Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-09, 18:38   #3031
jamaica1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja z polecenia koleżanki używam od 2 miesięcy Amocon, to wit.H z izolatem z żelatyny, musze przyznac ze paznokcie są twardsze a włosy bardziej błyszczące. Kupowałam na xxx co prawda spora cena, ale leku wystarcza na ponad miesiac (1 saszetka dziennie)

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-09-09 o 18:40 Powód: Link.
jamaica1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 19:27   #3032
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Od siebie polecę olej lniany i to niekoniecznie na włosy, a na cały organizm Myślę, że jest najbardziej wart zachodu. Nie lubię go spożywać za pomocą łyżeczki, więc wlewam troszkę do kieliszka, dolewam trochę syropu do rozcieńczania i wodę. I taką miksturkę piję i w ogóle nie czuję smaku oleju. Zrobicie coś dobrego nie tylko dla włosów, a dla całego ciała. Warto poczytać w Internecie o właściwościach tego oleju
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 19:42   #3033
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5271069 7]Od siebie polecę olej lniany i to niekoniecznie na włosy, a na cały organizm Myślę, że jest najbardziej wart zachodu. Nie lubię go spożywać za pomocą łyżeczki, więc wlewam troszkę do kieliszka, dolewam trochę syropu do rozcieńczania i wodę. I taką miksturkę piję i w ogóle nie czuję smaku oleju. Zrobicie coś dobrego nie tylko dla włosów, a dla całego ciała. Warto poczytać w Internecie o właściwościach tego oleju [/QUOTE]

Piję, piję.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 20:07   #3034
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Poszukuję dobrego składowo (i cenowo) suplementu z kompleksem witaminy B. Ktoś, coś?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 21:21   #3035
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5271069 7]Od siebie polecę olej lniany i to niekoniecznie na włosy, a na cały organizm Myślę, że jest najbardziej wart zachodu. Nie lubię go spożywać za pomocą łyżeczki, więc wlewam troszkę do kieliszka, dolewam trochę syropu do rozcieńczania i wodę. I taką miksturkę piję i w ogóle nie czuję smaku oleju. Zrobicie coś dobrego nie tylko dla włosów, a dla całego ciała. Warto poczytać w Internecie o właściwościach tego oleju [/QUOTE]

Jakiego syropu ?;P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 14:11   #3036
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Dziewczyny, jak Wasze opinie na temat REVALID?
moja mama jest zachwycona bo działa na wypadanie włosów.


Co u Was? zaobserwowalyscie poprawe w wypadaniu wlosow? moze jakies przyspieszenie porostu?


__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 15:41   #3037
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Hej. Co myślicie o tym składzie? są to tabletki Biovax, kupiłam je w Hebe wraz z serum do paznokci
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-26, 09:02   #3038
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak Wasze opinie na temat REVALID?
moja mama jest zachwycona bo działa na wypadanie włosów.


Co u Was? zaobserwowalyscie poprawe w wypadaniu wlosow? moze jakies przyspieszenie porostu?


Ja mogę się na ten temat wypowiedzieć. Używałam tego specyfiku równe trzy miesiące. Tak jak było napisane na opakowaniu po trzy tabletki dziennie. Pod koniec pierwszego miesiąca zaczęłam widzieć efekty, w drugim miesiącu włosy prawie w ogóle nie wypadały i byłam w mega szoku! Trzeci miesiąc to już była katastrofa, włosy wypadały wg mnie tak samo jak na początku kuracji. I nie do końca jestem pewna czym to było spowodowane. Następną kurację zrobię z provalidem, bo cenowo jest bardzo zbliżony do siebie i też łyka się trzy tabletki dziennie.
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 15:26   #3039
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

