Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-11-29, 11:22   #991
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
ale extra carmen pod koniec czerwca to jeszcze nie powinno być tłumów. Na pewno broumovskie steny, radkowskie skały, skalne grzyby, tam nie ma ludzi. Możecie podjechać w Góry Sowie, na Kalenicy jest wieża widokowa. Fajna jest ta twierdza Srebrna Góra, ale to dużo czasu nie zajmie.

Ciekawe są góry kamienne, podejścia na Waligórę nie zapomnę nigdy w życiu Możecie ogarnąć też te sztolnie Riese, nie byłam tam jeszcze bo czekam aż dziecko podrośnie.

Nie pamiętam czy robicie KGP, jeśli tak to w pobliżu macie jeszcze Orlicę, szybki i krótki szlak z Zieleńca, trochę dalej są świetne Rudawy Janowickie. Sam Skalnik należący do KGP jest nieciekawy, ot tabliczka lesie, ale otoczenie już fajne, jest trochę skałek na szlaku i piękna skalna platforma widokowa na Śnieżkę - nazywa się Mała Ostra. Rudaw tylko trochę liznęłam, ale są naprawdę fajne, byłam jeszcze na Sokolikach Robią wrażenie.

Z KGP są też Góry Wałbrzyskie, ja byłam na Chełmcu, prosta, spacerowa ścieżka, tylko tam już tłumy.

Od drugiej strony zawsze i wszędzie będę polecać Śnieżnik Jeśli ktoś chce liznąć klimat końca świata to Bielice - do KGP startują stamtąd szlaki na Kowadło i Rudawiec. Zamierzam w tym roku przy okazji biegów Lądku tam podjechać, niech córka też zdobędzie
Izery daleko, chociaż ja je kocham miłością wielką :P Bardzo polecam Wysoki Kamień i dalej szlak w kierunku Kopalni kwarcu Stanisław i Wysokiej Kopy. Mniej ciekawie jest na Stogu Izerskim, bo tam kolejka jeździ. Ze Stogu prowadzi szlak w kierunku Smreka ze świetną wieżą widokową. Zamierzam jechać w czerwcu do Świeradowa i trochę się po czeskiej stronie Izerów pokręcić, bo się naczytałam jak tam pięknie i chceeee



Btw, zapisałam się na Krynicę na 35 km. Od dziś do poniedziałku jest promo w opłacie startowej A tydzień później będę miała półmaraton w Gnieźnie
Dzięki za polecenia, jest z czego wybierać Sowie i Stołowe zaliczone w tym roku więc Kalenica, Srebra Góra, niektóre obiekty Riese juz odwiedziałam

Robimy KGP, tak nieoficjalnie, bez pieczątek i książeczki już się cieszę na ten wyjazd, po ostatnim wypadzie czułam niedosyt.

Śnieżnik, właśnie. Tam chciałam ostatnio dotrzeć, ale zabrakło czasu. Bedzie okazja aby nadrobić.

Dzięki za info o promce na Krynicę, dzięki Tobie nabyłam dziś już trzeci pakiet startowy taki sobie Black Friday zrobiłam i widzimy się ns trasie
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 11:31   #992
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

To jak KGP to koniecznie zróbcie ten Śnieżnik Warto się tam pokręcić po szczycie, są ruiny schroniska i taka fajna kamienna figura słonia. W pobliżu jest też Jagodna, mocno nieciekawy szczyt :p do zaliczenia i zapomnienia, ale schronisko skąd startuje szlak bardzo sympatyczne.

