Absurdy i zdziwka z grup na fejsie - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-16, 14:13   #3091
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Taranka Pokaż wiadomość
Właśnie urządzamy mieszkanie i nawet nie zlicze ile razy ludzie byli zdziwieni, że mój Tz aktywnie ze mną wybiera rzeczy do mieszkania i o dziwo nawet kolory tych rzeczy.
A od swojej matki TZ dostał przykaz, żeby się w ogóle nie interesować kwestiami kuchni i żebym wszystko ja wybierała
Jakby w ogóle on w tym mieszkaniu miał nie mieszkać

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Jakbym to ja miała wybierać rzeczy do urządzenia mieszkania, to byśmy tonęli w kiczu i pstrokaciznie 🤣 nie mam poczucia smaku, stylu i umiaru.
Bardzo źle bym się czuła w związku, w którym ktoś mi wylicza, ile i jakich rzeczy kupiłam. Gdybym musiała ukrywać coś przed mężem to byłby sygnał do poważnej rozmowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 14:28   #3092
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;89119999]U niej to jest tak, że mieszka w dość dużym domu, a mąż pracował wtedy na stałe za granicą, zarabiał w innej walucie, więc pewnie miał też osobne konto do tego.
Raz byłam z nią na jakichś zakupach i to była masakra. Ona każdą rzecz musiała dotknąć, każdą rzecz musiała obejrzeć, nie jej rozmiar - nie szkodzi, obejrzeć musi i tak. Przymierzała nawet rzeczy, które jej się nie podobały.[/QUOTE]


Dla mnie to jest chore i uważam, że powinno się leczyć. Absolutnie nie jest za kitraniem kupowanych rzeczy przed sobą, ale nie byłabym zadowolona gdyby partner kupował mnóstwo rzeczy z których by nie korzystał i to nawet nie chodzi o kwestie ekonomiczne, ale ekologicznie i uzależnienie.


Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Z drugiej strony byłabym zła jakby tż mi ciągle przynosil jakieś rośliny albo, w jego przypadku, jakaś elektronike, która zagraca mieszkanie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

No ja też byłabym zła, a zwłaszcza, że próbuje ze mnie zrobić idiotkę, że to już przecież miał. Uważam, że luzie w związku powinni się dogadać co do urządzenia mieszkania czy domu i ustalić co im pasuje, a co nie.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 20:07   #3093
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dla mnie to jest mega dziwne i nie rozumiem rozumiem jak funkcjonuje taki związek

jestem na pewnych grupach o roślinach domowych i nie ma dnia, żeby nie było postu w stylu

"hihihi kupiłam nową roślinę, mąż mnie chyba z domu wyrzuci. muszę ją gdzieś schować na chwilę, a potem mu wmówię, że to stara hihihi"

i do tego dziesiątki komentarzy
"to tak jak u mnie"
"ja też tak robię"
"postaw ją gdzieś tak żeby się nie rzucała w oczy, a potem jak się zorientuje to mów, że zawsze tu stała"

Dokładnie z tego powodu kata temu uciekłam że wszystkich grup o urzadzaniu mieszkania itp. Infantylnosc komentarzy i wieczne hihi nie zauwazy działają mi na nerwy, ileś razy musiałam sue powstrzymać przed yhmmm... komentarzem


Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 20:22   #3094
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Serio kobiety kupują coś w tajemnicy przed mężem? Dlaczego?
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 20:25   #3095
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Serio kobiety kupują coś w tajemnicy przed mężem? Dlaczego?

Bo są srokami albo zakupoholiczkami, albo chcą coś, czego mąż nie popiera.
Ewentualnie facet je za bardzo kontroluje i/lub wydziela kasę.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 20:26   #3096
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

To samo na grupach książkowych... Albo pod postami wydawnictw, które mają jakąś promocję. Mój "ulubiony" tekst: "chłop mnie wyrzuci z domu jak zobaczy że kupiłam"