A ja mam do Was pytanie z innej strony - chcę kupić nastoletniej córce jakiś suplement na włosy bo bardziej jej się zaczęły teraz sypać ale problem jest jeden - ona nie daje się przekonać do łykania tabletek, ewentualnie jakieś malutkie a wszelkie suplementy które sama kiedykolwiek stosowałam na włosy miały ogromne tabsy. Czy znacie coś skutecznego ale z małymi tabletkami?
NIe pamiętam czy BIotebal jest trochę mniejszy? Macie jakieś pomysły? Czy może któreś drożdżowe są małe?
takababa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 16:09   #3040
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez takababa Pokaż wiadomość
A ja mam do Was pytanie z innej strony - chcę kupić nastoletniej córce jakiś suplement na włosy bo bardziej jej się zaczęły teraz sypać ale problem jest jeden - ona nie daje się przekonać do łykania tabletek, ewentualnie jakieś malutkie a wszelkie suplementy które sama kiedykolwiek stosowałam na włosy miały ogromne tabsy. Czy znacie coś skutecznego ale z małymi tabletkami?
NIe pamiętam czy BIotebal jest trochę mniejszy? Macie jakieś pomysły? Czy może któreś drożdżowe są małe?
Tak, zgadza się biotebal ma małe tableteczki. Są niewiele większe od rutinoscorbinu. Drożdżowe są większe A może zamiast tabletek to coś w proszku do rozpuszczenia?
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 16:15   #3041
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez takababa Pokaż wiadomość
A ja mam do Was pytanie z innej strony - chcę kupić nastoletniej córce jakiś suplement na włosy bo bardziej jej się zaczęły teraz sypać ale problem jest jeden - ona nie daje się przekonać do łykania tabletek, ewentualnie jakieś malutkie a wszelkie suplementy które sama kiedykolwiek stosowałam na włosy miały ogromne tabsy. Czy znacie coś skutecznego ale z małymi tabletkami?
NIe pamiętam czy BIotebal jest trochę mniejszy? Macie jakieś pomysły? Czy może któreś drożdżowe są małe?

Polecam Phytophanere.Sama nie lubie lykac duzych tabletek.
Nie sa tanie ale dawaja dobry efekt. W jednej butelce jest 120 kapsulek i bierze sie 2 codziennie rano..
Ja zawsze kupuje w internecie taniej wychodzi.

http://www.ceneo.pl/21057421
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2015-10-11 o 16:16
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-11, 19:24   #3042
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

CarycaKatarzynaI - a spotkałaś coś sensowego do rozpuszczania?

kaska222 - z tymi się jeszcze nie spotkałam. Wiem, że to czasami mylące ale na zdjęciach w tej butelce wyglądają na całkiem spore...

No i poza tym jak już musi wziąć jakąś tabletkę typu paracetamol to je po prostu rozgryza więc gdyby już musiały być większe to chyba jednak nie w typie kapsułek..
takababa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 19:53   #3043
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez takababa Pokaż wiadomość
CarycaKatarzynaI - a spotkałaś coś sensowego do rozpuszczania?
Ja, aż tak nie wnikałam w te specyfiki. Ktoś tutaj pisał o amoconie. Możesz spróbować jakiś ziół do picia jak np skrzyp, pokrzywa. Oleje, ja piłam tak z łyżeczki
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-12, 20:15   #3044
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez takababa Pokaż wiadomość
CarycaKatarzynaI - a spotkałaś coś sensowego do rozpuszczania?

kaska222 - z tymi się jeszcze nie spotkałam. Wiem, że to czasami mylące ale na zdjęciach w tej butelce wyglądają na całkiem spore...

No i poza tym jak już musi wziąć jakąś tabletkę typu paracetamol to je po prostu rozgryza więc gdyby już musiały być większe to chyba jednak nie w typie kapsułek..
Najlepiej musialabys po prostu w Aptece zobaczyc jak wygladaja.
Znalazlam w internecie zdj; ale na zywo jednak jest zobaczyc prosciej. http://www.bangla.babyonline.pl/opin...losy-paznokcie
Sa male i szybko idzie je polknac.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 13:27   #3045
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja powyżej miesiąca już łykam Merz Specjal + Cynek+ Skrzypowitę a to wszystko dla paznokci, bo to na nich mi zależy.
Ostatnio po umyciu włosów i wysuszeniu, mama się mnie spytała czy mam je tłuste bo się mi błyszczą od skóry, nie wiedziała że umyte.
Wnioskuję więc że te co urosły przy łykaniu tabletek są zdrowe i błyszczące.

