Panny Młode 2021 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-02, 20:22   #1201
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
U mnie maj. Bzy i konwalie. Ewentualnie jakiś kwiatek który ładnie wygląda w kolorze brzoskwini/jasnego rozu i pasuje do bzu. kolorystyka liliowo/brzoskwiniowo/bialo/różowo/fioletowa. Sama nie wiem czy będzie to się zgrywać, ale tak to widzę na ten moment

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nie boisz się zapachu bzu?
bez niestety pachnie bardzo intensywnie i boję się, że ciepła pogoda, jedzenie, perfumy ludzi i jeszcze bez - to będzie zbyt ciężkie do przełknięcia.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Wszędzie są opcje właśnie "boho" biel zieleń i standardowe biel róż. Może niebieski spróbuj albo żółty? To takie dość wiosenne kolory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myślałam o niebieskim własnie, ale... z niebieskimi kwiatami trochę ciężko. a błękitne hortensje w okresie wiosennym kosztują fortunę.
niezapominajki co prawda sa tanie, ale znowu bardzo wrażliwe i nietrwałe.

a też chciałabym poprzestać raczej na kwiatach, bez dodawania jakiś akcentów w postaci wstążek czy materiałów na stołach

żółty to niestety tż zawetował, jako "absolutnie nie" :/


Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Ja będę chciała iść w coś co będzie raczej łatwo dostępne. Nie chcę przepłacać na "ściąganiu" kwiatów np piwoni. Stawiam więc na Goździki, eustoma, róża, Gerbera, zielone gałązki takie jak ruskus czy Eukaliptus


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też... mam tylko problem z określeniem co początkiem maja będzie łatwo dostępne. opcją awaryjną są tulipany, które jeszcze chyba wtedy są.

internety są w tej kwestii bardzo niepomocne. na kilku stronach czytałam że kwiatami sezonowymi na maj są np hortensje. yhm... ciekawe jakim cudem skoro hortensje kwitną teraz

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-08-02 o 20:26
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 20:39   #1202
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
też... mam tylko problem z określeniem co początkiem maja będzie łatwo dostępne. opcją awaryjną są tulipany, które jeszcze chyba wtedy są.

internety są w tej kwestii bardzo niepomocne. na kilku stronach czytałam że kwiatami sezonowymi na maj są np hortensje. yhm... ciekawe jakim cudem skoro hortensje kwitną teraz
Tulipany powinny jeszcze być w maju. W maju-czerwcu są właśnie moje ukochane piwonie, no ale nie można mieć wszystkiego
Hortensje chyba są od czerwca do sierpnia. Moja mama kilka dni temu przyniosła hortensje z działki, teraz pełno hortensji, nawet tak w mieście przy jakiś przedszkolach itd. widuje. W maju to myślę fiołki, bez (ale on ma intensywny zapach. Nie zdecydowałabym się osobiście, chociaż jest piękny), jaskry, frezje np. Ja jakbym miała w maju to oczywiście bym piwonie atakowała. W sierpniu mamy i z tego co przeglądałam sensowne wydają się eustomy, ewentualnie te odmiany róż, które wyglądają jak piwonie, np. róża angielska wiadomo fajna jest też lawenda. Uwielbiam, ale nie planuję wesela z kolorystyką, gdzie jest dużo fioletu.

ps. w maju z niebieskich to są np. szafirki (chyba), ale nigdy nie widziałam ich jako dodatku do bukietu
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2020-08-02 o 20:45
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 20:51   #1203
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Tulipany powinny jeszcze być w maju. W maju-czerwcu są właśnie moje ukochane piwonie, no ale nie można mieć wszystkiego
Hortensje chyba są od czerwca do sierpnia. Moja mama kilka dni temu przyniosła hortensje z działki, teraz pełno hortensji, nawet tak w mieście przy jakiś przedszkolach itd. widuje. W maju to myślę fiołki, bez (ale on ma intensywny zapach. Nie zdecydowałabym się osobiście, chociaż jest piękny), jaskry, frezje np. Ja jakbym miała w maju to oczywiście bym piwonie atakowała. W sierpniu mamy i z tego co przeglądałam sensowne wydają się eustomy, ewentualnie te odmiany róż, które wyglądają jak piwonie, np. róża angielska wiadomo fajna jest też lawenda. Uwielbiam, ale nie planuję wesela z kolorystyką, gdzie jest dużo fioletu.