Ale ja to w ogólnie się dziwię, że można nie mieć prywatnego konta z prywatnym budżetem, chowanie przed mężem zakupów, to dla mnie nieogarnialny level xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 20:31   #3097
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Z drugiej strony byłabym zła jakby tż mi ciągle przynosil jakieś rośliny albo, w jego przypadku, jakaś elektronike, która zagraca mieszkanie.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
ale to zasadniczo inna kwestia
jakby mi mąż powiedział stanowcze nie na przynoszenie dużej ilości roślin, to albo bym go posłuchała i nie przynosiła, albo bym go nie posłuchała i nadal przynosiła, ale bez jakiegoś dziwnego ukrywania się i wmawiania, że to już tu od roku stoi

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;89120604]To samo na grupach książkowych... Albo pod postami wydawnictw, które mają jakąś promocję. Mój "ulubiony" tekst: "chłop mnie wyrzuci z domu jak zobaczy że kupiłam"

Ale ja to w ogólnie się dziwię, że można nie mieć prywatnego konta z prywatnym budżetem, chowanie przed mężem zakupów, to dla mnie nieogarnialny level xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

myślę, że akurat w takich przypadkach osobne czy wspólne konto nie ma nic do rzeczy
bo w końcu co za różnica czy książka/kwiatek jest kupiony za pieniądze ze wspólnego konta czy z osobnego? tak czy tak to rzecz jest przyniesiona do domu i zajmuje miejsce

bo z tego co zauważyłam to zwykle takie komentarze dotyczą faktu, że mężowi przeszkadza zagracanie mieszkania setką doniczką czy książką, a nie że pieniądze zostały wydane
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-16, 20:35   #3098
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;89120604]To samo na grupach książkowych... Albo pod postami wydawnictw, które mają jakąś promocję. Mój "ulubiony" tekst: "chłop mnie wyrzuci z domu jak zobaczy że kupiłam"

Ale ja to w ogólnie się dziwię, że można nie mieć prywatnego konta z prywatnym budżetem, chowanie przed mężem zakupów, to dla mnie nieogarnialny level xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja np nie mam prywatnego konta, mamy wspólne konto, natomiast nie wnikamy w swoje wydatki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 20:39   #3099
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Bo są srokami albo zakupoholiczkami
na te przypadłości nie cierpię, więc się nie wypowiadam, ale

Cytat:
Ewentualnie facet je za bardzo kontroluje i/lub wydziela kasę.
to jest juz dla mnie abstrakcja.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 20:51   #3100
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-16, 20:56   #3101
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość

myślę, że akurat w takich przypadkach osobne czy wspólne konto nie ma nic do rzeczy
bo w końcu co za różnica czy książka/kwiatek jest kupiony za pieniądze ze wspólnego konta czy z osobnego? tak czy tak to rzecz jest przyniesiona do domu i zajmuje miejsce

bo z tego co zauważyłam to zwykle takie komentarze dotyczą faktu, że mężowi przeszkadza zagracanie mieszkania setką doniczką czy książką, a nie że pieniądze zostały wydane
Hmm, może racja? Jakoś zawsze to odbierałam jako kwestię przede wszystkim finansową, na zasadzie "będzie się czerpiał, że wydaję na głupoty".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-16, 21:06   #3102
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;89120644]Hmm, może racja? Jakoś zawsze to odbierałam jako kwestię przede wszystkim finansową, na zasadzie "będzie się czerpiał, że wydaję na głupoty".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

w części przypadków na pewno tak jest
ja u siebie obserwuję raczej tą inną wersję, z zagracaniem, ale w sumie czasem to nie wiadomo o co chodzi naprawdę.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-17, 06:43   #3103
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;89120644]Hmm, może racja? Jakoś zawsze to odbierałam jako kwestię przede wszystkim finansową, na zasadzie "będzie się czerpiał, że wydaję na głupoty".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Albo w ogóle by się nie czepiał tylko wszystkie tak mówią więc kolejna babeczka też będzie aby nie "odstawać"

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-17, 06:58   #3104
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
dla mnie to jest mega dziwne i nie rozumiem rozumiem jak funkcjonuje taki związek

jestem na pewnych grupach o roślinach domowych i nie ma dnia, żeby nie było postu w stylu

"hihihi kupiłam nową roślinę, mąż mnie chyba z domu wyrzuci. muszę ją gdzieś schować na chwilę, a potem mu wmówię, że to stara hihihi"

i do tego dziesiątki komentarzy
"to tak jak u mnie"
"ja też tak robię"
"postaw ją gdzieś tak żeby się nie rzucała w oczy, a potem jak się zorientuje to mów, że zawsze tu stała"


Też jestem na takich grupach i widziałam nie raz takie posty. Mega dziwne i nie wiem czy te babki próbują znormalizować przykre zachowanie swoich partnerów w ten sposób, czy co.

