Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2 - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-01-18, 16:03   #901
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Wreszcie mogę wypisać się z klubu niskich łożysk Podniosło się o ponad 6 cm w ciągu miesiąca, więc już nie stanowi żadnego zagrożenia. Pozostałym dziewczynom też tego życzę. Ale żeby nie było tak kolorowo to szyjka skróciła się na 2,5 cm Mam przepisaną luteinę. 30 stycznia na USG III trymestru okaże się czy trzeba założyć pessar.
Maluszek waży już 1,3 kg A ja jestem 3 kg na plusie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super. Ja na luteinie od poczatku i mam jej już dość. Ale wasze dzieci są już duże. Ciekawe ile mój ma podgląd dopiero 22.01.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 17:51   #902
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
Niby was podczytuje a nie mam jakoś weny odpisać

U nas dzisiaj sentymentalny dzień. Mój syn kończy dziś 2 lata.

Co patrzę na zegar to myślę co robiłam 2 lata temu.... Miałam długi i ciężki poród.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sto lat!

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Wreszcie mogę wypisać się z klubu niskich łożysk Podniosło się o ponad 6 cm w ciągu miesiąca, więc już nie stanowi żadnego zagrożenia. Pozostałym dziewczynom też tego życzę. Ale żeby nie było tak kolorowo to szyjka skróciła się na 2,5 cm Mam przepisaną luteinę. 30 stycznia na USG III trymestru okaże się czy trzeba założyć pessar.
Maluszek waży już 1,3 kg A ja jestem 3 kg na plusie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wspaniała wiadomość . Jak ja bym chciała,żeby moje raczyło się podnieść.

Coraz gorzej się czuję. Brzuch mi bardzo ciąży. Czuję się tak, jakby mnie ktoś napompował do granic możliwości i miałabym pęknąć. Ciężko mi będzie wytrzymać ten trzeci trymestr. Jak dziecko zaczyna się ruszać, to już boli i to nieżle. Czuć,że jest już spore.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 18:14   #903
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Sto lat!


Wspaniała wiadomość . Jak ja bym chciała,żeby moje raczyło się podnieść.

Coraz gorzej się czuję. Brzuch mi bardzo ciąży. Czuję się tak, jakby mnie ktoś napompował do granic możliwości i miałabym pęknąć. Ciężko mi będzie wytrzymać ten trzeci trymestr. Jak dziecko zaczyna się ruszać, to już boli i to nieżle. Czuć,że jest już spore.
No to trudny czas ten trzeci trymestr. Dziecko mocno kopie. Ja liczę na to, ze moje akurat sie obróci bo dziewczyny juz byly na tym etapie ustawione główkowo. Ni3ch wiec kopie jak ma to pomoc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 18:37   #904
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

U nas też od paru dni masakra, dzisiaj przeżywam apogeum

Mam bardziej prawne pytanie. Mieszkamy w mieście X, mamy tu swoje mieszkanie, ale do tej pory każde z nas jest zameldowanie w domach rodzinnych. Mężowi póki co nie bardzo opłaca się przemeldowanie, ale ja cały czas myślę o sobie. Bo maluch sam nie może zostać zameldowany w naszym mieszkaniu? Urodzi się w obecnym miejscu naszego zamieszkania. Wychodzi na to, że najlepiej gdybym się tutaj przemeldowała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 19:02   #905
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Juliette88 Pokaż wiadomość
Wreszcie mogę wypisać się z klubu niskich łożysk Podniosło się o ponad 6 cm w ciągu miesiąca, więc już nie stanowi żadnego zagrożenia. Pozostałym dziewczynom też tego życzę. Ale żeby nie było tak kolorowo to szyjka skróciła się na 2,5 cm Mam przepisaną luteinę. 30 stycznia na USG III trymestru okaże się czy trzeba założyć pessar.
Maluszek waży już 1,3 kg A ja jestem 3 kg na plusie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To super że się podniosła. I to dużo. Ja miałam na ostatniej wizycie narazie tylko 7 mm nad ujściem więc jeszcze blisko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Super. Ja na luteinie od poczatku i mam jej już dość. Ale wasze dzieci są już duże. Ciekawe ile mój ma podgląd dopiero 22.01.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A masz dopochwowa czy zwykłe tabletki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 19:32   #906
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Sto lat!