niestety nie do końca... piwonie to koniec maja-czerwiec-początek lipca. na początku maja piwonie są jeszcze droższe niż bywają w sierpniu wiem, bo też bardzo chciałam piwonie ale mnie ceny sprowadziły na ziemię

fiołki moim zdaniem nie nadaja się za bardzo do dekoracji które mają być jedno-dwukwiatowe. są za malutkie. tylko jako akcent w bukietach bardziej skomplikowanych.

frezje to jest pewien plan. pasowałyby nawet do tulipanów. tylko jakbym chciała isć w niebieski, to nie ma naturalnie niebieskich frezji

wymyśliłam sobie hiacynty... ale mam obawy co do intensywnego zapachu.

eh, ciężka sprawa z tymi kwiatami z niczym nie mam tyle problemu co z tym

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
(...)
ps. w maju z niebieskich to są np. szafirki (chyba), ale nigdy nie widziałam ich jako dodatku do bukietu
szafirki tez ponoć będą drogie - ale to plan B jakbym nic innego nie wymyśliła bo ładnie wyglądają w bukietach

np

http://platanstudio.pl/tag/szafirki/

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-08-02 o 20:49
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 21:03   #1204
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

A tak jeszcze pomyślałam o gerberach - da się je mieć chyba w każdym kolorze, bo je farbują, dostępne są praktycznie cały rok. Może to jest jakieś wyjście? Zapachu nie mają intensywnego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 21:09   #1205
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
niestety nie do końca... piwonie to koniec maja-czerwiec-początek lipca. na początku maja piwonie są jeszcze droższe niż bywają w sierpniu wiem, bo też bardzo chciałam piwonie ale mnie ceny sprowadziły na ziemię

fiołki moim zdaniem nie nadaja się za bardzo do dekoracji które mają być jedno-dwukwiatowe. są za malutkie. tylko jako akcent w bukietach bardziej skomplikowanych.

frezje to jest pewien plan. pasowałyby nawet do tulipanów. tylko jakbym chciała isć w niebieski, to nie ma naturalnie niebieskich frezji

wymyśliłam sobie hiacynty... ale mam obawy co do intensywnego zapachu.

eh, ciężka sprawa z tymi kwiatami z niczym nie mam tyle problemu co z tym

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:48 ----------



szafirki tez ponoć będą drogie - ale to plan B jakbym nic innego nie wymyśliła bo ładnie wyglądają w bukietach

np

http://platanstudio.pl/tag/szafirki/
Naprawdę? to się czegoś nowego dowiaduje z tymi piwoniami w tym roku widziałam je u nas w czerwcu i to dosłownie chwilę, nawet się spóźniłam, żeby je sfotografować (lubię fotografie, kwiatom nigdy nie odmawiam ) były jakby chwile i koniec, ale też wiesz.. nie latałam po kwiaciarniach i nie dopytywałam. W każdym razie sierpień nie równa się piwonie, więc mi to nic kurcze nie zmienia

Podałam te fiołki bo gdzieś tam mi migały jak szukałam sezonowych kwiatów, ale osobiście też uważam, że za małe. Frezje są całkiem sensowne wyglądowo

Co do hiacyntów no to tak, zapach, ale chyba bzy czuć bardziej? czy się mylę? ja to tak na kwiatach to się znam tyle o ile, także

No właśnie bardzo ciężka. Bo ja sobie powiem: chciałabym róże angielskie w kolorze pudrowego różu, albo jakąś inną odmianę byle by była taka puchata jak piwonie Co myślisz ogólnie? (dodałam zdjęcie w załączniku)

