Tempo relacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-02-03, 18:44   #1
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290

Tempo relacji


Cześć, pytanie niezwiązane z konkretnym przykładem, a bardziej ogólnie: jak u Was wyglądało tempo poznawania partnerów? Ile spotkań/czasu minęło zanim zaczęła pojawiać się intymność, jakieś pierwsze deklaracje itp. Pytam o związek, nie o FWB.
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 12:32   #2
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 599
Dot.: Tempo relacji

U mnie obecny partner bardzo szybko. Pocałunek, a potem zbliżenie na trzeciej randce, i od tamtej pory jesteśmy nierozłączni i widujemy się niemal codziennie. Nazwał mnie po raz pierwszy swoją dziewczyną po ok. 10 dniach od tamtej decydującej randki. Niedawno minęły nam dwa miesiące razem.
Oboje zgodziliśmy się, że poszło szybko, ale stwierdziliśmy, że po prostu bardzo do siebie pasujemy i to wszystko wyszło naturalnie. Ja jestem lekko przed 30., a on po, więc też raczej wiemy, czego szukamy w drugiej osobie

Wcześniej miałam jeszcze tylko jeden związek, ale pracowaliśmy razem i przez pierwsze dwa miesiące byliśmy tylko kolegami z pracy, chociaż widziałam, że on czuł do mnie miętę. Obecnie już bym się nie wdawała ani tez nie wdałam się nigdy potem w żadne flirty w pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.

Edytowane przez ColourTheSmallOne
Czas edycji: 2024-02-05 o 12:35
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 13:24   #3
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Tempo relacji

Dość szybko. Jakoś po niecałych dwóch miesiącach intensywnego randkowania oficjalnie weszliśmy w związek, ale od samego początku spotykaliśmy się tylko ze sobą, bo była randka za randką, dużo kontaktu itd.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 15:46   #4
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Tempo relacji

Od mniej więcej trzeciej randki pocałunki i deklaracje, że jesteśmy parą.

Ale znaliśmy się od paru lat jako koledzy.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 16:23   #5
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 340
Dot.: Tempo relacji

U mnie też dość szybko, zwykle ze spotkania na spotkanie pogłębiała się więź, było coraz lepiej jeśli chodzi o rozmowy, jakieś takie pozytywne zainteresowanie i wręcz entuzjazm sobą nawzajem. Tak dokładnie to ani nie liczyłam, ani nie pamiętam, ale po około miesiącu-dwóch byliśmy parą.

Za to jeśli spotykałam się z kimś i była stagnacja, niby było miło, ale nic się nie działo, i było tak zachowawczo, nie wiedziałam, czy facet jest mną tak naprawdę zainteresowany czy nie - to dosłownie nigdy nie wyszło z tego nic dobrego.
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 16:43   #6
Kajix22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 80
Dot.: Tempo relacji

Bardzo szybko. Pocałunek na 2 spotkaniu. U nas się zaczęło intensywnie. Dużo spotkań, dużo atrakcji. Po 2 tygodniach stwierdziliśmy, że nazwiemy już nasza relacją związkiem.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Może z racji młodego wieku. Ja 21 a on 23 zaczęliśmy szybko związek 😅
Kajix22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-05, 22:31   #7
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Tempo relacji

Znaliśmy się pół roku, wyznaliśmy sobie uczucia i tak już zostało. Pocałunki od razu po wstępnych deklaracjach, seks ze dwa tygodnie póxniej. Pierwsze rozmowy o małżeństwie po trzech dniach związku.