Wspaniała wiadomość . Jak ja bym chciała,żeby moje raczyło się podnieść.

Coraz gorzej się czuję. Brzuch mi bardzo ciąży. Czuję się tak, jakby mnie ktoś napompował do granic możliwości i miałabym pęknąć. Ciężko mi będzie wytrzymać ten trzeci trymestr. Jak dziecko zaczyna się ruszać, to już boli i to nieżle. Czuć,że jest już spore.
Ja też czuje się napompowana jak balon, coraz bardziej dokuczają mi plecy.. I mam wrażenie że z dnia na dzień budzę się większa, a gdzie tu jeszcze 3,5 miesiąca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 19:35   #907
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
U nas też od paru dni masakra, dzisiaj przeżywam apogeum

Mam bardziej prawne pytanie. Mieszkamy w mieście X, mamy tu swoje mieszkanie, ale do tej pory każde z nas jest zameldowanie w domach rodzinnych. Mężowi póki co nie bardzo opłaca się przemeldowanie, ale ja cały czas myślę o sobie. Bo maluch sam nie może zostać zameldowany w naszym mieszkaniu? Urodzi się w obecnym miejscu naszego zamieszkania. Wychodzi na to, że najlepiej gdybym się tutaj przemeldowała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba warto bys chociaz ty sie zameldowala. Czasem od meldunku moze zależec czy przyjmą do zlobka/przedszkola panstwowego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-18, 22:51   #908
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
To super że się podniosła. I to dużo. Ja miałam na ostatniej wizycie narazie tylko 7 mm nad ujściem więc jeszcze blisko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

A masz dopochwowa czy zwykłe tabletki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dowcipną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-18, 23:40   #909
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Dowcipną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A odczuwasz jakieś skutki uboczne brania tej luteiny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 07:07   #910
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
U nas też od paru dni masakra, dzisiaj przeżywam apogeum

Mam bardziej prawne pytanie. Mieszkamy w mieście X, mamy tu swoje mieszkanie, ale do tej pory każde z nas jest zameldowanie w domach rodzinnych. Mężowi póki co nie bardzo opłaca się przemeldowanie, ale ja cały czas myślę o sobie. Bo maluch sam nie może zostać zameldowany w naszym mieszkaniu? Urodzi się w obecnym miejscu naszego zamieszkania. Wychodzi na to, że najlepiej gdybym się tutaj przemeldowała?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wybierasz gdzie dziecko ma być zameldowanie. Najczęściej jest przy mamie. Ale możesz wskazać że przy tacie. Samo zameldowane być nie może.

Meldunek jest ważny czasami róży przyjęciu do żłobka (choć np. W wawie ważniejsze jest płacenie tu podatków)

U nas taka sytuacja ze w naszym mieszkaniu nie jest nikt zameldowany, mąż u swoich rodziców i ja z dzieckiem u moich rodziców. A mieszkamy we własnym mieszkaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 07:20   #911
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Dzień dobry w niedzielę ,ale ten czas zapieranicza ...

Mi normalnie dni uciekają .. dopiero był poniedziałek.
U Nas zaliczyliśmy znowu nocego lekarza i krwawienie z nosa straszne . To szelazo SR gow.. daję we wtorek idę do mojego lekarza .

Dobra wiadomosc moja ubezpieczalnia daje mi bon do sieci aptek waży rok na zakupy medyczne plus zastrzyk gotówki za leżenie w szpitalu .

Łóżeczko zamówione przez internet czas realizacji 24 dni ..
W żadnym sklepie nie mieli go na stanie tylko można było zamówić,czas realizacji tam był 30 dni jeszcze dłużej..
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-19, 07:55   #912
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Dobrze, że poruszyłyście temat zameldowania. U nas też ja i mąż jeszcze jesteśmy zameldowani w rodzinnych domach. Nie pomyślałam o tym zupełnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 09:01   #913
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez EwkaP Pokaż wiadomość
Dzień dobry w niedzielę ,ale ten czas zapieranicza ...