Super, że zdjęcie podrzuciłaś, bo pierwszy raz widzę szafirki w bukiecie. Wcześniej tylko u mojej mamy na działce super wyglądają! no myślę, że jak niebieski w maju to tylko te. Jakbyś w sierpniu miała to jeszcze chabry, no ale w maju nie uraczysz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eglantyne.jpg (72,3 KB, 38 załadowań)
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 21:17   #1206
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Naprawdę? to się czegoś nowego dowiaduje z tymi piwoniami w tym roku widziałam je u nas w czerwcu i to dosłownie chwilę, nawet się spóźniłam, żeby je sfotografować (lubię fotografie, kwiatom nigdy nie odmawiam ) były jakby chwile i koniec, ale też wiesz.. nie latałam po kwiaciarniach i nie dopytywałam. W każdym razie sierpień nie równa się piwonie, więc mi to nic kurcze nie zmienia

Podałam te fiołki bo gdzieś tam mi migały jak szukałam sezonowych kwiatów, ale osobiście też uważam, że za małe. Frezje są całkiem sensowne wyglądowo

Co do hiacyntów no to tak, zapach, ale chyba bzy czuć bardziej? czy się mylę? ja to tak na kwiatach to się znam tyle o ile, także

No właśnie bardzo ciężka. Bo ja sobie powiem: chciałabym róże angielskie w kolorze pudrowego różu, albo jakąś inną odmianę byle by była taka puchata jak piwonie Co myślisz ogólnie? (dodałam zdjęcie w załączniku)

Super, że zdjęcie podrzuciłaś, bo pierwszy raz widzę szafirki w bukiecie. Wcześniej tylko u mojej mamy na działce super wyglądają! no myślę, że jak niebieski w maju to tylko te. Jakbyś w sierpniu miała to jeszcze chabry, no ale w maju nie uraczysz
różnie się pojawiają... w zeszłym roku nawet były juz w połowie maja, ale jak się dowiadywałam w kwiaciarniach to mi powiedzieli, żebym się nie nastawiała na piwonie, nie na 8 maja. tak z tydzień, dwa później to tak, na początek miesiąca to małe szanse. chyba że jestem gotowa zapłacić dużo, nawet ponad 30 zł/szt (w zależności od odmiany)


w tym roku to w ogóle dziwnie było z tymi piwoniami. ja ich prawie w ogóle nigdzie nie widziałam. mam na osiedlu kobietę, która handluje kwiatami (przywozi z giełdy samochodem). zawsze u niej kupowałam piwonie, a w tym roku w ogóle ich nie miała.
w kwiaciarniach też bardzo ciężko było dostać, tylko w jednej dostałam i to takie to się nie rozkwitły, tylko 2 tygodnie stały pąki, a potem zwiędły - więc w ogóle jakieś dziwne, bo kwiaciarka zarzekała się, że się rozkwitną.
pewnie jest to z pandemią związane, tak podejrzewam. w sensie ten brak piwonii

czy bardziej to nie wiem... ale raczej i bez i hiacynty to ryzykowny wybór jako dekoracja na stół.


myślę, że to super alternatywa dla piwonii. zrobią podobny efekt podobają mi się bardzo.

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2020-08-02 o 21:19
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 21:25   #1207
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
różnie się pojawiają... w zeszłym roku nawet były juz w połowie maja, ale jak się dowiadywałam w kwiaciarniach to mi powiedzieli, żebym się nie nastawiała na piwonie, nie na 8 maja. tak z tydzień, dwa później to tak, na początek miesiąca to małe szanse. chyba że jestem gotowa zapłacić dużo, nawet ponad 30 zł/szt (w zależności od odmiany)


w tym roku to w ogóle dziwnie było z tymi piwoniami. ja ich prawie w ogóle nigdzie nie widziałam. mam na osiedlu kobietę, która handluje kwiatami (przywozi z giełdy samochodem). zawsze u niej kupowałam piwonie, a w tym roku w ogóle ich nie miała.
w kwiaciarniach też bardzo ciężko było dostać, tylko w jednej dostałam i to takie to się nie rozkwitły, tylko 2 tygodnie stały pąki, a potem zwiędły - więc w ogóle jakieś dziwne, bo kwiaciarka zarzekała się, że się rozkwitną.
pewnie jest to z pandemią związane, tak podejrzewam. w sensie ten brak piwonii

czy bardziej to nie wiem... ale raczej i bez i hiacynty to ryzykowny wybór jako dekoracja na stół.


