Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie! - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-11, 00:05   #91
borys09876
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

polecam medi-clinique w szczecinie.profesjonalnie i bardzo rzeczowo przeprowadzaja konsultacje.po operacji wszystko sie pieknie goi.i efekt swietny. no i dobrze doradzą
borys09876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-11, 22:45   #92
ixes16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 76
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Ja rowniez polecam pana Piotra Skupina. Mialam u niego robione uszy i jestem bardzo zadowolona.
ixes16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 02:21   #93
ammelina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

medi clinique szczecin
ammelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-12, 07:51   #94
kj23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 7
Smile dr.M.KUCZYNSKI-OK

Piersi-rzeszów-m.kuczynski, Super ,fachowo I Opiekunczo.jestem Ok 2 Tyg. Po.
kj23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 14:39   #95
dyduska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 32
Dot.: dr.M.KUCZYNSKI-OK

witam, czy ktoś miał jakiś zabieg w klinice Elle w Gdańsku i może ją polecić???
dyduska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 14:12   #96
xrosi2004
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

08/04 miałam operację powiększania piersi u dr. KRZYSZTOFA POTOCKIEGO (w klinice dr Szczyta w Warszawie). Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam zarówno lekarza jak i miejsce. Pozdrawiam!
xrosi2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-20, 18:10   #97
welcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 30
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

[quote=asiaczek1979;501923 4]Witam!

polecam dr. Piotra Skupina!!! miałam niedawno operacje uszu.Uszy wyglądaja ślicznie.Moge wreszcie nosic kitki i czapki.Uszka szybko sie zagoiły i naprawde nie ma sie czego bać.Miałam bardzo krótką rekonwalescencje.teraz tylko śpie w nocy w opasce,ale nic mnie nie bolało. Klinika Ars Medica oraz Klinika Grunwaldzka - Poznań.Lekarz to poprostu profesjonalista pod każdym względem .A sam zabieg niedrogi! Nie ma co się meczyc z odstającymi uszami !!!!!!!!

Pozdrawiam serdecznie wszystkich Uszatków.
Joanna z Wielkopolski

Joasiu, tez jestem zainteresowana korektą uszu.
Bardzo proszę o kilka słów o lekarzu i Twoim samopoczuciu oraz proszę podaj cenę!!!
welcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-21, 12:34   #98
foxia
Raczkowanie
 
Avatar foxia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Wrocław + dr Paweł Niemkiewicz - piersi i usuwanie pieprzyków - 100% zadowolenia
foxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 00:52   #99
AgataM86
Rozeznanie
 
Avatar AgataM86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 501
Dot.: najlepszy chirurg plastyk?

Cytat:
Napisane przez Mary 27 Pokaż wiadomość
mnie nos operowal dr. Bielecki z Poznania-jestem bardzo zadowolona,od operacji minęło już 7 miesięcy i wszystko jest ok!!!Koszt to 4500 + dojazdy.Konsultacje są bezpłatne w czwartki-warto skorzystać,bo ja po wyjściu byłam na 100 procent pewna że chcę tej operacji!

Dr Bielecki zrobil na mnie baaaaaardzo dobre wrazenie. Bylam na konsultacji i nie pyta sie jak inni: Co by pani chciala zmienic? i jak mowie ze to i to, to inni mowia cene i taka to konsultacja... a on oglada cala sylwetke! nawet w zeby mi patrzyl , pytal sie o typ pracy (siedzaca czy nie) bo to wszystko mu potrzebne do wybrania nowego noska. A mojej znajomej powiedzial, ze nie poleca jej operacji (choc nos ma daleki od idealnego) bo ma ostre rysy twarzy i krotki nos by jej nie pasowal, tak wiec nie chodzi mu o kase... W Warszawie jak wyjmujesz 10000 to wszystko nagle kazdemu pasuje...
__________________
AgataM86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 13:06   #100
Agnirek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 25
Question Dot.: dr.M.KUCZYNSKI-OK

Cytat:
Napisane przez dyduska Pokaż wiadomość
witam, czy ktoś miał jakiś zabieg w klinice Elle w Gdańsku i może ją polecić???