Mi normalnie dni uciekają .. dopiero był poniedziałek.
U Nas zaliczyliśmy znowu nocego lekarza i krwawienie z nosa straszne . To szelazo SR gow.. daję we wtorek idę do mojego lekarza .

Dobra wiadomosc moja ubezpieczalnia daje mi bon do sieci aptek waży rok na zakupy medyczne plus zastrzyk gotówki za leżenie w szpitalu .

Łóżeczko zamówione przez internet czas realizacji 24 dni ..
W żadnym sklepie nie mieli go na stanie tylko można było zamówić,czas realizacji tam był 30 dni jeszcze dłużej..
Ja z tego zelaza akurat jestem zadowolona. No ale są różne. Inne bardzo fajne to summavit FE - tez mi pomagało a dlugo szukałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 09:04   #914
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Ja mam dalej mala anemie mimo że biorę tardyferon dwa razy dziennie. W czwartek jadę na wizyte ciekawe co powie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 09:11   #915
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Ja mam dalej mala anemie mimo że biorę tardyferon dwa razy dziennie. W czwartek jadę na wizyte ciekawe co powie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ten lek moge komus wyslac za kosT wysylki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 10:59   #916
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Ja z tego zelaza akurat jestem zadowolona. No ale są różne. Inne bardzo fajne to summavit FE - tez mi pomagało a dlugo szukałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za słabe dla mnie jest . Ja biorę żelazo już z 15 lat plus minus przerwy . Ale to mi nie służy wgl i to pierwszy raz tak mam. I wyniki gorsze niż lepsze. Tym razem mój ginekolog zapisał takie no nic pójdę w wtorek do mojego .


Czy Wasi rodzinni lekarze , też żyją waszą ciążą? Tzn mój się ucieszył, wyniki wszystkie drukuję dla ginekologa plus dla niego. Ja go znam szmat czasu ,zawsze każda wątpliwość leciałam do niego . O ciąży on wiedział szybciej , niż ginekolog .. Czy umnie tylko tak jest ?
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 11:07   #917
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Moj rodzinny też się cieszy i zawsze wypytuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 12:02   #918
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez ania20bn Pokaż wiadomość
A odczuwasz jakieś skutki uboczne brania tej luteiny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie że czuje się wiecznie brudna. Non stop wkładki lub podpaski noszę bo jak to wylatuje to jest tego pełno.

Nie wiem jak wam ale mi najbardziej na podwyższenie żelaza pomógł zakwas z buraka i soki pite codziennie z pomarańczy, jabłka, pietruszki, szpinaku i jarmużu. Miałam problem zawsze w ciąży i przy poprzedniej kupiłam zwykła wyciskarke i od razu było widać różnicę a leki zero poprawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 14:56   #919
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Naszło mnie dzisiaj na porządki, odgruzowalam szafy i tym sposobem okazało się że nie będę musiała kupować komody dla małego bo jedną udało mi się całą zwolnić 2h roboty i kilka stówek zaoszczędzone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-19, 15:18   #920
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Naszło mnie dzisiaj na porządki, odgruzowalam szafy i tym sposobem okazało się że nie będę musiała kupować komody dla małego bo jedną udało mi się całą zwolnić 2h roboty i kilka stówek zaoszczędzone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To my musimy kupic bo wyrzucic nie mam jimuz co a i tak w jednym pokoju ubrania w workach leżą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 17:07   #921
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Dobrze, że poruszyłyście temat zameldowania. U nas też ja i mąż jeszcze jesteśmy zameldowani w rodzinnych domach. Nie pomyślałam o tym zupełnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas będzie w końcu motywacja, żeby chociaż jedno przenieść
Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Naszło mnie dzisiaj na porządki, odgruzowalam szafy i tym sposobem okazało się że nie będę musiała kupować komody dla małego bo jedną udało mi się całą zwolnić 2h roboty i kilka stówek zaoszczędzone

