Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-28, 11:36   #91
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Bardzo inspirująca historia , dzięki ! dałaś mi nadzieje że ja pokonam łysienie telogenowe : )
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-02, 13:58   #92
agulka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Szczerze to nie wierzcie ze da sie tą chorobę wyleczyć cudów nie ma niestety da się ją jedynie zaleczyć na jakiś czas a potem wystarczy jakiś trudny nerwowy okres w życiu i znów spadają z głowy nie da się tego zatrzymać ile ma wypaśc tyle wypadnie i nic tego nie zatrzyma potem okres wcierek leków ogladania w lustrze łysych placków czy sie zmniejszają masakra i tak do końca życia .wiem co pisze mam to dziadostwo od 7mego roku życia tylko ze tego placka nie pamietam mama mi opowiadała a jak choroba przypomniala sie od 2007 roku to sa wznowy i remisje ale dobrze ze jest takie forum mozna sie wyzalic bo kto lepiej zrozumie nasza chorobe jak nie wy kochani
agulka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 09:39   #93
Soyunica
Raczkowanie
 
Avatar Soyunica
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 83
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cytat:
Napisane przez agulka78 Pokaż wiadomość
Szczerze to nie wierzcie ze da sie tą chorobę wyleczyć cudów nie ma niestety da się ją jedynie zaleczyć na jakiś czas a potem wystarczy jakiś trudny nerwowy okres w życiu i znów spadają z głowy nie da się tego zatrzymać ile ma wypaśc tyle wypadnie i nic tego nie zatrzyma potem okres wcierek leków ogladania w lustrze łysych placków czy sie zmniejszają masakra i tak do końca życia .wiem co pisze mam to dziadostwo od 7mego roku życia tylko ze tego placka nie pamietam mama mi opowiadała a jak choroba przypomniala sie od 2007 roku to sa wznowy i remisje ale dobrze ze jest takie forum mozna sie wyzalic bo kto lepiej zrozumie nasza chorobe jak nie wy kochani
A ja mimo wszystko wierzę, że da się wyleczyć tą chorobę. Nie wolno tracić nadziei. W moim przypadku nie jestem do końca pewna czy to stres był przyczyną tego łysienia. Podejrzewam z mamą, że to mogło być też przez to, że jak byłam młodsza to miałam straszny łupież i okropne strupy na głowie, które leczyłam dość długo.
Soyunica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 23:29   #94
Warszawianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Kochane. Choruję juz od 10 lat. Byłam całkiem łysa, bez rzęs. Masakra. Chodziłam 3 lata w peruce. Włosy mi odrosły. Sama sobie pomogłam, bo specyfiki od lekarzy nie zadziałały. Co jakiś czas gdzieś mam łysy placek, który zarasta. W to miejsce pojawia się nowy w innym miejscu.
Trochę wstydzę się napisać co mi pomogło, ale zachęcam do prywatniej wiadomości.
Pozdrawiam i życzę DUŻO włosów.
Warszawianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 14:44   #95
drop woman
Raczkowanie
 
Avatar drop woman
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Witaminy dla łysienia plackowatego !

http://www.findhomeremedy.com/essent...opecia-areata/


http://www.naturalhealthcareguide.co...lthy-hair.html

przydatne informacje dziewczyny

Edytowane przez drop woman
Czas edycji: 2014-01-05 o 15:05
drop woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 11:46   #96
kamiladp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Warszawianeczko bardzo proszę napisz na mojego maila: kamiladp@poczta.onet.pl
kamiladp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 09:34   #97
agulka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

prosze napisz co pomogło agulenka78@interia.pl
agulka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-13, 18:13   #98
drop woman
Raczkowanie
 
Avatar drop woman
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Witaj kochana ! Jestem ciekawa, co pomogło Ci w walce z łysieniem plackowatym ? czy to był miód np? Walka o zdrowe i gęste włosy trwa ...... Powodzenia !
drop woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 10:22   #99
Warszawianeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 21
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Odpowiedziałam na prywatne wiadomości
Warszawianeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 11:44   #100
czarny33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Odrobaczyc sie i bedzie dobrze

Edytowane przez czarny33
Czas edycji: 2014-02-09 o 21:45
czarny33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 18:16   #101
agulka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

mi nie odpowiedziałas niestety

Edytowane przez agulka78
Czas edycji: 2014-01-24 o 18:18
agulka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-24, 20:17   #102
Soyunica
Raczkowanie
 