Merz ma małe tabletki, skrzypowita większe, cynk Apteo ma małe, Cynek ma jak Skrzypowita. Skrzypowita ma blistry może farmaceuta pokazać jak wyglądają.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-16, 06:50   #3046
sieaga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Polecam witaminy B complex firmy solgar,

Naturalne składniki i duże dawki poczczegolnych witamin, zażywam od 2 m-cy, efekty są rewelacyjne, polecam
sieaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-25, 19:20   #3047
maalgo
Raczkowanie
 
Avatar maalgo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 72
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Przez ile bierzecie cynk ? ja biorę już prawie miesiąc nie wiem czy dalej brać ... paznokcie się poprawiły chyba trochę ale to nie o nie chodzi o włosy mi chodzi ale ten cynk to na nie nie działa :/ lecą dalej ;(
maalgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 14:57   #3048
Shiwix939
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Hej dziewczyny, powiedzcie mi stosowałyście może kiedyś szampon RENOVASTIN ? Moje włosy są w opłakanym stanie i chciałabym się dowiedzieć czy warto kupować, bo znalazłam go w aptece :xxx . Możecie się podzielić swoimi opiniami ? Zależy mi na szybkiej odbudowie, chociaż wiem, że to niemożliwe ,ale może któraś potrafi mi powiedzieć po jakim czasie pojawiły się efekty

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-17 o 12:17 Powód: Link.
Shiwix939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 15:22   #3049
maalgo
Raczkowanie
 
Avatar maalgo
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 72
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Mi lekarka na włosy poleciał do picia(trzymania w ustach bo podobno cholerstwo niedobre :/) krzem w płynie ale też mówiła coś o lekach, maskach dla ludzi po chemioterapii...
co sądzicie ?
maalgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-02, 20:11   #3050
Kinia1971
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Wink Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Ja miałam problemy z wypadaniem włosów - przez ok 3 lata włosy wypadały mi garściami. Leciały na okrągło przez. Przy myciu, czesaniu. Były wszędzie na ubraniach, na podłodze, na poduszce. Zrobiły się rzadkie, matowe. Patrząc w lustro widziałam prześwity. Masakra . Zrobiłam badania na tarczycę, poziom wapnia, potasu itp.- nic nie wyszło.
Nic nie pomagało - ani specyfiko zapisane przez dermatologa ani nowości z reklam - drogie czy tanie - NIC!. Wreszcie się udało - kupuję tabletki ANACAPS firmy Ducray oraz wcierkę firmy Klorane Cura de Antichute (Kuracja przeciw wypadaniu włosów z chinina i kofeiną). Pierwsze efekty zobaczyłam po ok 4 tygodniach (taki światełko w tunelu). Bardzo szybko pojawiły się baby hair. Teraz -po roku - włosy wyglądają o niebo lepiej. Tabletki zażywałam codziennie przez pół roku - teraz co 2 -3 dzień. Wcierkę stosuję cały czas (ok 12 psiknięć tylko na skórę głowy).
Obecnie dostępnie jest również serum na wypadające włosy Klorane które ma dodatkowo arganinę (podobno włosy staną się grubsze), wczoraj je kupiłam - jestem ciekawa, czy jest równie dobre bo na razie nie ma jeszcze żadnych opinii.
Tabletki kupuję w internecie za ok 36 zl (na 30 dni), wcierkę - 78 zl (wystarcza na ok 4-5 m-cy)
Pozdrawiam - życzę powodzenia

Kinia1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 10:27   #3051
aga21d
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 34
vitapil z biotyną polecacie?

Witajcie, bardzo chciałabym przyśpieszyć porost włosów, od paru miesięcy się staram, jednak jeżeli już są troszke dłuższe to musze je skrócić, bo końcówki się rodwoiły. Przeczytałam w internecie ze vitapil z biotyna ma bardzo dobre opinie.
Brałyście ? Polecacie?
Może macie jakieś inne sposoby? Czy przy braniu vitapilu i piciu naparu z pokrzywy nie zrobię sobie krzywdy?
Czy myślicie, że chodzzenie codziennie w rozpuszczonych włosach eż je bardzo niszczy?
aga21d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 23:14   #3052
mila985
Mila985
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Władysławowo
Wiadomości: 15
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma jakiś dobry, sprawdzony sposób na zatrzymanie wypadania włosów?
O matko i córko!! Ileż odp,aż czytać mi się nie chce wszystkiego.Kup sobie kozieradkę w aptece,zielarskim.Np. 1 łyżeczka na pół szklanki,niech się zaparzy,ostygnie i wcieraj(najlepiej strzykawką ) Wcieraj regularnie 2 razy dziennie.Zapach ma rosołu,przyprawy curry,ale to nie ważne jak śmierdzi,ważne,że działa.
mila985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 21:56   #3053
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez mila985 Pokaż wiadomość
O matko i córko!! Ileż odp,aż czytać mi się nie chce wszystkiego.Kup sobie kozieradkę w aptece,zielarskim.Np. 1 łyżeczka na pół szklanki,niech się zaparzy,ostygnie i wcieraj(najlepiej strzykawką ) Wcieraj regularnie 2 razy dziennie.Zapach ma rosołu,przyprawy curry,ale to nie ważne jak śmierdzi,ważne,że działa.
2 x DZIENNIE ?