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas było to samo. Wyniosłam parę worków ubrań i zwolniłam małemu miejsce w szafie. Gdybym zabrała się za część męża to pewnie wcisnęłabym drugie dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 17:45   #922
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
U nas będzie w końcu motywacja, żeby chociaż jedno przenieść U nas było to samo. Wyniosłam parę worków ubrań i zwolniłam małemu miejsce w szafie. Gdybym zabrała się za część męża to pewnie wcisnęłabym drugie dziecko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już nie mam serca mojego narzeczonego rzeczy wywalać bo poszedł dzisiaj cały worek ale jak jeszcze powywalam jakieś ozdóbki, pierdółki to jeszcze więcej miejsca się zwolni. Najlepiej to bym zmieniła meble ale nie będę się rządzić u rodziców, i tak jestem wdzięczna że chcą zrobić remont w naszym pokoju że względu na niemowlaka. Ale już wiem że u siebie nigdy w życiu żadnych meblościanek co zawalają przestrzeń a są kompletnie niepakowne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 18:09   #923
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Ja już nie mam serca mojego narzeczonego rzeczy wywalać bo poszedł dzisiaj cały worek ale jak jeszcze powywalam jakieś ozdóbki, pierdółki to jeszcze więcej miejsca się zwolni. Najlepiej to bym zmieniła meble ale nie będę się rządzić u rodziców, i tak jestem wdzięczna że chcą zrobić remont w naszym pokoju że względu na niemowlaka. Ale już wiem że u siebie nigdy w życiu żadnych meblościanek co zawalają przestrzeń a są kompletnie niepakowne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A moze pogadaj o tych meblach. My mieszkalismy w pokoju meza i miał mebloscianke. U nas bylo nie pakowne i kupilismy sobie dużą szafę w Abrze(byla pakowna ale kiepska jakosc). Mebloscianka poszla po dwóch innych pokojach. Jak sie wyprowadzilismy po 2 latach yo meble wrocily.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 18:39   #924
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Meble oj tak ja muszę moje 2 szafy wyrzuci,tam pójdzie łóżeczko . Więcej nie dam mężowi niczego składać ,strach odsunąć szafę tak się chwieje ...

Mam łóżko chciałam bym do tego meblem ,niestety jak brałam łóżko z mebli mieli tylko szafę ...

Pakowność mebli jest straszna xd . Mam takie stare w piwnicy jeszcze z czasów jak moja mama była panienką , kurczę pakowność mają super ...