Avatar Soyunica
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 83
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

A ja mogę się pochwalić tym, że tylko na jednym placku się u mnie skończyło. Z każdym dniem coraz więcej włosków mam. Ostatnio byłam w Iwoniczu i zmieniono mi o.2% DCP na 0.3% i jest bardzo fajnie
Soyunica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-30, 14:48   #103
agulka78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 8
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

mądrze piszesz i wydaje mi się że masz racje
agulka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 21:55   #104
Arcydiakon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 177
Dot.: zioła o. Klimuszko na łysienie łojotokowe

Czy to na pewno przepis O. Klimuszko? W książce prawie każdy przepis ma 11 ziół.
Arcydiakon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-03, 17:54   #105
overkilled1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: zioła o. Klimuszko na łysienie łojotokowe

tak. tylko przepis jest ze starej książki. mieszanka jest naprawdę dobra i ładnie odżywia włosy. tylko lepiej wykorzystać 6 szklanek wody na 2 umycia włosów a nie na jedno (resztę zostawić np. w lodówce). jest oszczędniej.
overkilled1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 20:59   #106
myandmyself89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

vvv
myandmyself89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 21:47   #107
iwonia59
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 169
Send a message via Skype™ to iwonia59
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Bardzo ciekawe...

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Warszawianeczka Pokaż wiadomość
Kochane. Choruję juz od 10 lat. Byłam całkiem łysa, bez rzęs. Masakra. Chodziłam 3 lata w peruce. Włosy mi odrosły. Sama sobie pomogłam, bo specyfiki od lekarzy nie zadziałały. Co jakiś czas gdzieś mam łysy placek, który zarasta. W to miejsce pojawia się nowy w innym miejscu.
Trochę wstydzę się napisać co mi pomogło, ale zachęcam do prywatniej wiadomości.
Pozdrawiam i życzę DUŻO włosów.
Nie wstydź się pisać co Ci pomogło, domyślam się, że mógł to być własny mocz. Czytałam już gdzieś, kiedyś o takiej kuracji na włosy, tylko nie wiem, czy tam chodziło o łysienie plackowate.

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez czarny33 Pokaż wiadomość
Odrobaczyc sie i bedzie dobrze
To dopiero dałeś upust swojej radosnej twórczości...

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

W tym linku też każda może sobie coś dla siebie znaleźć

http://www.naturalhealthcareguide.co...lthy-hair.html

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Przeczytałam to u drop woman (żeby nie było, że coś komuś wykradłam i podaję jako swoje)
iwonia59 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 22:02   #108
czarny33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Zobilam przeciwciala przeciw gliscie ludzkiej Igg i wyszly dodatnie po kilkukrotnym odrobaczeniu Bo walka z tym paskudstwem jest dluga p/ciala unormowaly sie i wlosy same odrastja bez leczenia. Walczylam 2 lata dopiero lekarz rodzinny przy wizycie na grype zaproponowal mi te badanie i jest narazie ok
czarny33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 05:41   #109
izzzunia
Raczkowanie
 
Avatar izzzunia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Bielsko Biała/ Birmingham Uk
Wiadomości: 177
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Hello .... Czy ktoś jeszcze odwiedza to forum ??? Dla mnie ostatnio temat łysienia plackowatego jest bardzo na czasie,ponieważ ta podstępna choroba dopadła mojego tż Zapraszam do mnie na bloga , chętnie odpowiem też na każde pytanie odonośnie leków
__________________
C I S Z A
Na widok kosmetyków wyglądasz tak :
Podobają choć Ci się choć troszkę moje opinie na kwc ???

Zajrzyj na http://izzunia.blogspot.com

ja też kocham kosmetyki ....
i za każde dobre słowo dziękuję
izzzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 20:35   #110
Madzia559
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Mam do sprzedania zestaw na porost włosów, w skład wchodzi: Loxon 5%, Novoxidyl, Nourkrin, Alpricort E. Produkty zostały częściowo używane, w większości pełne. Zapraszam do zakupu. Wiadomość na email.
Madzia559 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 03:36   #111
izzzunia
Raczkowanie
 
Avatar izzzunia
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Bielsko Biała/ Birmingham Uk
Wiadomości: 177
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Napisz na priv ile chciałabyś za te produkty ? Nie pomogły że je chcesz sprzedać, czy wręcz przeciwnie ?
__________________
C I S Z A
Na widok kosmetyków wyglądasz tak :
Podobają choć Ci się choć troszkę moje opinie na kwc ???