kozieradke kupuje sie w nasionach i potem trzeba zmielic?
postępować jak z siemieniem lnianym?


Cytat:
Napisane przez Kinia1971 Pokaż wiadomość
Ja miałam problemy z wypadaniem włosów - przez ok 3 lata włosy wypadały mi garściami. Leciały na okrągło przez. Przy myciu, czesaniu. Były wszędzie na ubraniach, na podłodze, na poduszce. Zrobiły się rzadkie, matowe. Patrząc w lustro widziałam prześwity. Masakra . Zrobiłam badania na tarczycę, poziom wapnia, potasu itp.- nic nie wyszło.
Nic nie pomagało - ani specyfiko zapisane przez dermatologa ani nowości z reklam - drogie czy tanie - NIC!. Wreszcie się udało - kupuję tabletki ANACAPS firmy Ducray oraz wcierkę firmy Klorane Cura de Antichute (Kuracja przeciw wypadaniu włosów z chinina i kofeiną). Pierwsze efekty zobaczyłam po ok 4 tygodniach (taki światełko w tunelu). Bardzo szybko pojawiły się baby hair. Teraz -po roku - włosy wyglądają o niebo lepiej. Tabletki zażywałam codziennie przez pół roku - teraz co 2 -3 dzień. Wcierkę stosuję cały czas (ok 12 psiknięć tylko na skórę głowy).
Obecnie dostępnie jest również serum na wypadające włosy Klorane które ma dodatkowo arganinę (podobno włosy staną się grubsze), wczoraj je kupiłam - jestem ciekawa, czy jest równie dobre bo na razie nie ma jeszcze żadnych opinii.
Tabletki kupuję w internecie za ok 36 zl (na 30 dni), wcierkę - 78 zl (wystarcza na ok 4-5 m-cy)
Pozdrawiam - życzę powodzenia

jaki sklad maja te tabletki?
widzisz juz jakies efekty po prawie 1 msc stosowania?
Gdzie dokladnie je kupilas za te 36 zl ?


______
edit: znalazłam skład tych tabletek: TROCHĘ CHEMICZNY?? - potwierdzi ktoś proszę?
- podtrzymuję pytanie: czy masz jakiś efekt?



Kremowa kapsułka:
olej z nasion dyni zwyczajnej (Cucurbi-tapepo);
żelatyna (pochodzenia morskiego);
środek utwardzający: glicerol (E422);
jednowodny siarczan cynku; żółty wosk pszczeli (E901);
drożdże selenowe; drożdże sproszkowane;
amid kwasu nikotynowego; octan DL-alfa tokoferylu;
skrobia kukurydziana;
barwnik: dwutlenek tytanu (E171);
palmitynian-retinylu w oleju słonecznikowym;
emulgator: lecytyna sojowa (E322);
chlorowodorek pirydoksyny;
ryboflawina; monoazotan tiaminy; biotyna.

