Wesele w Lesznie i okolicach - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-06-25, 11:14   #4981
aaagnieszka_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 100
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Marry Ann, oczywiście w jakimś stopniu masz rację. Mi nie przeszkadza jedynie brak kontaktu z zespołem. I gratuluję Ci, że nie miałaś takiego problemu z DJ, zespołem...itp itd.
a w sklepie zawsze się pytam, czy Pani może mi odłożyć, zarezerwować szpilki na 1 dzień.
aaagnieszka_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 14:21   #4982
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez aaagnieszka_85 Pokaż wiadomość
Marry Ann, oczywiście w jakimś stopniu masz rację. Mi nie przeszkadza jedynie brak kontaktu z zespołem. I gratuluję Ci, że nie miałaś takiego problemu z DJ, zespołem...itp itd.
a w sklepie zawsze się pytam, czy Pani może mi odłożyć, zarezerwować szpilki na 1 dzień.

W chińskim markecie, gdzie mają 600 par pewnie odłożą. Ale w luksusowym butiku, gdzie jest jedna para zapewne spojrzą na Ciebie dziwnie.

Możesz więc wybrać ,,chiński market' czyli firmę np wideo, w której nie ważny jest termin. Czemu? Bo umowę podpisze pan X - właściciel, a na wesele wyśle ci uczniaka - praktykanta, czy innego podwykonawcę. Ten zmasakruje ci zapewne pamiątkę z tego dnia. No, ale będzie tanio i bez ryzyka ,,utraty terminu''. Bo terminów firma tyle, ilu podwykonawców...

A możesz wybrać firmę Y - dobrą, sprawdzoną, droższą - ale ona ma tylko jeden termin - jak tą ostatnią parę szpilek. I ty decydujesz, czy bierzesz - czy się zastanawiasz. A piękne buty sprzątnie ci z przed nosa ktoś inny.

Edytowane przez MaryAnn2
Czas edycji: 2013-06-25 o 14:29
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 15:20   #4983
frezja714
Przyczajenie
 
Avatar frezja714
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez frezja714 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Jestem tu nowa i lekko podekscytowana, mój dzień to 18 październik 2014r.
Do naszego dnia jeszcze trochę czasu ,ale boję się ,że nie zdążę , eh tyle na głowie do załatwienia. Ksiądz , nauki , SALA , ZESPÓŁ , FOTOGRAF itp.
Z moim narzeczonym zaczęliśmy nasze przygotowania od poszukiwania sali, zespołu i fotografa (kamerzysty nie chcemy).
Co myślicie o zespole SUGAR BAND?? Parę tygodni temu bawiłam się na weselu w Lewkowie k/ Ostrowa Wlkp. gdzie właśnie oni grali. Zdziwiłam się, zespół z Leszna tak daleko, ale bardzo mi się spodobali.
Nawet znalazłam ich w internecie. Nie słyszałam wcześniej o nich, więc napiszcie co o nich sądzicie, a może ktoś jeszcze się bawił przy ich muzyce.
Sala , wybraliśmy salę RANCZO W DOLINIE Nowa Wieś /k Śmigla.
Już to oglądaliśmy, w poniedziałek jedziemy się dowiedzieć czy mają wolny termin.
Fotograf, BOXPHOTO Jakub Brzózka, widziałm jego prace, i tu już padł wybór.
Dziewczyny, przepraszam Was bardzo ,że się wcinam w dyskusję, ale czy któraś z Was może mi pomóc w moim problemie dotyczącym zespołu?
frezja714 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 16:56   #4984
dzastta
Raczkowanie
 
Avatar dzastta
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Widocznie odczułam takie potraktowanie zbyt osobiście, ponieważ jest to moje pierwsze duże rozczarowanie podczas szykowania ślubu i wesela No ale cóż, nie ten to inny, a może jest to znak że z tym właśnie impreza by się nie udała

Dziewczyny nie wiem czy pytałam, czy nie, ale...
1) Macie jakieś doświadczenie z zespołem Colorado lub Cuda Wianki ?

2) Wiecie może jak obliczyć Zaiks? Przy założeniu że: za zespół zapłacę 4000zł, będzie 50 par, w miejscowości poniżej 10tys. mieszkańców.
Muszę go sama zapłacić, dlatego jeśli wyniesie 500zł to chyba zrezygnuję z zespołu
Macie jakieś doświadczenie w tym temacie, ile wy płaciłyście, jeśli w ogóle płaciłyście?
dzastta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 17:55   #4985
MaryAnn2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 160
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez frezja714 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam Was bardzo ,że się wcinam w dyskusję, ale czy któraś z Was może mi pomóc w moim problemie dotyczącym zespołu?
Wysłałam Ci kilka propozycji na PM
MaryAnn2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 19:06   #4986
fiooolka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 101
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dzięki dziewczyny, sukienka jest świetna. Jakby któraś była zainteresowana to będę pewnie ją chciała sprzedać za jakiś czas. Musimy tylko jeszcze zrobić sobie sesję

Dla mnie sprawa, o której mówicie jest prosta - to jest zarobek danego zespołu czy DJ'a, więc logicznie rzecz biorąc skoro ktoś jest zainteresowany to bukuje termin i jak najszybciej podpisuje umowę, wtedy ma podkładkę i może mieć ewentualne pretensje do drugiej strony, kropka.

