupiłam go dla siebie i rzadko używałam, więc niedawno oddałam siostrze i ona się w nim zakochała
Czasami można je dostać w jakichś promocjach np.za 100pp - ostatnio tam były,ale chyba wiśniowo-migdałowe. a w regularnej sprzedaży to chyba już ich nie ma
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-10, 20:08   #949
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez miu miu
Dziewczyny nie wiecie przypadkiem czy można jeszcze zamówić krem do ciała migdałowo-miodowy z tej serii, która wyszła na Boże Narodzenie? Gourmand Delights chyba się nazywała. Kiedyś kupiłam go dla siebie i rzadko używałam, więc niedawno oddałam siostrze i ona się w nim zakochała
To masełko? Mam, a raczej mama ma. Ma dziwny zapach w opakowaniu na skórze łagodnieje, super jest . Za 9.9 w promocji, może jeszcze kiedyś będzie.
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...026&w=44529065 znalazłam takiego linka
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-11, 18:02   #950
anax2
Raczkowanie
 
Avatar anax2
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 190
GG do anax2
Dot.: nowości Oriflame

hellp.Moje drogie może mi pomozecie albo macie w swoich zbiorach pomadkę raspberry sherbet 511 kiedyś wyszła taka seria granatowa.czasem można ją dostać jeszcze w promocjii a z katalogu to była pomadka vivid.Niestety nie ma jej już.może wy mi dobierzecie kolorek jak macie próbki. pliss
anax2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-11, 22:08   #951
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Nie pamiętam jak wyglądała raspberry ale może z tych coś "dobierzesz"?http://www.oriflame.pl/prod/catalog/...lameColourLips
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-13, 20:01   #952
Cytryna01
Rozeznanie
 
Avatar Cytryna01
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 581
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczynki czy któraś z was ma już coś z różowej serii Comfort z kosmetyków Optimals? Bo ja wlasnie zamówiłam pianke do twarzy i krem na dzień i zastanawiam się czy dobrze zrobiłam....
__________________

Cytryna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-14, 00:18   #953
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Wiecie co, żaluję, że Was nie posłuchałam i kupiłam wodę Sap. Już ją wczoraj oddałam. Nie dość, że nie do końca podobał mi się zapach - choć lubię trawiaste zapachy to ten mi wręcz śmierdział zielskiem z początku - to jeszcze ulotność tej woni sprawiała, że po godzinie nic a nic go nie było czuć. A jak mam się psikać co godzinę, to wolę nie robić tego wcale. I oddałam. Oddałam też odżywkę w sprayu przeciwsłoneczną, bo mi lekko poduszała włosy - stawały się szorstkie po jej użyciu.
Za to przyglądałam się w biurze nowym cieniom Visions i mam chrapkę na Romeo & Julia - śliczne, perłowe, delikatne kolorki: róż + brąz. Wydają się dość miękkie, nie to co skamieniałe poprzedniki z tej serii. Za to kolory z brokatem mi się nie podobały mam wrażenie, że będą się osypywać.
Myślę też nad brązowym tuszem z Visions, bo jest naprawdę brązowy, choć ciemny (ale nie prawie czarny jak większość pseudo-brązowych), ma fajną, gęstą szczoteczkę i zachęcającą cenę. A ja brązowego tuszu akurat potrzebuję, więc chyba się skuszę. W końcu zawsze mogę oddać
Jeszcze sobie obadałam puderki brązujące i zachorowałam na Sparkling Bronze
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 10:57   #954
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

MagJa a nie wiesz czy ta druga odżywka do włosów (nie ta w sprayu) jest bez spłukiwania? A te tusze vision, to chyba są te stare w nowych opakowaniach, i one nie są nie dobre Jak jest "wilgotna pogoda" to po wyjściu na dwór wszystko spływa z oka, tzn. zostają ciemne pandy pod oczami.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 11:37   #955
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka
MagJa a nie wiesz czy ta druga odżywka do włosów (nie ta w sprayu) jest bez spłukiwania? A te tusze vision, to chyba są te stare w nowych opakowaniach, i one nie są nie dobre Jak jest "wilgotna pogoda" to po wyjściu na dwór wszystko spływa z oka, tzn. zostają ciemne pandy pod oczami.
Ta druga odżywka to chyba taka normalna, do spłukiwania. Ale na stówę pewna nie jestem, bo jej nie miałam.
A co do tuszy Visions to podejrzewam, że są to nowe stare tusze. O tym, że spływają też czytałam na KWC, ale nie każda Wizażanka na to narzekała, zresztą swego czasu mieszkałam z dziewczyną, która go używała non stop, kupowała jeden za drugim i nie narzekała, wręcz przeciwnie. A kosztuje parę złoty i zawsze mogę oddać, więc jak nie znajdę nic sensowniejszego w brązie, to zaryzykuję.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 12:02   #956
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Moja siostra ma ten tusz, ale oczywiście zawsze można oddać. P.S. Widziałyście następną promocję?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 17:34   #957
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

nie wiecie czy woda northern light jest trwała?
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-15, 17:58   #958
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka
nie wiecie czy woda northern light jest trwała?
Całkiem trwała oczywiście jak na wody Oriflame. Kilka godziną ją czułam i na sobie i na mamie i na siostrze, bo wszystkie trzy ją miałyśmy.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-16, 20:48   #959
arrakis
Zakorzenienie
 
Avatar arrakis
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 14 725
GG do arrakis
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka
nie wiecie czy woda northern light jest trwała?
zapach sliczny - ale trwala to ona nie jest.... Divine byla znacznie trwalsza
__________________
...świat obrazów nie zna śmierci ani życia,
gdy nie materia tylko myśl jest ciałem...
arrakis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-07-17, 12:42   #960
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka
P.S. Widziałyście następną promocję?
jutro składam zamówienie (chyba) mam nadzieję że nie zabraknie kosmetyków
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.