Zajrzyj na http://izzunia.blogspot.com

ja też kocham kosmetyki ....
i za każde dobre słowo dziękuję
izzzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 11:58   #112
Aafashion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

możesz podać dokładną nazwę tego badania bo na stronie luxmedu wyświetla się dużo tego a bez konkretów - pozdrawiam
Aafashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 13:21   #113
czarny33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

IGG przeciwciala przeciw gliscie ludzkiej, czeka sie NA wynik czasamy 2 tygodnie ale warto sie upewnic ze niema sie tego paskstwa.W Dziekanowie Lesnym dobrze robia te badania i kosztuja 39 zl bodajze
czarny33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 15:29   #114
drop woman
Raczkowanie
 
Avatar drop woman
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 82
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

http://www.era-zdrowia.pl/naturalne-...brzozowej.html co sądzicie dziewczyny o tym produkcie ?

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez izzzunia Pokaż wiadomość
Hello .... Czy ktoś jeszcze odwiedza to forum ??? Dla mnie ostatnio temat łysienia plackowatego jest bardzo na czasie,ponieważ ta podstępna choroba dopadła mojego tż Zapraszam do mnie na bloga , chętnie odpowiem też na każde pytanie odonośnie leków

zajrzyj na blog BlondHairCare http://www.blondhaircare.com/2013/01...ria-tomka.html

Pozdrawiam
drop woman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 11:25   #115
Salsa03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 14
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cześć

Cieszę się, że udało Ci się wyleczyć Łysienie Wiem przez co przeszłaś bo sama chorowałam i choruję na tę chorobę. Uważam, że pozytywne nastawienie i wyeliminowanie stresu bardzo dużo daje w walce z tą chorobą i tak jak piszesz lepiej jest rozmawiać z bliskimi o tym, nie trzymać wszystkiego w sobie Polecam również blog: www.lysienieplackowate24.pl

Pozdrawiam

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Łysienie Plackowate jest skomplikowane i rozumiem, że trudno o tym opowiadać. Ja postanowiłam również opowiedzieć swoją historię i wspierać jak tylko mogę osoby, które chorują na tę chorobę, bo wiem dokładnie co oni czują. Zapraszam na bloga www.lysienieplackowate24.pl tam znajdziecie moje historie i zebrane informacje.