Ale fajnie, że też będziesz w Krynicy
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 11:36   #993
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Bawcie sie dobrze w tej krynicy
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 11:55   #994
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

dzięki ode mnie Krynica to koniec świata carmen, a wzięłaś z dowozem do Mniszka ? jak tak to se zaklepuje miejsce obok ciebie w autobusie :p

Ale dobrze się składa, bo mi w tamtej okolicy 2 szczytów do KGP brakuje, wreszcie się z nimi rozprawię
Mój kolega też się zapisał, ale na 64 km. W tym roku robił właśnie 35, czas na więcej :P
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2019-11-29 o 11:57
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-29, 12:20   #995
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Bawcie sie dobrze w tej krynicy
Dzięki ��

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
dzięki ode mnie Krynica to koniec świata carmen, a wzięłaś z dowozem do Mniszka ? jak tak to se zaklepuje miejsce obok ciebie w autobusie :p

Ale dobrze się składa, bo mi w tamtej okolicy 2 szczytów do KGP brakuje, wreszcie się z nimi rozprawię
Mój kolega też się zapisał, ale na 64 km. W tym roku robił właśnie 35, czas na więcej :P
Tak, wzięłam z dowozem ok, siedzimy razem
ja tam robiłam 17 tke i widzę, że ta 17 tka wchodzi w skład biegu na 35 km ale w tym roku jej nie ma. Całkiem przyjemna trasa już kilka km przed metą słychać okrzyki z mety. Kibiców jest masa. Ehhh lubię ten festiwal

Edytowane przez carmen_20
Czas edycji: 2019-11-29 o 12:26
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-30, 11:52   #996
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Przyszedl mi ten plecak i kurtka. Plecak jakis maly ale rozciagliwy i ma kieszsnie z przodu takze nie trzeba by po wode czy zele siegac do tylu. I kije da sie zamontowac. Kurtka dziwnie cienka i lekka. Ja sie chyba nie znam na takich gadzetach .
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-30, 17:42   #997
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Melduję 5 km, zimno, prawie zero i pierwszy dzień @ więc biegało się fatalnie
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-30, 18:40   #998
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez Tepsa Pokaż wiadomość
Melduję 5 km, zimno, prawie zero i pierwszy dzień @ więc biegało się fatalnie
Mi wlasnie w takiej temp sie super biegnie.

Jednak nie bedzie jutro sniegu temperatura 0-1 stopni. Nie wiem teraz jakie buty wziac czy salomony czy asfaltowki
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-30, 19:15   #999
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Dzisiaj u mnie 6 stopni, nieco ponad 5 km.
Ja biegam od 2 lat w vibramach.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 15:25   #1000
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

ale dużo piszecie Nie potrafie wbić się w rozmowę.


Ja wczoraj listopad zakończyłam biegiem 14 km, łącznie wyszło 183km w miesiącu. Nawet sporo, jak na powrót.
Za to grudzień zaczęłam 10km
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 16:14   #1001
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

piękny wynik beatiska
Ja zaczęłam grudzień wybieganiem po lesie, wpadło 14 km. Miałam 2 tygodnie przerwy od lasu i tęskniłam zaliczyłam wszystkie możliwe pagórki :P ale zimno już!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-01, 16:17   #1002
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
piękny wynik beatiska
Ja zaczęłam grudzień wybieganiem po lesie, wpadło 14 km. Miałam 2 tygodnie przerwy od lasu i tęskniłam zaliczyłam wszystkie możliwe pagórki :P ale zimno już!
Piąteczka, ja biegam w zasadzie tylko po lesie
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-01, 17:41   #1003
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
ale dużo piszecie Nie potrafie wbić się w rozmowę.


Ja wczoraj listopad zakończyłam biegiem 14 km, łącznie wyszło 183km w miesiącu. Nawet sporo, jak na powrót.
Za to grudzień zaczęłam 10km
Piękny wynik brawo Ty 😍
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 06:55   #1004
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
ale dużo piszecie Nie potrafie wbić się w rozmowę.