Mnie z kolei od lat, niezmiennie, dziwią grupy fotograficzne. Ostatnio najbardziej lubię wchodzić na grupę o fotografii mobilnej, bo tam są tak wspaniałe bitwy. One od lat się nie zmieniły, ciagle to samo, skala nienawiści do drugiej, obcej osoby bez powodu, jest naprawdę sroga. Do tego multum osób, których wypowiedzi mają na celu podbudować swoje ego, ale problem polega na tym, że przykładowo ŻADNA z takich osób nie potrafi zrobić nawet w miarę poprawnego zdjęcia, różnica jest taka, że jedna ma to gdzieś (i git), a druga przeżywa.
Ostatnio w pracy mam nieco luźniej wiec pozwalam sobie zerkać. Ludzie wyzywają się od uspoledzonych umysłowo, od debili, że nie mają prawa wrzucać tu takich masakrycznych zdjęć, że on wie lepiej, że on zrobiłby to tak bla bla bla, personalne wycieczki po profilach, zgłaszanie się wzajemnie do swoich pracodawców. Serio grubo xD najlepiej, że jak raz dziewczyna dodała chyba dla beki swoje zdjęcie, naprawdę wysokiej klasy i jakości artystycznej a nie pstryk filiżanki z kawą (wiecie o co chodzi) to był atak… MIZOGINÓW. Oh, jaka dziwna poza, ale jak to, tyłem? Biustu nie widać? I takie tam.
Z jednej strony lubię to czytać, z drugiej smutne, że nie jest to zaskoczeniem, a normą.
Na grupach z bardziej profesjonalna fotografia jest to samo niestety, tylko tam zdarzają się fajne prace, ludzie maja o czymś pojęcie, ale w tej o jakiej pisze naprawdę nie ma się o co bić xD


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-17, 09:06   #3105
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;89120604]To samo na grupach książkowych... Albo pod postami wydawnictw, które mają jakąś promocję. Mój "ulubiony" tekst: "chłop mnie wyrzuci z domu jak zobaczy że kupiłam"

Ale ja to w ogólnie się dziwię, że można nie mieć prywatnego konta z prywatnym budżetem, chowanie przed mężem zakupów, to dla mnie nieogarnialny level xD

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Ja też czegoś takiego nie ogarniam. Nie wyobrażam sobie oprócz wspólnych kont nie mieć żadnego prywatnego.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-17, 10:02   #3106
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Serio kobiety kupują coś w tajemnicy przed mężem? Dlaczego?



pewnie że będzie krzyczał że wydają na głupoty kasę;p
zwłaszcza jeśli to kasa męża lol
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-17, 10:35   #3107
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-17, 12:47   #3108
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-17, 13:24   #3109
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Serio kobiety kupują coś w tajemnicy przed mężem? Dlaczego?
Ja kupuję coś *w tajemnicy przed mężem*. Tak konkretnie to słodycze. Na zakupy jeżdżę raz na tydzień/półtora, nie mogę wszystkiego, co kupię, wyłożyć do pudełka na słodycze, bo dla niego cukier jest jak kokaina. Dlatego kitram słodycze po schowkach i podrzucam do pudełka jak zaczyna wdrażać przeszukanie. Ostatnio zauważył, że zostawiałam słodycze w koszyku na zakupy w bagażniku (przykryte innymi rzeczami) i zaczął sprawdzać bagażnik, więc mi kolejna skrytka odpadła.