Pozdrawiam
Salsa03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 00:50   #116
Juliietta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Hej dziewczyny !!!
Widzę, że nie tylko ja cierpie na to schorzenie a niedługo mam nadzieje pożegnamy się czule z lysieniem plackowatym. Moja historia w skrócie wygląda tak:Byłam wegetarianką 4 miesiące (przy dobrej diecie) po jakimś czasie złym samopoczuciu sennosci itd zauważyłam plameczki z tyłu głowy i koło uszu puste niczym pustynia sucha delikatna skóra bez jednego włosa pomyślałam wtf o co come on nigdy czegoś takiego nie widziałam. Od tego czasu zaczęłam jeść mięso i używać różnych leków jakieś płyny np alpicort itd wiele drogich także i powiem wam tak z mojego punktu widzenia olejcie to. Nie kupujcie miliona specyfików bo nie dość, że pieniądze tracicie to jeszcze niepotrzebny czas ( nie wyobrażam sobie ile czasu tracicie na wcieranie smarowanie i Bóg wie co jescze innego) . Oczywiśccie pewnie niektórym to pomogło i tylko gratulować ale na pewno części nie . Ja mialam duży ubytek włosów choć w niewidocznych miejscach-duży plus, minusem był fakt ,że z tyłu głowy dłużej się placki leczą. Bez owijania w bawełne jedna dermatolog nakierowała mnie na Dr Wasyłyszyna który sprzedaje DCP. Alergen wcierany za pomocą wacika wywołuje reakcje alergiczną, która powoduje, że nasze placki znikają tak tak przeczytajcie jeszcze raz zniiiikają. Doktor pokazał mi wiele zdjęć przed i po i rzeczywiście efekty widać było jednak same wiecie jak to jest.....ludzie różne rzeczy mówią i pokazują dlatego podeszłam z lekkim dystansem do tego. O wszystkie ceny itd pytajcie prywatnie nie wiem czy mogę tu pisać takie rzeczy . Doktor na początek by mnie "zarazić" tym alergenem dał 3% roztwór a do domu 0,1 czy tam 0,3 %już nie pamietam.Co 2 miesiące dosttawałam nową fiolkę. Powiedział, że na początku mogą wypaść mi wszytskie włosy, dosłownie wszystkie lekko mnie to zmroziło przyznaje a to się rzadko zdarza jednak on musi powiedzieć o wszystkim dokładnie co może się zdarzyć nawet o tych najgorszych przypadkach . U mnie na szczęście nic się takiego nie zdarzyło. Na efekty musiałam czekać kilka miesięcy(6 chyba) ale są niesamowite mam prawie wszystkie włosy oczywiście nie do pasa ale takie 6 cm nowe włoski są i rosną. Zbudowałabym mu pomnik za to cudo. Nie jest to przyjemna kuracja wywoluje reakcje alergiczną, jednak dotykanie wacikiem nasaczonym naszym eliksirem czubka glowy 5-6 razy raz na tydzień jest znacznie mniejszym problemem niż smarowanie polewanie kilka razy w tyg różnymi produktami. Niedługo kończę kurację mam nadzieje, że na dłuuuugo)) Łysienie plackowate lubi nawracać niestety także się nie martwcie jak znowu was spotka niestety taki jego urok. Jakie rady? Przede wszytskim zero nerwów jestem osobą chillową i mało depreesyjną mam koleżanke, którą też spotkało to schorzenie często się denerwuje i niestety jest w gorszym stanie ode mnie dlatego nie martwcie sie, nie myślcie, że jak tracicie włosy to i cały urok. Uważam moje włosy za największy atut dlatego też was rozumiem włosy to okaz zdrowia i piękna dlatego warto o nie dbać i stosować odpowiednie leki (DCP to chyba najlepsze lekarstwo na tą rzadką chorobę, która nie ma nawet określonej przyczyny) . Musicie wiedzieć, że podczas kuracji solarium, nadmiernemu opalaniu mówimy stanowczo NIE) podobno od razu mogą wszystkie wypaść, choroba ta lubi nasilać sie na jesieni i na wiosnę bodajże. Co więcej hmmmm nie traćcie czasu i zasięgnijcie DCP to nie jest bron Boże żadna reklama po prostu to dziala i tyle a wiem, że praktycznie nic nie działa.....Pytania jak zachowuje się głowa po alergenie i wszystkie szczegoły piszciee na priv bo dużo pisania.
Pozdrawiam cieplutko więcej uśmiechu mniej zamartwiania życzę i wybaczcie, że tak się rozpisałam ale jestem baardzo zadowolona
Juliietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 15:28   #117
marlena2906mmm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Hej witaj jak możesz ta napisz co ci pomogło na to łysienie bo juz choruje 15lat i włosy mi nie odrastają,przyznaję sie już z tym nic nie robię bo nie mam siły.Pozdrawiammm,
marlena2906mmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 08:08   #118
Aafashion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cytat:
Napisane przez marlena2906mmm Pokaż wiadomość
Hej witaj jak możesz ta napisz co ci pomogło na to łysienie bo juz choruje 15lat i włosy mi nie odrastają,przyznaję sie już z tym nic nie robię bo nie mam siły.Pozdrawiammm,
A czym próbowałaś leczyc ?
Aafashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 12:39   #119
czarny33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cytat:
Napisane przez Aafashion Pokaż wiadomość
możesz podać dokładną nazwę tego badania bo na stronie luxmedu wyświetla się dużo tego a bez konkretów - pozdrawiam
I Co? Robilas IGG?
czarny33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 23:58   #120
Aafashion
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Dot.: Wyleczyłam łysienie plackowate - moja historia

Cytat:
Napisane przez czarny33 Pokaż wiadomość
I Co? Robilas IGG?
Nie , aktualnie leże przykuta do łóżka z jakimś paskudnym wirusem grypska, ale mam w planach dam znac dam
Aafashion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-07 21:44:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.