Może z racji tego, że byliśmy "dojrzali": on 32, ja 37, poszło szybko
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-02-05, 22:50   #8
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Tempo relacji

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Cześć, pytanie niezwiązane z konkretnym przykładem, a bardziej ogólnie: jak u Was wyglądało tempo poznawania partnerów? Ile spotkań/czasu minęło zanim zaczęła pojawiać się intymność, jakieś pierwsze deklaracje itp. Pytam o związek, nie o FWB.
Dość szybko. Intymność często po 2 tygodniach czy miesiac dwa miesiące, pierwsze deklaracje podobnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 09:14   #9
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Tempo relacji

U mnie, nie licząc pierwszego nastoletniego związku, tempo było szybkie. Po kilku tygodniach raczej wszystko było wiadomo i wszystko było zaliczone. Ale ja też zawsze randkowałam intensywnie, spotkania były praktycznie codziennie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 11:07   #10
miami_drink
Raczkowanie
 
Avatar miami_drink
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 158
Dot.: Tempo relacji

W sumie to różnie, ale nigdy nie dłużej niż trzy randki.
miami_drink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-06, 16:49   #11
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Tempo relacji

Dzięki za tak liczne odpowiedzi
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-08, 20:32   #12
lornalouise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 45
Dot.: Tempo relacji

To zależy czego chcesz, jak tylko zaliczyć, to po co się trudzić z randkami. A jak stałej relacji zakończonej ślubem i dziećmi to powinieneś zapytać par z wieloletnim stażem małżeńskim, a nie osoby, które są od dwóch miesięcy w związku albo za chwilę się rozstaną. Tak by było logicznie, nie wydaje ci się?

PS. Chciałam usunąć tu konto, ale nadal jest. Nie wiem co zrobić?
lornalouise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 08:16   #13
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 599
Dot.: Tempo relacji

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
To zależy czego chcesz, jak tylko zaliczyć, to po co się trudzić z randkami. A jak stałej relacji zakończonej ślubem i dziećmi to powinieneś zapytać par z wieloletnim stażem małżeńskim, a nie osoby, które są od dwóch miesięcy w związku albo za chwilę się rozstaną. Tak by było logicznie, nie wydaje ci się?

PS. Chciałam usunąć tu konto, ale nadal jest. Nie wiem co zrobić?
A to pary po ślubie i z dziećmi się nie rozstają?
Autor po prostu zadał pytanie osobom będącym w związku, dlaczego zakładasz, że czegoś "chce"? To nie on tu jest na bakier z logiką

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 09:37   #14
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Tempo relacji

Ja właściwie wszystkie moje wieloletnie związki zaczęłam od seksu, deklaracje po jakimś czasie luźnego spotykania (związku trwały 5 lat, 10 lat i aktualny też już ponad 5 lat)
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 10:11   #15
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Tempo relacji

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja właściwie wszystkie moje wieloletnie związki zaczęłam od seksu, deklaracje po jakimś czasie luźnego spotykania (związku trwały 5 lat, 10 lat i aktualny też już ponad 5 lat)
Dobra taktyka, podoba mi się
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 10:50   #16
meggiii29
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 12
Dot.: Tempo relacji

Poznaliśmy się (Ja 25, On 27), pocałunek na 2 spotkaniu (po około miesiącu pisania non stop- poznaliśmy się przez facebooka...). Kochaliśmy się po jakichś 2 miesiącach. Po pół roku powiedział, że mnie kocha. Po 9 zamieszkaliśmy razem. W tym roku minie 7 lat
meggiii29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 15:44   #17
lornalouise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 45
Dot.: Tempo relacji

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
A to pary po ślubie i z dziećmi się nie rozstają? [/URL]
Rozstają się, ale jak napisałam to zależy w jakim celu autor pyta. Jeśli sam chciałby trwały związek i taki jest cel pytania, to lepiej zapytać wieloletnich małżeństw i wyciągnąć z tego jakąś średnią. A nie osób, co są już w piątym związku od dwóch miesięcy. Z tych odpowiedzi wynika raczej, że seks na pierwszej randce nie wróży trwałego związku. Aż sama jestem ciekawa co by wyszło, gdyby zrobiono statystyki na ten temat.

Jeśli chce tylko seksu to na pierwszym spotkaniu. Po co sobie zawracać głowę jakimś poznawaniem się.