Edytowane przez Nette
Czas edycji: 2022-02-17 o 15:53
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-18, 08:03   #3110
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Ja kupuję rośliny i słodycze "w tajemnicy" przed TŻ - ale to jest na zasadzie, że nie kitram tych rzeczy niewiadomo gdzie tylko gdzieś dyskretnie ustawiam kwiatka a słodkie chowam do szafki, po prostu nie afiszuję się bo kwiaty zaczynają mu przeszkadzać a słodycze za mocno kuszą tak samo ja nie chcę wiedzieć o jego niektórych zakupach np figurkach które dla mnie są kurzołapami. Dopóki nie toniemy w tych rzeczach to tak sobie żyjemy i udajemy, że nikt nic nie wie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 10:02   #3111
KathyLeonia
Kathy Leonia
 
Avatar KathyLeonia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Polska Centralna
Wiadomości: 1 291
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Ja kupuję rośliny i słodycze "w tajemnicy" przed TŻ - ale to jest na zasadzie, że nie kitram tych rzeczy niewiadomo gdzie tylko gdzieś dyskretnie ustawiam kwiatka a słodkie chowam do szafki, po prostu nie afiszuję się bo kwiaty zaczynają mu przeszkadzać a słodycze za mocno kuszą tak samo ja nie chcę wiedzieć o jego niektórych zakupach np figurkach które dla mnie są kurzołapami. Dopóki nie toniemy w tych rzeczach to tak sobie żyjemy i udajemy, że nikt nic nie wie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

mój wie co kupuję bo zwykle odbiera paczki;p
ale że makijaż to moje hobby to nie robi mi uwag, gorzej, jeśli ciuchy zamawiam nowe, a w nich potem nie chodzę.
to dostaję delikatne opr po co to kupuję skoro nie używam ;p
__________________
Kathy Leonia - wejdź do świata magii kosmetyków!

http://kathyleonia88.blogspot.com
KathyLeonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-18, 10:07   #3112
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

A to ja słodyczy nie kupuję w tajemnicy tylko normalnie i chowam, on dobrze wie, że wszystko co słodkie mam przed nim pochowane, bo zjadłby naraz tonę jakby mógł Kiedyś i tak znalazł czekoladę w szufladzie z moimi stanikami
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-20, 10:45   #3113
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
A to ja słodyczy nie kupuję w tajemnicy tylko normalnie i chowam, on dobrze wie, że wszystko co słodkie mam przed nim pochowane, bo zjadłby naraz tonę jakby mógł Kiedyś i tak znalazł czekoladę w szufladzie z moimi stanikami
Mój ma to samo, ogromne parcie na słodycze. Nie mówię, że jakieś kupiłam, bo by wciągnął na raz. Ma świadomość problemu - mówi, żeby zapasy trzymać od niego z daleka i wydzielać. Na zakupy zazwyczaj ze mną nie jeździ, więc w spokoju powybieram rozmaite, pakuję razem do jednej torby, oddzielnie od reszty zakupów (tylko jedną paczkę wrzucam do ogólnych zakupów), po czym tę torbę gdzieś kitram. Do niedawna był to koszyk na zakupy w bagażniku, ale skojarzył fakt, że nowe słodycze się pojawiają po tym, jak wracam z auta, nawet jeśli w sklepie nie byłam i przeszukał bagażnik.
Słodycze to u niego ogromny problem, choć odkąd suplementuje chrom, to i tak je *stosunkowo* niedużo. Wcześniej potrafił zjeść pół litra lodów polanych całą rozpuszczoną czekoladą i zagryźć paczką ciastek. Teraz to lajt, jeden rożek plus jakieś Prince Polo i mu wystarczy, z tym, że "dokarmiam" go słodkimi jogurtami z granolą oraz dojrzałymi bananami. Udało mi się zastąpić u niego cukier do kawy/herbaty jakimiś słodzidłami. Uprzedzając pytania - budowa atletyczna, dużo trenuje, nie ma nadwagi, to *tylko* uzależnienie od cukru.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-20, 15:58   #3114
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Bazarki roślinne to jest hit. Ludzie sprzedają czasem takie zmarnowane rośliny że za te pieniądze można kupić w markecie zdrowe ładne okazy.
Tutaj mój hit za 100zl. W opisie piękna i duża paproćScreenshot_2022-02-20-16-57-15-077_com.facebook.katana.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-20, 21:21   #3115
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Przyznaje sie bez bicia ze namietnie kupuje kwiatki. I doskonale wiem o czym pisza te kobietki na fb, i wiem tez co irytuje mojego męża. Nie ze ja nie mam gdzie kwiatka postawic ,ani ile on kosztuje ale to ze na wspolnych zakupach zamiast sie skupic na konkretnych zakupach ja odbijam w strone kwiatków i ...gine w czasoprzestrzeni:-P Wiec probuje mnie przywrocic do rzeczywistosci czesto z odwrotnym skutkiem nie wydaje mi sie zebym rozniła sie od kogos kto kupuje np kolorowke no moze roznica jest taka ze do drogerii dziewczyny przewaznie chodza same.A wiec nikt ich nie pospiesza na zasadzie"po co ci te cienie przezciez wczoraj kupowałas" !
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-20, 21:41   #3116
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 641
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez marianna144 Pokaż wiadomość
Przyznaje sie bez bicia ze namietnie kupuje kwiatki. I doskonale wiem o czym pisza te kobietki na fb, i wiem tez co irytuje mojego męża. Nie ze ja nie mam gdzie kwiatka postawic ,ani ile on kosztuje ale to ze na wspolnych zakupach zamiast sie skupic na konkretnych zakupach ja odbijam w strone kwiatków i ...gine w czasoprzestrzeni:-P Wiec probuje mnie przywrocic do rzeczywistosci czesto z odwrotnym skutkiem nie wydaje mi sie zebym rozniła sie od kogos kto kupuje np kolorowke no moze roznica jest taka ze do drogerii dziewczyny przewaznie chodza same.A wiec nikt ich nie pospiesza na zasadzie"po co ci te cienie przezciez wczoraj kupowałas" !