Ja wczoraj listopad zakończyłam biegiem 14 km, łącznie wyszło 183km w miesiącu. Nawet sporo, jak na powrót.
Za to grudzień zaczęłam 10km
Super wynik

Ja melduje wczoraj 17, 6 km po kolamni. Czas 2 godz 28 min i 21 sec. Niby bylam ostatatnia na liscie, ale na tym biegu sa dziwne zasady ze daja bonus czasowy za klase wiekowa, wiec 50 latki z gorszym czasem byly wyzej.
Bieglo sie super. Poza chojnikiem ktory ciezko porownac to chyba moj najlepszy bieg sezonu pod wzgledem czerpania przyjemnosci z tego. Po ostatnich sado maso startach mialam takie zalozenie by biec w takim tempie by sie nie zajechac w trupa. Oczywiscie tez nie sie obijac, tylko znalezc zloty srodek i chyba sie udalo . podbiegi ostre szlam dlugim krokiem ( i chyba jefnak przysiady robia swoje bo nogi dawaly rade), jakies lagosniejsze to truchcik, z gory to skakalam po galeziach albo gonilam jak byla rowna sciezka pogoda dla mnie idealna ok 0 stopni. Na wyzszych partiach bylo przymarzniete . widok na oszroniona kopalnie fantastyczny czas szybko zlecial . czylan ze jeszcze bym mogla dyche w taki sposob przebiec . Nie puscilam pawia , nie boli mnie zaden staw ani zadna kosc. Czasem warto odpuscic pogon za czasem i wrzucic na luz. Bardzo mnie to podbudowalo psychicznie. Znow wrocila mysl o ultra. Bo serio w takim tempie to mozna przebiec sporo jak sie odpowiednio wytrenuje oczywiscie.
Trasa ktora rok temu wydawala mi sie hardcore teraz byla przyjemna ( pewnie dlarego ze widzialam gorsze)

Jedynu minus to to ze zabraklo grzanego wina 😞

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

Zapisalyscie sie na ten chojnik?
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 07:10   #1005
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziunkowa Pokaż wiadomość
Super wynik

Ja melduje wczoraj 17, 6 km po kolamni. Czas 2 godz 28 min i 21 sec. Niby bylam ostatatnia na liscie, ale na tym biegu sa dziwne zasady ze daja bonus czasowy za klase wiekowa, wiec 50 latki z gorszym czasem byly wyzej.
Bieglo sie super. Poza chojnikiem ktory ciezko porownac to chyba moj najlepszy bieg sezonu pod wzgledem czerpania przyjemnosci z tego. Po ostatnich sado maso startach mialam takie zalozenie by biec w takim tempie by sie nie zajechac w trupa. Oczywiscie tez nie sie obijac, tylko znalezc zloty srodek i chyba sie udalo . podbiegi ostre szlam dlugim krokiem ( i chyba jefnak przysiady robia swoje bo nogi dawaly rade), jakies lagosniejsze to truchcik, z gory to skakalam po galeziach albo gonilam jak byla rowna sciezka pogoda dla mnie idealna ok 0 stopni. Na wyzszych partiach bylo przymarzniete . widok na oszroniona kopalnie fantastyczny czas szybko zlecial . czylan ze jeszcze bym mogla dyche w taki sposob przebiec . Nie puscilam pawia , nie boli mnie zaden staw ani zadna kosc. Czasem warto odpuscic pogon za czasem i wrzucic na luz. Bardzo mnie to podbudowalo psychicznie. Znow wrocila mysl o ultra. Bo serio w takim tempie to mozna przebiec sporo jak sie odpowiednio wytrenuje oczywiscie.
Trasa ktora rok temu wydawala mi sie hardcore teraz byla przyjemna ( pewnie dlarego ze widzialam gorsze)

Jedynu minus to to ze zabraklo grzanego wina 😞

---------- Dopisano o 06:55 ---------- Poprzedni post napisano o 06:54 ----------

Zapisalyscie sie na ten chojnik?
Brawo dziunkowa o to właśnie chodzi, żeby to co robimy nas cieszyło i dawało satysfakcję