Moje mam z bodzio bodajże mają one już z 9 lat ... Więc się nieźle trzymają ,solidne są nie mówię , że nie .. ale koniec ich zalet..
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 19:19   #925
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Mam pytanie do doświadczonych mam jakie jest Wasze zdanie o produktach Lovela? Bardziej polecacie kapsułki czy jednak proszek, a może mleczko? Czy nie widać różnicy? Ja zastanawiam się nad kapsułkami bo do takiej formy jestem najbardziej przyzwyczajona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 19:35   #926
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Mam pytanie do doświadczonych mam jakie jest Wasze zdanie o produktach Lovela? Bardziej polecacie kapsułki czy jednak proszek, a może mleczko? Czy nie widać różnicy? Ja zastanawiam się nad kapsułkami bo do takiej formy jestem najbardziej przyzwyczajona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja używam zarówno dla nas jak i małej kapsułki do prania. Najbardziej je lubię. Lovelli trochę używałam ale szczerze wolę jelp. I zarówno kapsułki jak i płyn do płukania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 19:37   #927
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
A moze pogadaj o tych meblach. My mieszkalismy w pokoju meza i miał mebloscianke. U nas bylo nie pakowne i kupilismy sobie dużą szafę w Abrze(byla pakowna ale kiepska jakosc). Mebloscianka poszla po dwóch innych pokojach. Jak sie wyprowadzilismy po 2 latach yo meble wrocily.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wolę się nie odzywać żeby nie robić rabanu jak i tak planuje się wyprowadzić te kilka miesięcy się przemęczę, wolę ich przegadać o większe łóżka bo tu wszystko pozostawało po mnie i rodzeństwie jak jeszcze nie mieliśmy drugich połówek, teraz jak brat przyjdzie z narzeczona i córka i ja jestem z moim i w kwietniu dojdzie maleństwo to się kisimy w tych łóżkach jak takie sardynki dobrze ze chociaż wszyscy w jednym pokoju nie musimy spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 19:51   #928
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Mam pytanie do doświadczonych mam jakie jest Wasze zdanie o produktach Lovela? Bardziej polecacie kapsułki czy jednak proszek, a może mleczko? Czy nie widać różnicy? Ja zastanawiam się nad kapsułkami bo do takiej formy jestem najbardziej przyzwyczajona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie lubie proszków. Plyn do prania wg mnie wymaga plynu do prania cenowo pewnie wychodzi jak kapsułki. Z tych dwoch form co wolisz.
Ktos pisał o jelp. Mialam raz i jets fajny ale drogi - przynajmniej dla mnie. Pralka juz chodzi codziennie przy dwojce i nwpewno noworodkowe będą szly z częścią naszych. Lovely jest wystarczający.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-19, 22:32   #929
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Mam pytanie do doświadczonych mam jakie jest Wasze zdanie o produktach Lovela? Bardziej polecacie kapsułki czy jednak proszek, a może mleczko? Czy nie widać różnicy? Ja zastanawiam się nad kapsułkami bo do takiej formy jestem najbardziej przyzwyczajona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
3 lata temu używałam proszek lovela i był super. Teraz w sumie nie wiem bo używam tylko kapsułek. Zapewne kupię proszek oraz płyn i sprawdzę które lepsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-20, 06:55   #930
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

W sobotę w kiosku mój syn w kolejce do kasy zagadał drugiego chłopca, że ma już taka gazetkę jak on kupuje (mój kupował malutka zabawkę z tej seri co ta gazetka, dzieciaki je uwielbijaja). Chłopiec był z ojcem - on powiedział do mnie dwa zdania, że zaczęło się od jednej małej zabawki w wakacje a teraz ma ich sto ileś. Ja się zaśmiałam, że u nas podobnie. Koniec rozmowy.
Mąż mi zrobił awanturę, nie rozmawiam z nim do dziś. Poobrażał mnie, prostacko(o moje podniecenie w trakcie rozmowy, bo się cała czerwona zrobiłam i że już teraz wie jak wyglądają moje rozmowy z kolegą z pracy). U teściów też się darł, pokłócił że swoim ojcem po czym obaj stwierdzili ze nie jada na ferie (mamy wspólny wyjazd, w 10 osób prawie) a dziedek że do nas nigdy więcej nie przyjedzie i na dzień dziadka do przedszkola też nie przyjedzie.
Wszystko w obecności mojego syna.
Syn wieczorem, tuż przed snem poszedł się do męża przytulić i mu mówi po cichu, że mąż nie moze słuchać tego co szatan mu podpowiada bo wtedy źle robi.

Boże drogi! Kompletna patologia! Było dobrze 26 dni, rekord. Bo siedziałam w domu, gotowałam obiadki i było posprzątane. Ciekawe jak będzie jak się dziecko urodzi. Coś tylko wyjdzie poza oczekiwany schemat - awantura. To już chyba nie kwestia czy się rozwiode tylko jak długo jeszcze wytrzymam...

Jestem w kompletnej dupie poprostu, nie rozwiode się to będę musiała takie prostactwo zniscic i patrzeć jak mój syn to przeżywa. Rozwiode się - bagno rozwodu, meczenie się i wyrywanie sobie dzieci, przekupianie dzieci i ignorowanie mohego sposobu wychowania i gadanie im "na widzeniu" rzeczy których kompletnie nie skontroluje, dzielone święta i wakacje itp...
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami

Edytowane przez benetta
Czas edycji: 2020-01-20 o 07:00
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-08 08:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.