Panny Młode 2021 - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-05-29, 12:33   #571
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam w tamtym tygodniu jedno probne, ale nie podoba się ani mi ani TŻ. Będziemy szukać dalej. Ile planujecie max wydać na zaproszenie?
Mi zależy żeby były ładne, ale z drugiej strony wiem że większość ląduje w koszu, a potem nikt nie pamięta jak wyglądały zaproszenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jak najmniej. W tym roku zamawialiśmy za mniej niż 2zł/szt z kopertą. Teraz też nie planuję więcej wydać, niż to.



Wzięlibyśmy te same, ale siostra tża do niego ostatnio zadzwoniła i bierze te same, tylko białe, na swój ślub teraz w sierpniu. Dla mnie kosmos, trochę mi się bridezilla odpaliła, bo jak to tak brać takie jak moje, ale stwierdziłam, że odpuszczę i po prostu poszukam jeszcze fajniejszych i tyle
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 12:44   #572
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Jak najmniej. W tym roku zamawialiśmy za mniej niż 2zł/szt z kopertą. Teraz też nie planuję więcej wydać, niż to.



Wzięlibyśmy te same, ale siostra tża do niego ostatnio zadzwoniła i bierze te same, tylko białe, na swój ślub teraz w sierpniu. Dla mnie kosmos, trochę mi się bridezilla odpaliła, bo jak to tak brać takie jak moje, ale stwierdziłam, że odpuszczę i po prostu poszukam jeszcze fajniejszych i tyle

A z jakiej strony zamawiałaś?

Ja też chciałabym wydać na to jak najmniej, bo i tak zaraz wyląduje to w koszu.
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 14:30   #573
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny makijażystka którą chciałam ma wolne już tylko godz. 14 i 15 :/ ślub o 17. Fryzjera mam o 11. Muszę szukać innej, bo robi się na styk

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że jak fryzjer o 11:00, ślub masz o 17:00 to spokojnie na 14:00 możesz się umówić.

W ogóle spojrzałam kiedy wychodzisz za mąż, bo ja jeszcze nie mam ani makijażystki ani fryzjera.. ale widzę, że kwiecień, więc wszystko zrozumiałe. Ja dopiero sierpień.

W ogóle u mnie makijażystki tak zauważyłam otwierają kalendarz na kolejny rok, w roku obecnym koło września, października.

Tylko irytuje mnie jedna kwestia. Tak wiem, hajs się musi zgadzać, ale.. makijażystka, którą sobie ,,upatrzyłam'' ma takie wymogi, że np. od 1 września mogą się umawiać tylko panny młode, a np. od 5 września reszta.. mi zależało na tym, żeby mnie i moją świadkową malowała jedna i ta sama osoba, w sensie, żeby pomalowała mnie a potem ją. Bo my i tak będziemy od rana razem. Szykować się będę w hotelu od godziny 14:00 (ślub mamy na 16:00), do fryzjera i makijażystki możemy normalnie podjeżdżać bo hotel i kościół są w jednym mieście oddalone od siebie o jakieś 5 min samochodem. Miasto jest średniej wielkości, nie typu Warszawa i korki, więc wszędzie można dojechać w kilka minut. I tak myślałyśmy, żeby od 8:00 zacząć się ogarniać. Pojechać do makijażystki, do fryzjera, a później na 14:00 do hotelu. Wiem, że z fryzjerem nie będzie takiego problemu, ale z makijażem już tak. No bo jak.. ja się umówię np. na 09:30, a ona już odpada, bo babeczka ma konkretne godziny , na które można się zapisać.
W ostateczności ja pójdę do jednej, a ona do innej, ale nie chciałyśmy się rozdzielać w tym dniu. To moja przyjaciółka i myślałyśmy, że spędzimy ze sobą ten czas przygotowań.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam w tamtym tygodniu jedno probne, ale nie podoba się ani mi ani TŻ. Będziemy szukać dalej. Ile planujecie max wydać na zaproszenie?
Mi zależy żeby były ładne, ale z drugiej strony wiem że większość ląduje w koszu, a potem nikt nie pamięta jak wyglądały zaproszenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam będą robić dekoratorki. W styczniu mamy spotkać się, żeby obgadać co i jak. Jedna wspominała coś, że chyba mniej niż 4 zł wychodzi za zaproszenie u nich, ale nie chcę Was okłamywać, dam znać jak coś pewniejszego się dowiem
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2020-05-29 o 14:32
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 14:41   #574
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez donte Pokaż wiadomość
A z jakiej strony zamawiałaś?

Ja też chciałabym wydać na to jak najmniej, bo i tak zaraz wyląduje to w koszu.