myślę, że to super alternatywa dla piwonii. zrobią podobny efekt podobają mi się bardzo.
Dobrze wiedzieć tak, właśnie! piwonie w tym roku były naprawdę krótko. Moja mama przyniosła kilka pąków z działki, rozkwitły, ale tak żeby np. kupić na targu albo gdzieś co zawsze panie stały z kwiatami to też nie widziałam. Chyba po prostu w tym roku tak kiepsko z nimi było..

W sumie to może masz rację.. bo jak ustawi się w większych skupiskach te hortensje na stołach to mogą dawać czadu lepiej wybierać mniej intensywne zapachowo kwiaty.

Tak pomyślałam. Są całkiem podobne do piwonii. Mojego narzeczonego mama ma w ogródku te róże angielskie, ale w takim bardziej konkretnym odcieniu różu - widziałam na żywo i prezentują się pięknie. Za różami klasycznymi nie przepadam, więc te kompletnie nie wchodzą w grę, ale ta odmiana.. jeszcze do tego coś białego, jakieś zielone gałązki i byłoby super. Bo jednak pójdę chyba w takie kolory jasny róż, biel i dużo zieleni.. nie dla mnie fiolety, czy jakiś żółty, no ale.. zweryfikujecie mnie potem
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-03, 07:38   #1208
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Pani Mada, wiem że pachną intensywnie, między innymi dlatego je kocham. Nie wiem czy komuś to będzie przeszkadzało, najwyżej więcej będzie na parkiecie niż przy stole. A tak ogólnie dużo robię pod gości, żeby się podobało, więc kwiaty i dekoracje będą w 100% takie żeby mi pasowalo. Właściwie tylko dla tych bzów mam ślub w maju więc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 08:33   #1209
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Pani Mada, wiem że pachną intensywnie, między innymi dlatego je kocham. Nie wiem czy komuś to będzie przeszkadzało, najwyżej więcej będzie na parkiecie niż przy stole. A tak ogólnie dużo robię pod gości, żeby się podobało, więc kwiaty i dekoracje będą w 100% takie żeby mi pasowalo. Właściwie tylko dla tych bzów mam ślub w maju więc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie no, mocno pachnące kwiaty przy stole to słaby pomysł. Sama jako gość przy takim siedziałam. Można dać przecież bzy, ale warto może nie dawać ich dużo, albo trochę dalej od jedzenia (np w wysokich wazonach). No i mieć dobrze wietrzoną salę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 09:41   #1210
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
wiosenne panny młode

na jakie kolory (i kwiaty) stawiacie?

muszę się już niedługo zdecydować na kolory (a wiec i kwiaty), bo dziewczyna, która będzie nam robić zaproszenia ma ogromne obłożenie. i mam mętlik w głowie już. nie wiem nic

wcześniej myślałam o klasyku... biel-złoto-zieleń. ale to mam wrażenie jest obecnie na połowie wesel i niekoniecznie chcę iść w ten schemat
Mi też się podoba takie zestawienie myślę nad bukietem z białych tulipanów, a na sali tulipany, białe róże, może piwonie, gipsowka i zieleń.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 11:19   #1211
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Nie no, mocno pachnące kwiaty przy stole to słaby pomysł. Sama jako gość przy takim siedziałam. Można dać przecież bzy, ale warto może nie dawać ich dużo, albo trochę dalej od jedzenia (np w wysokich wazonach). No i mieć dobrze wietrzoną salę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Raczej będą podłużne stoły więc niektórzy będą dalej, inni bliżej... W mojej sali tam gdzie stoły są okna na całej długości, ale to już będzie zależało od gości czy będą chcieli otwarte, może być zimno w maju.

