Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2 - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-15, 11:08   #1771
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Moja dzisiejsza noc też była straszna. Bolały mnie zebra, na plecach nie mogłam oddychać chyba czas kupić poduszkę do spania, myślałam że się obejdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-15, 11:38   #1772
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Podczytalam wczoraj trochę wątek lutowek. Co chwilę ktoś pisał wagę i wymiary za miesiąc to pewnie u nas się zacznie powoli, przynajmniej u dziewczyn z terminem na początek kwietnia. Jak ja się już nie mogę na niego doczekać 🥰🥰 niestety mam na sam koniec miesiąca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-15, 14:32   #1773
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Witam,



Wczoraj sprawdzałam na stronie szpitala, gdzie mam rodzić,że muszę mieć wszystko swoje i dla dziecka i dla siebie, także moje torby będą spore.



Rogala mam starego sprzed 10lat, ma zdejmowaną poszewkę, wyprałam i poduszkę i poszewkę i wygląda jak nowy.



Nie mogę spać w nocy. Brzuch napiera na przeponę, ciężko mi się oddycha na leżąco. Spię na dwóch poduszkach,żeby mieć wyżej głowę, ale jednak ciężko jest. Wstaję do wc co chwilę. Generalnie czuję się fatalnie. Nie wiem jak wytrzymam jeszcze te 2 mce do cc. Słabo to widzę.
Ja mam to samo... albo nie moge spac, bo zgaga, albo siku, albo mi duszno i nie moge oddychac, albo biodra mnie bola. Jestem mega zmeczona. A mamy jeszcze w ogole dosc ciezki okres. Maz po zabiegu tez sie zle czuje, starszak zarwal w tym tygodniu 3 nocki, teraz jest chory. Takze ja z ta problematyczna ciaza jestem aktualnie w najlepszym stanie i musze wszystko ogarniac.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-15, 14:45   #1774
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Mam dylematy stylistyczne mój salon jest zieleń butelka/musztarda, sztukateria na ścianach, obrazy w złotej rami itp
Dokupiłam ten kocyk w ptaki co wam pokazywałam i rogal - więc już wprowadziłam wzór ptaków do salonu. Jednak będę kupować przewijak sztywny - spróbuję teraz się zastanawiam czy takie fajne misie dziecięce, czy bardziej stonowane listki, tylko czy tymi listkami niepotrzebnie nie wprowadzę znowu drugiego wzoru do salonu? To wszystko będzie koło siebie leżało na pewno.
A moja decyzyjność równa zero

Miski nr 1
https://allegro.pl/oferta/ceba-uszty...ode-7870765509


I ten drugi wzor:
https://allegro.pl/oferta/ceba-uszty...ode-8616380303

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-15, 15:18   #1775
EwkaP
Raczkowanie
 
Avatar EwkaP
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 357
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Pakujemy się 😂 właśnie od wczoraj zużyłam moje wkładki laktacyjnej ,chyba dokupie koniecznie je . Kosmetyczkę na koniec pakuję puki co pusta leży.

Benetta oba ❤️ są śliczne .


Plan porodu jest !

Zrobiłam karpatkę wczoraj wszystko poszło , mąż od kiedy pije tą wodę powiem, przybrał na masie trochę. Nie piję tych cukrowych napojów to i zjada w domu wszystko.
EwkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-15, 19:03   #1776
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Benetta, mi się bardziej podoba pierwszy wzór. Chociaż nie wiem czy będzie pasował do salonu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-15, 20:06   #1777
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Mam dylematy stylistyczne mój salon jest zieleń butelka/musztarda, sztukateria na ścianach, obrazy w złotej rami itp
Dokupiłam ten kocyk w ptaki co wam pokazywałam i rogal - więc już wprowadziłam wzór ptaków do salonu. Jednak będę kupować przewijak sztywny - spróbuję teraz się zastanawiam czy takie fajne misie dziecięce, czy bardziej stonowane listki, tylko czy tymi listkami niepotrzebnie nie wprowadzę znowu drugiego wzoru do salonu? To wszystko będzie koło siebie leżało na pewno.
A moja decyzyjność równa zero