Na allegro


leille, ale zadzwoń do swojej makijażystki i zamów jakby "podwójną" usługę, nie można tak? Do mojej dzwoniłam i chcę, żeby umalowała mnie, odstrzeliła tża, a potem pomalowała jeszcze moją siostrę i mamę.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 14:51   #575
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
leille, ale zadzwoń do swojej makijażystki i zamów jakby "podwójną" usługę, nie można tak? Do mojej dzwoniłam i chcę, żeby umalowała mnie, odstrzeliła tża, a potem pomalowała jeszcze moją siostrę i mamę.
No właśnie wychodzi na to, że nie da się tak. Bo ona ma konkretne godziny typu (zmyślam): 07:00, 08:00, 09:00, 10:45, 12:00, 13:30, 15:00 i po otwarciu kalendarza przez pierwsze 5 dni pierwszeństwo mają panny młode (no bo więcej pieniędzy zapłacą, logiczne) a dopiero po 5 dniach mogą pozostałe osoby się zapisywać, goście weselni itd. Dodatkowo od 08:00 do 13:00 w soboty mają pierwszeństwo panny młode, ale zrobię tak jak radzisz, skontaktuje się z Nią jeszcze przed otwarciem kalendarza na 2021. Na 2020 otworzyła 30 września.

Ostatecznie mówię - ja pójdę tu, a moja przyjaciółka gdzie indziej o tej samej porze (spróbujemy tak to zgrać), bo do fryzjera myślę będzie bez problemu, żeby jedną po drugiej uczesała.
Bo myślałyśmy, żeby w tej kolejności, że makijaż, a później do fryzjera. Szoferować będzie Jej chłopak, więc mógłby nas rozwieźć do makijażystek, później po jedną przyjechać, po drugą i do fryzjera. No w każdym razie jakoś tak to można by było rozegrać
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2020-05-29 o 14:52
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-29, 16:15   #576
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Ja też bym chciała wydać tak Max. 3 zł za szt. Ale najchętniej to zrobiłabym sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 13:32   #577
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Panny Młode 2021

Powiem Wam, że w sumie się teraz cieszę, że przełożyliśmy wszystko na przyszły rok. Połowa rodziny się zapowiedziała, że nie przyjedzie bo się boi. Z zagranicy rodzina by nie mogła pewnie przyjechać. Stanęłoby na tym, że byłoby może 20/30 osób. Jakoś mi lżej teraz na sercu

Suknia poczeka, jakoś za miesiąc będzie pewnie do odbioru. Obrączek nie zdążyliśmy przerobić - dostaliśmy po dziadkach - to ogarniemy bliżej ślubu

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Ja też bym chciała wydać tak Max. 3 zł za szt. Ale najchętniej to zrobiłabym sama

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rób, nic trudnego Ja zrobiłam takie - 50szt. kartka+koperta 25zł, 25szt. kartka ozdobna na wierzch 5zł. 150m sznurka 5zł, serduszka 150szt. 5zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20200601_144121851_HDR.jpg (114,5 KB, 58 załadowań)
__________________
💒 30.07.2021

Edytowane przez punk666girl
Czas edycji: 2020-06-01 o 13:46
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-01, 15:04   #578
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Rób, nic trudnego Ja zrobiłam takie - 50szt. kartka+koperta 25zł, 25szt. kartka ozdobna na wierzch 5zł. 150m sznurka 5zł, serduszka 150szt. 5zł
Lubię takie proste, minimalistyczne zaproszenia. Bardzo ładne
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-01, 19:18   #579
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość
Powiem Wam, że w sumie się teraz cieszę, że przełożyliśmy wszystko na przyszły rok. Połowa rodziny się zapowiedziała, że nie przyjedzie bo się boi. Z zagranicy rodzina by nie mogła pewnie przyjechać. Stanęłoby na tym, że byłoby może 20/30 osób. Jakoś mi lżej teraz na sercu

Suknia poczeka, jakoś za miesiąc będzie pewnie do odbioru. Obrączek nie zdążyliśmy przerobić - dostaliśmy po dziadkach - to ogarniemy bliżej ślubu



Rób, nic trudnego Ja zrobiłam takie - 50szt. kartka+koperta 25zł, 25szt. kartka ozdobna na wierzch 5zł. 150m sznurka 5zł, serduszka 150szt. 5zł
Będę myśleć A zaproszenia bardzo ładne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 09:44   #580
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez punk666girl Pokaż wiadomość

Rób, nic trudnego Ja zrobiłam takie - 50szt. kartka+koperta 25zł, 25szt. kartka ozdobna na wierzch 5zł. 150m sznurka 5zł, serduszka 150szt. 5zł
Bardzo fajne.