Witam wszystkich

Mnie także interesuje ta klinika. Tak naprawdę to szukam dobrego chirurga w Gdańsku. Byłam u dr ZdzitowieckiegO, ale chciałabym zasięgnąć infirmacji od innych lekarzy.
Proszę pomóżcie mi
Agnirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 18:14   #101
gosiek34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Smile Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Witajcie, to mój debiut na tym forum.Za 1,5 miesiaca mam miec plastykę brzucha.Moze ktos po takiej operacji ma zle doswiadczenia? Na razie to co czytałam - to zadowolone z wynikow operacji kobirty.Juz nie wiem co jest lepsze..wiszący brzuszek i rozstępy czy dłuuugasna blizna? a moze wiecie cos na temat dr.A.Krajewskiego z MEDI- CLINIQUE w Szczecinie?
Pozdrawiam forumowiczow
gosiek34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-18, 09:44   #102
ANGEL-A8
Wtajemniczenie
 
Avatar ANGEL-A8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 566
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

dr. Knakiewicz Wrocław- usunięcie pieprzyka oraz wstrzyknięcie kwasu hialuronowego w usta i bruzdy nosowo-wargowe. Wycięcie pieprzyka super bezbolesne,świetna opieka. Wstrzyknięcie kwasu też ok. tyle że miałam przez 2 tygodnie opuchniete usta, tak że nie mogłam się za bardzo pokazywać wyglądałam jak kaczor nie wiem czy to normalna reakcja, czy może byłam uczulona ale teraz jest ok Myślę tez o powiększeniu piersi ale jeszcze nie wiem gdzie najlepiej to zrobić. Dr Knakiewicz tez powiększa tylko, że niewiem czy dobrze. Może któraś wizażanka powiększała u niego piersi???
__________________


ANGEL-A8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 19:20   #103
pipula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Bielsko-Biała prywatny szpital chirurgii plastycznej ,wspaniała opieka b dobry chirurg dr SIREK i wspaniałe efekty pracy profesjonalisty.POLECAM !!!!sprawdziłam na sobie.
pipula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 21:56   #104
oleszka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 163
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez travelka Pokaż wiadomość
Czy ktoś robił nosek u Stępniewskiego w Kobylnikach?
Byłam ostatnio u niego na konsultacji i zapisałam się na termin operacji w grudniu...myslałam, że może da się wczesniej, ale ma tyle pacjentów, ze zero szans. Cóż, mam nadzieję, że naprawi mi to,co żle zrobili w Łodzi i niestety, choć to moje miasto nie mogę polecic fachowców od nosków. O Stępniewskim czytałam dużo pochlebnych opinii, ale też zdarzały się i mniej pochlebne, jak wszędzie, bo przegladajac różne fora natknełam się na przynajmniej jedną negatywną opinię nawet o najlepszych chirurgach.Bo w sumie nos to szczególna operacja i jedna z najtrudniejszych. Dr Stępniewski na konsultacji wiele nie mówił, za to konkretnie powiedział mi od razu na wstępie czego potrzebuje mój nos, a czego mi nie zrobiono. Pani rejestratorka powiedziała mi, że dr robi takie małe zadarte noski, a ja taki własnie chcę mieć i wiem, że do mojej małej twarzy będzie pasował. Prosze podzielcie się ze mną swoimi doświadczeniami Pozdrawiam i czekam na opinie.
a gdzie i u kogo robilas nos w Lodzi? i dlaczego nie jestes zadowowlona?
oleszka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 21:08   #105
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Witam! Czy jest ktos kto robil nosek u dr.Szczyta w Warszawie? Slyszeliscie jakies zle opinie o tym doktorze?
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 13:53   #106
Vicious
Przyczajenie
 
Avatar Vicious
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 5
GG do Vicious Wyślij wiadomość przez MSN do Vicious
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Nosek, dr Piotr Skupin.



Cytat:
Napisane przez travelka Pokaż wiadomość
Czy ktoś robił nosek u Stępniewskiego w Kobylnikach?
Byłam ostatnio u niego na konsultacji i zapisałam się na termin operacji w grudniu...myslałam, że może da się wczesniej, ale ma tyle pacjentów, ze zero szans. Cóż, mam nadzieję, że naprawi mi to,co żle zrobili w Łodzi i niestety, choć to moje miasto nie mogę polecic fachowców od nosków. O Stępniewskim czytałam dużo pochlebnych opinii, ale też zdarzały się i mniej pochlebne, jak wszędzie, bo przegladajac różne fora natknełam się na przynajmniej jedną negatywną opinię nawet o najlepszych chirurgach.Bo w sumie nos to szczególna operacja i jedna z najtrudniejszych. Dr Stępniewski na konsultacji wiele nie mówił, za to konkretnie powiedział mi od razu na wstępie czego potrzebuje mój nos, a czego mi nie zrobiono. Pani rejestratorka powiedziała mi, że dr robi takie małe zadarte noski, a ja taki własnie chcę mieć i wiem, że do mojej małej twarzy będzie pasował. Prosze podzielcie się ze mną swoimi doświadczeniami Pozdrawiam i czekam na opinie.
Moja siostra miala niecaly tydzien temu robiony nosek w Kobylnikach. Bylam z nia w klinice, p doktor to bardzo mily, starszy pan. Mialam okazje zobaczyc tez jej nosek przy zmianie gipsu jak dla mnie sliczny, malutki, zadarty Ale na calkowity efekt operacji trzeba bedzie jeszcze przynajmniej pol roku poczekac
Vicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-19, 20:30   #107
Vaniii
Raczkowanie
 