No ten problem to akurat łatwo rozwiązać, po prostu chodź sama na kwiatkowe zakupy Gdy problemem są pieniądze albo miejsce w domu, to trochę gorzej, trudniej o kompromis. Ale i tak teksty "mąż mnie wyrzuci z domu jak zobaczy nowego kwiatka" albo okłamywanie że kwiatek jest stary, jak jest nowy, jest dla mnie dziwne.
bceb01c221ea3319abad6ab25f068feed7228d52_657f8c47e3c47 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-21, 07:58   #3117
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Bazarki roślinne to jest hit. Ludzie sprzedają czasem takie zmarnowane rośliny że za te pieniądze można kupić w markecie zdrowe ładne okazy.
Tutaj mój hit za 100zl. W opisie piękna i duża paproćZałącznik 7767900

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Co? Ahahaha ładnie kogoś poniosło, zwykła paprotka za 100 zł






Grupa o urządzaniu wnętrz:
- co powiesić w salonie w stylu loftowym
- namaluj coś sama



__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-21, 10:50   #3118
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Co? Ahahaha ładnie kogoś poniosło, zwykła paprotka za 100 zł






Grupa o urządzaniu wnętrz:
- co powiesić w salonie w stylu loftowym
- namaluj coś sama



Ale co namalować? Półkę? Żyrandol?
Muszę chyba dołączyć do którejś z takich grup.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-21, 11:17   #3119
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Ale co namalować? Półkę? Żyrandol?
Muszę chyba dołączyć do którejś z takich grup.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tutaj to mój błąd, bo napisałam jakoś skrótowo Laska konkretnie pytała o jakiś obraz albo grafikę, która będzie pasowała do takiego wystroju, ludzie wrzucali linki do konkretnych obrazów, a ktoś napisał żeby sama namalowała
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-21, 11:21   #3120
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Absurdy i zdziwka z grup na fejsie

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Co? Ahahaha ładnie kogoś poniosło, zwykła paprotka za 100 zł






Grupa o urządzaniu wnętrz:
- co powiesić w salonie w stylu loftowym
- namaluj coś sama



O tak, u mnie na spotted miasta już się zaczyna DIY terror
A: gdzie zamówić najlepsze pączki?
B: zrobić samemu

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-21 08:37:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.