Miski nr 1
https://allegro.pl/oferta/ceba-uszty...ode-7870765509


I ten drugi wzor:
https://allegro.pl/oferta/ceba-uszty...ode-8616380303

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z doświadczenia pierwszy lepszym będziesz przykrywać czyms jednak bo pokrycie jest zimne. Przy pierwszej kladlam pieluchy, przy drugiej przescieradelka. Ja mialam gladkie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------

Ja mialam gladkie a jest mnostwo wzoroq

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-15, 20:34   #1778
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olajadetektyw Pokaż wiadomość
Z doświadczenia pierwszy lepszym będziesz przykrywać czyms jednak bo pokrycie jest zimne. Przy pierwszej kladlam pieluchy, przy drugiej przescieradelka. Ja mialam gladkie
Dokładnie. Ja przy każdym przewijaniu kładłam pieluszkę tetrową i zazwyczaj białą i jak została zabrudzona, to do prania. Było to dla mnie praktyczne. Ten przewijak gumowy jest zimny. Prześcieradełka nie kupowałam na przewijak, bo wydawało mi się to niepraktyczne. Za każdym razem ściągać i prać jak dziecko zabrudzi, a ja lubię mieć czysto i świeżo, a nie trzymać dziecko na takim nieświeżym..
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 00:39   #1779
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Dokładnie. Ja przy każdym przewijaniu kładłam pieluszkę tetrową i zazwyczaj białą i jak została zabrudzona, to do prania. Było to dla mnie praktyczne. Ten przewijak gumowy jest zimny. Prześcieradełka nie kupowałam na przewijak, bo wydawało mi się to niepraktyczne. Za każdym razem ściągać i prać jak dziecko zabrudzi, a ja lubię mieć czysto i świeżo, a nie trzymać dziecko na takim nieświeżym..
Ja mialam 3 i zmienialam często. Pralkatez czesto chodziła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 07:34   #1780
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Muszę Wam się pożalić, że ostatnio ledwo chodzę. Tak mnie boli coś w pachwinie. Początkowo myślałam, że to spojenie, ale lekarz mi powiedział, że nie ma bardzo dużego rozejścia. Teraz czuję ból dokładnie w lewej pachwinie. Koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 09:40   #1781
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Muszę Wam się pożalić, że ostatnio ledwo chodzę. Tak mnie boli coś w pachwinie. Początkowo myślałam, że to spojenie, ale lekarz mi powiedział, że nie ma bardzo dużego rozejścia. Teraz czuję ból dokładnie w lewej pachwinie. Koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam problemy z chodem, czuję jakby zakwasy w kroczu o matko, jak to głupio brzmi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-16, 10:12   #1782
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Też mam problemy z chodem, czuję jakby zakwasy w kroczu o matko, jak to głupio brzmi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli widze, że to problem na coraz większą skalę to jestem trochę spokojniejsza, że nie tylko mi to doskwiera

Mnie może wszystko boleć piersi, kręgosłup itp ale jak boli brzuch albo krocze to wpadam w panikę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 10:29   #1783
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Czyli widze, że to problem na coraz większą skalę to jestem trochę spokojniejsza, że nie tylko mi to doskwiera

Mnie może wszystko boleć piersi, kręgosłup itp ale jak boli brzuch albo krocze to wpadam w panikę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam to samo, od 2-3 dni czuję ból w kroku i ciągnięcie w brzuchu, ale mam wrażenie, że wszystko nasila się kiedy chodzę. Także pod tym względem trochę wystopowałam. Mały za to daje niezłe koncerty, mam wrażenie, że siedzi główkowo, bo ruchy czuję w górnych partiach brzucha i też od mniej więcej tego momentu uaktywnił się. Niedługo gin, mam nadzieję, że moje wątpliwości zostaną rozwiane

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 10:57   #1784
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
Muszę Wam się pożalić, że ostatnio ledwo chodzę. Tak mnie boli coś w pachwinie. Początkowo myślałam, że to spojenie, ale lekarz mi powiedział, że nie ma bardzo dużego rozejścia. Teraz czuję ból dokładnie w lewej pachwinie. Koszmar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam taki okropny ból w prawej pachwinie. No ciężko było chodzić a prowadzenie samochodu koszmar bo zmiana z gazu na hamulec to był koszmar ! Lekarz zbadał mówił że to jakieś ścięgno. Samo przeszło po jakimś czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 11:21   #1785
olaag012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Mi na ostatniej wizycie ginekolog powiedział że mały siedzi już główka do dołu ale ja właściwie tylko w dole brzucha czuje że się rusza i ewentualnie po bokach, u góry prawie nic. To normalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olaag012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 11:31   #1786
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Kurde dziewczyny chyba mi się pessar wysunal. Wzięłam w końcu czopek bo miałam pierwszy raz takie dziwne uczucie jakby zaraz miał wypaść podczas wyprozniania choc nie parlam mocno.