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Dobra taktyka, podoba mi się
Lubisz zmieniać dziewczyny co 5 lub 10 lat? Nie, szukasz na wykorzystywanie i się zastanawiasz jak to skutecznie zrobić.

Edytowane przez lornalouise
Czas edycji: 2024-02-09 o 15:54
lornalouise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 16:12   #18
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Tempo relacji

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
Lubisz zmieniać dziewczyny co 5 lub 10 lat? Nie, szukasz na wykorzystywanie i się zastanawiasz jak to skutecznie zrobić.
Od razu chce zamknąć w piwnicy po pierwszym spotkaniu i regularnie wykorzystywać przez 30 lat

Po prostu fajnie jak ludzie szybką idą "za głosem serca", a potem potrafią to przekuć w coś wartościowego/stałego. Fajne połączenie i nikt nie marnuje swojego czasu, super
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-09, 16:25   #19
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Tempo relacji

Cytat:
Napisane przez lornalouise Pokaż wiadomość
Rozstają się, ale jak napisałam to zależy w jakim celu autor pyta. Jeśli sam chciałby trwały związek i taki jest cel pytania, to lepiej zapytać wieloletnich małżeństw i wyciągnąć z tego jakąś średnią. A nie osób, co są już w piątym związku od dwóch miesięcy. Z tych odpowiedzi wynika raczej, że seks na pierwszej randce nie wróży trwałego związku. Aż sama jestem ciekawa co by wyszło, gdyby zrobiono statystyki na ten temat.

Jeśli chce tylko seksu to na pierwszym spotkaniu. Po co sobie zawracać głowę jakimś poznawaniem się.

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------



Lubisz zmieniać dziewczyny co 5 lub 10 lat? Nie, szukasz na wykorzystywanie i się zastanawiasz jak to skutecznie zrobić.
Przecież w tym wątku różne osoby odpisały. My mamy już prawie 20-letni staż i szybkie tempo znajomości niczego nie zaburzyło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2024-02-11, 12:48   #20
lornalouise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2024-01
Wiadomości: 45
Dot.: Tempo relacji

Nie chcę się czepiać, ale to faceci chodzą "za głosem serca", tj. penisa. Dla kobiet nie jest to normalne. Nie na darmo ta co tak robi ma już piąty czy dziesiąty związek.
lornalouise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-12, 13:34   #21
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Tempo relacji

Kiedyś bujałam się pół roku i to był błąd, bo po drodze zdążyłam chłopaka bardzo polubić, a w łóżku okazała się totalna kaszana i trzeba było się ewakuować.

Z mężem dosyć szybko poszło, bardzo szybko też ze sobą zamieszaliśmy, ale zanim doszło do pierwszej randki, to długo próbował się ze mną umówić. Nadostawałam się przed randkowaniem kwiatów, nasłuchałam wielu komplementów i wiedziałam, że bardzo mu zależy. Szybciej bym się z nim umówiła, ale "koleżanka" strasznych głupot mi na jego temat naopowiadała, w które uwierzyłam.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-12, 16:26   #22
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Tempo relacji

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Kiedyś bujałam się pół roku i to był błąd, bo po drodze zdążyłam chłopaka bardzo polubić, a w łóżku okazała się totalna kaszana i trzeba było się ewakuować.
A czemu tak? Nie dało się tego jakoś wypracować skoro tyle czasu poświęciłaś i już go mocno polubiłaś? Jak to Francuzi mówią "Le impotent" czy co?
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-12, 18:12   #23
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Tempo relacji

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
A czemu tak? Nie dało się tego jakoś wypracować skoro tyle czasu poświęciłaś i już go mocno polubiłaś? Jak to Francuzi mówią "Le impotent" czy co?
Czasami się nie da (rozmiar) albo praca może trwać latami (wytrysk po 10 sekundach). I po prostu nie warto. Ludzie powinni mieć zbliżony temperament i upodobania, inaczej wzajemnie się męczą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-12, 18:19   #24
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Tempo relacji