Na tym weselu na którym byłaś były bzy czy inne kwiaty?

Bzy właśnie ładnie wyglądają dopiero jak jest ich dużo, jako akcent są mało zauważalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
Mi też się podoba takie zestawienie myślę nad bukietem z białych tulipanów, a na sali tulipany, białe róże, może piwonie, gipsowka i zieleń.
Tulipany są mega łatwe do stworzenia imponującej dekoracji. Wystarczą nieduży, owalny wazon i luźno włożyć. Super to wyglada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-03, 13:20   #1212
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Pani Mada, wiem że pachną intensywnie, między innymi dlatego je kocham. Nie wiem czy komuś to będzie przeszkadzało, najwyżej więcej będzie na parkiecie niż przy stole. A tak ogólnie dużo robię pod gości, żeby się podobało, więc kwiaty i dekoracje będą w 100% takie żeby mi pasowalo. Właściwie tylko dla tych bzów mam ślub w maju więc...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rozumiem nie wszystko da się zrobić i pod gości i dla siebie
pewnie problem trochę rozwiązałyby wysokie kompozycje, żeby kwiaty nie był zaraz na wysokości nosów


myślisz o samym bzie czy w połączeniu z innymi kwiatami?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 13:23   #1213
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
rozumiem nie wszystko da się zrobić i pod gości i dla siebie
pewnie problem trochę rozwiązałyby wysokie kompozycje, żeby kwiaty nie był zaraz na wysokości nosów


myślisz o samym bzie czy w połączeniu z innymi kwiatami?
Połączyła bym, ale ten drugi kwiat jako akcent, nie na odwrót. Tylko nie wiem jaki by pasował do bzów, jak szukam inspiracji na pinteresxie to jest raczej sam bez albo bez jako akcent.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 13:30   #1214
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Połączyła bym, ale ten drugi kwiat jako akcent, nie na odwrót. Tylko nie wiem jaki by pasował do bzów, jak szukam inspiracji na pinteresxie to jest raczej sam bez albo bez jako akcent.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak szukałam inspiracji do nietypowej aranżacji tulipanów to trafiłam na coś takiego:

http://e-wesele.pl/images/ilustracje...e_i_weselu.jpg

i urzekło mnie połączenie tulipanów z bzem

(pełny link, chociaż na pewno już to widziałaś http://e-wesele.pl/ciekawostki-i-por...73-czas-na-bez )


i widziałam opcję z różami (róże jako dodatek), gdy byłam oglądać moją salę (to były czyjeś dekoracje). też się to ładnie komponowało.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 14:22   #1215
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Kurczę a my z tż myśleliśmy o napisaniu do kilku kwiaciarni lub podejściu żeby się zapytać jak cenowo to u nich wygląda. Tylko że wypadałoby też wiedzieć jakie chce się kwiaty A tak jak o tym piszecie to nie mam pojęcia jakie dać 🤦☠♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Muszę dziś poszukać jakiś inspiracji Jak rok temu oglądałam to podobały mi się bardzo kompozycje "wodne". Czyli na przykład wysoki wazon z wodą, w środku kwiatek/kwiatki A na górze pływająca świeczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 15:58   #1216
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Ale mam do nadrabiania

Wy to widzę jesteście obeznane w kwiatach ja to mam kilka zdjęć jakie kwiaty bym chciała i na tej podstawie zrobiłam sobie mniej więcej wycenę u florystki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 16:10   #1217
aante_e
Miss Pudernica
 
Avatar aante_e
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 041
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość

Tulipany są mega łatwe do stworzenia imponującej dekoracji. Wystarczą nieduży, owalny wazon i luźno włożyć. Super to wyglada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, tulipany nie potrzebują nawet dodatkowych kwiatów - dużo jest w internecie zdjęć dekoracji z samych tulipanów.
__________________
Marzenia same się nie spełniają, marzenia się spełnia.
aante_e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 16:36   #1218
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
jak szukałam inspiracji do nietypowej aranżacji tulipanów to trafiłam na coś takiego:

http://e-wesele.pl/images/ilustracje...e_i_weselu.jpg

i urzekło mnie połączenie tulipanów z bzem

(pełny link, chociaż na pewno już to widziałaś http://e-wesele.pl/ciekawostki-i-por...73-czas-na-bez )


i widziałam opcję z różami (róże jako dodatek), gdy byłam oglądać moją salę (to były czyjeś dekoracje). też się to ładnie komponowało.
O matko, jakie śliczne. Dzięki, niektóre z tych inspiracji widziałam, ale niektóre są nowością. Z tulipanami ślicznie, ale ciekawe jakby to było w wazonie... Bzy są niestety nietrwałe. Piękna też ta inspiracją z taką mocno brzoskwiniowa gerbera(chyba). Że mi się akurat taka dekoracja na mojej sali nie trafila. Ale ja byłam w listopadzie, a w te wiosnę nikt wesel nie robił... Przyda się ta inspiracja na pewno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
[/COLOR]Muszę dziś poszukać jakiś inspiracji Jak rok temu oglądałam to podobały mi się bardzo kompozycje "wodne". Czyli na przykład wysoki wazon z wodą, w środku kwiatek/kwiatki A na górze pływająca świeczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super dekoracja, też mi się podobały, tylko musi być odpowiedni kwiat.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2020-08-03 o 16:40
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 18:20   #1219
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021

Ja kompletnie nie mam zmysłu estetycznego i kompletnie mi wiszą wszelkie dekoracje Zdam się 100% na moją mamę, jedyne na czym mi zależy to różowo-biały bukiet
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-03, 18:41   #1220
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Połączyła bym, ale ten drugi kwiat jako akcent, nie na odwrót. Tylko nie wiem jaki by pasował do bzów, jak szukam inspiracji na pinteresxie to jest raczej sam bez albo bez jako akcent.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałabyś bez w tym popularnym, jasnym odcieniu fioletu? czy może białe lub ten ciemny?

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
jak szukałam inspiracji do nietypowej aranżacji tulipanów to trafiłam na coś takiego:

http://e-wesele.pl/images/ilustracje...e_i_weselu.jpg

i urzekło mnie połączenie tulipanów z bzem

(pełny link, chociaż na pewno już to widziałaś http://e-wesele.pl/ciekawostki-i-por...73-czas-na-bez )
Ale mega połączenie. Pierwszy raz widzę, ale wygląda to super

ciri15 jak macie w maju to bzy wiadomka, ale i tulipany dostaniesz w razie co jakbyś chciała pokombinować z łączeniem. Tak, bzy są nietrwałe, u mnie w domu 3 dni i do widzenia, ale na weselu powinny wytrzymać
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-04, 08:13   #1221
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Leille, podoba mi się ten jasny fiolet. Ale myślę nad połączeniem różnych rodzajów, razem w wazonie też pasują. Na stół pewnie będzie skirting w takim jasno fioletowym kolorze, więc ten jasno fioletowy bez będzie pasowal. Tylko materiał muszę kupić w końcu i do krawcowej zanieść.
Problem jest taki że raczej sama będę robić dekoracje, więc ten bez rwany dzień wcześniej . Ale szukam w necie sposobów jak przedłużyć trwałość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 11:34   #1222
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2021

Cześć dziewczyny! Piszę się pochwalić że w końcu miałam pierwszą przymiarkę zamówionej wieki temu sukienki. Śmiałam się że przychodzę po czasie bo dopiero teraz dotarłam do Warszawy żeby zmierzyć a miała być gotowa do odbioru na czerwiec ale wiadomo jak teraz świat wygląda .