Teraz czuje że wszystko mnie ciagnie

Jutro mam wizyte o 16 będę do tego czasu leżeć plackiem. Nie chce jechać do szpitala może jakoś wytrzymam... Zawsze w weekend wszystko się musi dziać szlak



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 11:49   #1787
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Kurde dziewczyny chyba mi się pessar wysunal. Wzięłam w końcu czopek bo miałam pierwszy raz takie dziwne uczucie jakby zaraz miał wypaść podczas wyprozniania choc nie parlam mocno.

Teraz czuje że wszystko mnie ciagnie

Jutro mam wizyte o 16 będę do tego czasu leżeć plackiem. Nie chce jechać do szpitala może jakoś wytrzymam... Zawsze w weekend wszystko się musi dziać szlak



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może tylko masz takie wrażenie a jest wszystko ok. Powodzenia jutro na wizycie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 12:14   #1788
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Miałam taki okropny ból w prawej pachwinie. No ciężko było chodzić a prowadzenie samochodu koszmar bo zmiana z gazu na hamulec to był koszmar ! Lekarz zbadał mówił że to jakieś ścięgno. Samo przeszło po jakimś czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam nadzieję, że też niedługo mi przejdzie bo czuję się jak kaleka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 12:21   #1789
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Mi na ostatniej wizycie ginekolog powiedział że mały siedzi już główka do dołu ale ja właściwie tylko w dole brzucha czuje że się rusza i ewentualnie po bokach, u góry prawie nic. To normalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie nastąpiła duża zmiana w jego ruchach, więc wytłumaczyłam to sobie zmianą położenia, ale to są tylko moje odczucia 🤷 ja chyba wolałabym cesarkę, więc jednak fajnie byłoby gdyby siedział miednicowo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-16, 12:30   #1790
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Właśnie też będę pieluchę kładła, ale ten przewijak zajmie prawie całą. Powierzchnię łóżeczka (małe - 90x40). Wszystko będzie widoczne bo będę zdejmować i nakładać i na to ta pieluchę.
Hmm może ten pierwszy wezmę - te misie może mi się kiedyś przydadzą przy przebieraniu.. Jak będzie oparty o ścianę to z boku nie będzie widać wzoru

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

Cytat:
Napisane przez olaag012 Pokaż wiadomość
Mi na ostatniej wizycie ginekolog powiedział że mały siedzi już główka do dołu ale ja właściwie tylko w dole brzucha czuje że się rusza i ewentualnie po bokach, u góry prawie nic. To normalne?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że tak, bo w sumie na dole najbardziej ciasno, a głową też rusza, u góry pupa, to siedzi w jednym miejscu a boki nogami wypycha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 12:53   #1791
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Też mnie co trochę coś boli i kłuję tam w dole. To już standard dla niektórych i nie ma tym co martwić.
Łóżeczko złożone! Powoli zabieram się w takim razie za pranie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 14:33   #1792
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Miałam taki okropny ból w prawej pachwinie. No ciężko było chodzić a prowadzenie samochodu koszmar bo zmiana z gazu na hamulec to był koszmar ! Lekarz zbadał mówił że to jakieś ścięgno. Samo przeszło po jakimś czasie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak mi powiedział lekarz to samo. Powiedział też że najlepiej położyć się na 20-30 min na tym bolącym boku że powinno przejść. Że te boczki bolące to jak lejce u koniaraz ciągnie z jednej raz z drugiej strony .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Kurde dziewczyny chyba mi się pessar wysunal. Wzięłam w końcu czopek bo miałam pierwszy raz takie dziwne uczucie jakby zaraz miał wypaść podczas wyprozniania choc nie parlam mocno.