Jak szłam dzisiaj do pracy to widziałam piękną suknię na wystawie. Myślę czy nie iść przymierzyć w tym tygodniu.
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 12:44   #581
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Panny Młode 2021

Hej Dziewczyny! Miałam mieć ślub 28.08.20, ale przełożyliśmy na 27.08.2021 ze względu na to całe zamieszanie i w sumie cieszę się, że to zrobiliśmy, TŻ ma obciętą pensję i nie wiem czy dalibyśmy radę dozbierać kasę, poza tym mamy sporo gości z za granicy.
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-02, 14:10   #582
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Miałam mieć ślub 28.08.20, ale przełożyliśmy na 27.08.2021 ze względu na to całe zamieszanie i w sumie cieszę się, że to zrobiliśmy, TŻ ma obciętą pensję i nie wiem czy dalibyśmy radę dozbierać kasę, poza tym mamy sporo gości z za granicy.
Hej, zapraszamy!
Dobrze, że jesteście zadowoleni z podjętej decyzji to pewnie już większość masz? Suknia kupiona?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 14:20   #583
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Miałam mieć ślub 28.08.20, ale przełożyliśmy na 27.08.2021 ze względu na to całe zamieszanie i w sumie cieszę się, że to zrobiliśmy, TŻ ma obciętą pensję i nie wiem czy dalibyśmy radę dozbierać kasę, poza tym mamy sporo gości z za granicy.

Piona, u nas to ja mam obciętą pensję




Dziewczyny, uśmiecham się o mocne kciuki o dobre wyniki cytologii. Rok temu wszystko było ok, tylko jakiś niby mały mięśniak-może nie mięśniak-może taka pani uroda. Dzisiaj już się okazuje mięśniak 7mm i do tego nadżerka w pakiecie. Moja mama miała rok pomiędzy dobrą cytologią, a 4rką, więc mam co najmniej pełne majty ze stresu.

I tak po ludzku mi przykro, że serio bardzo pilnuję terminów wizyt, kontroluję i takie rzeczy mi wyskakują, a są laski, które u ginekologa były z 10 lat temu i nic im nie jest
Wyniki mam mieć 30.06 dopiero, od razu z wizytą, chyba do tego czasu skisnę.





A tak z weselnych tematów - dzwoniła do mnie pani od dekoracji potwierdzić nowy termin. I mamy dopiero z miesiąc przed weselem z nią potwierdzić, że się wizja nie zmieniła. Trochę późno mi sie wydaje, wszyscy chcą wszystko dopiero miesiąc przed
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 14:32   #584
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Lottie trzymamy kciuki oby wszystko wyszło dobrze! Najgorsze czekanie ale zleci szybko
Nie dziwię Ci się, że się stresujesz. Ja rok temu wylądowałam w szpitalu na zapalenie nerki ale na prześwietleniach od razu zauważyli jakieś nieprawidłowości ginekologiczne i na drugi dzień byłam u ginekologa. Pani, z którą leżałam w pokoju powiedziała, że to na pewno coś złego i z tego powodu jestem w szpitalu itd. Tak się tym przejęłam i stresowałam przed wizyta..Okazało się, że wszystko jest w porządku Tobie też życzę takiego rozwiązania sprawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez raspberry21
Czas edycji: 2020-06-02 o 14:33
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 14:49   #585
punk666girl
Zadomowienie
 
Avatar punk666girl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Lubię takie proste, minimalistyczne zaproszenia. Bardzo ładne
Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Będę myśleć A zaproszenia bardzo ładne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez donte Pokaż wiadomość
Bardzo fajne.

Jak szłam dzisiaj do pracy to widziałam piękną suknię na wystawie. Myślę czy nie iść przymierzyć w tym tygodniu.
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Miałam mieć ślub 28.08.20, ale przełożyliśmy na 27.08.2021 ze względu na to całe zamieszanie i w sumie cieszę się, że to zrobiliśmy, TŻ ma obciętą pensję i nie wiem czy dalibyśmy radę dozbierać kasę, poza tym mamy sporo gości z za granicy.
O, mamy ten sam termin
__________________
💒 30.07.2021
punk666girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 16:20   #586
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Miałam mieć ślub 28.08.20, ale przełożyliśmy na 27.08.2021 ze względu na to całe zamieszanie i w sumie cieszę się, że to zrobiliśmy, TŻ ma obciętą pensję i nie wiem czy dalibyśmy radę dozbierać kasę, poza tym mamy sporo gości z za granicy.
Cześć, hej w takim razie będziemy brać ślub w tym samym miesiącu, Wy 20 dni później

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, uśmiecham się o mocne kciuki o dobre wyniki cytologii. Rok temu wszystko było ok, tylko jakiś niby mały mięśniak-może nie mięśniak-może taka pani uroda. Dzisiaj już się okazuje mięśniak 7mm i do tego nadżerka w pakiecie. Moja mama miała rok pomiędzy dobrą cytologią, a 4rką, więc mam co najmniej pełne majty ze stresu.