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Czasami się nie da (rozmiar) albo praca może trwać latami (wytrysk po 10 sekundach). I po prostu nie warto. Ludzie powinni mieć zbliżony temperament i upodobania, inaczej wzajemnie się męczą.
Pierwsze dwa potrafię zrozumieć, chociaż współczesna medycyna może dość szybko wyleczyć przedwczesny wytrysk (o ile nie jest spowodowany jakąś traumą). Natomiast co do temperamentu i upodobań wydaje mi się trochę dziwne, że na co dzień ludzie się świetnie dogadują, a w łóżku nagle nie potrafią znaleźć wspólnego języka.
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-12, 19:11   #25
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Tempo relacji

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Pierwsze dwa potrafię zrozumieć, chociaż współczesna medycyna może dość szybko wyleczyć przedwczesny wytrysk (o ile nie jest spowodowany jakąś traumą). Natomiast co do temperamentu i upodobań wydaje mi się trochę dziwne, że na co dzień ludzie się świetnie dogadują, a w łóżku nagle nie potrafią znaleźć wspólnego języka.
No ale to że lubisz kurczaka i kryminały nie musi się przykładać na temperament seksualny, chęć eksperymentowania, pory, pozycję itd. Ja tam bym wolała sprawdzić nim się mocno zaangażuję emocjonalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-12, 19:32   #26
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Tempo relacji

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
No ale to że lubisz kurczaka i kryminały nie musi się przykładać na temperament seksualny, chęć eksperymentowania, pory, pozycję itd. Ja tam bym wolała sprawdzić nim się mocno zaangażuję emocjonalnie.
No niby tak, masz dużo racji, ale zewnętrzna osobowość często idzie w parze z tym, co się dzieje w łóżku IMO. Nie sprawdzałem jak jest z facetami, ale raczej wątpię, żeby ospały nerdzik odwalał piruety pod osłoną nocy
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-12, 19:34   #27
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 599
Dot.: Tempo relacji

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Pierwsze dwa potrafię zrozumieć, chociaż współczesna medycyna może dość szybko wyleczyć przedwczesny wytrysk (o ile nie jest spowodowany jakąś traumą). Natomiast co do temperamentu i upodobań wydaje mi się trochę dziwne, że na co dzień ludzie się świetnie dogadują, a w łóżku nagle nie potrafią znaleźć wspólnego języka.
Wystarczy, że np. jeden partner nie lubi czegoś, co drugie bardzo lubi. Np. nie wyobrażam sobie, że mój facet nie lubi seksu oralnego i robi to z łaski, to czuć, że ktoś się zmusza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-12, 19:56   #28
Piotrek95
Raczkowanie
 
Avatar Piotrek95
 
Zarejestrowany: 2022-11
Wiadomości: 290
Dot.: Tempo relacji

Cytat:
Napisane przez ColourTheSmallOne Pokaż wiadomość
że mój facet nie lubi seksu oralnego i robi to z łaski
Są tacy? Muszę chyba zacząć sypiać z facetami, bo 30-stka za rogiem, a widzę, że jeszcze wiele nie wiem
Piotrek95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-12, 20:33   #29
Inka_
Zadomowienie
 
Avatar Inka_
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 571
Dot.: Tempo relacji

10 lat razem, było szybkie tempo, jakoś po 3 tygodniach deklaracje związkowe.
Ale czuliśmy flow, w zasadzie widzieliśmy sie co drugi dzień, w kontakcie byliśmy stałym - obydwojgu to pasowało.
__________________
.
Inka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-02-12, 20:45   #30
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 599
Dot.: Tempo relacji

Cytat:
Napisane przez Piotrek95 Pokaż wiadomość
Są tacy? Muszę chyba zacząć sypiać z facetami, bo 30-stka za rogiem, a widzę, że jeszcze wiele nie wiem
Owszem, są.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-14 14:53:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.