Teraz czuje że wszystko mnie ciagnie

Jutro mam wizyte o 16 będę do tego czasu leżeć plackiem. Nie chce jechać do szpitala może jakoś wytrzymam... Zawsze w weekend wszystko się musi dziać szlak



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wow Ja bym pewnie nie wytrzymała do jutra. Nie lepiej podjechać i niech sprawdzą tylko czy jest ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 18:56   #1793
moonara
Zadomowienie
 
Avatar moonara
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 520
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Też mnie co trochę coś boli i kłuję tam w dole. To już standard dla niektórych i nie ma tym co martwić.
Łóżeczko złożone! Powoli zabieram się w takim razie za pranie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My kupiliśmy wczoraj komodę i materacyk, więc też niedługo biorę się za wielkie pranie i układanie i dobrze bo wszystko co do tej pory mieliśmy kupione leży mi w pudłach lub jakiś reklamówkach, więc nie mogę się doczekać aż sprzątane to wszystko do szuflad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Blog
moonara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 19:43   #1794
olajadetektyw
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 170
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez moonara Pokaż wiadomość
My kupiliśmy wczoraj komodę i materacyk, więc też niedługo biorę się za wielkie pranie i układanie i dobrze bo wszystko co do tej pory mieliśmy kupione leży mi w pudłach lub jakiś reklamówkach, więc nie mogę się doczekać aż sprzątane to wszystko do szuflad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jeszcze teoche poczekam. Mam nadzieje do poczatku marca. Mialam w workach i nie bardzo wiedzialam co tam jest. Jakis czas twmu przejrzalam wszystko chociaz nie prane lezy w komodzie wiec na spokojnie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
olajadetektyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 20:37   #1795
dorota8500
Zadomowienie
 
Avatar dorota8500
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Na razie napisalam do lekarza czy mam jechac na ip czy wystarczy jutro na wizyte o 16.00 Nie ma spokoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorota8500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 07:36   #1796
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Dziewczyny wybaczcie jesli to są jakieś banalne pytania ale jestem w tej kwestii trochę debilem czy ja idąc do porodu powinnam już mieć wybraną przychodnie, pediatre i wgl? Czy to się zgłasza jakoś przed? Nic się nie orientuję w tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 07:38   #1797
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybaczcie jesli to są jakieś banalne pytania ale jestem w tej kwestii trochę debilem czy ja idąc do porodu powinnam już mieć wybraną przychodnie, pediatre i wgl? Czy to się zgłasza jakoś przed? Nic się nie orientuję w tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nic nie wybierałam, zgłosiłam się do przychorni po porodzie wg zaleceń ze szpitala chyba pontygodniu jakoś i i tak jeszcze wszystkie sprawy związane z kartą nfz nie były dopięte. Małą rejestrowałam na mnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 07:47   #1798
Beti2016
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 915
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybaczcie jesli to są jakieś banalne pytania ale jestem w tej kwestii trochę debilem czy ja idąc do porodu powinnam już mieć wybraną przychodnie, pediatre i wgl? Czy to się zgłasza jakoś przed? Nic się nie orientuję w tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz się rozejrzeć, popytać jaka przychodnia jest dobra i gdzie sensowny lekarz. A jak wiesz gdzie będziesz chodzić to zgłasza się dziecko po porodzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

Cytat:
Napisane przez dorota8500 Pokaż wiadomość
Na razie napisalam do lekarza czy mam jechac na ip czy wystarczy jutro na wizyte o 16.00 Nie ma spokoju

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beti2016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 07:48   #1799
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Z kolei u nas, jeżeli dobrze pamiętam, podczas porodu pytali o wybraną przychodnię dla dziecka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 08:18   #1800
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamy Kwietniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Angel7891 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wybaczcie jesli to są jakieś banalne pytania ale jestem w tej kwestii trochę debilem czy ja idąc do porodu powinnam już mieć wybraną przychodnie, pediatre i wgl? Czy to się zgłasza jakoś przed? Nic się nie orientuję w tym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas trzeba bylo podac przychodnie. Oni tam chyba wysylaja informacje o szczepieniach, ktore byly w szpitalu. Tak samo dane poloznej srodowiskowej trzeba podac.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-08 08:49:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:29.