Zielona kapsułka:
olej z nasion dyni zwyczajnej (Cucurbita-pepo); s
uchy wyciąg z rokietty siewnej (Erucasativa);
żelatyna (pochodzenia morskiego);
środek utwardzający: glicerol (E422);
żółty wosk pszczeli (E901);
skrobia kukurydziana; suchy wyciąg z komosy ryżowej (Chenopodiumquinoa);
emulgator: lecytyna sojowa (E322);
aromat z korzenia lukrecji;
barwniki: dwutlenek tytanu (E171),
kompleks miedziowy chlorofilu (E141),
żółty tlenek żelaza (E172);
suchy wyciąg aromatyczny z chinowca (2,08 g) zawierający chininę (0,035 mg).
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2016-02-28 o 22:03
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 16:50   #3054
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 086
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Mam pytanie odnosnie suplementacji: czy mogę stosowac biotynę, cynk i kwas foliowy w tabletkach jednoczesnie czy tego jest juz za duzo? albo ewentualnie czybiotyna i kwas foliowy jednoczesnie mogą byc stosowane (w tabletkach)?
LilyLauraIsabelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-18, 21:23   #3055
floragia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 268
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

suplementy z wiesiołkiem są bardzo dobre na włosy, ja sobie wczoraj w aptece kupiłam oeparol wiesiołek, w promocji był drugie opak. taniej, akurat będę miała na 2 miesiące, pomaga nie tylko na włosy, znalazłam info, że stymuluje porost włosów, ale też na skórę, podobno nawet pomaga w odchudzaniu
floragia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 11:00   #3056
CarycaKatarzynaI
Zawsze łakoma.
 
Avatar CarycaKatarzynaI
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 072
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez floragia Pokaż wiadomość
suplementy z wiesiołkiem są bardzo dobre na włosy, ja sobie wczoraj w aptece kupiłam oeparol wiesiołek, w promocji był drugie opak. taniej, akurat będę miała na 2 miesiące, pomaga nie tylko na włosy, znalazłam info, że stymuluje porost włosów, ale też na skórę, podobno nawet pomaga w odchudzaniu
Ja piłam olej z wiesiołka tak z łyżeczki i byłam mega zadowolona. Skóra mi się bardzo poprawiła. W jakiej cenie są te tableteczki co zakupiłaś?
__________________
W moim magicznym ogrodzie wszystko jest zaczarowane.
CarycaKatarzynaI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 12:22   #3057
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez floragia Pokaż wiadomość
suplementy z wiesiołkiem są bardzo dobre na włosy, ja sobie wczoraj w aptece kupiłam oeparol wiesiołek, w promocji był drugie opak. taniej, akurat będę miała na 2 miesiące, pomaga nie tylko na włosy, znalazłam info, że stymuluje porost włosów, ale też na skórę, podobno nawet pomaga w odchudzaniu
Cytat:
Napisane przez CarycaKatarzynaI Pokaż wiadomość
Ja piłam olej z wiesiołka tak z łyżeczki i byłam mega zadowolona. Skóra mi się bardzo poprawiła. W jakiej cenie są te tableteczki co zakupiłaś?
lepiej olej z wiesiołka czy oeparol tabletki?


Cytat:
Napisane przez monnalisa1985 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam stosować Vitapil. Przekonały mnie koleżanki, które od dawna łykają tabletki i mówiły, że sa bardzo zadowolone. Zostawiam stronkę żebyście mogły sprawdzić http://www.vitapil.pl/Gama-produktow...iwosci-VITAPIL
ja brałam, moja koleżanka i mama - zero efektów przy Vitapilu.
Ma słaby skład.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 15:36   #3058
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Brałam niedawno vitapil, ale szczerze mówiąc nie zauważyłam nic szczególnego jeśli chodzi o działanie, natomiast mdliło mnie po nim czasem.
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 20:12   #3059
Kinia1971
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Najlepsze tabletki, kapsułki, witaminy poprawiajace kondycje włosów- ZBIORCZY

Efekty faktycznie zauważyłam po miesiącu, ale tak jak w aptece zalecono stosowałam je razem z wcierką (coś od zewnątrz i od wewnątrz). Obecnie tabletki i wcierkę stosuję co 2 -3 dni . Włosy nie wypadają. Kurację tą poleciłam również koleżance, która od lat chodziła do dermatologa, lecz efekty były mierne. Ona jednak kupiła jedynie wcierkę ale jest zadowolona.
Moja córka, ktora przez długi czas podchodziła do tego bardzo sceptycznie, też zaczęła brać tabletki i wciera serum Klorane na wypadające włosy (chinina, kofeina i arganina). Długie włosy, które wypadały pękami i były wszędzie, przystopowały i zaczęły szybciej rosnąć. Ona również była zdziwiona , że tak szybko zauważyła efekty.
Wiem, może to wszystko leci trochę reklamą - ale nie jest. Spróbuj myślę, że warto. Z tego co wiem to nie pomagają na łysienie plackowate i androgenowe.
Zarówno tabletki i wcierki zamawiam w aptece internetowej GEMINI bo znacznie taniej niż w aptekach stacjonarnych.
Powodzenia

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
2 x DZIENNIE ?

kozieradke kupuje sie w nasionach i potem trzeba zmielic?
postępować jak z siemieniem lnianym?




jaki sklad maja te tabletki?
widzisz juz jakies efekty po prawie 1 msc stosowania?
Gdzie dokladnie je kupilas za te 36 zl ?