I tak po ludzku mi przykro, że serio bardzo pilnuję terminów wizyt, kontroluję i takie rzeczy mi wyskakują, a są laski, które u ginekologa były z 10 lat temu i nic im nie jest
Wyniki mam mieć 30.06 dopiero, od razu z wizytą, chyba do tego czasu skisnę.




No tak to niestety jest. Często można mieć tendencje do takich rzeczy genetycznie, np. właśnie po mamie. Ja myślę, że wszystko będzie okej, trzymam kciuki


U mnie z kobiecych spraw.. to myślałam, że dzisiaj rano zdechnę, albo macicę urodzę tak mnie brzuch bolał - pierwszy dzień okresu, ,,uwielbiam.''

W połowie czerwca mamy mieć te nauki. Mój narzeczony dzwonił wczoraj do Księdza i ma nam dać znać 8 czerwca czy będą normalnie czy online.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 18:36   #587
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Lottie głowa do góry Trzymam kciuki oby wszystko się jak najlepiej skończyło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 18:43   #588
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Piona, u nas to ja mam obciętą pensję




Dziewczyny, uśmiecham się o mocne kciuki o dobre wyniki cytologii. Rok temu wszystko było ok, tylko jakiś niby mały mięśniak-może nie mięśniak-może taka pani uroda. Dzisiaj już się okazuje mięśniak 7mm i do tego nadżerka w pakiecie. Moja mama miała rok pomiędzy dobrą cytologią, a 4rką, więc mam co najmniej pełne majty ze stresu.

I tak po ludzku mi przykro, że serio bardzo pilnuję terminów wizyt, kontroluję i takie rzeczy mi wyskakują, a są laski, które u ginekologa były z 10 lat temu i nic im nie jest
Wyniki mam mieć 30.06 dopiero, od razu z wizytą, chyba do tego czasu skisnę.





A tak z weselnych tematów - dzwoniła do mnie pani od dekoracji potwierdzić nowy termin. I mamy dopiero z miesiąc przed weselem z nią potwierdzić, że się wizja nie zmieniła. Trochę późno mi sie wydaje, wszyscy chcą wszystko dopiero miesiąc przed
Lottie kciuki! Przeżywałam taką sprawę 2 lata temu. Wszystko skończyło się dobrze ostatecznie, ale kilka miesięcy leczenia i stresu było. Teraz muszę iść znowu na kontrolę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-02, 19:43   #589
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! Miałam mieć ślub 28.08.20, ale przełożyliśmy na 27.08.2021 ze względu na to całe zamieszanie i w sumie cieszę się, że to zrobiliśmy, TŻ ma obciętą pensję i nie wiem czy dalibyśmy radę dozbierać kasę, poza tym mamy sporo gości z za granicy.
Witamy w naszym skromnym gronie czekałam aż napiszesz bo widziałam w pm2020 że pisałaś o przekładaniu 🥰
Dopisać Cię do głównego posta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-03, 06:58   #590
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Witamy w naszym skromnym gronie czekałam aż napiszesz bo widziałam w pm2020 że pisałaś o przekładaniu 🥰
Dopisać Cię do głównego posta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak poproszę

---------- Dopisano o 07:58 ---------- Poprzedni post napisano o 07:57 ----------

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Hej, zapraszamy!
Dobrze, że jesteście zadowoleni z podjętej decyzji to pewnie już większość masz? Suknia kupiona?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak,prawie wszystko już mam, suknia opłacona, ale nie miałam jeszcze przymiarki i bez problemu dziewczyny mi ją przechowają w magazynie
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 08:11   #591
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Dzięki dziewczyny Trochę już opadły te pierwsze emocje i jakoś to będzie.



Oby jakoś to poszło, bo tak z rok po ślubie chciałam się brać za dzieci, bo latka w dowodzie lecą
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 08:26   #592
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Lottie, trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.
Przeżywałam podobny stres jeszcze w grudniu, a też chodzę do ginekologa regularnie, mam dopiero 23 lata, więc kto by pomyślał, że coś może być nie tak. A jednak.