Ja na Chojnik się nie zapisałam bo termin dla mnie niepewny. Ale za to zapisalam się na Supermaraton Gór Stołowych na dystansie light czyli 21 km, który jest tydzień później
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 08:26   #1006
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

dziunkowa super to czytać takie biegi faktycznie podbudowują! oby każdy kolejny też był jak najprzyjemniejszy
ja się zapisałam
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 08:43   #1007
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Brawo dziunkowa, jestem pod wrażeniem
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 18:20   #1008
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Dziunkowa szacun za udział w takim biegu
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 18:50   #1009
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
dziunkowa super to czytać takie biegi faktycznie podbudowują! oby każdy kolejny też był jak najprzyjemniejszy
ja się zapisałam
Super ze sie zapisalas , dasz rade.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-02, 21:04   #1010
Marina3
Zadomowienie
 
Avatar Marina3
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 717
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Ja poki co robie biegam nieśmiałe 4 km. Ale Was podziwiam za te gorskie biegi, az mi sie zamarzylo, ale nie z taka kondycja...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Marina3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-02, 21:11   #1011
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Dziunkowa super bieg, fajnie się czyta. Oby tak dalej, s taką pasją
----
Będę trzymać za wszystkie Wasze Chojniki, dla mnie to na razie nie do wyobrażenia
---
Muszę w tym tygodniu poprzestawiać treningi, bo w niedzielę nie będę mogła zrobic.
A cały przyszły tydzień mnie nie ma i pewnie zero z biegania biorę jednak gumy u roller ze sobą, choć nie wiem czy i na to znajdę czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 08:35   #1012
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Melduje 5.1 km
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 17:59   #1013
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

beatiska dla ciebie taki Chojnik to pewnie by była bułka z masłem
Ja dziś skorzystałam z tego, że mąż zabrał córkę po przedszkolu do babci i poszłam na 11 km z czego 6 po lesie jak miło biegać w dzień zimno już okrutnie!
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-03, 19:20   #1014
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI




Ja dzisiaj 7km + podbiegi 7x 100/100m. Powoli zaczynam wchodzić w szybsze tempa, choć jeszcze troszke
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 09:00   #1015
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Melduj 7 km. Lekki mrozik, super się bieglo
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 10:17   #1016
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

U mnie 8,4 km, też w lekkim mroziku wyrwałam się z pracy, żeby pobiegać póki jest jasno
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-05, 20:30   #1017
carmen_20
Zadomowienie
 
Avatar carmen_20
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 463
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
U mnie 8,4 km, też w lekkim mroziku wyrwałam się z pracy, żeby pobiegać póki jest jasno
Zazdroszczę, dziś u mnie było piękne słoneczko i delikatny mrozik, idealna pogoda na bieganie. Siedziałam w pracy i myślałam jak fajnie by było pobiegać po lesie

Wpadło 11 km, nie w słoneczku i nie po lesie, ale też było spoko
carmen_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-06, 21:07   #1018
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
U mnie 8,4 km, też w lekkim mroziku wyrwałam się z pracy, żeby pobiegać póki jest jasno
Zazdroszczę takich możliwości. Ja w ciągu dnia to mogę biegać tylko w weekendy

----


Dzisiaj się zmobilizowałam i wpadło prawie 17km. A cały dzień mówiłam sobie, ze na jutro trening przełożę. Zjadłam jednak tyle mikołajkowych cukierków, że był power


8km po około 5:10
8km po około 4:43
1km tempem "do domu"


Przyszły tydzień wyjeżdżam i chyba nici z biegania
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-07, 19:08   #1019
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
U mnie 8,4 km, też w lekkim mroziku wyrwałam się z pracy, żeby pobiegać póki jest jasno
Zazdroszczę, u mnie tylko wieczór wchodzi w grę 🤦
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-08, 18:13   #1020
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. VI

No ja jestem sobie szefem, więc czasem się uda wyskoczyć
Dziś 12 km. Pierwsze 5 tragedia, bo balowałam do 3 na tańcach wczoraj, ale potem już było ok chyba się organizm zorientował, że i tak plan wykonamy, czy mu się to podoba czy nie i zaczął współpracować. Tak ciepło dziś było, że biegłam na krótki rękaw,
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2019-12-08 o 18:14
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 14:23:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.