Bałam się że mi się coś odwidzi czy coś ale utwierdziłam się w przekonaniu że będzie super.
Taka byłam zapatrzona że nawet nie zrobiłam żadnych zdjęć, ale w sumie i tak nie ma co żałować - pierwsza przymiarka to takie dopinanie do ciała - cała byłam w szpilkach, sukienka i tak jest jeszcze za długa, muszą mi zebrać ją jeszcze więcej w talii, aplikacje jeszcze nie są ułożone i doszyte itd. Teraz muszę zdecydować się na 100% jaką bieliznę założę pod spód. Cała wizyta bardzo udana, było miło i przyjemnie, jestem spokojna. Kolejna miara w październiku
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 12:18   #1223
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Kasia, w którym salonie będziesz miała szyta suknie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 12:34   #1224
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Kasia, super!

U mnie totalne zabieganie w pracy. Od niedzieli biorę się za wypełnienie i podpisanie umowy z DJem. Mieliśmy z nim spotkanie w niedzielę - naprawdę profesjonalny facet, jestem więc zadowolona.
Jak wyślę tę umowę, to chcę na kilka tygodni przestać myśleć o tej imprezie.
Jeszcze dzisiaj dowiedziałam się, że zmarł właściciel sali, którą mieliśmy wstępnie zarezerwowaną na tegoroczny październik. Młody facet. Totalny pasjonat. Świetny kucharz. Ciężko mi jakoś na sercu. Rozmawiałam z nim kilka tygodni temu, tyle miał planów. Wszystko prysło.


Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 13:48   #1225
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Super że się pomału coś dzieje!

Kasia super że przymiarka za toba to pewnie wspaniałe uczucie 🤩no i jak jesteś zadowolona z tego dnia to najważniejsze!

LiviaVe przykro mi, czasami życie pisze właśnie takie przykre scenariusze, tule Cię mocno ..


A ja zarobiona zaproszenia, winiety zawieszki na wódkę wszystko w toku, jestem mega podjarana że się coś dzieje 🤩 w weekend jedziemy do mojej siostry do Szczecina oderwać się trochę ma być piękna pogoda i gorąco wiec mega się ciesze na ten wyjazd 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 14:13   #1226
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021

Kat_wisz już na swój ślub wszystko robicie? Już z danymi czy tylko jakąś bazę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 14:47   #1227
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Kasia super

Nie mogę się doczekać aż ja pójdę szukać sukni A z drugiej strony mocno się tego obawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 15:06   #1228
Kasia08204
Raczkowanie
 
Avatar Kasia08204
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 135
Dot.: Panny Młode 2021

Dzięki dziewczyny , zawsze to dobrze podzielić się dobrymi informacjami, zaraz za chwilę jak się nam temat sukien zacznie to będziemy się przerzucać fotkami
Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Kasia, super!
Jeszcze dzisiaj dowiedziałam się, że zmarł właściciel sali, którą mieliśmy wstępnie zarezerwowaną na tegoroczny październik. Młody facet. Totalny pasjonat. Świetny kucharz. Ciężko mi jakoś na sercu. Rozmawiałam z nim kilka tygodni temu, tyle miał planów. Wszystko prysło.
Jejku, straszne. Zawsze przykro jak młodzi ludzie odchodzą, tyle jeszcze mógł zrobić. Mam nadzieję że choć jego biznes mimo wszystko przetrwa. Tulę!
Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Kasia, w którym salonie będziesz miała szyta suknie?
U Violi Piekut na Jana Pawła

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Kasia super

Nie mogę się doczekać aż ja pójdę szukać sukni A z drugiej strony mocno się tego obawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pewno będzie super
Kasia08204 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-05, 15:13   #1229
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Kat_wisz już na swój ślub wszystko robicie? Już z danymi czy tylko jakąś bazę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko robię dane, datę imiona wszystko najwyżej potem jakieś poprawki to ogarniemy już bliżej ślubu ale najgrubsza robota zrobiona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-10, 14:57   #1230
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Panny Młode 2021

Cześć :hej: czy mogłabym dołączyć? Ślub 21.08.21, już niewiele ponad rok 3 lata wprzód rezerwowaliśmy salę, potem żałowałam, że jednak nie zdecydowaliśmy się na 2020, ale patrząc na obecną sytuację z wirusem, wiem, że zrobiliśmy dobrze
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.