______
edit: znalazłam skład tych tabletek: TROCHĘ CHEMICZNY?? - potwierdzi ktoś proszę?
- podtrzymuję pytanie: czy masz jakiś efekt?



Kremowa kapsułka:
olej z nasion dyni zwyczajnej (Cucurbi-tapepo);
żelatyna (pochodzenia morskiego);
środek utwardzający: glicerol (E422);
jednowodny siarczan cynku; żółty wosk pszczeli (E901);
drożdże selenowe; drożdże sproszkowane;
amid kwasu nikotynowego; octan DL-alfa tokoferylu;
skrobia kukurydziana;
barwnik: dwutlenek tytanu (E171);
palmitynian-retinylu w oleju słonecznikowym;
emulgator: lecytyna sojowa (E322);
chlorowodorek pirydoksyny;
ryboflawina; monoazotan tiaminy; biotyna.

Zielona kapsułka:
olej z nasion dyni zwyczajnej (Cucurbita-pepo); s
uchy wyciąg z rokietty siewnej (Erucasativa);
żelatyna (pochodzenia morskiego);
środek utwardzający: glicerol (E422);
żółty wosk pszczeli (E901);
skrobia kukurydziana; suchy wyciąg z komosy ryżowej (Chenopodiumquinoa);
emulgator: lecytyna sojowa (E322);
aromat z korzenia lukrecji;
barwniki: dwutlenek tytanu (E171),
kompleks miedziowy chlorofilu (E141),
żółty tlenek żelaza (E172);
suchy wyciąg aromatyczny z chinowca (2,08 g) zawierający chininę (0,035 mg).
Efekty faktycznie zauważyłam po miesiącu, ale tak jak w aptece zalecono stosowałam je razem z wcierką (coś od zewnątrz i od wewnątrz). Obecnie tabletki i wcierkę stosuję co 2 -3 dni . Włosy nie wypadają. Kurację tą poleciłam również koleżance, która od lat chodziła do dermatologa, lecz efekty były mierne. Ona jednak kupiła jedynie wcierkę ale jest zadowolona.
Moja córka, ktora przez długi czas podchodziła do tego bardzo sceptycznie, też zaczęła brać tabletki i wciera serum Klorane na wypadające włosy (chinina, kofeina i arganina). Długie włosy, które wypadały pękami i były wszędzie, przystopowały i zaczęły szybciej rosnąć. Ona również była zdziwiona , że tak szybko zauważyła efekty.
Wiem, może to wszystko leci trochę reklamą - ale nie jest. Spróbuj myślę, że warto. Z tego co wiem to nie pomagają na łysienie plackowate i androgenowe.
Zarówno tabletki i wcierki zamawiam w aptece internetowej GEMINI bo znacznie taniej niż w aptekach stacjonarnych.
Powodzenia
Kinia1971 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 16:44   #3060
letshug
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 3
Suplementy na wypadające włosy

Cześć!
Od jakiegoś czasu zauważyłam, że nadmiernie wypadają mi włosy. :/
Nigdy nie miałam ich zbyt dużo, były raczej średniej grubości, jednak ostatnio mocno się przerzedziły, co bardzo mnie martwi. Nie zmieniałam diety, jednak przez ostatnie pół roku brałam 3 antybiotyki (nigdy nie przyjmowałam takiej ilości w tak krótkim czasie), przez problemy z żołądkiem, więc może to jest powodem?
Chce spróbować wzmocnić je od środka, dlatego zwracam się z pytaniem, co lepsze- Cynek+SR czy Skrzypowita? Macie jakieś porównanie? A może polecacie coś innego?
letshug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-24 17:51:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.