Dżasta dlaczego musisz sama płacić zaiks?? Z tego co się orientuję zespoły czy DJ wliczają to sobie w cenę..

Edytowane przez fiooolka
Czas edycji: 2013-06-25 o 19:07
fiooolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-25, 19:25   #4987
frezja714
Przyczajenie
 
Avatar frezja714
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Leszno
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Cytat:
Napisane przez MaryAnn2 Pokaż wiadomość
Wysłałam Ci kilka propozycji na PM
Bardzo Ci dziękuję za propozycje, ale ja konkretnie szukam dodatkowych informacji na temat zespołu Sugar Band. Teraz już wiem czemu oni mnie tak intrygują. Coś mi w tym jednak pomogłaś , akurat dwa, może trzy utwory ze strony zespołu Gamma, znam i słyszałam na tym weselu w Ostrowie. Wykonanie Sugar Band bardziej mi się podobało. W nich jest coś, czego mi brakuje w innych zespołach, a trochę już ich przesłuchaliśmy z narzeczonym (Grandi Band odpada całkowicie). Tam na weselu nogi same rwały się do tańca, a serce omal nie wyskoczyło przez gardło. To dziwne, zespół ma taką moc w sobie, a nikt o nim nic nie wie. Co prawda chcemy się z nimi umówić na próbę, ale próba to nie wesele, dlatego tak mi zależy na tych informacjach.
frezja714 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-25, 19:58   #4988
Nemesis69
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Cool Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Witam drogie Panie
Dawno mnie tu nie było , oj koope lat. Najpierw garść informacji co do ewentualnego rezerwowania czy też zajmowania terminów na wesele. Otóż , tylko i wyłącznie , podpisana umowa jest gwarantem konkretnego zajęcia terminu. W swojej karierze kiedy jeszcze grałem jako właśnie DJ, jednego dnia potrafiło mi pięć osób pytać o ten sam termin, z czego np konkretnie trzy rezerwowały termin na siedem dni po czym jedna się tylko odezwała i zgłosiła na podpisanie umowy , następne dwie nawet nie odmówiły terminu. Bywało tak nie raz, nie dwa. Także, jeżeli wiecie czego chcecie i czego oczekujecie od Dj-a czy zespołu, a mają wolny termin to brać i podpisywać umowę i nie zastanawiać się, bo za chwilę może być za późno.
Teraz garść info dla Frezji o SUGAR BAND. Znalazłem ich w necie mają swoją stronę, nie ma problemu by ich odszukać w google hehehe. Nawet wiem co to za zespół (znam muzyków) i mogę Ci go polecić z czystym sumieniem. Masz rację, mają w sobie Power. Tu masz ich stronę www.sugarband.com.pl



Co mnie ostatnio napadło, KSU -Moje Bieszczady, aa za chwile wakacje.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez dzastta Pokaż wiadomość
Widocznie odczułam takie potraktowanie zbyt osobiście, ponieważ jest to moje pierwsze duże rozczarowanie podczas szykowania ślubu i wesela No ale cóż, nie ten to inny, a może jest to znak że z tym właśnie impreza by się nie udała

Dziewczyny nie wiem czy pytałam, czy nie, ale...
1) Macie jakieś doświadczenie z zespołem Colorado lub Cuda Wianki ?

2) Wiecie może jak obliczyć Zaiks? Przy założeniu że: za zespół zapłacę 4000zł, będzie 50 par, w miejscowości poniżej 10tys. mieszkańców.
Muszę go sama zapłacić, dlatego jeśli wyniesie 500zł to chyba zrezygnuję z zespołu
Macie jakieś doświadczenie w tym temacie, ile wy płaciłyście, jeśli w ogóle płaciłyście?
Masz link https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=445222 na końcu wątku co nieco skrobnąłem na temat ZAIKSU. Nie wiem ile z tego jest aktualne, ale znając ta instytucję to raczej do zmian na lepsze się nie kwapią. Dodam tylko, że zależy kto płaci , inną kasę płaci właściciel lokalu, inną zespół czy DJ, a inną kwotę młodzi ( w przypadku młodych jest to ryczałt), mało tego w twoim przypadku wszystko zależy gdzie masz wesele i pod jaki inspektorat ZAIKS lokal podlega. Mogę ci z kapelusza podpowiedzieć ,że gdybyś ty płaciła to byłaby to kwota ok 110 130zł brutto. za 50 par, zespołowi zaraz ZAIKS liczy 10-15 % od wynagrodzenia. Największe pieniądze zdzierają z właścicieli sal i lokali. Poczytaj sobie Oczywiście co do kwot i ew procentów :P to trzeba by to sprawdzić dokładnie. Pozdro

Edytowane przez Nemesis69
Czas edycji: 2013-06-25 o 22:07
Nemesis69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 08:32   #4989
m.a.r.t.a
Zakorzenienie
 
Avatar m.a.r.t.a
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 215
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Dziewczyny śmiało możecie założyć II cz. tego wątku bo przekroczył już 5000 postów, ten zostanie zamknięty .
__________________
Zmieniaj swoje życie
m.a.r.t.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-26, 10:29   #4990
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Wesele w Lesznie i okolicach

Zapraszam https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=701060
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.