Avatar Vaniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Witam,
Czy moze mi ktos cos powiedziec o doktorze Simce ? Gdzie Simka przyjmuje czy ktoras miala u niego/jej jakas operacje ?
pozdrawiam
Vaniii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-20, 08:44   #108
foxia
Raczkowanie
 
Avatar foxia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Vaniii, Simka przyjmuje w Pszczynie, tu masz stronkę internetową:
http://www.zylak.pl/
Ogólnie nie zauważyłam, żeby dziewczyny nie były zadowolone z jego pracy, więc chyba raczej warto mu zaufać.
foxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-24, 18:15   #109
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

polecam dr J. Stańczyka z Linea Corporis w Warszawie - dzięki niemu mam pięękny nosek.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-25, 10:08   #110
princzeska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: München
Wiadomości: 2
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Witajcie Jestem juz dwa lata po operacij powiekszenia piersi u dr.Dmytrzaka w Szczecinie.Efekt ? Jestem zalamana piersi wygladaja sztucznie,nieproporcjonal ne sutki,jedna piers jest wieksza od drugiej,a rozstep pomiedzy piersiami jest ogromny.Pöl roku po operacij dzwonilam do kliniki dr.Dmytrzaka i poinformowalam o stanie moich piersi i o tym ze nie jestem zadowolona z efektu,lekarz uspakajal mnie i powiedzial ze piersi sie wyröwnaja,ze to opuchlizna i rozstep sie zmniejszy. No to ja glupia czekalam nastepne pöl roku z nadzieja ze cos sie zmieni . . . i nic . . .
Po roku po operacij dzwonie do kliniki i skladam reklamacje . .,pan doktor na to ze relkamowac moge tylko w pierwszy roku po operacij !!!! Dziewczyny , jestem zalamana !! I chce sie poddac ponownej op,korektury ! Slyszalam o dr. Baranski ze robi piekne naturalne piersi,ktos robil ? prosze o rade . . . . .
princzeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 20:34   #111
Vaniii
Raczkowanie
 
Avatar Vaniii
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 64
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

foxia dziekuje za stronke
Vaniii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-26, 19:39   #112
jesterka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 145
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez princzeska Pokaż wiadomość
Witajcie Jestem juz dwa lata po operacij powiekszenia piersi u dr.Dmytrzaka w Szczecinie.Efekt ? Jestem zalamana piersi wygladaja sztucznie,nieproporcjonal ne sutki,jedna piers jest wieksza od drugiej,a rozstep pomiedzy piersiami jest ogromny.Pöl roku po operacij dzwonilam do kliniki dr.Dmytrzaka i poinformowalam o stanie moich piersi i o tym ze nie jestem zadowolona z efektu,lekarz uspakajal mnie i powiedzial ze piersi sie wyröwnaja,ze to opuchlizna i rozstep sie zmniejszy. No to ja glupia czekalam nastepne pöl roku z nadzieja ze cos sie zmieni . . . i nic . . .
Po roku po operacij dzwonie do kliniki i skladam reklamacje . .,pan doktor na to ze relkamowac moge tylko w pierwszy roku po operacij !!!! Dziewczyny , jestem zalamana !! I chce sie poddac ponownej op,korektury ! Slyszalam o dr. Baranski ze robi piekne naturalne piersi,ktos robil ? prosze o rade . . . . .

dziewczyno,zanim zaczniesz cokolowiek kombinowac z piersiami u innego lakarza,skontaktuj sie z Izba Lekarska!!!! Jak to mozlowie,ze "reklamacje" operacji mozna skladac tylko do roku...a potem to co????? Nie wierze w to!!!!!!! Jak np. implant sie przesunie po 3 latach to nie mozesz reklamowac???? Jestem pewna,ze doktorek (schrzantolil mojej kolezance nos)bierze Cie na tzw. "lewe sanki"!!! Podzwon po innych plastykach i popytaj czy to mozeliwe z tak krotkim terminem reklamacji, i koniecznie odwiedz Izbe Lekarska!!!!!!! Trzymam kciuki i zycze powodzenia
jesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-27, 11:03   #113
kasia byd1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Jeżeli chcecie powiększyć sobie piersi to tylko u dr Chiciaka. Dwa tygodnie temu poddałam sie takiej operacji. Efekt jest wprost zniewalający!!!! Nie sądziłam,że moga być takie ładne. Goraco polecam Dr Chiciaka to mily człowiek i przede wszystkim PROFESJONALISTA:ehe m:
kasia byd1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 11:53   #114
bolus87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3
Dot.: chirurdzy plastyczni w Łodzi?