Idę jutro obejrzeć suknie do jednego salonu.
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 08:29   #593
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez donte Pokaż wiadomość
Lottie, trzymam kciuki, żeby wszystko było ok.
Przeżywałam podobny stres jeszcze w grudniu, a też chodzę do ginekologa regularnie, mam dopiero 23 lata, więc kto by pomyślał, że coś może być nie tak. A jednak.

Idę jutro obejrzeć suknie do jednego salonu.
Jednak ta z wystawy? Koniecznie cyknij fotkę po kryjomu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 08:34   #594
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Jednak ta z wystawy? Koniecznie cyknij fotkę po kryjomu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, od razu zobaczę inne, które tam mają.
Biorę ze sobą mamę i przyszłą teściową, to może mi jakoś zrobią fotkę.
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 08:44   #595
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez donte Pokaż wiadomość
Tak, od razu zobaczę inne, które tam mają.
Biorę ze sobą mamę i przyszłą teściową, to może mi jakoś zrobią fotkę.
Ty też jesteś kwietniowa? Bo nie ma zapisane w 1 poście
Też zaczęłam szukać salonów ale coś nie mogę się dopasować 🤣
A powiedzcie czy spotkałyście się z czymś takim jak płatność za przymierzanie? Tzn 10 zł za 1 przymierzona kiecke.. Wyczytałam na stronie jednego salonu. A chciałam tam iść bo mają duży wybór i fajne promocje ale teraz to nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 08:45   #596
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Ty też jesteś kwietniowa? Bo nie ma zapisane w 1 poście
Też zaczęłam szukać salonów ale coś nie mogę się dopasować 🤣
A powiedzcie czy spotkałyście się z czymś takim jak płatność za przymierzanie? Tzn 10 zł za 1 przymierzona kiecke.. Wyczytałam na stronie jednego salonu. A chciałam tam iść bo mają duży wybór i fajne promocje ale teraz to nie wiem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Nie, ja jestem 12.06
10 zł za przymierzenie? Pierwsze słyszę, mam nadzieję, że jutro mnie tak nie zaskoczą.:cojest :
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 09:35   #597
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Ludzie na grupach pisali o tym, ale nie 10 zł a np 100... Kosmos, do takiego salonu bym nawet nie poszła. Od tego jest pomoc w salonie, żeby ubrać suknie bez uszkadzania jej i ubrudzenia, a poza tym modele potem i tak są sprzedawane taniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 09:40   #598
donte
Raczkowanie
 
Avatar donte
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 105
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Ludzie na grupach pisali o tym, ale nie 10 zł a np 100... Kosmos, do takiego salonu bym nawet nie poszła. Od tego jest pomoc w salonie, żeby ubrać suknie bez uszkadzania jej i ubrudzenia, a poza tym modele potem i tak są sprzedawane taniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, już na wszystkim chcą zarobić.

Właśnie dzwoniłam do tego salonu i mam przyjść jutro na 16:00, bo umawiają na konkretne godziny. Chyba się nie pomaluję jutro, żeby nic tam nie ubrudzić.
__________________
jestem spokojna, bo pamiętam, że mam bliskich
co nie zawrócą, kiedy grunt się stanie śliski
i nie zostawią, gdy straty przekroczą zyski
donte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 09:41   #599
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Nie słyszałam nigdy nic takiego

A co do zdjęć to byłam miło zaskoczona gdy towarzyszyłam siostrze gdy szukała sukni. W każdym z salonów można było robić zdjęcia. Także warto się zapytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-03, 10:57   #600
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Nie słyszałam nigdy nic takiego

A co do zdjęć to byłam miło zaskoczona gdy towarzyszyłam siostrze gdy szukała sukni. W każdym z salonów można było robić zdjęcia. Także warto się zapytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja słyszałam że tak jest jak się mierzy takie już bardzo drogie suknie np. z Berty, ale w żadnym z 7 salonów w których byłam nie musiałam płacić. Suknia to i tak spory wydatek a weź jeszcze dopłacaj, masakra.
Co do zdjęć to trzeba pytać, w jednym pozwalają a w innym nie. A prawda jest taka że wszędzie się da Siostra mi wypstrykała fotki wszędzie gdzie mierzyłam. W jednym salonie gdzie nie pozwalano na zdjęcia nawet Pani obsługująca głośno oznajmiała że teraz na chwile wychodzi i zaraz będzie Ja generalnie uważam że robienie fot to podstawa, idzie to wszystko potem jakoś porównać i czasem wychodzi że suknia na zdjęciu już nie wygląda tak fajnie jak na żywo.
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.