Czy ktoś jeszcze śledzi ten wątek?

Edytowane przez bolus87
Czas edycji: 2010-11-13 o 21:12
bolus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 11:26   #115
arita30L
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: dr.M.KUCZYNSKI-OK

Cytat:
Napisane przez Agnirek Pokaż wiadomość
Witam wszystkich

Mnie także interesuje ta klinika. Tak naprawdę to szukam dobrego chirurga w Gdańsku. Byłam u dr ZdzitowieckiegO, ale chciałabym zasięgnąć infirmacji od innych lekarzy.
Proszę pomóżcie mi
Bardzo gorąco polecam klinike Elle w Gdańsku oraz doktora Martyniuka 3 tygodnie temu powiększałam sobie piersi i jestem bardzo zadowolna.Bardzo profesionalna i miłaobsada medyczna doktorMartyniuk do każdej pacjętki podchodzi indywidualnie i profesionalnie.Polecam naprawde warto.Teraz moge sobie spojżeć w lustro z zachwytem.
arita30L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 10:00   #116
foxia
Raczkowanie
 
Avatar foxia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

princzeska, o Barańskim się nie moge wypowiadać, bo nie znam go ani dziewczyn, które by przeszły u niego zabieg. Ale tu masz jego stronkę: http://www.intermed.com.pl/
Ja z lekarzy robiących naturalne piersi wybrałabym Skupina lub Niemkiewicza.
Strona Brzuchańskiego: http://www.skupin.pl/
I strona Niemkiewicza: http://www.niemkiewicz.pl/
Polecam szczególnie mojego chirurga, ponieważ nawet dosyć bliskie osoby nie zorientowały się, że mam wszczepione implanty, mimo że mój biust powiększył się o 3,5 rozmiara. A jak ktoś już się dowie, to jest w szoku i mi nie wierzy, bo wyglądają bardzo naturalnie. Niemkiewicz pięknie robi biusty.

Ale najlepiej jak obejrzysz galerię kilku lekarzy. Jak będziesz potrzebowała adresy, numery telefonów, to pisz tu lub na priva

Będzie dobrze, nie załamuj się.
foxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 11:01   #117
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 517
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Cytat:
Napisane przez foxia Pokaż wiadomość
princzeska, o Barańskim się nie moge wypowiadać, bo nie znam go ani dziewczyn, które by przeszły u niego zabieg. Ale tu masz jego stronkę: http://www.intermed.com.pl/
Ja z lekarzy robiących naturalne piersi wybrałabym Skupina lub Niemkiewicza.
Strona Brzuchańskiego: http://www.skupin.pl/
I strona Niemkiewicza: http://www.niemkiewicz.pl/
Polecam szczególnie mojego chirurga, ponieważ nawet dosyć bliskie osoby nie zorientowały się, że mam wszczepione implanty, mimo że mój biust powiększył się o 3,5 rozmiara. A jak ktoś już się dowie, to jest w szoku i mi nie wierzy, bo wyglądają bardzo naturalnie. Niemkiewicz pięknie robi biusty.

Ale najlepiej jak obejrzysz galerię kilku lekarzy. Jak będziesz potrzebowała adresy, numery telefonów, to pisz tu lub na priva

Będzie dobrze, nie załamuj się.
Foxiu, jak kształtują się ceny u dr Niemkiewicza ?
hotmaui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 10:46   #118
foxia
Raczkowanie
 
Avatar foxia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 79
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

hotmaui ja rok temu płaciłam 10tys, ale nie wiem jak to teraz wygląda. Niedługo jadę na kontrole, to jak chcesz mogę się dowiedzieć
Pozdrawiam, foxia.
foxia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 10:55   #119
hotmaui
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 517
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Byłabym naprawdę wdzięczna to naprawdę dobra cena - spodziewałam się wyższej wnioskując po galerii prac doktora, efekty są naprawdę świetne, bardzo naturalne o pięknym kształcie
hotmaui jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 13:55   #120
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Dziewczyny a ten dr. Kubasik z Poznania to on wam powiększał piersi? Bo ja jestem z Poznania i właśnie chciałabym sobie je powiększyć, oraz zrobić korektę uszu.
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-19 13:48:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.